دوشنبه ۳۱ تیرساعت ۲۰:۵۴Jul 2019 22

خبرهای خبر آنلاین 10 تیر 1398 - khabaronline.ir

 
خبر آنلاین 29 اسفند 1393 خبر آنلاین 29 اسفند 1394 خبر آنلاین 30 اسفند 1395 خبر آنلاین 29 اسفند 1396 خبر آنلاین 29 اسفند 1397 خبر آنلاین 31 فروردین 1398 خبر آنلاین 31 اردیبهشت 1398 خبر آنلاین 31 خرداد 1398 خبر آنلاین 1 تیر 1398 خبر آنلاین 2 تیر 1398 خبر آنلاین 3 تیر 1398 خبر آنلاین 4 تیر 1398 خبر آنلاین 5 تیر 1398 خبر آنلاین 6 تیر 1398 خبر آنلاین 7 تیر 1398 خبر آنلاین 8 تیر 1398 خبر آنلاین 9 تیر 1398 خبر آنلاین 10 تیر 1398 خبر آنلاین 11 تیر 1398 خبر آنلاین 12 تیر 1398 خبر آنلاین 13 تیر 1398 خبر آنلاین 14 تیر 1398 خبر آنلاین 15 تیر 1398 خبر آنلاین 16 تیر 1398 خبر آنلاین 17 تیر 1398 خبر آنلاین 18 تیر 1398 خبر آنلاین 19 تیر 1398 خبر آنلاین 20 تیر 1398 خبر آنلاین 21 تیر 1398 خبر آنلاین 22 تیر 1398 خبر آنلاین 23 تیر 1398 خبر آنلاین 24 تیر 1398 خبر آنلاین 25 تیر 1398 خبر آنلاین 26 تیر 1398 خبر آنلاین 27 تیر 1398 خبر آنلاین 28 تیر 1398 خبر آنلاین 29 تیر 1398 خبر آنلاین 30 تیر 1398 خبر آنلاین 31 تیر 1398 
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۰:۱۷    
سرپرست معاونت معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری گفت:ردیف درآمدی حقوق دولتی و بهره مالکانه معادن امسال تاکنون به افزون بر9میلیاردریال افزایش یافته که نسبت به دوره ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۴ - ۱۲:۵۱    
دابسمش جدید جواد خواجوی از دیدار اخیر دونالد ترامپ و کیم جونگ اون در مرز کره شمالی را می بینید.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۳ - ۱۷:۰۰    
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قزوین از ثبت 11 اثر استان در فهرست میراث ملی ناملموس خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۳ - ۱۴:۱۱    
همایش شورای ثبت میراث ناملموس کشور در استان اردبیل ، 4 پرونده از استان کردستان با تأئید اعضای شورای ثبت، در فهرست میراث فرهنگی ناملموس به ثبت رسید.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ - ۱۳:۲۴    
پرونده فروش سربازی یا جریمه ریالی سربازی مختومه شده و دیگر اجرا نخواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۱۷:۳۰    
باشگاه خبرنگاران به نقل از مقیمی نوشت: با تامین خوراک شرکت های داخلی، 75 درصد مواد اولیه تولید صنایع پلی اورتال ها به ویژه صنعت کفش از داخل کشور تامین خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۱۷:۰۰    
مدیر اداره صادرات بانک مرکزی گفت: سامانه نیما قدرت رصد منابع ارزی را به بانک مرکزی داده و نباید به دلیل یک تخلف، اصل کارکرد نیما را مخدوش کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۱۴:۴۷    
یکصدوهفتادوششمین نشست سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) دیروز دوشنبه، در مقر دائمی این سازمان در وین برگزار شد. عکس ها: مهر 256282
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۱۵:۱۸    
فارس نوشت: وزیر امور خارجه روسیه ضمن تاکید بر اهمیت پایبندی به توافق هسته ای با ایران (برجام)، تحریم های آمریکا را عامل اقدام اخیر تهران در عبور از سقف ذخایر اورانیوم دانست.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۱۴:۴۱    
نمایش تابلویی از خون به نویسندگی و کارگردانی علیرضا نراقی از 15 تیرماه در عمارت روبرو به صحنه می رود. نراقی به همراه زینب گرمارودی بازیگران این نمایش هستند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۱۳:۴۳    
تسنیم نوشت: سید محمد کاشفی پور امیری، بازیگر نقش مش خیرالله در سریال پایتخت بر اثر سکته دار فانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۱۲:۲۰    
ایلنا نوشت: مظهر خالقی (خواننده با سابقه کُرد) عصر روز دوشنبه دهم تیرماه از راه مرز باشماق مریوان وارد ایران شد و مورد استقبال استاندار کردستان قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۱۱:۱۳    
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در پیام توییتری درباره برابری دیه زن و مرد نوشت و این مساله را حکم قانونی دانست.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۱۰:۴۲    
بخشی از سریال گاندو که این روزها از شبکه سه پخش می شود را تماشا کنید.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۱۰:۱۳    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی از افزایش حجم مخزن سد شهرچای ارومیه به 217میلیون مترمکعب خبرداد و گفت: این سد تا سرریز شدن 3میلیون مترمکعب فاصله دارد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۰۹:۴۲    
جلسه کمیته بهره برداری بیمارستان خاتم الانبیا شهرستان بهشهر ظهر امروز در محل این بیمارستان برگزار شداز بهره برداری بیمارستان 220 تخت خوابی خاتم الانبیا بهشهر خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۰۶:۳۹    
کیهان نوشت: در پی انتشار خبری درباره وضعیت مجموعه تلویزیونی کلاه قرمزی برخی از عوامل این پروژه در تماس با کیهان از شکایت خود از تهیه کننده این مجموعه خبر دادند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۰۶:۵۸    
ایران نوشت:یک استاد حوزه علمیه کاشان می گوید از یک نهاد نظامی به خاطر شنود مکالماتش شکایت کرده و ثابت شده که این شنود به صورت غیرقانونی انجام می شده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۰۲:۵۹    
کازا ویسنس خانه ای زیبا و متفاوت در بارسلون-اسپانیا- است که در سال 2005 در فهرست میراث جهانی یونسکو جای گرفت. ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۰۰:۱۸    
باشگاه خبرنگاران نوشت: سعید نمکی پس از بازدید از یک بیمارستان، به وضعیت نامناسب یک بیمار واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۲۳:۵۹    
خبرورزشی نوشت: محمد رویانیان در زمان مدیریتش در پرسپولیس با گابریل کالدرون برای هدایت پرسپولیس مذاکره کرد اما با او به توافق نرسید و در نهایت ژوزه را به عنوان سرمربی سرخ ها معرفی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۲۳:۴۵    
مدیر روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان در خصوص حمایت ارزی این وزارتخانه از سرخابی ها توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۲۳:۳۵    
شانا نوشت: 5 ساعت از مذاکره 14 کشور عضو سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) پشت درهای بسته گذشته است و مذاکرات همچنان ادامه داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۲۳:۳۲    
فارس نوشت: مدیر اداره صادرات بانک مرکزی گفت: فعالان اقتصادی در صورتی که به کارگزار خود در سامانه نیما اعتماد ندارند اول ارز خود را در سامانه رویت کنند و سپس ریال آن را بپردازند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۲۳:۱۸    
فارس نوشت: اتحادیه اروپا به افزایش ذخائر اورانیوم ایران واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۰۰:۱۶    
فارس نوشت: دولت عراق فرمانی 10 بندی درباره نیروهای حشدالشعبی عراق صادر کرد که طی آن تاکید شده است این نیروها بخش جدایی ناپذیری از نیروهای مسلح عراق هستند
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۰۰:۱۶    
فلاحت پیشه در واکنش به خروج تدریجی ایران از برجام در توئیتر نوشت: عبور ایران از سطوح برجامی سوخت و آب سنگین، نه نقض برجام است، نه خلاف ان.پی.تی.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۰۰:۱۰    
ایرنا نوشت: گزارش های اولیه حاکی است که اجلاس بسته وزرای اوپک پس از نزدیک به پنج ساعت بحث و بررسی رو به اتمام است و اعضاء با تمدید توافق کاهش تولید نفت برای 9 ماه دیگر موافقت کردند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۲۳:۰۹    
فارس نوشت: فرمانده انتظامی نیشابور گفت: اکنون حداقل 15 تا 16 مورد از این گونه موارد البته نه در اندازه این اتفاق، افتاده است که همه آن ها را به این ریزی شاید فرمانده انتظامی ورود نکند ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۲۳:۰۶    
وزیر امور خارجه کشورمان با انتشار مطلبی در صفحه اجتماعی خود نوشت: ایران توافق هسته ای برجام را نقض نکرده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۲۳:۰۰    
نشست خبری فردای گابریل کالدرون، سرمربی جدید پرسپولیس لغو شده.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۲۳:۵۰    
انتخاب در گزارشی نوشت: از اواخر هفته گذشته، اختلالاتی در سیستم GPS پیش آمد که به اعتراض کاربران و صاحبان کسب وکارها منجر شد، به گفته رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، این اختلال عمدی است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۲۳:۳۴    
کشورهای عضو اوپک در صدوهفتادوششمین نشست رسمی خود که روز دوشنبه در وین برگزار شد، با تمدید کاهش تولید نفت به مدت 9 ماه موافقت کردند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۲۳:۳۰    
گرگ نماد قدرتمند وحشی گری، حیله گری و خطر، پستانداری گوشت خوار از خانواده سگ ها است. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از توریسم آنلاین، علیرغم شهرت بد ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۲۳:۳۰    
گابریل کالدرون در یکی از نخستین مصاحبه هایش در بدو ورود به تهران از مشورت با دیگو مارادونا گفته است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۲۳:۱۴    
فارس نوشت: معاون اوباما گفت: ایران باید مجدداً به توافق هسته ای پایبند شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۲۳:۰۸    
ایلنا به نقل از شبکه سی ان بی سی نوشت: وزیر نفت ایران گفت که دولت آمریکا اگر خواهان تغییر شرایط موجود میان دو کشور است ابتدا باید تحریم ها را لغو کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۲۳:۰۳    
مهر نوشت: یک تمساح 3/5 متری در حوضچه سد پیشین سیستان و بلوچستان توسط صیادان بومی زنده گیری شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۲۲:۵۶    
ایسنا به نقل از خبرگزاری رویترز، نوشت: سخنگوی دبیرکل سازمان ملل متحد ضمن ابراز نگرانی نسبت به کاهش تعهدات برجامی کشورمان، از ایران خواست به تعهدات خود ذیل برجام پایبند بماند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۲۲:۵۳    
درحالی که امروز مجوز ساخت پنجمین اثر محمدحسین مهدویان صادر شد هنوز خبری از اکران چهارمین اثر او نیست.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۲۲:۴۳    
مهر نوشت: دبیر شورای عالی امنیت ملی در پیامی خطاب به حمدلله محب مشاور امنیت ملی افغانستان اقدامات تروریستی امروز در کابل که منجر به کشته و زخمی شدن شماری از شهروندان این کشور شد را محکوم کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۲۱:۳۹    
دست کم 10 نفر در برخورد یک هواپیمای سبک دو موتوره با آشیانه ای در فرودگاه آدیسون تگزاس آمریکا کشته شدند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۲۲:۳۰    
پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: در دوران ما حاشیه های فوتبال ای نقدر زیاد نبود؛ تماشاگران در کمال ادب می آمدند و حتی اگر تیم خوب هم نتیجه نمی گرفت، خبری از فحاشی آن چنانی نبود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۲۱:۲۲    
روبرت مورنو سرمربی تیم ملی اسپانیا در گفت وگویی جالب مسی را با شخصیت اصلی فیلم ماتریکس مقایسه کرده و گفته تصور کنید وقتی مانند فیلم ماتریکس همه چیز در زمین به صورت صحنه آهسته و کُند پیش می رود ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۲۲:۱۱    
کمال تبریزی می گوید مقایسه فیلم یک کارگردان با سایر فیلم هایش کار اشتباهی است چون هر فیلم قواعد خاص خودش را دارد. به خصوص برای آدمی مثل او که در ژانر خاصی محدودش نمی شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۲۱:۵۶    
فارس نوشت: بر اساس معاملات امروز قیمت سکه بهار آزادی 44 هزار تومان کاهش یافت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۲۰:۵۱    
واکسن توانسته است جان ده ها میلیون نفر را در قرن گذشته نجات دهد اما متخصصان سلامت در بسیاری از کشورها مشاهده کرده اند که هنوز بین مردم در مورد استفاده از واکسن تردید وجود دارد ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۲۰:۴۹    
برخلاف برنامه از قبل اعلام شده باشگاه پرسپولیس، فردا مراسم معارفه کالدرون برگزار نخواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۲۱:۴۸    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با ابراز تاسف از وضعیت سرانه فضای فرهنگی در کشور گفت: عملا در فضای فرهنگی ما صحبت از سانتی متر است نه متر ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۲۱:۴۵    
مهاجرت برای یافتن کار و کسب درآمد بالاتر حالا به اقدامی معمول در جهان بدل شده است اما کدام کشور مقصد مناسبی برای مهاجران است؛ کشوری در قاره آسیا، آفریقا یا آمریکا؟
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۲۱:۳۶    
کانال مالی اروپا صرفا یک خط اعتباری است که بسته به استفاده و اعتباری که برای آن در نظر گرفته می شود، وزن آن هم تعیین می شود. به بیان دیگر ساز و کار مالی این کانال نقش چشمگیری در میزان اهمیت آن دارد ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۲۱:۳۰    
عدم حضور رامین رضاییان در تیم فصل بعد پرسپولیس قطعی شد و این بازیکن فصل بعد هم در فوتبال قطر حضور خواهد داشت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۲۱:۲۴    
مهر نوشت: دبیرکل سازمان ملل متحد به افزایش ذخایر اورانیوم ایران واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۲۱:۰۲    
رئیس سازمان سینمایی کشور، با اشاره به امضای تفاهم نامه احداث پردیس سینمایی امید با سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، از پیش بینی افزایش 90 سالن نمایش به مجموعه سینمایی کشور خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۲۰:۰۰    
خبرورزشی نوشت: همسر مدافع کلمبیا که با از دست دادن پنالتی مقابل شیلی موجب حذف همبازیانش شد، می گوید او و خانواده اش تهدید به مرگ شده اند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۲۰:۵۶    
پس از اخراج پر سرو صدای وینفرد شفر از باشگاه استقلال، رسانه های اماراتی از نزدیک شدن پیر مرد آلمانی به باشگاه بنی یاس (با نماد شتر) در این کشور خبر می دهند ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۲۰:۴۸    
معاون اول رئیس جمهور در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: بخش خصوصی از این مرحله دشوار هم عبور می کند و موجب سربلندی ملت و کشور خواهد شد
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۲۰:۳۵    
معاون وزیر امور خارجه روسیه با اظهار تاسف از عبور ذخایر اورانیم غنی سازی شده ایران، این اقدام جمهوری اسلامی را ناشی از تحریم های یکجانبه آمریکا دانست.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۲۰:۲۸    
فارس نوشت: نخست وزیر عراق و شاه سعودی امروز همزمان با آغاز کنفرانس اوپک در وین با یکدیگر درباره ثبات قیمت نفت به صورت تلفنی بحث و گفت وگو کردند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۲۰:۲۸    
در عکس قدیمی پیش رو از پشت صحنه خونه مادر بزرگه به ترتیب از چپ مریم سعادت، مرضیه محبوب، ایرج طهماسب، فاطمه معتمدآریا، حمید جبلی، فرشته صدرعرفایی، عادل بزدوده و حسن پورشیرازی را می بینید. ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۲۰:۱۷    
مسئولان باشگاه استقلال مطالبات مربوط به پروپئیچ را تامین کردند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۲۰:۰۱    
وزیر امور خارجه انگلیس نسبت به اقدام ایران برای عبور از مرز 300 کیلوگرم اورانیوم غنی شده ابراز نگرانی اما تصریح کرد که لندن به تلاش ها برای اجرای برجام پایبند می ماند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۲۰:۰۰    
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از محکویمت 60 میلیارد ریالی مدیرعامل یک شرکت به دلیل گرانفروشی مواد اولیه کفش خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۹:۵۷    
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: همکاری موثر مشترکین صنعتی و کشاورزی در ساعات پیک مورد انتظار است تا از احتمال خاموشی بدلیل مصرف بیش از مصرف بار استان جلوگیری شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۹:۵۶    
نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: هر استانی مزیت هایی دارد که می تواند با پرداختن به آنها بستر مانایی جمعیت را فراهم کند و کوتاهی در این راستا موجب افزایش مهاجرت به استان هایی پویا و مولد همچون ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۹:۵۱    
رئیس اداره سرمایه انسانی ستادکل نیروهای مسلح گفته هیچ تصمیمی در مورد ارائه تسهیلات به سربازان غایب اتخاذ نشده و به زودی برخورد با این افراد تشدید خواهد شد ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۹:۴۹    
دراگان اسکوچیچ فصل بعد هدایت نفت آبادان را در اختیار خواهد داشت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۸:۴۶    
بازیگر سینما و تلویزیون گفت: برانکو به دلیل شناختش از فوتبال ایران بهترین گزینه برای هدایت تیم ملی بود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۹:۳۸    
کاوه رضایی مهاجم سابق استقلال اخبار مربوط به درخواست یورویی از این باشگاه را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۹:۳۴    
محمدحسین مهدویان در جشنواره فجر 98، با فیلمی جدید حاضر می شود؛ فیلمی به نام داستان درخت گردو . او این فیلم را به تهیه کنندگی سیدمصطفی احمدی که تهیه کننده همه کارهای اخیر مهران مدیری از جمله دورهمی و ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۹:۳۱    
وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: امروز با افتخار می گوییم تحریم را شکست داده ایم؛ البته این تلاش بخش خصوصی بود و ما کاری نکردیم ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۹:۳۰    
بانی فیلم نوشت: جئون می سئون، بازیگر و مدل کره ای 48 ساله کره ای بر اثر خودکشی درگذشت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۹:۳۰    
براساس گزارش سازمان سلامت عمومی انگلستان (PHE) آلودگی هایی که داخل خانه تولید می شود، یکی از اصلی ترین عوامل مشکلات و بیماری های ریوی است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۹:۲۷    
ایرنا نوشت: عادل الجبیر وزیر مشاور در امور خارجی عربستان روز دوشنبه گفت: محمد بن سلمان ولیعهد این کشور به سران نشست گروه 20 اعلام کرده که ریاض به دنبال جنگ با ایران نیست.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۸:۱۵    
فارس نوشت: رئیس پلیس فتای استان فارس در خصوص شگرد جدید کلاهبرداران از طریق سایت های کاربر محور و تحت عنوان رهن و اجاره خانه هشدار داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۸:۱۰    
اقتصادآنلاین نوشت: در بازار معاملات ارز نیز قیمت هر اسکناس دلار آمریکا با 250تومان کاهش نسبت به ابتدای روز به 12700تومان برای فروش و 12600تومان برای خرید رسید.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۹:۰۱    
سوال رضا زندی، روزنامه نگار حوزه انرژی و جواب رنگنه در حاشیه اجلاس 176 اوپک را ببینید.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۹:۰۰    
ایرنا نوشت: اقدامات، صحبت ها و رویکرد نوینی که رئیس جدید دستگاه قضا درخصوص وضعیت زنان و ضرورت حل مشکلات آنها در پیش گرفته، ضمن ایجاد امیدواری، نقطه نظراتی را در روزهای اخیر برانگیخته است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۷:۵۹    
مهر نوشت: در یک حادثه غیر منتظره مادر عصبی با فرو کردن کلید در سر کودک شش ساله خود، وی را راهی بیمارستان کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۸:۵۷    
کارشناس حوزه نفت و گاز می گوید: در کشورهای دیگر مرسوم نیست وزیری را که در کارزارهای بین المللی حضور دارد تضعیف کنند در کشور ما هم پیش از این رسم نبوده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۸:۴۰    
عکس امروز نشنال جئوگرافیک عبادت کنندگان در مراسم سال نوی چینی(سال خوک) را نشان می دهد. Eric Seidner، عکاس، می گوید: پوشیدن لباس قرمز و اجرای تشریفات مذهبی برای مقابله با بدبختی ها است. ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۷:۳۹    
ایرنا نوشت: قیمت نفت در روز سرنوشت ساز اوپک 2.5 درصد بالا رفت تا امیدها برای رسیدن به توافق برای حفظ سقف تولید فعلی بیشتر شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۸:۳۳    
آژانس بین المللی انرژی اتمی عبور ذخایر اورانیم غنی سازی شده ایران از مرز 300 کیلوگرم را تایید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۸:۳۱    
پیروز حناچی شهردار تهران، از عموم مردم و متخصصان درخواست کرد تا در انتخابات شورایاری ها شرکت کنند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۸:۳۱    
تسنیم نوشت: طبق آمار اطلس کیفیت زندگی شهر تهران، بیشترین احساس امنیت زنان و دختران در مناطق یک، 21 و 3 وجود دارد و کمترین احساس امنیت زنان و دختران مربوط به مناطق 12، 13 و 18 است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۸:۳۰    
استاد حوزه علمیه قم با بیان اینکه تجریه نشان داده که مردم انتخاب افراد موردنظر پایداری ها را به عنوان انتخاب اصلح قبول ندارند ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۸:۲۸    
ایلنا نوشت: عضو کمیسیون امنیت ملی با بیان اینکه شورای عالی امنیت ملی، دولت، مجلس و همه ارکان نظام پشت تصمیم اخیر هستند ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۸:۲۵    
سفیر کشورمان در وین ضمن درباره عبور ایران از 300 کیلوگرم اورانیوم غنی شده گفت که بر اساس مفاد برجام است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۸:۲۴    
سه بازیکن جوان فوتبال کشورمان در قلب اروپا عکس شیکی را ثبت کردند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۸:۱۶    
آژانس بین المللی انرژی اتمی خبر داد که از اخبار رسانه ها مبنی بر عبور ایران از سطح معین شده برای غنی سازی اورانیوم آگاه و در حال بررسی وضعیت است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۸:۱۰    
واکنش نیما کرمی مجری تلویزیون به انتشار پی در پی اخبار زندگی خصوصی سلبریتی ها را ببینید.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۸:۱۰    
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: امیدواریم اروپایی ها در فرصت 10 روزه باقیمانده و تا پایان مهلت 60 روزه اقدام عملی و ملموسی برای اجرای اینستکس بردارند در غیر این صورت ایران 16 تیرماه گام دوم را بر می ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۸:۰۳    
وزیر امور خارجه عملیاتی شدن اینستکس را یک حرکت مقدماتی برای اجرای تعهدات اروپا عنوان کرد و گفت: ایران طبق برنامه اش از مرز 300 کیلوگرم اورانیوم غنی شده عبور کرده و این را هم از پیش اعلام کرده بودیم.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۸:۰۲    
شورای پروانه ساخت آثار سینمایی با فیلمنامه های چراغ خاموش نوشته مهیار شاهرخی اصل، به دستانم نگاه کن نوشته بیژن موسوی کاشانی و سال نو نوشته رامبد جوان موافقت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۷:۴۴    
نخستین تصویر از پژمان جمشیدی در حالی که بر بالین رویا میرعلمی در نمایش مادر به کارگردانی علی احمدی نشسته است، منتشر شد ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۷:۴۱    
رکنا نوشت: تیمی از کارشناسان اسلحه شناسی صبح امروز در دادگاه کیفری یک استان تهران حضور یافتند و به بررسی های تخصصی صحنه شلیک گلوله پرداختند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۷:۴۱    
کریستیانو رونالدو از خودروی یک میلیون یورویی جدیدش در لیسبون پرتغال رونمایی کرد. 6161
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۷:۳۳    
مهر نوشت: رئیس دیوان عالی کشور به فعالیت وکلای زن اشاره کرد و گفت: وکلای شایسته، وظیفه شناس و حق گرا چه در بین زنان وکیل و چه در بین مردان وکیل قابل انکار نیست.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۷:۲۹    
سرمربی جدید پرسپولیس با حضور در ورزشگاه شهید کاظمی، با بازیکنان این تیم دیدار کرد.