سه شنبه ۰۱ مردادساعت ۰۷:۱۸Jul 2019 23

خبرهای خبر آنلاین 15 تیر 1398 - khabaronline.ir

 
خبر آنلاین 29 اسفند 1393 خبر آنلاین 29 اسفند 1394 خبر آنلاین 30 اسفند 1395 خبر آنلاین 29 اسفند 1396 خبر آنلاین 29 اسفند 1397 خبر آنلاین 31 فروردین 1398 خبر آنلاین 31 اردیبهشت 1398 خبر آنلاین 31 خرداد 1398 خبر آنلاین 1 تیر 1398 خبر آنلاین 2 تیر 1398 خبر آنلاین 3 تیر 1398 خبر آنلاین 4 تیر 1398 خبر آنلاین 5 تیر 1398 خبر آنلاین 6 تیر 1398 خبر آنلاین 7 تیر 1398 خبر آنلاین 8 تیر 1398 خبر آنلاین 9 تیر 1398 خبر آنلاین 10 تیر 1398 خبر آنلاین 11 تیر 1398 خبر آنلاین 12 تیر 1398 خبر آنلاین 13 تیر 1398 خبر آنلاین 14 تیر 1398 خبر آنلاین 15 تیر 1398 خبر آنلاین 16 تیر 1398 خبر آنلاین 17 تیر 1398 خبر آنلاین 18 تیر 1398 خبر آنلاین 19 تیر 1398 خبر آنلاین 20 تیر 1398 خبر آنلاین 21 تیر 1398 خبر آنلاین 22 تیر 1398 خبر آنلاین 23 تیر 1398 خبر آنلاین 24 تیر 1398 خبر آنلاین 25 تیر 1398 خبر آنلاین 26 تیر 1398 خبر آنلاین 27 تیر 1398 خبر آنلاین 28 تیر 1398 خبر آنلاین 29 تیر 1398 خبر آنلاین 30 تیر 1398 خبر آنلاین 31 تیر 1398 
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۸:۰۱    
سرپرست پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از دستگیری اعضای باند 3 نفره ای که با تهدید سلاح سرد اقدام به سرقت خریداران ارز های خارجی از شهروندان می کردند خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۶:۴۲    
فرمانده انتظامی شهرستان دورود از توقیف 8 دستگاه خودرو قاچاق به ارزش 400 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۳:۵۲    
میزان نوشت: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: یک پسر 6 ساله به دلیل ماندن بیش از اندازه در خودرو، گرمازده شد و جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۱:۲۴    
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل گفت: وضعیت ذخیره سازی سوخت مطلوب است و مشکلی در زمینه تامین سوخت جهت استقبال از فصل تابستان و مسافران این فصل وجود ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۰:۰۵    
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از راهیابی فیلمنامه کوتاه داستانی امیرحسین ریاحی ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۲۱:۳۹    
گزارش فصلی اقتصاد ایران مربوط به زمستان 1397 منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۶:۵۲    
درمراسمی با حضور نماینده سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی ، مدیر مخابرات منطقه لرستان ،مدیرکل پست بانک و مدیران شهرستان سلسله شصت و دمین دکل مخابراتی شهرستان سلسله در دور افتاده ترین روستای بستام ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۰:۵۱    
مهم ترین امتیاز فیلم "دوباره زندگی" این است که رضا فهیمی کارگردان موفق می شود تصویر محترمانه ای از انسان های پیر نشان دهد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۰:۰۰    
شرکت تولیدی شیمیایی کلران بعنوان واحد برتر ملی و واحد برتر گروه صنایع شیمیایی کشور انتخاب گردید.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۰۷:۱۹    
فارس نوشت: به تازگی برخی کاربران فضای مجازی با انتشار کلیپی تقطیع شده از دادگاه هادی رضوی متهم فساد اقتصادی با بخشی از یک مداحی، مدعی شدند که وی در کسوت مداحی مشغول بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۱۸:۰۲    
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان از برنامه ریزی برای اجرا و برگزاری 55 عنوان نمایشگاهی در سال 98 در این کلانشهر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۱۶:۵۹    
برنا نوشت: معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری مشهد گفت: دو عضو شورای اسلامی بخش مرکزی این شهرستان که از سوی مراجع قضایی تحت تعقیب قرار گرفته بودند بازداشت شده اند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۱۶:۵۲    
سخنگوی شورای شهر کرج گفت: لاین شمالی پروژه میدان سپاه به زودی افتتاح می شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۱۵:۱۰    
کارآموزان بی ام و در پروژه ای 10 ماهه توانستند خودرو X7 را به وانت تبدیل کنند. البته، این خودرو قرار نیست به مرحله ی تولید برسد. ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۱۲:۴۵    
پیرو اخبار منتشر شده در خصوص ترافیک لحاظ شده در بخش حجم مصرف شده در پیام رسان های داخلی اپلیکیشن ایرانسل من ، ایرانسل بیانیه ای منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۱۲:۲۹    
700مددجوی کمیته امداد منطقه یک یاسوج استان کهگیلویه و بویراحمد در سه ماهه سال جاری از دوره های آموزشی بهره مند شدند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۱۰:۱۴    
دنیای اقتصاد نوشت: در اولین روز از سومین هفته تیرماه، دلار توانست سومین افزایش متوالی را تجربه کند؛ عاملی که موجب شد برخی از معامله گران از تغییر مسیر این ارز سخن بگویند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۱۰:۳۴    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل از کشف و ضبط داروی دامی خبر داد و گفت: دو دامپزشک که به صورت غیرقانونی اقدام به نگهداری و فروش داروی دامی خارج از ضوابط تعیینی دولت کرده بودند دستگیر شدند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۱۰:۳۴    
مدیر زراعت سازمان جهادکشاورزی آذربایجان غربی گفت: از آغاز فصل برداشت تاکنون بیش از 30 هزار تن گندم از کشاورزان استان به صورت تضمینی خریداری شده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۰۷:۱۰    
جوان نوشت: شرور سطح یک تهران که به حسین غول معروف شده است، روز گذشته در پلیس آگاهی تهران مورد تحقیق قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۰۷:۰۴    
روزنامه جوان نوشت:کانال رسمی دادسرای ارشاد تهران در پیام رسان های داخلی و اینستاگرام برای دریافت گزارش های مردمی هنجارشکنی راه اندازی شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۰۶:۵۰    
انصاف نیوز نوشت:شنیده ها حاکی از این است که پرویز فتاح رییس بنیاد مستضعفان شده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۰۷:۲۰    
کیهان نوشت:هنوز مدت زیادی از پخش سریال تلویزیونی گاندو سپری نشده که داد و هوار و فغان برخی از شبکه های رسانه ای زنجیره ای در خارج کشور به هوا رفته و فریاد تحریف تاریخ و شخصیت های تاریخی ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۰۶:۰۰    
مهدی سهرابی درباره اعلام خبر دوپینگش می گوید: مگر می شود با احتمال کسی را محروم و محکوم کرد. در حالی که افسران وادا طبق قانون تست نگرفتند و کارشان هم ایراد داشت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۲۳:۵۴    
گلر کروات تیم فوتبال پرسپولیس گفت: علیرضا دوست و البته رقیب من است و اصلاً مشکلی با این موضوع ندارم.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۰۰:۲۴    
مهر نوشت: دادستان هشترود از تیراندازی هوایی با سلاح در هشترود خبر داد و گفت: در این خصوص سه نفر دستگیر شدند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۲۳:۵۱    
باشگاه خبرنگاران نوشت: اندام لاغر و ظریف قاتل به او کمک کرد که به راحتی از بین میله های زندان فرار کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۲۳:۴۸    
میزان نوشت: مسئولان باشگاه استقلال با دروازه بان ایرانی تیم تاتنهام انگلیس به توافق اولیه رسیدند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۲۳:۳۰    
سرمربی جدید ترکیه ای تراکتور تبریز از روند تغییرات باشگاه سخن گفت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۲۲:۲۹    
بیت کوین ارز دیجیتالی است که برای یک دهه است از آن استفاده می شود اما استخراج این ارز دیجیتال در طی یک سال گذشته شدت گرفته است و بحث حول این موضوع زیاد شده است اما آیا تولیدکنندگان ماینرها فقط به ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۲۳:۲۶    
مدافع تیم ملی فوتبال گفت: نماینده استقلال مبلغی جلوی من گذاشت که به جرأت می گویم هرکسی جایم بود، قبول می کرد و می بست.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۲۳:۱۷    
مهر نوشت: مدیرکل فرودگاه های استان یزد از بروز نقص فنی در هواپیمای ساری به بندرعباس خبر داد و گفت: این نقص سبب فرود آمدن هواپیما در فرودگاه یزد شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۲۳:۱۷    
یک عضو حزب کارگزاران می گوید: این حق مسلم مردم است که گلایه های خودشان را در هر حوزه ای مطرح کنند. این گلایه ها را باید شنید و اتفاقا باید کسی پاسخگوی آن باشد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۲۳:۱۷    
ایلنا نوشت: ژاپن در دوره شووا (از دسامبر سال 1926 تا ژانویه سال 1989 که مربوط به دوران پادشاهی امپراتور هیروهیتو می شود و از تمام امپراتوری های قبلی ژاپن طولانی تر بوده است) هم از منظر قدرت صنعتی و ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۲۳:۱۳    
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: مردی که با جعل هویت زنانه و با شگردی خاص از شهروند اراکی چهار میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود، در تحقیقات کارشناسان پلیس فتا استان شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۲۲:۵۶    
مهاجم ایرانی زنیت سنت پترزبورگ همه تلاشش را کرد تا بازنده سوپرجام روسیه نباشد اما فایده ای نداشت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۲۲:۳۲    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور گفت: مشکل اصلی گردو غبار امروز ایران، فراتر از مرزهای ایران است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۲۱:۰۸    
نقش مهم رونالدو در دعوت و جذب بازیکنانی چون آرون رمزی از آرسنال، آدرین رابیو از پاری سن ژرمن، لوکا پلگرینی از آ اس رُم ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۲۰:۵۹    
فرشاد مؤمنی می گوید: جهش نرخ ارز که اراده سیاست گذاران نیز پشت ان بود نه تنها واردات را کاهش نداد بلکه منجر به افزایش 51.5 برابری واردات کالاهای لوکس و از بین رفتن هزاران فرصت شغلی در کشور شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۲۱:۵۷    
دکتر جعفر قادری نماینده سابق مجلس و استاد دانشگاه در گفت و گو با خبرآنلاین از استراتژی های صنعت گردشگری برای توسعه اقتصادی سخن گفت .
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۲۱:۵۳    
پخش جهانی موسیقی فیلم "سرخ پوست" توسط کمپانی پلازامایر انجام می شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۲۰:۴۹    
شهاب جعفرنژاد با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرامی خود ضمن یادآوری کلیپ منتشر شده از سحر قریشی درباره شناخت و اطلاعات او از سینما، به خبر ورود این بازیگر به عرصه کارگردانی واکنش نشان داد. ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۲۱:۴۴    
همسر ششم حاکم دُبی با بادیگارد انگلیسی اش رابطه داشته و محمد بن راشد آل مکتوم مچ شان را در لندن به طور ناگهانی گرفته است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۲۱:۴۳    
آرین روبن، بازیکن سرشناس هلندی باشگاه بایرن مونیخ که همچنان از ستاره های موفق این تیم محسوب می شد، با اعلام بازنشستگی خود در سن 35 سالگی، از دنیای فوتبال خداحافظی کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۲۱:۳۷    
جمهوری اسلامی ایران صبح فردا تکلیف تعهدات برجامی را مشخص می کند. حکم گام دوم صادر می شود و ایران قدم دیگری برای کاهش تعهدات خود بر می دارد ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۲۱:۳۴    
گرهارد شرودر صدراعظم پیشین آلمان بین سالهای 1998 تا 2005 فشار ترامپ به آلمان را غیرقابل قبول خواند و تاکید کرد هر کشوری حاکمیت منحصر به خود داشته ودیگران{آمریکا و ترامپ} نمی توانند بگویند چکار کنند ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۲۱:۲۹    
روسای جمهوری اسلامی ایران و فرانسه در تماسی تلفنی درباره مهم ترین مسایل دوجانبه، منطقه ای و بین المللی گفت وگو و تبادل نظر کردند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۲۱:۱۹    
تیم فوتبال سپاهان موفق شد تیم پدیده را شکست دهد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۲۱:۰۶    
رئیس سازمان سینمایی در پیامی درگذشت پدر سیدمهدی شجاعی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۲۱:۰۳    
گل ها همانطور که نماد زیبایی، حس خوب و عطر دلپذیر هستند، نمونه هایی هم دارند بد بو، سمی و کشنده! به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از توریسم آنلاین ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۲۱:۰۱    
خبرگزاری صداوسیما نوشت: ولیعهد سعودی یک قطعه از خاک این کشور را به رژیم صهیونیستی هدیه می کند تا این رژیم در آنجا پایگاه هوایی احداث کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۲۰:۵۵    
ایسنا نوشت: نشست سخنگوی دولت فردا (یکشنبه 16 تیرماه) با حضور معاون سیاسی وزارت خارجه و سخنگوی سازمان انرژی اتمی در محل مجموعه ریاست جمهوری برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۲۰:۴۱    
مهاجم تیم پرسپولیس در تمرین امروز این تیم حاضر شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۲۰:۳۰    
اقتصاد آنلاین در گزارشی هزینه اجاره یک باب مغازه در شمال تهران را منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۹:۲۹    
مهر نوشت: معاملات تالار شیشه ای امروز شاهد افت شاخص کل بورس و رسیدن این متغیر به 245 هزار و 445 واحد بود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۲۰:۱۲    
برنامه فیلم و گپ چهارشنبه هر هفته در باغ کتاب تهران با نمایش فیلم و نقد سعید قطبی زاده برگزار می شود ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۲۰:۰۴    
پزشکی در شهر میبد استان یزد فقط 500 تومان برای حق ویزیت از بیماران خود پول می گیرد!
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۲۰:۰۰    
هشتگ غروب خورشید را در اینستاگرام جست و جو کنید و بیش از 200 میلیون عکس در این باره از سراسر جهان پیدا خواهید کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۲۰:۰۰    
پیشنهاد مرکز پژوهش های مجلس برای ساماندهی بازار مسکن، افزایش سقف وام به اضافه تصویب قانون مالیات بر عایدی است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۹:۰۰    
بسیاری از ما، از حشرات می ترسیم یا با دیدنشان چندشمان می شود و حتی آن ها را عامل آلودگی می دانیم اما این موجودات کوچک می توانند راز سلامتی و درمان باشند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۹:۰۰    
چای سبز دارای مقدار بسیار زیادی آنتی اکسیدان و مواد مغذی است که برای بدن خواص بسیاری مانند تقویت عملکرد مغز، کاهش وزن و کاهش احتمال ابتلا به سرطان دارد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۹:۰۰    
برخی کاربران خبرآنلاین درباره تاثیر پرداخت وام به مستاجران در بازار اجاره، معتقدند: بانک ها خودشان عامل اخلال در بازار مسکن هستند و حالا می خواهند بازار اجاره را هم به هم بریزند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۲۰:۰۰    
دموکراسی های مبتنی بر نمایندگی که طی قرون اخیر در چارچوب دولت های مدرن و جوامع پیچیده به امری مطلوب و فراگیر تبدیل شده اند، همواره با بحران ها و مشکلات جدی ای نیز روبرو بوده و هستند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۹:۴۲    
سرمربی سپاهان و دروازه بان پدیده برخورد گرمی باهم داشتند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۹:۳۹    
ایرنا نوشت: در حالی که ذبیح الله مجاهد سخنگوی طالبان انفجار در مسجد محمدیه غزنی و کشتار شیعیان را محکوم می کند، شاخه نظامی آنان در استان قندوز، رییس شورای علمای شیعه را ترور می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۹:۳۵    
فارس نوشت:برخی رسانه ها از انتقال مشکوک چندین فروند تانک لئوپارد ارتش ترکیه به قبرس شمالی خبر دادند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۹:۳۳    
مسابقات اتومبیلرانی تایم تریل قهرمانی استان های شمال غرب کشور با شرکت 48 راننده در دهکده ساحلی چی چست ارومیه برگزار شد که رانندگان ارومیه ای مقام های نخست را کسب کردند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۹:۳۳    
تیم نود ارومیه با 2 مدافع و یک هافبک جدید برای حضوری قدرتمند در فصل جدید لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور به توافق رسیده و احتمالا اواخر تیرماه نیز اردوی آماده سازی خود را در ترکیه برگزار کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۹:۲۰    
اقدام ایران در افزایش ذخایر اورانیوم با واکنش مقام های مختلف کشورها شده و رسانه های خبری دنیا نیز به بررسی و تحلیل این رویداد مهم پرداخته اند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۹:۰۹    
فیلم درگیری شرور معروف شرق تهران به نام حسین غول را می بینید، که در جریان تیراندازی جوانی را به قتل رساند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۹:۰۱    
فارس نوشت: شریعتمداری درباره توصیه برخی جریانات داخلی به خویشتن داری ایران در مقابل اقدام انگلیس گفت: این جریان اگر احمق نباشد به یقین وابسته است و چه بخواهد و چه نخواهد ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۸:۵۴    
فارس نوشت: نامزد اصلی نخست وزیری انگلیس در سخنانی که منجر به خشم برخی قانونگذاران بریتانیایی شد اظهار داشته مهاجرانی که قصد ورود به بریتانیا را دارند باید زبان انگلیسی فرا گیرند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۸:۵۴    
گرمای تابستان در روزهای اخیر در استان خراسان شمالی باعث شده تا مردم از هر فرصتی برای خنک کردن خود استفاده کنند ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۸:۴۵    
سرمربی پرسپولیس می گوید امکانات این باشگاه رضایت بخش است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۸:۴۳    
داوود رفعتی رییس دپارتمان داوری از سمت خود استعفا داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۸:۴۱    
نماهنگ جدید سایت رهبر معظم انقلاب در آستانه 16تیر، پایان مهلت 60روزه به اروپا درباره برجام را می بینید.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۸:۳۹    
خانم رُز یک اسم مستعار است، زنی است 47ساله، متأهل، تحصیلکرده و خوش صحبت. فوق لیسانس روانشناسی شخصیت دارد اما کارش مرتبط با رشته اش نیست.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۸:۳۶    
بانک مرکزی در بخشنامه ای به شبکه بانکی ابلاغ کرد، به زوج هایی که تاریخ عقد آنها بعد از اول فروردین ماه سال 1396 است و تاکنون تسهیلات قرض الحسنه ازدواج دریافت نکرده اند ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۸:۳۲    
ایرنا نوشت: سفیر عراق در ایران با اشاره به خسارات داعش در این کشور بیان کرد: عراق برای بازسازی در دوران پساداعش به کمک ایران نیاز دارد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۸:۲۳    
خرید و فروش تمشک وحشی و آلوچه جنگلی در گردنه کوهستانی حیران در محور جاده ای پرتردد شهرستان مرزی آستارا به استان اردبیل با آغاز فصل تابستان رونق گرفته و مسافران این منطقه طعم شیرین سفر خود به استان ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۸:۲۱    
تسنیم نوشت: دبیرکل اتاق مشترک ایران و عراق از صادرات روزانه 250 میلیون دلار به صورت میانگین به عراق طی صد روز گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۸:۱۹    
فردیناند پورشه خالق برند پورشه هنگام افتتاح این کارخانه ایده "خودرو مردم" را در سر می پروراند؛ اما در نهایت برند او تبدیل به یک برند مطرح جهانی شد که فقط افراد ثروتمند قادر به خرید آن هستند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۸:۱۹    
فارس نوشت: معاون پایش و نظارت اداره کل محیط زیست استان تهران گفت: 28 کانون انتشار بوی نامطبوع در جنوب تهران و محدوده فرودگاه بین المللی شناسایی شده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۸:۱۹    
یکی از اصلی ترین مشکلاتی که در خصوص حضور معمولا دیر مربیان خارجی برای هدایت تیم های لیگ برتری وجود دارد این است که مربیان کمتر می توانند با نظر خودشان بازیکنان جدید را جذب کنند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۸:۱۸    
اعتمادآنلاین نوشت: محمد درویش، فعال محیط زیست ثبت جهانی جنگل های هیرکانی را بهانه ای دانست تا شاید به خاطر آن مدیران ارشد کشور در حوزه محیط زیست کمی شرمنده شوند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۷:۴۷    
سازمان عملیات های تجارت دریایی بریتانیا UKMTO اعلام کرد نفتکش پاسیفیک ویاجر با پرچم انگلیس در امنیت به سر می برد و مشکلی ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۷:۳۷    
فارس نوشت: کاخ کرملین از گفت وگوی تلفنی رؤسای جمهور روسیه و ترکیه با محور تحولات اخیر در لیبی و سوریه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۶:۲۰    
ایرنا نوشت: سخنگوی سازمان غذا و دارو با اشاره به تولید داروی لوزارتان در 8 کارخانه داخلی، گفت: تنها لوزارتان یک شرکت داخلی (اکتوور) از ماده موثر هندی دارای ناخالصی تولیدشده است و داروی تولیدی هفت ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۶:۰۹    
ایرنا نوشت: یکی از بزرگترین مزارع استخراج ارز دیجیتال در کشور که با استقرار در یکی از کارخانه های بزرگ تهران، از برق با تعرفه صنعتی برای فعالیت خود استفاده می کرد، شناسایی شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۶:۵۳    
شهردار بروجرد گفت: بدهی 105 میلیارد تومانی شهرداری به سازمان تامین اجتماعی، یک دروغ بزرگ است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۶:۴۷    
علیرضا بیرانوند دروازه بان پرسپولیس در زمینه غیر ورزشی هم استعداد جالبی دارد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۶:۴۳    
فارس نوشت: رئیس پلیس پیشگیری پایتخت گفت: متاسفانه 10 درصد تماس ها با پلیس 110، مزاحمت تلفنی است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۶:۴۰    
ایرنا به نقل از رویترز نوشت: بهای هر اونس طلا در بازارهای جهانی در پایان معاملات دیروز (جمعه) در مقایسه با معاملات روز قبل با 1.2 درصد کاهش به یک هزار و 398 دلار و 71 سنت رسید.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۶:۳۵    
شرکت خودروسازی هوندا سال ها پس از رقبایش خودروی برقی تولید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۶:۳۱    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی عنوان کرد: تولید متن و محتوا اصلی ترین ارکان توسعه در حوزه تئاتر است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۶:۳۰    
ایرنا نوشت: رییس اداره آب و فاضلاب شهری سردشت گفت: مشترکان آب در این شهر به طور میانگین در هر شبانه روز با مصرف 220 لیتر، 50 درصد بیشتر از میانگین کشوری آب مصرف می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۶:۲۹    
پیشکسوت فوتبال پرسپولیس گفت: ممکن است فراز و نشیب هایی داشته باشیم. قبلا هم بود اما وقتی تیم می باخت هم هواداران می ایستادند و تیم را تشویق می کردند ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۶:۲۶    
رئیس اتاق بازرگانی اقلیم کردستان عراق با همراهی جمعی از مدیران و فعالان اقتصادی اقلیم از مجموعه صنعتی سیندژ در شهرک صنعتی دهگلان بازدید کردند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۶:۲۶    
مرد حدودا50 ساله ای که برای چیدن گیاهان کوهی به ارتفاعات روستای سیرا در جاده چالوس رفته بود از کوه سقوط کرده و جان خود را از دست داد .
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۶:۱۵    
محمد صابری، امروز در برنامه سلام صبح بخیر ، مقابل آرش خوشخو نشست. این منتقد درباره انتخاب های درست و غلط بازیگرانی چون حمید فرخ نژاد، لیلا حاتمی، هوتن شکیبا و جواد عزتی صحبت کرد.