پنجشنبه ۳۰ شهریورساعت ۰۹:۳۹Sep 2017 21

اتحادیه خواربارفروشان بوکان (kharbarbukan.ir)

  ۵ دقیقه پیش    
درپی تصمیم وزارت صنعت، معدن و تجارت برای حذف برچسب قیمت روی کالا از مبدا تولید، مدیرعامل انجمن حمایت از مصرف کنندگان این طرح را مشکل زا نمی داند و معتقد است مردم می توانند با انتخاب فروشنده منصف نقش ...
  ۵ دقیقه پیش    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مشکل بازار حذف قیمت ها نیست، گفت: موافق اجرای طرح حذف قیمت از روی کالاها نیستیم چرا که با مشکلات زیادی مواجه می شویم و باید تفاوت بین قیمت تولید و ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۰:۲۲    
عضو کانون صنایع غذایی ایران با بیان این که سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان در کنترل قیمت ها موفق نبوده و روش های دولتی در این خصوص اثرگذار نیست ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۰:۲۲    
رئیس هیئت مدیره انجمن صنایع شوینده از رایزنی تولیدکنندگان برای افزایش 15 تا 20 درصدی قیمت شوینده ها خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۱۴:۱۷    
رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اصناف در اشتغال زایی نقش بسیار مهمی دارند، گفت: مرکز پژوهش ها از تمام ظرفیتها و مطالعات اتاق اصناف ایران استفاده خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۱۳:۱۷    
رئیس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه نظام تعرفه ای باید به نفع تولید تغییر کند، گفت: اگر بخواهیم به سمت توسعه متوازن برویم، بخش های تولید و خدمات باید بازتعریف شوند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۱۳:۱۷    
عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران گفت: سهم اصناف از تسهیلات 420 هزار میلیارد تومانی سال گذشته ، صفر است در حالی که اصناف می توانند با کمتر از 100 میلیون تومان شغل ایجاد کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۲:۴۸    
دبیر انجمن بیسکویت، شیرینی و شکلات گفت: تا قبل از مهر ماه سال جاری کلیه محصولات تولیدی این صنوف با درج قیمت به فروش می رسد و بعد از اتمام موجودی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۰:۱۸    
رئیس اتحادیه بنکداران با اشاره به اینکه حذف قیمت گذاری کالاها اقدام مناسبی است، انجام آن توسط تولیدکنندگان را به منظور شفافیت در قیمت کالاها می داند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۷:۵۲    
مدیرکل ریالی و نشر بانک مرکزی گفت: به زودی گیرنده چک می تواند با ارسال شماره منحصر به فرد هر برگه، به سامانه استعلامات بانک مرکزی، مشخصات و سابقه چک برگشتی دارنده دسته چک را کنترل نماید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۷:۲۲    
دبیرکل اتاق اصناف ایران گفت: اعضای اتحادیه هایی مانند رستوران ها، بنگاه های املاک و خودرو که دارای بیشترین فعالیت هستند برای نصب صندوق های مکانیزه فروشگاهی در اولویت قرار گرفته اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۲:۵۲    
رئیس اتاق اصناف ایران: حذف درج قیمت فقط درکارخانه است و واحدهای صنفی همچنان ملزم به نصب برچسب قیمت هستند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۸:۲۲    
نعمت زاده با صدور پیامی از وزارت صنعت خداحافظی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۸:۲۲    
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: امسال با برنامه ریزی های انجام شده و بازدید از شهرستان ها، مسائل حوزه بازرگانی آذربایجان غربی بررسی شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۲:۵۲    
مدیر کل نظارت بر محصولات بهداشتی سازمان حمایت با اعلام هشدار به عرضه کنندگان شیر خشک اطفال و غذای کودک وارد شده از مبادی غیر رسمی گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۲:۲۲    
نایب رئیس اول اتاق اصناف ایران پیشنهاد کرد: برای تامین بودجه های مورد نیاز اتاق اصناف ، می توان بخشی از مالیات بر درآمد را به اتاق های اصناف اختصاص داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۲:۲۲    
معاون امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: دغدغه اصلی کشور در حال حاضر ایجاد اشتغال است و دولت و جامعه هم انتظار دارند که بخشی از بار ایجاد اشتغال را اصناف عهده دار شوند در حالی که ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۰۸:۵۱    
رئیس اتاق اصناف ایران به احضار دو مقام عالی رتبه این اتاق و تودیع وثیقه چند صد میلیارد تومانی برای آزادی آنها بر سر پروژه صندوق های فروشگاهی واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۰۸:۲۱    
علی فاضلی رئیس اتاق اصناف ایران به مناسبت فرا رسیدن 17 مرداد روز خبرنگار ، در پیامی این روز را به همه خبرنگاران ، عکاسان و اصحاب قلم تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۰۸:۲۱    
رییس اتاق اصناف ایران با تاکید بر ضرورت اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده گفت: بحث مالیات بر ارزش افزوده در سه سال اخیر مشکلات فراوانی را برای اصناف ایجاد کرده و ساختار این قانون باید سریعتر بررسی و ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۰۸:۲۱    
رئیس اتاق اصناف ایران گفت: متولیان اصناف در شورای عالی کار حضور ندارند و این خوب نیست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۰۸:۲۱    
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بوکان گفت: در ماه گذشته 312 فقره بازرسی صنفی در بوکان انجام شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۰۹:۴۰    
رئیس اتاق اصناف ایران اعلام کرد: از 2000 دستورالعمل ، آیین نامه و مقررات زائد کسب و کار طی دوسال اخیر تنها 400 مورد حذف شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۰:۴۰    
رئیس هیأت مدیره انجمن صنایع قند گفت: پیش بینی انجمن صنایع قند ایران برای میزان تولید شکر در سال 96 بالغ بر یک میلیون و 750 هزار تن است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۰:۴۰    
مرکز پژوهش های مجلس با انتشار گزارشی، ضمن مخالفت با تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت خواستار تکمیل فرآیند ادغام در این وزارتخانه شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۰:۴۰    
صادرات میوه خارج از استاندارد تعریف شده که با توافق صادرکنندگان و اجماع استانداردسازی تهیه شده، به زودی ممنوع می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۰:۱۰    
رییس اتحادیه چلوکباب و چلو خورش اظهار کرد: طبق آنچه در قوانین آمده گوشت، برنج و نان از پرداخت مالیات ارزش افزوده معاف هستند، اما اکنون از آشپزخانه ها و رستوران ها بابت این مواد مالیات دریافت می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۰:۰۵    
رئیس اتحادیه خواربارفروشان شهرستان بوکان گفت: تعداد 195 مکان بدون پروانه کسب شاغل در رسته های تحت پوشش اتحادیه خواربارفروشان در سال جاری شناسایی گردید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۰۹:۰۵    
مهمترین اخبار هفته جاری به خبر اعطای تسهیلات 9 درصدی به بعضی مشاغل، آغاز اجرای طرح “ایران مهارت”، سهم 80 درصدی زنان از بازار اشتغال و حذف سهم بیمه کارفرما در کارگاه های زیر پنج نفر اختصاص داشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۰۱:۰۵    
رئیس اتاق اصناف ایران گفت: یک مجموعه وابسته به نهادها و ارگان ها وارد کار در فضای مجازی شده اند که سرمایه آنها از طریق بانک ها انجام می شود و منابع مالی تعریف شده ای دارند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۰۰:۰۵    
رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو می گوید: دفاتر ثبت اسناد به طور عملی هیچ کاری انجام نمی دهند و فقط هزینه اضافی از مردم دریافت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۳:۰۵    
براساس اظهار نظر معاون فروش سایپا این شرکت به محض دریافت مجوز شورای رقابت، افزایش قیمت ها را بر روی محصولات پراید، تیبا و تندر 90 اعمال خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۳:۰۵    
نایب رئیس اتاق اصناف تهران و رئیس اتحادیه اتوسرویس با بیان اینکه اکثر قشر اصناف سنتی هستند،گفت: تغییر نظام توزیعی در دنیا با سرعت بالایی همراه است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۹:۰۵    
دبیر انجمن روغن نباتی با اشاره به عدم تعیین قیمت جدید روغن به دلیل تراکم کاری سازمان حمایت، گفت: احتمالاً نتیجه کارشناسی سازمان حمایت طی هفته جاری مشخص و پس از آن ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۸:۰۵    
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بوکان گفت: در ماه گذشته 756 مورد بازرسی صنفی در شهرستان بوکان انجام شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۰۹:۰۵    
اتحادیه اغذیه فروشان و خدمات عمومی شهرستان بوکان صبح روز دوشنبه مورخ 26 تیرماه تعداد 12 پارکینگ عمومی سطح این شهرستان را با مسدود کردن مسیرهای ورود وخروج آنها با گذاشته شدن دالهای بزرگ بتونی به دلیل ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۰۰:۰۵    
عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران با بیان اینکه پیشرفت های اخیری که در اقتصاد دنیا به وقوع پیوسته الزامات جدیدی را در حوزه کسب و کار کرده است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۰۰:۰۵    
وزیر صنعت، معدن و تجارت از ارائه پیشنهادی در قالب لایحه دولت به مجلس خبر داد تا ارزش افزوده طلا و فلزات گرانبها از 9 درصد به 3 درصد کاهش یابد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۴:۰۵    
رئیس اتحادیه خواربارفروشان شهرستان بوکان گفت: مسئولان از ایجاد فروشگاههای زنجیره ای حداقل در شهرستان های کوچک تجدیدنظر نمایند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۰۹:۰۵    
رئیس اتاق اصناف ایران اعلام کرد: در سال جاری حدود 2 میلیون و 800 هزار اظهارنامه مالیاتی در حوزه اصناف ارائه شد ضمن اینکه بخش زیادی از صنوف مالیات خود را پرداخت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۰۸:۰۵    
بر اساس مصوبه هیئت دولت؛ سازمان امور مالیاتی مکلف شد با همکاری وزارت صنعت و اتاق اصناف تا پایان شهریور هر سال بعد از تعیین اولویت نسبت به اعلام مشمولان به کارگیری صندوقهای مکانیزه فروش اقدام نماید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۳:۰۵    
یک مقام مسئول گفت: شهریور ماه سال 1393 پس از بررسی کلیه سوابق و بحث و بررسی موضوع ، صهیونیستی نبودن شرکت فیلیپ موریس اعلام شد که این شرکت صاحب برند سیگار مالبرو می باشد .
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۲:۰۵    
در سال 95 تعداد 278 هزار و 156 فقره پروانه اصناف اعم از پروانه های جدید و تمدیدی توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت صادر شد که نسبت به سال 94 رشد مثبت 37.3 درصدی داشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۰:۰۵    
رئیس اتحادیه خواربارفروشان بوکان گفت: اصناف به دلیل وجود برخی قوانین دست و پاگیر از بکارگیری کارگر خودداری می نمایند که این امر مانع اصلی اشتغال می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۳:۰۵    
عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران گفت: ایجاد محدودیت برای اصناف به منظور حضور در انتخابات ناعادلانه است و باید تدبیر برای آن در نظر گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۹:۰۵    
معاون امور اقتصادی و بازرگانی وزیر صنعت، معدن و تجارت می گوید: نباید از دایره تکنولوژی فرار کنیم و اصناف باید خود را با موج تکنولوژی همراه کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۹:۰۵    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: راه اندازی سامانه تدارکات الکترونیکی منجر به شفاف سازی معاملات در آذربایجان غربی شده و در همین راستا معاملاتی با ارزش بیش از 22 میلیون ریال در این ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۸:۰۵    
رئیس مرکز امور اصناف و بازرگانان گفت: اصلاحیه قانون نظام صنفی در آینده نزدیک از مسیر دولت به مجلس شورای اسلامی ارائه می شود که امیدواریم با اصلاح قانون بخشی از مشکلات اصناف رفع شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۸:۰۵    
رییس اتاق اصناف ایران گفت: روسای اتاق های اصناف کشور به موضوع مهم کسب و کارهای نوین توجه و با دید مثبت طرح های خود را در این زمینه اعلام کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۳:۰۰    
دبیر انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی : تجربه حضور در هیات حل اختلاف مالیاتی در یکسال گذشته و مشاهده پرونده مالیاتی اعضای انجمن و اشتباه محاسباتی بیش از 10میلیارد ریالیِ یکی از پرونده ها به ما ثابت نمود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۲:۰۰    
رئیس اتاق اصناف از ارائه پیشنهاد حذف سهم بیمه کارفرمایان کارگاه های کوچک با کارگران کمتر از 5 نفر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۲:۰۰    
رئیس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور اظهار کرد : قاچاق سیگار از 12 میلیارد نخ در سال 1393 به 6 میلیارد نخ در سال 1395 رسید و کاهش 50 درصدی داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۰۹:۰۰    
این یادداشت به قلم یونس عباسی رئیس اتحادیه خواربارفروشان شهرستان بوکان نوشته شده و در اختیار این پایگاه اطلاع رسانی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۲۳:۰۰    
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: مجتمع های صنفی آذربایجان غربی در حال احداث برای هفت هزار و 677 نفر به طور مستقیم و 10 هزار و 584 نفر به صورت غیرمستقیم ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۲۳:۰۰    
رئیس اتحادیه صادرکنندگان و واردکنندگان محصولات کشاورزی گفت: خبر آزادسازی واردات زعفران و پودر زعفران صحت ندارد، چون 95 درصد زعفران جهان در ایران تولید می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۲۳:۰۰    
دبیر انجمن برنج ایران با اشاره به خرید برنج از تایلند گفت: این محموله بزودی وارد کشور خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۲۳:۰۰    
رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: تعداد 14 هزار شغل در بخش صنعت و معدن آذربایجان غربی در سال 96 ایجاد می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۳:۰۰    
اکبر تقوی شوازی گفت : تمامی عرضه کنندگان کالا و خدمات مکلف به نصب برچسب قیمت بر روی کالا و تابلو نرخ دستمزد خدمات در محل کسب خود هستند ، در غیر این صورت با متخلفان برخورد خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۳:۰۰    
تعداد کل بازرسی ها از صنوف سراسر کشور در خرداد ماه سال جاری 273 هزار و 228 فقره بود که 13 هزار و 76 فقره پرونده با برآورد جریمه پیشنهادی به ارزش بیش از54 میلیارد و 77 میلیون ریال تشکیل شده است .
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۲:۰۰    
رییس اتاق اصناف ایران در دیدار با معاون وزیر دادگستری و رییس سازمان تعزیرات حکومتی بر تشکیل یک گردهمایی دوجانبه برای همکاری های بیشتر بین دو طرف تاکید و اظهار امیدواری کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۲:۰۰    
رئیس شورای تامین دام زنده گفت: قرار بود بخشی از گوشت های وارداتی که کیلویی 29 هزار تومان تحویل داده می شود را کیلویی 31 هزار و 500 تومان بفروشند که متاسفانه شاهدیم تا کیلویی 39 هزار تومان عرضه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۲:۰۰    
رئیس اتحادیه خواربارفروشان شهرستان بوکان گفت: افزاش تعداد فروشگاه های زنجیره ای در شهرهای کوچک، باعث لطمه به واحدهای صنفی خرد شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۱:۰۰    
رئیس مجمع ملی صادرکنندگان دام کشور گفت: در حال حاضر به دلیل عدم نظارت و برخورد جدی با متخلفان گوشت های وارداتی حتی در فروشگاههای زنجیره ای به قیمت های گزاف در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد که خلاف ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۴:۰۰    
رییس اتاق اصناف از برنامه ریزی برای راه اندازی اتحادیه کسب کارهای اینترنتی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۴:۰۰    
با حضور استاندار محترم استان آذربایجان غربی ، نماینده مردم ارومیه و... در تالار پذیرایی نوری ارومیه از منتخبین اصناف شهرستان بوکان تجلیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۱:۰۰    
تفاهم نامه همکاری فی مابین اتاق اصناف ایران و مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی با حضور رییس اتاق اصناف ایران و رییس مرکز پژوهش های مجلس امضا شد .
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۱:۰۰    
وزیر صنعت؛ معدن و تجارت گفت: ادغام اتحادیه های صنفی متوقف نشده و یک تکلیف قانونی است و باید انجام شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۲:۰۰    
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: صدور مجوز برای فروشگاه های چندین طبقه ای زنجیره ای مرگ اصناف در آذربایجان غربی را رقم زده و توان خرید مردم را نیز کاهش داده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۲:۰۰    
استاندار آذربایجان غربی گفت: با تلاش دولت درآمد مالیاتی صنایع تولیدی آذربایجان غربی از رقم 4 هزار و 800 میلیارد ریال در سال 92 به رقم 10 هزار میلیارد ریال در سال 95 افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۲:۰۰    
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: کسب روزی حلال مورد توجه اصناف و مورد تاکید دین مبین اسلام است بنابراین لازم است اصناف در اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال نقش آفرینی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۱۷:۰۱    
نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو با بیان اینکه بازار خرید و فروش خودرو همچنان در رکود قرار دارد، گفت: قرارداد با غول های صنعت جهان نباید به تولید ملی آسیب بزند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۱۷:۰۱    
سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان طی اطلاعیه ای اعلام کرد که نظارت بر حسن رعایت قیمت های مصوب خودرو مستلزم ارائه اطلاعات به هنگام از ناحیه مرجع تعیین قیمت است که طی سنوات گذشته این مهم به طور ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۱۱:۰۱    
رئیس دامپزشکی آذربایجان غربی گفت: به طور جدی از ذبح دام خارج از کشتارگاه و خرید گوشت حاصل از کشتارگاه های غیر مجاز خودداری شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۱۱:۰۱    
دبیر انجمن روغن نباتی گفت: قیمت روغن نباتی با توجه به بالا رفتن هزینه های تولید از هفته آینده افزایش می یابد و پیشنهاد انجمن افزایش 20درصید قیمت است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۱۱:۰۱    
فهرست بانک ها و موسسات اعتباری مجاز کشور در سایت بانک مرکزی اعلام شده که آنها را در این مطلب می توانید بخوانید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۱:۰۱    
تولیدکنندگان و فروشندگان کالای کشباف و جوراب تهران با ارسال نامه ای به وزیر صنعت خواستار ممنوعیت وارد جوراب به کشور شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۱:۰۱    
دبیر انجمن صنایع لبنی با بیان اینکه قیمت لبنیات از سال 93 مورد کارشناسی و بررسی قرار نگرفته است گفت: سازمان حمایت پذیرفته که این قیمت ها را بررسی و هفته آینده گزارش نهایی خود را ارائه کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۱:۰۱    
مدیر کل دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت گفت: طرح اصلاح آئین نامه صدور و تمدید کارت بازرگانی، از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت به هیات دولت ارسال شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۱:۰۱    
دبیر انجمن روغن نباتی ایران گفت: هم اکنون تولید در صنعت روغن نباتی توجیه اقتصادی نداشته و کارخانجات مربوطه در شرایط زیان بسر می برند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۱۳:۰۰    
برنامه اشتغال فراگیر در سال 1396 برای ایجاد 970 هزار شغل در سال جاری منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۱۳:۰۰    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به قاچاق گسترده پوشاک به کشور گفت: بالغ بر 75 درصد از کارگاه های تولید پوشاک کشور تعطیل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۲:۰۰    
رئیس اتاق اصناف ایران در واکنش به ادعای اتحادیه پیراهن دوزان مبنی بر عدم پرداخت تسهیلات با نرخ سود 9 درصد به کسبه ساختمان پلاسکو گفت: اصلا قرار نبود به کسبه پلاسکو چنین تسهیلاتی پرداخت شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۲:۰۰    
رئیس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه اصناف با درآمد زیر یک میلیارد تومان از ارائه اظهارنامه مالیاتی خودداری کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۲:۰۰    
رئیس اتاق اصناف ایران با اشاره به برخی بداخلاقی ها از سوی افراد و بنگاه ها تاکید کرد که با تعامل با دولت و ارگان های مربوطه علی رغم تمامی این بداخلاقی، بازار آرام است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۳:۰۰    
نمایندگان اصناف ایران معتقدند، با دریافت مالیات مقطوع از مشاغل آزاد منفعت ویژه ای نصیب دولت می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۹:۰۰    
این یادداشت به قلم یونس عباسی رئیس اتحادیه خواربارفروشان شهرستان بوکان نوشته شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۹:۰۰    
علی فاضلی رئیس اتاق اصناف ایران پنجشنبه شب به مناسبت روز اصناف ( اول تیر ماه) به همراه جمعی از مدیران تشکل های صنفی و فعالان اقتصادی کشور به میزبانی رئیس جمهور گردهم آمدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۱:۳۰    
یونس عباسی ریاست اتحادیه خواربارفروشان اول تیرماه روز ملی اصناف را طی پیامی به تمامی اصناف و بازاریان زحمتکش شهرستان بوکان تبریک و تهنیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۳:۳۰    
نماینده اتاق اصناف ایران در استان تهران، شهر قدس گفت: توجه به بخش تولید و اختصاص بسته های حمایتی و تشویقی به کار آفرینان اصناف و پیگیری اصلاح قانون نظام صنفی در مجلس باید مورد توجه مسئولان ذیربط قرار ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۳:۳۰    
علی فاضلی رئیس اتاق اصناف ایران همزمان با روز ملی اصناف (اول تیر) در گفت وگویی تفصیلی هفت گام برای نوسازی اصناف در سال جدید را بررسی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۰۹:۰۰    
نایب رئیس اتاق اصناف کشور اظهار کرد: اگرچه صنوف مختلف با افزایش هشت درصدی مالیات در سال جاری مخالف بوده اند؛ اما به هرحال اکنون مکلف به پرداخت این رقم شده اند و در شرایط فعلی ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۰۸:۳۰    
رئیس اتاق اصناف ایران گفت: رسانه تعاملی اصناف ایران با عنوان شبکه تابان اول تیر ماه مصادف با روز ملی اصناف طی مراسمی از سوی مقام ریاست جمهوری رونمایی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۰۸:۰۰    
دکتر جمال خسروی به مناسبت یکم تیرماه روز ملی اصناف پیام تبریکی صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۲:۰۰    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: به مناسبت روز اصناف، فعالان حوزه اصناف آذربایجان غربی تجلیل می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۰۰:۳۰    
مدیرکل نظارت بر شبکه های توزیع و اقتصادی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان با تأکید بر اینکه درج قیمت بر روی کالاها ضروری است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۰۰:۳۰    
دبیر انجمن فرآورده های گوشتی با بیان اینکه طبق مصوبه جدید سازمان استاندارد، تولید و استفاده از خمیر مرغ در فرآورده های گوشتی آزاد شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۴:۰۰    
اتحادیه خواربارفروشان شهرستان بوکان گزارش عملکرد 3 ماهه اول سال جاری را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۳:۰۰    
معاون خانه صنعت، معدن و تجارت ایران از واردات آبمیوه ای به ایران که متعلق به یکی از وابستگان آل سعود است خبر داد و اعلام کرد: این محصول وارداتی ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۲:۳۰    
دبیر ستاد تنظیم بازار با بیان اینکه حفظ استانداردهای ملی و حفظ سلامت مردم در اولویت قرار دارد گفت: اگر ثابت شود برنج های وارداتی استانداردهای های ملی را ندارد با هزینه فروشنده عودت داده می شود در غیر ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۲:۳۰    
کمپین حمایت از تولید پوشاک ایرانی در شبکه اجتماعی تلگرام آغاز شد.
مشاهده نتایج بیشتر...