شنبه ۰۶ خردادساعت ۱۴:۳۲May 2017 27

اتحادیه خواربارفروشان بوکان (kharbarbukan.ir)

  ۱ ساعت پیش    
نایب رئیس اتاق اصناف گفت: همه ارگان ها و کارشناسان بر وجود رکود حاکم بر بازار واقف هستند، بنابراین علتی برای افزایش نرخ مالیات در این شرایط وجود ندارد.
  ۴ ساعت پیش    
عضو کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه توسعه کشت های پرمحصول و کاهش سرانه مصرف برنج راهکاری برای خودکفایی در تولید برنج تلقی می شود،گفت: واردات اهرم مناسبی برای تنظیم بازار برنج نیست.
  ۴ ساعت پیش    
رئیس مرکز تجارت جهانی ایران با بیان این که اخذ مالیات علی الرأس کمر فعالان اقتصادی و کسبه را شکسته است گفت: دولت مالیات را خرج خود میکند و به رفاه مردم کمتر توجه می نماید.
  ۴ ساعت پیش    
قرآن می فرماید: روزه بگیرید لَعَلَّکُمْ تَتَّقُونَ (بقره/183) تا باتقوا شوید. بیشتر گناهان یا از غضب است یا شهوت، گرسنگی و تشنگی غضب و شهوت را کنترل کرده و در نتیجه آمار فساد هم کم می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۶:۰۰    
رئیس هیئت مدیره تعاونی تولیدکنندگان صنایع غذایی از پیشنهاد حذف قیمت مصرف کننده از روی کالا به وزارت صنعت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۶:۰۰    
نمایندگی های کیا و بنز هنوز موفق به تمدید اعتبار خود برای واردات خودروها نشدند و عملاً واردات این محصولات متوقف شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۶:۰۰    
قیمت هر کیلو زولبیا و بامیه در شهرستان بوکان 9000 تومان تعیین شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۸:۲۰    
حاج حسن صناعتی چهارمین منتخب شورای اسلامی شهر بوکان در با صدور بیانیه ای از حضور پرشور مردم بوکان در پای صندوق های رای تقدیر و تشکر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۴:۲۰    
معاون وزیرجهاد از توزیع 30 هزار تن برنج با قیمت 2700 تومان در قالب طرح ضیافت برای تنظیم بازار ماه رمضان خبر داد و گفت: توزیع کالاهای اساسی تا پایان ماه مبارک ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۳:۵۰    
دبیر انجمن روغن نباتی ایران گفت: بر اساس پیگیری های انجام شده به دنبال افزایش قیمت روغن نباتی بعد از پایان ماه رمضان با اخذ مجوزهای قانونی هستیم زیرا هزینه های تولید این محصول افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۲:۲۰    
عضوکمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه هماهنگی اتحادیه های فرآورده های گوشتی و مرغی با شرکت های پشتیبانی برای توزیع امری ضروری است،گفت: نرخ گوشت با قدرت اقتصادی شهروندان همخوانی ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۲:۲۰    
اتحادیه خواربارفروشان شهرستان بوکان با صدور اطلاعیه ای خطاب به همشهریان از آنان درخواست کرد که کالاهای اساسی ماه مبارک رمضان و سایر مایحتاج خود را از واحدهای صنفی تحت پوشش آن اتحادیه تهیه نمایند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۲:۲۰    
در حالی به ایام ماه مبارک رمضان نزدیک می شویم که با ابلاغ دستورالعمل طرح نظارتی ویژه ایام این ماه شاهد نظارت و بازرسی هرچه بیشتر توسط واحدهای ناظر در مورد قیمت 13 قلم کالای پر مصرف خواهیم بود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۱:۵۰    
سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب ومنابع طبیعی مجلس با بیان اینکه واسطه ها نرخ محصولات غذایی را 30 الی 40 درصد افزایش می دهند،گفت: نرخ مواد غذایی تطابقی با درآمد اقشار کم درآمد جامعه ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۰۸:۵۰    
یونس عباسی رئیس اتحادیه خواربارفروشان شهرستان بوکان در پیامی از حضور چشم گیر و گسترده اصناف و بازاریان عزیز و ولایتمدار شهرستان بوکان که با شرکت گسترده خود در انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۰۸:۲۰    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی با اشاره به اینکه در سال گذشته صنوف تولیدی استان پایش و شناسایی شد گفت: علاوه بر آن امسال به بخش نوسازی و تجهیز واحدهای تولیدی نیز توجه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۰۸:۲۰    
شرکت های بیمه دولتی و غیردولتی براساس قانون مالیات های مستقیم موظف شده اند که اطلاعات مورد نیاز پایگاه فوق راکه در اختیار دارند یا به نحوی موجبات تحصیل درآمد و دارایی برای اشخاص را فراهم می آورند و ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۰۰:۲۰    
رئیس اتاق اصناف ایران گفت: کالاهای مورد نیاز ماه مبارک رمضان به وفور در بازار وجود دارد و به همین دلیل اجازه هیچ گونه نوسانی را در وضعیت عرضه کالا در بازار مصرف نخواهیم داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۰۰:۲۰    
رییس اتاق اصناف کشور تاکید کرد: اگرچه مسئولیت قیمت گذاری بر عهده ما نیست اما اتاق اصناف تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا با تنظیم بازار شرایطی ایجاد شود که قیمت هیچ یک از کالاهای مورد نیاز مردم ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۰۰:۲۰    
سازمان ملی استاندارد ایران در اطلاعیه ای توصیه هایی برای خرید و استفاده از کولرهای آبی ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۰۰:۲۰    
مدیر کل دفتر مقررات صادرات و واردات گفت : ممنوعیت واردات 364 قلم کالای خارجی که مشابه تولید داخلی هستند، جهت اجرا به مراجع ذیصلاح ارسال شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۰    
رئیس اتحادیه خواربارفروشان شهرستان بوکان با صدور بیانیه ای به مناسبت دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر از اصناف ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۰:۳۹    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: برنامه معافیت های مالیاتی ارائه شده به مجلس، لایحه دولت است و دولت می تواند در لایحه ای که ارائه می کند، علاوه بر صنایع بزرگ ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۰۹:۰۹    
دبیر انجمن صنایع لبنی کشور از آغاز توزیع یارانه 20 میلیارد تومانی لبنیات میان کارخانجات لبنی خبر داد و گفت: صادرات این محصولات در سال گذشته به 773 میلیون دلار ر
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۰۸:۳۹    
اصناف، اتحادیه ها و فعالان اقتصادی بخش خصوصی، با ارایه فهرست مستقل، ساکنان تهران را به حضور در انتخابات شورای شهر دعوت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۰۸:۳۹    
بخشودگی سود برای تسهیلات حداکثر تا سقف 25 میلیون تومان، درصورت تقاضای بدهکار و واریز اصل بدهی تا تاریخ 31 خردادماه سال جاری، صرفاً برای مانده مطالبات تسهیلات اعطایی یارانه ای مورد حمایت دولت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۰۹:۰۹    
یزدان سیف، طی حکم مهندس محمود حجتی به عنوان معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل جدید در شرکت بازرگانی دولتی ایران تعیین شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۰۹:۰۹    
وزیر صنعت ، معدن و تجارت با بیان اینکه یکی از نارسائی های نظام آموزشی کشور عدم توانایی جوانان تحصیل کرده کشور در ایجاد شغل است،گفت:در حال حاضر حدود 6 میلیون نفر در بخش اصناف کشور شاغل هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۰۸:۳۹    
کمیته کارشناسی طرح های تولیدی در اداره صنعت، معدن و تجارت بوکان تشکیل جلسه داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۳:۳۹    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: اصناف اصیل ترین تشکل اقتصادی کشور هستند و باید اجازه داد تا اصناف در حوزه های تصمیم گیری که مربوط به خودشان است ، تصمیم بگیرند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۳:۳۹    
دبیر انجمن برنج کشور گفت : نبود کنترل و نظارت از سوی دستگاه های نظارتی از جمله دلایل گرانی برنج در بازار است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۰۸:۳۹    
وزیرجهادکشاورزی گفت: میزان شکر موجود کافی است و نیازی به واردات نداریم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۰۸:۳۹    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفت: در طرح نظارتی ویژه نوروز 96،تعداد 28 هزار و 817 مورد بازرسی از واحدهای تولیدی، توزیعی و خدماتی استان آذربایجان غربی به عمل آمد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۳:۳۹    
رئیس اتاق اصناف ایران گفت: اکنون وقت آن فرا رسیده تا اصناف در نهادهای تصمیم ساز به عنوان بزرگ ترین تشکل صاحب حق در حقوق و نظام شهری در شورای اسلامی شهر نمایندگانی در تهران و دیگر شهر ها داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۹:۳۹    
رئیس سازمان امور مالیاتی در خطاب به ابراهیم رییسی نامه ای نوشته و در آن ضمن تشریح دستاوردهای سازمان امور مالیاتی در چهار سال گذشته ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۸:۳۹    
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور از مبارزه جدی و قاطعانه این سازمان با فرار مالیاتی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۸:۰۹    
رئیس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه وضعیت امروز اقتصادی کشور خیلی مطلوب نیست گفت: ایجاد و توسعه فروشگاه های رنجیره ای در کشور جزء ضروریات به حساب می آید اما تا به امروز کمتر به آن توجه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۸:۰۹    
ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی مصوبه رفع مشکلات مالیاتی واحدهای کوچک و متوسط را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۳:۳۹    
حراست مرکزی وزارت دادگستری طی اطلاعیه ای دربارهٔ دریافت ایمیل های آلوده به نرم افزار جاسوسی که تحت عنوان سامانه رسیدگی به شکایات دادگاه های عمومی و انقلاب اسلامی ارسال می شود، هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۲:۳۹    
نرخ بیکاری در فصل زمستان 95 به 5. 12 درصد رسیده که نسبت به فصل مشابه در سال قبل 7 . 0 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۲:۳۹    
رئیس اتاق اصناف ایران گفت: سیاه نمایی و نگاه منفی نسبت به اقتصاد کشور، یکی از اساسی ترین چالش های اقتصاد کشور است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۰:۲۸    
نماینده اتاق اصناف ایران در استان قزوین، شهرستان آبیک گفت: سرانه واحدهای صنفی در کل کشور پایین آمده و به ازای هر 7 خانواده یک واحدصنفی در قزوین فعالیت می کند که این مساله کسادی بازار کسب و کار را به ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۰:۲۸    
این یادداشت به قلم عظیم عثمانیان (کارشناس مهندسی شهرسازی) در ماهنامه شماره 9 بوکان به چاپ رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۰:۲۸    
وقتی شما خود را در زنجیره تامین اساسی ترین نیازهای مردم قرار دهید، برای همیشه مشتری خواهید داشت. اما این به آن معنی نیست که می توان هر زمانی و در هر جایی یک سوپرمارکت یا آشپزخانه زد و ورشکست نشد!
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۰۹:۴۹    
رئیس کل بانک مرکزی گفت: مرحله دوم بخشودگی سود و جرایم تسهیلات به زودی ابلاغ می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۹:۰۸    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم کاهش نرخ بیمه نامه های اجباری گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۸:۳۸    
رئیس انجمن واردکنندگان فرآورده های خام دامی گفت: پیاده سازی اقتصاد مقاومتی با عطش دولت ها برای تصدی گری سازگار نیست، دولت می تواند حوزه تنظیم بازار را به تشکل های خصوصی واگذار کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۸:۰۸    
نائب رئیس شورای ملی زعفران گفت:در حال حاضر حداقل قیمت هر کیلو طلای سرخ 4 میلیون و 300 و حداکثر 5 میلیون و 600 هزار تومان است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۱:۵۷    
وزیر دادگستری درباره ادعاهای مطرح شده از سوی یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری درباره وجود 25 میلیارد کالای قاچاق در کشور اظهار کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۰۸:۵۷    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفت: امسال واحدهای تولیدی صنفی در استان آذربایجان غربی شناسایی شده و مسائل و مشکلات آنها در جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید مورد بررسی قرار ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۱۰:۵۷    
سخنگوی اتاق اصناف ایران گفت: کمبود منابع مالی در بخش بازرسی و نظارت، عاملی برای افزایش تعداد برندهای تقلبی کالا در بازار شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۰۸:۲۷    
معاون توسعه منابع انسانی استاندار آذربایجان غربی گفت: افزایش سقف قالیبافان بیمه شده به ویژه در مناطق محروم و روستاها باید در دستور کار دستگاه های متولی قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۰۸:۲۷    
معاون بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی دستورالعمل جدید واردات دانه های روغنی به ازای خرید داخلی را به شرکت بازرگانی دولتی ابلاغ کرد که به ازای خرید هر کیلو دانه روغنی داخلی 80 کیلو مجوز واردات معاف از ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۰۸:۲۷    
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفت: در چهار ساله گذشته 890 هزار و 768 فقره بازرسی صنفی در استان آذربایجان غربی انجام شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۹:۲۷    
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفت: امسال نمایشگاه های اقتصاد مقاومتی در استان در دستور کار قرار می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۸:۵۷    
فرایند تشکیل پرونده و أخذ پروانه کسب از اتحادیه های صنفی بوکان اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۸:۲۷    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتحادیه خواربارفروشان بوکان ، از کلیه اعضای محترم تحت پوشش اتحادیه خواربارفروشان بوکان درخواست می نماید در صورت هرگونه افزایش قیمت – نوسانات و تغییرات نامعقول و غیرقانونی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۸:۲۷    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتحادیه خواربارفروشان بوکان ، با توجه به اینکه شبکه های ماهواره ای به منظور تامین هزینه ها و برنامه های ضد فرهنگی اقدام به جذب گسترده تبلیغات کالا و خدمات داخل کشور را ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۲:۵۸    
معاون وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه صادرات دام متوقف شده است، جزئیات تنظیم بازار ماه رمضان مرغ و گوشت قرمز را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۲:۲۸    
نماینده اتاق اصناف ایران در استان قزوین ، شهرستان آبیک گفت: اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده و کاهش نرخ آن به نفع مردم و صنوف خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۹:۲۸    
معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت:مشکل صادرات مرغ ایران سایز آن است زیرا هر کشور واردکننده سایز مرغ خاصی را مدنظر دارد که در این باره با محدودیت مواجه ایم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۹:۲۸    
بانک صادرات ایران همزمان با اعیاد خجسته شعبانیه به منظور افزایش رضایت مندی و دسترسی بیشتر هموطنان به خدمات بانکی و بیمه ای از دو طرح بیمه ای رونمایی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۰۸:۲۸    
سازمان امور مالیاتی کشور طی بخشنامه ای میزان معافیت مالیات بر درآمد حقوق سال 1396 را تعیین کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۰۸:۲۸    
مدیرکل استاندارد آذربایجان غربی گفت: سال گذشته 180 پروانه کاربرد علامت استاندارد در استان صادر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۲:۰۷    
رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران گفت:بخشی از مشوق صادراتی 200 میلیارد تومانی صنایع لبنی در اختیار وزارت جهاد کشاورزی قرار گرفته و بزودی میان صادرکنندگان توزیع می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۱:۳۷    
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفت: در بازه زمانی فروردین ماه، تعداد هفت هزار و 125 مورد بازرسی صنفی و غیرصنفی در استان صورت گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۱۷:۳۷    
عضوکمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس بابیان اینکه گرانی برنج بهانه ای برای حضورگسترده برنج های خارجی دربازار نشود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۱۷:۳۷    
یک کارشناس اقتصادی می گوید: وضعیت فعلی بانک های ایرانی مناسب نیست و به همین دلیل باید سرمایه بانک های دولتی بایدافزایش یابد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۹:۰۷    
سازمان حمایت با صدور اطلاعیه اعلام کرد:با توجه به اینکه گوشت مرغ مشمول کالاهای اولویت اول تنظیم بازاری است حداکثر قیمت معین شده برای عرضه هرقطعه جوجه یک روزه با بهترین کیفیت 17000 ریال است و واحدهای ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۹:۰۷    
انجمن صنفی تخم مرغ شناسنامه دار ایران از شهروندان خواست از خریداری هرگونه تخم مرغ قهوه ای که دارای بسته بندی غیرمجاز و فاقد کد بهداشتی دامپزشکی هستند، خودداری کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۴:۰۷    
مدیر کل امور مالیاتی آذربایجان غربی از شناسایی 4 هزار منبع مالیاتی جدید در استان در سال 95 خبر داد و گفت : شناسایی منابع جدید یکی از خواسته های مردم ، مودیان و رسانه ها از دستگاه مالیاتی استان است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۳:۳۷    
گمرک ایران شرایط معافیت های خاص از پرداخت سود بازرگانی واردات خودرو را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۹:۳۷    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: ما از جوان ها می خواهیم بیاید در میدان و نگذارند واحدهای صنعتی تعطیل شوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۹:۰۷    
دبیر انجمن صنفی کارخانه های قند و شکر ایران با بیان اینکه دولت تعرفه واردات شکر را از 26درصد به 20 درصد تقلیل داده است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۹:۰۷    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: خوشبختانه هم اکنون زمینه جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی در آذربایجان غربی فراهم شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۲:۰۷    
در تعطیلات نوروز دو برند معروف لبنی در سایه غفلت دستگاه های نظارتی اقدام به افزایش قیمت شیر و ماست کردند که با سرو صدای افزایش بدون مجوز قیمت در رسانه ها سازمان حمایت هشدارهایی مبنی بر بازگشت قیمت ها ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۲:۰۷    
رئیس اداره نظارت بر مواد غذایی و آشامیدنی با منشأ گیاهی سازمان غذا و دارو، افزودن رنگ خوراکی به چای را غیرمجاز و ممنوع دانست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۱:۳۷    
نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از ارسال لایحه مالیات بر ارزش افزوده از سوی دولت به قوه مقننه خبر داد و گفت: در این لایحه مالیات بر ارزش افزوده از کل مصنوعات طلا و جواهر 3 درصد تعیین شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۱:۳۷    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفت: هم اکنون 15 واحد تولیدی لوازم پزشکی و تجهیزات بیمارستانی در آذربایجان غربی فعال است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۳:۳۷    
دفتر فنی وحسابرسی مالیاتی سازمان مالیاتی طی بخشنامه ای نحوه محاسبه مالیات اجاره را مشخص کرد و بر این اساس کسر و پرداخت مالیات به تبع عدم پرداخت مال الاجاره منتفی می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۷    
اقلام مختلف موادغذایی و بهداشتی غیرمجاز جهت خودداری از عرضه و فروش آنها توسط واحدهای صنفی شهرستان بوکان ، اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۹:۰۷    
یونس عباسی رئیس اتحادیه خواربارفروشان شهرستان بوکان و عضو هیات رئیسه اتاق اصناف چگونگی تشکیل اتاق اصناف ، هیات رئیسه و شرح وظایف مربوطه را تشریح نمودند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۰:۳۷    
ستاد مبارزه با قاچاق کالا اعلام کرد: با اجرای قانون ساماندهی نظام توزیع بار در کشور، از حمل بار در اندازه تجاری از مبدأ یا به مقصدی که در سامانه جامع انبارها ثبت نشده باشد، جلوگیری خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۰:۳۷    
عضو هیات رییسه کمیسیون کشاورزی ،آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه شبکه های دلالی پیچیده و هزینه تولید بالا عوامل اصلی گرانی کالاهای اساسی شهروندان به شمار می آیند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۰:۳۷    
دبیرانجمن لبنی گفت: هرگونه افزایش قیمت محصولات لبنی از طریق انجمن و با مجوز سازمان حمایت تولیدکنندگان و مصرف کنندگان انجام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۹:۰۷    
رئیس اتاق اصناف ایران گفت: برخی از کسبه پلاسکو هنوز قرارداد اجاره جدید در مجتمع تجاری نور منعقد نکرده اند و وام 300 میلیونی وعده شده هم نگرفته اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۹:۰۷    
معاون شرکت بازرگانی دولتی ایران از اجرای طرح توزیع کالاهای اساسی در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: به اندازه کافی تمام کالاهای اساسی است و کمبودهای برنج و شکر را از طریق واردات تأمین کرده ایم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۱:۰۷    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفت: امید است که امسال با تزریق منابع مالی بتوان دست به توسعه زیرساخت های شهرک های صنعتی استان به ویژه در شهرستان های محروم آذربایجان غربی باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۰:۳۷    
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از طولانی شدن زمان اعطای تسهیلات خرد بانکی به مردم انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۰:۳۷    
رئیس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور گفت: ظرف سه سال گذشته باوجود اینکه واردکنندگان دخانیات تمایلی نداشتند که واردات را به تولید داخل تبدیل کنند اما آنها را ملزم کردیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۰:۳۷    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر مهم ترین اولویت اقتصادی کشور ، رفع مسئله بیکاری است که در این زمینه حمایت از صنایع کوچک و متوسط برای ایجاد اشتغال پایدار ضروری است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۹:۰۷    
رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی به ضرورت حمایت از بخش کشاورزی تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۵:۳۷    
معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور باغبانی گفت: با توجه به بارندگی های اخیر خسارت محیطی گزارش نشده است و امسال وضع میوه خوب است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۵:۳۷    
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفت: بزودی جشنواره برند در حوزه صنفی در شهرستان های استان آذربایجان غربی برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۶:۰۷    
رئیس سازمان امور مالیاتی، میزان معافیت بر درآمد حقوق سال 96 را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۰:۳۷    
رییس اتاق اصناف ایران اعلام کرد: در حال حاضر 25 درصد واحدهای صنفی کشور را صنوف تولیدی تشکیل می دهد که در صورت حمایت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۰:۳۷    
مدیرکل دفتر غلات وزارت کشاورزی گفت: هم اکنون از نظر تولید داخلی و واردات کمبودی در بازار برنج مشاهده نمی شود و قیمت منطقی این محصول نهایتا کیلویی 10 تا 12 هزار تومان است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۸:۳۷    
عضو شورای ملی زیتون با بیان اینکه مصرف روغن پومیس برای انسان خطرناک است، از مردم خواست از خریدن روغن زیتون های قاچاق خودداری کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۸:۳۷    
رئیس اتاق اصناف ایران گفت: تدوین 2 هزار دستورالعمل دست و پاگیر برای ایجاد شغل؛ مانع توسعه و مشکل ساز است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۸:۰۷    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: به دلیل تاثیرگذاری بالای اصناف در نظام تولید، توزیع و ایجاد اشتغال، کمیسیون اقتصادی مجلس حمایت و پشتیبانی بیشتر از اصناف را ضروری می داند.
مشاهده نتایج بیشتر...