سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۱۸:۲۷Mar 2017 28

اتحادیه خواربارفروشان بوکان (kharbarbukan.ir)

  ۵ ساعت پیش    
شورای اقتصاد به پیشنهاد وزارت جهاد کشاورزی قیمت خرید چای را مشخص کرد.
  ۶ ساعت پیش    
نقش دولت در تقویت تولید ملی و اشتغال بسیار مهم است، اما نمی شود روی دولت حساب کرد.
  ۸ ساعت پیش    
رئیس اتاق اصناف ایران اظهار داشت:امروز در کشور 8300 اتحادیه وجود دارد در حالیکه وجود آنها نیاز نیست زیرا علاوه بر اینکه فعالیت های آنها موازی یکدیگر است، نمی توانند بر اعضای خود نیز مثمر ثمر باشند.
  ۸ ساعت پیش    
مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی از تشکیل بیش از یک هزار و 294 فقره پرونده تعزیراتی در طول نظارت نوروزی خبرداد.
  ۹ ساعت پیش    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تعیین تعرفه ها به شکل موردی بررسی می شود زیرا تعرفه ها یکی از مهم ترین ابزارهای توسعه صنعتی و تجاری است و مانند نرخ ارز در بازار جهت دهی می کند.
  ۱۰ ساعت پیش    
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بوکان گفت: در سال گذشته تعداد بازرسی از واحد آرد و نان بوکان به دو هزار و 610 مورد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۲:۵۴    
روزهای پایان سال است و شاید بتوان گفت که بازار و اتاق اصناف ایران بیش از هر نهاد دیگر مشغله کاری دارد. چراکه بازار یکی از اصلی ترین نهادهای تامین کننده نیازهای کشور است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۱:۵۴    
عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه درآمدهای مالیاتی نباید از راهکار افزایش نرخ مالیات در شرایط رکود حاصل شود،گفت:از راهکار جلوگیری از فرارهای مالیاتی، باید درآمد مالیاتی کسب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۱:۲۴    
وزیر صنعت ، معدن و تجارت صبح امروز با حضور در ساختمان شماره یک این وزارتخانه با مدیران ، کارکنان ستادی و روسای سازمانهای تابعه دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۰۹:۲۴    
معاون امور صنایع وزارت صنعت ، معدن و تجارت گفت : برنامه های مفصلی برای تحقق اهداف بلند تولید و اشتغال در دستور کار داریم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۰۸:۵۴    
رئیس سازمان ملی استاندارد ایران از تلاش برای اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی و برنامه ششم توسعه با هدف ایجاد فضای رقابتی در بازار داخل و حضور موثر در بازار های بین المللی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۰۰:۲۴    
معاون خانه صنعت، معدن و تجارت کشور گفت: در این چند سال اخیر مقام معظم رهبری اقتصاد را محور نامگذاری سال ها دانسته اند که این نامگذاری ها بر اساس نیاز کشور به داشتن اقتصادی غیر وابسته به خارج است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۲:۲۴    
رئیس اتاق اصناف ایران دستاوردها و عملکرد اتاق اصناف ایران را در تحقق اقتصاد مقاومتی تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۱:۵۴    
رئیس اتاق اصناف ایران گفت: دفتر توسعه تجارت الکترونیک اتاق اصناف در سال جدید تاسیس می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۰:۵۴    
معاون مالیات بر ارزش افزوده سازمان امور مالیاتی کشور، نرخ مالیات بر ارزش افزوده کالا و خدمات عمومی در سال 1396 را 9 درصد اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۰۹:۵۴    
وزیر علوم در مصاحبه با ویژه برنامه نوروزی رادیو اقتصاد از ارتباط دو وزارت علوم و وزارت صنعت خبر داد و افزود: این فرایند نزدیکی بیشتری میان دانشگاه با جامعه صنعتی و اشتغال زایی ایجاد خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۰۹:۲۴    
مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: مشکلی در عرضه گوشت و مرغ وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۵:۵۴    
محمدرضا نعمت زاده می گوید: خوشبختانه بنده با هیچ کس دعوا ندارم،بنده با همه رفیق و دوست هستم و با هیچ کس دشمنی ندارم.انشاله الله کسی هم با بنده دشمنی نداشت باشد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۲:۵۴    
رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان گفت: بنگاه های موفق باید به مردم معرفی شوند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۱:۵۴    
سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: سیاست های مبنی برمردمی کردن مقابله با قاچاق کالا وارز ،متأخذ از منویات مقام معظم رهبری در چارچوب اقتصاد مقاومتی موفق عمل کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۲:۵۴    
معاون طرح و برنامه وزارت صنعت ، معدن و تجارت با اشاره به عزم جزم وزارت صنعت ، معدن و تجارت برای تحقق شعار امسال ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۲:۲۴    
مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: توزیع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم تا پایان فروردین ماه بر اساس قیمت های مصوب ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۰۱:۵۴    
معاون بازرگانی شرکت بازرگانی دولتی با بیان اینکه تاکنون بیش از 60 هزارتن برنج تنظیم بازاری در کشور توزیع شده است، گفت: توزیع کالاهای اساسی بدون وقفه ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۵:۵۴    
رئیس سازمان بسیج اصناف کشور با اشاره به تاکید مجدد رهبر انقلاب بر اقتصاد مقاومتی در سال جدید بیان داشت: بخش عمده توقعاتی که رهبر انقلاب داشتند در سال 95 محقق نشد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۱:۵۴    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفت: در چهار ساله گذشته تعداد 38 هزار و 17 فقره پروانه کسب صنفی در استان صادر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۱:۵۴    
مرکز واردات و امور مناطق آزاد و ویژه گمرک در بخشنامه ای به گمرکات سراسر کشور حقوق گمرکی و سود بازرگانی کالاهای وارداتی در سال 96 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۰۱:۲۴    
طیب نیا نوشت: در سال گذشته، بر مبنای رهنمودهای حضرتعالی، دولت توانست با همکاری کلیه ارکان نظام جمهوری اسلامی و مشارکت مردم، گام های بلندی برای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی بردارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۰۱:۲۴    
فاضلی گفت: بازنگری در شیوه های سنتی تجارت و کمک به انطباق بیشتر فعالان صنفی با شیوه های نوین تجارت از دیگر برنامه های این مجموعه اقتصادی برای سال 96 است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۲:۵۴    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفت: در سال های 1392 تا کنون، با صدور 653 فقره پروانه بهره برداری در استان آذربایجان غربی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۱:۵۴    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفت: در سال 95،ساماندهی و نظارت بر عملکرد فروشگاه های مجازی و شرکت های بازاریابی شبکه ای ثبت برند جهانی فرش دستباف در استان، در دستور کار قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۱:۵۴    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفت: امسال در بخش تجارت، یکی از برنامه های اقتصاد مقاومتی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۲۳:۵۴    
سال 1395 سالی ویژه در اقتصاد ایران بود؛ در این سال به مدد اجرای برجام و نتایج حاصل از آن که بیشتر در افزایش تولید و صادرات نفت ایران موثر بود، اقتصاد ایران با رشد جهشی ، رکورد بی سابقه ای را ثبت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۶:۲۴    
رییس بسیج اصناف، بازاریان و تجار کشور در پیام نوروزی به اهمیت اقتصاد مقاومتی با توجه به نام گذاری سال 96 به اقتصادمقاومتی:تولید و اشتغال اشاره کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۶:۲۴    
رهبر انقلاب اسلامی در پیام نوروزی به مناسبت آغاز سال 96، با اشاره به تلخی ها و شیرینی های سال گذشته، برای سال جدید دو نقطه کلیدی و اصلی را مشخص کردند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۷:۲۴    
رئیس جمهور گفت: آنچه در سال گذشته در مهار تورم، در رشد اقتصادی و اشتغال به دست آوردیم، در 25 سال گذشته بی نظیر بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۶:۵۴    
رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه مطالبه از مسئولان تمرکز بر تولید و اشتغال است، تأکید کردند: مسئولان در سال قبل کارهای خوبی انجام دادند، اما فاصله زیادی با انتظارات وجود دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۲۳:۲۴    
قائم مقام وزیر جهاد با بیان اینکه از عرضه مرغ منجمد 5700 تومانی در سراسر کشور به منظور تنظیم بازار این کالا خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۴:۲۴    
تولید کنندگان گوشت در نیوزیلند با توجه به افزایش مناسبات تجاری با ایران و مذاکرات انجام شده در تهران امیدوارند طی ماه های آینده به ایران گوشت صادر کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۷:۲۴    
رئیس اتحادیه خیاطان شهرستان بوکان در پیامی خطاب به اعضای تحت پوشش اتحادیه ، پیشاپیش فرا رسیدن سال نو را تبریک و تهنیت عرض نمود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۵:۲۴    
رئیس اتاق اصناف شهرستان بوکان در پیامی ، پیشاپیش فرا رسیدن سال نو را به جامعه اصناف و بازاریان این شهرستان تبریک گفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۲:۲۴    
رئیس اتحادیه خواربارفروشان شهرستان بوکان در پیامی خطاب به اعضای تحت پوشش اتحادیه ، پیشاپیش فرا رسیدن سال نو را تبریک و تهنیت عرض نمود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۲:۲۴    
رئیس اتاق اصناف شهرستان بوکان گفت: تعدادی از واحدهای صنفی لوازم خانگی این شهرستان اقدام به نصب بنر تحت عنوان همه با هم کالای ایرانی در راستای اشتغال زایی برای جوانان ایران نمودند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۰:۵۴    
رئیس اتحادیه مشاورین املاک و خودرو شهرستان بوکان در پیامی پیشاپیش فرا رسیدن سال نو را به اعضای تحت پوشش اتحادیه تبریک و تهنیت گفتند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۰۹:۵۴    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی از فروش فوق العاده و حراج 570 واحد صنفی استان آذربایجان غربی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۰۸:۲۴    
هیات رئیسه اتاق اصناف شهرستان بوکان در پایان سال 95 و به مناسبت فرا رسیدن آغاز سال نو جلسه ای با کارکنان اتاق و مدیران اجرایی اتحادیه های صنفی تشکیل دادند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۲:۲۴    
سازمان ملی استاندارد اعلام کرد: هر نوع فرآورده گوشتی خریدای شده باید دارای تاریخ تولید و انقضاء معتبر بوده، و برروی آن نوع و درصد گوشت به کار رفته درج شده باشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۱:۲۴    
رئیس سازمان ملی استاندارد ایران به مردم توصیه کرد، در مصرف کالاهای مختلف، خیالشان از کیفیت کالاهای داخلی بیشتر از کالاهای خارجی راحت باشد و گول خارجی بودن کالاها را نخورند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۰:۲۴    
رئیس فراکسیون اصناف مجلس شورای اسلامی در نامه ای به علی فاضلی رییس اتاق اصناف ایران ، تشکیل کارگروه های مشترک اصناف و مجلس در سال 1396 را پیشنهاد داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۰۸:۲۴    
گمرک ایران در بخشنامه ای تاکید کرد که واردات سیگار، توتون قلیان وارداتی، توتون پیپ و سایر کالاهای ساخته شده دخانی که امسال مشمول 40درصد افزایش تعرفه شده، منوط به اخذ سپرده یا ضمانت نامه است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۰۸:۲۴    
نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه مجلس به دنبال اصلاح قانون مالیات برارزش افزوه طلا است گفت: پیشنهاد ما دریافت این مالیات فقط از اجرت محصولات طلا است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۳:۲۴    
رئیس اتاق اصناف استقبال از نمایشگاه های بهاره در روزهای گذشته را قابل قبول عنوان و تصریح کرد که اگر تسهیلات و امکانات لازم را در برگزاری این نمایشگاه ها فراهم شود مطمئنا برندهای معتبر و شناخته شده در ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۹:۲۴    
رئیس اتاق اصناف بوکان گفت: وجود فروشگاه ها زنجیره ای مانع بزرگی برای ایجاد شغل هایی چون پوشاک و سوپرمارکت شده است چون این مشاغل نیاز به تخصص مهارت زیادی ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۷:۵۴    
سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از کشف 40 تن بادام هندی قاچاق در قالب 800 کیسه 50کیلویی توسط پلیس پایتخت خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۰:۴۴    
عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: استقرار کامل سامانه نرم افزاری یکپارچه مالیاتی در کشور نقش مهمی در جلوگیری از فرارهای مالیاتی دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۰:۴۴    
باحکم رییس جمهور؛ نیره پیروزبخت برای 3 سال دیگر رییس سازمان ملی استاندارد ایران شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۰:۴۴    
سرپرست دادسرای امور جنایی تهران: عاملان آتش سوزی پلاسکو پس از تحقیقات نهایی اعتراف کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۰:۱۴    
بانک مرکزی از افزایش نرخ 4 گروه تخم مرغ، میوه های تازه، گوشت قرمز، چای در هفته منتهی به 20 اسفند و کاهش نرخ 4 گروه حبوب، سبزی های تازه، گوشت مرغ و ثبات نرخ گروه لبنیات، برنج ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۰:۱۴    
وزیر صنعت با ارسال نامه ای به معاون اول رئیس جمهور خواستار افزایش تعرفه واردات کاغذ چاپ، تحریر و روزنامه شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۱:۴۴    
رئیس اتاق اصناف ایران گفت: وفاق و همدلی و وحدت رویه در اتاق اصناف ایران بی نظیر است و در طی مدتی که در اتاق اصناف ایران بودم، نقطه افتراقی در اعضای هیات رئیسه اتاق اصناف ایران وجود ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۸:۴۴    
رئیس اتحادیه خواربارفروشان شهرستان بوکان به استناد ردیف (ه) از ماده 10 اساسنامه اتحادیه موضوع تبصره 1 ماده 21 قانون نظام صنفی عملکرد سال 95 اتحادیه خواربارفروشان را خطاب به اعضای تحت پوشش اعلام ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۰:۱۴    
معاون امور صنایع وزیر صنعت: تا دی 97 تولید هیچ یک از خودروهای فعلی متوقف نخواهد شد ضمن اینکه یک خط تولید جدید خودرو تا پایان سال و خط تولید دو مدل خودرو نیز در سال آینده به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۰:۱۴    
رئیس اتاق اصناف ایران از ایجاد نهاد داوری در اتاق های اصناف برای بررسی پرونده های تشکیل شده که 20 درصد از پرونده های قضایی را شامل می شود ، خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۰:۱۴    
رئیس اتاق اصناف ایران از ادغام اتحادیه های موازی در سال آینده خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۰:۱۴    
رئیس اتاق اصناف ایران گفت: صندوق های مکانیزه فروش پشت پرده ندارد و راه اندازی صندوق های مکانیزه فروشگاهی در دولت گذشته مصوب شده بود و هیچ زیرساختی برای آن در نظر گرفته نشده بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۵:۴۴    
نایب رئیس اول اتاق اصناف تهران تصریح کرد: اصناف می بایست راهکارهایی را چاره اندیشی کنند که فروش فوق العاده در کشور جایگزین برگزاری نمایشگاه های بهاره گردد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۰:۱۴    
با توجه به فرارسیدن ایام پایان سال و برگزاری جشن چهارشنبه سوری ، اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی شهرستان بوکان با صدور اطلاعیه ای از واحدهای صنفی درخواست نمودند تا از فروش لاستیک های کهنه و دست دوم به ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۵:۱۵    
سیدکامل تقوی نژاد با اشاره به مالیات اصناف گفت: در سال 95 میزان درآمدهای مالیاتی نسبت به سال های گذشته پیشی گرفته است و در سال 96 نیز این روند به همین شکل خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۲:۴۵    
رئیس اتاق اصناف اعلام کرد که هیچ مشکل و کمبودی برای تامین کالا و محصولات مورد نیاز مردم برای شب عید وجود ندارد و به غیر از نمایشگاه های بهاره ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۱۰:۴۵    
نایب رئیس اتاق اصناف ایران گفت: اصناف مشکلی با دستگاه های دولتی ندارند و طبیعی است که هماهنگی دستگاه ها، مشکلات اصناف را کاهش می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۱۰:۴۵    
نایب رئیس اتاق اصناف ایران گفت: امروز اصناف برخلاف گذشته در بسیاری از امور و تصمیم گیری ها دخالت دارند و اتاق های اصناف همسو با دولت حرکت می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۱۰:۴۵    
رئیس اتاق اصناف ایران گفت: برخی کشورها به افزایش قیمت جهانی برنج دامن می زنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۶:۱۵    
سامانه اتوماسیون اداری اختصاصی اتاق های اصناف کشور در اتاق اصناف کرمان رونمایی و بهره برداری شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۵:۴۵    
آخرین اجلاس عمومی اتاق اصناف شهرستان بوکان با حضور روسای محترم اتحادیه های صنفی این شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۲:۱۵    
رئیس اتاق اصناف ایران گفت: دولت سهم اتاق های اصناف از محل جرائم برای پرداخت حقوق بازرسان را پرداخت نمی کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۱:۴۵    
معاون حقوقی رئیس جمهوری گفت : خرید کالاهای ایرانی موجب به حرکت درآمدن چرخ تولید و اقتصاد کشور می شود و زمینه ساز اشتغالزایی برای جوانان است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۰:۱۵    
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفت: در سال آینده انجمن طراحان و نقاشان فرش دستباف آذربایجان غربی به طور رسمی تشکیل می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۰۸:۱۶    
جمع کثیری از اعضای اتحادیه خواربارفروشان بوکان با هدف حمایت از تولیدات داخلی به کمپین ما اعضای اتحادیه خواربارفروشان برای حمایت از تولیدات داخلی ، کالای خارجی نمی فروشیم پیوستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۰:۴۶    
بانک مرکزی گزارش هفتگی متوسط قیمت خرده فروشی برخی از مواد خوراکی در تهران را برای هفته منتهی به13 .12 . 95 اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۰۸:۴۶    
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفت: سالانه 289 هزار متر مربع انواع فرش های دستباف در سبک های قبا، ماهی، نقشه ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۰۰:۴۶    
مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی از پرداخت 631 میلیارد تومان مالیات از سوی مردم این استان در 11 ماه گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۳:۴۶    
رییس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور نام برندهای سیگار که در داخل کشور تولید می شوند و نیز برندهای وارداتی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۳:۴۶    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفت: طرح ویژه نظارتی از ابتدای اسفند امسال در استان آذربایجان غربی آغاز شده و تا پایان فروردین سال 96 ادامه می یابد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۱:۱۶    
شعار ما در سازمان ارجحیت حق الناس به حق الله است و این جمله را هدف بزرگ خود در سازمان قرار داده ایم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۰:۴۶    
مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران: برنج، شکر و کره با قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار در شرکت های تعاونی مصرف توزیع می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۹:۴۶    
معاون وزیر جهاد کشاورزی از واردات 83 هزار تن برنج به منظور تامین بازار شب عید خبر داد و گفت: هیچ کمبودی در تامین بازار شب عید این محصول وجود ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۹:۴۶    
معاون بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفت: از هفتم بهمن ماه امسال، توزیع برنج هندی متوقف و برنج سفید آغاز شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۰:۱۶    
نیره پیروزبخت در جمع مدیران کل ستادی و استانی سازمان ملی استاندارد ایران، خواستار کنترل دقیق کالاهای مصرفی مردم در شب عید و تعطیلات نوروز شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۶:۱۳    
رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای از صدور 13 هزار مجوز کسب و کار مجازی در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۶:۱۳    
مدیرعامل انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان با اشاره به اهمیت شفافیت در قیمت گذاری، قیمت درج شده روی برخی کالاهای موجود در بازار را بیشتر از 50 درصد قیمت واقعی آنها دانست.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۰۹:۱۳    
رئیس سازمان امور مالیاتی تأکید کرد که با اهتمام و تدبیر رئیس مجلس و همکاری موثر نمایندگان آرامش به نظام مالیاتی و مودیان مالیاتی در بخش ارزش افزوده بازگشت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۰۸:۴۳    
دبیر کل اتاق اصناف ایران گفت: با انتصاب آقای “سیدعلی امانت” به عنوان رییس مرکز امور اصناف و بازرگانان ، اتاق اصناف رویکرد چابک تری را برای همکاری با این مرکز در پیش خواهد داشت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۰۸:۴۳    
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفت: در ماه گذشته 20 مجتمع صنفی در استان آذربایجان غربی به بهره برداری رسید که میزان اشتغال مستقیم آن سه هزار و 551 ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۳:۴۳    
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفت: ساخت شهرک های صنفی در آذربایجان غربی ادامه می یابد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۲:۴۳    
رئیس اتاق اصناف گفت: ما بارها مخالفت خود را با برگزاری نمایشگاه های بهاره اعلام کردیم اما دولت تصمیم گرفت که آن را اجرایی کند و ما هم قبول کردیم که در کنار دولت باشیم ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۲:۱۳    
سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز از صدور مجوز واردات نارنگی از سوی دولت طی روزهای آینده خبر داد و گفت: نظارت بر بازار میوه در ایام پایانی سال تشدید می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۱:۴۳    
مدیرکل امور خدمات بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: برای شفاف و روان سازی شبکه توزیع کالا در کشور، سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا راه اندازی شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۱:۴۳    
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بوکان گفت: سوخت واحدهای صنفی و صنعتی شهرستان بوکان تامین شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۰۸:۴۳    
جمعی از صنف خواربارفروشان شهرستان بوکان به کمپین مواد منفرجه نمی فروشیم پیوستند تا ضمن خودداری از خرید و عرضه آن به مصرف کنندگان ، مردم را تشویق نمایند تا به آیین های سنتی چهارشنبه سوری بازگردیم ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۴:۱۳    
رئیس سازمان امور مالیاتی گفت: وصول مالیات تنها به موجب قانون مالیات های مستقیم انجام می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۳:۴۲    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: بزودی تمامی انتخابات صنفی شهرستان های استان آذربایجان غربی به صورت الکترونیکی برگزار می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...