سه شنبه ۰۵ اردیبهشتساعت ۰۷:۲۳Apr 2017 25

اتحادیه خواربارفروشان بوکان (kharbarbukan.ir)

  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۳:۳۷    
دفتر فنی وحسابرسی مالیاتی سازمان مالیاتی طی بخشنامه ای نحوه محاسبه مالیات اجاره را مشخص کرد و بر این اساس کسر و پرداخت مالیات به تبع عدم پرداخت مال الاجاره منتفی می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۷    
اقلام مختلف موادغذایی و بهداشتی غیرمجاز جهت خودداری از عرضه و فروش آنها توسط واحدهای صنفی شهرستان بوکان ، اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۹:۰۷    
یونس عباسی رئیس اتحادیه خواربارفروشان شهرستان بوکان و عضو هیات رئیسه اتاق اصناف چگونگی تشکیل اتاق اصناف ، هیات رئیسه و شرح وظایف مربوطه را تشریح نمودند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۰:۳۷    
ستاد مبارزه با قاچاق کالا اعلام کرد: با اجرای قانون ساماندهی نظام توزیع بار در کشور، از حمل بار در اندازه تجاری از مبدأ یا به مقصدی که در سامانه جامع انبارها ثبت نشده باشد، جلوگیری خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۰:۳۷    
عضو هیات رییسه کمیسیون کشاورزی ،آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه شبکه های دلالی پیچیده و هزینه تولید بالا عوامل اصلی گرانی کالاهای اساسی شهروندان به شمار می آیند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۰:۳۷    
دبیرانجمن لبنی گفت: هرگونه افزایش قیمت محصولات لبنی از طریق انجمن و با مجوز سازمان حمایت تولیدکنندگان و مصرف کنندگان انجام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۹:۰۷    
رئیس اتاق اصناف ایران گفت: برخی از کسبه پلاسکو هنوز قرارداد اجاره جدید در مجتمع تجاری نور منعقد نکرده اند و وام 300 میلیونی وعده شده هم نگرفته اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۹:۰۷    
معاون شرکت بازرگانی دولتی ایران از اجرای طرح توزیع کالاهای اساسی در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: به اندازه کافی تمام کالاهای اساسی است و کمبودهای برنج و شکر را از طریق واردات تأمین کرده ایم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۱:۰۷    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفت: امید است که امسال با تزریق منابع مالی بتوان دست به توسعه زیرساخت های شهرک های صنعتی استان به ویژه در شهرستان های محروم آذربایجان غربی باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۰:۳۷    
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از طولانی شدن زمان اعطای تسهیلات خرد بانکی به مردم انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۰:۳۷    
رئیس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور گفت: ظرف سه سال گذشته باوجود اینکه واردکنندگان دخانیات تمایلی نداشتند که واردات را به تولید داخل تبدیل کنند اما آنها را ملزم کردیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۰:۳۷    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر مهم ترین اولویت اقتصادی کشور ، رفع مسئله بیکاری است که در این زمینه حمایت از صنایع کوچک و متوسط برای ایجاد اشتغال پایدار ضروری است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۹:۰۷    
رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی به ضرورت حمایت از بخش کشاورزی تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۵:۳۷    
معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور باغبانی گفت: با توجه به بارندگی های اخیر خسارت محیطی گزارش نشده است و امسال وضع میوه خوب است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۵:۳۷    
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفت: بزودی جشنواره برند در حوزه صنفی در شهرستان های استان آذربایجان غربی برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۶:۰۷    
رئیس سازمان امور مالیاتی، میزان معافیت بر درآمد حقوق سال 96 را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۰:۳۷    
رییس اتاق اصناف ایران اعلام کرد: در حال حاضر 25 درصد واحدهای صنفی کشور را صنوف تولیدی تشکیل می دهد که در صورت حمایت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۰:۳۷    
مدیرکل دفتر غلات وزارت کشاورزی گفت: هم اکنون از نظر تولید داخلی و واردات کمبودی در بازار برنج مشاهده نمی شود و قیمت منطقی این محصول نهایتا کیلویی 10 تا 12 هزار تومان است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۸:۳۷    
عضو شورای ملی زیتون با بیان اینکه مصرف روغن پومیس برای انسان خطرناک است، از مردم خواست از خریدن روغن زیتون های قاچاق خودداری کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۸:۳۷    
رئیس اتاق اصناف ایران گفت: تدوین 2 هزار دستورالعمل دست و پاگیر برای ایجاد شغل؛ مانع توسعه و مشکل ساز است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۸:۰۷    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: به دلیل تاثیرگذاری بالای اصناف در نظام تولید، توزیع و ایجاد اشتغال، کمیسیون اقتصادی مجلس حمایت و پشتیبانی بیشتر از اصناف را ضروری می داند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۹:۰۷    
یونس عباسی رئیس اتحادیه خواربارفروشان شهرستان بوکان چگونگی تشکیل اتحادیه صنفی و شرح وظایف مربوطه را تشریح نمودند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۰:۳۷    
دبیر انجمن روغن نباتی با تشریح دلایل تعطیلی کارخانه روغن جهان، گفت: در حال حاضر صنعت دارای برنامه میان مدت و یا بلند مدت نیست و همین مسئله باعث شده تا مشکلاتی در بخش تولید ایجاد شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۰:۳۷    
سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان در پی گران شدن قیمت جوجه یکروزه اعلام کرد، با کسانی که جوجه با نرخ بالاتر از 1700 تومان بفروشند، برخورد قانونی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۰:۰۷    
رئیس اتاق اصناف ایران در نامه ای به روسای اتاق های اصناف سراسر کشور از آنان خواست هموطنان سیل زده در استان های آذربایجان شرقی، غربی، کردستان ، اردبیل و زنجان را یاری کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۰:۰۷    
نماینده اتاق اصناف ایران در تهران، شهرستان رباط کریم گفت: دغدغه اصلی واحدهای تولیدی کشور تامین امنیت محیط کسب وکار و حذف قوانین دست وپاگیر است که باید اقدام اساسی برای آن صورت گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۰:۵۷    
اتحادیه خواربارفروشان شهرستان بوکان طی اطلاعیه ای خطاب به متصدیان واحدهای صنفی فروش گیاهان دارویی ، لزوم رعایت قانون و مقررات پزشکی و دارویی را در هفت بند تشریح نمود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۰۸:۲۷    
سند راهبردی هنر- صنعت فرش دستباف ایران با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۰۸:۲۷    
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: راه اندازی سامانه انتخابات الکترونیکی تشکل های صنفی سبب سرعت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۰۷:۵۷    
رئیس اتحادیه خواربارفروشان شهرستان بوکان گفت: مانور اصلی فروشگاههای زنجیره ای استفاده از قیمت های غیرواقعی درج شده بر روی کالا می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۰۸:۲۷    
رئیس کمیسیون بازرگانی داخلی اتاق ایران معتقد است، اگرچه در سال 1396 به تولید و اشتغال تاکید شده؛ ولی کسب و کار در ایران، وضعیت مناسبی ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۰۸:۲۷    
معاون بازاریابی و تنظیم بازار سازمان چای کشور گفت: با توجه به شرایط جوی مناسب، حمایت های دولت و عملیات بهزراعی 31 هزار تن چای خشک در کشور تولید شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۱۲:۵۷    
عضو کمیسیون بودجه و تشکیلات اتاق اصناف شهرستان بوکان مراحل نرخ گذاری کالاها و خدمات صنفی اولویت دار در این شهرستان را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۴ - ۰۹:۵۷    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفت: اصناف نقش بسیاری در مسئله تولید و تاثیرگزاری در بخش اشتغال پایدار و ارزش افزوده دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۴ - ۰۹:۵۷    
خرسندیم به اطلاع اعضای گرامی و همراهان همیشگی اتحادیه خواربارفروشان شهرستان بوکان برسانیم که، کانال رسمی اتحادیه در تلگرام راه اندازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۱۱:۵۶    
مدیرعامل اتحادیه نانوایی های کشور گفت: به منظور ارتقای کیفیت نان در سال جاری، قرار است در مرحله نخست 200 نانوایی به دستگاه های اتوماتیک تصفیه آب مجهز شوند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۰۸:۵۶    
رئیس اتحادیه خواربارفروشان شهرستان بوکان گفت: برخورد و مبارزه با وارد کنندگان کالای قاچاق نباید به صورت مقطعی و کوتاه مدت باشد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۲ - ۱۳:۲۶    
رییس جمهور پیرو بخشنامه ای به تمامی دستگاه ها؛ در نامه جداگانه ای به وزیر صنعت، معدن و تجارت، فعالیتهای ویژه دارای اولویت و مدنظر خود را نیز در حوزه وظایف این وزارتخانه، به وی ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۲ - ۱۲:۵۶    
در پی انتشار اخباری مبنی بر تعطیلی کارخانه قدیمی و پرآوازه داروگر رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان تهران با تکذیب این خبر گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۲ - ۱۲:۲۶    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: اولویت نخست اقتصادی کشور حمایت از تولید داخلی است و در همین راستا ابتدا باید واردات بی رویه کالا به کشور متوقف شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۲:۵۵    
رئیس اتاق اصناف ایران 25 میلیارد دلار قاچاق در کشور را سبب از بین رفتن دو میلیون شغل اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۰:۲۵    
رئیس سازمان چای از افزایش هفت درصدی نرخ خرید تضمینی برگ سبز چای بر اساس مصوبه دولت خبر داد و گفت: با توجه به شرایط جوی پیش بینی می شود رکورد حدود 140 هزار تنی تولید برگ سبز چای که در سال گذشته ثبت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۰۸:۲۵    
رئیس اتحادیه خواربارفروشان شهرستان بوکان از شرایط و دستورالعمل صدور مجوز محصولات دخانی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۲:۲۵    
اتاق های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی، تعاون و اصناف ایران در خصوص نام گذاری سال 1396 به نام تولید و اشتغال بیانیه مشترکی صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۱:۵۵    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفت: واحدهای صنفی فاقد پروانه کسب در آذربایجان غربی ساماندهی خواهند شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۱:۲۵    
مشاور مالیاتی اتاق اصناف ایران با بیان اینکه با دانایی می توان به توانایی رسید، گفت: به همین منظور بالا بردن سطح آموزشی صنوف و اتحادیه های صنفی از برنامه های اصلی اتاق اصناف ایران در سال 96 است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۱:۲۵    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفت: تاکنون هفت هزار و 343 فقره واحدهای صنفی به کارتخوان و تعداد سه هزار و 857 فقره واحدهای صنفی به صندوق مکانیزه تجهیز شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۶:۵۵    
رئیس سازمان امور مالیاتی از 2 برابر شدن سقف استعلام مالیاتی سیستم بانکی خبر داد که بر این اساس آن سقف استعلام برای افراد حقیقی 100 میلیون و افراد حقوقی 300 میلیون تعیین شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۴:۲۵    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: برنامه ارتقاء رشد تولید در صنعت و معدن با اولویت صنایع کوچک و متوسط آذربایجان غربی آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۳:۵۵    
رئیس اتاق اصناف ایران با فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) در راستای بررسی راهکارهای اجرایی فرامین رهبری برای تحقق اقتصاد مقاومتی و تولید – اشتغال دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۱:۲۵    
یکی از قوانینی که در قانون نظام صنفی کشور تغییر کرد؛ حق عضویت و حدود صنفی است. با قاطعیت باید بگویم که در مباحث اقتصادی دنیای امروز قانون حدود صنفی قابل پذیرش نیست و به عبارت دیگر بی معنا است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۸ - ۱۵:۲۵    
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: مردم اگر بدانند دریافت مالیات به صورت عادلانه انجام می شود و به صورت مدبرانه و عقلایی هزینه می شود قطعا با انگیزه بیشتری به پرداخت مالیات اقدام می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۷ - ۱۰:۲۵    
مسئول بسیج اصناف کشور: اگر هیچ مغازه ای کالای قاچاق عرضه نکند و هیچ فعال اقتصادی قاچاق وارد نکند قاچاقچیان سود جو عرصه ای برای جولان ندارند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۷ - ۰۹:۵۵    
دبیر انجمن صنایع لبنی گفت: طی جلسه ای که امروز با مدیران دو شرکت لبنی که در تعطیلات نوروز قیمت شیر را افزایش داده بودند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۷ - ۰۸:۵۵    
معاون وزیر صنعت با اشاره به دستاوردهای دولت در حوزه ایجاد اشتغال، گفت: در دولت یازدهم 23 هزار واحد تعطیل و نیمه فعال به چرخه تولید برگردانده شدند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۱۰:۵۵    
رئیس اتحادیه خواروبار فروشان بوکان گفت: با هماهنگی و همدلی آحاد مردم و مسئولان می توان برای رفع موانع تولید، افزایش اشتغال در کشور و بهبود فضای کسب و کار گام های موثر برداشت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۰۸:۵۵    
روابط عمومی سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان توضیحاتی درباره افزایش قیمت شیر توسط دو تولیدکننده شیر کشور ارائه کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۰۸:۵۵    
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: 13 هزار و 120 مورد بازرسی توسط 30 تیم سیار در یک و نیم ماه اجرای طرح تنظیم بازار نوروزی در استان انجام شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۱۲:۲۵    
مدیر کل صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنعت ، معدن و تجارت از اجرای دستورالعمل مهندس نعمت زاده برای واردات پوشاک خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۱۱:۵۵    
رییس اتاق اصناف ایران گفت: تحقق سیاست های رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص ” اقتصاد مقاومتی؛ تولید – اشتغال ” مهم ترین برنامه اتاق اصناف در سال جاری است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۰۹:۲۵    
سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز از نقش برخی نمایندگان و استانداران در ورود قاچاق به کشور گفت و افزود ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۰۸:۲۵    
به گزارش دفتر روابط عمومی و ارتباطات بین الملل: انواع لواشک و میوه فرآوری شده با نام تجاری سهیل غیر استاندارد است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۳:۵۵    
معاون امور دام وزیر جهادکشاورزی با بیان اینکه هرگونه افزایش قیمت بدون مجوز سازمان حمایت، تخلف است، گفت: قیمت شیر خام تغییر نکرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۱:۲۵    
بانک مرکزی در آخرین گزارش ارزانی و گرانی کالاها در هفته منتهی به 27 اسفند، قیمت دو گروه کالایی سبزی و میوه با افزایش مواجه بود، بر این اساس میوه یکساله 19 درصد گران شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۱:۲۵    
بر اساس بخشنامه سازمان مالیاتی، مهلت تسلیم اظهارنامه مالیاتی دوره چهارم فصل زمستان سال 1395، تمدید شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۰۹:۵۵    
مدیر کل نظارت بر شبکه های توزیعی و اقتصادی سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان با بیان اینکه تولید کننده و مصرف کننده منفک از یکدیگر نیستند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۰۹:۵۵    
رئیس اتاق اصناف معتقد است که شفاف سازی و افزایش مشارکت مردم در ساختار اقتصادی کشور می تواند اهداف اقتصاد مقاومتی که تولید و اشتغال است را محقق کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۰۹:۲۵    
حمایت از واحدهای تولیدی کوچک و متوسط و تلاش در تزریق منابع مالی برای تامین سرمایه در گردش این بنگاه ها را می توان گام های نظام بانکی در حمایت از تولید و مصرف کالای ایرانی و همسو با سیاست های اقتصاد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۰۹:۲۵    
وزارت صنعت مخاطب اصلی “اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال” و ادامه دادن طرح رونق تولید شاه بیت فعالیت در سال جدید است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۲ - ۱۶:۵۵    
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور با پیش بینی افزایش تقاضا در بازار در روز طبیعت اعلام کرد: تمامی ذخایر گوشت قرمز و مرغ استان ها در مراکز عرضه شهرستان ها توزیع می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۲ - ۱۶:۲۵    
سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز اعلام کرد: طرح ها و پروژه هایی که در سال های گذشته مورد توجه قرار گرفته باید مراحل نهایی خود را در سال جاری طی کند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۱ - ۱۱:۵۵    
رییس شورای تامین کنندگان دام کشور گفت: باید فرهنگ خرید گوشت قرمز گرم بصورت بسته بندی شده برای مردم جا بیفتد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۱ - ۰۰:۵۵    
رئیس کمیسیون اقتصادی از ارسال نامه ای به رئیس مجلس در تشریح 10برنامه جامع برای تحقق فرمایشات رهبر انقلاب خبر داد و گفت:ظرف 3ماه آتی قانون نظام بانکی اصلاح و آزادسازی سهام عدالت بررسی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۱ - ۰۰:۵۵    
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بر لزوم استقرار کامل سامانه نرم افزاری یکپارچه مالیاتی در سال 96 تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۰ - ۱۱:۲۴    
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت ،معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: در طول تعطیلات نوروزی 990 فقره گزارش تخلف صنفی در سطح استان تشکیل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۰ - ۱۱:۲۴    
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: هم اکنون ارائه فاکتور خرید و فروش در واحدهای صنفی آذربایجان غربی اجباری شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۰ - ۱۱:۲۴    
اتحادیه خواربارفروشان شهرستان بوکان به منظور ساماندهی مکان بدون پروانه کسب ، طی اطلاعیه ای از متصدیان آنها دعوت بعمل آورد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۰ - ۱۰:۵۴    
هیات وزیران با توجه به نامگذاری امسال به عنوان سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، بررسی راههای جهش در تولید داخلی و افزایش اشتغال را دستور اصلی جلسه امروز قرار داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۹ - ۱۳:۵۴    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی، طرح اشتغال ضربتی آماده و به رئیس جمهور تقدیم شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۹ - ۱۲:۵۴    
وزارت صنعت اعلام کرد سرویس تماس بان هیچ هزینه ای برای مشترکان ندارد و با هرگونه تخلف در این زمینه برخورد خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۹ - ۱۰:۲۴    
براساس اعلام بانک مرکزی نرخ تورم در دوازده ماه منتهی به اسفندماه 1395 نسبت به دوازده ماه منتهی به اسفندماه 1394 معادل 9 درصد بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۹ - ۰۸:۲۴    
اولین جلسه کمیسیون بازرسی اتحادیه خواربارفروشان شهرستان بوکان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۱۲:۵۴    
شورای اقتصاد به پیشنهاد وزارت جهاد کشاورزی قیمت خرید چای را مشخص کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۱۱:۵۴    
نقش دولت در تقویت تولید ملی و اشتغال بسیار مهم است، اما نمی شود روی دولت حساب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۱۰:۲۴    
رئیس اتاق اصناف ایران اظهار داشت:امروز در کشور 8300 اتحادیه وجود دارد در حالیکه وجود آنها نیاز نیست زیرا علاوه بر اینکه فعالیت های آنها موازی یکدیگر است، نمی توانند بر اعضای خود نیز مثمر ثمر باشند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۱۰:۲۴    
مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی از تشکیل بیش از یک هزار و 294 فقره پرونده تعزیراتی در طول نظارت نوروزی خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۰۹:۲۴    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تعیین تعرفه ها به شکل موردی بررسی می شود زیرا تعرفه ها یکی از مهم ترین ابزارهای توسعه صنعتی و تجاری است و مانند نرخ ارز در بازار جهت دهی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۰۸:۲۴    
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بوکان گفت: در سال گذشته تعداد بازرسی از واحد آرد و نان بوکان به دو هزار و 610 مورد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۲:۵۴    
روزهای پایان سال است و شاید بتوان گفت که بازار و اتاق اصناف ایران بیش از هر نهاد دیگر مشغله کاری دارد. چراکه بازار یکی از اصلی ترین نهادهای تامین کننده نیازهای کشور است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۱:۵۴    
عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه درآمدهای مالیاتی نباید از راهکار افزایش نرخ مالیات در شرایط رکود حاصل شود،گفت:از راهکار جلوگیری از فرارهای مالیاتی، باید درآمد مالیاتی کسب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۱:۲۴    
وزیر صنعت ، معدن و تجارت صبح امروز با حضور در ساختمان شماره یک این وزارتخانه با مدیران ، کارکنان ستادی و روسای سازمانهای تابعه دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۰۹:۲۴    
معاون امور صنایع وزارت صنعت ، معدن و تجارت گفت : برنامه های مفصلی برای تحقق اهداف بلند تولید و اشتغال در دستور کار داریم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۰۸:۵۴    
رئیس سازمان ملی استاندارد ایران از تلاش برای اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی و برنامه ششم توسعه با هدف ایجاد فضای رقابتی در بازار داخل و حضور موثر در بازار های بین المللی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۰۰:۲۴    
معاون خانه صنعت، معدن و تجارت کشور گفت: در این چند سال اخیر مقام معظم رهبری اقتصاد را محور نامگذاری سال ها دانسته اند که این نامگذاری ها بر اساس نیاز کشور به داشتن اقتصادی غیر وابسته به خارج است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۲:۲۴    
رئیس اتاق اصناف ایران دستاوردها و عملکرد اتاق اصناف ایران را در تحقق اقتصاد مقاومتی تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۱:۵۴    
رئیس اتاق اصناف ایران گفت: دفتر توسعه تجارت الکترونیک اتاق اصناف در سال جدید تاسیس می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۰:۵۴    
معاون مالیات بر ارزش افزوده سازمان امور مالیاتی کشور، نرخ مالیات بر ارزش افزوده کالا و خدمات عمومی در سال 1396 را 9 درصد اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۰۹:۵۴    
وزیر علوم در مصاحبه با ویژه برنامه نوروزی رادیو اقتصاد از ارتباط دو وزارت علوم و وزارت صنعت خبر داد و افزود: این فرایند نزدیکی بیشتری میان دانشگاه با جامعه صنعتی و اشتغال زایی ایجاد خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۰۹:۲۴    
مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: مشکلی در عرضه گوشت و مرغ وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۵:۵۴    
محمدرضا نعمت زاده می گوید: خوشبختانه بنده با هیچ کس دعوا ندارم،بنده با همه رفیق و دوست هستم و با هیچ کس دشمنی ندارم.انشاله الله کسی هم با بنده دشمنی نداشت باشد.
مشاهده نتایج بیشتر...