شنبه ۱۶ فروردینساعت ۰۴:۵۹Apr 2020 4

اتحادیه خواربارفروشان بوکان (kharbarbukan.ir)

 
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
با توجه طرح فاصله گذاری اجتماعی جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ، اتاق اصناف ایران اقدام به صدور بیانیه کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون بازرسی و نظارت اتاق اصناف ایران بیان کرد: واحدهای فروش مواد غذایی و میوه در نظارت اولویت یافتند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
23 واحد صنفی به علت بازگشایی مغازه ها بر خلاف مصوبات ستاد پیشگیری از کرونا پلمب شدند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۵:۲۶    
اتحادیه آرایشگران مردانه قنادان وخشکشویی ها به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا طی اطلاعیه ای از فعالیت صنفی کلیه قنادان وکارگاه های شیرینی پزی جلوگیری بعمل آورد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۰۱:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه نانوایان سنتی گفت: امروز در کارگاه آرد و نان وزارت صنعت، معدن و تجارت تاکید شد که نانوایی ها به هیچ عنوان نباید تعطیل شوند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۰۱:۰۶   + ۵۵ سایت دیگر  
اگر جزو افرادی هستید که آجیل شب عید خریداری کرده و نگران شیوع ویروس کرونا از طریق آجیل هستید بنا بر گفته رئیس اتحادیه اجیل و خشکبار می توانید برای رفع این نگرانی آنها را در خانه حرارت دهید.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۷:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رستمی گفت : رعایت قیمت های مصوب کارگروه تنظیم بازار امری ضروری است، مردم قیمت کالاهای اساسی را از طریق سامانه 124 رصد نمایند
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۷:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان گفت: طی 8 روز گذشته و از 13 اسفند ماه بازرسان، موفق به کشف 17 هزار لیترالکل، 527 هزار و 533 عدد ماسکهای پزشکی، 219 هزار و 872 بسته دوعددی دستکش لاتکس شدند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۷:۰۶   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت و رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان در ابلاغیه ای به روسای سازمان های صمت 31 استان اعلام کرد که هرگونه خروج کالاهای مرتبط با بیماری کرونا از کارخانجات ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۶:۰۶   + ۲۲ سایت دیگر  
صدور مجوز فروش فوق العاده برای متقاضیان از جمله وظایف اتحادیه ها در ایام پایانی سال نوروز است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف ایران گفت : به دنبال توقف فعالیت های بسیاری از واحدهای صنفی در سراسر کشور در پی شیوع ویروس کرونا به منظور کاهش آسیبهای مالی ناشی از این توقف ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۰۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نشست ویدئو کنفرانس رئیس اتاق اصناف ایران با رئیسان اتاق های اصناف مراکز استان ها با موضوع مسائل مبتلا به اصناف با توجه به شیوع بیماری کرونا برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۰۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران گفت: خوشبختانه در سطح بازار هیچ کمبود کالا مشاهده نمی شود و مردم برای خرید کالا احساسی برخورد نکنند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۰۲:۰۶   + ۳۷ سایت دیگر  
پس از شیوع ویروس کرونا در کشور و تبدیل شدن پمپ بنزین ها به یکی از مراکز انتشار این ویروس، تدبیر شد تا سوخت رسانی فقط توسط اپراتورها انجام شود اما بعضا شاهد هستیم که برخی از جایگاه ها اقدام به کم ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۰۲:۰۶   + ۳۱ سایت دیگر  
یک متخصص داخلی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نحوه شناسایی افراد مشکوک به کرونا را تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۳:۱۶    
نماینده اتاق اصناف ایران در استان ایلام، شهرستان آبدانان گفت: در برخی از کالاها نرخ کالا در خرده فروشی ها کمتر از فروشگاه های زنجیره ای است و این موضوع برای بازرسان اصناف محرز شده و انجمن حمایت از ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۳:۱۶    
نماینده اتاق اصناف ایران در استان قم گفت: با گذشت چند سال از اجرایی شدن قانون مالیات بر ارزش افزوده این قانون مشکلاتی را برای اصناف به همراه داشته و برخی از موارد آن کارشناسی شده نیست.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه خواربارفروشان شهرستان بوکان گفت: افزایش بی رویه و غیرکارشناسی فروشگاههای زنجیره ای منجر به ابطال 470 پروانه کسب خرده فروش در این شهرستان شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۱:۱۸    
هیات مدیره منتخب اتحادیه خواربارفروشان شهرستان بوکان از حضور پر شور و بی نظیر اعضای اتحادیه در انتخابات روز سه شنبه مورخ 14 آبان ماه ، تشکر و قدردانی کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: امسال پنج هزار و 734 پرونده تخلف برای واحدهای صنفی و غیرصنفی متخلف استان تشکیل شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی از تشکیل 25 پرونده قضایی به ارزش 400 میلیارد تومان طی سالجاری در استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۴:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان، گفت: براساس مصوبه ستاد تنظیم بازار باید نانوایی های آزاد پز ضمن اعلام وزن چانه قیمت نان ها را به مردم اعلام کنند در غیر این صورت تخلف انجام شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۴:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
نماینده وزیر صمت در اتاق اصناف ایران از تشدید نظارت های لازم همزمان با افزایش قیمت نان برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده از قیمت های مصوب اخیر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف ایران از کمک اتاق اصناف ایران به واحدهای بازرسی سراسر کشور خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۲:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، به دنبال ابلاغ قیمت های جدید نان در شهر تهران، از طرح نظارتی 15 روزه این سازمان بر قیمت نان در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بازرسی آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه یکی از اولویت های اصلی اداره کل بازرسی آذربایجان غربی در بحث اقتصادی، جلوگیری از فرارهای مالیاتی است گفت: علاوه بر آن ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۲:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون اشخاص حقیقی مرکز استان اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی گفت: افرادی که املاک خود را به اجاره واگذار کرده اند با پرداخت بدهی های مالیاتی مربوط به املاک خود تا آخر مهرماه امسال می توانند از ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۰۹:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور گفت: در خصوص مبارزه با فرار مالیاتی نیازمند همکاری های فراقوه ای هستیم.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۰۹:۰۳   + ۵۲ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان ظروف یکبار مصرف ایران از کاهش 50 درصدی قیمت ظروف پلاستیکی در ماه محرم امسال نسبت به مدت مشابه در سال گذشته خبر داد و علت آن را کاهش صادرات مواد اولیه پتروشیمی و کاهش ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۰۹:۰۳   + ۳۸ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی از رشد 37 درصدی درآمد های مالیاتی آذربایجان غربی در 5 ماه نخست امسال خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۰۹:۰۳   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد: اگر واردکننده ای کارهای مربوط به ترخیص و خروج کالایش را انجام داده باشد، اما همچنان بارش در انبارهای بنادر باقی بماند ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۳:۰۳    
تعداد کل بازرسی ها از صنوف سراسر کشور در مردادماه سال جاری 211هزار و 909 فقره بود که 13 هزار و 284 فقره پرونده با برآورد جریمه پیشنهادی به ارزش بیش از 116 میلیارد و940 میلیون ریال تشکیل شده است .
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۳:۰۳   + ۶۱ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از توزیع ویژه کالای اساسی ماه محرم و صفر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۳:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیرکل اتاق اصناف گفت: براساس مصوبات ستاد تنظیم بازار سهمیه مواد غذایی مصرفی هیئت های مذهبی مصوب و اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۰۸:۰۴    
رئیس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه همه ساله نمایشگاههای فصلی در دو نوبت بهاره و پاییزه برگزار می شود ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۰۸:۰۴    
نماینده اتاق اصناف ایران در استان کردستان، شهر سنندج با اشاره به مشکلات بیمه ای واحدهای صنفی گفت: بیمه های طرف قرارداد با صنوف خدمات لازم را به واحدهای صنفی ارائه نمی دهند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۰۸:۰۴   + ۱۴۰ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت، با بیان اینکه مردم از عملکرد خودروسازان ناراضی هستند، تاکید کرد: شرکتهای خودروسازی باید با برنامه زمان بندی شده، تعهدات معوق خود را انجام دهند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۰۹:۵۸    
رئیس اتحادیه خواربارفروشان شهرستان بوکان گفت: هدف فروشگاههای زنجیره ای برای اعمال تخفیفات جذب مشتری برای خرید سایر کالاهای دیگر می باشد تا از این طریق تخفیفات اعمالی را جبران نمایند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۰۸:۵۸    
اتحادیه خواربارفروشان شهرستان بوکان در خصوص اقدامات اتحادیه برای جلوگیری از ایجاد بی رویه فروشگاههای زنجیره ای اطلاعیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۰۸:۴۸    
افزایش بی رویه فروشگاه های زنجیره ای در شهرستان بوکان سبب شده تا نان کسبه محلی آجر شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۲:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفت: طرح تشدید نظارت ویژه و پایش بازار ویژه ماه مبارک رمضان در آذربایجان غربی از ماه آینده اجرایی می شود
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس اتاق اصناف ایران گفت: تاکنون 35 میلیارد تومان از طریق اصناف برای کمک به سیل زدگان فراهم شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مجتبی صفایی نایب رئیس اتاق اصناف ایران با حکم رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت به عنوان نماینده وزیر در اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی ایران و تهران منصوب شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۱:۳۶    
عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران در خصوص تاثیر رسوب کالا در گمرک روی بازار گفت: این روزها بحث رسوبات کالا در گمرک ها یکی از دغدغه های بخش خصوصی کشور است که نمایندگان بخش خصوصی به طور جد به دنبال ترخیص ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۳:۰۸    
اتاق اصناف ایران در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اقدام به صدور بیانیه کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۰۹:۰۹    
مشاور مالیاتی اتاق اصناف ایران گفت: هنوز مصوبه ای به صورت قطعی برای تخفیف مالیاتی صنوف در نظر گرفته نشده و قطعا در روزهای آینده جلساتی را با سازمان امورمالیاتی درخصوص تخفیف و معافیت مالیاتی این ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۳:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف ایران از تلاش اصناف برای کمک به سیل زدگان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۳:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف ایران با اشاره به در دست بررسی بودن خسارات وارده به اصناف در مناطق گرفتار سیل، از در نظر گرفتن کمک هایی در قالب وام بلاعوض، وام های کم بهره و بدون بهره خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۱:۴۵   + ۲۹ سایت دیگر  
بررسی آمار و اطلاعات بازرسی اصناف نشان از آن دارد که بیشترین میزان تخلف برای عدم درج قیمت، گران فروشی و عدم صدور فاکتور بوده و این در حالی است که همچنان فروش مرغ به بیش از قیمت مصوب در صورت وجود ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۴۵   + ۴۰ سایت دیگر  
با تصمیم کارگروه تنظیم بازار برای جلوگیری از افزایش قیمت شکر در ایام پایانی سال، ذخایر استراتژیک این محصول به 500 هزار تن افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون سازمان حمایت مصرف کنندگات و تولیدکنندگان گفت: در بهمن ماه سال جاری، جمعاً 19 هزار و 980 فقره شکایت مردمی در خصوص تخلفات صنفی و غیر صنفی از طریق تلفن 124 اعلام شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
تعداد کل بازرسی ها از صنوف سراسر کشور در11 ماهه نخست سال جاری 2 میلیون و 551 هزار و 176 فقره بود که از این تعداد 147 هزار و 603 فقره پرونده با برآورد جریمه پیشنهادی به ارزش بیش از هزار میلیارد و 367 ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۹:۴۶   + ۴۶ سایت دیگر  
ستاد تنظیم بازار اقلام اساسی مشمول حفظ تعادل و کنترل قیمت ها در بازار ایام پایانی سال را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۹:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت به درخواست وزیر جهاد کشاورزی 8 کالای کره بسته بندی، لپه، نخود رسمی، لوبیا قرمز، لوبیا چیتی، عدس ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۳:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد با بیان اینکه برنامه یک ساله از 10 بانک دولتی جهت کاهش 80درصدی اموال مازاد آنها اخذ شده، گفت: به دنبال ساماندهی برخی پایه های مالیاتی هستیم که ممکن است شاهد کاهش نرخ در آنها هم باشیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۲:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف ایران گفت: قیمت گوشت در چند روزی به دلیل افزایش قاچاق دام به خارج از کشور افزایش یافته بود اما با تزریق گوشت سرد و گرم به بازار ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۲:۱۰   + ۲۶ سایت دیگر  
دبیر کل اتاق اصناف ایران عنوان کرد: در رابطه با کالاهای اساسی، این اطمینان را به مردم می دهیم که هیچ گونه کمبودی در این زمینه وجود ندارد و دولت نیز تمام اهتمام خودش را برای تامین این کالاها گذاشته ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون نظارت و بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: در 10 ماهه نخست امسال 50 پرونده احتکار به ارزش 78 میلیارد ریال در این استان تشکیل شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۲:۱۰    
نائب رئیس اتاق اصناف ایران از تشکیل کارگروه تدوین آیین نامه های قانون نظام صنفی در اتاق اصناف ایران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۹:۳۸   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت با بیان اینکه هم اکنون شرایطی ایجاد شده تا تفاوت شدید قیمت محصولات معدنی از درب کارخانه تا بازار به حداقل برسد، گفت: قیمتها در حال متعادل شدن است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۰۹:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران گفت: تا به امروز هیچ واحد تولیدی و صنعتی اعلام نکرده که افزایش قیمتی که من دادم به خاطر گران شدن دلار و ارز 20 هزار تومان بوده و الان که دلار 10 هزار تومان شده است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف تهران با بیان اینکه مقوله گرانی با گرانفروشی فرق دارد، گفت: گرانی ها از مبدا تولید کالا و مبادی وارداتی کالا به کشور صورت می گیرد و اصناف آخرین حلقه توزیع کالا هستند که هیچ نقشی در ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
وقتی از اتحادیه های صنفی صحبت به میان می آید، ذهن ها به سمت و سوی واحد های صنفی و اعضای هیات مدیره متمایل می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۰۹:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مشاور مالیاتی اتاق اصناف ایران گفت: اگر جلوی این پدرخوانده ها که امروز در بخش های مختلف اقتصاد همچون خودرو، واردات مواد غذایی و مواد اولیه هستند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس اتاق اصناف ایران گفت: با توجه به اهمیت تنظیم بازار در ایام پایانی سال، اتاق اصناف ایران نظارت بر این مهم را در دستور کار قرار داده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران گفت: از اعتماد نمایندگان اصناف برای انتخاب اعضای هیات رئیسه اتاق اصناف ایران تشکر می کنیم و تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا پاسخگوی اعتماد نمایندگان اصناف باشیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۰۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مسئول حوزه نظارت وبازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفت: برای کنترل بازار بازرسی و نظارت بر بازار تشدید خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۰۸:۳۴   + ۷۸ سایت دیگر  
15دی ماه، آخرین مهلت ارایه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره سه ماهه پاییز 1397 است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۰۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران و رئیس اتاق اصناف مشهد در دیدار هیئت رئیسه اتاق اصناف مشهد و روسای اتحادیه های صنفی با نماینده ی ولی فقیه در استان خراسان رضوی امروز شنبه هشتم دی ماه در محل دفتر امام ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۰۸:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف استان گیلان با اشاره به عدم حمایت دولت ها از حوزه اصناف کشور خاطرنشان کرد: اصناف و واحدهای صنفی کشورمان بدون هیچ گونه حمایت خاصی از سوی دولت ها به تنهایی سهم به سزایی را در اشتغالزایی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۰۸:۳۴   + ۵۲ سایت دیگر  
شیوه نامه اجرایی تشدید مبارزه با احتکار، اختفا و امتناع از عرضه و گرانفروشی از سوی وزارت صنعت ابلاغ شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۰۸:۵۴    
اتحادیه خواربارفروشان شهرستان بوکان در پی درگذشت یک عضو اتحادیه ، پیام تسلیت صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۰۸:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: در آبان ماه امسال در حوزه اصناف با صدور یک هزار و 194 فقره پروانه کسب صنفی برای 2 هزار و 985 نفر شغل ایجاد شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
انتخابات نمایندگان هفتمین دوره اتاق اصناف ایران که با حضور حداکثری نمایندگان اصناف سراسر کشور برگزار شد، پیام های متعددی را برای فعالان این عرصه مخابره کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۱۰:۵۴    
قانون نظام صنفی فعلی، در موضوع نظارت اتحادیه ها بر واحدهای صنفی، آن طور که باید دست این تشکل های مردم نهاد را باز نگذاشته و قرار است در قانونی که سال هاست وعده اصلاح آن داده می شود ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۱۰:۵۴   + ۲۱ سایت دیگر  
محدوده تغییرات تورم دوازده ماهه در گروه عمده خوراکی ها، آشامیدنی ها و دخانیات ، بین 22.0 درصد برای دهک اول تا 24.4 درصد برای دهک دهم است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۱۰:۵۴   + ۵۸ سایت دیگر  
با اعلام رسمی شرکتهای خودروساز، قیمت برخی انواع خودرو رسما افزایش یافت که بر این اساس نرخ پراید 131 حدود 28 میلیون تومان شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۰۹:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: در هشت ماهه امسال تعداد یک هزار و 587 مورد گشت مشترک نظارت و بازرسی در آذربایجان غربی انجام شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۶:۲۳    
جلال الدین شکریه در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران گفت: هیات نمایندگان دوره هفتم با حضور فعال و تاثیرگذار خود قصد دارند در این دوره متفاوت تر از ادوار گذشته در راستای تحقق ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۶:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
در پی آخرین جلسه مشترک میان علی فاضلی رئیس اتاق اصناف ایران و محمد شریعتمداری وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۶:۲۳   + ۲۹ سایت دیگر  
در حالی که در هفته های اخیر قیمت میوه روندی افزایشی داشته، رئیس اتاق اصناف ایران معتقد است که در این زمینه وزارت جهاد کشاورزی باید پاسخگو باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۶:۲۳   + ۳۳ سایت دیگر  
طی مهرماه سال جاری، 993 میلیارد ریال پرونده تخلف قاچاق کالا تشکیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۶:۲۳   + ۲۸ سایت دیگر  
انتخابات هیات رئیسه اتاق اصناف ایران، امروز با حضور نمایندگان جامعه صنفی کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
رییس اتاق اصناف ایران تاکید کرد: هر ازگاهی رسانه ها و فضای مجازی دست به تحرکات و تحریک بازار می زنند اما این موضوع صحت ندارد و اعتصاب و بستن اصناف مطرح نیست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۲:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص افزایش قیمت نان گفت: در سال جاری هیچ افزایش قیمت نان از سوی وزارتخانه اعلام نخواهد شد و کماکان قیمت قبلی اعمال می شود در غیر این صورت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۱:۵۴    
رئیس اتحادیه خواربارفروشان و نایب رئیس اتاق اصناف شهرستان بوکان گفت: صدور مجوز فروشگاههای زنجیره ای منوط به موافقت اتاق اصناف شهرستان ها شد
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۰۸:۵۴    
رئیس اتحادیه خواربارفروشان شهرستان بوکان گفت: افزایش فروشگاههای زنجیره ای ، سبب رکود فروش خواربارفروشان این شهرستان گردیده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۲۰    
عضو هیات رییسه اتاق اصناف ایران گفت: حمایت از تولید کننده داخلی با ارائه تسهیلات بانکی ارزان باید در دستور کار قرار گیرد چون ادامه کار با نرخ سود تسهیلات بانکی موجود امکانپذیر نیست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۲۰   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف ایران اعلام کرد که در راستای کنترل بازار در سطح خرده فروشی به دولت کمک می کنیم تا کالاهای اساسی با افزایش قیمت مواجه نشود و بازار، سالم سازی شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۰:۱۵    
رئیس اتاق اصناف بندرعباس با بیان ضرورت اصلاح قانون نظام صنفی، خواستار بازنگری در ماده 24 این قانون شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۰۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی اتاق اصناف ایران گفت: تنظیم بازار یکی از مهمترین اقدامات اتاق اصناف ایران است و این اتاق در شرایط کنونی با قدرت حرکت خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۰۷:۵۰    
دبیرکل اتاق اصناف ایران در برنامه تیتر امشب شبکه خبر درباره نظارت بر بازار گفت: ماموریت و وظیفه اتاق اصناف در سطح خرده فروشی و نظارت بر قیمت های مصوب و تعیین شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۰۷:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون سازمان تعزیرات حکومتی گفت: افزایش قیمت باید به صورت سالانه انجام شود. نه اینکه چند سالی افزایش قیمت نداشته باشیم و یکدفعه 32 درصد افزایش قیمت داشته باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۰۷:۵۰   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتحادیه خواربارفروشان بوکان به نقل از ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، روابط عمومی این ستاد طبق اعلام نظر رسمی سازمان غذا و دارو، آدامس های با نشان تجاری TRIDENT ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۰۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مشاور مالیاتی اتاق اصناف ایران گفت: بررسی چند تبصره و ماده از قانون نظام صنفی در مجلس شورای اسلامی به منظور اصلاح قانون در مرحله نهایی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۰۷:۴۳    
رئیس اتاق اصناف ایران اعلام کرد: در حوزه کالاهای اساسی سبد خانوار در بخش ذخیره سازی، تامین و همچنین عرضه می توان با اطمینان گفت که با چالشی مواجه نیستیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۰۷:۴۳    
مشاور اقتصادی و برنامه ریزی اتاق اصناف ایران در نشست جمعی از روسای اتاق اصناف استان ها با ارائه گزارشی از عملکرد اتاق اصناف، به بیان دلایل گرانی های اخیر به رشد و حجم نقدینگی کشور اشاره کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۰۷:۴۳    
اجلاس عمومی اتاق اصناف مرکز استان آذربایجان غربی با حضور حضرت پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، اسکندری ریاست سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مراسم گرامی داشت روز ملی اصناف با هدف ارج نهادن به زحمت کشان این عرصه با حضور اصناف آذربایجان غربی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: هم اکنون در استان بالغ بر 130 هزار واحد صنفی در حال فعالیت هستند اما تاکنون احتکار کالا در آذربایجان غربی گزارش نشده است.
مشاهده نتایج بیشتر...