سه شنبه ۰۴ اردیبهشتساعت ۰۳:۵۳Apr 2018 24

اتحادیه خواربارفروشان بوکان (kharbarbukan.ir)

  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۳:۳۴    
حقوق ورودی تخم مرغ خوراکی تا تاریخ 25 خردادماه به میزان پنج درصد تعیین شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۴    
هیات رئیسه اتاق اصناف ایران در نشست روز یکشنبه خود با توجه به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری، کارگروه حمایت از کالای ایرانی را تشکیل داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۴    
رییس اتاق اصناف ایران در حال حاضر در 6 شورای تخصصی عضویت دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۴:۳۵    
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: در بازه زمانی اجرای طرح هفت بهمن سال گذشته تا بیست و هشتم فروردین امسال، تعداد 41 هزار و 731 مورد بازرسی در استان صورت گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۳:۳۵    
رییس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور از کاهش 76 درصدی واردات سیگار در سال 96 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۳:۳۵    
جدیدترین فهرست کالاهای وارداتی مشمول رعایت مقررات استاندارد اجباری برای سال 1397 از سوی سازمان ملی استاندارد منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۳:۳۵    
رییس کل سازمان امور مالیاتی با اشاره به تکمیل نظام اطلاعات مالیاتی، از رصدو وصول مالیات فعالان اقتصادی مناطق آزاد خبردادوگفت: این فعالان با ارایه اظهارنامه ازمعافیت مالیاتی برخوردارمی شوند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۳:۳۵    
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: قیمت کالاهای اساسی به ویژه گوشت قرمز وارداتی باوجود تک نرخی شدن ارز، افزایش نخواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۱:۳۵    
تمام برندهای تلفن همراه تا پایان ساعت 24 سی و یکم فروردین زیر چتر رجیستری قرار می گیرند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۱:۳۵    
دبیر ستاد تنظیم بازار کشور گفت: به دلیل عدم رعایت ضوابط (قبل از تصویب در کارگروه تنظیم بازار) در اعمال نرخ های جدید پرونده اکثر واحدهای لبنی جهت رسیدگی به تعزیرات حکومتی منعکس و تعدادی از کارخانجات ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۰:۳۵    
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بوکان گفت: باید در امورات مربوط به واحدهای تولیدی تسریع بیشتری به عمل آید و با این دید به مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی نگاه کرد که تعداد بسیاری به صورت مستقیم و ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۰:۳۵    
رئیس سازمان بسیج اصناف و بازاریان با اشاره به برنامه های این نهاد برای تحقق شعار امسال گفت: یک فرد جناحی و سیاسی حق ندارد برای کل اصناف کشور تصمیم گیری کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۳:۳۴    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: تمامی اقدامات لازم برای توانمندسازی واحدهای تولیدی از قبیل آموزش، ارتقا بهره وری ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۳:۳۴    
معاون وزارت جهاد کشاورزی در واکنش به این سوال که آیا مردم نگران افزایش قیمت کالاهای اساسی نباشند، گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۳:۳۴    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت ایجاد اشتغال پایدار در سال 97 گفت: حمایت از بخش تولید ضروری است و قانون فعلی کسب و کار ، قدیمی و نیاز به اصلاح دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۰۸:۳۴    
تعداد کل بازرسی ها از صنوف سراسر کشور در اسفندماه سال قبل 291 هزار و 823 فقره بود که 16 هزار و 387 فقره پرونده با برآورد جریمه پیشنهادی به ارزش بیش از53 میلیارد و 412 میلیون ریال تشکیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۰۸:۳۴    
رئیس اتاق اصناف ایران برای دومین بار، پس از زلزله 21 آبان ماه 96 به استان کرمانشاه سفر کرد. در جریان این سفر دو روزه، برگزاری چندین جلسه ستادی با حضور معاون امور اقتصادی وزارت صنعت، معدن و تجارت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۰۸:۳۴    
برداشت غیرمجاز از حساب بانکی شهروندان یکی از مهمترین جرائم فضای سایبر به شمار می رود و به گفته کارشناسان ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۰۸:۳۴    
عوارض جدید برای سیگار پس از تایید مجمع تشخیص مصلحت نظام نهایی شد تا معادل درآمد حاصل از اجرای آن به کاهش مصرف دخانیات، پیشگیری و درمان بیماری های ناشی از آن ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۶:۳۴    
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، 10 راهکار عملیاتی شدن حمایت از کالای ایرانی را تشریح کرد و گفت : سال جدید توسط رهبر معظم انقلاب با عنوان حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۶:۳۴    
رئیس اتاق اصناف شهرستان بوکان گفت: بازرسان به صورت مستمر از سطح واحد های صنفی بازار بوکان بازدید و با هر گونه تخلفی از جمله گران فروشی و احتکار به شدت برخورد می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۶:۳۴    
مدیرکل استاندارد آذربایجان غربی گفت: پس از بازرسی های اداره کل استاندارد آذربایجان غربی دستمال کاغذی با نشان جعلی استاندارد در آذربایجان غربی امحا شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۳:۳۴    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: با توجه به شعار سال، از افرادی که کالاهای ایرانی را به فروش می رسانند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۳:۳۴    
یک مقام مسئول در سازمان حمایت از مصرف کننده گفت: از آنجا که سازمان غذا و دارو بدون توجه به مصوبه کارگروه تنظیم بازار اقدام به قیمت گذاری برخی از تجهیزات پزشکی می کرد، موضوع در جلسات مطرح شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۳:۳۴    
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: پایش و نظارت ویژه بر واحدهای تولیدی و انبارهای استان و تا زمان ثبات در بازار ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۳:۳۴    
رئیس اتاق اصناف ایران در جریان بازدید از مناطق زلزله زده استان کرمانشاه اعلام کرد که اتاق اصناف مشارکت ویژه ای در تامین تجهیزات سرمایشی مناطق زلزله زده خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۳:۳۴    
رییس اتاق اصناف ایران در حاشیه دومین سفرش به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه ، تصریح کرد: بی گمان اصناف و فعالان صنفی کشور با رویکردی همدلانه و مسئولانه توانستند در جریان امدادرسانی به زلزله زدگان ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۲:۳۴    
معاون ارزی بانک مرکزی گفت: از این پس، صدور حواله ارزی خارج از شبکه بانکی، ممنوع خواهد بود و همچنین بانک ها ملزم به خرید اسکناس خرد افراد هستند و صرافی ها نمی توانند خرید و فروش اسکناس انجام دهند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۴:۲۸    
اتاق اصناف ایران به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۰:۲۸    
در نشست یک ساعته علی فاضلی رئیس اتاق اصناف ایران با محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، مهم ترین مباحث مرتبط با حوزه اصناف مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۷    
ایام پایانی سال بهترین فرصت برای صاحبان واحدهای صنفی تولیدی و توزیعی است تا کالاهایشان را با کیفیت بالا ، قیمت مناسب و همچنین با یک لوگو یا نشان مشخص به بازار عرضه کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۷    
رئیس مرکز امور اصناف و بازرگانان، درمورد برگزاری نمایشگاه ها و چگونگی آن، می گوید: در مورد نمایشگاه ها باید بگویم که سیاست کشور روشن است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۷    
رئیس اتاق اصناف ایران در جمع روسای اتاق های اصناف مراکز استان ها و البته محمد مسیحی، معاون سازمان امور مالیاتی کشور از انتقادها به مدیریت اتاق گلایه کرد و به برخی سوال ها پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۷    
رئیس اتاق اصناف تهران در ابلاغیه ای واحدهای صنفی را مکلف به بازگرداندن بی قید و شرط پول موبایل های قاچاق فروخته شده به خریداران کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۷    
عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران گفت: سهم اصناف از تسهیلات 420 هزار میلیارد تومانی سال گذشته ، صفر است در حالی که اصناف می توانند با کمتر از 100 میلیون تومان شغل ایجاد کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۷    
معاون حقوقی اتاق اصناف ایران با تاکید بر اینکه فعالیت مرکز داوری به نفع اتاق های اصناف خواهد بود گفت: مرکز داوری اصناف تمامی اختلافات صنفی را تحت صلاحیت داشته و حل و فصل خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۲:۲۳    
رئیس اتحادیه خواربارفروشان شهرستان بوکان گفت: سوپرمارکت های این شهرستان از فروش غذای حیوانات خانگی خودداری نمایند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۴:۵۳    
گمرک ایران اعلام کرد: عرضه و واردات چای خشک بدون هیچگونه افزودنی اعم از اسانس و نظایر آن از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده معاف است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۳:۵۳    
سازمان خصوصی سازی امروز به کسانی که مالک کل سهام یک میلیونی عدالت هستند، 50هزار تومان و به مابقی حدود 20 هزار تا 26 تومان سود در فاز اول پرداخت می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۳:۵۳    
سازمان حمایت در خصوص افزایش قیمت محصولات کرمان موتور اعلام کرد یکی از نمایندگی های این شرکت با عدم هماهنگی این افزایش قیمت ها را اعمال کرده بود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۰۹:۵۳    
یک محموله تسبیح قاچاق در بازرسی تیم سمگا از کامیون های ورودی در گمرک مرزی میرجاوه کشف و ضبط شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۰۹:۵۳    
رییس اتاق اصناف ایران اعلام کرد: قیمت نان هیچ گونه افزایشی نخواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۰۹:۵۳    
شورای راهبردی اصناف ایران که مدتی پیش با مشارکت فعالانه گروهی از افراد نام آشنای اصناف شکل گرفته بود، هفته گذشته اعلام موجودیت کرد و روز گذشته اسامی هیات موسسان خود را اعلام نمود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۰۹:۵۳    
ساختمان نوساز بسیج اقشار، ظهر امروز میزبان، علی فاضلی، رئیس اتاق اصناف و اعضای هیات مدیره اتاق اصناف ایران بود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۰۸:۵۳    
بازرسان استاندارد در جریان بازرسی از واحدهای صنفی تهران، سه برند سیم وکابل با نشان استاندارد جعلی را شناسایی و توقیف کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۰۸:۵۳    
رئیس کل سازمان خصوصی سازی از واریز مرحله نخست سود سهام عدالت به حساب مشمولان در بعدازظهر امروز سه شنبه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۰۸:۵۳    
وزیر اقتصاد گفت: سود سهام عدالت افراد تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی 150هزار تومان به ازاء هر سهم و برای بقیه 50هزار تومان خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۰۹:۲۳    
بانک مرکزی اعلام کرد: در یک سال منتهی به هفته نخست دی ماه نرخ لبنیات 7.8 درصد، تخم مرغ 77.9 درصد، برنج 2.3 درصد، حبوبات 2.6 درصد، میوه 32.1 درصد، سبزی تازه 44.3 درصد، گوشت قرمز 9.4 درصد، گوشت مرغ 7 ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۰۹:۲۳    
وزیر جهاد کشاورزی گفت: شرمنده دامداران و بخش عمده ای از اقشار جامعه هستم که نمی توانند شیری که از دسترنج هموطنان خودشان تهیه شده است بخرند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۰۹:۲۳    
مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت درباره علت ممنوعیت واردات خودروهای بالاتر از 40 هزار دلار گفت: تعریف خودروی لوکس دستخوش تغییراتی شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۰۹:۲۳    
مسئول کمیته حل اختلاف اتحادیه پیراهن دوزان و پیراهن فروشان با بیان اینکه مشکل آشوبگران اقتصادی نیست، گفت: با توجه به مختل شدن کسب و کار، اصناف خواهان مبارزه بدون اغماض با آشوبگران هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۲:۲۳    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفت: تخم مرغ به قیمت مصوب در فروشگاه های منتخب آذربایجان غربی توزیع می شود
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۲:۲۳    
عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف از شکایت بازاریان و کسبه از اقدامات اخیر اغتشاشگران خبر داد و گفت: اصناف با هماهنگی مسئولین امنیتی و انتظامی باید در برابر اغتشاشات قد علم کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۲:۲۳    
رئیس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی گفت: به طور طبیعی ایجاد هر اغتشاشی در سطح جامعه بنیان های اقتصاد را با آسیب های جدی روبه رو می سازد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۲:۲۳    
سازمان برنامه و بودجه درباره نامه اخیر روسای اتاق های بازرگانی، اصناف و تعاون ایران، تاکید کرد: بودجه شرکتهای دولتی با بودجه عمومی دولت از حیث تهیه، تنظیم، اجرا و نظارت متفاوت است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۲:۲۳    
رییس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات از کاهش39درصدی واردات سیگار، افزایش 10درصدی تولید،کاهش 31 درصدی قاچاق و افزایش21درصدی صادرات سیگاردر9ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبرداد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۰:۲۳    
رؤسای سه اتاق با ارسال نامه ای سرگشاده به رئیس مجلس اعلام کردند: در لایحه بودجه 97 بودجه شرکت های دولتی ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۳۰ - ۱۶:۵۱    
رئیس اتحادیه قنادان و شیرینی فروشان ارومیه گفت: قیمت شیرینی شب یلدا افزایش نمی یابد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۳۰ - ۱۶:۵۱    
سخنگوی اتاق اصناف ایران به توجه بخش خصوصی و اتاق اصناف و بازرگانی به صورت یک دست به نیاز زلزله زدگان استان کرمانشاه اشاره کرد و گفت: کمک اصناف سراسر کشور با توجه به شرایط رکود بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۳۰ - ۱۶:۵۱    
مالیات وصولی از اصناف تا پایان مهر ماه سال جاری حدود 3 هزار میلیارد تومان بود که نسبت به مدت مشابه سال قبل 15درصد افزایش داشت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۹ - ۰۷:۵۲    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: متناسب با نرخ سود سپرده ها، نرخ سود تسهیلات نیز باید تا آخر دیماه کاهش یابد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۹ - ۰۷:۵۲    
معاون صادرات گروه خودروسازی سایپا با رد شایعات منتشر شده مبنی بر فروش خودروی پراید به قیمت 8 تا 9 میلیون تومان در عراق گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۲۳:۵۲    
رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار تهران از احتمال افزایش 25 درصدی قیمت آجیل برای شب یلدای امسال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۲۳:۵۲    
علی فاضلی رییس اتاق اصناف ایران، هفته آینده گزارشی از وضعیت اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده و تاثیر آن بر بنگاه های اقتصادی تولیدی ، توزیعی و خدماتی را به رییس مجلس شورای اسلامی ارایه می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۲۳:۵۲    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتحادیه خواربارفروشان بوکان ، علی فاضلی در مراسم افتتاحیه بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات چاپ ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۲۳:۵۲    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: ارزش ریالی اقلام غیرنقدی واحدهای صنفی و صنعتی استان بیش از 50 میلیارد ریال بوده و مبلغ یک میلیارد و 40 میلیون ریال وجه نقد نیز برای کمک به زلزله ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۳:۲۲    
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بوکان گفت: مشکلات عمده فروشان خواربار بوکان به منظور حمایت از واحدهای تولیدی این شهرستان بررسی شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۲:۵۲    
معاون وزیر صنعت از تنظیم شناسنامه وضعیت کالاهای اساسی خبرداد و گفت: اجازه گرانفروشی کالاهای اساسی داده نمی شود و بازار این کالاها به صورت مرتب، رصد خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۲:۵۲    
بانک مرکزی با انتشار آمار چک های مبادله ای آبان ماه امسال، اعلام کرد: 1.5 میلیون فقره چک به ارزش 138 هزار میلیارد ریال برگشت خورد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۹:۰۸    
علی فاضلی رییس اتاق اصناف تهران هفته آینده در مجمع نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی حضور خواهد یافت تا مسایل و مشکلات اصناف کلان شهر تهران و برنامه های اتاق و راهکارهای کمک مجلس برای عبور از ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۹:۰۸    
علی فاضلی رئیس اتاق اصناف ایران صبح امروز سه شنبه با مرتضی الویری عضو شورای اسلامی شهر تهران دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۵:۴۵    
رئیس اتاق اصناف ایران، باارسال نامه ای به صنوف و اتحادیه ها،خواست تا پایان دی نسبت به ثبت نام درخواست تخصیص شناسه سامانه صندوق فروش در درگاه عملیات الکترونیکی سازمان امور مالیاتی اقدام کنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۵:۱۵    
وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به ممنوعیت ثبت سفارش واردات برنج گفت: در چهار ماه اول امسال برنج بیش از اندازه وارد شد به گونه ای که برنج تولید داخلی روی دست کشاورز ماند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۵:۱۵    
مدیرکل استاندارد استان تهران، از ابطال پروانه استاندارد 45 فرآورده در مهرماه، از سوی کارشناسان استاندارد خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۱۵:۴۵    
رئیس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه دولت افزایش قیمت نان را نمی خواهد گفت: از این موضوع حمایت می کنیم به شرط آنکه از نانوایی ها هم حمایت شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۱۵:۱۵    
به گفته رئیس اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران، بر اساس حکم دیوان عدالت اداری، در حال حاضر عکسبرداری برای کارت ملی هوشمند در ادارات ثبت احوال و پست غیرمجاز است ضمن اینکه درصدد حذف عکاسی توسط دفاتر پیشخوان ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۱۵:۱۵    
رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران با بیان اینکه مطالبات دامداران بابت خرید توافقی شیرخام تقریبا به طور کامل پرداخت شده است،گفت: قیمت تمام شده شیرخام به 1497 تومان رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۱۵:۱۵    
رئیس اتاق اصناف ایران گفت: مصوبه هیأت عالی نظارت بر سازمان صنفی کشور مبنی بر اینکه بعضی از اتحادیه ها از شمول قیمت گذاری خارج شوند، به تصویب هیأت وزیران نرسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۶ - ۱۱:۴۵    
دبیر کارگروه گندم، آرد ونان شهرستان مهاباد گفت: قیمت نان در مهاباد فعلاتغییر نمی کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۶ - ۱۱:۱۵    
رئیس اتحادیه نانوایان ارومیه گفت: بیش ازهزار و 200 نانوایی در ارومیه و بخش های تابعه آن فعالیت دارند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۵:۱۵    
رییس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه 83 هزار واحد تولید کننده نان نیاز مبرم به حمایت دارند، گفت : نباید هزینه های سربار تولید را به تولید کنندگان تحمیل کرد .
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۵:۱۵    
رییس اتاق اصناف ایران از تخریب بیش از 3 هزار بنگاه صنفی در سرپل ذهاب بر اثر زلزله استان کرمانشاه خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۵:۱۵    
نماینده اتاق اصناف ایران در شهرستان اشنویه گفت: صنوف این شهرستان با مشکلات زیادی رو به رو است و به همین دلیل از اتاق اصناف ایران درخواست داریم به مشکلات رسیدگی کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۵:۱۵    
نماینده اتاق اصناف ایران در شهرستان مهاباد، بیشترین مشکل صنوف این شهرستان را با سازمان امور مالیاتی ذکر کرد و گفت: اتاق اصناف مهاباد پیگیر حل مشکلات صنوف این شهرستان با دستگاه های ذیربط است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۵    
رئیس اتاق اصناف ایران کاهش وزن چانه های نان در مصوبه جدید و بروز اختلاف نظر در این خصوص را یکی از دلایل توقف مصوبه گرانی نان تا اطلاع ثانوی اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۰۹:۴۵    
برخی نهادهای دولتی و غیردولتی مانند شهرداری با دادن مجوز به برخی تشکل ها در راستای موازی کاری با اتحایه های صنفی حرکت می کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۰۹:۴۵    
علیرضا راسی نایب رئیس اتاق اصناف تهران معتقد است: حوزه اصناف با حداقل سرمایه می تواند در کشور ایجاد اشتغال کند و لازم است دولت در این راستا حمایت خود را اعلام کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۰۹:۱۵    
با مصوبه هیات دولت، بدهی مالیات بردرآمد مودیان مناطق زلزله زده کرمانشاه که بیش از 50 درصد اموال آنها آسیب دیده است، بخشوده شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۰۹:۱۵    
سخنگوی اتاق اصناف ایران با تشریح آخرین اقدامات اتاق اصناف ایران برای زلزله زدگان استان کرمانشاه گفت: صنوف مختلف همچون نانوایی که توانایی ارائه خدمت به زلزله زدگان دارند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۹:۱۵    
رئیس اتاق اصناف شهرستان بوکان گفت: دستورالعملی برای افزایش قیمت نان به این شهرستان ابلاغ نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۰۰:۰۵    
رئیس اتحادیه نانوایان ارومیه گفت: تاکنون دستورالعملی برای افزایش قیمت نان اعلام نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۲۳:۳۵    
صبح امروز اعضای هیات رئیسه اتاق اصناف ایران با حضور در شهرهای کرمانشاه، اسلام آباد و سر پل ذهاب به ارزیابی خسارات وارده به واحدهای صنفی و عموم مردم شهرهای آسیب دیده از زلزله پرداختند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۲۳:۳۵    
رئیس اتاق اصناف: تاخیری در افزایش 15 درصدی قیمت نان وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۳:۳۵    
رئیس اتحادیه خواربارفروشان شهرستان بوکان از همشهریان خواست از خرید آبلیموهای تقلبی نیستونه و حکیم خودداری نمایند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۳:۰۵    
رئیس اتحادیه خواربارفروشان شهرستان بوکان گفت: قطعه بندی مرغ در واحدهای صنفی غیرقانونی و غیربهداشتی توسط فروشندگان مرغ در این شهرستان ممنوع می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۵:۳۶    
وزارت جهاد کشاورزی خاک آلود بودن نان مصرفی مردم و اختلاط گندم های خرید تضمینی شده با خاک را رد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۵:۳۶    
رئیس اتحادیه نانوایان گفت: 15 تا 20 هزار واحد نانوایی مازاد داریم، آنوقت وزیر صنعت بخشنامه احداث نانوایی ابلاغ می کند، چرا اشتباه پشت اشتباه می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۵:۳۶    
غلامرضا حسن پور رئیس سازمان بسیج اصناف،بازاریان و تجار کشور بیان کرد: آشپزخانه مرکزی شهید عراقی اصناف و تجار کشور در شهرستان دالاهو(کرند غرب) برپا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۵:۰۶    
اتاق اصناف شیروان برای زلزله زدگان کرمانشاه پنج هزار قلم جنس ارسال کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۵۵    
در روزهای اخیر برخی از افراد با شیوه های متقلبانه با ارسال نامه های جعلی و ارائه یک عدد لوح فشرده حسابداری حاوی یک نرم افزار و اپلیکیشن جعلی ...
مشاهده نتایج بیشتر...