سه شنبه ۰۳ مردادساعت ۱۵:۲۰Jul 2017 25

اتحادیه خواربارفروشان بوکان (kharbarbukan.ir)

  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۳:۰۵    
براساس اظهار نظر معاون فروش سایپا این شرکت به محض دریافت مجوز شورای رقابت، افزایش قیمت ها را بر روی محصولات پراید، تیبا و تندر 90 اعمال خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۳:۰۵    
نایب رئیس اتاق اصناف تهران و رئیس اتحادیه اتوسرویس با بیان اینکه اکثر قشر اصناف سنتی هستند،گفت: تغییر نظام توزیعی در دنیا با سرعت بالایی همراه است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۹:۰۵    
دبیر انجمن روغن نباتی با اشاره به عدم تعیین قیمت جدید روغن به دلیل تراکم کاری سازمان حمایت، گفت: احتمالاً نتیجه کارشناسی سازمان حمایت طی هفته جاری مشخص و پس از آن ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۸:۰۵    
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بوکان گفت: در ماه گذشته 756 مورد بازرسی صنفی در شهرستان بوکان انجام شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۰۹:۰۵    
اتحادیه اغذیه فروشان و خدمات عمومی شهرستان بوکان صبح روز دوشنبه مورخ 26 تیرماه تعداد 12 پارکینگ عمومی سطح این شهرستان را با مسدود کردن مسیرهای ورود وخروج آنها با گذاشته شدن دالهای بزرگ بتونی به دلیل ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۰۰:۰۵    
عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران با بیان اینکه پیشرفت های اخیری که در اقتصاد دنیا به وقوع پیوسته الزامات جدیدی را در حوزه کسب و کار کرده است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۰۰:۰۵    
وزیر صنعت، معدن و تجارت از ارائه پیشنهادی در قالب لایحه دولت به مجلس خبر داد تا ارزش افزوده طلا و فلزات گرانبها از 9 درصد به 3 درصد کاهش یابد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۴:۰۵    
رئیس اتحادیه خواربارفروشان شهرستان بوکان گفت: مسئولان از ایجاد فروشگاههای زنجیره ای حداقل در شهرستان های کوچک تجدیدنظر نمایند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۰۹:۰۵    
رئیس اتاق اصناف ایران اعلام کرد: در سال جاری حدود 2 میلیون و 800 هزار اظهارنامه مالیاتی در حوزه اصناف ارائه شد ضمن اینکه بخش زیادی از صنوف مالیات خود را پرداخت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۰۸:۰۵    
بر اساس مصوبه هیئت دولت؛ سازمان امور مالیاتی مکلف شد با همکاری وزارت صنعت و اتاق اصناف تا پایان شهریور هر سال بعد از تعیین اولویت نسبت به اعلام مشمولان به کارگیری صندوقهای مکانیزه فروش اقدام نماید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۳:۰۵    
یک مقام مسئول گفت: شهریور ماه سال 1393 پس از بررسی کلیه سوابق و بحث و بررسی موضوع ، صهیونیستی نبودن شرکت فیلیپ موریس اعلام شد که این شرکت صاحب برند سیگار مالبرو می باشد .
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۲:۰۵    
در سال 95 تعداد 278 هزار و 156 فقره پروانه اصناف اعم از پروانه های جدید و تمدیدی توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت صادر شد که نسبت به سال 94 رشد مثبت 37.3 درصدی داشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۰:۰۵    
رئیس اتحادیه خواربارفروشان بوکان گفت: اصناف به دلیل وجود برخی قوانین دست و پاگیر از بکارگیری کارگر خودداری می نمایند که این امر مانع اصلی اشتغال می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۳:۰۵    
عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران گفت: ایجاد محدودیت برای اصناف به منظور حضور در انتخابات ناعادلانه است و باید تدبیر برای آن در نظر گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۹:۰۵    
معاون امور اقتصادی و بازرگانی وزیر صنعت، معدن و تجارت می گوید: نباید از دایره تکنولوژی فرار کنیم و اصناف باید خود را با موج تکنولوژی همراه کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۹:۰۵    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: راه اندازی سامانه تدارکات الکترونیکی منجر به شفاف سازی معاملات در آذربایجان غربی شده و در همین راستا معاملاتی با ارزش بیش از 22 میلیون ریال در این ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۸:۰۵    
رئیس مرکز امور اصناف و بازرگانان گفت: اصلاحیه قانون نظام صنفی در آینده نزدیک از مسیر دولت به مجلس شورای اسلامی ارائه می شود که امیدواریم با اصلاح قانون بخشی از مشکلات اصناف رفع شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۸:۰۵    
رییس اتاق اصناف ایران گفت: روسای اتاق های اصناف کشور به موضوع مهم کسب و کارهای نوین توجه و با دید مثبت طرح های خود را در این زمینه اعلام کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۳:۰۰    
دبیر انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی : تجربه حضور در هیات حل اختلاف مالیاتی در یکسال گذشته و مشاهده پرونده مالیاتی اعضای انجمن و اشتباه محاسباتی بیش از 10میلیارد ریالیِ یکی از پرونده ها به ما ثابت نمود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۲:۰۰    
رئیس اتاق اصناف از ارائه پیشنهاد حذف سهم بیمه کارفرمایان کارگاه های کوچک با کارگران کمتر از 5 نفر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۲:۰۰    
رئیس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور اظهار کرد : قاچاق سیگار از 12 میلیارد نخ در سال 1393 به 6 میلیارد نخ در سال 1395 رسید و کاهش 50 درصدی داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۰۹:۰۰    
این یادداشت به قلم یونس عباسی رئیس اتحادیه خواربارفروشان شهرستان بوکان نوشته شده و در اختیار این پایگاه اطلاع رسانی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۲۳:۰۰    
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: مجتمع های صنفی آذربایجان غربی در حال احداث برای هفت هزار و 677 نفر به طور مستقیم و 10 هزار و 584 نفر به صورت غیرمستقیم ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۲۳:۰۰    
رئیس اتحادیه صادرکنندگان و واردکنندگان محصولات کشاورزی گفت: خبر آزادسازی واردات زعفران و پودر زعفران صحت ندارد، چون 95 درصد زعفران جهان در ایران تولید می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۲۳:۰۰    
دبیر انجمن برنج ایران با اشاره به خرید برنج از تایلند گفت: این محموله بزودی وارد کشور خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۲۳:۰۰    
رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: تعداد 14 هزار شغل در بخش صنعت و معدن آذربایجان غربی در سال 96 ایجاد می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۳:۰۰    
اکبر تقوی شوازی گفت : تمامی عرضه کنندگان کالا و خدمات مکلف به نصب برچسب قیمت بر روی کالا و تابلو نرخ دستمزد خدمات در محل کسب خود هستند ، در غیر این صورت با متخلفان برخورد خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۳:۰۰    
تعداد کل بازرسی ها از صنوف سراسر کشور در خرداد ماه سال جاری 273 هزار و 228 فقره بود که 13 هزار و 76 فقره پرونده با برآورد جریمه پیشنهادی به ارزش بیش از54 میلیارد و 77 میلیون ریال تشکیل شده است .
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۲:۰۰    
رییس اتاق اصناف ایران در دیدار با معاون وزیر دادگستری و رییس سازمان تعزیرات حکومتی بر تشکیل یک گردهمایی دوجانبه برای همکاری های بیشتر بین دو طرف تاکید و اظهار امیدواری کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۲:۰۰    
رئیس شورای تامین دام زنده گفت: قرار بود بخشی از گوشت های وارداتی که کیلویی 29 هزار تومان تحویل داده می شود را کیلویی 31 هزار و 500 تومان بفروشند که متاسفانه شاهدیم تا کیلویی 39 هزار تومان عرضه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۲:۰۰    
رئیس اتحادیه خواربارفروشان شهرستان بوکان گفت: افزاش تعداد فروشگاه های زنجیره ای در شهرهای کوچک، باعث لطمه به واحدهای صنفی خرد شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۱:۰۰    
رئیس مجمع ملی صادرکنندگان دام کشور گفت: در حال حاضر به دلیل عدم نظارت و برخورد جدی با متخلفان گوشت های وارداتی حتی در فروشگاههای زنجیره ای به قیمت های گزاف در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد که خلاف ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۴:۰۰    
رییس اتاق اصناف از برنامه ریزی برای راه اندازی اتحادیه کسب کارهای اینترنتی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۴:۰۰    
با حضور استاندار محترم استان آذربایجان غربی ، نماینده مردم ارومیه و... در تالار پذیرایی نوری ارومیه از منتخبین اصناف شهرستان بوکان تجلیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۱:۰۰    
تفاهم نامه همکاری فی مابین اتاق اصناف ایران و مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی با حضور رییس اتاق اصناف ایران و رییس مرکز پژوهش های مجلس امضا شد .
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۱:۰۰    
وزیر صنعت؛ معدن و تجارت گفت: ادغام اتحادیه های صنفی متوقف نشده و یک تکلیف قانونی است و باید انجام شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۲:۰۰    
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: صدور مجوز برای فروشگاه های چندین طبقه ای زنجیره ای مرگ اصناف در آذربایجان غربی را رقم زده و توان خرید مردم را نیز کاهش داده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۲:۰۰    
استاندار آذربایجان غربی گفت: با تلاش دولت درآمد مالیاتی صنایع تولیدی آذربایجان غربی از رقم 4 هزار و 800 میلیارد ریال در سال 92 به رقم 10 هزار میلیارد ریال در سال 95 افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۲:۰۰    
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: کسب روزی حلال مورد توجه اصناف و مورد تاکید دین مبین اسلام است بنابراین لازم است اصناف در اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال نقش آفرینی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۱۷:۰۱    
نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو با بیان اینکه بازار خرید و فروش خودرو همچنان در رکود قرار دارد، گفت: قرارداد با غول های صنعت جهان نباید به تولید ملی آسیب بزند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۱۷:۰۱    
سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان طی اطلاعیه ای اعلام کرد که نظارت بر حسن رعایت قیمت های مصوب خودرو مستلزم ارائه اطلاعات به هنگام از ناحیه مرجع تعیین قیمت است که طی سنوات گذشته این مهم به طور ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۱۱:۰۱    
رئیس دامپزشکی آذربایجان غربی گفت: به طور جدی از ذبح دام خارج از کشتارگاه و خرید گوشت حاصل از کشتارگاه های غیر مجاز خودداری شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۱۱:۰۱    
دبیر انجمن روغن نباتی گفت: قیمت روغن نباتی با توجه به بالا رفتن هزینه های تولید از هفته آینده افزایش می یابد و پیشنهاد انجمن افزایش 20درصید قیمت است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۱۱:۰۱    
فهرست بانک ها و موسسات اعتباری مجاز کشور در سایت بانک مرکزی اعلام شده که آنها را در این مطلب می توانید بخوانید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۱:۰۱    
تولیدکنندگان و فروشندگان کالای کشباف و جوراب تهران با ارسال نامه ای به وزیر صنعت خواستار ممنوعیت وارد جوراب به کشور شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۱:۰۱    
دبیر انجمن صنایع لبنی با بیان اینکه قیمت لبنیات از سال 93 مورد کارشناسی و بررسی قرار نگرفته است گفت: سازمان حمایت پذیرفته که این قیمت ها را بررسی و هفته آینده گزارش نهایی خود را ارائه کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۱:۰۱    
مدیر کل دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت گفت: طرح اصلاح آئین نامه صدور و تمدید کارت بازرگانی، از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت به هیات دولت ارسال شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۱:۰۱    
دبیر انجمن روغن نباتی ایران گفت: هم اکنون تولید در صنعت روغن نباتی توجیه اقتصادی نداشته و کارخانجات مربوطه در شرایط زیان بسر می برند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۱۳:۰۰    
برنامه اشتغال فراگیر در سال 1396 برای ایجاد 970 هزار شغل در سال جاری منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۱۳:۰۰    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به قاچاق گسترده پوشاک به کشور گفت: بالغ بر 75 درصد از کارگاه های تولید پوشاک کشور تعطیل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۲:۰۰    
رئیس اتاق اصناف ایران در واکنش به ادعای اتحادیه پیراهن دوزان مبنی بر عدم پرداخت تسهیلات با نرخ سود 9 درصد به کسبه ساختمان پلاسکو گفت: اصلا قرار نبود به کسبه پلاسکو چنین تسهیلاتی پرداخت شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۲:۰۰    
رئیس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه اصناف با درآمد زیر یک میلیارد تومان از ارائه اظهارنامه مالیاتی خودداری کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۲:۰۰    
رئیس اتاق اصناف ایران با اشاره به برخی بداخلاقی ها از سوی افراد و بنگاه ها تاکید کرد که با تعامل با دولت و ارگان های مربوطه علی رغم تمامی این بداخلاقی، بازار آرام است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۳:۰۰    
نمایندگان اصناف ایران معتقدند، با دریافت مالیات مقطوع از مشاغل آزاد منفعت ویژه ای نصیب دولت می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۹:۰۰    
این یادداشت به قلم یونس عباسی رئیس اتحادیه خواربارفروشان شهرستان بوکان نوشته شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۹:۰۰    
علی فاضلی رئیس اتاق اصناف ایران پنجشنبه شب به مناسبت روز اصناف ( اول تیر ماه) به همراه جمعی از مدیران تشکل های صنفی و فعالان اقتصادی کشور به میزبانی رئیس جمهور گردهم آمدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۱:۳۰    
یونس عباسی ریاست اتحادیه خواربارفروشان اول تیرماه روز ملی اصناف را طی پیامی به تمامی اصناف و بازاریان زحمتکش شهرستان بوکان تبریک و تهنیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۳:۳۰    
نماینده اتاق اصناف ایران در استان تهران، شهر قدس گفت: توجه به بخش تولید و اختصاص بسته های حمایتی و تشویقی به کار آفرینان اصناف و پیگیری اصلاح قانون نظام صنفی در مجلس باید مورد توجه مسئولان ذیربط قرار ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۳:۳۰    
علی فاضلی رئیس اتاق اصناف ایران همزمان با روز ملی اصناف (اول تیر) در گفت وگویی تفصیلی هفت گام برای نوسازی اصناف در سال جدید را بررسی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۰۹:۰۰    
نایب رئیس اتاق اصناف کشور اظهار کرد: اگرچه صنوف مختلف با افزایش هشت درصدی مالیات در سال جاری مخالف بوده اند؛ اما به هرحال اکنون مکلف به پرداخت این رقم شده اند و در شرایط فعلی ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۰۸:۳۰    
رئیس اتاق اصناف ایران گفت: رسانه تعاملی اصناف ایران با عنوان شبکه تابان اول تیر ماه مصادف با روز ملی اصناف طی مراسمی از سوی مقام ریاست جمهوری رونمایی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۰۸:۰۰    
دکتر جمال خسروی به مناسبت یکم تیرماه روز ملی اصناف پیام تبریکی صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۲:۰۰    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: به مناسبت روز اصناف، فعالان حوزه اصناف آذربایجان غربی تجلیل می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۰۰:۳۰    
مدیرکل نظارت بر شبکه های توزیع و اقتصادی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان با تأکید بر اینکه درج قیمت بر روی کالاها ضروری است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۰۰:۳۰    
دبیر انجمن فرآورده های گوشتی با بیان اینکه طبق مصوبه جدید سازمان استاندارد، تولید و استفاده از خمیر مرغ در فرآورده های گوشتی آزاد شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۴:۰۰    
اتحادیه خواربارفروشان شهرستان بوکان گزارش عملکرد 3 ماهه اول سال جاری را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۳:۰۰    
معاون خانه صنعت، معدن و تجارت ایران از واردات آبمیوه ای به ایران که متعلق به یکی از وابستگان آل سعود است خبر داد و اعلام کرد: این محصول وارداتی ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۲:۳۰    
دبیر ستاد تنظیم بازار با بیان اینکه حفظ استانداردهای ملی و حفظ سلامت مردم در اولویت قرار دارد گفت: اگر ثابت شود برنج های وارداتی استانداردهای های ملی را ندارد با هزینه فروشنده عودت داده می شود در غیر ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۲:۳۰    
کمپین حمایت از تولید پوشاک ایرانی در شبکه اجتماعی تلگرام آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۰۹:۳۰    
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی از ثبت بیش از 13 هزارشغل در سامانه رصد اشتغال استان طی سال گذشته خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۰۹:۳۰    
دبیر ستاد تنظیم بازار با اشاره تغییرات قیمت گوشت قرمز، برنج و مرغ خبر از اقداماتی برای تنظیم بازار این محصولات داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۰۹:۰۰    
رئیس اتاق اصناف ایران اعلام کرد: تمام ادارات کل سازمان امورمالیاتی سراسر کشور در روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ های 25 و 26 خرداد برای قطعی کردن مالیات عملکرد سال 1394 و کارهای جاری باز است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۳:۰۰    
معاون وزیر صنعت از پرداخت 10 هزار میلیارد تومان تسهیلات جدید برای 10 هزار واحدتولیدی در روند طرح رونق خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۳:۰۰    
معاون سازمان امور مالیاتی، از تعیین مالیات مقطوع برای عملکرد سال 1395 صاحبان مشاغل خودرو خبر داد و گفت: برخی مودیان تکلیفی به ارایه اظهارنامه مالیاتی ندارند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۲۲:۰۰    
گمرک ایران مقررات جدید واردات پوشاک را اعلام کرد که بر اساس آن، واردات پوشاک بصورت فردی ممنوع بوده و برای این کار تنها شرکتهای ثبت شده و نمایندگی های مجاز می توانند اقدام کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۲۱:۳۰    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران: هرگونه افزایش قیمت محصولات لبنی تا اعلام قیمت های مصوب جدید، تخلف محسوب می شود و قیمت های مصوب قبلی همچنان معتبر است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۰۹:۳۰    
نائب رئیس اتاق بازگانی تهران معتقد است دولت یازدهم خدماتی در حوزه اقتصاد داشته است اما موانع خارجی و داخلی مانع از تحقق برخی اهداف شد که از جمله آن ها مسائل مربوط به بانک ها بود که باعث شد بعضی ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۰۹:۳۰    
رئیس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات گفت:در راستای اجرای تبصره 3ماده 102 قانون برنامه پنجم توسعه که دولت را مکلف به تبدیل واردات به تولید داخلی باهمان برند اصلی نمود ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۱۶:۰۰    
رئیس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه هنوز مجری طرح اجرای صندوق مکانیزه فروشگاهی مشخص نشده، گفت: با ابلاغ آئین نامه دولت؛ حدود و ثغور چگونگی اجرای طرح مشخص می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۱۶:۰۰    
احیای وزارت بازرگانی در حالی در هفته های گذشته مطرح شد که در جدیدترین رویداد در این زمینه با تصویب دو فوریت لایحه در هیات دولت و ارسال آن به مجلس شورای اسلامی، فرایند اجرایی کار، رسما کلید خورد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۱۰:۰۰    
مدیر حوزه ریاست سازمان حفظ نباتات کشور در واکنش به ورود خرمای اسرائیلی به کشور گفت: تنها 4 محصول نظیر موز، آناناس و انبه اجازه واردات قانونی به کشور را دارند ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۰۸:۳۰    
دبیر انجمن صنایع شوینده، بهداشتی و آرایشی ایران در برنامه کالای ایرانی رادیو اقتصاد از صادرات سالانه 180 تا 200 میلیون دلاری محصولات در این حوزه خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۰۸:۳۰    
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: در سال گذشته تعداد 6 هزار و 276 مورد بازرسی در زمینه قاچاق کالا و ارز در سطح استان صورت گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۰۸:۰۰    
رئیس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه رکود و ایجاد رونق بزرگترین چالش اصناف است، گفت: امیدواریم امسال تسهیلات 10 هزار میلیارد تومانی به اصناف پرداخت شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۰۰:۰۰    
شرکت بازرگانی دولتی اعلام کرد که بر اساس آخرین گزارشات شورای جهانی غلات و شکر آنلاین ، قیمت انواع روغن در هفته منتهی به26 مه 2017 نسبت به هفته گذشته با روند کاهشی روبرو بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ - ۰۰:۳۰    
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور گفت: فعالان اقتصادی به منظور بهره مندی از مشوق های قانونی نرخ صفر و یا هرگونه تسهیلات دیگر، باید اظهارنامه مالیاتی خود را در مهلت مقرر قانونی ارائه کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۶:۳۰    
سازمان امور مالیاتی در دستورالعملی عملکرد مالیات سال 95 برخی مشاغل تا سقف 156 میلیون تومان را طبق تبصره ماده 100 مقطوع اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۶:۳۰    
وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد: 102 هزار تن کالای اساسی در قالب طرح ضیافت ماه مبارک رمضان به منظور جلوگیری از افزایش قیمت ها و تنظیم بازار در سراسر کشور عرضه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۶:۳۰    
معاون نظارت و بازرسی اتاق اصناف تهران با بیان این که مصوبه “خالص فروشی” در قنادی ها در حال اجراست، گفت: بر این اساس وزن جعبه قبل از وزن کردن شیرینی محاسبه و از آن کسر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۶:۰۰    
دبیر انجمن صنایع لبنی گفت: صنایع لبنی هیچ افزایش قیمتی در شیر یا محصولات دیگر خود در ماه مبارک رمضان ندارند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۵ - ۲۲:۰۰    
با اعلام فهرست شرکتهای فاقد اعتبار از سوی سازمان امور مالیاتی، از این پس تمامی فعالان اقتصادی می توانند با مراجعه به سامانه ارزش افزوده، اعتبار طرف های تجاری خود را پیش از انجام مطمئن شوند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۵ - ۲۲:۰۰    
مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی آذربایجان غربی گفت: هیچ گونه کمبودی در تامین برنج و شکر مصرفی ماه رمضان در استان وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۵ - ۲۲:۰۰    
رئیس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه اطمینانی به کاهش آمار قاچاق ندارم، گفت: بدون حمایت از تولید داخلی ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۴ - ۰۱:۰۰    
رئیس اتحادیه اغذیه فروشان بوکان گفت: هیچگونه موردی از تب کریمه کنگو در این شهرستان گزارش نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۱۰:۰۰    
حق تمبر در زمان صدور برخی از اسناد ، مدارک و اوراق ، که توسط صادر کنندگانی از قبیل بانکها، شرکت های تجاری ، موسسات تجاری، وزارتخانه ها ، سازمانهای دولتی ، اتحادیه ها و مجامع امر صنفی ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۱۰:۰۰    
مدیر کل نظارت بر محصولات کشاورزی و مواد غذایی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: با وجود ذخیره سازی مناسب ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۲۰:۰۰    
نماینده اتاق اصناف ایران در شهر قم گفت: با اصلاح قوانین مالیاتی ، کم کم به سمتی می رویم که دریافت مالیات بر مبنای درآمدهای واقعی شکل بگیرد اما هنوز هم تا رسیدن به هدف راه زیادی داریم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۲۰:۰۰    
مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران از عرضه 30 هزار تن برنج خارجی و 20 هزار تن شکر به بازار برای مصرف ماه رمضان خبر داد و گفت: مردم نگران تامین کالاهای اساسی مانند برنج ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۲۰:۰۰    
مدیرکل میوه های گرمسیری وزارت جهاد کشاورزی گفت: خرمای تولیدی کشور از اواسط مرداد ماه تا اواخر آبان ماه در مدت 2 تا 3 ماه برداشت می شود بنابراین خرمای تازه به ماه رمضان امسال می رسد و نیاز کشور از محل ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۲۰:۰۰    
نماینده اتاق اصناف ایران در استان خراسان جنوبی شهرستان قائنات در خصوص دریافت مالیات کسبه گفت: اصناف مشکلی با پرداخت مالیات ندارند و همیشه در این زمینه پیشگام بوده اند اما سازمان امور مالیاتی نباید ...
مشاهده نتایج بیشتر...