سه شنبه ۰۳ بهمنساعت ۲۳:۴۸Jan 2018 23

اتحادیه خواربارفروشان بوکان (kharbarbukan.ir)

  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۲:۲۳    
رئیس اتحادیه خواربارفروشان شهرستان بوکان گفت: سوپرمارکت های این شهرستان از فروش غذای حیوانات خانگی خودداری نمایند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۴:۵۳    
گمرک ایران اعلام کرد: عرضه و واردات چای خشک بدون هیچگونه افزودنی اعم از اسانس و نظایر آن از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده معاف است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۳:۵۳    
سازمان خصوصی سازی امروز به کسانی که مالک کل سهام یک میلیونی عدالت هستند، 50هزار تومان و به مابقی حدود 20 هزار تا 26 تومان سود در فاز اول پرداخت می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۳:۵۳    
سازمان حمایت در خصوص افزایش قیمت محصولات کرمان موتور اعلام کرد یکی از نمایندگی های این شرکت با عدم هماهنگی این افزایش قیمت ها را اعمال کرده بود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۰۹:۵۳    
یک محموله تسبیح قاچاق در بازرسی تیم سمگا از کامیون های ورودی در گمرک مرزی میرجاوه کشف و ضبط شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۰۹:۵۳    
رییس اتاق اصناف ایران اعلام کرد: قیمت نان هیچ گونه افزایشی نخواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۰۹:۵۳    
شورای راهبردی اصناف ایران که مدتی پیش با مشارکت فعالانه گروهی از افراد نام آشنای اصناف شکل گرفته بود، هفته گذشته اعلام موجودیت کرد و روز گذشته اسامی هیات موسسان خود را اعلام نمود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۰۹:۵۳    
ساختمان نوساز بسیج اقشار، ظهر امروز میزبان، علی فاضلی، رئیس اتاق اصناف و اعضای هیات مدیره اتاق اصناف ایران بود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۰۸:۵۳    
بازرسان استاندارد در جریان بازرسی از واحدهای صنفی تهران، سه برند سیم وکابل با نشان استاندارد جعلی را شناسایی و توقیف کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۰۸:۵۳    
رئیس کل سازمان خصوصی سازی از واریز مرحله نخست سود سهام عدالت به حساب مشمولان در بعدازظهر امروز سه شنبه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۰۸:۵۳    
وزیر اقتصاد گفت: سود سهام عدالت افراد تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی 150هزار تومان به ازاء هر سهم و برای بقیه 50هزار تومان خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۰۹:۲۳    
بانک مرکزی اعلام کرد: در یک سال منتهی به هفته نخست دی ماه نرخ لبنیات 7.8 درصد، تخم مرغ 77.9 درصد، برنج 2.3 درصد، حبوبات 2.6 درصد، میوه 32.1 درصد، سبزی تازه 44.3 درصد، گوشت قرمز 9.4 درصد، گوشت مرغ 7 ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۰۹:۲۳    
وزیر جهاد کشاورزی گفت: شرمنده دامداران و بخش عمده ای از اقشار جامعه هستم که نمی توانند شیری که از دسترنج هموطنان خودشان تهیه شده است بخرند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۰۹:۲۳    
مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت درباره علت ممنوعیت واردات خودروهای بالاتر از 40 هزار دلار گفت: تعریف خودروی لوکس دستخوش تغییراتی شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۰۹:۲۳    
مسئول کمیته حل اختلاف اتحادیه پیراهن دوزان و پیراهن فروشان با بیان اینکه مشکل آشوبگران اقتصادی نیست، گفت: با توجه به مختل شدن کسب و کار، اصناف خواهان مبارزه بدون اغماض با آشوبگران هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۲:۲۳    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفت: تخم مرغ به قیمت مصوب در فروشگاه های منتخب آذربایجان غربی توزیع می شود
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۲:۲۳    
عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف از شکایت بازاریان و کسبه از اقدامات اخیر اغتشاشگران خبر داد و گفت: اصناف با هماهنگی مسئولین امنیتی و انتظامی باید در برابر اغتشاشات قد علم کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۲:۲۳    
رئیس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی گفت: به طور طبیعی ایجاد هر اغتشاشی در سطح جامعه بنیان های اقتصاد را با آسیب های جدی روبه رو می سازد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۲:۲۳    
سازمان برنامه و بودجه درباره نامه اخیر روسای اتاق های بازرگانی، اصناف و تعاون ایران، تاکید کرد: بودجه شرکتهای دولتی با بودجه عمومی دولت از حیث تهیه، تنظیم، اجرا و نظارت متفاوت است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۲:۲۳    
رییس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات از کاهش39درصدی واردات سیگار، افزایش 10درصدی تولید،کاهش 31 درصدی قاچاق و افزایش21درصدی صادرات سیگاردر9ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبرداد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۰:۲۳    
رؤسای سه اتاق با ارسال نامه ای سرگشاده به رئیس مجلس اعلام کردند: در لایحه بودجه 97 بودجه شرکت های دولتی ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۳۰ - ۱۶:۵۱    
رئیس اتحادیه قنادان و شیرینی فروشان ارومیه گفت: قیمت شیرینی شب یلدا افزایش نمی یابد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۳۰ - ۱۶:۵۱    
سخنگوی اتاق اصناف ایران به توجه بخش خصوصی و اتاق اصناف و بازرگانی به صورت یک دست به نیاز زلزله زدگان استان کرمانشاه اشاره کرد و گفت: کمک اصناف سراسر کشور با توجه به شرایط رکود بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۳۰ - ۱۶:۵۱    
مالیات وصولی از اصناف تا پایان مهر ماه سال جاری حدود 3 هزار میلیارد تومان بود که نسبت به مدت مشابه سال قبل 15درصد افزایش داشت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۹ - ۰۷:۵۲    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: متناسب با نرخ سود سپرده ها، نرخ سود تسهیلات نیز باید تا آخر دیماه کاهش یابد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۹ - ۰۷:۵۲    
معاون صادرات گروه خودروسازی سایپا با رد شایعات منتشر شده مبنی بر فروش خودروی پراید به قیمت 8 تا 9 میلیون تومان در عراق گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۲۳:۵۲    
رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار تهران از احتمال افزایش 25 درصدی قیمت آجیل برای شب یلدای امسال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۲۳:۵۲    
علی فاضلی رییس اتاق اصناف ایران، هفته آینده گزارشی از وضعیت اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده و تاثیر آن بر بنگاه های اقتصادی تولیدی ، توزیعی و خدماتی را به رییس مجلس شورای اسلامی ارایه می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۲۳:۵۲    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتحادیه خواربارفروشان بوکان ، علی فاضلی در مراسم افتتاحیه بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات چاپ ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۲۳:۵۲    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: ارزش ریالی اقلام غیرنقدی واحدهای صنفی و صنعتی استان بیش از 50 میلیارد ریال بوده و مبلغ یک میلیارد و 40 میلیون ریال وجه نقد نیز برای کمک به زلزله ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۳:۲۲    
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بوکان گفت: مشکلات عمده فروشان خواربار بوکان به منظور حمایت از واحدهای تولیدی این شهرستان بررسی شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۲:۵۲    
معاون وزیر صنعت از تنظیم شناسنامه وضعیت کالاهای اساسی خبرداد و گفت: اجازه گرانفروشی کالاهای اساسی داده نمی شود و بازار این کالاها به صورت مرتب، رصد خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۲:۵۲    
بانک مرکزی با انتشار آمار چک های مبادله ای آبان ماه امسال، اعلام کرد: 1.5 میلیون فقره چک به ارزش 138 هزار میلیارد ریال برگشت خورد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۹:۰۸    
علی فاضلی رییس اتاق اصناف تهران هفته آینده در مجمع نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی حضور خواهد یافت تا مسایل و مشکلات اصناف کلان شهر تهران و برنامه های اتاق و راهکارهای کمک مجلس برای عبور از ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۹:۰۸    
علی فاضلی رئیس اتاق اصناف ایران صبح امروز سه شنبه با مرتضی الویری عضو شورای اسلامی شهر تهران دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۵:۴۵    
رئیس اتاق اصناف ایران، باارسال نامه ای به صنوف و اتحادیه ها،خواست تا پایان دی نسبت به ثبت نام درخواست تخصیص شناسه سامانه صندوق فروش در درگاه عملیات الکترونیکی سازمان امور مالیاتی اقدام کنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۵:۱۵    
وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به ممنوعیت ثبت سفارش واردات برنج گفت: در چهار ماه اول امسال برنج بیش از اندازه وارد شد به گونه ای که برنج تولید داخلی روی دست کشاورز ماند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۵:۱۵    
مدیرکل استاندارد استان تهران، از ابطال پروانه استاندارد 45 فرآورده در مهرماه، از سوی کارشناسان استاندارد خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۱۵:۴۵    
رئیس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه دولت افزایش قیمت نان را نمی خواهد گفت: از این موضوع حمایت می کنیم به شرط آنکه از نانوایی ها هم حمایت شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۱۵:۱۵    
به گفته رئیس اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران، بر اساس حکم دیوان عدالت اداری، در حال حاضر عکسبرداری برای کارت ملی هوشمند در ادارات ثبت احوال و پست غیرمجاز است ضمن اینکه درصدد حذف عکاسی توسط دفاتر پیشخوان ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۱۵:۱۵    
رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران با بیان اینکه مطالبات دامداران بابت خرید توافقی شیرخام تقریبا به طور کامل پرداخت شده است،گفت: قیمت تمام شده شیرخام به 1497 تومان رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۱۵:۱۵    
رئیس اتاق اصناف ایران گفت: مصوبه هیأت عالی نظارت بر سازمان صنفی کشور مبنی بر اینکه بعضی از اتحادیه ها از شمول قیمت گذاری خارج شوند، به تصویب هیأت وزیران نرسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۶ - ۱۱:۴۵    
دبیر کارگروه گندم، آرد ونان شهرستان مهاباد گفت: قیمت نان در مهاباد فعلاتغییر نمی کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۶ - ۱۱:۱۵    
رئیس اتحادیه نانوایان ارومیه گفت: بیش ازهزار و 200 نانوایی در ارومیه و بخش های تابعه آن فعالیت دارند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۵:۱۵    
رییس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه 83 هزار واحد تولید کننده نان نیاز مبرم به حمایت دارند، گفت : نباید هزینه های سربار تولید را به تولید کنندگان تحمیل کرد .
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۵:۱۵    
رییس اتاق اصناف ایران از تخریب بیش از 3 هزار بنگاه صنفی در سرپل ذهاب بر اثر زلزله استان کرمانشاه خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۵:۱۵    
نماینده اتاق اصناف ایران در شهرستان اشنویه گفت: صنوف این شهرستان با مشکلات زیادی رو به رو است و به همین دلیل از اتاق اصناف ایران درخواست داریم به مشکلات رسیدگی کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۵:۱۵    
نماینده اتاق اصناف ایران در شهرستان مهاباد، بیشترین مشکل صنوف این شهرستان را با سازمان امور مالیاتی ذکر کرد و گفت: اتاق اصناف مهاباد پیگیر حل مشکلات صنوف این شهرستان با دستگاه های ذیربط است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۵    
رئیس اتاق اصناف ایران کاهش وزن چانه های نان در مصوبه جدید و بروز اختلاف نظر در این خصوص را یکی از دلایل توقف مصوبه گرانی نان تا اطلاع ثانوی اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۰۹:۴۵    
برخی نهادهای دولتی و غیردولتی مانند شهرداری با دادن مجوز به برخی تشکل ها در راستای موازی کاری با اتحایه های صنفی حرکت می کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۰۹:۴۵    
علیرضا راسی نایب رئیس اتاق اصناف تهران معتقد است: حوزه اصناف با حداقل سرمایه می تواند در کشور ایجاد اشتغال کند و لازم است دولت در این راستا حمایت خود را اعلام کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۰۹:۱۵    
با مصوبه هیات دولت، بدهی مالیات بردرآمد مودیان مناطق زلزله زده کرمانشاه که بیش از 50 درصد اموال آنها آسیب دیده است، بخشوده شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۰۹:۱۵    
سخنگوی اتاق اصناف ایران با تشریح آخرین اقدامات اتاق اصناف ایران برای زلزله زدگان استان کرمانشاه گفت: صنوف مختلف همچون نانوایی که توانایی ارائه خدمت به زلزله زدگان دارند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۹:۱۵    
رئیس اتاق اصناف شهرستان بوکان گفت: دستورالعملی برای افزایش قیمت نان به این شهرستان ابلاغ نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۰۰:۰۵    
رئیس اتحادیه نانوایان ارومیه گفت: تاکنون دستورالعملی برای افزایش قیمت نان اعلام نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۲۳:۳۵    
صبح امروز اعضای هیات رئیسه اتاق اصناف ایران با حضور در شهرهای کرمانشاه، اسلام آباد و سر پل ذهاب به ارزیابی خسارات وارده به واحدهای صنفی و عموم مردم شهرهای آسیب دیده از زلزله پرداختند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۲۳:۳۵    
رئیس اتاق اصناف: تاخیری در افزایش 15 درصدی قیمت نان وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۳:۳۵    
رئیس اتحادیه خواربارفروشان شهرستان بوکان از همشهریان خواست از خرید آبلیموهای تقلبی نیستونه و حکیم خودداری نمایند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۳:۰۵    
رئیس اتحادیه خواربارفروشان شهرستان بوکان گفت: قطعه بندی مرغ در واحدهای صنفی غیرقانونی و غیربهداشتی توسط فروشندگان مرغ در این شهرستان ممنوع می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۵:۳۶    
وزارت جهاد کشاورزی خاک آلود بودن نان مصرفی مردم و اختلاط گندم های خرید تضمینی شده با خاک را رد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۵:۳۶    
رئیس اتحادیه نانوایان گفت: 15 تا 20 هزار واحد نانوایی مازاد داریم، آنوقت وزیر صنعت بخشنامه احداث نانوایی ابلاغ می کند، چرا اشتباه پشت اشتباه می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۵:۳۶    
غلامرضا حسن پور رئیس سازمان بسیج اصناف،بازاریان و تجار کشور بیان کرد: آشپزخانه مرکزی شهید عراقی اصناف و تجار کشور در شهرستان دالاهو(کرند غرب) برپا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۵:۰۶    
اتاق اصناف شیروان برای زلزله زدگان کرمانشاه پنج هزار قلم جنس ارسال کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۳:۵۵    
رئیس اتاق اصناف ایران از ارسال 25 کامیون حاوی مایحتاج ضروری ساکنان شهرهای زلزله زده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۳:۲۵    
رئیس اتاق اصناف ایران در گفت و گوی تلفنی با استاندار تهران، از آمادگی اتاق اصناف به منظور ارائه هرگونه کمک مادی، معنوی ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۵۵    
در روزهای اخیر برخی از افراد با شیوه های متقلبانه با ارسال نامه های جعلی و ارائه یک عدد لوح فشرده حسابداری حاوی یک نرم افزار و اپلیکیشن جعلی ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۴:۲۵    
رئیس اتاق اصناف گفت: با توجه به نقش کم رنگ اصناف در برنامه ششم و تمایل دولت به انجام امور با روال دولتی، به نظر نمی رسد اقتصاد مقاومتی اجرایی شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۴:۲۵    
وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه تخلفات صنفی در مسیر کاهش قرار گرفته است، گفت: ایجاد شرکت های متوسط و بزرگ صادرکننده از جمله انتظاراتی است که باید توسط جامعه صنفی کشور عملی شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۰:۲۵    
اتاق اصناف ایران اعلام کرد: با هدف تنظیم، تجمیع و ساماندهی کمک های نقدی صنوف به زلزله دیدگان استان کرمانشاه ، شماره حساب ویژه تعیین شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۰:۲۵    
رئیس اتاق اصناف شهرستان بوکان گفت: کمک به زلزله زدگان کرمانشاه در دستور کار اصناف بوکان قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۰:۲۵    
معاون بازرگانی داخلی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: امسال باصدور 4 هزار و 600 پروانه صنفی در سطح استان برای بیش از 11 هزار نفر شغل ایجاد شده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۲:۵۶    
اجلاس عمومی اتاق اصناف شهرستان بوکان با حضور روسای محترم اتحادیه های صنفی این شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۰۹:۵۶    
بر اساس گفت و گوی شب گذشته آقای علی فاضلی رییس اتاق اصناف ایران با دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی مقرر شد کمک های مردمی اصناف و بازاریان کشور به زلزله زدگان استان کرمانشاه ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۲۳:۵۶    
رئیس اتاق اصناف ایران درباره افزایش قیمت نان گفت: ستاد تنظیم بازار با افزایش 15 درصدی موافقت کرده است و این افزایش نرخ به شرط آن است که چانه نان در مجموعه صنعت تولید نان کشور اصلاح شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۴:۲۶    
در جریان سرقت از یک طلافروشی، با عکس العمل به موقع پلیس، سارقان ناکام ماندند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۴:۲۶    
حاج حسن صناعتی رئیس اتاق اصناف شهرستان بوکان به مناسبت وقوع زلزله شب گذشته غرب کشور پیام تسلیتی صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۳:۲۶    
رئیس اتاق اصناف ایران با انتقاد از تصمیمات یک شبه دولت گفت: سازمان امور مالیاتی به 2500 حساب اصناف به صورت نمونه سرکشی کرده است که ما به شدت مخالف آن هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۳:۲۶    
رئیس اتاق اصناف ایران گفت: اصناف تنها بخش خودکفا و مستقل در اقتصاد کشور هستند که هیچ بهره ای از سفره نفت نبرده اند و از نظام بودجه بندی کشور نیز بی بهره اند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۰:۲۶    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه استاندار آذربایجان غربی گفت: براساس تفاهم نامه ای که با شرکت مخابرات استان به امضاء رسیده است، نانوایی های آذربایجان غربی به اینترنت وصل می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۰:۲۶    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: آذربایجان غربی با افزایش مسائل بهداشتی و کاستن افزودنی های غیرمجاز در واحدهای نانوایی، به قطب تولید نان سالم و باکیفیت تبدیل می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۰۹:۲۶    
علی فاضلی رئیس اتاق اصناف ایران به مناسبت وقوع زلزله شب گذشته در استان کرمانشاه، ایلام و کردستان پیام تسلیتی صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۰۹:۲۶    
سخنگوی اتاق اصناف ایران از ارسال نخستین محموله کمک های غیرنقدی اصناف تهران شامل 5 کامیون آب معدنی و کنسروجات به زلزله زدگان استان کرمانشاه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۰۹:۲۶    
رئیس اتاق اصناف ایلام گفت: بر اثر وقوع زلزله شب گذشته استان کرمانشاه، میزان خسارات وارده به واحدهای مسکونی و صنفی جزئی بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۲:۲۶    
رئیس اتحادیه مشاورین املاک و خودرو شهرستان بوکان گفت: 860 واحد صنفی فعال و دارای پروانه کسب مشاورین املاک و خودرو در شهرستان بوکان وجود دارد
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۰۱:۲۶    
مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان غربی گفت: در پی وقوع زمین لرزه شدید در کرمانشاه و مرز ایران و عراق و احساس آن در استان هیچ خسارت جانی گزارش نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۰۱:۲۶    
دقایقی پیش زلزله برخی شهرستان های استان آذربایجان غربی را لرزاند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۰۱:۲۶    
امشب حوالی ساعت 21 و 30 بسیاری از مناطق شمالغرب کشور از جمله شهرهای مهاباد و بوکان، سردشت و میاندوآب لرزید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۲۳:۲۶    
رئیس اتاق اصناف ایران به همراه چند تن از مدیران اتاق روز سه شنبه در صحن شورای اسلامی شهر تهران حضور یافت و در خصوص بیان مسایل و مشکلات اصناف مطالبی بیان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۲۳:۲۶    
نتایج انتخابات هیات مدیره اتحادیه بارفروشان شهرستان بوکان اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ - ۰۹:۲۷    
اتاق اصناف ایران طی پیام های جداگانه انتخاب بانوان را در سمت های مختلف اجرایی تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ - ۰۹:۲۷    
سخنگوی اتاق اصناف ایران با بیان اینکه اصناف زیر تیغ سازمان امور مالیاتی در موضوع بررسی تراکنش های مالیاتی 5 سال گذشته که خلاف قوانین است قرار گرفتند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ - ۰۹:۲۷    
رئیس اتاق اصناف ایران بر ضرورت تسریع در رفع موانع خروج صنوف آلاینده از شهرها در کشور تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ - ۰۹:۲۷    
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش هزینه های تولید و همچنین حجم بالای واردات کالا از جمله دلایل اصلی کاهش تولیدات داخلی است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۱۲:۲۷    
معاون وزیر صنعت و معدن و تجارت از تعلق گرفتن بسته 30 هزار میلیارد تومانی حمایت از تولید برای اصناف خبر داد و گفت : این بسته به زودی و از اواسط آبان ماه جاری اجرایی خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۱۲:۲۷    
رییس اتاق اصناف ایران با ابراز خرسندی از موفقیت تولیدکنندگان صنعت چرم و کفش در سال های اخیر گفت: پتانسیل فراوانی در مجموعه تولیدات صنایع چرم کشور وجود دارد و برند سازی در این صنعت موضوع مهمی است که ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۱۲:۲۷    
رئیس اتاق اصناف ایران گفت: بسته حمایتی از اصناف که پیش از این ابلاغ شده بود، به زودی اجرایی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۱۲:۲۷    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: صنایع چرم و کفش در صورت حمایت های لازم، ارزآوری بالایی برای کشور ایجاد خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۳:۴۲    
وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به تلاش برخی افراد برای بازارسازی های کاذب با هدف افزایش قیمت کالاها ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۳:۴۲    
مشاور مالیاتی رئیس اتاق اصناف ایران گفت: تاخیر در اجرای طرح صندوق های فروشگاهی متوجه دولت و سازمان مالیاتی است و اصناف آمادگی کامل خود را برای اجرای این طرح اعلام کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۳:۴۲    
وزارت صنعت اعلام کرد در صورت تغییر غیر منطقی قیمت ها با تغییرات مضاعف نرخ ارز برخورد قانونی لازم را با متخلفان انجام می دهیم.
مشاهده نتایج بیشتر...