یکشنبه ۲۲ تیرساعت ۰۴:۵۱Jul 2020 12

کیشوند (kishvandnews.ir)

 
  ۲۳ دقیقه پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت تسهیل تولید صنایع سازمان منطقه آزاد کیش گفت: باید سمت و سوی تولید را تغییر دهیم و قالب ها و قطعاتی که در خارج از کشور تامین می شود را در داخل کشور تولید کنیم.
  ۲۳ دقیقه پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت:با همکاری سه جانبه میان سازمان منطقه آزاد کیش،دانشگاه علم و صنعت و سازمان حفاظت محیط زیست ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۸:۵۸    
دفاتر خدمات گردشگری کیش تبلیغات جنگ های شبانه کیش را از سرگرفته اند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۳:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیر عامل منطقه آزاد کیش ضمن تشریح آخرین وضعیت اقتصادی و زیرساخت های آن، آخرین وضعیت پروژه های پرحاشیه و قدیمی، درخواست واردات خودرو و ورود بانک های خارجی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
بخشنامه ممنوعیت واردات کالاهای مبتنی بر ارزش افزوده به داخل کشور برای کالاهای گروه4 برخی کارخانه های تولیدی در کیش را به سمت تعطیلی کشانده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۳:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مرحله اول نیروگاه سیکل ترکیبی قشم با دو واحد گازی و ظرفیت تامین 340 مگاوات برق بزودی وارد مدار قشم خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۳:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
تدوین سند راهبردی روابط ایران و چین مدتی است که عده ای را نگران و آشفته کرده است اما این نگرانی و کمپین های وابسته به آن تلاش فرصت طلبانه عده ای است که نه از محتوای آن خبر دارند و نه دلشان برای ایران ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۱:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش از توقیف دو لنج صیادی در آب های کیش خبر داد و گفت: از این لنج ها مقدار 7/5 تن از انواع ماهی به ارزش 6 میلیارد ریال کشف گردید.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۸:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
سعادت سجادیان از کارکنان خدوم بخش رادیولوژی بیمارستان شهید محمدی بندرعباس در اثر ابتلای به بیماری کرونا دعوت حق را لبیک گفت و آسمانی شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۸:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
غلامحسین مظفری گفت: با دریافت مجوز صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری و بر اساس مصوبه هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد کیش صندوق پژوهش و فناوری این سازمان در مرکز نوآوری کیش مستقر می شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۴:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
علی خدیور و مریم محبی ورزشکاران دوو میدانی کیش، در صدر بهترین ورزشکاران دوو میدانی ایران در ماده 400 متر قرار گرفتند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۱:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
اداره نظارت و تنظیم بازار مدیریت بازرگانی سازمان منطقه آزاد کیش دو واحد صنفی سوپرمارکت و میوه فروشی را به علت گرانفروشی پلمب کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی بندرچارک گفت: کلنگ بیمارستان 64 تخت خوابی دولتی با مشارکت خیرین در بندرچارک بخش شیبکوه شهرستان بندرلنگه بزودی به زمین می خورد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۰۹:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی ویژه وپایگاه دریابانی کیش از دستگیری 13 سارق و خرده فروش در طرح های ضربتی این فرماندهی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۲۰:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت عمران، اب وخدمات منطقه آزاد کیش مربوط به سال مالی منتهی به 29 اسفند 1398 برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۰۴:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مستضعفان در سفر به جزیره کیش، از پروژه در حال ساخت ترمینال جدید فرودگاه این جزیره بازدید و بر تسریع روند تکمیل آن تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۰۴:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
سازمان منطقه آزاد کیش در راستای ارزش آفرینی دارایی ها این مجموعه موفق شد پس از گذشت 25 سال، برند اپراتوار تلفن همراه تله کیش را به ثبت برساند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۰۳:۰۷    
به همت مدیریت اجراییات شرکت عمران، آب وخدمات کیش با تخلفات سازه ای وسد معبر برخورد جدی شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۰۳:۰۷    
آتش نشانان کیش درعملیاتی 5 ساعته موفق به اطفاء حریق جنگلی در جزیره کیش شدند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۰۲:۳۷   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش با بیان اینکه سود خالص شرکت نسبت به سال گذشته 254 درصد رشد داشته، چگونگی تقسیم سود 100 میلیارد تومانی این مجموعه را در مجمع عمومی سالانه تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۰۰:۳۷   + ۲۰ سایت دیگر  
برخی از محدودیت های اعمال شده برای کنترل بیماری کرونا در جزیره کیش، از شنبه 14 تیر به مدت یک هفته قابل اجرا است و بر این اساس تمام جُنگ ها، گردهمایی ها ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۳:۰۲    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اعلام اینکه با توجه به شرایط موجود نباید به فکر تعطیلی بود، به ایرلاین هایی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند هشدار داد که در صورت تکرار اجازه پرواز به کیش به ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۲۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی شورای سلامت کیش از ابتلای 347 نفر به ویروس کرونا تا کنون در این جزیره خبر داد و افزود: در حال حاضر 14 بیمار در نقاهتگاه حضور دارند و 22 بیمار در بیمارستان کیش بستری داریم.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۵:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
احمدی نژاد گفت: می خواهند یک قرارداد جدید 25 ساله با یک کشور خارجی منعقد کنند و هیچکس هم خبر ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۰:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل منطقه آزاد کیش گفت: با انجام تغییراتی در پروژه ترمینال فرودگاه کیش و افزایش پل های تلسکوپی، ظرفیت مسافری این فرودگاه از 3 میلیون نفر به 6 میلیون نفر خواهد رسید.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مسئول آزمایشگاه بیمارستان تخصصی کیش در رابطه با راه اندازی دستگاه تشخیص ویروس کرونا در این بیمارستان گفت: در حال حاضر 2400 کیت تشخیص در بیمارستان کیش موجود است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۷:۵۷    
مجموعه اشعار کلاسیک کوروش کشمیری شاعر کیشوند، توسط نشر ایهام وارد بازار کتاب شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
خانه هلال احمر جزیره کیش تیر ماه امسال به طور رسمی افتتاح شد تا بار بزرگی از فعالیت های بشردوستانه و آموزشی هلال احمر در این جزیره را به دوش بکشد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۵:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل استان هرمزگان گفت: در صورت مستقر شدن نمایندگان گمرک در اداره پست، امکان ارسال بسته های مشتریان و خریداران اجناس اینترنتی و بازارهای الکترونیکی برای هر نقطه ای از کشور مهیا می شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دادگستری جزیره کیش گفت: نیروی انتظامی در تمامی ابعاد بازوی توانمند برای قوه قضائیه در ارتقاء امنیت و عدالت در جامعه است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۵:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
اپراتور تلفن همراه سازمان منطقه آزاد کیش در راستای ارائه بهتر خدمات الکترونیکی به مشترکان تله کیش درگاه های پرداخت قبوض را افزایش داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۵:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
استانداری هرمزگان اعلام کرد: پیشنهاد تعطیلی 7 روزه 7 شهر در وضعیت قرمز هرمزگان به ستاد ملی کرونا ارائه شده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۰۲:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
با اعلام دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان یک نفر دیگر به آمار فوت شدگان بر اثر کرونا در کیش اضافه شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۷:۵۳    
پیشکسوت فوتبال: رئیس هیئت فوتبال کیش توسط دکتر مظفری برکنار شده و جانشین آن انتخاب شده و این موضوع در فدراسیون مطرح گردیده، اما لابی گرها اجازه نمی دهند که شخص از جزیره خارج شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و برق کیش افزایش بهای برق مصرفی ساکنان کیش را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۷:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی شورای سلامت کیش از برگزاری جُنگ های شبانه و ادامه فعالیت مجموعه ورزشی تفریحی بانوان جزیره کیش با رعایت شیوه نامه های بهداشتی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۰۲:۵۳    
براساس دستور وزیر بهداشت انجام تست کرونا اگر به درخواست بیمار بوده و تایید پزشک نباشد هزینه آن باید پرداخت گردد .
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۰۲:۲۳    
شانه ساز شرکت های آرایشی بهداشتی که در کیش قرار دارند را توانمند دانست و اظهار نمود : پتانسیل بالا شرکت های دانش بنیان ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۰۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
با اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا، استخرهای سرپوشیده در مناطق زرد با 50 درصد ظرفیت خود مجاز به فعالیت شد اما به گفته سرپرست موسسه ورزش سازمان منطقه آزاد با شرایط فعلی امکان فعالیت استخرها در جزیره ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۰۳:۲۸   + ۱۷ سایت دیگر  
با همت سازمان منطقه آزاد کیش،حمایت های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور و مشارکت بخش خصوصی در این منطقه؛ دستگاه تشخیص ویروس کووید 19 در بیمارستان کیش به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۰۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد، افزایش قیمت زمین در کیش را عامل اصلی افزایش قیمت مسکن در جزیره ندانست و گفت: افزایش قیمت سراسری مسکن در کشور نیز روی قیمت مسکن در جزیره نیز تاثیر گذاشته است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۰۲:۲۸    
هزینه تست کرونا از جمله سوالاتی است که این روزها به ذهن می رسد که تعرفه آن در بخش های خصوصی و دولتی متفاوت است و برای افرادی که مبتلا شده اند و یا به دلخواه می خواهند تست بدهند نیز شرایط فرق دارد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۰۰:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا کیش در خصوص شیوه جدید کلاهبرداری با استفاده از ارسال لینک برای هدایت افراد به سایت جعلی در جهت سرقت اطلاعات حساب بانکی افراد با عنوان جلوگیری از حذف آگهی کاربران در سایت های خرید و فروش ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۰۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که شورای سلامت کیش چند روز قبل برخی محدودیت ها را برای حضور گردشگر به جزیره اعمال کرد، حالا خبر از برگزاری جشنواره تابستانی به گوش می رسد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دادگستری کیش گفت: دیدگاه مجموعه قضایی کیش و سیاستی که در کل این دستگاه دنبال می شود، حمایت از سرمایه گذاری، طرح های اقتصادی و فعالیت های سالم اقتصادی است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۳:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
ازمسئولان و کارکنان بخش زنان و زایمان بیمارستان کیش به دلیل کاهش شاخص سزارین تقدیر شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۲:۲۸    
طبق رأی دیوان عدالت اداری، از این بعد کارکنان شاغل در محدوده مناطق آزاد مشمول معافیت 20 ساله مالیاتی این مناطق نمی شوند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۰۲:۲۷    
مراسم آئین معارفه معاونت های جدید بازرگانی و مالی و اداری و تجلیل از حضور دکتر حبیبی عضو سابق هیات مدیره هواپیمایی کیش برگزار گردید.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۰۱:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
این نوشته، نگاهی ادبی و هنرمندانه به ویروس مرگبار و ناشناخته ای دارد که اینک مردمان جهان را هراسان کرده است ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۰۰:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
ورود خودورهای سواری با پلاک سرزمین اصلی به جزیره کیش از چهارشنبه چهارم تیر ممنوع شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۰۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اظهار داشت: به ترتیب شهرستانهای بندرعباس میناب، رودان خمیر بندرلنگه و کیش بیشترین موارد ابتلا به بیماری کرونا را دارند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۲۳:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
غلامحسین مظفری طی حکمی مصطفی ملک زاده را به عنوان سرپرست مدیریت پشتیبانی سازمان منطقه آزاد کیش منصوب کرد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای سلامت کیش در حالی مصوبات 21 امین جلسه شورای سلامت را بیان کرد که کارمندان جزیره بعد از بازگشت از مرخصی باید 5 روز در قرنطینه بمانند و تست کرونا دهند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ - ۰۰:۵۳   + ۱۹ سایت دیگر  
فراکسیون مناطق آزاد صنعتی- تجاری و مناطق ویژه اقتصادی در مجلس تشکیل و معصومه پاشایی نماینده مرند و جلفا رییس این فراکسیون شد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۱۸:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: با یک اقدام جهادی موفق شدیم فیبر نوری را از 5 کیلومتر به 100 کیلومتر در کیش افزایش دهیم.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۱۵:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
کارگاه تخصصی استفاده از ابزارهای نوین تامین مالی در بازار سرمایه با حضور مدیران ارشد شورای عالی مناطق آزاد و مدیران اقتصادی، سرمایه گذاری و توسعه مناطق آزاد و ویژه برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
احمد جباری نماینده غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی به نیابت از نمایندگان استان هرمزگان جهت پیگیری مطالبات اخیر کرونایی که طی نامه ای انتقادی به رئیس جمهور مطرح شده بود، به نهاد ریاست جمهوری رفت.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۴:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش گفت: لازمه مدیریت فرایند مهاجرت به کیش، ایجاد هم افزایی فرهنگی و سازگاری اجتماعی است که باعث ساماندهی فعالیت های اجتماعی و فرهنگی در این منطقه خواهد شد
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۴:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
اقدامات هدفمند در راستای تنظیم پروتکل های بهداشتی جدید به منظور پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا در سطح جزیره کیش با جدیت تمام قابل اجرا است .
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۴:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
در راستای توسعه همکاری های میان مناطق آزاد کشورهای عضو اکو و با مشارکت سازمان منطقه آزاد کیش در تدوین و اجرای بیانیه ای تمرکز بر ایجاد زنجیره ارزش افزوده در تولیدات مشترک میان کشورهای عضو تاکید شد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۴:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
تفاهمنامه ای با محوریت توسعه روابط فرهنگی میان سازمان منطقه آزاد کیش و کشورهای عضو اکو به امضا رسید .
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۰۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه کیش با بیان اینکه، برخی از مدیران بی هیچ خروجی مثبتی، بعد از دریافت امکانات زیاد، جزیره را ترک می کنند گفت: نظارت بیشتر بر عملکرد مدیران جزیره کیش ضروری است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۰۰:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
درنشستی با حضور مشاور و مدیرکل حوزه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، ابوالفضل طیبی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت عمران ، آب وخدمات کیش معارفه شد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۲۳:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت تسهیل تولید صنایع و سرپرست مدیریت توسعه تجارت در معاونت اقتصادی سازمان، طی احکام جداگانه از سوی غلامحسین مظفری منصوب شدند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۲۳:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان گفت: نمایندگان هرمزگان در نامه ای به رئیس جمهور خواستار چاره اندیشی در خصوص وضعیت شیوع گسترده کرونا در این استان هشدار و خواستار توجه ویژه دولت به این موضوع و چاره اندیشی ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۲۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست موسسه ورزش با اشاره به بیماری زمینه ای مرحوم محمدی گفت: ایشان 48 ساله بود و از فشار خون بالا رنج می برد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۲۳:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیریت نظارت بر خدمات و مراکز گردشگری موفق شد طرح درجه بندی و استانداردسازی کلوپ های تفریحات دریایی جزیره کیش را به اتمام برساند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۷:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت:ضمن ارتقای کیفیت در پروژه های عمرانی کیش که باعث ایجاد تحول می شود، می توانیم با تامین نیروی انسانی متناسب با حجم پروژه های عمرانی سرعت کار را نیز افزایش دهیم.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۷:۱۴    
نماز عبادی -سیاسی جمعه پس از وقفه ای سه ماهه با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و ضوابط بهداشتی در مسجد خاتم کیش برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۶:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: با بازاریابی حرفه ای و معرفی ظرفیت های بانوان هنرمند این منطقه که با خلق آثار هنری خود اقدام به تولید محصولات صنایع دستی نمودند در قالب برندی از کیش در داخل و خارج ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۶:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
بیمار 63 ساله مبتلا به سرطان رکتوم، پس از انجام عمل جراحی با حال عمومی خوب از بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش مرخص شد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۶:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
با حکم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، مسعود توفیقی به عنوان دبیر هیات امنا و مدیر مرکز نوآوری کیش منصوب شد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۶:۱۴    
با اوج گیری ویروس کرونا در استان هرمزگان و بالتبع جزیره کیش در روزهای اخیر و طبق اخبار منتشر شده، حسن محمدی از پرسنل موسسه ورزش کیش، بر اثر ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ - ۱۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در آخرین اقدام قابل توجه خود، طی حکمی یک خواننده پاپ را به عنوان مدیرعامل یکی از شرکت های تابعه و مهم این منطقه آزاد منصوب کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۶:۴۴    
رونمایی از پوستر پنجمین جشنواره بین المللی جایزه ادبی شعر کیش با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش ، معاون فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۵:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
ظهر روز گذشته تعدادی از مالکان و سرمایه گذاران پروژه شهرآفتاب کیش با تجمع در مقابل سازمان منطقه آزاد خواستار تعیین تکلیف این پروژه شدند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۴:۱۴    
مشاور فرمانده ناجا از مقدمات ایجاد شهر هوشمند با مشارکت سازمان منطقه آزاد کیش به منظور تسهیل خدمت به مردم خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۳:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم بندر لنگه در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از مشکلات شدید کم آبی در استان های جنوبی کشور همچون هرمزگان، مدیریت منابع آبی کشور را با وجود رتبه بالای ایران در سدسازی بسیار ضعیف خواند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۰۲:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس هیئت فوتبال کیش موفق به دریافت بالاترین حکم ورزش زورخانه ای شد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۰۱:۴۴    
سرند مکانیک دستگاهی است برای پاکسازی شن سواحل از زباله که هر چند وقت یک بار سواحل کیش با این دستگاه پاکسازی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۰۱:۴۴   + ۲۱ سایت دیگر  
علی عرب گفت: آمار پروازهای فرودگاه کیش از ابتدای فروردین تا 18 خرداد سال جاری بین 25 تا 50 پرواز در روز افزایش یافته است که در این میان بیش از 95 هزار مسافر به جزیره کیش سفر کردند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۲۳:۴۴   + ۴۲ سایت دیگر  
سازمان جهانی بهداشت نگرانی های پژوهشگرانی را که می گویند وجود مبتلایان بدون علامت باعث دشوار شدن مهار کرونا می شود، رد کرد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۲۰:۱۴    
با هدف کاهش مراجعات مردمی وتسریع امور، سامانه یکپارچه خدمات پرداخت شرکت عمران، آب وخدمات کیش راه اندازی شد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۱۸:۰۴   + ۲۰ سایت دیگر  
بر اساس ابلاغیه ستاد ملی کرونا از ابتدای تیرماه سال جاری جنگ ها و کنسرت ها در جزیره کیش با تعیین ظرفیت فعالیت خود را در این منطقه آغاز خواهند کرد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۱۴:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر پالایشگاه چهارم پارس جنوبی گفت: در صورت تأیید موارد فرآیندی، امکان فرآورش گاز میدان کیش در پالایشگاه چهارم پارس جنوبی وجود دارد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۱۳:۳۴    
پروازهای کیش در حال بازگشت به وضعیت عادی است و طی چند روز اخیر شهرهای مختلفی پروازهای خود را به جزیره از سر گرفته اند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۱۳:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
با هدف غربالگری بیماران کرونایی، مشکوک و بستری در بخش تنفسی و همینطور بیمارانی که از سوی مرکز توسعه سلامت به بیمارستان کیش مراجعه می کنند به آنان خدمات ارائه می شود.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۰۳:۲۹    
اجرا طرح ارتقا امنیت اجتماعی در کیش منجر به دستگیری 20 سارق و مال خر ، شناسایی 6 مزرعه بیت کوئین و کشف 10 کیلوگرم مواد مخدر شد .
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۲۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس آموزش و پرورش کیش با اشاره به برگزاری آزمون دانش آموزان پایه نهم به شکل حضوری، گفت: امسال آزمون پایه های یازدهم و سه رشته هنرستانی نیز بصورت حضوری برگزار می شود .
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۶:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
ابراهیم حسن بیگی از برگزاری جایزه داستان کوتاه جنوب و روزهای پایانی آن خبرداد و گفت: این جایزه در دو مقطع محلی و ملی برگزار می شود ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جامعه هتل داران کیش از اشغال 70 درصدی هتل های جزیره خبرداد و گفت: 38 هتل به مسافران و گردشگران خدمات رسانی می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۶:۲۴   + ۲۵ سایت دیگر  
با حضور 7 پردیس بین المللی از دانشگاه های برتر کشور در جزیره کیش و با جذب دانشجویان داخلی و خارجی جهشی در این منطقه تحقق می یابد که این منطقه می تواند به عنوان مرکز علمی ایران میان مناطق آزاد کشور ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۵:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل موسسه ورزش کیش به عنوان سرپرست فدراسیون بدنسازی معرفی شد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۲۱:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگو شورای سلامت کیش از شناسایی زوج مبتلا به کوئید 19 در کیش خبر داد .
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۹:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
برای نخستین بار در آب های شمال غربی جزیره کیش گونه ای کمیاب از ژله ماهی توسط اداره محیط زیست سازمان منطقه آزاد کیش شناسایی شده است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۹:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
در راستای ابلاغ معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، فراخوان انتخاب مجری طرح پژوهشی تنظیم سند ارتقای وضعیت زنان منطقه آزاد کیش برگزار می شود
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۹:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
در راستای کنترل و پیشگیری از شیوع بیماری کووید-19، رعایت فاصله گذاری اجتماعی در مراکز ورزشی جزیره کیش الزامی است
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۴:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
خسرو نشان: با طراحی، عملیاتی و اجرایی، یک رویداد جهانی در زمینه مسابقات دریایی در جزیره کیش برگزار خواهد شد .
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۱۵:۵۴   + ۲۰ سایت دیگر  
در راستای حکم صادر شده از سوی دادستان کیش به معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش تحت عنوان ضابط قضایی؛ افرادی که ضوابط بهداشتی را رعایت نمی کنند برخورد قانونی خواهد شد
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۲۱:۱۹    
فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش خدمت با پیشکسوتان ناجا را که دارای شجاعت، رأفت ، مهربانی و شاخصه های پلیس تراز جامعه اسلامی هستند را یک افتخار عنوان کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...