شنبه ۳۰ دیساعت ۰۷:۱۹Jan 2018 20

پایگاه خبری تحلیلی کنگان - کوگانا (koogana.ir)

پایگاه خبری تحلیلی کنگان 29 اسفند 1395 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 31 فروردین 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 1 اردیبهشت 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 30 خرداد 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 31 تیر 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 31 مرداد 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 31 شهریور 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 30 مهر 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 29 آبان 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 30 آذر 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 2 دی 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 3 دی 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 4 دی 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 5 دی 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 6 دی 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 7 دی 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 9 دی 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 10 دی 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 12 دی 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 13 دی 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 14 دی 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 15 دی 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 16 دی 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 17 دی 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 19 دی 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 21 دی 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 23 دی 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 24 دی 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 27 دی 1396 
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۵:۳۹    
نائب رئیس مجلس نمایندگان فرانسه دنیس بوبان پس از فاش شدن اقدامش در آزار و اذیت جنسی در ماه مه 2016 علیه همکارش ساندرین روسو در رسانه ها مجبور به استعفا شد علاوه بر خانم ذکر شده هفت زن دیگر از حزب سبز ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۵:۳۹    
فرماندار کنگان با حضور در دفتر امام جمعه کنگان با حجت الاسلام محمودی دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۴:۳۴    
محضر فرماندار محترم، با استقبال از توجه تان به امر توسعه انسانی که قاعدتاً به منظور آزاد کردن استعداد، توانمندی و صلاحیت افراد برمبنای مفهوم توسعه انسانی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۲:۰۴    
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: متأسفانه امید برای نجات باقی خدمه کشتی سانچی بسیار ضعیف و کمرنگ شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۲:۰۴    
سخنگوی کمیسیون تلفیق از اختصاص هزار میلیارد تومان به صندوق های بازنشستگی تامین اجتماعی و نیروهای مسلح برای متناسب سازی حقوق بازنشستگان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۲:۰۴    
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی درباره حمله جنگنده های این رژیم به شهر رفح در مرز با غزه مدعی شد: برای نابود کردن ظرفیت های استراتژیک حماس، عملیاتی حرفه ای و دقیق را انجام دادیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۲:۰۴    
رهبر مسلمانان نیجریه در گفتگو با پسر خود، تاکید کرد مصاحبه ای که با رسانه ها انجام داد، نمایشی ساختگی از سوی دولت ابوجا بود و اظهارات وی به صورت گزینشی و با تحریف به اطلاع مردم رسیده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۲:۰۴    
رئیس سازمان دامپزشکی با اشاره به اینکه آنفلوانزای مرغی هنوز کنترل نشده است، گفت: تاکنون 17 میلیون قطعه مرغ معدوم شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۲:۰۴    
طرح نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای عضویت اقلیت های دینی در شوراهای اسلامی شهر و روستا، با اصرار نمایندگان بر مصوبه قبلی خود، برای تعیین تکلیف به مجمع تشخیص مصلحت رفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۲:۰۴    
معاون سازمان حفاظت محیط زیست با تاکید بر اینکه این سازمان به هیچ طرح انتقال آبی مجوز نداده است، گفت: آنچه در رسانه ها مطرح شده، تعیین تکلیف است و مجوزی صادر نشده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۲:۰۴    
تصمیمات فدراسیون کشتی در خصوص اشتباهات تیم داوری فینال جنجالی سنگین وزن کشتی پهلوانی قهرمانی کشور صادر شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۲:۰۴    
معاون امور حقوقی و بین الملل وزارت خارجه گفت که اروپایی ها معتقدند که بدون برجام خاورمیانه امنیت نخواهد داشت و اروپا امنیت خودش را با امنیت خاورمیانه در ارتباط مستقیم می داند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۲:۰۴    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به زودی لیست بازیکنان مد نظرش را برای تمدید قرارداد به باشگاه ارائه می دهد
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۲:۰۴    
مدیر ورزشی باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که دیگر هیچ موقع مربیگری نخواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۲:۰۴    
تیم فوتبال رئال مادرید در هفته نوزدهم رقابتهای لالیگا برابر ویارئال شکست خانگی را متحمل شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۲:۰۴    
رئیس روابط عمومی و امور فرهنگی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس از برگزاری نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در عسلویه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۲:۰۴    
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دشتی گفت: کلیه اتحادیه های صنفی موظف اند ساز و کار لازم برای اجرای دستورالعمل مبارزه با پولشویی در سطح اصناف عضو و تحت پوشش خود فراهم نمایند که در صورت عدم اجرای ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۲:۰۴    
دبیر اجرایی دومین دوره مسابقات هوافضای دانشگاه پیام نور از نام نویسی از 20 تیم در مسابقات هوا فضای دانشگاه پیام نور در بوشهر خبر داد
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۲:۰۴    
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر گفت: فعال سازی تشکل مربیان از اولویت های برنامه های اداره کل فنی و حرفه ای استان بوشهر بوده و این امر با همکاری بخش های مربوطه دنبال شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۲:۰۴    
معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: مسابقه انشاءنویسی از اول تا هفتم دی ماه سال جاری در 95 کلاس دوره انتقال با شرکت 957 نفر برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۲:۰۴    
نماینده مردم شهرستان های جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت:برای بررسی های موضوع آلودگی این رودخانه، امروز از طریق وزارت نفت و سازمان محیط زیست پیگیری خواهم کرد
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۲:۰۴    
نائب رئیس شورای اسلامی استان بوشهر گفت: این روزها طرز بی سابقه ای شاهد از بین رفتن شمار زیادی از انواع ماهیان و آبزیان هستیم که با توجه به وضعیت فاجعه بار محیط زیستی رخ داده ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۴    
پس از اینکه رابطه غیراخلاقی دونالد ترامپ با یک بازیگر زن فیلم های مستهجن فاش شد، یک بازیگر دیگر نیز از پیشنهاد شرم آور رئیس جمهور آمریکا به خود خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۴    
پس از رفع فیلتر نرم افزار پیام رسان تلگرام، کاربران فضای مجازی سر شوخی را با این موضوع باز کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۴    
بیکاری معلولان از معضلاتی است که نارسایی و مشکلات آن، به مراتب سنگین تر و عمیق تر از دیگر گروه های اجتماعی جامعه بروز پیدا می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۴    
تصاویر نیم صفحه روزنامه های ورزشی بیست و چهارم دی ماه به مسائل مختلف ورزش به ویژه فوتبال اختصاص دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۴    
در این مطلب به 10 مواد غذایی اشاره می کنیم که برای حفظ سلامتی تان هرگز نباید بخورید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۴    
سلاح ترموباریک توده ای از مواد آتش زا در شعاع انفجاری خود ایجاد می کند بطوریکه تمام منطقه آتش گرفته شده را نابود می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۴    
تازه ترین پژوهش های ناسا نشان می دهد نه تنها در سطح کره مریخ آب وجود دارد، بلکه این آب به سادگی قابل دسترس است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۴    
گروه صنعتی ایران خودرو با ارسال دعوتنامه تکمیل وجه برای خریداران پژو پارس اتوماتیک، قیمت قطعی این محصول را مشخص کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۴    
به گزارش کوگانا
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۴    
بازیکن مدنظر استقلال یکشنبه شب وارد تهران می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۴    
از شب گذشته انتشار یک عکس جدید در فضای مجازی، موجب شده تا تردید ها در مورد ازدواج کریم انصاری فرد با نامزد یونانی-آمریکایی اش کمتر شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۴    
سرپرست پرسپولیس می گوید طارمی به خاطر دلش از این تیم رفت!
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۴    
مجری و گزارشگر اخبار تلویزیون گفت: نسل خبرهای خوب هنوز منقرض نشده و در دل هر حادثه تلخ یک خبر خوب هم پیدا می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۴    
زلزله کرمانشاه در کنار تمام تلخی هایی که داشت، صحنه ابراز همدردی چهره های ورزش و هنر جهان با زلزله زدگان کشورمان هم شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۴    
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 97 گفت: اعضای کمیسیون تلفیق در بررسی جزئیات هدفمندی یارانه ها در بودجه سال 97 مصوب کردند که 23 هزار میلیارد تومان اعتبار برای پرداخت یارانه نقدی به همه اقشار اختصاص یابد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۴    
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: متاسفانه انفجارهای متعدد موجب سوختن شدید کشتی و غرق شدن آن در دود و آتش شده است و فعلاً از دست یدک کش های آتش خوار و تکاوران هم کاری بر نمی آید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۴    
معاون سازمان خصوصی سازی گفت: افرادی که در سال 96 وضعیت سهامداری خود را تکمیل کرده اند، با فرض اینکه در سال 95 وضعیت سهامداری آن ها ناقص بوده، هم اکنون نیمی از سود سهام مجامع امسال را دریافت می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۴    
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با فارس از پشت پرده اقدام اخیر ترامپ در تحریم مسؤولان و شرکت های ایرانی پرده برداشت و عکس العمل ایران به خروج آمریکا از برجام را قاطع خواند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۴    
نماینده پیشین انگلستان در آژانس بین المللی انرژی اتمی با بیان اینکه دولت آمریکا در مسئله برجام به تهدید و ارعاب اروپا رو آورده، نوشته است که واشنگتن حق ندارد توافق هسته ای را تغییر دهد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۴    
رئیس هیات فوتبال بوشهر گفت: مسابقات بین المللی فوتبال ساحلی پرشین کاپ با حضور چهار تیم ایران، اوکراین، اسپانیا و آذربایجان در بوشهر برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۴    
فرمانده انتظامی شهرستان عسلویه از کشف محموله چای قاچاق به ارزش 9 میلیارد ریال در عسلویه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۴    
فرماندار دشتستان گفت: با وجود این که مشکلات زیادی برای نیازمندان وجود دارد، اما میزان رضایتمندی مردم دشتستان از فعالیت های کمیته امداد مناسب است که امید می رود این رضایمتندی با خدمات بیشتر بیش از پیش ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۴    
آمریکایی ها وقتی توان ما را دیدند متوجه شدند که به مثابه اعدامی هایی هستند که به سینه دیوار صف کشیده اند و در برابرشان جوخه اعدامی قرار دارد که هر لحظه ممکن است ماشه را بکشد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۰۴    
از روز گذشته در خصوص جشن تولد شهردار تهران حواشی زیادی مطرح شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۰۴    
این 17میلیارد تومانی که می تواند سهمیه بسیاری از محرومان این جامعه باشد که شب تا صبح زحمت می کشند اما سفره آنها هر روز کوچک تر می شود ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۰۴    
یک مقام در لندن اعلام کرد رئیس جمهور آمریکا با قبول دعوتنامه رسمی دولت انگلیس، اواخر سال جاری میلادی به این کشور سفر می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۹:۳۴    
ترامپ اکنون بصورتی آشکار بصورت منبع سوژه های متنوع جنجالی و مضحک برای بسیاری از گزارشگران، عکاسان و مخاطبین رسانه ها در بیشتر نقاط جهان تبدیل شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۹:۰۴    
امام جمعه بندر سیراف گفت: نشست اضطراری شورای امنیت سازمان ملل که به درخواست آمریکا و علیه ایران تشکیل شده بود، بدون هیچ نتیجه خاصی خاتمه یافت و شکستی دیگر در پرونده آمریکا علیه ایران ثبت گردید
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۹:۰۴    
امام جمعه موقت کنگان گفت: حضور مردم در شهرها و روستاهای مختلف کشور در حمایت از نظام دینی و ولایت بار دیگر نشان داد پیوند میان مراد و مرید ، پیوندی مستحکم ، عمیق و ناگسستنی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۹:۰۴    
مراسم معارفه سید احمد موسوی پور به عنوان دادستان شهرستان کنگان در استان بوشهر با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۴:۳۴    
تلگرام پس از تاثیر منفی برجریان اطلاع رسانی و تحریض بر تخریب و اغتشاش و حتی ارسال دستورالعمل های ساخت بمب های دستی آتش زا که برخلاف تعهد جریان ارتباطی اجتماعی سالم و مثبت بوده است مسدود شده است
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۰۹:۰۰    
عادات اخلاق و کنش و عکس العمل روزانه مردم و منحصربه فرد آن عصر خواب راحت هر محققی، اندیشمندی و مصلحی را آشفته کرده است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۰۸:۰۰    
یهودی شدن قدس برای مقدس کردن اسرائیل است. زیرا اورشلیم هرگز بالاتر از سیاست نبوده و هرگز آن مکان قلبهای ما نبوده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۵:۰۰    
چند سال اخیر دستگاههای جاسوسی آمریکا، غرب و اسرائیل نه به طور تصادفی یا بدون تحقیق و آزمایش با استفاده از رسانه های جدید در مدیریت بحران کارکنان عادی و کارشناسان رسانه ها توان بالقوه تلفن همراه به ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۰۶:۳۰    
تفاوت های چشمگیر میان سبک فکری رهبری ایران و شاهزاده عربستان آینده آرامش در خاورمیانه را تعیین کند
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۰۸:۳۰    
لایمر با اشاره به بن سلمان، توضیح می دهد ما مهره مان را در قله قرار دادیم این واقعه ی پس ازعهده داری ولی عهدی محمد بن سلمان عربستان سعودی صورت پذیرفته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۶:۰۰    
یک کارشناس داوری با اشاره به حساس ترین صحنه مسابقه عنوان کرد: در دقیقه 90 + 3 علیپور در محوطه جریمه نفت تهران سرنگون شد که این یک خطای آشکار پنالتی بود که داور آن را اعلام نکرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۶:۰۰    
علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس در پایان دیدار هفته هجدهم سوار بر اتوبوس نفت شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۶:۰۰    
فتوشاپ کردن های جاعل نیوز برای وارونه نشان دادن واقعیت تمامی ندارد و یکی پس از دیگری اکاذیب این کانال رو می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۶:۰۰    
پسر پادشاه عربستان و سفیر این کشور در آمریکا درباره آشوب های اخیر در برخی از شهرهای ایران اظهارنظر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۶:۰۰    
بیرانوند بعد از رکوردشکنی دروازه بان آبی ها در صفحه شخصی خود این موفقیت را به حسینی تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۵:۳۰    
"ژیلا صادقی" ؛ مجری مشهور صدا و سیما را در کنار همسرش مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۲:۳۰    
مراسم بزرگ جشن تکلیف 75 دانش آموز دختر سیرافی با مجری گری مسعود روشن پژوه و اجرای زیبای گروه نمایشی شبکه 2سیما به همت امام جمعه بندر سیراف و همکاری شرکت پالایش گاز فجرجم در پایانه صادراتی میعانات ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۱:۳۰    
دونالد ترامپ حتی درسال اول ریاست خود بر ایالات متحده آمریکا با هر سخنرانی و توئیت عجیب و غریبی که انجام می دهد هزینه های رسمی بیشتری بر کشورش تحمیل کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۰:۳۰    
یکی از مشکلات ساحل نشینان بندر را که ته لنجی نامیده اند چرا ته لنجی را یک عبارت کوتاه گذرا می بینند درحالی که ملوانان سال ها از این مسیر حداقلی گذران زندگی را نسل به نسل تجربه کرده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۲۱:۳۰    
شورای اسلامی شهر کنگان در نامه ای سرگشاده به استاندار بوشهر، خواهان توقف تبعیض های موجود نسبت به جذب نیروهای توانمند شهرستان کنگان در پست های مدیریتی و سیاسی شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۱:۳۰    
فتح الله نوروزی فرماندار فعلی شهرستان جم یکشنبه هفته آتی در کنگان معارفه می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۱:۳۰    
کنگان بعد از صنعت در تولید زباله هم اول است وحجم زباله تولیدی در شهرکنگان و بنک بالغ بر 92 تن در روز است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۱:۰۰    
قبل از سلطه ی دلار آمریکا و پوند انگلیس قدرت غالب بود اما در حال حاضر بسیاری بر این باورند که یوان چین ارز غالب بعدی خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۳:۳۱    
مردم کنگان بصیر و ولایی ایران از صبح امروز بار دیگر با حضور در صحنه، 9 دی دیگری آفریدند و با حضور در خیابان ها و اعلام برائت از اغتشاشگران و مزدوران داخلی دشمنان قسم خورده ایران اسلامی با ولایت و ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۹:۰۱    
مسئولیت مستقیم خون های بناحق ریخته شده ی اخیر بعهده امیرک نشین امارات و آل سعود سرسپردگان صهیونیست ها و نوکران آمریکا ست واضح است دلالی کامل فتنه جدید از سوی امارات وعربستان ایجاب می کند برای این دو ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۱:۰۱    
نحوه ی عملگرایی و شناخت نقاط قوت و ضعف کاری یک نماینده اهمیت فوق العاده ی دارد. و از همین روزنه می توان بر اساس عوامل مورد انتظار از یک نماینده در توسعه و پیشرفت منطقه به کارنامه عمومی وی نمره داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۰:۳۱    
ترامپ که شعار آمریکا را مجددا بزرگ مطرح خواهد کرد این است که آنها به نظر دهندگان فرصتی برای انتخاب گزینه ی (بد) برای ارزیابی عملکرد سال اول ریاست ترامپ مانند ارزیابی باراک اوباما سابق رئیس جمهور در ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۳:۳۵    
ترامپ چندین فرمان را امضا کرده است که کشورش از زمان "لیندون جانسون" چنین حجم فرمانهای جنجالی را بخود ندیده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۰:۳۵    
ما مردم اینجا چقدر قناعت پیشه و خوش باوریم. دیروز دیدند فراموشکاریم خودشان را بجای "خودمان "جازدند، دیدند کم زبانیم و در ابراز حرف یومیه مان مانده ایم؟ بجای ما حرف زدند آن هم چه جالب حرف خودشان زدند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۲:۳۵    
مردم انقلابی کنگان در روز شنبه مصادف با 9 دی با حضور با شکوه و پرشور خود در مصلی نماز جمعه تجدید بیعتی با انقلاب اسلامی داشتند و با شعارهایی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۰۸:۵۵    
مرکز تحقیقات پیو: 68درصد از مردم آمریکا می گویند که ایالات متحده کمتر از گذشته در جهان مورد احترام است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۲۰:۲۵    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به اقدامات مجلس در خصوص برخورد با صرافی های غیر مجاز در کشور خاطرنشان کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۲۰:۲۵    
عدم موافقت 24 نفر از نمایندگان ملت با تصویب طرح اعلام بیت المقدس بعنوان پایتخت فلسطین موجب واکنش بسیاری از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۲۰:۲۵    
اگر فدراسیون فوتبال هر چه زودتر بابت پیشنهاد کی روش برای در اختیار داشتن ملی پوشان بعداز هر بازی فکری نکند باید منتظر روزهای پر تلاطم فوتبال باشیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۹:۵۵    
کارگردان مستند زخم تازه گفت: این مستند تاریخ شفاهی روز عاشورای سال 88 را از زبان شاهدان مردمی و زوایه دید مسئولانی که شاهد آن روز بودند را روایت می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۹:۵۵    
نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به حذف تبصره 18 لایحه بودجه سال 97 که افزایش بهای حامل های انرژی را شامل می شد اظهارداشت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۹:۵۵    
بانک مرکزی به عنوان نهاد مالی کشور؛ با اعطای وام 15 میلیون تومانی ازدواج و آسان سازی شرایط ضمانت نامه های بانکی برای آن، در صورت تصویب مجلس،هیچ مخالفتی نکرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۹:۵۵    
وزیر بهداشت با انتقاد از اینکه طول عمر 50 درصد بیمارستان های تهران بیش از 50 سال است، گفت: بخشی از بیمارستان ها جزو ناامن ترین ساختمان ها هستند و این مایه تاسف است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۹:۵۵    
یک فعال سیاسی بحرینی با اشاره به حکم اخیر دادگاه رژیم آل خلیفه برای اعدام 6 جوان گفت که آل خلیفه رویکرد امنیتی را به جای راه حل سیاسی برای بحران بحرین انتخاب کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۹:۵۵    
تظاهرات های خشم آلود مردمی در سلیمانیه تنها یک اعتراض مردمی نبود،بلک عبارت بود از یک انقلاب مردمی تمام عیار .این انقلاب مردمی، نتیجه ی قابل پیش بینی فشارهایی بود که سالها بر مردم اقلیم وارد آمده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۹:۵۵    
مراسم معارفه معاون ارتباطات و رسانه و تکریم مدیرکل سابق روابط عمومی آستان قدس رضوی با حضور قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۹:۵۵    
وکیل مدافع یکی از متهمان پرونده دکل نفتی می گوید که در این پرونده علاوه بر دکل گمشده موضوع یک شناور نیز مطرح است و سه متهم آن هم از جمله مدیرعامل شرکت اردنی در خارج به سر می برند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۹:۵۵    
روی کار آمدن ترامپ در سال 2017 موجب شد تا نمودهایی کمتر دیده شده از آمریکا، ظاهر شود. در این گزارش نگاهی داریم به مهمترین تحولات آمریکا در سالی که گذشت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۹:۵۵    
حیدر مستخدمین حسینی، کارشناس پولی و بانکی و معاون اسبق وزارت اقتصاد گفت: در این شرایط نباید دولت هزینه هایش را از جیب مردم بردارد و کسری بودجه اش را از مردم بگیرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۹:۵۵    
اعلام نرخ های جدید تورم، واکنش فعالان کارگری را در آستانه تعیین دستمزد97به دنبال داشت؛ به اعتقاد آنها فقط تورم اقلام تاثیرگذار در سبد معیشتِ مورد توافق جلسات مزد، ملاک تعیین دستمزد است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۹:۵۵    
رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه هزاران توپخانه دروغ پردازی به سمت این ملت مشغول شلیک هستند تاکید کردند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۳:۳۴    
میراث باستانی چین طی قرن های متمادی حاکی از کشوری بوده که انبوه فلسفه ها، نظریات، عقاید و ادیان را در برگرفته است که بسیار دشوار است آنها را انکار کرده یا نادیده بگیریم بطوری که محال است این مجموعه ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۱:۳۴    
بعضی از فرصت طلبان به دنبال یک تفاوت و حتی یک سوء تفاهم هستند تا ائتلافی تصنعی برای سست کردن مبانی قانونی کشور ایجاد کنند و حتی به ثبات و آرامش کشور ضربه بزنند تا شاید بتوانند خواسته ی نابحق خود را ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۱۵:۰۴    
مسئول تعلیم و تربیت سپاه شهرستان کنگان خبرداد: طرح مسجد محوری در مساجد سیراف، پرک و شیرینو اجرا می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۱۴:۰۴    
دشتی بیان کرد: 9دی روز پیروی از ولایت است روزی که بلوغ سیاسی و شخصیتی و فکری نظام اسلامی بود و فرهنگ وحدت ،عزت خواهی، اقتدار ،صلابت و مشروعیت سیاسی نظام را نشان داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۱۳:۰۴    
اعتراض های ملوانان و بازاریان کنگانی به مصوبه ته لنجی بازار کنگان به تعطیلی کشاند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۴ - ۱۰:۳۳    
در آستانه سالروز میثاق امت با ولایت ، جلسه ستاد هماهنگی بزرگداشت حماسه نهم دی در کنگان برگزار شد.
مشاهده نتایج بیشتر...