جمعه ۲۷ مردادساعت ۱۳:۲۳Aug 2017 18

پایگاه خبری تحلیلی کنگان - کوگانا (koogana.ir)

پایگاه خبری تحلیلی کنگان 29 اسفند 1395 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 31 فروردین 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 1 اردیبهشت 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 30 خرداد 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 31 تیر 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 2 مرداد 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 4 مرداد 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 5 مرداد 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 6 مرداد 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 7 مرداد 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 8 مرداد 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 9 مرداد 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 10 مرداد 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 11 مرداد 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 12 مرداد 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 14 مرداد 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 17 مرداد 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 18 مرداد 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 19 مرداد 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 20 مرداد 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 21 مرداد 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 22 مرداد 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 23 مرداد 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 24 مرداد 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 25 مرداد 1396 پایگاه خبری تحلیلی کنگان 26 مرداد 1396 
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۲۰:۰۴    
اگر واقعاً می خواهید برای شهر کاری بکنیم قاعده ویران کردن یک مجموعه را کنار بگذاریم و بخاطر مردم شهر که شده روحیه همکاری و هماهنگی را بدور از علی الظاهر نقشه ی لو رفته پیش رو که بنا به دریافت اظهارات ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۸:۰۴    
باشگاه پاری سن ژرمن در توئیتر خود، کنایه سنگینی به شکست شب گذشته بارسا زد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۸:۰۴    
ستاره خط دفاعی بارسلونا برای نخستین بار اعتراف کرد که رئال مادرید بهتر از تیم او بازی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۸:۰۴    
سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام کرد: یارانه مردادماه ساعت 24 فردا امشب به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۳۴    
دفتر رئیس جمهور درخصوص اظهارات یکی از نمایندگان مجلس اطلاعیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۳۴    
بررسی رای اعتماد به وزرای پیشنهادی کابینه دوازدهم در روز پنجشنبه حاشیه های جالبی را به همراه داشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۳۴    
وزیر دفاع در حکومت کمونیستی سابق افغانستان اعلام کرد که استراتژی جنگ طالبان نسل کشی در افغانستان نیست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۳۴    
سخنگوی رئیس جمهور ترکیه گفت که در پی سفر اخیر سرلشکر باقری به آنکارا، ایران و ترکیه توافق کردند تا همکاری نظامی را افزایش دهند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۳۴    
پنجمین جلسه علنی مجلس برای بررسی برنامه ها و صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم دقایقی پیش پایان یافت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۳۴    
داور دیدار پرسپولیس - سیاه جامگان در هفته چهارم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور به اشتباهات خود در این دیدار اعتراف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۳۴    
با ابلاغ وزیر صنعت، الزام درج قیمت مصرف کننده برخی گروه کالایی برداشته شد و این امر از ابتدای مهرماه سال جاری اجرا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۳۴    
سرمربی تیم ملی ایران اعتراف کرد در دورانی که فوتبال بازی می کرده، فوتبالیست خوبی نبوده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۳۴    
نماینده مردم قم در مجلس گفت: مشی امیرحاتمی الگوبرداری از شهیدصیاد شیرازی بوده واز تسلط خوبی در مدیریت دفاعی برخوردار است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۳۴    
وزیر امور خارجه آلمان برابر دانستن مخالفان نژاد پرستی و طرفداران آن در حادثه حمله یک اتومبیل به تظاهرات کنندگان در ایالت ویرجینیای آمریکا از طرف ترامپ را خطای بزرگ ارزیابی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۳۴    
مهدی طارمی در دو فصل اخیر با نمایش خوب در ترکیب پرسپولیس دو بار عنوان آقای گلی لیگ برتر را به دست آورده و اکنون نیز جزو موثرترین و برترین گلزنان لیگ قهرمانان آسیاست که این موارد نشان می دهد حضور او ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۳۴    
تعدادی از بازیکنان پرسپولیس در اقدامی اعتراض آمیز پُست های اینستاگرامی خود را پاک کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۳۴    
نشست خبری برانکو پس از بازی محل درگیری لفظی برانکو و یکی از خبرنگاران بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۳۴    
بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس امیدوار است در هفته های آتی بیشتر به میدان برود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۳۴    
دبیر جشنواره داستان کوتاه استان بوشهر گفت: جشنواره داستان نویسی کوتاه با هدف ارج گذاردن به فعالیت عرصه نویسندگی به خصوص داستان کوتاه ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۳۴    
استاندار بوشهر گفت:طرح های نیروگاه خورشیدی در راستای تولید انرژی برق و ایجاد اشتغال با مشارکت بخش خصوصی در نقاط شهری و روستایی استان بوشهر اجرا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۳۴    
رئیس پلیس شهرستان تنگستان گفت: با توقف دو دستگاه خودرو سواری شوتی حامل انواع لوازم صوتی و کفش بیش از 1.1 میلیارد ریال انواع کالاهای بدون پروانه گمرکی و قاچاق کشف شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۳۴    
مدیرکل شیلات استان بوشهر گفت: در راستای توسعه زیرساخت های اراضی پرورش میگو استان بوشهر، 11 میلیارد تومان برای اجرای 4 طرح برق رسانی به سایت های پرورشی نیاز است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۳۴    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری بوشهر گفت: در راستای تقویت سفرهای های زیر زمینی و تامین آب اراضی کشاورزی، 569 سازه آبخیزداری در استان اجرا شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۳۴    
مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان بوشهر گفت: اردوی راهیان نور بسیج دانش آموزی استان بوشهر از 12 مهر ماه آغاز می شود و بیش از 10 هزار دانش آموز مقطع متوسط دوم در این برنامه فرهنگی آموزشی شرکت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۳۴    
مدیرعامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری و زهکشی استان بوشهر گفت: 150 میلیون متر مکعب آب در سد رئیسعلی دلواری دشتستان ذخیره شده که عملا 60 میلیون متر مکعب آن برای پایداری سد لازم است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۳۴    
فرمانده سپاه پاسداران جزیره خارگ گفت: ساکنان جزیره خارگ با رشادت های خود در 8 سال جنگ تحمیلی به عنوان نماد مقاومت و ایستادگی نام گرفت و اکنون خارگ هیچگاه دست از مقاومت بر نمی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۳۴    
سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم تأکید کرد که تیم های حاضر در لیگ برتر به هم نزدیک هستند و بازی راحت وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۳۴    
گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم هدف آیین تجلیل از مقام شهید محسن حججی در جزیره خارگ با حضور گسترده مردم شهیدپرور جزیره خارگ برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۳۴    
مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری بوشهر گفت: روستاهای استان بوشهر با رویکرد اقتصاد مقاومتی احیاء می شود که این مهم مورد توجه منتخبان پنجمین دوره شوراهای اسلامی روستاها و دهیاران این استان قرار ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۳۴    
مدافع تیم فوتبال پارس جنوبی جم با اشاره به اینکه تیم صنعت نفت آبادان میهمان جمی ها است گفت: در این دیدار تمام تلاشمان را می کنیم تا بدون گل خورده زمین بازی را با پیروزی ترک کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۳۴    
رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر گفت: پنجمین فستیوال فوتبال آموزان استان بوشهر با حضور بیش از 1200 نونهال فوتبال آموز برتر استانی در بوشهر برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۳۴    
مدیر منطقه ویژه علم و فناوری خلیج فارس بوشهر گفت: بوشهر پایلوت نخستین شهر هوشمند کشور معرفی شد
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۳۴    
رئیس دارالقرآن منطقه ویژه پارس جنوبی گفت: ششمین جشنواره بزرگ قرآنی حبل المتین نیمه دوم شهریورماه روزهای 27 تا 29 شهریور ماه در منطقه پارس جنوبی برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۳۴    
مدیرکل شیلات استان بوشهر گفت: با توجه به ظرفیت سواحل بوشهر در پرورش آبزیان، علاوه بر پرورش ماهی و میگو، پرورش جلبک ها، نرم تنان و لاک پشت ها در برنامه شیلات این استان قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۳۴    
رئیس دبیرخانه شورای اجتماعی کشور از اختصاص 100 میلیارد تومان اعتبار از منابع دولتی به شورای اجتماعی کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۳۴    
دیدار سید مقتدی صدر با ولی عهد عربستان سعودی و همچنین ولی عهد امارات نشان داد، شیوخ عرب و رهبر جریان صدر رویکردهای جدیدی را در عراق و در قبال پرونده های منطقه ای اتخاذ کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۳۴    
رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: شهید محسن حججی که برای کشور حاضر است اینگونه فداکاری کند، در بوته اردوهای جهادی به این کمال دست یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۰۴    
عکاس خبرگزاری تسنیم این تصویر جالب را از علی ربیعی وزیر پیشنهادی برای وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی منتشر کرده است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۰۴    
آخرین موضوعی که با ایشان مطرح کردم، زمان پخش اذان صبح از رادیو و تلویزیون بود که مقداری زودتر از وقت شرعی است و درخواست کردم دستور دهند کمی دیرتر پخش شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۰۴    
با روی آوردن آمریکایی ها به عربستان سعودی بالطبع می بایست جایی برای آنها جهت اقامت اختصاص می یافت که به دور از جامعه متحجر سعودی – وهابی باشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۰۴    
سوال مهم این است که اقداماتی چون مسدود کردن تراکنش های مالی اتباع آمریکایی دخیل در تروریزم و نقض حقوق بشر، توقیف اموال و ممنوع الورود کردن آن ها به کشور، چقدر توان مقابله به مثل و بازدارندگی دارد؟
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۰۴    
مجید نامجو مطلق گفت: تیم سایپا روبه جلو، محکم و سرعتی بازی می کند و استقلال باید کانال های ورودی حریف در دو جناح را به خوبی پوشش بدهد تا این نقطه پاشنه آشیل تیم نشود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۰۴    
کمپانی زیر مجموعه آپارات در ارائه تبلیغات و بیلبوردهای شهری از تصاویر سریالی استفاده می کند که بنیان داستانی اش با زنای برادر و خواهر شکل می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۰۴    
آژانس های فروش بلیط هواپیما در مناسبت های خاص و یا تعطیلات، قیمت بلیط خطوط هوایی را به شکل جهشی افزایش می دهند و چند برابر قیمت واقعی به فروش می رسانند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۰۴    
اصلاح طلبان با پروپاگاندا و جنجال های رسانه ای که علیه کابینه پیشنهادی راه انداخته اند، بیشتر در حال بالا بردن هزینه شکست خود هستند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۰۴    
اصلاح طلبان در یک تظاهر گفتمانی ابراز می کنند که از ابتدا دلسوز مستضعفین بوده اند و خود را نسبت به ماجرای ژن خوب ، واردات باتوم برای کتک زدن مردم و زعفرانیه نشینی بی تفاوت نشان می دهند. چرا؟!
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۰۴    
اظهارنظر روحانی درباره صادرات خودروهای ساخت ایران به اروپا، احتمالا از تبلیغات مسئولان وزارت صنعت درباره قراردادهای خودرویی برداشت شده، اما خلاف واقع است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۰۴    
آزادسازی بخش های شرقی سوریه را اگر در کنار آزادسازی منطقه السخنه قرار دهیم، پازل ورود به دیرالزور تا حدود زیادی مهیا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۰۴    
آمارهای جدید نشان از این دارد که میزان بدهی های کوتاه مدت خارجی در پسابرجام رشد حدود 900 درصدی را تجربه کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۶:۳۴    
سردار سر تیپ دوم پاسدار محمدتقی صفری فرمانده تیپ پیاده سپاه امام صادق(ع) بوشهر در تجلیل از آزادگان هشت سال دفاع مقدس در کنگان اظهار داشت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۶:۳۴    
مراسم تجلیل از آزادگان هشت سال دفاع مقدس در سالن ارشاد کنگان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۳:۳۴    
نسخه ی رتبه بندی شده ی شاخص جهانی اینترنت (درماه جولای سال 2017) میزان سرعت اینترنت در 133 کشور در سراسر جهان را نشان می دهد که بر اساس سرعت متوسط دانلود در هر ثانیه تنظیم شده که در صدر این جدول کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۲۰:۰۴    
سرهنگ رهام رضایی در جمع خبرنگاران گفت:هر روز ، روزخبرنگار است اگر خبرنگار در سطح جامعه نباشد و به مردم اطلاع رسانی نشود مردم از همه مسایل ار دنیا عقب می افتند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۱:۰۴    
گزارش زیر تنها بخشی از واقعیتهای ضداخلاقی تکان دهنده در ارتش ایالات متحده محسوب می شود. ارتش آمریکا را از نظر آمار، ارقام ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۰:۳۴    
شورای اسلامی شهر و شهرداری کنگان به منظور تعامل هر چه بیشتر با اصحاب مطبوعات و رسانه و تسهیل فرایندهای ارتباط با شهروندان محترم و انعکاس صحیح وبه موقع اخبار ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۰:۰۴    
نشست خبری شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کنگان با اصحاب رسانه جهت ارائه گزارش فعالیت عمرانی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۸:۰۲    
جیمز گیبنی روزنامه نگار سایت بلومبرگ در گزارشی نوشت : از میان تمام عواقب در سطح جهان از سیاست نیمه اول دوره نخست رئیس جمهور ایالات متحده ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۰:۰۲    
از فعالیت های یکساله اصحاب رسانه و خبرنگاران حوزه سلامت در جنوب استان بوشهر تجلیل و تقدیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۲:۳۲    
در آئینی با حضور فرمانده و پرسنل نیروی انتظامی شهرستان کنگان از خدمات خبرنگاران فعال این شهرستان تجلیل بعمل آمد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۲:۰۲    
در جلسه شماره 123،نماینده محترم در جایگاه مخصوص، پشت تریبون قرار گرفت و سخنان خود را این چنین آغاز نمود: با درود بر خودم و همکاران گرامی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۱:۳۲    
اخیراً مؤسسه ی تحقیقاتی، نظرسنجی و پژوهشی گالوپ آمریکا گزارش سالانه خود را راجع به امنیت، رعایت قوانین ، مقررات و نظم اجتماعی را در سال 2017 منتشر کرده است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۱:۰۲    
دومین سالگرد شهدای گمنام شهر سیراف در حسینیه ابالفضل(ع) این شهر برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۱:۰۲    
حجت الاسلام و المسلمین محمود محمودی: ملت ایران اجازه گستاخی و دخالت در امور داخلی کشور را به هیچ کسی نخواهند داد
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۱۳:۳۲    
نیویورک تایمز در گزارشی نوشت:ترامپ؛ دروغ گفتن، جعل و تقلب را به صورت روزانه در برنامه دارد.دروغ آشکار او در مورد تعداد کسانی که در مراسم سوگند ریاست جمهوری شرکت کردند تا ادعای دریافت تماس تلفنی از ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۱۲:۳۲    
تلاش برای دانستن و درک واقعیت های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و حق هر فرد و شهروندی برای پیوستن به عرصه تحقق سرنوشتی بهتر و دستیابی به اهدافی مطلوب در این فضای فراگیر است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۱۲:۳۲    
همواره مقوله ی نحوه ی خدمات رسانی و نگهداری خطوط و تامین و تعمیر به خط بازگرداندن و از سرگیری سرویس دهی کانال ها حامل های انرژی و کابل های ارتباطی مخابرات و همچنین تامین سبد ارزاق عمومی یکی از ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۱۱:۳۲    
مدیریت محترم سایت خبری،به استحضار میرساند که در مرداد ماه سال 96 نامه مردمی با موضوع افزایش بی رویه نرخ اجاره و رهن در شهرستان کنگان و شهرهای همجوار تهیه گردیده و در تاریخ 18/05 ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۱۱:۳۲    
نماینده مردم در مجلس دیر،کنگان،جم و عسلویه شورای اسلامی در مراسمی از خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه و خبر در کنگان تجلیل کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۲:۰۲    
گزارش فعالان رسانه ی از صحنه های تکان دهنده در شهر شیعه نشین العوامیه در عربستان که رژیم آل سعود آنجا را بخاک و خون کشیده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۱:۳۲    
عبدالحسین رهبر از واگذاری 15 دستگاه زامیاد به مبلغ بیش 400 میلیون تومان به مددجویان کمیته امداد شهرستان کنگان خبر داد
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۵:۰۲    
انقلابیون مستقل برای دفاع از آرمان طلبی خود مرز و جغرافیا نمی شناسند و برای قطع کردن دست های متجاوز امپریالیسم آمادگی مبارزاتی خود را در هر شرایطی حفظ می کنند و در دفاع از ازادیخواهی و حمایت از ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۱:۰۲    
بازی دو تیم لیدوما نور آباد و سیراف کنگان بوشهر لغو شد و تیم سیراف کنگان به عنوان برنده این مسابقه معرفی شد
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۱:۰۲    
مراسم تجلیل از خبرنگاران و فعالان رسانه با حضور شهردار و ریاست شورای اسلامی شهر کنگان و از فعالان رسانه، در دفتر شهرداری این شهر برگزار شد. از فعالان عرصه رسانه و خبر تجلیل کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۳:۰۲    
" رهام عامر "کارشناس مصری امور ایران می نویسد: رهبر ارشد انقلاب اسلامی ایران سید علی خامنه ای، سال هاست که بر موضوع اقتصاد مقاومتی به عنوان یک مدل جدید از اقتصاد که می تواند جمهوری اسلامی ایران را از ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۲:۳۲    
فرماندار شهرستان کنگان به مناسبت هفته خبرنگار از فعالان عرصه رسانه و خبر تجلیل کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۴ - ۱۲:۲۵    
رهبر، سرپرست کمیته امداد شهرستان کنگان با بیان اینکه توانمندسازی و رفع مشکلات اقتصادی مددجویان از اصلی ترین برنامه های این نهاد است گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۴ - ۱۱:۵۵    
براستی حاج صیفی و شجاعی نمی دانستند که جمهوری اسلای ایران رژیم صهیونیستی را به رسمیت نمی شناسد که در تیم یونانی حضور پیدا کرده و در مقابل تیم رژیم صهیونیستی وارد میدان شدند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۴ - ۱۱:۲۵    
از سری مسابقات لیگ برتر در این هفته نیز با درخشش بازیکن کنگانی همراه بود و بازیکن کنگانی علی دشتی موفق شد در دومین دقیقه از بازی با یک شوت سرکش توپ را وارد دروازه پیکان کرد
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۴ - ۱۰:۲۵    
عدم شستشوی هفتگی سطل های زباله ، یکی دیگر از مهمترین مشکلات سطل های زباله بدون در پوش بودن آنهاست و این خود عاملی است برای ایجاد تمام مشکلات موجود، چرا که درپوش نداشتن این سطل ها ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۴ - ۱۰:۲۵    
جلسه تفاهم نامه توسعه سنواتی نیروی انسانی با حضور ناصرغلامی معاون پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر، کارشناسان اداره کل استان به میزبانی مدیریت آموزش وپرورش شهرستان کنگان ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۴ - ۰۹:۲۵    
حقوق بشر و آزادی بیان بازیچه ی رنگ باخته در اختیار سیاستمداران و رسانه های آمریکاdی و غربیست با اندک تحقیقی در گزارش های زیر می توانید مطمئن شوید که رسانه های فاسد چگونه به همکاری با سیاستمداران تبه ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۱۷:۲۵    
مستند زندگی شهدا شهر کنگان به همت فرماندهی سپاه محمد رسول الله (ص) شهرستان کنگان در حال ضبط است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۱۶:۵۵    
سرهنگ اسماعیل تاجیک در گفت گو با خبرنگار ما گفت: به منظور ارج نهادن به ایثارگری و از خودگذشتگی شهدای والامقام هشت سال دفاع مقدس و ادای دین به خانواده معظم شهدا تصمیم به ساخت مجموعه مستند زندگی نامه ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۱۶:۲۵    
درحالی که عادتاً آموزش و پرورش مشغول فعالیت عادی و روزمره در بعد تربیتی و پرورشی درگیر کشف استعداد و شکوفایی جنبه های روانی و اخلاقی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۱۵:۲۵    
حرکت کاروان راهیان کوی یار با عنوان''حرم تا حرم' در دهه کرامت از شهرستان کنگان بسوی مشهد مقدس کردند این کاروان که همیشه در ایام سالگرد امام راحل از شهرستان کنگان حرکت می کرد امسال با توجه به اینکه ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۲:۲۵    
دبیر شورای نگهبان مدیرکل جدید روابط عمومی این شورا را منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۲:۲۵    
مقام سابق آمریکایی و مدیر فعلی برنامه خلع سلاح و منع اشاعه موسسه بین المللی مطالعات استراتژیک در یادداشتی پیشنهاد داده بازرسی های آژانس بین المللی انرژی اتمی از ایران به امری عادی تبدیل شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۲:۲۵    
حجت الاسلام سید حسین حسینی قمی، استاد حوزه علمیه قم به بیان عملی پرداخت که اهل بیت از آن بسیار بیزارند و باعث رویگردانی این بزرگواران از دوستانشان می شود
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۲:۲۵    
در هفته گذشته با بهانه جویی ترکها درباره دریافت گواهی مبدا، صادرات محصولات پتروشیمی ایران به این کشور با اخلال جدی رو به رو شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۲:۲۵    
شلیک 300 موشک به سرزمین های اشغالی در بیست و دومین روز جنگ جولای نشان داد که صهیونیست ها در هدف اصلی از ادامه جنگ یعنی توقف پرتاب موشک به سرزمین های اشغالی شکست خورده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۲:۲۵    
رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ می گوید که مسئولان باشگاه نفت تهران اخطارها برای دریافت مجوز بازی خریدهای جدید خود را جدی نگرفته اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۲:۲۵    
عضو سابق مجمع جهانی هواشناسی طرح موضوع تأثیرگذاری دی اکسیدکربن و گازهای گلخانه ای بر گرمایش زمین را غیر علمی دانست و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۲:۲۵    
ستاره ایرانی بیش از پیش به باشگاه معتبر ایتالیایی نزدیک شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۲:۲۵    
سرپرست تیم منتخب کونگ فو استان بوشهر گفت: تیم منتخب کونگ فو استان بوشهر اعزامی به مسابقات جهانی تفلیس توانست به چهار مدال طلا و نقره این مسابقات دست یابد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۲:۲۵    
رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران با بیان اینکه ورزشگاه شهرستان جم آماده برگزاری مسابقات لیگ برتر در شب شد، گفت: نورافکن این ورزشگاه برای برگزاری مسابقات لیگ برتر آماده استفاد است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۲:۲۵    
معاون ترویج موسسه تحقیقاتی علوم شیلات کشور با بیان اینکه بیشترین اراضی پرورش میگو در کشور در استان بوشهر قرار دارد گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۲:۲۵    
مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر گفت: بر اساس برنامه ریزی های لازم مراسم روز خبرنگار در بوشهر با حضور سید عزت الله ضرغامی رئیس سابق صدا و سیما برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۲:۲۵    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر گفت: 88 میلیارد ریال اعتبار برای بازسازی بیمارستان 17 شهریور برازجان اختصاص یافت که در مرحله نخست 40 میلیارد ریال نقدینگی آن تامین شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۲:۲۵    
رئیس کمیته بانوان مجمع خیران حوزه علمیه خواهران استان بوشهر گفت: حوزه های علمیه خواهران استان بوشهر که در تمام زمینه های علمی، فرهنگی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۲:۲۵    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: فضای اجتماعی کنونی کشور مطلوب و در شان جمهوری اسلامی نیست.
مشاهده نتایج بیشتر...