دوشنبه ۰۲ اسفندساعت ۰۰:۴۰Feb 2017 20

پایگاه خبری تحلیلی کنگان - کوگانا (koogana.ir)

  ۶ ساعت پیش    
مدیرکل مرکز جهانی کتاب، چاپ، نشر و توزیع مراکش گفت: قرآن کریم پرفروش ترین کتاب بیست وسومین نمایشگاه کتاب در شهر کازابلانکا این کشور بوده است.
  ۶ ساعت پیش    
جان کلی ، وزیر امنیت داخلی آمریکا گفت: دستور اجرایی جدید دونالد ترامپ، رئیس جمهور در مورد مسلمانان 7 کشور اسلامی، این بار سخت تر خواهد شد.
  ۶ ساعت پیش    
مردم مظلوم شهرک های تحت محاصره کفریا و فوعه که ماه هاست در سایه سکوت مرگبار مدعیان دروغین دفاع از حقوق بشر با مرگ تدریجی دست و پنجه نرم می کنند، این بار دست به ابتکار جالبی زده اند.
  ۶ ساعت پیش    
بازیکن مطرح تیم پرسپولیس احتمال دارد قراردادش را با این تیم مطرح تمدید نکند.
  ۶ ساعت پیش    
هافبک تهاجمی استقلال نمی تواند این تیم را در دیدارهای آتی همراهی کند.
  ۶ ساعت پیش    
مدیران باشگاه پرسپولیس برای ایجاد رابطه دوستان با سرمربی پرتغالی تلاش های خود را ادامه داده و وی قبول کرده که با دریافت 6 میلیارد تومان رضایت بدهد.
  ۶ ساعت پیش    
مسئول کمیته خادمین قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج گفت: با توجه به محدود بودن ظرفیت بکارگیری خادمین در اردوهای راهیان نور، اولویت با خادمینی است که برای اولین بار در این مناطق حاضر می شوند.
  ۶ ساعت پیش    
جعفر کاظمی نمایش رویای زینب خواهد آمد را براساس خاطرات، زندگی و شهادت سید احسان میرسیار و با همکاری دختر این شهید در قرچک روی صحنه برده است.
  ۶ ساعت پیش    
مراسم سالگرد شهادت سردار حسن شاطری امشب با حضور فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران در مسجد حضرت امیرالمومنین(ع) شهرک شهید محلاتی تهران برگزار شد.
  ۶ ساعت پیش    
در ماه های پایانی عمر دولت یازدهم، پروژه مظلوم نمایی شخص رئیس جمهور با مطرح کردن احتمال ردصلاحیت وی از سوی شورای نگهبان در انتخابات آتی، کلید می خورد! که به نوعی فرار رو به جلوی دولت به حساب می آید.
  ۶ ساعت پیش    
"ایران در پی سفر روحانی به کویت از مواضعش درباره جنگ یمن عقب نشینی کرده است. ولی این مسئله خوش رقصی به خاطر عربستان است."
  ۶ ساعت پیش    
دامن زدن به تنش ها توسط ترامپ، کار حسن روحانی برای پیروزی در انتخابات را مشکل کرده است ...
  ۶ ساعت پیش    
داوطلبان طرح ترمیم دیوارهای حرم امام حسین(ع)، هنگام کار کردن با معجزه جدیدی روبه رو شدند که قابل توجه است.
  ۷ ساعت پیش    
ما باید بپذیریم مردم ایران حق دارند که نظر مثبتی نسبت به سیاست های آمریکا در منطقه خود نداشته باشند... آمریکا باید از عملکرد خود در خاورمیانه درس بگیرد از ایران عذرخواهی کند...
  ۷ ساعت پیش    
اعلام موضع اخیر آمریکا به طور طبیعی موقعیت حامیان رفع حصر در ایران را تضعیف خواهد کرد. اظهارات سخنگوی این وزارتخانه، بی تردید مورد استناد نهادهایی قدرتمند قرار می گیرد که مدافعان رفع حصر را ...
  ۷ ساعت پیش    
دولت دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا می گوید نمی تواند تایید کند که یک ژنرال ایرانی، که توسط شورای امنیت از مسافرت به خارج از ایران منع شده، این هفته از روسیه بازدید کرده است؛
  ۷ ساعت پیش    
اگر برای شما هم سوال است که سرنوشت کادوهای عجیب و غریب روز ولنتاین یا به قول ایرانی ها روز عشق به کجا می رسد. این گزارش را بخوانید.
  ۷ ساعت پیش    
با سرچ کلمه ایران در گوگل مشاهده خواهید کرد که تیتر اول اخبار موجود در سرچ گوگل به موضوع مانور نظامی سپاه ایران و صحبت فرمانده هان ایرانی، اختصاص پیدا کرده است.
  ۷ ساعت پیش    
در سال 2016 نیروهای ویژه آمریکا به بیش از 70 درصد جهان اعزام شده اند که در نقشه با رنگ قرمز مشخص شده اند.
  ۷ ساعت پیش    
دولت عراق اعلام کرده عملیات نظامی برای بازپس گیری بخش غربی موصل که هنوز در کنترل شبه نظامیان گروه موسوم به دولت اسلامی است را آغاز کرده است.
  ۷ ساعت پیش    
دولت روسیه امیدوار بود که با پیروزی ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا فصل تازه ای در روابط دو کشور آغاز شود ...
  ۷ ساعت پیش    
حکایت این ضرب المثل ما ایرانیان که "خشت اول چون گر نهد معمار کج...." گویا گریبان سیستم آموزشی کشور را گرفته است.
  ۷ ساعت پیش    
انیمیشن سینمایی نبرد خلیج فارس2 بازتاب گسترده ای در رسانه های مطرح دنیا پیدا کرد.
  ۷ ساعت پیش    
دردسرهای روحانی از زمانی آغاز شد که وعده های او برای تقویت سرمایه گذاری و کاهش فقر پس از برجام، محقق نشد ...
  ۷ ساعت پیش    
دولت ترامپ، موضعی افراطی علیه کشورهای اسلامی دارد و تمام کشورهای منطقه را با تهدیدی مشترک مواجه ساخته است ...
  ۷ ساعت پیش    
وارد کردن نام سپاه ایران در لیست سازمان تروریستی معادل با تروریستی خواندن ارتش کشوری دیگر است؛ چنین اقدامی مساوی با اعلام غیر رسمی جنگ بوده و شعله های تنش را در منطقه بر می افروزد.
  ۷ ساعت پیش    
موضوع اصلی، توانایی هسته ای ایران یا قابلیت موشکی این کشور نیست بلکه جلوگیری از تقویت اقتصاد ایران در زمان اجرای برجام است ...
  ۷ ساعت پیش    
ظریف در پاسخ به سؤالی درباره پاسخش به تهدیدات ترامپ عنوان کرد: من قبلا در این زمینه توییت کردم، چرا که توئیت این روزها مد است.
  ۷ ساعت پیش    
عضو شورای شهر تهران گفت: فعلا از کسی حمایت نمی کنیم اما شاید در ذهن افراد اشخاصی مد نظر باشد، با این حال این موضوع در مجمع مطرح خواهد شد.
  ۷ ساعت پیش    
در ادامه آلودگی آب در منطقه سیستان این بار قرعه مصرف آب آلوده با عطر و طعم جلبک به نام شهرستان زهک افتاد.
  ۷ ساعت پیش    
اگرچه از نظر برخی ها زندگی در چادر و خرابه معنی ندارد اما هنوز خانواده هایی هستند که در خرابه ها به دنبال سرپناه می گردند و در این سوز سرما حتی نانی برای خوردن ندارند.
  ۷ ساعت پیش    
تلفن همراه در کنار محاسن بسیاری که دارد، به سادگی مضراتش را برای شما آشکار می کند از بیش از اندازه درگیر آن باشید یا در اصطلاح به آن اعتیاد پیدا کنید.
  ۷ ساعت پیش    
بی اعتنایی و عدم توجه کافی دولتمردان به خوزستان و پیام دیرهنگام رئیس جمهور در خصوص رسیدگی به مشکلات این استان بر انتقادات از دولت افزوده است.
  ۷ ساعت پیش    
جانباز 60 درصد شیمیایی گفت: در بیمارستان هلند به خبرنگار هلندی گفتم مرخص شدنم از اینجا، مرا یک قدم به جبهه ها نزدیک تر می کند.
  ۷ ساعت پیش    
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: تشخیص نقض برجام به عهده کمیته نظارت بر برجام است و اگر کمیته به این تصمیم برسد که امریکا نقض برجام کرده است حتما با آن برخورد خواهد شد.
  ۸ ساعت پیش    
رضائیان گفت: من و مهدی (طارمی) همیشه در خفا و پنهانی تمرین می کردیم، قرار می گذاشتیم و می ایستادیم تا ورزشگاه خالی و خلوت شود و بعد تمرین پنالتی مسی و سوارسی می کردیم و خدا را شکر شرمنده هواداران ...
  ۸ ساعت پیش    
محسن ربیع خواه در هفته گذشته نیز مقابل سپاهان در پست هافبک تدافعی به میدان رفت و بازی نسبتاً خوبی از خود نشان داد.
  ۸ ساعت پیش    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: با توجه به امکانات فعلی امکان اجرای تغییرات فصلی در زمان آغاز مدارس در کشورمان وجود ندارد.
  ۸ ساعت پیش    
"ششم بهمن سال جاری بود که نخست وزیر و وزیر خارجه کویت پس از دو سال، سفری را به تهران انجام داد. همزمان با انجام این سفر حدس و گمان هایی مختلفی درخصوص محتوای پیامی که خالد الصباح آورده، مطرح شد."
  ۸ ساعت پیش    
لیلا اوتادی تازه ترین پست اینستاگرام خود را خطاب به زنان و مردان منتشر کرد.
  ۸ ساعت پیش    
وزیر راه و شهرسازی در دفاع از عملکرد خود با اشاره به استعفایش در حادثه سانحه قطار تبریز مشهد گفت: رئیس جمهور با استعفایم مخالفت کرد.
  ۸ ساعت پیش    
گفته میشود به زودی حکم قطعی فیفا جهت کسر امتیاز از پرسپولیس ابلاغ خواهد شد.
  ۸ ساعت پیش    
یک سایت عربستانی ادعا کرد مهاجم پرسپولیس از بازی با الهلال محروم است.
  ۸ ساعت پیش    
تمجید کنفدراسیون فوتبال آسیا از کاپیتان پرسپولیس باعث شد تا رسانه های سعودی مجبور شوند این تمجید را بازتاب دهند.
  ۸ ساعت پیش    
پس از گذشت بیش از 2 ماه از وقوع حادثه برخورد دو قطار در ایستگاه هفت خوان، امروز جلسه استیضاح آخوندی برگزار شد.
  ۸ ساعت پیش    
آمار بانک مرکزی نشان می دهد میانگین درآمد نفتی خرج شده در بودجه های سالیانه توسط دولت یازدهم 2٫3 برابر کل درآمد دولت قبل شده است.
  ۸ ساعت پیش    
نماینده مجلس شورای اسلامی مخاطب سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی را قوای سه گانه و همه نهادهای اجرایی در حکومت دانست.
  ۸ ساعت پیش    
به گزارش کوگانا آنچه در زیر می آید قیمت روز خودروهای صفر ارزان قیمت بازار تهران است که کمتر از 30 میلیون تومان در سطح بازار قیمت خورده است که ممکن است تا 5 درصد در مناطق مختلف تهران دارای نوسان باشد ...
  ۸ ساعت پیش    
قاضی و اعضای هیات منصفه با دیدن فیلم جابجایی پیکر بی جان دختر 15 ساله ای از سوی قاتل یک دختر 15 ساله و اعتراف متهم ، حکم به 50 سال حبس دادند.
  ۸ ساعت پیش    
در کنار وام 10 میلیون تومانی ازدواج که در حال حاضر در شبکه بانکی رایج بوده و تقریبا تمامی بانک ها برای پرداخت آن با شرایط قرض الحسنه اقدام می کنند به تازگی طرح پرداخت تسهیلات ازدواج تا سقف 80 میلیون ...
  ۸ ساعت پیش    
جردن باروز به همراه تیم ملی آمریکا در جام جهانی کشتی کرمانشاه به مقام دومی رسید.
  ۸ ساعت پیش    
مردم صمیمی و مهربان و دریا دل ستمدیده محروم کنگان مردمی که هیچ دوره گرد سیاسی، اقتصادی و اجتماعی از خود نراندید و بسادگی تمام برایشان اغوش گشودید مردمی که درخانه هایتان بروی همه باز بود و پس از آن ...
  ۹ ساعت پیش    
امام جمعه کنگان از منازل حادثه دیدگان بارندگی های اخیر در شهرستان کنگان بازدید کرد
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۰۸:۵۴    
سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا در دوران جنگ سرد (1947-1991) علوم اجتماعی را به منظور دستیابی به اهداف خود بکار برد واکنون همچنان از تجربیات آن استفاده می کند در واقع بسیاری از دانشمندان وابسته در ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۱:۵۴    
هافبک دفاعی جدید پرسپولیس با نمایش خود مقابل سپاهان، سرمربی کروات را نه تنها از تعویض بلکه از خریدش هم پیشمان کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۰:۳۹    
در جهت رسیدگی به وضعیت تعاونی مرزنشینان کنگان و رفع آنان از سوی مسئولین و وزیران دولت تدبیر و امید طومار اعتراض توسط مردم شهرستان کنگان به امضا رسید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۷:۰۹    
هرچه از عمر انقلاب اسلامی می گذرد و هرچه انقلاب اسلامی در ابعاد داخلی و به خصوص در سطح منطقه ای و جهانی بالنده تر و قدرتمندتر می گردد ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۶:۰۹    
،محمد حسنین هیکل روز یکشنبه23 سپتامبر 1923 در محله ی الحسین(ع) قاهره بدنیا آمد آن روزها تحولات خاص اجتماعی و سیاسی مصر آغاز شده بود ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۰۹:۵۴    
تداوم و شدت بارش باران در کنگان موجب آبگرفتگی برخی معابر شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۰۸:۵۴    
مردم از تبعیض و عدم حل مشکلات از گرانی، بیکاری و رکود ، از دروغ های شاخ دار گشایش ها در پسابرجام ، از اشرافیت مسؤلان دولتی از خویشاوند سالاری ، از ریختن بتن در انرژی هسته ای ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۸:۰۹    
سرپرست پلیس فتا استان بوشهر از شناسایی و دستگیری فردی که با ارسال پیام در شبکه های اجتماعی تلگرام اقدام به ایجاد مزاحمت کرده بود خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۸:۰۹    
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر از بهره برداری از دومین هتل استان بوشهر در سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۸:۰۹    
مادر شهید معماریان که برای شرکت در آیین یادواره 10 شهید دهکده قرآنی روستای چارک شهرستان دشتی به استان بوشهر سفر کرده بود در گفتگویی مفصل به نقل خاطراتی از فرزند شهیدش پرداخت و از شفاعتش توسط این شهید ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۸:۰۹    
مدیر شعبه شرکت شهرک های کشاورزی استان بوشهر گفت: مطالعات فاز 1و2 شهرک های گلخانه ای استان با 150 هکتار آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۸:۰۹    
رئیس دانشگاه فرهنگیان بوشهر گفت: 900 دانشجو در دانشگاه های فرهنگیان استان بوشهر تحصیل می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۸:۰۹    
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر گفت: مسابقه خاطره نویسی ویژه طلاب خواهر استان بوشهر برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۷:۵۴    
نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از جمله محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید و برخی دیگر از چهره های اصلی آن ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۷:۵۴    
برخی منابع آگاه از توافق شاه بحرین با رئیس جمهور ترکیه در سفر اخیر وی به منامه برای تبعید آیت الله عیسی قاسم به ترکیه خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۷:۵۴    
روستای آزادی (دیوانه) و روستای تپه کنیز از توابع شهرستان زابل در استان سیستان و بلوچستان هستند. اهالی این روستاها در سالهای گذشته با کشاورزی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۷:۵۴    
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان کنگان گفت: طی 10 ماهه گذشته بر بیش از 2700 تن انواع مواد خام دامی ورودی به شهرستان کنگان نظارت و کنترل بهداشتی بعمل آمده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۷:۵۴    
فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فردی که با تیر اندازی در یک مراسم عروسی باعث فوت پسر بچه 8 ساله ای شده بود شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۷:۵۴    
7 پروژه عمرانی در روستاهای دیلم با اعتبار بالغ بر 2 میلیارد و 800 میلیون تومان افتتاح و کلنگ زنی شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۷:۵۴    
مدیر کل دامپزشکی استان بوشهر گفت: در 4 سال اخیر بیش از 7 میلیون راس دام واکسینه و همچنین در بخش مبارزه با انگلهای خارجی بدن دام بیش از 4 میلیون متر مربع جایگاه دام سمپاشی شدند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۷:۵۴    
نماینده دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: به زودی عملیات لایروبی بندر لاور ساحلی شروع می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۷:۵۴    
فرمانده سپاه بسیج حضرت جوادالائمه(ع) دشتستان گفت: یادواره شهیدان حسینی مقدم در روستای سربست دشتستان برگزار می شود .
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۷:۵۴    
استاندار بوشهر گفت: به دلیل تغییر ساختار بودجه ای کشور، اعتبارات استانی از منابع مختلف به 1100 میلیارد تومان رسیده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۷:۳۹    
نرم افزار جامع راهیان نور با یاد شهدا و امام(ره) عزیز با عنوان "راهیان 25" رونمایی شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۷:۳۹    
براستی هدف از ارایه چنین طرح 2 فوریتی آن هم در نزدیکی ایام انتخابات چیزی جز بستن دهان منتقدان است؟! قطع به یقین این طرح برخلاف قانون اساسی و مغایر با بسیاری از موازین و قواعد پذیرفته شده و محدودکننده ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۷:۳۹    
معاون سابق آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش، تمرکز و توجه آموزش در مدارس به رشته های دانشگاهی و کمرنگ شدن توجه به آموزش عمومی را از معضلات نظام فعلی دانست و بیان داشت ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۷:۳۹    
چند سال قبل که حوزه هنری کودکان راه اندازی شد، حرکت های موثری و خوبی در تولید صنایع فرهنگی آغاز شد. تولید انیمیشن ها و کارتون های شکرستان و پس از آن تولید لوازم التحریر و عروسک کاراکترهای شکرستان ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۷:۳۹    
نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس همچنین با اشاره به آمار متناقض ارائه شده در خصوص نرخ بیکاری در کشور اظهار کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۷:۳۹    
بارش باران در شهر بندرعباس حال و هوای خاصی را به شهر داده و طراوت و تازگی را به آب و هوا و پوشش گیاهی بخشیده است و در این گزارش تصویری بخشی از آن را به تصویر کشیده ایم.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۷:۳۹    
ارتش و کمیته های مردمی یمن بامداد امروز چهارشنبه اعلام کردند، یک فروند هواپیمای نظامی بدون سرنشین وابسته به ائتلاف سعودی را ساقط کرده اند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۷:۳۹    
علی قهاری در شهر خرم دره استان زنجان با ایجاد واحد تولید و پرورش قارچ خوراکی قدم در وادی کار تولیدی گذاشته است ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۷:۳۹    
مهندس ترکان مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور از بندر و منطقه ویژه اقتصادی بوشهر و همچنین طرح های توسعه ای دانشگاه خلیج فارس بازدید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۷:۳۹    
دبیر شورای عالی مناطق آزاد گفت: در ارزیابی های ایجاد مناطق آزاد در کشور، بوشهر همواره رتبه اول این ارزیابی ها بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۷:۳۹    
استاندار بوشهر گفت: باید رویکرد توسعه کارآفرینی دانشگاه خلیج فارس را تقویت کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۷:۳۹    
طی مراسمی و با حضور فرمانده تیپ پیاده امام صادق(ع) استان بوشهر اختتامیه مسابقات ورزشی جام دهه فجر در 3 رشته در این تیپ برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۷:۳۹    
در آئینی با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر کلینیک قلب در بزرگترین مرکز درمانی سرپایی تامین اجتماعی استان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت .
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۷:۳۹    
مسئول واحد بهداشت محیط و حرفه ای شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: طرح ضربت بازدید از کارگاه ها و فروشگاه های قنادی توسط بازرسان بهداشت محیط و حرفه ای در شهرستان دشتستان اجرا شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۷:۳۹    
امام جمعه دلوار در مراسم افتتاح نمایندگی آموزش فنی و حرفه ای در این بخش با اشاره به کار خالصانه برای خدا ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۷:۳۹    
با حضور معاون فرهنگی پژوهشی آموزشی تبلیغات اسلامی بوشهر نشست جمعیت بانوان فرهیخته فرهنگی استان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۷:۳۹    
در آیینی با حضور جانشین فرمانده کل سپاه، فرمانده نیروی دریایی سپاه و معاون هماهنگ کننده ستاد کل نیروهای مسلح، فاز نخست بیمارستان حضرت قائم (عج) بوشهر افتتاح شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۷:۳۹    
رئیس هیات فوتبال استان بوشهر گفت: تماشای بازیهای تورنمنت بین المللی 'پرشین کاپ' فوتبال ساحلی در بوشهر رایگان است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۷:۳۹    
سرپرست شبکه بهداشت و درمان عسلویه با تأکید بر لزوم ایجاد پایگاه امداد و نجات دریایی در این شهرستان، گفت: عسلویه نیازمند استقرار بالگرد امداد و نجات شبانه روزی است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۷:۳۹    
قائم مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: تخت های ویژه بیمارستانی در مراکز درمانی نقاط مختلف استان بوشهر به صورت عادلانه توزیع شده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۷:۳۹    
فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان از کشف 19 کیلو و800 گرم تریاک در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۷:۳۹    
مراسم افتتاح سایت سنجش الکترونیکی با حضور مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر و فرماندار و جمعی از مسئولین دشتستان در مرکز فنی و حرفه ای خواهران برازجان برگزار گردید
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۷:۳۹    
مهندس امیریان مدیر دفترنظارت برطرح های عمرانی مناطق نفت خیز هم اعلام کرد: درهفته آتی مبلغ 300میلیارد ریال جهت تسریع در روند اجرای پروژه پرداخت خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۷:۳۹    
مدیر منطقه جنوب شرکت صدرای بوشهر گفت: با رونق یافتن فعالیت صنعتی در جزیره صدرای بوشهر زمینه اشتغال 3 هزار و 300 نفر فراهم شده است.
مشاهده نتایج بیشتر...