شنبه ۲۷ مردادساعت ۰۴:۰۰Aug 2018 18

معدن نیوز (madannews.ir)

  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۰:۱۵    
پایگاه خبری معدن نیوز- اگر تقاضای واقعی وجود داشته باشد و هیچ کارخانه جدیدی در این دوره راه اندازی نشود، هند ممکن است تا سال مالی 2019-2020 به یک واردکننده مس تبدیل شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۰۹:۳۵    
عصر بازار- تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران روز یکشنبه 19 فروردین ماه میزبان عرضه 240 هزار و 950 تن قیر و وکیوم باتوم است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۰۸:۴۵    
یک اقتصاددان گفت: چینی ها هر مشکل را در بازارهای جهانی با رجوع به بازار مصرف کننده داخلی حل می کنند. جنگ اقتصادی امریکا و چین به ما گوشزد می کند که اگر این کشورها احساس کنند سهم شان در تجارت جهانی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۰۸:۳۰    
یک کارشناس بازارهای بین الملل فولاد و سنگ آهن گفت: براساس طرح جامع فولاد هند در سال 2015، این کشور قرار بود در سال 2025 به تولید 300 میلیون تن فولاد دست یابد اما این طرح بعدها مورد بازنگری قرار گرفت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۵:۱۵    
به گزارش معدن نیوز- دادگاه عالی هند در روز چهارم آوریل به شرکت به Vedanta (بزرگترین صادر کننده سنگ آهن هند) و دیگر معدنکاران ایالت گوآ اجازه داد تا نسبت به صادرات سنگ آهن استخراج شده خود که قبل از ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۲:۳۱    
تهران- ایرنا- بررسی آمارنامه های وزارت صنعت، معدن و تجارت حاکی از افزایش 88.1 درصدی وصول حقوق دولتی معادن در 11 ماه سال 96 در همسنجی با سال پیش از آن است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۱:۳۸    
دنیای معدن - میزان تولید معادن مس شرکت های جهان طی 12 ماهه سال 2017، 1. 9 درصد کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۰:۱۵    
پایگاه خبری معدن نیوز- اگرچه قیمت نیکل در بورس فلزات لندن (LME) به 13 هزار و 285 دلار در هر تن رسید که نسبت به آخرین قیمت 255 دلار در هر تن افزایش را نشان می دهد اما میانگین قیمت در ماه آوریل از ماه ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۹:۱۵    
پایگاه خبری معدن نیوز- فولاد هرمزگان در بخشی از خبرنامه داخلی خود تحلیلی از بازار فولاد در جهان در سال 2018 و تاثیر آن بر پیش بینی بازار فولاد ایران در سال 1397 را داشته است در ادامه این تحلیل ارائه ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۶:۳۳    
در معاملات امروز بازار جهانی فلزات گرانبها هر اونس طلا 1323.6 دلار قیمت گذاری شد که نسبت به دیروز 2.6 دلار کاهش داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۴:۴۲    
نائب ریئس کمیسیون اقتصادی مجلس از بهره برداری طرح تکمیلی فولاد اسفراین با ارزش 600 میلیارد تومان در سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۳:۰۵    
به گزارش مس پرس، محمدرضا بنی اسدی راد مدیرعامل شرکت مس ضمن دیدار با مدیران مجتمع مس سرچشمه و شهربابک با حضور در معادن چاه فیروزه، معدن دره زار ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۲:۱۵    
پایگاه خبری معدن نیوز- در پایان ماه مارس قیمت فروش فوری محصولات فولادی به طور پیوسته پس از گذراندن یک مرحله روند کاهشی در ماه های اخیر، بهبود یافت و قیمت ها تاحدودی بازیابی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۱:۴۸    
مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به موفقیت های بخش خصوصی در سال های اخیر، رونق اقتصادی کشور را درگرو توسعه و حمایت جدی از بخش خصوصی دانست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۰۹:۱۵    
پایگاه خبری معدن نیوز- اتحادیه صنایع معدنی ذغال سنگ اوکراین با اشاره به آمار وزارت صنایع، انرژی و ذغال سنگ این کشور اعام کرد که تولید ذغال سنگ این کشور در ماه مارس به 2 میلیون و 996 هزار تن رسید که ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۰۸:۱۵    
چایگاه خبری معدن نیوز- سایت های خارجی نوشتند براساس آمارها صادرات آلومینیوم ایران در سال 2017 به 85 هزار و 185 تن رسید که نسبت به سال 2016 افت داشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۰۶:۴۴    
در ماه فوریه درحالی که با وجود تقاضای بالای داخلی و جهانی،صادرات و واردات آمریکا به مقادیر رکوردی خود دست یافت، کسری تجاری آمریکا به بالاترین میزان 9.5 ساله خود رسید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۲۰:۱۳    
پس از این که ایالات متحده و چین، صحبت از تمایل برای حل مناقشه تجاری خود از طریق مذاکره به میان آوردند، قیمت طلا هم در بازارهای جهانی افت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۱۸:۴۰    
درحالی که آرام تر شدن تنش های بین آمریکا و چین و کاهش غیرمنتظره میزان ذخایر انبارهای نفت خام آمریکا، بازارها را تقویت کرد، قیمت های نفت نیز بدون تغییر باقی ماند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۱۴:۳۰    
پایگاه خبری معدن نیوز- بازار آتی سنگ آهن چین با توجه به موجودی بنادر بزرگ و نگرانی بازار از تعرفه های جدید پیشنهادی آمریکا بر روی کالاهای چینی، کاهشی شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۱۳:۴۵    
پایگاه خبری معدن نیوز- در ماه فوریه خطوط ریلی روسیه شاهد حمل 8.5 میلیون تن سنگ اهن بود که رشد 3.7 درصد رشد نسبت به فوریه 2017 داشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۱۳:۴۵    
پایگاه خبری معدن نیوز- مهدی کرباسیان، رئیس هیئت عامل ایمیدرو طی نامه ای به غریب پور، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی از وی و دیگر اعضای هیئت مدیره این شرکت بخاطر اقدام پسندیده در واگذاری ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۱۲:۰۰    
با افزایش ذخایر نفت آمریکا و کاهش تنش ها میان چین و آمریکا و همچنین کاهش تولید اوپک در ماه مارس به کمترین میزان 11 ماه گذشته، قیمت نفت امروز به 68.31 دلار در هر بشکه رسید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۱۱:۵۱    
قیمت طلا در معاملات روز پنج شنبه بازار جهانی بدنبال ابراز تمایل آمریکا برای حل اختلافات تجاری با چین و بهبود ریسک پذیری سرمایه گذاران که تقاضا برای خرید این فلز ارزشمند را محدود کرد، با کاهش روبرو شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۱۱:۴۵    
پایگاه خبری معدن نیوز- رسانه های افغانستان گزارش داده اند که ایران قصد دارد در معدن سنگان استان هرات، واقع در مناطق مرزی بین ایران و افغانستان سرمایه گذاری کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۰۷:۳۲    
معاون مالی و اقتصادی فولاد مبارکه گفت: کل فروش سالانه فولاد مبارکه در سال 96 برابر با 15 هزار و 802 میلیارد تومان بوده که این مبلغ در قیاس با عملکرد سال گذشته، 58 درصد رشد را نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۰۱:۴۷    
تهران – ایرنا – خبرگزاری رویترز روز چهارشنبه گزارش داد؛ هند هفته آینده به ایران طرح جدیدی برای توسعه میدان گازی فرزاد ب به ارزش سه تا چهار میلیارد دلار ، پیشنهاد می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۰۰:۲۰    
اکوفارس: در حالیکه در ماه های گذشته، نرخ سود سپرده در بانک ها در سقف 15 درصد ثابت شده بود، برخی بانک ها در روزهای ابتدایی سال ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۱:۰۴    
وزیر صنعت ، معدن و تجارت گفت: صادرات صنعتی و معدنی 22 درصد در سال 96 رشد داشت و کل صادرات غیر نفتی 6.5 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۶:۳۸    
پس از این که چین اعلام کرد بر تعداد زیادی از کالاهای آمریکایی تعرفه وضع می کند و احتمال جنگ تجاری بین این دو کشور بر چشم انداز رشد جهانی سایه انداخت، قیمت نفت سقوط کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۴:۱۸    
امروز بازار سهام در حالی در دهمین روز فعالیت کاری خود در سال 97 با معاملاتی کم حجم و کم تعداد مواجه بود که حمایت حقوقی ها در سهم های پیشرو قابل تأمل بود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۲:۴۵    
پایگاه خبری معدن نیوز- کوئیزلند استرالیا بزودی شاهد عبور طوفانی خواهد بود که انتظار می رود سبب تعطیلی و اختلال 3 تا 5 روزه در جابجایی ذغال سنگ و در نتیجه صعود قیمت این محصول باشد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۱:۲۶    
رئیس سازمان توسعه تجارت گفت: ارزش دلاری صادرات غیرنفتی در سال گذشته بر اساس برآورد اولیه گمرکات به حدود 47 میلیارد دلار رسیده که نسبت به دوره مشابه سال قبلش حدود 6 ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۰:۵۲    
بازار آلومینیوم در سال 1396 در حالی سپری شد که شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو) تنها عرضه کننده شمش اولیه آلومینیوم و بیلت و تنها معامله گر این بازار بود و دیگر شرکت تولیدکننده آلومینیوم اولیه در این ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۰:۱۵    
پایگاه خبری معدن نیوز- شرکت معدنی و صنعتی گل گهر به میزان 6 هزار میلیارد ریال افزایش سرمایه می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۰:۰۸    
با تصویب هیات وزیران و اصلاحات مربوط به حقوق گمرکی و سود بازرگانی مقررات صادرات و واردات سال 96، مقررات جدید از سال 97 قابل اجرا است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۰:۰۰    
پایگاه خبری معدن نیوز- شرکت ملی آلومینیوم هند (Nalco) و شرکت Almex کانادا در زمینه ایجاد یک سرمایه گذاری مشترک در زمینه آلومینیوم در هند با یکدیگر مذاکرده کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۰۹:۳۴    
انجمن جهانی طلا از کاهش 7 درصدی تقاضای این فلز زرد در سال 2017 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۰۹:۱۵    
پایگاه خبری معدن نیوز- موجودی سنگ آهن در 44 بندر وارداتی چین در سال 2018 تاکنون رشد قابل توجهی داشته و تا پایان ماه مارس به 161 میلیون و 300 هزار تن رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۰۷:۰۳    
هر گرم طلا 18 عیار سال گذشته را با رشد قیمت پشت سر گذاشت به گونه ای که اختلاف قیمت ابتدا و انتها سال نشان دهنده افزایش 37 هزار و 446 تومان این فلز گرانبها در بازار بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۱۷:۳۰    
مدیرعامل بانک صادرات ایران در دیدار نوروزی با کارکنان این بانک گفت: مبنای خوبی برای شروع موفق فعالیت بانک در سال 97 آماده شده و امیدواریم با تلاش همه همکاران جهش اساسی در این سال در بهبود نسبت های ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۱۶:۳۰    
پایگاه خبری معدن نیوز- به دنبال نشت خطوط لوله عملیاتی Minas-Rio در برزیل، آنگلوامریکن دستور داد عملیات معدنکاری در این منطقه تا بررسی دقیق متوقف شود ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۱۵:۰۹    
امروز سرمایه گذاران بورسی بیش از 384 میلیون برگه سهم، حق تقدم و سایر دارایی های مالی را به ارزش 753 میلیارد ریال در 41 هزار نوبت معاملاتی دست به دست کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۱۵:۰۵    
شاخص بهای تولید کننده در ایران در دوازده ماهه منتهی به اسفند 1396 نسبت به دوازده ماه منتهی به اسفند 1395 معادل 10.5درصد رشد داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۱۴:۴۵    
پایگاه خبری معدن نیوز- محمدرضا بنی اسدی راد، مدیرعامل شرکت مس به همراه، علی محمدی، عضو هیئت مدیره شرکت مس و محمدرضا عالی معاون توسعه و اکتشافات ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۱۲:۲۰    
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت : با توجه به گزارش عملکرد یازده ماهه سال 1396 منتشر شده از سوی وزارت صنعت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۱۰:۳۰    
پایگاه خبری معدن نیوز- در ماه فوریه تولید فولاد خام کشورهای CIS (کشورهای مستقل مشترک المنافع) به 7 میلیون و 675 هزار تن رسید در حالی که در فوریه سال 2017 بالغ بر 7 میلیون و 711 هزار تن بود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۱۰:۲۸    
تهران- ایرنا- بررسی جداول آماری وزارت صنعت، معدن و تجارت حاکی از صدور 25 هزار و 389 فقره جواز تاسیس و پروانه بهره برداری و اکتشاف صنعتی و معدنی در 11 ماه سال گذشته است که نشان دهنده بهبود نسبی شرایط ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۰۰:۰۳    
بغداد - ایرنا - شرکت بین المللی 'هانون' چین راهکارهای اجرای طرح تولید 3 هزار مگاوات برق در استان نجف اشرف را با مسوولان آستان قدس علوی بحث و بررسی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۳ - ۲۳:۵۹    
دنیای اقتصاد : از زمانی که نورث اندیشه خود را مبنی بر توسعه بر پایه صادرات مطرح کرد، کمتر کسی گمان می کرد این تئوری بتواند موفق باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۳ - ۲۳:۵۹    
دنیای اقتصاد : پیش بینی ها از بازار خارجی سنگ آهن و محصولات آن در سال 97 چه سمت و سویی دارد؟ کارشناسان و تحلیلگران معتبر دنیا از مک کوئری گرفته تا موسسه اچ.بی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۳ - ۲۳:۵۹    
گروه بنگاه ها : بهبود وضعیت معادن و صنایع معدنی در سال های اخیر موجب شده پتانسیل های صادراتی بسیاری در این حوزه ایجاد شود و همچنین توانمندی های داخلی در پروژه های مختلف خودنمایی بیشتری پیدا کند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۳ - ۱۳:۲۵    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:بانک مرکزی باید در راه اندازی بورس ارز پیشگام باشد نه اینکه از راه اندازی بورس ارز ممانعت کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۳ - ۱۱:۴۹    
تهران – تحریریه – خبرگزاری بحرین اعلام کرد بزرگترین ذخایر نفت و گاز این امیرنشین حاشیه خلیج فارس کشف شده است. ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۳ - ۱۱:۲۱    
ارزش کل معاملات بورس کالای ایران در سال 96در حالی به بیش از 117 هزار میلیارد تومان رسید که این رقم در سال 95، معادل 81هزار میلیارد تومان بود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۳ - ۰۹:۵۷    
قیمت نفت برنت امروز با 37 سنت، معادل 0.55 درصد افزایش به 69 دلار و 71 سنت رسید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۰:۳۸    
در طول سال 1396 تولید 9 کالای منتخب صنعتی و معدنی با کاهش مواجه شد که این اتفاق در مورد هریک از آن ها دلیل خاص خود را دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۳:۳۳    
اقتصاد ایران: دیدار تیم های ذوب آهن و الدوحیل در لیگ قهرمانان آسیا رایگان اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۳:۰۷    
پایگاه خبری معدن نیوز- طبق آمار، صادرات قراضه کره جنوبی در ماه ژانویه تا فوریه 2018 حدود 66 هزار و 500 تن بود که نسبت به مدت مشابه سال قبل 32.7 درصد کاهش داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۱:۲۱    
شرکت بورس تهران که در سال گذشته توانست فقط هفت شرکت را وارد بازار سرمایه کند، برای سال 1397 برنامه دارد که 12 شرکت را بورسی کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۰ - ۲۰:۵۲    
پایگاه خبری معدن نیوز- ایران تعرفه های واردات مقاطع تخت را کاهش می دهد و همین امر سبب افزایش بیشتر واردات خواهیم بود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۰ - ۱۲:۴۳    
ایستانیوز:در سال گذشته قیمت هر بشکه نفت برنت (به عنوان نفت شاخص) در بازارهای جهانی در خالی توانست در سال 1396 به محدوده 70 دلار برسد که در این سال قیمت هایی در محدوده 50 دلار را نیز تجربه کرده بود ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۹ - ۲۰:۳۷    
پایگاه خبری معدن نیوز- هند با اشاره به اینکه صادرات هند صنعت فولاد و آلومینیوم آمریکا را تهدید نمی کند، به دنبال لغو تعرفه های فولاد و آلومینیوم آمریکا است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۹ - ۱۸:۲۲    
پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت سنگ آهن در روز گذشته به دلیل عدم اطمینان در تولید کارخانه های فولاد چین تقریبا تثبیت شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۹ - ۰۹:۵۲    
به نام خدا شرکت ملی صنایع مس ایران نیز در این مسیر امیدبخش و رونق افزا، آمادگی کامل خود را برای حضوری مؤثر در عرصۀ حمایت از کالای ایرانی و توسعه، پیشرفت و اعتلای تولید ملی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۲۲:۰۷    
پایگاه خبری معدن نیوز- طبق اعلام دفتر معادن هند (IBM)، گوا برای فقط 60 سال آینده ذخایر قطعی سنگ آهن خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۲۱:۰۷    
پایگاه خبری معدن نیوز- بر اساس اعلام موسسه آهن و فولاد آمریکا در هفته منتهی به 24 مارس 2018، تولید فولاد خام داخلی یک میلیون و 803 هزار تن بود در حالیکه نرخ بهره وری از ظرفیت ها 77.4 درصد بود ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۷:۰۷    
پایگاه خبری معدن نیوز- طبق اعلام شرکت JSW فولاد هند، این شرکت برنامه ریزی کرده که حدود 500 میلیون دلار برای خرید کارخانجات فولاد در تگزاس امریکا، هزینه نماید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۷:۰۷    
پایکاه خبری معدن نیوز- شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در سال گذشته درمجموع 24 میلیون و 508 هزار تن کنسانتره و گندله تولید کرد که در سال 95 بالغ بر 19 میلیون و 621 هزار تن بود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۲:۲۷    
وزیر امور اقتصادی و دارایی از افزایش 30 درصدی درآمدزایی گمرک در سال گذشته نسبت به آنچه که دولت از درآمدزایی برای این حوزه پیش بینی کرده بود، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۲:۰۳    
اصفهان- مدیر عامل شرکت ذوب آهن اصفهان گفت: راه اندازی کارخانه ذوب آهن نه تنها باعث رونق صنعت در کشور شد، بلکه کارخانه سازی نیز در ایران رونق گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۱:۵۲    
پایگاه خبری معدن نیوز- تولید فولاد مبارکه از 6 میلیون و 71 هزار تن 95 به 6 میلیون و 851 هزار تن در سال 96 رسید که حکایت از رشد 12.85 درصدی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۷ - ۱۲:۰۷    
پایگاه خبری معدن نیوز- انجمن جهانی فولاد WorldSteel می گوید تولید فولاد ایران طی 2 ماه ابتدای 2018 با جهش 48.9 درصدی مواجه شده و از 2 میلیون و 999 هزار تن به 4 میلیون و 460 هزار تن رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۷ - ۰۶:۲۱    
برخی تامین سنگ آهن را پاشنه آشیل دستیابی به هدف تولید 55 میلیون تن فولاد می دانند اما رئیس هیات عامل ایمیدرو تاکید دارد؛ اکتشافات جدید مشکل تامین سنگ آهن را حل خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۷ - ۰۰:۲۲    
پایگاه خبری معدن نیوز- بهای زغال کک شو به روند نزولی خود ادامه داد زیرا فروشندگان به شدت سعی دارند محموله های دریایی خود را از ترس کاهش بیشتر قیمت تخلیه نمایند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۷ - ۰۰:۰۷    
پایگاه خبری معدن نیوز- سنگ آهن در پی تشدید تنش میام آمریکا و چین و قوت گرفتن جنگ تجاری میان این دو کشور به پایین ترین سطح درطول چهار ماه اخیر رسید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۵:۲۹    
به نقل از روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد،با حکم دکتر ربیعی وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی مهندس محمدجواد عسکری با حفظ سمت قبلی “مدیرعامل صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد” منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۵:۰۷    
پایگاه خبری معدن نیوز- آمار تولید ماهانه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو نشان می دهد این شرکت در سال 96 بالغ بر 12 میلیون و 833 هزار و 464 تن انواع محصول تولید کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۲:۵۲    
پایگاه خبری معدن نیوز- کالسیمین 6.94 درصد از سهام خود در شرکت صنعت روی زنگان را واگذار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۲۱:۵۷    
پایگاه خبری معدن نیوز- شرکت کالسیمین آمار تولید و فروش سال 96 خود را منتشر کرد که براساس این آمار 316 هزار و 177 تن انواع کنسانتره سرب، روی و شمش تولید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۱۷:۴۳    
پایگاه خبری معدن نیوز- گزارش عملکرد سال 96فولاد خراسان نشان می دهد این شرکت در سال گذشته موفق به یک میلیون و 244 هزار تن آهن اسفنجی، 851 هزار تن شمش فولاد و 529 هزار تن محصولات سبک ساختمانی شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۱۷:۲۸    
پایگاه خبری معدن نیوز-شرکت معادن بافق در سال 96 در مجموع 18 هزار و 900 تن کنسانتره روی و هزار و 737 تن کنسانتره سرب تولید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۱۴:۱۴    
پایگاه خبری معدن نیوز- صادرات سنگ آهن ایران در سال 96 در مجموع 20 میلیون و 678 هزار و 484 تن سنگ آهن گزارش شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۱۳:۰۶    
در روز جاری همه هفت شاخص بورس صعودی شدند. شاخص کل با رشد 135 واحدی به رقم 96 هزار و 425 رسید. شاخص های بازار اول و دوم نیز به ترتیب 81 و 365 واحد صعودی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۰۷:۱۴    
پایگاه خبری معدن نیوز- طبق آمار رسمی موسسه آمار ترکیه (TUIK) صادرات نورد سردد ترکیه در ژانویه 2018 حدود 13 هزار و 100 تن بود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۰۶:۱۴    
یکی از مسائلی که سرمایه گذاران به آن علاقمند هستند دستیابی به اطلاعات ذخایر مواد معدنی در کشورها است تا بتوانند از این طریق سرمایه گذاری درستی داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۴ - ۱۴:۴۴    
پایگاه خبری معدن نیوز- براساس آمار باربری بندر در کوئیزلند شمالی، مجموع صادرات ذغال سنگ کوئیزلند شمالی استرالیا در ماه فوریه 11.1 میلیون تن بود که نسبت به مدت مشابه سال قبل 2 درصد افت داشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۴ - ۱۱:۱۴    
پایگاه خبری معدن نیوز- مرحله دوم مناقصه برای فروش شرکت فولاد اسار هندوستان 2 آوریل آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۴ - ۰۹:۴۴    
پایگاه خبری معدن نیوز- پیشرفت پروژه فولاد سازی شرکت فولاد سفید دشت چهارمحال وبختیاری تنها در سال 1396 به 22 درصد رسید. و مجموع کل پروژه پیشرفت 63 درصدی داشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۴ - ۰۹:۴۴    
پایگاه خبری معدن نیوز- شاخص سنگ آهن (عیار 62 درصد) در آخرین روز از هفته گذشته در محدوده قیمت 64.58 دلار به ازای هر تن برای تحویل در بنادر چین بود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۳ - ۲۰:۵۹    
پایگاه خبری معدن نیوز- صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه خبری معدن نیوز در پیامی نوروزی با کاربران خود سخن گفت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۱۷:۲۶    
پایگاه خبری معدن نیوز در طول سال گذشته رشد تقاضای جهانی برای محصولات آلومینیوم فضای تجاری خوبی را برای صنعت آلومینیوم تضمین کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۱۴:۴۱    
پایگاه خبری معدن نیوز- در ماه ژانویه 2018 استخراج از معادن روی قزاقستان 19.6 درصد نسبت به ژانویه سال قبل کاهش داشته و به 39.5 هزار تن رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۱۱:۳۹    
هیئت دولت مجموع حقوق گمرکی و سود بازرگانی 1025 ردیف تعرفه را مصوب و از روز یکم فروردین 1397 قابل اجرا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۱ - ۰۹:۳۳    
اطلاعات سازمان زمین شناسی آمریکا نشان می دهد در سال 2017 شیلی بار دیگر در جایگاه بزرگترین تولیدکننده مس جهان ایستاد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۲:۳۷    
در 11 ماهه امسال 2 هزار و 373 واحد صنعتی نیمه راکد با اشتغال 36 هزار و 47 نفر در شهرک ها و نواحی صنعتی احیا شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۳    
ال – سی طرح های سیکل ترکیبی 484 مگاواتی انرژی گستر قشم و پالایش میعانات گازی آدیش جنوبی عسلویه توسط بانک صنعت و معدن گشایش یافت. ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۰۹:۳۶    
رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: مقرر شد از الان تا پایان سال آبی، با صرفه جویی و مدیریت ، 400 میلیون متر مکعب آب پشت سد ذخیره شود که در پاییز به کشاورزان آب داده شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۳:۱۲    
در تاریخ 21/12/96 جلسه مشترک انجمن زغالسنگ ایران و نمایندگان محترم حوزه معادن زغالسنگ در محل کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی برگزار شد . ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۴:۳۴    
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: پیگیری ها از شعب بانک ها نشان می دهد که نرخ سود سپرده های جدید همانند قبل از آغاز عرضه اوراق گواهی سپرده، همچنان 15 درصد است. ...
مشاهده نتایج بیشتر...