سه شنبه ۲۵ مهرساعت ۱۱:۱۱Oct 2017 17

پایگاه خبری ماسال (masalnews.ir)

پایگاه خبری ماسال 1 فروردین 1395 پایگاه خبری ماسال 1 فروردین 1396 پایگاه خبری ماسال 1 اردیبهشت 1396 پایگاه خبری ماسال 1 خرداد 1396 پایگاه خبری ماسال 31 تیر 1396 پایگاه خبری ماسال 31 مرداد 1396 پایگاه خبری ماسال 3 شهریور 1396 پایگاه خبری ماسال 1 مهر 1396 پایگاه خبری ماسال 2 مهر 1396 پایگاه خبری ماسال 3 مهر 1396 پایگاه خبری ماسال 4 مهر 1396 پایگاه خبری ماسال 5 مهر 1396 پایگاه خبری ماسال 6 مهر 1396 پایگاه خبری ماسال 7 مهر 1396 پایگاه خبری ماسال 8 مهر 1396 پایگاه خبری ماسال 9 مهر 1396 پایگاه خبری ماسال 10 مهر 1396 پایگاه خبری ماسال 11 مهر 1396 پایگاه خبری ماسال 12 مهر 1396 پایگاه خبری ماسال 13 مهر 1396 پایگاه خبری ماسال 14 مهر 1396 پایگاه خبری ماسال 15 مهر 1396 پایگاه خبری ماسال 16 مهر 1396 پایگاه خبری ماسال 17 مهر 1396 پایگاه خبری ماسال 18 مهر 1396 پایگاه خبری ماسال 19 مهر 1396 پایگاه خبری ماسال 20 مهر 1396 پایگاه خبری ماسال 21 مهر 1396 پایگاه خبری ماسال 22 مهر 1396 پایگاه خبری ماسال 23 مهر 1396 پایگاه خبری ماسال 24 مهر 1396 پایگاه خبری ماسال 25 مهر 1396 
  ۹ ساعت پیش    
نشست بررسی مسائل و مشکلات شهرک صنعتی ماسال با حضور مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان و فرماندار ماسال در دفتر کار فرمانداری برگزار شد.
  ۹ ساعت پیش    
اعضای شورای اسلامی دوره چهارم و شهردار سابق ماسال با تیم مدیریتی شهرداری این شهر دیدار کردند.
  ۹ ساعت پیش    
بازاری در چین وجود دارد که مادرها تصاویری از فرزندشان به همراه مشخصاتش به دیوار می چسبانند تا سوژه ای برای ازدواج فرزندشان پیدا شود!
  ۹ ساعت پیش    
بشریت به طور فزاینده ای در حال نقل مکان به شهرها هستند اما زمین در شهرها وسعت بیشتری نمی یابد و بدین ترتیب آپارتمان های ما کوچک تر و زندگی هایمان متراکم تر می شود.
  ۹ ساعت پیش    
جلالیان گفت: مقرر شد اکیپ عملیاتی آسفالت مسیر ییلاقی ماسال به گیلوان به طول 6 کیلومتر در نیمه اول آبان ماه سال جاری در منطقه مستقر شود.
  ۱۰ ساعت پیش    
محمدیاری گفت: امروزه همه در دنیا می دانند که جمهوری اسلامی به هیچ قدرتی باج نمی دهد. این ایستادگی بر اعتقادات پاسخ خوبی به همه یوه گویی هاست و نتایج مثبتی در تاکنون برای کشور داشته و در آینده نیز ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۲۲:۳۷    
محمود شکری عصر دیروز از روند آسفالت در روستای مهدیخانمحله ماسال بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۲۱:۵۲    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: با اجرای طرح ثبت و شناسه دار کردن گوشی های تلفن همراه (رجیستری)، قیمت گوشی در بازار موبایل گران نمی شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۸:۰۷    
مرگ و نفرین باد بر شما قاتلان و مدعیان حقوق بشر با این حقوق بشر غربیتان، که در مقابل این همه جنایات بخاطر منافع خودتان لب فروبسته اید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۸:۰۷    
باورمان نمیشد کسی که بیش از عمر انقلاب به این نظام سالها خدمت صادقانه کرده است آنهم در راس حکومت، امروز در دهه هفتم زندگی اش در یک روستای کوچک گذران عمر می کند و مرور خاطرات.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۶:۵۲    
روندی که او پیش گرفته است منجر به سرخوردگی دولت و مردم آمریکا در سطح سیاست جهانی است
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۷    
باشگاه بدنسازی میثم در رقابت های قهرمانی باشگاه های استان گیلان مقام نخست تیمی را کسب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۸:۵۲    
شب گذشته 45 راس گاو و گوسفند در آتش سوزی طویله ای در روستای کوچکام در آتش سوختند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۱:۳۷    
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ماسال در پاسخ به اظهارات توهین آمیز رئیس جمهور آمریکا در بیانیه ای اعلام کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۰:۵۲    
حامد تقی زاده نوشت: ترامپ! آن هایی که حدود چهل سال در اتاق های فکر نشستند و عقل های خود را روی هم گذاشتند، در مقابل ملت ایران هیچ غلطی نتوانستند انجام دهند، تو که خود را به دیوانگان منتسب کرده ای ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۷    
حجت الاسلام و المسلمین شریفی آل هاشم، قاضی ناظر دادگستری شهرستان ماسال به همراه مدیر دفتر اجرای احکام کیفری ماسال، از بخشهای مختلف بازداشتگاه صومعه سرا بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۰۹:۵۲    
نشست فرماندار ماسال با مدیر کل اوقاف و امور خیریه گیلان پیرامون مسائل حوزه اوقاف و ارتقای امکانات رفاهی بهداشتی بقاع متبرکه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۲۳:۳۷    
نیرومند با اشاره به انزوای تاریخی امریکا اظهار داشت: این حربه ها به نوعی دست و پا زدن هایی برای مستور نگه داشتن انزوای آمریکاست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۹:۲۲    
کرلایی گفت: در همین ابتدای کار کلاه بزرگی بر سر استاندار نهاده اند و ایشان می بایست از خود دفاع کند و به مدیران ارشد سازمان صنعت، معدن و تجارت اعلام کند که کمی دست نگه دارند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۴:۰۷    
سرهنگ جانبار گفت: دو اتوبوس از دانش اموزان دختر ماسالی صبح امروز جهت بازدید از مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۹:۰۷    
خلیج فارس، همیشه فارس است و از میان آنچه او امشب گفت این شاید کم اهمیت ترین و کم ارزش ترین حرف او بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۸:۵۲    
فرمانده انتظامی استان گیلان با روحانی جوان آمر به معروف که چندی پیش مضروب شده بود دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۸:۵۲    
صفحه نخست روزنامه های کشور
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۸:۳۷    
مثَل ما مَثَل بازی فوتبالی را می ماند که یک تیم مدام حمله کند و تیم مقابل به لاک دفاعی فرو برود و در حال دفاع کردن باشد و فرصت خود نمایی و عرضه استعدادهای خود و بروز توانایی هایش را نداشته و نتواند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۸:۲۲    
فردی که سابقه برداشت غیر مجازشن از مناطق مختلف شهرستان ماسال را داشته است، هم اکنون به دنبال دریافت مجوز معدن شن در دو نقطه از این شهرستان است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۸:۰۷    
در حالی که مسئولان دولتی درباره تلاش برای رفاه زائرین اربعین شعار می دهند، زائرین هر سال با افزایش هزینه های بیشتری با نام های مختلف و در بخش های ویزا، بیمه، کارگزاری، هلال احمر ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۷:۵۲    
رئیس جمهور با اشاره به سخنرانی ترامپ گفت: در سیاست های ترامپ جز فحاشی و اتهامات واهی علیه ایران چیزی وجود نداشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۷:۵۲    
امام جمعه اسالم گفت: این روزها خبرهای ناگواری از تخلفات و اختلاس های مدیران کل استان گیلان به گوش می رسد که برای گیلان شهیدپرور مایه شرمندگی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۷:۵۲    
سپنا نیکنام روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا با قدردانی از حمایت های همشهریان و همکیشان یزدی، آنها را از هرگونه تجمع بر حذر داشت و گفت: مسئولان در آرامش، پیگیری های قانونی را انجام می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۷:۵۲    
رئیس جهاد کشاورزی ماسال گفت: امسال بعد از کشت برنج 2 هزار و 750 هکتار از اراضی کشاورزی ماسال زیر کشت دوم قرار گرفت و این شهرستان در زمینه کشت دوم کشاورزی داری رتبه اول استانی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۷:۳۷    
رئیس جمهور آمریکا می گوید دولت قبلی کشورش، تحریم های ایران را که می رفت نظام ایران را دچار فروپاشی کند، به اشتباه برداشته و او این اشتباه را جبران می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۱:۰۷    
مستند پول و پورن روایتی است از قاچاق دختران ایرانی و باندهای فساد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۷:۲۲    
مردم ماسال همزمان با سایر شهرستان های استان گیلان امروز پای نامه ارسالی به دفتر مقام معظم رهبری برای برقراری دیدار سالیانه با مردم این استان امضا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۵:۵۲    
جنجال های اخیر درمورد برجام مانند انتظار برای احیای کسی است که نفس نمی کشد و بی تحرک است و ماه هاست از مرگش گذشته اما انگار تا قاتل به قتل اعتراف نکند دل بازماندگانش آرام نمی گیرد!
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۵:۵۲    
طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، دکتر یوسفیان به عنوان سرپرست اداره نظارت بر امور دارویی این دانشگاه منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۵:۲۲    
مستند پول و پورن روایتی است از قاچاق دختران ایرانی و باندهای فساد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۵:۲۲    
فرهاد دلق پوش، نماینده دوره هشتم مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی به عنوان رییس جدید سازمان صنعت معدن و تجارت گیلان منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۵:۰۷    
مرکز آمار ایران اعلام کرد استان های سمنان با 7.1 درصد، مرکزی با 8.2 درصد و گیلان با 9.2 درصد کمترین نرخ بیکاری کشور را در تابستان امسال داشتند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۵:۰۷    
فرماندار ماسال با اشاره به نگرش ویژه ی دولت تدبیر و امید نسبت به روستاها، گفت: با توجه به همین نگرش در سال های اخیر شاهد افزایش چشمگیر پروژه های عمرانی روستا همچون آسفالت راه های روستایی بوده ایم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۴:۵۲    
امام جمعه موقت ماسال گفت: همانطور که رهبر انقلاب فرمودند مسئولین، مناصب را به دید کاسبی ننگرند و هدف از قبول مسئولیت را اجرای عدالت و تامین آسایش مردم ببینند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۱:۳۷    
بیمه یکی از مهمترین و ضروری ترین خدمات هر جامعه است و تقریبا همه ی شهروندان با توجه به فعالیت اجتماعی خود با یک یا چند نوع بیمه سروکار خواهند داشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۱:۲۲    
صبح دیروز مراسم مهر عاطفه ها در دبیرستان عصمت شاندرمن با حضور مسئولین شهرستانی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۰۹:۲۲    
عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: دری اصفهانی کارمند وزارت خزانه داری آمریکا بوده و از وزارتخانه دولت آمریکا حقوق می گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۰۷:۰۷    
در سن و سالی که هنوز بسیاری به خانه و خانواده وابسته اند کمیته امداد را در ماسال بنیان نهاد. او را آنگونه دیدند که حتی به سرپرستی کمیته امداد ماسال گماردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۲۳:۵۲    
آتش سوزی در ایالت کالیفرنیای آمریکا چندین کشته و مجروح و مفقود داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۲۳:۵۲    
سرهنگ علی پاسخی گفت: مراسمی به مناسبت شهادت امام سجاد(ع) و با سخنرانی آیت الله سید ابراهیم رئیسی و مداحی حاج اسماعیل عموزاده برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۲۲:۲۱    
عصر دیروز مراسم گرامیداشت روز جهانی کودک در حسینیه شهدای ماسال برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۲۲:۲۱    
نوجوان 13 ساله در اثر واژگونی نیسان وانت در جاده اسالم به خلخال جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۲۱:۲۱    
فرماندار ماسال بر لزوم برنامه ریزی متناسب با ظرفیت موجود در سطح روستاها در جهت ایجاد اشتغال و درآمد پایدار روستائیان تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۹:۲۱    
دور جدید آسفالت معابر شهری ماسال از دیروز در خیابان های شهید شیرازی و شهید توفیق آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۹:۲۱    
برف نقاطی از مناطق ییلاقی شهرستان ماسال را سفید پوش کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۹:۰۶    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: میانمار اجازه ورود کمک ها به خاک خود برای مسلمانان این کشور را نمی دهد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۹:۰۶    
گفتگو با حاج محمود با بقیه مصاحبه هایم فرق داشت، او از نسل اول خمینی بود با سن و سالی زیاد اما از بسیاری از ما جوان ها پرشورتر راجع به انقلاب سخن می گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۹:۰۶    
سردار کمالی با اشاره به جلسه دیروز سرلشگر باقری و علی لاریجانی زمان اجرای توافقات این جلسه برای سربازان و اولویت های بهره مندی از تسهیلات مورد توافق در این جلسه را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۸:۵۱    
سخنگوی دولت سپاه را یکی از مولفه های قدرت و دفاع ملت بعد از انقلاب خواند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۹:۲۰    
نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال گفت: ماموران منابع طبیعی برای مردم روستا مشکل ایجاد کرده و آنان را به دادگاهی کردن و تشکیل پرونده تهدید می کنند .
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۰:۰۵    
امیرالمومنان(ع) فرمود: خدای سبحان حقوق بندانش را بر حقوق خویش مقدم کرده است و رعایت حقوق مردم به ادای حقوق خدا خواهد انجامید ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۰۹:۰۵    
فرماندار ماسال از کشف آثار باستانی متعلق به عصر آهن و دوره های اشکانیان و هخامنشیان در منطقه ی دیولانه ی شاندرمن خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۰۹:۰۵    
جلالیان گفت: در همین هفته برای چندمین باز جلسه ای با خضور حاج محمود شکری و دعوت از دو پیمانکار در شهرداری ماسال برگزار کردیم و نماینده محترم از دو پیمانکار خواستند کار را شروع کنند تا قیر رایگان با ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۰۸:۳۵    
دادستان عمومی و انقلاب رشت امروز گفت : این مدیر دستگیر و با قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۰۸:۳۵    
سرلشکر جعفری گفت: هماهنگی خوبی بین ما و ظریف در اعلام مواضع در برابر دشمنان و دشمنی های دشمنان علیه ایران اسلامی وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۰۰:۳۵    
به گزارش ماسال نیوز؛ مستند جنجالی قربانیان تلگرام از سوی خبرگزاری فارس واحد گیلان منتشر شد. دانلود انتهای پیام /
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۳:۵۰    
فرمانده انتظامی ماسال در نشستی مشترک با اصحاب رسانه ضمن بیان عملکرد ناجا در این شهرستان، از جمعی از خبرنگاران ماسالی تقدیر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۰:۵۰    
امروزه رکود اقتصادی و به موازات آن رکود ساخت و ساز، عمده ترین ردیف درآمدی شهرداری ها را با افت شدید روبرو کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۰۹:۵۰    
6 ماه حبس و 30 ضربه شلاق مجازات خبرنگاران باغملکی به جرم حمایت از دانش آموزان فقیر!
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۰۹:۳۵    
ساره بیات گفته است شوهر خواهر شبیه برادر است اما به نظر من شوهر خواهر شبیه برادر نیست . من با رضا احساس محرمیت می کنم چون دستهایش شبیه دستان پدرم است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۰۹:۳۵    
طی چند روز گذشت یک مطلب قابل تامل در کانال های اجتماعی منتشر شده و بازتاب زیادی نیز پیدا کرده است است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۰۹:۳۵    
در آستانه روز ملی روستا، دکتر سعید جلیلی نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی با مسئولان باشگاه کشاورزان جوان و جمعی از کشاورزان و روستاییان دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۰۹:۲۰    
کوهی گفت: بررسی های اولیه از دیواره های سنگی ، سازه ها و کوره های فلزی و ظروف سفالی کشف شده در این محوطه باستانی نشان می دهد قدمت آن هزاره اول قبل از میلاد است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۰۹:۲۰    
امام جمعه ماسال با تاکید بر اینکه آسیب های فرهنگ حسینی به مرور باید از بین برود، گفت: همچنان بافرهنگ اقامه نماز در ظهر عاشورا فاصله داریم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۲۲:۲۰    
اژه ای گفت: علنی بودن یا نبودن دادگاه بقایی به تشخیص قاضی است.اگر دادگاه علنی باشد احمدی نژاد هم می تواند شرکت کند و منعی وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۲۲:۲۰    
شامگاه شنبه سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان از ننه مه لقا مادر اطاقوری بازدید کرد و دستور داد تا در مدت یک هفته به وضعیت مسکن و مشکلات ننه مه لقا رسیدگی شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۵:۳۵    
در نشست مشترک مدیر کل مخابرات استان گیلان با جمعی از مسئولین شهرستان ماسال در دفتر فرمانداری این شهرستان مشکلات مخابراتی مردم منطقه بررسی شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۵:۲۰    
بررسی اسناد آمد نیوز نشان می دهد جاعلان تاکنون کار اداری نکرده اند و از همین رو نتوانستند اسناد جعلی خود را بدون خطا منتشر کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۰:۵۰    
جلالیان گفت: ایجاد فناوری ارتباط ftth (fiber to the home) با پهنای باند بالا که از طریق آن میتوان امکاناتی همچون ایجاد ارتباط بر روی فیبر نوری تا منزل مشترک، تلفن تصویری ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۰۹:۰۵    
نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس با بیان اینکه سیل روزهای گذشته سیلی شدید نبوده است، گفت: 3 سال است هیچ پولی از اعتبارات ستاد بحران به استان گیلان پرداخت نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۰۹:۰۵    
نماینده مردم رشت گفت: همه می دانند آمارهای ارائه شده ایجاد اشتغال شعار است و من هیچ اعتقادی به این آمارها ندارم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۰۹:۰۵    
14 نفر از هنرمندان ماسالی برای دریافت تسهیلات مشاغل خانگی به بانک های عامل معرفی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۰۹:۰۵    
توکل حیدری رییس کل دادگستری آذربایجان غربی با اشاره به در جریان بودن تحقیقات در مورد انگیزه قتل فجیع مهاباد که تصاویر آن در فضای مجازی منتشر شده است گفت: در تحقیقات اولیه در بازپرسی "د ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۰۹:۰۵    
خیلی از افراد نگران این هستند که نکند بیرون زدگی دیسک کمر داشته باشند و در آینده درد آن را نتوانند تحمل کنند اما با این تست می توانید بفهمید که بیرون زدگی دیسک کمر دارید یا خیر.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۰۸:۵۰    
مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی به مناسبت هفته نیروی انتظامی، صبح دیروز در محوطه ی ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان ماسال برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۸:۰۵    
در دولت تدبیر و امید توجه ویژه به مناطق روستایی و ارتقای شاخص های توسعه پایداردر روستاها از جمله اولویت های اساسی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۸:۰۵    
رئیس جمهور گفت: ما در مذاکرات هسته ای و در توافق برجام به موارد و منافع غیرقابل بازگشت رسیدیم که هیچکس نمی تواند آنها را بازگرداند نه آقای ترامپ نه 10 تا ترامپ دیگر، این ها غیرقابل بازگشت هستند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۴:۲۰    
صبح امروز مراسم تودیع و معارفه ریاست شبکه بهداشت شهرستان ماسال برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۰۸:۰۵    
عملیات عمرانی گازرسانی به روستای پنگاپشت آغاز شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۰۷:۵۰    
بر اثر بارش شدید باران و بالا آمدن آب رودخانه در روستای خواجه کری جوکندان تالش یک مرغداری 30 هزار دچار آبگرفتگی شده و مرغ های این مرغ داری تلف شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۰۷:۵۰    
هیات الزهرا را باید ترکیبی از هیات های مذهبی تکیه محور ثابت و دسته های عزاداری زنجیر زنی دانست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۱۸:۳۵    
معاون اول رئیس جمهور گفته که اطلاعی از دلایل بازداشت برادرش ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۱۸:۳۵    
بارش نخستین برف پاییزی صبح چهارشنبه 12 مهر در ارتفاعات جاده اسالم به خلخال در استان گیلان شروع شد و با بارش 20 سانتی خود جلوه ای زیبا به ارتفاعات این جاده توریستی داده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۱۸:۳۵    
موسی فکور که از نامزدهای جدی تصدی مسئولیت شهرداری ماسال بود، عصر دیروز با رای 3 عضو شورای شهر خمام، شهردار این شهر شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۱۸:۲۰    
مهدی جهانگیری رییس گروه مالی گردشگری و نایب رییس اتاق بازرگانی تهران بازداشت شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۱۸:۲۰    
حجت الاسلام آزموده در خطبه های نماز جمعه این هفته ماسال گفت: خیلی ها کودکانشان را در مهد کودک ها رها کرده اند و به آسیب هایی که از این طریق بر کودکان وارد می شود توجهی ندارند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۱۸:۰۵    
فرمانده انتظامی ماسال در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه شهرستان به مناسبت هفته ناجا گفت: هدف ما برقراری امنیت است نه بازی با آمارها اما شمه ای از عملکرد پلیس ماسال را بری اطلاع مردم عزیز بیان می ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۳ - ۲۰:۵۰    
ترکیب هیات رئیسه شورای اسلامی شهرستان ماسال صبح امروز پس از رای گیری از میان اعضا تعیین شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۳ - ۲۰:۲۰    
فرماندار ماسال با اشاره به بارش 5 تا 20 سانتیمتری برف در ارتفاعات ماسال، گفت: با بارش مداوم 48 ساعته باران، مشکلی در این شهرستان گزارش نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۳ - ۱۷:۳۵    
فرماندار ماسال صبح امروز در نشستی با مدیر کل کتابخانه های عمومی به بررسی مشکلات سخت افزاری کتابخانه های عمومی و راهکارهای توسعه فرهنگ کتاب خوانی پرداختند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۳ - ۱۷:۳۵    
فرماندار ماسال با تقدیر از زحمات و مجاهدت های کارکنان خدوم نیروی انتظامی، گفت: امنیت امروزمان را مدیون خون شهداء از جمله شهدای گرانقدر نیروی انتظامی هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۳ - ۱۷:۳۵    
فرماندار ماسال صبح دیروز در نشستی مشترک با مدیرکل منابع طبیعی گیلان به بررسی مشکلات حوزه منابع طبیعی شهرستان ماسال پرداختند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۳ - ۱۷:۳۵    
فرماندار ماسال در جمع شورای انجمن اولیاء و مربیان استان گیلان بر توجه جدی به ابعاد اخلاقی و اجتماعی دانش آموزان در کنار بعد آموزشی تاکید کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...