پنجشنبه ۲۳ آبانساعت ۲۲:۵۶Nov 2019 14

پایگاه خبری ماسال (masalnews.ir)

پایگاه خبری ماسال 1 فروردین 1395 پایگاه خبری ماسال 1 فروردین 1396 پایگاه خبری ماسال 29 اسفند 1397 پایگاه خبری ماسال 31 فروردین 1398 پایگاه خبری ماسال 31 اردیبهشت 1398 پایگاه خبری ماسال 31 خرداد 1398 پایگاه خبری ماسال 1 تیر 1398 پایگاه خبری ماسال 30 مرداد 1398 پایگاه خبری ماسال 28 شهریور 1398 پایگاه خبری ماسال 16 مهر 1398 پایگاه خبری ماسال 1 آبان 1398 پایگاه خبری ماسال 2 آبان 1398 پایگاه خبری ماسال 4 آبان 1398 پایگاه خبری ماسال 8 آبان 1398 پایگاه خبری ماسال 9 آبان 1398 پایگاه خبری ماسال 10 آبان 1398 پایگاه خبری ماسال 11 آبان 1398 پایگاه خبری ماسال 12 آبان 1398 پایگاه خبری ماسال 13 آبان 1398 پایگاه خبری ماسال 14 آبان 1398 پایگاه خبری ماسال 17 آبان 1398 پایگاه خبری ماسال 18 آبان 1398 پایگاه خبری ماسال 19 آبان 1398 پایگاه خبری ماسال 20 آبان 1398 پایگاه خبری ماسال 21 آبان 1398 پایگاه خبری ماسال 22 آبان 1398 پایگاه خبری ماسال 23 آبان 1398 
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۰۹:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
مسئولان گفته اند زباله سوز سراوان معطل فقط 10 میلیارد تومان است. چه پول هایی که کجاها خرج می شود!!
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۰۹:۰۹    
سیروس رَجا فعال سیاسی و اقتصادی شهرستان رضوانشهر در برنامه به وقت مردم درباره برخی نامزدهای انتخابات تالش بزرگ اظهار نظر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۳:۳۵    
رامین امیری از رزمندگان داوطلب دفاع مقدس در سن 15 سالگی در منطقه مریوان به دست نیروهای بعثی به شهادت رسید.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۱:۳۵   + ۳۶ سایت دیگر  
سرلشکر باقری امروز در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای بسیج گفت: به ثمر نشستن تلاش های جهادی شهید طهرانی مقدم باعث شد ایران به قدرت اول موشکی منطقه بدل شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۰۹:۲۴    
متأسفانه ساعتی قبل، ایرج صالحی یکی از نخستین معلمان شهرستان ماسال درگذشت.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۲:۱۹    
کمیسیون تجدید نظر ماده صد برای یکی از نمایندگان فعلی گیلان در مجلس شورای اسلامی به خاطر تعدد تخلفات تنها در یک ملک شخصی حکم جریمه پنج میلیارد و ششصد میلیون ریالی صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۳:۴۶    
دیوان عالی کشور، با رد اعتراض دادستان ماسال به رأی دادگاه مطبوعات گیلان مبنی بر تبرئه مدیرمسئول #ماسال نیوز در اتهام انتشار تصاویر مستهجن و هتک هیثیت عمومی ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۰:۴۶    
یک منبع کارگری درباره مشکلات کارگران شرکت سهامی جنگل شفارود رضوانشهر گفت: متأسفانه کارگران جنگل شفارود از خرداد ماه امسال حقوق دریافت نکرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
اعضای هیات نظارت نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان های تالش، ماسال و رضوانشهر، مشخص شدند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۳:۴۶    
سومین قسمت از برنامه به وقت مردم ویژه برنامه جدید ویدئویی ماسال نیوز به سراغ سیروس رجا فعال اقتصادی، سیاسی اجتماعی شهرستان رضوانشهر رفته است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۰۸:۴۱    
با ابلاغ آیت الله رئیسی رییس دستگاه قضا اسماعیل حسن زاده به سمت معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان تهران و رئیس حوزه ریاست دادگستری کل استان تهران منصوب شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۰۸:۴۱    
حجت الاسلام موسوی در خطبه های روز گذشته نماز جمعه ماسال ضمن برشمردن آسیب های قاچاق کالا و واردات بی رویه، بر ضرورت برخورد هرچه قاطع تر مسوولان با #قاچاق سازماندهی شده کالا تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۰۸:۴۱    
اخبار ورزشی ساعت 13 گزارش مفصل و مبسوطی از این برد آماده می کرد؛ با سرمربی و بازیکنان مصاحبه می شد؛ اخبار ساعت 14 در ویژه های خبری به این خبر می پرداخت ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۰۸:۴۱    
تالش اکنون در خط مقدم سینمای جمهوری اسلامی است. خط شکن شده است و مرکز انسان انقلابی؛ مرکز نوجوانان فعال گام دومی!
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
ساعت 02:17 امروز زمین لرزه 5.9 ریشتری در عمق 8 کیلومتری، منطقه تَرْک از توابع شهرستان میانه در استان آذربایجان شرقی را لرزاند که گزارش اولیه حاکی از تخریب سه روستاست.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۰۸:۳۲    
فیلم سینمایی منطقه پرواز ممنوع از طریق سینما سیار در تالش اکران شد و در دو روز اکران با فروش 5010000 تومانی، رکورد فروش یک فیلم در این شهرستان را با سه برابر بیشتر نسبت به فیلم قبلی (هزارپا) شکست.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
راهپیمایی روز جهانی مبارزه با استکبار جهانی و آمریکا صبح امروز با حضور مردم و دانش آموزان ماسالی از مقابل سپاه این شهرستان تا مزار شهدای شهر برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۹:۴۳    
این روزها عراق و لبنان شاهد نآرامی های اجتماعی است و بهانه این نآرامی ها مشکلات اقتصادی و اصلاح ساختار مدیریتیست.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۴:۳۸    
دبیر حزب مردمسالاری گیلان گفت: بنده درباره ارسال لیست هیئت اجرایی مطالبی را شنیده ام و شواهد و قراین نشان می دهد که چنین لیستی ارسال شده است و این کار، یک اقدام بسیار غلطی است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۴:۳۸   + ۳۴ سایت دیگر  
دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار، فراخوان دهمین دوره این رویداد سینمایی را منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۰۹:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
دادستان ماسال از رفع تصرف 10 هزار مترمربع از اراضی ملی ماسال که توسط متصرفان اشغال شده بود خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۱:۰۶   + ۲۲ سایت دیگر  
آخرین وضعیت اعلام اموال نمایندگان گیلان به قوه قضاییه را در جدول زیر می بینید
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ - ۲۰:۵۴    
منطقه پرواز ممنوع، از جهت تنوع هم نقطه مقابل سینمای تلخ اجتماعی ایران است. فیلمی نیست که سر و ته قصه داخل یک اتاق نیمه تاریک با دو بازیگر جمع شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ - ۱۹:۵۴    
شکایت از رضا صفوی بخشدار پیشین شاندرمن، حاشیه های نامزدی در انتخابات مجلس صومعه سرا و تخلفات سازمان نظام مهندسی گیلان از بخش های مهم گفتگوی طالبی با ماسال نیوز است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۰۹:۲۷    
سوال اینجاست؛ اگر هر سال با بارش باران، سیلی از مشکلات و بی تدبیری ها بسوی مردم و زندگیشان گسیل شود اساسا فلسفه ی وجود دهیار و شهردار و بخشدار و فرماندار و استاندار و مدیران ستاد بحران چیست؟
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۰۹:۲۷    
پیش از آغاز تبلیغات شروع شده و تا مدت ها بعد از اعلام نتایج، ادامه دارد. صحبت از دشمنی طرفداران داوطلبین با هم است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۰۹:۲۷    
ایام #دفاع_مقدس گذشت. دهه #عاشورا گذشت. اتفاق بزرگ فرهنگی #اربعین گذشت. عمر ما و شهر ما می گذرد و مردم به کار خود مشغولند. کجا باید اثری از نهادهای مسئول در فرهنگ شهر و استان را مشاهده کنیم؟!!
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۲:۵۸    
این سخنان یک برانداز نظام و یا رئیس جمهور آمریکا نیست. سخنان جعفرزاده، نماینده مردم رشت است که همزمان با مسئولان اسرائیل و آمریکا خواهان پیوستن ما به این توافق است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۲ - ۱۱:۳۱    
در حالی که شهرداری از پرداخت حقوق یک و نیم میلیونی پاکبانان دریغ می کند برای اجاره منزل مسکونی شهردار رشت هزینه میلیاردی شده است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۲ - ۱۱:۳۱    
بسیاری از شهروندان آمریکایی هنگام رفت و آمد در خیابان با معضل "مدفوع انسانی در گوشه و کنار خیابان های اصلی" رو به رو هستند!
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۳:۰۶    
علیرضا طالبی افشاکننده فساد 50 میلیارد ریالی در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گیلان: در سازمان نظام مهندسی، خودشون پیشنهاد میدن، خودشون تصویب میکنن، خودشون هم نفع می برند!
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۱:۲۸    
یاد گرفتن برخی شعارها و جملات عربی و استفاده از آنها در پارچه نوشته ها، ارتباطات و مکالمات می تواند به ایجاد ارتباط بهتر میان امت های مسلمان کمک کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۶:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
اینکه در سال های اخیر برخی اصرار دارند شهادت امام مجتبی (ع) را در هفتم صفر وانمود کنند سند محکمی ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۲:۵۵    
این که عده ای دائم در تلاش هستند تا بگویند سیاست خارجی باید در دست افرادی خاص که فقط ویژگی تجربه را با خود به یدک می کشند باشد، تنها به خاطر حفظ دکان و کاسبی در مغازه خارجی است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۵:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
رؤسای سابق و جدید شبکه دامپزشکی ماسال تودیع و معارفه شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۵:۰۸    
بعضی از معلمها براشون ابلاغ تدریس خورده نمیرن سرکلاس، چون فلانی بهشون قول مدیریت داده!
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۵:۰۸    
اسفندیار اشرفی به جای مهرداد فیاض به عنوان معاونت مالی و پشتیبانی منصوب شد .
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
محمدحسن علیپور عضو شورای شهر رشت گفت: برخی حالا پشت تلفن به من می گویند آقای خوج! با این حقوق کم انتظار ندارم کسی پشت سر من حرفی بزند!
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۳:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
سه مدیر گیلانی از جمله فرماندار ماسال حکم بازنشستگی خود را دریافت کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۱:۲۲    
بر اساس جدیدترین رتبه بندی پایگاه های خبری گیلان، سایت خبری هشت دی پرمخاطب ترین پایگاه خبری در سطح استان گیلان است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۳:۴۵    
هر چند این دغدغه لازم است و باید مقابل ماموریت های جریان غرب گرا ایستاد ولی اینگونه هم نباشد که تمام توان یک جبهه مصروف این موضوع شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۰۹:۵۹    
برگزاری جلسه اخیر شورای عالی #اطلاح طلبان_گیلان، حاکی از عمق اختلاف، چند دستگی و شکافت نسلی شدید در طیف به اصطلاح اصلاح طلبان گیلان بود که نشان داد، بیمار مذکور به کُما رفته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۰۷:۵۹    
با حکم رئیس هیئت بازرسی انتخابات استان گیلان #فرزاد_امدادی بخشدار بخش مرکزی ماسال به عنوان رئیس هیئت بازرسی انتخابات شهرستان ماسال منصوب شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
عزیزالله نعمتی، خبرنگار با سابقه و کهنه کار صدا و سیما در شهرستان ماسال، روز جمعه در بیمارستانی در رشت درگذشت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۴:۳۸    
کلیپ زیر تماشاگران لختی را در ورزشگاه سردار جنگل رشت به تصویر کشیده است. چندی قبل وزیر ورزش گفته بود شرایط برای حضور بانوان در ورزشگاه ها فراهم شده است!
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۴:۳۸    
در حالی که اغلب پایگاه های خبری و کانالهای شهرستانی از خداحافظی و پایان ماموریت فرماندار ماسال خبر می دهند، ولی گویا قصه چیز دیگری است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۵   + ۳۷ سایت دیگر  
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی از نمایندگان مجلس در ظاهر موافق طرح شفاف سازی اند ولی در عمل بر خلاف آن عمل می کنند
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
استاندار گیلان طی حکمی ضارب پسر 13 ساله ماسالی را به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان فومن منصوب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۰۹:۳۵    
اگر از داوطلبان موجود انتخابات مجلس، کسی قبل از اعلام نتایج بررسی صلاحیت ها شجاعتش را داشته باشد که اعلام کند حاضر است در صورت رد صلاحیت، دلایلش را از شورای نگهبان گرفته و علنی کند ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۰۹:۳۵   + ۲۱ سایت دیگر  
بحمدالله دوستان زیادی برای مقابله با انتقاد از یکی از معاونانِ محترم و عزیز دفتر رهبری بسیج شده اند و در حال تولید فکر هستند و داریم حتی به قرائت های تازه ای از نظریه ولایت فقیه می رسیم که در آن ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۶:۳۵    
مدیرمسئول ماسال نیوز ضمن نامه ای رسمی خطاب به علیرضا قانع رئیس منابع طبیی ماسال درباره انتشار یک خبر در کانال رسمی سایت توضیح داد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
اندکی پس از این افشاگری و دقیقاً زمانی که به نظر میرسید مسئولان امر می بایست به رانت خواری برادر دوتابعیتی آقای رئیس پایان دهند ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
گفته می شود 10 عضو از 15 عضو برنده در انتخابات همگی از اعضای سابق حزب مشارکت بوده که طی روزهای گذشته عازم تهران شده و با گرفتن معرفی نامه از احزاب اجاره ای ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۱۶:۳۵    
نخستین قسمت از برنامه به وقت مردم به سراغ کمال لشکری دبیر حزب مردمسالاری گیلان و چهره جنجالی اصلاح طلبان ماسال رفته است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۱ - ۱۳:۳۵    
#وحید_جلیلی در یادداشتی مفصل به مواضع #حجت_الاسلام_غلامی واکنش نشان داد و از فعالان فرهنگی خواست مجموعه بحث ها پیرامون مدیریت صدا و سیما را پیگیری کنند تا با تضارب آرا ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۸ - ۱۱:۳۵    
در این ویدئو فاطمه داوری لنگرودی و تعدادی از مالباختان تعاونی فرهنگیان سری دوم تهران از اقدامات اسماعیل خلیل زاده رئیس فعلی هیأت مدیره باشگاه استقلال تهران می گویند ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۰:۳۵    
مدیر موسسه مطالعات مبارزات انقلاب اسلامی در گیلان با بیان اینکه شیعه انگلیسی کسانی هستند که برای امام حسین (ع) گریه می کنند ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۱۳:۳۵   + ۲۶ سایت دیگر  
وحید اشتری از فعالان رسانه ای از مفقود شدن سید مهدی صدرالساداتی روحانی عدالتخواه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۱۳:۳۵    
ساده لوحانه است که اگر فکر کنیم اروپا دنباله رو سیاست های آمریکا نیست و با آن ها هماهنگ نخواهد بود.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۷:۳۵    
در آستانه ماه خون برشمشیر و در سالروز عملیات کربلای 2 (دهم شهریور 1365) همان عملیاتی که امام خامنه ای فرمود؛ #گیلانی ها در کربلای 2 کربلای دیگر آفریدند ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با پنجمین روز از هفته دولت، 19 پروژه شبکه برق و آسفالت ماسال با حضور مدیر عامل شرکت توزیع برق گیلان به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۰۰:۳۵    
روز اول اسارت را هرگز فراموش نمی کنم. غروب روز 20 تیرماه 67 بود که با تک عراقیها به محاصره آن ها درآمدیم و پس از یک روز مقاومت، روز 21 تیرماه گروه ما که به اسارت نیروهای بعثی درآمد سیزده نفر بودیم.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ - ۲۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
در سومین روز از هفته دولت، یک واحد استخر پرورش ماهیان سردآبی در بنه سرای شاندرمن به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ - ۱۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با سومین روز از هفته دولت، 3 پروژه حوزه راه و شهرسازی به صورت همزمان به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ - ۱۵:۳۵    
محسن بیناپور که دبیری حزب وحدت و همکاری ملی در استان گیلان بر عهده اوست، پیش از این نیز توهین هایی را به برخی از مقدسات کشور روا داشته است این بار دست به توهین به شهید نواب صفوی زد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ - ۱۱:۳۵    
یک مدیرکل زن گیلانی از مهدی فلاحتی مجری ضد انقلاب صدای آمریکا با فالو کردن پیج اینستاگرامش حمایت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۳:۳۵    
در اولین روز از هفته دولت حدود 2 میلیارد تومان پروژه ی عمرانی اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان ماسال به صورت همزمان افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۴:۳۶    
علی شالیکار دادستان ماسال به رأی هیأت منصفه مطبوعات استان گیلاندرباره اتهامات مدیرمسئول ماسال نیوز هم اعتراض کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۴:۳۶    
نماینده تالش گفت: در مزایده گذشته، آقای محرمی ناظر طرح بود و پسر عمویش برنده مزایده شده بود که آن هم خلاف قانون منع مداخله کارکنان و بستگان در مناقصه و مزایده ها بود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۳:۳۶    
مدیر مسئول ماسال نیوز از اتهام انتشار تصاویر مستهجن در این سایت خبری تبرئه شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده تالش بزرگ مدعی شد: مصطفی سالاری استاندار سابق گیلان حامی مافیای پشت پرده مخالفت ها با واگذاری طرح ساحلی گیسوم به برنده قانونی مزایده این طرح بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
برای هر رأی در اتاق تعاون 10 میلیون تومان می دادند! این سخنان علی ربیعی سخنگوی فعلی دولت در دیدار با مالباختگان تعاونی مسکن فرهنگیان سری دوم است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
بعد از 23 سال انحصار و عدم پاسخگویی از طرف گروهی خاص، سال 96 طرح ساحلی گیسوم از طرف شهرداری تالش به مزایده گذاشته شد و شرکت تعاونی توسعه و عمران پیشگامان تالش برنده مزایده شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده تالش بزرگ گفت: من برای حضور در گیسوم، تنها مدعو و ناظر بودم و با هیچ کس درگیری لفظی و فیزیکی پیدا نکردم اما عوامل شرکت فعلی مجری طرح ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۵:۲۵    
16 و 17 وحتی 18 وحتی... 19 مرداد شد و به اصطلاح پیش روز خبرنگار و پس روز خبرنگار هم گذشت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۸ - ۲۰:۲۵    
نفوذ صورت گرفته در این پرونده خیلی عجیب و غریب است. فاطمه داوری می گوید تاکنون هفت بازپرس را با نفوذ اسماعیل خلیل زاده در پرونده مسکن فرهنگیان تهران تغییر داده اند
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۵:۲۱   + ۴۵ سایت دیگر  
محمدجواد حشمتی معاون حقوق عامه دادستان کل کشور، با حکم حجت الاسلام رئیسی به عنوان رئیس کل دادگستری استان تهران منصوب شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۵:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
با غیبت دو تن از اعضای شورای شهر شاندرمن، جلسه انتخاب هیئت رئیسه این شورا تعلیق شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۰:۲۱    
این کلبه ی یکی از نزدیکان شکری نماینده ی فعلی تالش بزرگ است. بعد از تخریب کلبه ی غیرمجاز برادر بهمن محمدیاری (نماینده اسبق تالش)، رسانه ها پیگیر تخریب این کلبه ی غیرقانونی شدند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۰۹:۲۱    
وقتی به خیلی ها می گویی چرا برای انتخابات مجلس داوطلب نمی شوی؟ می گویند: کی پولش را دارد؟
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۱۴:۲۱    
مدعی العموم رسانه کارگاه شهر گیلان که پس از این به بررسی پرونده های فساد و بی عدالتی در استان خواهد پرداخت اولین کلیپ رسانه ای خود را منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۱۲:۵۱    
طرفداری رامبد از جبهه ملی تا بدان حد بود که در گزارشی از ساواک، او عضو جبهه ملی معرفی شده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۱۲:۲۱    
قربانی صحرایی چاله سرایی به مناسبت درگذشت استاد نهضت حسینی نژاد روایتش از دیدار سال 92 خود با استاد را برای اولین بار منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۷:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
نتیجه انتخابات هیأت رئیسه شورای شهر ماسال اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۷:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
دادگاه یکی از دهیاران ماسال را به 4 ماه حبس تعزیری و پاکسازی کامل روستا محکوم کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
محمدرضا رحیمی به عنوان سرپرست جدید اداره صنعت، معدن و تجارت معرفی شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۰ - ۱۲:۲۱    
در حالی که این روزها مردم به کرّار خبر اختلاس و دزدی مسئولان غیرمتعهد را از رسانه ها و جراید می شنوند وزیر صمت در اقدامی عجیب ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۰ - ۱۱:۵۱    
کلیپ زیر برشی کوتاه از مستندی با حقایق تلخ در ییلاق ماسال ماسال است که در آینده ای نزدیک در همین پایگاه خبری منتشر می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۰ - ۰۹:۵۱    
و امروز پس از گذشت یک ماه، بهترین فرصت برای انتخاب فردی دلسوز، متخصص و غیر سیاسی برای مدیریت گیلان است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۱۲:۵۱    
هلاکو رامبد فرزند محمدحسین سالار اسعد طالشی و نوه پسری نصرت الله خان عمید السلطنه (سردار امجد طالشی) و نوه دختری محمود احتشام السلطنه ، به سال 1298 ش در تهران زاده شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۴:۴۱    
روستاهای لاهیجان، عروس شهرهای گیلان، مورد تاخت و تاز زمین خواران و تغییر کاربری اراضی کشاورزی برای ساخت ویلاهای افراد سرمایه دار قرار گرفته است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۴:۴۱    
گذرواژه را حفظ کنید. در هیچ جایی یادداشت نکنید. خصوصا در یادداشتها ذخیره نکنید! گذرواژه را هرچند وقت یکبار (مثلا هر ماه) عوض کنید.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۳:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
علی منتظری رییس وقت صنعت معدن و تجارت این استان و همچنین محمدحسین اصغریان معاون وقت برنامه ریزی صنعت معدن و تجارت و 11 متهم دیگر به اتهام در یافت رشوه، دریافت اختلاس ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۰:۴۱    
خدا کند در هیچ یک از دست درازی های صاحبان ثروت به اراضی ملی پای یک مأمور منابع طبیعی در میان نباشد!
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۳:۵۵    
در مطلب قبلی از این گفتیم که تا وقت باقی ست شایستگان را برای کاندیدا شدن دعوت کنیم. قبول دارم که کار سختی ست. اما شاید جواب منفی دادن به یک عده احساس تکلیف کرده، کار ساده تری باشد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۳:۵۵   + ۴۷ سایت دیگر  
چهارعضو یک خانواده ساکن یزد با مصرف قرص برنج و تزریق زیاد انسولین دست به خودکشی زدند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۳:۲۵    
شریعتی استاندار فعلی خوزستان با حواشی فراوان، عدم کفایت اثبات شده در آن استان، افتضاحات مکرر مدیریتی در بحران های ریزگردها، سیل خوزستان، حمله تروریست ها و غیره به جای رفتن به دادگاه و پاسگاه ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۰:۴۵    
به مناسبت 6 مرداد روز کارآفرینی، رئیس مرکز آموزش فنی حرفه ای شهرستان ماسال گزارش کاملی از عملکرد سالیانه این مرکز ارائه داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۴ - ۲۰:۴۰    
امام جمعه ماسال خطاب به وزیر بهداشت گفت: : من یک سؤال دارم. آقای وزیر شما باید جواب بدهی؛ پریشانی و استرس و خودکشی ها در بین اقشار متدین بیشتر است یا در بین سایر اقشار جامعه؟ خودکشی ها در اروپا بیشتر ...
مشاهده نتایج بیشتر...