سه شنبه ۲۱ آذرساعت ۱۰:۰۴Dec 2017 12

پایگاه خبری ماسال (masalnews.ir)

پایگاه خبری ماسال 1 فروردین 1395 پایگاه خبری ماسال 1 فروردین 1396 پایگاه خبری ماسال 1 اردیبهشت 1396 پایگاه خبری ماسال 1 خرداد 1396 پایگاه خبری ماسال 31 تیر 1396 پایگاه خبری ماسال 31 مرداد 1396 پایگاه خبری ماسال 3 شهریور 1396 پایگاه خبری ماسال 30 مهر 1396 پایگاه خبری ماسال 1 آبان 1396 پایگاه خبری ماسال 1 آذر 1396 پایگاه خبری ماسال 2 آذر 1396 پایگاه خبری ماسال 3 آذر 1396 پایگاه خبری ماسال 4 آذر 1396 پایگاه خبری ماسال 5 آذر 1396 پایگاه خبری ماسال 6 آذر 1396 پایگاه خبری ماسال 7 آذر 1396 پایگاه خبری ماسال 8 آذر 1396 پایگاه خبری ماسال 9 آذر 1396 پایگاه خبری ماسال 10 آذر 1396 پایگاه خبری ماسال 11 آذر 1396 پایگاه خبری ماسال 12 آذر 1396 پایگاه خبری ماسال 13 آذر 1396 پایگاه خبری ماسال 14 آذر 1396 پایگاه خبری ماسال 15 آذر 1396 پایگاه خبری ماسال 16 آذر 1396 پایگاه خبری ماسال 17 آذر 1396 پایگاه خبری ماسال 18 آذر 1396 پایگاه خبری ماسال 19 آذر 1396 پایگاه خبری ماسال 20 آذر 1396 پایگاه خبری ماسال 21 آذر 1396 
  ۱ ساعت پیش    
چندی است که پخش اینترنتی سری برنامه های خشت خام ، متوقف شده است. حسین دهباشی علت توقف پخش این مصاحبه های تاریخی و مستند را دلایل ناگفتنی ذکر کرده است.
  ۱ ساعت پیش    
شهرداری جهت اجرای پروژه های مورد نظر، نیاز به یک منبع مالی جدا از بودجه دولتی و نیز درآمدهای محدود خود دارد که بهترین مسیر، جذب و فرصت دهی عادلانه به سرمایه گذران بخش خصوصی است.
  ۲ ساعت پیش    
معاون اجتماعی راهنمایی و رانندگی ناجا هرگونه افزایش جرایم رانندگی را تکذیب کرد.
  ۳ ساعت پیش    
رئیس سازمان برنامه و بودجه سازوکار شناسایی 3 گروه از افراد مستحق دریافت یارانه نقدی را تشریح کرد.
  ۳ ساعت پیش    
در جلسه تعیین وضعیت چوکا اعضای هیات هیات مدیره این تیم مشخص شدند و گودرز جعفری به عنوان مدیر عامل چوکا انتخاب شد.
  ۶ ساعت پیش    
سفارت ایران هرگونه اهانت، بدرفتاری و بازداشت اتباع ایرانی در بلگراد را تکذیب کرد
  ۷ ساعت پیش    
سخنگوی دولت در نشست خبری بودجه 97 گفت: پیش بینی تعداد حذف شوندگان از یارانه بگیران توسط دولت صورت گرفته و بعد از تعامل با مجلس نتیجه نهایی اعلام می شود.
  ۸ ساعت پیش    
وزارت اطلاعات در اطلاعیه ای اعلام کرد که عکس منتشر شده در فضای مجازی، متعلق به یک گردشگر روسی است.
  ۹ ساعت پیش    
طی نامه ای که تاریخ برای آن نزده بود، استعفایش را نوشته بود و به وزیر کشور داده بود و گفته بود که هر زمانی لازم دیدید پای نامه را تاریخ بزنید و آن را به جریان بیندازید.
  ۹ ساعت پیش    
تأخیر در پرداخت مستمری، صدای مددجویان تحت پوشش این سازمان را درآورد تا آن ها دست به دامان رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شوند.
  ۱۰ ساعت پیش    
علاوه بر تمام جوایز و مراسم های تقدیری که برای این کشتی گیر کشورمان گرفته شد، قطعا مهمترین اتفاق این روزها، دیداری بود که علیرضا کریمی با رهبر معظم انقلاب داشت ...
  ۱۰ ساعت پیش    
مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز ماسال صبح دیروز در این واحد دانشگاهی برگزار شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
حنجره خودم را در جلسات مختلف دولت و مجلس پاره کردم. آمدند بیش از هزار تعاونی اعتبار را مجوز دادند و هیچ نظارتی نکردند و اصلا حق نداشتند از مردم سپرده بگیرند.
  ۱۰ ساعت پیش    
محسنی اژه ای که به دعوت بسیج دانشجویی دانشگاه شریف به این دانشگاه رفته بود در مدت بیش از 180 دقیقه به سؤالات متنوع دانشجویان پاسخ داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی در تماس با فرماندهی گردان های شهید عزالدین قسام و فرماندهی گردان های جهاد اسلامی ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۲۰:۴۰    
دبیرکل حزب الله لبنان در حمایت از قدس و محکومیت اقدام جنجالی دولت آمریکا در خصوص این شهر سخنرانی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۲۰:۴۰    
سخنگوی قوه قضاییه گفت: اگر آقای بقایی رضایت بدهد، می توان دستخط او را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۲۰:۰۰    
فرمانده انتظامی ماسال با بیان اینکه 80 اصله چوب قاچاق به وزن 15 تن از یکی از خودروهای شهرستان کشف شد، افزود: راننده دستگیر و با چوب های قاچاق به منابع طبیعی شهرستان معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۷:۳۰    
منفرد گفت: در عین حال که بهره گیری از استند آپ کمدی می تواند اتفاقی مبارک باشد اگر روی آوردن به آن از سر انفعال و بدون تأمل کافی باشد، دقیقاً ما و جامعه ی ما در خدمت و اسارت استندآپ کمدی در خواهد آمد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۷:۱۰    
با برکناری علی نظرمحمدی، سرمربی سابق الوصل امارات هدایت سپیدرود رشت را برعهده گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۷:۱۰    
شاهدان عینی در تماس های مکرر اینترنتی و تلفنی از برهنه کردن و بازداشت مسافران ایرانی توسط مأموران فرودگاه بلگراد صربستان خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۶:۵۰    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: آزادسازی فروش سهام عدالت نه تنها به ضرر مردم بوده بلکه تنها آب به آسیاب دلالان ریختن است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۴:۴۰    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با پیشنهادهای نجومی از سوی تیم های عربستانی روبرو شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۴:۴۰    
رئیس شبکه دامپزشکی ماسال از محکومیت یک جاعل مهر کشتارگاه به دو سال حبس تعزیری در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۴:۲۰    
ماجرای من به روز نهم رسیده بود و من همچنان در انتظار مرگ نفس می کشیدم. خوراکم فقط آب بود. گاهی آب را به نیت آب می خوردم، گاهی به نیت غذا... یکبار تصمیم گرفتم حرکت کنم به سمت نیروهای خودی ولی...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۴:۱۰    
علیرضا کریمی، کشتی گیر سرافراز کشورمان ظهر امروز (یکشنبه) با حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۴:۱۰    
به نظرم جهانگیری باید کنار بکشد و خود را برای انتخابات 1400 آماده کند. جهانگیری آمادگی کار اجرائی را دارد. البته ما باید کنار روحانی بمانیم و با او بسوزیم و بسازیم
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۴:۱۰    
حجت الاسلام عبداللهی در شب خاطره ی مسجد جامع شاندرمن گفت: میرزا نظامات حاکمیتی همچون دادگاه و تعلیم و تربیت ایجاد کرد و از 14 اسلحه به چند هزار نیروی رزمی رسید اما نفوذ و خیانت نزدیکان نهضت را به ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۳:۴۰    
کتاب عکس “در امتداد نگاه” در بخش هنر موفق به دریافت عنوان کتاب سال گیلان شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۳:۴۰    
آزادکار وزن 86 کیلوگرم ایران با بیان اینکه از دیدار با رهبر انقلاب خوشحال شده است، گفت: از اینکه این فرصت در اختیار من قرار داده شد از ایشان تشکر می کنم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۲:۴۰    
سید امیر سیاح از فعالان رسانه ای در صفحه شخصی اش در اینستاگرام به سید حسن خمینی پیشنهاد جالبی داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۲۳:۱۰    
جانشین سپاه ناحیه شفت گفت: گروه جهاد شهید سجاد طاهرنیا صبح امروز در قالب یک دستگاه مینی بوس و یک خودروی تویوتا عازم مناطق زلزله زده کرمانشاه شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۲۳:۱۰    
نتیجه نظرسنجی یک مؤسسه تحقیقاتی آمریکایی نشان می دهد که از نظر اهالی واشنگتن، آزار جنسی زنان که به سرتیتر این روزهای اخبار این کشور تبدیل شده، به صورت مطلق ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۲۲:۵۰    
علیرضا کریمی کشتی گیر سرافراز رودسری کشورمان ساعتی پیش با رهبر انقلاب دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۲۲:۴۰    
به دنبال اقدام اخیر آمریکا در به رسمیت شناختن اورشلیم به عنوان پایتخت فلسطین اشغالی، وزیر دفاع مالزی برای دفاع مسلحانه از قدس اعلام آمادگی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۲۲:۲۰    
از ابتدای سال جاری میلادی که ارزش بیت کوین بیش از 16 برابر شده امکان سودآوری و در کنار آن نگرانی ها نسبت به این ارز بیشتر شده است مردم دوست دارند که پاسخ هزاران سؤالشان را درباره این ارز مجازی بدانند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۲۲:۱۰    
از کابوس باران و برف تا کاهش دما و یخبندان؛ از زلزله زدگان کرمانشاه چه خبر؟
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۲۲:۰۰    
به هر حال روند این بود که این بازی عرضه نشود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۲۲:۰۰    
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با محکوم کردن اقدام واشنگتن علیه قدس گفت آمریکا دیگر برای نظارت بر روند صلح در منطقه صلاحیت ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۲۱:۵۰    
بیت المقدس یا قدس شریف، شهری است که در بین سه دین از ادیان بزرگ معاصر یعنی اسلام، مسیحیت و یهودیت که دارای پیروان کلان در جهان هستند، اهمیت بسیار زیادی دارد و مقدس شمرده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۲۱:۱۰    
افرادی که مشخصات مستعار آن ها در دست است و خود را بعنوان مامور امنیتی انگلستان معرفی می کردند، در کشور های مختلف نسبت به جمع آوری اطلاعات از افراد ایرانی اقدام می کردند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۲۰:۴۱    
ماجرای دیدارپیرمرد قفل ساز با امام زمان(عج) داخل صحن امام حسین(ع) را در اینجا بخوانید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۲۰:۳۱    
ظهور این جریان در دولت گذشته شدت بیشتری گرفت. طبیعی هم بود. دولت مستقر ظاهرمذهبی داشت. زنجانی می گفت من "بسیجی اقتصادی" هستم. خاوری هم شهرتش به حضور در "راه پیمائی 9 دی" بود ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۲۰:۲۱    
اشنوگل اولین فیلم هادی حاجتمند و علی سلیمانی، راوی قصه ای شنیده نشده از شهدای غواص است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۲۰:۲۱    
سازمان خصوصی سازی از 6 ماه پیش تاکنون در خبرهای متعدد وعده پرداخت سود سهام عدالت "بزودی"، "در آینده نزدیک" و "تا چند روز دیگر" را داده ولی ظاهراً هنوز "چند روز دیگر" فرا نرسیده و در این 6 ماه فقط با ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۲۰:۰۱    
امروز طی نامه ای با امضای سازمان دیده بان شفافیت و عدالت به آقای رئیس جمهور هشدار دادیم که اخیرا تصویب یک پیشنهاد شبهه ناک در دستورکار هیات دولت قرار گرفته است که تصویب آن دارای عوارض اقتصادی و سیاسی ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۹:۴۱    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: در تقویم جدید تعطیلات رسمی کشور، به احتمال زیاد 5 روز از روزهای تعطیل فعلی از تقویم تعطیلات کشور حذف خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۲:۱۱    
شنیده ها از معرفی معاون فعلی فرماندار فومن به عنوان گزینه فرمانداری ماسال از سوی استانداری به وزارت کشور حکایت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۶:۲۳    
شهردار ماسال گفت: به واسطه مشکلات بوجود آمده نسبت به جمع آوری رفوژ میانی از سه راهی بام سبز تا محدوده منبع آب در خیابان سردار جنگل اقدام خواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۳:۰۳    
شنیده ها از شانس بالای 5 نفر برای نشستن بر کرسی فرمانداری ماسال حکایت دارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۲:۲۳    
عضو شورای اسلامی روستای سیاهمرد گفت: مشکل افت فشار آب که از جمله دغدغه های اهالی این روستا بود به صورت موقت بر طرف شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۱:۴۳    
نماینده جنبش عدالت خواه خطاب به استاندار گیلان گفت: شما عزیز بزرگوار این درخواست را دارم که از وسوسه های دیگران که باعث دخالت در حوزه های مدیریتی شما می شود بپرهیزید که ماجرا همان ماجرای آش است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۱:۳۳    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد گیلان گفت: برگزاری نمایشگاه کتاب را مطالبه عمومی گیلان دانست و گفت: وجهه گیلان در کل کشور فرهنگی است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۱:۰۳    
براساس گزارش سازمان بهداشت جهانی در سال 2012 نرخ مرگ و میر ناشی از خودکشی کشور ایران 5.2 در هر یکصد هزار نفر می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۲۳:۰۳    
استاندار گیلان در جمع دانشجویان دانشگاه گیلان گفت: در دوره ی کاری من آشپز دوتا نخواهد شد، آنچه به حوزه کاری من مربوط می شود قطعاً خودم تصمیم خواهم گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۰۶:۰۳    
عضو مجمع تشخیص مصلحت در خصوص عملکردش در دوران تصدی وزارت فرهنگ گفت: ما آن قدر آزادی دادیم که بعد مرا در مجلس خواستند که از شما سوال داریم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۰۵:۰۳    
یمن در اشغال داعش نیست، حرم ندارد و هم مرز اسرائیل هم نیست که به اصطلاح آقایان عمق استراتژیک جمهوری اسلامی محسوب شود ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۷ - ۲۲:۰۳    
مراسم گرامیداشت سومین روز درگذشت اهدا کننده عضو مرحوم محمد عیسی پور در مسجد جامع ماسال برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۷ - ۲۲:۰۳    
یک مقام یمنی از کشف مقادیر بسیار زیادی طلا و نقره و وجه نقد از کاخ علی عبدالله صالح رئیس جمهوری سابق یمن در صنعا خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۷ - ۲۱:۴۳    
امام جمعه ماسال گفت: دنیای استکبار باید بداند همانطور که در جنگ های نیابتی در منطقه شکست خوردند در قضیه پایتختی قدس هم شکست خواهند خورد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۷ - ۲۱:۰۳    
دبیر کل حزب الله لبنان در سخنرانی خود درباره خطرات اقدام اخیر رئیس جمهور آمریکا در برسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت اسرائیل گفت که مقدسات قدس و مسجد الاقصی در خطر شدید قرار دارند و اقدام روز گذشته ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۷ - ۲۰:۰۳    
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اردبیل از ریزش بهمن در محور خلخال – اسالم خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۷ - ۱۴:۱۳    
نمازگزاران روز جمعه شهرستان ماسال در محکومیت اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی توسط ترامپ، تظاهرات کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۵:۰۳    
موضوع پایان کار مجتمع تجاری آدینه که در جنب مصلای نماز جمعه رشت در حال ساخت است در یک ماه اخیر بارها رسانه ای شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۴:۰۳    
در کارخانه فیروز حدود 1000 نفر مشغول به کار هستند که با رویکرد حمایت از معلولین و حذف ابزار آلات صنعتی حدود 500 نفر (92 درصد خط تولید) آن را معلولین تشکیل می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۳:۳۳    
مراسم گرامیداشت روز دانشجو با حضور مسئولین شهرستانی در دانشگاه پیام نور ماسال برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۳:۱۳    
اعضای بدن جوان ماسالی که دچار مرگ مغزی شده بود به بیماران نیازمند زندگی دوباره بخشید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۳:۱۳    
راننده ای که پس از تصادف با مرحوم امیرمحمد جمالی از صحنه گریخته بود، با تلاش عوامل آگاهی شناسایی و بازداشت شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۱:۰۳    
اگر می خواهید مثلا فرزندتان سبزی بخورد، آن را در کنار مواد غذایی سیر کننده سرو کنید. سعی کنید بشقاب غذا را آنگونه که دوست دارد، تزیین کنید ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۰:۰۳    
پلاسکوی ایرانی و خوب هم فراوان داریم . شرکتی مثل یزد گل که ملامین و ظروف پلاستیکی تولید می کند. زیبا سازان، صنعت سازان و لیمون همگی ایرانی هستند و تنوع خوب و کیفیتی عالی دارند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۰۷:۰۳    
این مروارید 34 کیلویی توسط یک ماهیگیر در سواحل فیلیپین پیدا شده است و قیمتی حدود 100میلیون دلار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۰۶:۰۳    
در شکایت حسن قاضی زاده هاشمی، وزیر بهداشت از حسین دهباشی نکته قابل تاملی وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۰۶:۰۳    
تعداد مسافران ایرانی که به ترکیه سفر می کنند از مرز 2میلیون و 100 هزار نفر ظرف 10 ماه گذشته عبور کرده است
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۰۵:۰۳    
وزیر امور خارجه طی مطلبی در صفحه توییتر شخصی خود در فضای مجازی نگاشت: همسایگان ما اولویت ما هستند. وقتی که پشتیبان هم باشید هر کاری ممکن است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۰۴:۰۳    
روزهای سرد کردستان بود که "ناهید" به مقصد درمانگاه از خانه خارج می شود و تا چند روز از او خبری نمی شود. خانواده اش نگران و مضطرب، پرسان پرسان متوجه می شوند در بین راه 4 نفر او را دوره کرده و ربودند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۰۱:۰۳    
چهل حدیث از امام صادق(ع) به مناسبت ولادت ایشان در این مطلب بخوانید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۰۰:۴۳    
مراسم بزرگداشت 16 آذر روز دانشجو و گرامیداشت هفته وحدت در دانشگاه آزاد اسلامی مرکز ماسال برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۰۰:۴۳    
با موافقت ایثارگرانه خانواده مرحوم محمد عیسی پور اعضای بدن وی به چند بیمار نیازمند جانی دوباره بخشید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۰۰:۲۳    
تیم فوتبال استقلال تهران در چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال امروز چهارشنبه از ساعت 15 به مصاف سپاهان رفت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۰۰:۱۳    
جنبش دانشجویی نباید همانند دیپلمات ها و وزارت امورخارجه موضع بگیرد!
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۲۳:۲۳    
سفیر قطر در مسکو اذعان کرد که پس از محاصره قطر از طرف کشورهای حاشیه خلیج فارس، ایران تنها راه خروجی و ارتباطی با قطر را از طریق گذرگاه های دریایی و هوایی فراهم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۲۳:۱۳    
تصاویر زیبا و دیدنی از عکس هایی که در بهترین و دقیق ترین زمان ممکن گرفته شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۲۱:۰۳    
با انجام قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا که از ساعت 12 به وقت تهران آغاز شد، نمایندگان ایران رقبای خود در این رقابت ها را شناختند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۲۰:۳۳    
تفکری در دولت مدل اقتصاد کینزی را مناسب جمهوری اسلامی می داند
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۲۰:۳۳    
به مناسبت قهرمانی تیم ملی وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران در مسابقات جهانی در آمریکا و همچنین تقدیر از پهلوان جوان تیم ملی کشتی امید ایران، رهبر انقلاب پیامی صادر کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۹:۴۸    
بیش زمانی از تبلیغات اعضای شورا شهر نمی گذرد. متن های احساسی و حماسی بلند، تصویرهای زیبا و رنگارنگ، سلام و احوالپرسی های گرم و آتشین خیابانی و مهمتر از همه سخنرانی های بنیان افکن که کاندیدها خود را ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۹:۱۸    
مسئول کمیته خادمین شهدای سپاه قدس گیلان گفت: یک گروه خودجوش مردمی در شهرستان ماسال 120 دست لباس گرم برای مدافعان حرم حاضر در کشور سوریه بافته و تحویل لشگر عملیاتی 16 سپاه قدس داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۷:۴۸    
حضرت آیت الله خامنه ای، صبح امروز در دیدار مسئولان نظام و میهمانان کنفرانس وحدت اسلامی فرمودند: اینکه آن ها ادعا می کنند می خواهند قدس را پایتخت فلسطین اشغالی اعلام کنند، از عجز و ناتوانی آن هاست.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۳:۰۳    
نام قله ی درفک به روایتی از دال فَک (دٌلفَک) آمده است که در گویش دیلمی ، دال، نام پرنده ای است از خانوادهٔ عقاب و فَک به معنی آشیان و آشیانه است و این کوه یکی از بلندترین نقطه گیلان محسوب می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۲:۴۸    
جالب است که بدانید این روش قطعی است و بسیاری از افراد بومی منطقه تالش با همین روش زگیل را درمان کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۲:۰۳    
وزیر خارجه عراق گفت؛ اتباع 140 کشور، از جمله آمریکا و انگلیس، برای داعش در عراق جنگیدند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۱:۳۳    
جشن میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع) شب گذشته در مسجد سنگ بست ماسال برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۱:۱۸    
جشن میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع) شب گذشته در مسجد جامع شاندرمن برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۱:۰۳    
جشن وحدت در مسجد جامع ماسال با سخنرانی امام جمعه اهل سنت پره سر برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۱:۰۳    
با اجرای فاز دوم رجیستری مردم باید دقت کنند هنگام خرید گوشی در صورتی که زمان ارسال پیامک احصای اصالت، در پیامک نوشته شد گوشی در سامانه های رگولاتوری ثبت نشده و غیرمجاز است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۰:۴۸    
محمد رسول الله فیلمی است ساخته مجید مجیدی و محصول سال 1393 که داستان زندگی پیامبر اسلام (ص) را روایت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۰:۳۳    
آمنه سلام الله علیها می گوید در هنگام ولادت پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم، کسی به او گفته بود که او سرور آدمیان را به دنیا آورده است، پس او را محمّد بنامد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۰:۱۸    
زلزله شب سه شنبه گیلان تاکنون 30 نفر مصدوم داشته است که تنها 6 نفر از مصدومین تاکنون بستری شده اند و مابقی بصورت سرپایی درمان شدند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۰:۱۸    
تیم ملی ایران در این رقابت ها توانست بری نخستین بار در بخش تیمی به عنوان قهرمانی دست پیدا کند.
مشاهده نتایج بیشتر...