چهارشنبه ۱۳ فروردینساعت ۱۱:۴۳Apr 2020 1

پایگاه خبری ماسال (masalnews.ir)

 
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۹:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
اطلاعیه شماره یک کمیته اجتماعی انتظامی ستاد مقابله با کرونا برای محدودیت تردد وتجمع از بامداد فرداجمعه 8 تا 15 فروردین منتشر شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۳:۳۵    
محبت اله آروین، از رزمندگان و جانبازان بسیجی شهرستان ماسال که سابقه 58 ماه حضور در جبهه های جنگ 8 ساله را داشت، به یاران شهیدش پیوست.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۴:۲۳    
عضو شورای اسلامی شهر شاندرمن و کارمند اداره آب و فاضلاب روستایی ماسال صبح امروز پس از یک دوره کوتاه مدت بیماری در بیمارستان رسول اکرم (ص) دار فانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۱۴:۰۴    
سرپرستار یکی از بخش های بیمارستان رازی رشت از کمبود امکانات اولیه می گوید.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۱۳:۰۴    
یک پزشک بیمارستان رازی رشت که بیماران مبتلا و مشکوک به کرونا در آن بستری هستند می گوید مردم از مراجعه غیرضروری به بیمارستان ها بپرهیزند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۰:۳۷    
این هم خصلت دیگرش بود که احساس مسئولیتش مرز نداشت. و اگر حرفی داشت منتظر نمی ماند تو از او مشورت بگیری، خودش پیشقدم می شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۱۲:۲۱    
دهیاری و شورای اسلامی و #خانه_بهداشت رودبارسرا و یگانمخله رضوانشهر که در همسایگی آخرین روستای دهستان شیخ نشین شاندرمن قرار دارد از مثبت شدن آزمایش کرونای سه تن از اهالی این روستا خبر داده و خواستار ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۰۹:۲۵    
حسن محمد یاری با کسب 31500 رأی موفق به کسب اکثریت نسبی آرا در حوزه تالش بزرگ شد و به عنوان نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال برای دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی در این حوزه انتخاب شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۲:۳۵    
کانال خبری، انتخاباتی رای ما #جدول #پیش_بینی از آرای کاندیداهای #انتخابات در حوزه تالش، رضوانشهر و ماسال را در کانال خود درج کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
هدایت الله بختیاری از نامزدهای انتخابات در حوزه تالش، رضوانشهر و ماسال، روز پنجشنبه 24 بهمن ماه و در اولین روز از آغاز تبلیغات انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۶:۱۴    
محمود شکری روز پنجشنبه 24 بهمن ماه یکی از نامزدهای سخنرانی در میتینگ انتخاباتی شاندرمن بود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۶:۱۴    
در میتینگ 24 بهمن ماه انتخاباتی در شهر شاندرمن رفتارهای عجیبی از جهانسوز بخشی زاده یکی از نامزدهای این انتخابات رقم خورد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۶:۱۴    
وحید اشکانی روز پنجشنبه 24 بهمن ماه یکی از نامزدهای سخنرانی در میتینگ انتخاباتی شاندرمن بود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۴:۱۴    
حسن محمدیاری روز پنجشنبه 24 بهمن ماه یکی از نامزدهای سخنرانی در میتینگ انتخاباتی شاندرمن بود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۳:۱۴    
در میتینگ روز پنجشنبه شاندرمن؛ جهانسوز بخشی زاده از داوطلبان انتخابات تالش بزرگ با وجود اتمام مهلت سخنرانی خود حاضر به پایین آمدن از جایگاه سخنرانی نشد و همین موضوع و عدم ورود مسئولان برگزاری میتینگ ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۱:۴۸    
مردم تالش بزرگ بیایید یک بار با همستگی بیشتر به جوانان تالشی پرتحرک رای بدهیم. جوانان میتوانند حلال مشکلات باشند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
فیلمی از بارش زیبای برف در خیابان ولیعصر ماسال را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۴:۱۶    
بارش زیبای برف مردم ماسال را خوشحال کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۴:۱۶    
مردم ماسال در 22 بهمن برفی امسال حضوری گسترده داشتند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۴:۱۶    
مردم شاندرمن در 22 بهمن برفی امسال حضوری گسترده داشتند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۳:۴۶    
علی رغم بارش شدید برف در شاندرمن و بسته بودن بسیاری از مسیرهای مواصلاتی، راهپیمایی 22 بهمن 98 در شاندرمن با حضور پرشور مردم برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۳:۴۶    
جهانسوز بخشی زاده عضو سابق شورای شهر شاندرمن و نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تالش بزرگ با حضور در برنامه "به وقت مردم" به سوالات مخاطبین ماسال نیوز پاسخ گفت.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۳:۴۶    
مردم ماسال در 22 بهمن برفی امسال با حضور پرشورشان در راهپیمایی این روز، سنگ تمام گذاشتند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۳:۵۰    
هیئت نظارت بر انتخابات استان گیلان با انتقال حوزه انتخابیه محمدحسن فعال از داوطلبان انتخابات از حوزه رشت به حوزه تالش بزرگ رسمأ موافقت کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
همگام با ملت ایران این دهه را گرامی خواهد داشت و تجدید بیعت امام و ملت را گام دیگری در راستای ناکامی دشمنان انقلاب اسلامی و ملت ایران می داند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۰:۲۸    
شب گذشته، جهانسوز بخشی زاده در برنامه ی به وقت مردم دارایی های خود را اعلام کرد. این مرد جنگ در کمال صداقت و شفاف خیلی حرفها زد. علی حسینی هم مدت ها پیش در مورد دارایی هایش گفت.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۳:۲۰    
اگر چه حسن محمدیاری پس از ثبت نام در انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه تهران موفق به اخذ تأیید صلاحیت شده است,به دلیل تغییر حوزه انتخابی به تالش روند بررسی صلاحیت ایشان مجدد طی خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۱:۴۵    
عبدالرضا استودان سردبیر ماسال نیوز به حمله حامد عابدین نژاد داوطلب انتخابات تالش بزرگ به شورای نگهبان پاسخ داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۵:۳۸    
حامدعابدین نژاد داوطلب ردصلاحیت شده یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی درحوزه شهرستانهای تالش رضوانشهر و ماسال ضمن بیانیه ای تند علیه شورای نگهبان، درباره رد صلاحیت شدنش نوشت.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۰۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
اسامی داوطلبان تایید صلاحیت شده حوزه تالش بزرگ توسط شورای نگهبان به صورت غیر رسمی در رسانه ها منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رم از شهرهای کهن و تاریخی کشور ایتالیا می باشد که بدلیل داشتن آثار و جاذبه های تاریخی و گردشگری مورد توجه بسیاری از جهانگردان قرار گرفته است که برای دیدن این شهر تاریخی با تور ایتالیا به این منطقه ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۹:۴۰   + ۸۶ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه با اشاره به تهدید فرماندهان سپاه از سوی آمریکایی ها، خطاب به آنان هشدار داد: کسانی که فرماندهان ما را به ترور تهدید کرده اند، اگر زنده بمانند قطعا از این گفته خود پشیمان خواهند شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۴:۴۰    
علی حسینی نامزد جوان انتخابات تالش بزرگ با حضور در برنامه ویدئویی "به وقت مردم" دیدگاه های سیاسی اقتصادی خود را تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۰۸:۵۴    
تصاویر مسئولان رده بالای مملکتی را در یک مجتمع تفریحی در زیر ببینید. علی محرمی، مدیر طرح ساحلی گیسوم است ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۱:۵۰    
مهدی نیرومند از کارآفرینان برتر استان گیلان در برنامه به وقت مردم حضور یافت.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۹:۰۰    
مستند خالکایی در باره بزرگترین و اصلی ترین رودخانه ی شهرستان ماسال منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
اسامی داوطلبان تأیید صلاحیت شده رشت توسط هیئت نظارت بر انتخابات استان گیلان به صورت غیر رسمی در کانال های خبری منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۵:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
اسامی داوطلبان تایید صلاحیت شده در حوزه انتخابیه رودبار توسط هیئت نظارت بر انتخابات استان به شرح زیر است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
اسامی داوطلبان تأیید صلاحیت شده حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه توسط هیئت نظارت استان گیلان به صورت غیر رسمی اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۳:۳۸    
در روستاهای ما از قدیم الایام رسم بوده که وقتی #روباه یا شغالی به خانه های روستا #شبیه_خون می زند و مرغ و خروس و اموال صاحبخانه را می درد و یا به هر نحوی عرض اندام می کند ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۲:۰۸    
دیروز دو خبر تقریبا همزمان منتشر شد: درگذشت #سلطان_قابوس، پادشاه #عمان و علت سقوط هواپیمای اکراینی . دو خبر به شکل عجیبی به هم ربط داشتند اما به شکل عجیب تری، این ارتباط سربه مهر ماند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۱:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
اسامی داوطلبان تأیید صلاحیت شده انتخابات تالش بزرگ توسط هیئت نظارت بر انتخابات استان به شرح زیر است:
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
اسامی داوطلبان تأیید صلاحیت شده در حوزه آستارا توسط هیئت نظارت استان به شرح زیر است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۸:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ستادکل نیروهای مسلح با صدور اطلاعیه ای سقوط هواپیمای مسافربری خطوط هوایی اوکراین، را ناشی از خطای انسانی و غیرعمد دانست.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
کیپ تاون یکی از توریستی ترین شهرهای آفریقای جنوبی می باشد که همه ساله گردشگران بسیاری برای دیدن کردن از جاذبه های گردشگری موجود در این شهر با تور آفریقای جنوبی به این منطقه سفر می کنند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۰۹:۲۷   + ۸۰ سایت دیگر  
یک مقام آگاه در سازمان اطلاعات سپاه در گفتگو با خبرنگار فارس از حجم تلفات گسترده آمریکایی ها در حمله موشکی ایران خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
آب و هوای مالدیو در طول دوازده ماه سال دمای هوای مالدیو در تمام طول سال بین 25 تا 35 درجه سانتی گراد در حال تغییر است در نتیجه آب و هوای این جزیره در اکثر مواقع از وضعیتی بسیار مطلوب برخوردار است که ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۳:۰۰    
یک روزنامه لبنانی با تشریح سخنرانی دیروز دبیرکل حزب الله نوشت، وی نبرد پایان دادن به حضور نظامی آمریکا را کلید زد و این حضور در لبنان دیگر مشروع نیست.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۳:۰۰    
داغ سنگین و سهمگین است، مردی را از ما گرفته اند که برای جان و ناموس ما، جان شیرینش را بر کف دست گذاشت و روز شبش در بیابانهای شام و عراق سپری شد، از 22 سالگی لباس رزم از تن بیرون نکرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۳:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا تصریح کرد که این هفته، قطعنامه محدود کردن اقدامات نظامی رئیس جمهور آمریکا علیه ایران را به رأی می گذارند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۳:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
پیکرهای سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و شهدای مقاومت بر دستان لشکر میلیونی منتقمین در تهران تشییع شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۰:۵۰    
صدر مدیا کلیپی را منتشر کرده است که در آن از نقش حاج قاسم سلیمانی در جلوگیری از تجزیه ایران می گوید.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۰۹:۳۶    
در جهان انواع مختلفی از وسایل نقلیه وجود دارد که از هرکدام از نوعی خاص از لاستیک با طراحی متفاوت و منحصر بفرد استفاده می کنند ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۰۸:۱۰   + ۱۱۱ سایت دیگر  
روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه ای آیین های تشییع و خاکسپاری پیکر سردار سرافراز سپاه اسلام سپهبد قاسم سلیمانی و همراهانش را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۰۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
الحشد الشعبی بامداد شنبه گزارش رسانه ها درباره هدف قرار گرفته شدن تعداد از فرماندهان خود را تکذیب و اعلام کرد که گروه پزشکی الحشد در شمال بغداد هدف حمله هوایی قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
سردار سپهبد حاج قاس سلیمانی در یک حمله تروریستی توسط بالگردهای آمریکایی در فرودگاه بغداد به شهادت رسید.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۱۲:۱۷    
خبر پیدا شدن جسد هاشم مرادی که رسانه های ضد انقلاب وی را کشته شدن اغتشاشات آبان ماه می دانند در رودخانه ای در جاجرود تنها در رسانه های ضد انقلاب منتشر شده است و هیچ منبع موثقی آن را منتشر نکرده است ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۱۱:۰۳    
مسئول هیئت رزمندگان اسلام شهرستان ماسال گفت: محافل قرآنی آبروی فرهنگی شهرها هستند و اگر شهری فاقد این محافل باشد قطعاً در عرصه فرهنگی با مشکلاتی مواجه است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ - ۱۸:۵۱    
هیئت نظارت بر انتخابات ایرادات وارده بر مدارک تحصیلی برخی از نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی که مورد تایید وزارت علوم نمی باشد و معادل داخلی است را بطور ویژه بررسی نماید تا حقی ناحق ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۵ - ۱۴:۳۹   + ۴۸ سایت دیگر  
از شب گذشته اخباری در شبکه های اجتماعی منتشر شد مبنی بر اینکه، حسن روحانی به همراه خانواده در یکی از مجتمع های تفریحی شهر محمودآباد مستقر شده که پیگیری های خبرنگار فارس برای تایید و یا تکذیب این خبر ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۵ - ۱۴:۳۹    
جعفر صفری معاون فرماندار ماسال در خصوص آتش سوزی های شب گذشته و صبح امروز جنگل های شاندرمن گفت: این آتش سوزی توسط عامل انسانی رخ داده و از شواهد چنین بر می آید آتش سوزی ها #عمدی و سریالی است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۵ - ۰۹:۴۹    
سید حمید روحانی از اساتید تاریخ در رشت گفت:: شما اگر می خواهید دریابید که معاویه ها و خلفای اموی و عباسی چه ویژگی هایی داشتند و چه خطری برای اسلام داشتند و چه بلایی بر سر اسلام و ائمه اطهار آوردند ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ - ۱۰:۵۹    
رئیس آموزش و پرورش یکی از مناطق گیلان، به دلیل فعالیت انتخاباتی به نفع یکی از مدیران کل اسبق استان از سمت خود برکنار شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ - ۰۸:۴۰    
شنیده شده 3 نفر از معروف ترین داوطلبان انتخابات در حوزه رشت که در ایام اخیر تبلیغات قابل توجهی نیز در فضای مجازی داشته اند، در هیئت نظارت رد صلاحیت شدند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ - ۱۹:۴۳    
هواپیماها امروزه به یکی از مهم ترین وسایل نقلیه در جهان تبدیل شده اند که افراد زیادی برای رسیدن به مقاصد خود با تهیه بلیط خارجی و داخلی از خدماتی که توسط این وسیله نقلیه ارائه می شود استفاده می کنند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
همه داوطلبان حوزه آستانه اشرفیه توسط هیئت اجرایی انتخابات در این حوزه تأیید صلاحیت شده اند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۸ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
نتایج اولیه بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات حوزه انتخابیه لنگرود از سوی منابع نزدیک به هیئت اجرایی انتخابات در این حوزه اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۸ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
گزارش مکتوب مرد مضروب توسط رئیس اداره به فرمانداری لنگرود و مراجع قضایی ارسال شد البته شنیده شده که فرمانداری از مرد مضروب خواسته از شکایتش منصرف شود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۸ - ۰۸:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
اسامی داوطلبان تایید صلاحیت شده توسط هیئت اجرایی حوزه انتخابیه رودسر و املش توسط رسانه ها منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۱۴:۲۸    
ماجرای پیدا شدن 35 جسد معترضان در رودخانه ای در نزدیکی اهواز توسط برخی رسانه های ضد نظام جمهوری اسلامی منتشر شده است اما بررسی ها نشان می دهد تصویر اصلی این خبر مربوط به شهر حلب سوریه است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
نتایج اولیه بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات حوزه تالش، رضوانشهر و ماسال از سوی منابع نزدیک به هیئت اجرایی انتخابات در این حوزه اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۱۲:۲۷    
اسامی غیر رسمی داوطلبان تأیید صلاحیت شده حوزه فومن و شفت در برخی از کانال های تلگرامی منتشر شده است. این اسامی توسط مراجع رسمی تأیید نشده اند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۱۰:۳۳    
نماینده یکی از شهرستان های جنوبی گیلان با برگزاری محفل شامی با حضور تعدادی معدود از مردم و برخی مسئولان، یک سور انتخاباتی به اعوان و انصار خود داد!
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۱۰:۳۳    
یکی از داوطلبان بسیار مطرح حوزه انتخابیه صومعه سرا، تعدادی از دهیاران دهستان شیخ محله و برخی چهره های تأثیرگذار این شهرستان را در یکی از رستوران های منطقه میهمان یک وعده شام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ - ۲۰:۰۷    
به گزارش ماسال نیوز؛ برخی کانال های تلگرامی با پشتوانه رسانه های آن طرف آبی اقدام به انتشار تصاویری از احتمالی اجسادی نموده و ادعا کرده اند این تصاویر مربوط به اغتشاشات بنزینی در ایران است و اجساد ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان تالش گفت: روز دوشنبه یک عدد کیک آلوده حاوی قرص در مدرسه ای در دهستان طولارود تالش توسط یک دانش آموز پیدا شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ - ۰۹:۵۰    
محمدصادق حسنی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی روز گذشته نماینده غایب صحن علنی مجلس شورای اسلامی بود ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۱۳:۴۳    
یکی از کانال های خبری محلی بخش کومله لنگرود از پیدا شدن قرص و کپسول شیمیایی در یکی از کیک های خریداری شده از بازار کومله خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۱۱:۴۵   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان گیلان گفت: براساس برنامه زمانبندی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، فردا (سه شنبه 26 آذرماه) بررسی صلاحیت داوطلبان در هیئت های اجرایی پایان می یابد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۰۸:۴۰    
هیئت های اجرایی انتخابات، نتایج اولیه بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات در گیلان را اعلام کردند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۱۴:۰۸    
فردین معصومی در برنامه به وقت مردم گفت: من برای احداث هتل در ییلاق اولسبلنگاه ماسال از هیچ رانتی استفاده نکرده ام.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۱۰:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی هیات نظارت بر انتخابات گیلان گفت: بیست و ششم آذرماه نتایج اولیه تعیین صلاحیت نامزدهای مجلس اعلام می شود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ماسال نیوز؛ احمد قنبریان سخنگوی هیات نظارت بر انتخابات گیلان روز گذشته در نشست با خبرنگاران با بیان اینکه 13 داوطلب انتخابات در گیلان انصراف داده اند گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۷:۱۵    
بررسی های خبرنگاران گیلان پرس حکایت از افزایش قیمت میلگرد در شهرستان های استان دارد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۶:۱۰    
یکی از ادارات یکی از شهرستان های غرب گیلان به افراد نیازمند وام اعطا می کند اما این پرداخت منوط به دریافت معرفی نامه از دفتر نماینده مجلس این حوزه انتخابیه است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۲۰:۰۳    
به گیلک ها توهین شده است، چرا در یک دیالوگ از واژه توهین آمیز بی غیرت استفاده شد؟، چرا قهرمان داستان غیر بومی است، مگر در گیلان مردی نبود به عنوان قهرمان داستان معرفی شود؟ ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۱۶:۴۸    
پس از حدود 20 ماه از فعالیت مجدد سینما شادی ماسال، بالاخره یک فیلم دیگر موفق شد به مرز 1000 نفر مخاطب برسد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۱:۳۳    
“وارش” نماد زن گیلانی است که با سلحشور از خطه قهرمان پرور گیلان تا آخرین لحظه پای شرافت و اعتقادش می ماند و غیورانه محیطی پر از کینه ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۰۸:۲۳    
بهنام تشکر بازیگر گیلانی سریال وارش به انتقادات به این فیلم درباره توهین آمیز بودن سریال علیه گیلانی ها در قالب یک ویدئو پاسخ داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۲۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
بازیگر سریال وارش با بیان اینکه برخی درباره سریال وارش خیلی زود قضاوت کرده اند گفت: شخصیت اصلی سریال، شخصیت وارش است که علاوه بر چهره مثبت دیگر سریال، خود چهره مثبتی در داستان دارد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۲۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
با انجام قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا چهار نماینده ایران در این مسابقات حریفان خود را شناختند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۲۰:۳۳    
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با گیل خبر در اظهار نظری عجیب گفته است: من یک اصولگرای اصلاح طلب با مشی اعتدالی متناسب با خط مقام معظم رهبری و امام هستم!
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۵:۲۰    
فیلم کامل گفتگو با فردین معصومی در برنامه به وقت مردم را در ادامه ببینید.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۸:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
9893 مترمربع از اراضی ملی در مناطق مختلف ییلاقات شهرستان ماسال در آبان ماه سال جاری با حکم قضایی رفع تصرف شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۲۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
بنا بر اعلام ستاد انتخابات استان گیلان، 455 نفر در استان گیلان داوطلب یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شده اند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۲۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
صلاحیت داوطلبان در هیات اجرایی براساس استناد ماده 50 قانون انتخابات از 17 آذر آغاز می شود و این بررسی به مدت 10 روز یعنی تا 26 آذر ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۲۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ماسال نیوز به نقل از 8دی، ازساعت 8 صبح روز یک شنبه 10 آذرماه 1398 کار ثبت نام کاندیداها همزمان با سراسر کشور در استان گیلان و شهرستان لنگرود شروع شد که تا پایان روز هفتم و مهلت قانونی ثبت ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۶:۵۹    
علیرضا یوسفی طولارود به عنوان داوطلب انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تالش، ماسال و رضوانشهر ثبت نام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۶:۵۹    
جهانسوز بخشی زاده عضو سابق شورای اسلامی شهر شاندرمن به عنوان داوطلب انتخابات تالش بزرگ ثبت نام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۵:۵۹    
تعداد داوطلبان انتخابات تالش تا ساعت 16:40 عصر امروز به 35 نفر رسیده است و تا ساعت 18 عصر امروز برای افزایش تعداد داوطلبان مهلت وجود دارد ...
مشاهده نتایج بیشتر...