دوشنبه ۲۸ اسفندساعت ۰۴:۴۲Mar 2018 19

مشرق نیوز (mashreghnews.ir)

مهمترین خبرهای مشرق نیوز بر روی ایمیل شما

مشرق نیوز 29 اسفند 1393 مشرق نیوز 29 اسفند 1394 مشرق نیوز 17 اسفند 1395 مشرق نیوز 30 مهر 1396 مشرق نیوز 30 آبان 1396 مشرق نیوز 30 آذر 1396 مشرق نیوز 30 دی 1396 مشرق نیوز 30 بهمن 1396 مشرق نیوز 1 اسفند 1396 مشرق نیوز 2 اسفند 1396 مشرق نیوز 3 اسفند 1396 مشرق نیوز 4 اسفند 1396 مشرق نیوز 5 اسفند 1396 مشرق نیوز 6 اسفند 1396 مشرق نیوز 7 اسفند 1396 مشرق نیوز 8 اسفند 1396 مشرق نیوز 9 اسفند 1396 مشرق نیوز 10 اسفند 1396 مشرق نیوز 11 اسفند 1396 مشرق نیوز 12 اسفند 1396 مشرق نیوز 13 اسفند 1396 مشرق نیوز 14 اسفند 1396 مشرق نیوز 15 اسفند 1396 مشرق نیوز 16 اسفند 1396 مشرق نیوز 17 اسفند 1396 مشرق نیوز 18 اسفند 1396 مشرق نیوز 19 اسفند 1396 مشرق نیوز 20 اسفند 1396 مشرق نیوز 21 اسفند 1396 مشرق نیوز 22 اسفند 1396 مشرق نیوز 23 اسفند 1396 مشرق نیوز 24 اسفند 1396 مشرق نیوز 25 اسفند 1396 مشرق نیوز 26 اسفند 1396 مشرق نیوز 27 اسفند 1396 مشرق نیوز 28 اسفند 1396 
  ۴ دقیقه پیش    
تعدادی از فعالان مراکز تولیدی، از بانک های عامل درخواست کرده اند برای آزادسازی وثایق مازاد اقدام کند که این موضوع از سوی بانک ها مورد موافقت قرار نگرفته است.
  ۳۲ دقیقه پیش    
سایت اروپایی مدرن دیپلماسی در تحلیلی به بررسی منازعه جدید آمریکا و روسیه پرداخته و آنرا نزاعی فراتر از جنگ سرد دانسته است.
  ۵۸ دقیقه پیش    
دختردانشجوی 19 ساله که با طراحی روبات مجازی صیغه یاب به حساب های بانکی بیش از 100 کاربر دسترسی پیدا کرده و میلیون ها تومان به جیب زده بود، با ردیابی های پلیسی شناسایی و دستگیر شد.
  ۱ ساعت پیش    
مسلماً همراهی با آمریکا نه فقط در راستای منافع اروپایی ها نیست ، بلکه به مفهوم رویگردانی دولت های بزرگ اروپایی از ایفای تعهدات خود و کاهش وجهه بین المللی خواهد بود.
  ۱ ساعت پیش    
معاون وزیر راه گفت:با تفکیک نظارت از بازرسی نه تنها مسئولیت های حین ساخت شفاف می شود، بلکه می توان پیش بینی کرد مهندسان بیشتری تا دوبرابر وضع کنونی به کار گمارده شوند.
  ۲ ساعت پیش    
وقوع زمین لرزه های متعدد در شهرستان های گناوه و دشتستان باعث افزایش نگرانی ها در بین اهالی این مناطق شده است و تیم های عملیاتی و امدادی در آماده باش هستند.
  ۲ ساعت پیش    
یکی از دختران کشف حجاب کننده در صفحه مجازی خود نوشت؛ زهرا رهنورد (همسر میرحسین موسوی) پاکتی را به عنوان هدیه برای او فرستاده که حاوی چک پول های پنجاه هزار تومانی است، او تصویر پاکت را نیز منتشر کرد.
  ۲ ساعت پیش    
حدود 3هفته پس از توقف پرواز هواپیماهای ATRآسمان و زمینگیر شدن آنها پس از سانحه پرواز تهران-یاسوج، سازمان هواپیمایی مجوز پرواز دوباره این نوع هواپیما را چند روز پس از اظهارات مدیرعامل آسمان صادر کرد.
  ۲ ساعت پیش    
در فینال جام جهانی 2014 یک تعویض طلایی موجب قهرمانی ژرمن ها شد.
  ۲ ساعت پیش    
تیم های حاضر در مرحله نیمه نهایی جام حذفی انگلیس رقبای خود را شناختند.
  ۲ ساعت پیش    
اگر تا دیروز اشرافیت خود را مزورانه پنهان می کرد، این بار آشکارا و بی محابا در اتاق، خودرو، منزل و فیش های حقوقی مدیران اجرایی لانه کرده و این بیماری روزبه روز دامن تعدادی بیشتر را می گیرد.
  ۳ ساعت پیش    
تیم جنوب ایتالیا با پیروزی حداقلی به صدرنشین نزدیک شد.
  ۳ ساعت پیش    
تیم فوتبال رئال مادرید در دیدار خانگی مقابل خیرونا با درخشش رونالدو به بردی پرگل دست یافت.
  ۴ ساعت پیش    
نایب رئیس مجلس گفت: دخترم فوق لیسانس شیمی و ماهیانه 4 میلیون حقوق دریافت می کند.
  ۳ ساعت پیش    
زوج ها پس از ازدواج بیشتر از افراد مجرد چاق می شوند که این موضوع دلایل بسیاری دارد.
  ۳ ساعت پیش    
در ماجرای استعفای جهانگیری، تیم مشایی-بقایی نشان دادند که ظاهرا در هر زمینه ای که وضع کارنامه شان خراب باشد، در رفیق بازی و خیر رساندن به دوستانِ هم حلقه ای خود، بی نظیر هستند.
  ۳ ساعت پیش    
کریس رونالدو با هت تریکی که مقابل خیرونا ثبت کرد پنجاهمین هت تریک دوران بازیگری خود را به نمایش گذاشت.
  ۳ ساعت پیش    
دولتمردان ودستگاه قضایی باید درسیاست ها تجدیدنظر کنند وبر مردم، آسان و بر متعدیان به مردم، سخت بگیرند ومن بهترمی دانم قطعه ای از بوستان را به مسئولانی که می دانم کمتر فرصت مطالعه می یابند،تقدیم کنم.
  ۳ ساعت پیش    
امروز هم با وادادگانی در کشور روبرو هستیم که ترس خود از دشمن را به حساب مردم فاکتور می کنند! دقیقا مانند همان قماش که در جنگ خندق اصرار داشتند ترس و ناباوری خود را در قلب مؤمنان بکارند.
  ۴ ساعت پیش    
در وسط سالن، مجسمه زیبای ابوالهول با نام فرعون هاکور خودنمایی می کند. این مجسمه که از سنگ گرانودیوریت است، حدود 4 قرن پیش از میلاد مسیح تراشیده شده و یکی از جذاب ترین آثار موزه لوور در تهران است.
  ۴ ساعت پیش    
هتاکی ها و نیش زبان های امثال تاج زاده همگی نشانه های خوبی برای سماحت و آستانه تحمل بالای جمهوری اسلامی است اما روی آوردن به دروغ های آشکار و نسبت دادن آنها به رهبری دیگر خیلی جفاست!
  ۴ ساعت پیش    
گفتم: خدمتتون عارضم که گفت؛ نمونه اش همین آقای مصدق که حتما قصد فرار از خونه تکونی داشته! وگرنه کدوم آدمی روز 29 اسفند میره دنبال ملی کردن نفت؟!
  ۴ ساعت پیش    
در ادامه پیکارهای جام حذفی فوتبال انگلیس، چلسی در کینگ پاور میهمان لستر سیتی بود و با نتیجه دو بر یک پیروز شد.
  ۴ ساعت پیش    
وزیر اطلاعات دولت اصلاحات می گوید: اصلاح طلبانی که حرف مردم را می زنند، به غیرانقلابی بودن متهم می شونداما کسانی که در سال 56، 57 و حتی 58 اصلا با انقلاب ارتباطی نداشته اند، امروز نماد انقلاب شده اند.
  ۴ ساعت پیش    
آمریکایی ها هم برای اینکه از اروپا عقب نمانند، اعلام کردند تحریم های جدیدی علیه ملت ایران به بهانه حقوق بشر دارند که فعلاً در کمیته روابط خارجی سنای آمریکا در حال پخت و پز است.
  ۴ ساعت پیش    
نشست شورای عالی کار پس از گذشت 8 ساعت مذاکره بازهم نتوانست اختلافات میان گروه های کارگری و کارفرمایی با دولت را کاهش دهد و توافق برای افزایش مزد کارگران به روز یا روزهای آینده موکول شد.
  ۵ ساعت پیش    
استاندار تهران از تلاش برای افزایش سرانه ورزشی در شهرستان های این استان خبر داد و گفت: سرانه ورزشی در استان تهران به ازای هر نفر 44 سانتی متر است.
  ۶ ساعت پیش    
رییس کمیسیون مرکزی انتخابات روسیه نتایج اولیه انتخابات ریاست جمهوری این کشور را اعلام کرد که بر اساس آن همان طور که انتظار می رفت، ولادیمیر پوتین توانسته پیروزی را از آن خود کند.
  ۵ ساعت پیش    
شاگردان هاینکس در هفته بیست و هفتم رقابت های بوندس لیگا در ردبول آره نا مغلوب لایپزیگ شدند.
  ۶ ساعت پیش    
در این فیلم بخشی از مستندات جرائم بقایی از راز کیف میلیاردی تا اختلاس با سندسازی های صوری را مشاهده می کنید.
  ۶ ساعت پیش    
رییس کمیسیون مرکزی انتخابات روسیه نتایج اولیه انتخابات ریاست جمهوری این کشور را اعلام کرد که بر اساس آن همان طور که انتظار می رفت، ولادیمیر پوتین توانسته پیروزی را از آن خود کند.
  ۶ ساعت پیش    
رئیس توتال اعلام کرد: اگر آمریکا تصمیم بگیرد که تحریم های لغو شده قبلی را امضا نکند ما باید وضعیت را بررسی کنیم.
  ۶ ساعت پیش    
یک نیمروز با حاجی فیروز های رو سیاهی که نوید بخش نوروزند و از در آمدشان هم راضی اند.
  ۷ ساعت پیش    
فرمانده انتظامی مشهد از دستگیری اراذل و اوباش در حاشیه مشهد با شلیک هوایی ماموران خبر داد.
  ۷ ساعت پیش    
رئیس جمهور سوریه در دیدار با سربازان ارتش این کشور در غوطه شرقی گفت که شما امروز وارد جنگ علیه تروریسم برای دفاع از همه کشورهای جهان و نه فقط سوریه شده اید.
  ۷ ساعت پیش    
فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از تهران به سوی شهرهای شمالی کشور در محورهای فیروزکوه و هراز پرحجم اما روان در جریان است.
  ۷ ساعت پیش    
نشست شورای عالی کار که ساعتی پیش در وزارت امور اقتصاد و دارایی با حضور سه وزیر اقتصاد، صنعت و کار برگزار شد، بدون نتیجه پایان یافت و اعضا برای تصمیم گیری به وزارت کار رفتند.
  ۸ ساعت پیش    
رئیس اتحادیه پرنده و ماهی، نرخ جدید مرغ و انواع ماهی در بازار را اعلام کرد.
  ۸ ساعت پیش    
در این خصوص آمریکا همواره به منظور تسلط هرچه بیشتر بر دو بخش سیاسی و امنیتی عراق با دولت عراق در تماس است و مسئولان آمریکایی نیز سفرهای غیرمنتظره متعددی به عراق داشته اند.
  ۸ ساعت پیش    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: پدیده ارزهای مجازی چند وجهی و سریع است و با خود فرصت ها و تهدیدهایی می آورد.
  ۸ ساعت پیش    
احد وظیفه درباره وضعیت جوی روزهای آینده کشور اظهار کرد: سامانه بارشی که در روزهای گذشته وارد کشورمان شده بود، امروز و فردا نیز بخش هایی از شرق و مرکز را در برمی گیرد.
  ۹ ساعت پیش    
به گزارش مشرق ، میثم مطیعی تصویری از حاج محمود کریمی را در اردوهای جهادی در اینستاگرام خود منتشر کرد و نوشت:
  ۹ ساعت پیش    
وزیر کشور با تأکید بر اینکه مبارزه با قاچاق در اقتصاد مقاومتی یکی از مسائل مهم است، گفت: وجود ستادهایی چون ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و ستاد مبارزه با مواد مخدر نشان یک بیماری و ضعف در عملکرد است
  ۹ ساعت پیش    
دروازه بان تیم پرسپولیس نامه توقیف اموال باشگاه نفت تهران را به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش از دادگاه دریافت کرد.
  ۹ ساعت پیش    
حسن روحانی رییس جمهور قانون بودجه 1397 کل کشور را به سازمان برنامه و بودجه ابلاغ کرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
به گزارش مشرق ، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در توئیتر خود درباره رفع حصر نوشت و خواستار حل مشکل هرچه سریع تر این مسئله شد. ...
  ۱۰ ساعت پیش    
سردار محمدرضا نقدی گفت: در شهید حدادیان عشق به ولایت بوده و سرمایه اش این دستاورد بزرگ است ما مدیون شهدا و خانواده آنها هستیم چرا که پیام رسان شهدا هستند.
  ۱۰ ساعت پیش    
نواب صفوی: ممکن است در خانه هر کدام از ما اتفاقی بیفتد. این دلیل نمی شود که این مشکل یا اتفاق را بیرون از خانه فریاد بزنیم.
  ۱۰ ساعت پیش    
علی ضیا در اولین قسمت برنامه نوروزی اش با اکبر عبدی و مادر او داشت، همچنین میزبان علی کوچولو مبتلا به بیماری خاص SMA بود و به همت یکِ یک کمک 33 میلیون تومانی به این کودک و خانواده اش شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۷:۳۴    
از آیین های نوروزی ، دید و بازدید، یا "عید دیدنی" است. تا زمانی که "مسافرتهای نوروزی" رسم نشده بود، دید و بازدید های نوروزی، آن هم چهره به چهره وظیفه ای کم و بیش الزامی به شمار می رفت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۷:۲۸    
رئیس کل بانک مرکزی گفت: رشد اقتصادی 9 ماهه کشور بیش از 4 درصد است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۷:۱۵    
براساس اطلاعات موجود با نظر قاضی دادسرا و دادگاه ویژه روحانیت سید حسین شیرازی فرزند سید صادق شیرازی از زندان آزاد شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۷:۱۰    
میخائیل گورباچف، آخرین رهبر اتحاد جماهیر شوروی پیشین، رای خود را در صندوق انتخابات ریاست جمهوری روسیه ریخت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۷:۱۰    
رئیس جمهور بر ضرورت ارسال کمک های دارویی و غذایی برای مردم یمن و تلاش برای پایان دادن بمباران و کشتار مردم تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۷:۰۷    
متاسفانه در شرایطی که دشمن در چهارچوب عملیات روانی، تک تک منابع قدرت ملی-از جمله توان موشکی- را اسباب مزاحمت و دردسر برای ما جا می زند، برخی از رسانه های حامی دولت نیز در نقش جاده صاف کن دشمن هستند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۶:۴۷    
دبیرخانه های مسابقه های کتاب خوانی روشنا و کتاب و زندگی، در دور جدید، به صورت مشترک مسابقه بزرگ کتاب خوانی کتاب خداحافظ سالار را برگزار می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۶:۴۴    
قطعا مردم ایران احساسی ترین مردم دنیا هستند و این موضوع یکی از بهترین خصوصیات مردم کشورمان است اما نباید سعی کرد از این احساسات پاک سواستفاده کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۶:۴۴    
سخنگوی قوه قضائیه با اعلام اینکه بارها موضوع علنی بودن دادگاه ها را در مواردی که قانون اجازه می دهد، با مسئولین درمیان گذاشته است، اظهار داشت: طرفدار سرسخت علنی شدن دادگاه ها و پخش آن هستم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۶:۴۱    
مرجع تقلید شیعیان گفت: بارها علما، مراجع و حوزه درباره اخذ دیرکرد سیستم بانکی تذکر دادند، بعدازاین همه سال و این همه تذکر بانک ها اسلامی نشدند و همچنان ربا می گیرند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۶:۳۵    
شورای عالی فضای مجازی عالی ترین نهاد تصمیم گیرو سیاست گذار درعرصه فضای مجازی کشور به شمار می رود.پیدایش فضای مجازی در چند دهه اخیر را باید یکی ازمهم ترین اتفاقات عصر حاضر دانست.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۶:۳۲    
مالک باشگاه مشکی پوشان اعلام کرد که مربی پیشین این تیم طلبی بابت قراردادش از باشگاه مشکی پوشان ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۶:۳۲    
در این فیلم علی پروین از اقدام عجیبش برای معاف شدن از خدمت سربازی می گوید!
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۶:۲۴    
مگر وضع اقتصادی خراب نیست؟ چرا رهبری ورود نمی کنند؟ وجه اشتراک سوالات این چنینی یک چیز است: رهبری و مشکلات جاری در حوزه اقتصاد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۶:۲۲    
شرکت مفتاح رهنورد یکی از بزرگترین شرکت های فروش خودروهای وارداتی، طی دو سال 94 و 95 به عنوان کمپانی برگزیده کنگره تجلیل از حامیان حقوق مصرف شناخته شده که مهمترین دلایل آن ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۶:۲۲    
آخوندی با اشاره به افزایش ظرفیت مسافری فرودگاه امام خمینی(ره) برای ایام نوروز 97 گفت: برنامه ریزی کرده ایم ترمینال سلام که به اندازه ترمینال فعلی ظرفیت دارد، تابستان 97 وارد چرخه خدمات دهی شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۶:۱۷    
معاون اول رئیس جمهور به احتمال رفتنش به شهرداری تهران واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۶:۱۴    
مسافران پرواز زاهدان_تهران با ایجاد تاخیر چهار ساعته در انجام پروازشان، در فرودگاه بین المللی زاهدان سرگردان شدند. این در حالی است که به گفته آنها گویا مسئولین پاسخگویشان نیستند!
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۶:۱۳    
پیش از این خبری منتشر شد از تأسیس 10 پایگاه نظامی آمریکا در شمال سوریه. حالا پنتاگون درخواست کرده 60 تا 65 هزار نیروی آمریکایی در آن کشور مستقر شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۶:۱۰    
شهید حکیم در آخرین روز حضور در ایران، درسخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه تهران گفت: در تمام این سال ها با حضور در این مکان مقدس، با نفس علما و شهیدان بزرگ ایران نفس کشیدم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۶:۰۲    
تازه ترین ساخته حاتمی کیا چند روزی است که نمایش خود را در سینماهای کشور آغاز کرده است؛ اما آیا این اثر، فیلمی ضد آمریکایی است؟
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۵:۵۵    
لیونل مسی فوق ستاره آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونای اسپانیا توانست به تنهایی نتیجه 7 بازی بزرگ را به سود آبی اناری پوشان تغییر دهد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۵:۵۴    
حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی در احکام جداگانه ای معاونین هماهنگ کننده و سیاسی نمایندگی ولی فقیه در سپاه را منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۵:۵۲    
مسئولان باشگاه استقلال در انتظار رأی دادگاه CAS در مورد پرونده طلب بازیکن کروات پیشین این باشگاه هستند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۵:۴۸    
پوران درخشنده گفت: همچنان دلم می خواهد که فیلمنامه پسرها گریه نمی کنند را بسازم و به احتمال فراوان در سال آینده حتما برای دریافت پروانه ساخت این فیلم اقدام خواهم کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۵:۴۱    
در حالی که هر ساله نشست تعیین مزد سالانه با حضور نمایندگان کارگری، کارفرمایی و دولت در وزارت کار برگزار می شد ظاهرا، امروز قرار است وزارت اقتصاد میزبان نشست شورای عالی کار باشد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۵:۳۹    
پسر نوجوانی که در شادگان خوزستان 4 عضو از خانواده خود را کشته بود دیروز در خیابان 17 شهریور تهران بازداشت شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۵:۳۷    
فیروزآبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی: هرچند به طور خاص در زمینه فیلتر تلگرام تصمیمی گرفته نشده، اما با توجه به وجود کانال هایی که دعوت به خرابکاری، تجمع، اغتشاش می کنند، ممکن است این اقدام انجام شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۵:۳۵    
قهرمان لیگ برتر والیبال از ادامه تیم داری انصراف داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۵:۳۴    
روند سرمایه گذاری خارجی در بخش صنعت و معدن کشور طی 10ماهه امسال همچنان نزولی است و خبری از افزایش سرمایه گذاری نیست.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۵:۱۹    
قطعه زیبای نوروزی با صدای احسان کرمی را مشاهده می کنید. این قطعه برای سریال هیئت مدیره ساخته شده است و در ایام نوروز از شبکه پنج سیما پخش خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۵:۱۹    
در جریان معاملات بازار آزاد تهران، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 20 هزار تومان افزایش یافت و در عین حال، نرخ دلار هم به 4819 تومان رسید.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۵:۱۹    
آخرین جلسه هیات دولت در سال 96 صبح امروز برگزار شد که با حاشیه هایی همراه بود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۴:۱۳    
پلیس راه راهور ناجا محدودیت ها و ممنوعیت های تردد در جاده های کشور از تاریخ 24 اسفند لغایت 17 فروردین را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۵:۱۱    
بر اساس آمارهای رسمی، مصرف روزانه بنزین در سراسر کشور در نخستین روز هفته جاری به 101 میلیون و 300 هزار لیتر رسید.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۵:۰۳    
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی ضمن انتقاد از ناکارآمدی ها در برخی حوزه ها گفت: حال که استیضاح بازی های مجلس و دولت هم گذشت لااقل به حقوق شهروندی و اسلامی مردم و مسافران بپردازند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۵:۰۳    
کمیته مرکزی انتخابات روسیه ظهر امروز یکشنبه هدف حمله سایبری قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۵:۰۰    
یک نشریه انگلیسی ادعا کرده که مهاجم برزیلی تیم فوتبال پاری سن ژرمن برای ماندن در پارک دو پرنس شرط عجیبی تعیین کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۴:۵۷    
مشاور کل رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: سود سهام عدالت کارمندان شاغل در دستگاه های اجرایی و بازنشستگان کشوری، لشگری و تامین اجتماعی در سال آینده واریز خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۴:۵۴    
سخنان غلامحسین اژه ای، سخنگوی دستگاه قضا درباره اتفاقات اخیر در اصفهان در پی کم آبی بوجود آمده در شرق اصفهان.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۴:۵۳    
ماه رجب ماه بزرگ خدا است و ماهی در حرمت و فضیلت به آن نمی رسد و جنگیدن با کافران در این ماه حرام است و رجب ماه خداست و شعبان ماه من است و ماه رمضان ماه امت من است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۴:۵۳    
وزارت امور خارجه ایران در توصیه هایی به هموطنان ایرانی عازم سفر به خارج از کشور اعلام کرد که در صورت بروز هر گونه مشکلی در اسرع وقت مراتب را به اطلاع نمایندگی های ایران در آن کشورها برسانند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۴:۵۲    
به گزارش مشرق، کبری خزعلی، عضو شورای انقلاب فرهنگی در توئیتر خود درباره به فروش گذاشتن کلیه زن یمنی برای سیر کردن شکم کودکش نوشت:
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۳:۵۱    
فدراسیون جهانی تاریخ برگزاری مسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان بزرگسالان را مشخص کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۴:۵۰    
بازیکن با تجربه تیم ملی فوتبال ایران می گوید همه کار می کند تا با به دست آوردن سلامتی دوباره در جام جهانی کمک کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۴:۴۶    
اگرچه هر ساله دلالان پول های نو، بساط خود را در میدان فردوسی پهن می کنند تا در ایام پایانی سال مشتری جذب کنند اما اکنون پول های نو تقریباً کم مشتری است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۴:۴۰    
شنبه 26 اسفندماه ثبت نام طرح ترافیک جدید پایتخت آغاز شد اما این ثبت نام سوالات زیادی را در ذهن مخاطبان ایجاد کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۴:۳۸    
مهاجم بایرن مونیخ می گوید آن ها به دنبال رسیدن به فینال لیگ قهرمانان اروپا در این فصل هستند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۴:۳۳    
سخنان رئیس جمهور در حاشیه آخرین نشست هیئت دولت در سال 96 در جمع خبرنگاران.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۴:۳۱    
رئیس جمهور گفت: آمار شاغلین در پاییز امسال به حدود 23 میلیون و 300 هزار نفر افزایش یافت و این روند ادامه می یابد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۴:۲۷    
نمایندگان کارگری و کارفرمایی امروز در حالی برای یازدهمین بار با هدف تعیین دستمزد سال 97 کارگران جلسه خواهند داشت که پیشنهادات مختلفی را برای بسته مزدی حداقل بگیران و سایر سطوح مزدی در نظر دارند.
مشاهده نتایج بیشتر...