چهارشنبه ۰۳ بهمنساعت ۱۹:۴۹Jan 2019 23
 

خبرهای مشرق نیوز 31 اردیبهشت 1395 - mashreghnews.ir

 
مشرق نیوز 29 اسفند 1393 مشرق نیوز 29 اسفند 1394 مشرق نیوز 31 فروردین 1395 مشرق نیوز 31 خرداد 1395 مشرق نیوز 31 تیر 1395 مشرق نیوز 31 مرداد 1395 مشرق نیوز 31 شهریور 1395 مشرق نیوز 30 مهر 1395 مشرق نیوز 30 آبان 1395 مشرق نیوز 30 آذر 1395 مشرق نیوز 30 دی 1395 مشرق نیوز 30 بهمن 1395 مشرق نیوز 17 اسفند 1395 مشرق نیوز 1 اردیبهشت 1395 مشرق نیوز 2 اردیبهشت 1395 مشرق نیوز 3 اردیبهشت 1395 مشرق نیوز 4 اردیبهشت 1395 مشرق نیوز 5 اردیبهشت 1395 مشرق نیوز 6 اردیبهشت 1395 مشرق نیوز 7 اردیبهشت 1395 مشرق نیوز 8 اردیبهشت 1395 مشرق نیوز 9 اردیبهشت 1395 مشرق نیوز 10 اردیبهشت 1395 مشرق نیوز 11 اردیبهشت 1395 مشرق نیوز 12 اردیبهشت 1395 مشرق نیوز 13 اردیبهشت 1395 مشرق نیوز 14 اردیبهشت 1395 مشرق نیوز 15 اردیبهشت 1395 مشرق نیوز 16 اردیبهشت 1395 مشرق نیوز 17 اردیبهشت 1395 مشرق نیوز 18 اردیبهشت 1395 مشرق نیوز 19 اردیبهشت 1395 مشرق نیوز 20 اردیبهشت 1395 مشرق نیوز 21 اردیبهشت 1395 مشرق نیوز 22 اردیبهشت 1395 مشرق نیوز 23 اردیبهشت 1395 مشرق نیوز 24 اردیبهشت 1395 مشرق نیوز 25 اردیبهشت 1395 مشرق نیوز 26 اردیبهشت 1395 مشرق نیوز 27 اردیبهشت 1395 مشرق نیوز 28 اردیبهشت 1395 مشرق نیوز 29 اردیبهشت 1395 مشرق نیوز 30 اردیبهشت 1395 مشرق نیوز 31 اردیبهشت 1395 
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۳:۳۵    
همزمان با عملیات گسترده نیروهای ارتش و بسیج مردمی سوریه برای پاکسازی منطقه غوطه غربی دمشق، گروه تروریستی تکفیری ارتش آزاد با انتشار بیانیه ای از آغاز عملیات هجومی به مواضع نیروهای دولتی سوریه در ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۳:۰۵    
جنش حماس با بیان اینکه رهبران حماس از تهدید های رئیس حزب اسرائیل بیتونا نمی ترسند، اعلام کرد، پاسخ هر گونه تعدی و اقدام علیه مقاومت با مقابله به مثل داده خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۳:۰۵    
با گذشت 24 ساعت از سیطره کامل رزمندگان ارتش سوریه و گروههای هم پیمان آن بر 10 منطقه مهم در غوطه شرقی دمشق ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۳:۰۱    
پلیس عراق اعلام کرد که اوضاع امنیتی منطقه سبز بغداد را کاملا به کنترل خود درآورده است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۳:۰۱    
به فاصله چند ساعت از وقوع دو انفجار پی در پی در بخش آسیاسی شهر استانبول ترکیه، منابع میدانی ازیک انفجار انتحاری در شهر غازی عنتاب واقع در جنوب این کشور خبر می دهند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۲:۵۵    
منتخب مردم مشهد در مجلس دهم گفت: این روزها شاهد هستیم که تیم مذاکره کننده یکی پس از دیگری دست به اعتراف می زنند که برجام به آن اهداف خود نرسیده است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۲:۴۶    
رئیس جمهور در پیامی پیروزی مقتدرانه قهرمانان کشورمان در رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی 2016 راتبریک گفت.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۲:۳۵    
رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در دیدار با وزیر خارجه ی انگلیس در رابطه با همکاری های تجاری و بانکی و همچنین رفع موانع موجود بر سر مبادلات بانکی دو کشور، بحث و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۲:۳۵    
در ادامه عملیات رزمندگان عراقی برای سیطره بر مرز این کشور با اردن ساعتی پیش منابع میدانی از پاکسازی کامل شهر "الطریبیل" واقع در جنوب غربی استان الانبار خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۲:۱۱    
مراجع عظام تقلید در دیدارهای امروز خود با رئیس جمهور بر رفع مشکل بیکاری، اشتغال و ازدواج جوانان تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۲:۱۱    
بر اساس اطلاعات موثق امنیتی چند افسر سازمان های اطلاعات فرانسه و آمریکا طی یک علمیات پیچیده در حومه حلب به دام رزمندگان حزب الله افتاد ند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۲:۰۵    
سازمان پیمان آتلانتیک شمالی ناتو امروز جمعه اعلام کرد که پیش از برگزاری نشست جولای در ورشو، مذاکرات رسمی را با روسیه انجام خواهد داد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۲:۰۲    
پلیس عراق برای ممانعت از ورود تظاهرات کنندگان به منطقه الخضراء واقع در مرکز بغداد از گاز اشک آور استفاده کرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۱:۵۰    
در حالی که منطقه سبز بغداد با حمله معترضین و آشوب روبرو شده، یک ژنرال بلندپایه آمریکایی وارد این شهر شده و از استقرار بالگردهای توپدار آپاچی در عراق خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۱:۴۵    
واحد CTA پتروشیمی شهید تندگویان ماهشهر دچار آتش سوزی شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۱:۴۵    
معاون وزیر امور خارجه می گوید سیاست منطقه ای ایران مبتنی بر صلح و ثبات است و بر همین اساس حاضر است مسائل پیش آمده در روابط با عربستان را از طریق گفت وگو حل کند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۱:۴۰    
در حمله نیروهای امنیتی مصر به مواضع تروریست ها در منطقه سیناء ، 11 تروریست کشته شدند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۱:۳۵    
سخنگوی فرماندهی عملیات مشترک عراق از بازداشت عاملان انفجار اخیر در بغداد خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۵۰    
هزاران نفر از حامیان مقتدی صدر رهبر جریان صدر عراق دقایقی پیش به دفتر هیئت دولت عراق مستقر در منطقه امنیتی "سبز" پایتخت این کشور هجوم برده و آن را به اشغال خود درآورده اند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۳۷    
وزارت دفاع آمریکا روز جمعه دریافت پیشنهاد از روسیه برای انجام عملیات هوایی مشترک با مسکو در سوریه را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۳۵    
هفته قبل دوشنبه برای تهیه و اجرای برنامه حقوق های چند ده میلیونی خیلی سختی کشیدم دو روز تلاش کردم اما رییس دیوان محاسبات به دلیلی که نمی دانم البته شاید هم می دانم و نگویم بهتر است و بی ارتباط با ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۲۵    
هر برنامه ریزی برای حل بحران سوریه، پیش از پرداختن به مبارزه با تروریسم به ادامهی افتن بحران در این کشور خواهد انجامید.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۲۳    
نیروهای عراقی با ادامه عملیات خود در استان الانبار ، پس از آزادسازی بزرگراه منتهی به گذرگاه مرزی طریبیل ، به مرز اردن رسیدند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۱۶    
رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی پیروزی های غرورآمیز و کسب مقام قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی ایران در رقابت های جام جهانی را تبریک گفت.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۱۶    
مقام های امنیتی اروپایی روز جمعه گفته اند هیچ یک از سرنشین های هواپیمای شرکت مصری که روز پنجشنبه در دریای مدیترانه سقوط کرد در فهرست نفرات مظنون به تروریسم قرار نداشته اند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۱۰    
قانون مبارزه با منابع مالی حزب الله در حالی در لبنان به اجرا گذاشته می شود که حساسیت افراد و احزاب مختلف را برانگیخته است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۱۰    
دبیرکل حزب الله لبنان به مناسبت هفتمین روز شهادت شهید مصطفی بدرالدین فرمانده بخش نظامی حزب الله لبنان به ایراد سخنرانی پرداخت.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۰۲    
مراسم اهدای جام به تیم ملی کشتی فرنگی
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۰۲    
رسانه های افغان با انتشار تصاویری از سرنوشت مضحک 3 تروریست تکفیری انتحاری گروه طالبان خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۹:۵۰    
ولادیمیر پوتین اعلام کرد که روسیه آماده است تا به کشورهای جنوب شرق آسیا پیشنهاد ساخت نیروگاه هسته ای تولید برق نسل بعدی را ارائه دهد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۹:۴۱    
به دنبال اعتراض به قانون کار فرانسه، اتحادیه های صنفی گردهمایی برای دو روز دیگر را در روزهای 6 و 25 خرداد خواستار شدند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۹:۳۲    
سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان در حالی امروز قرار است سخنرانی کند که هم حامیان مقاومت و هم دشمنان آن در انتظار شنیدن صحبت های او و روشن شدن ابهامات ترور شهید مصطفی بدرالدین هستند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۶    
همزمان با اعلام آغاز قریب الوقوع عملیات گسترده نیروهای ارتش و بسیج مردمی عراق برای بازپس گیری شهر فلوجه در استان الانبار این کشور ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۶    
هرچند تکفیری ها با تکیه بر حمایت های گسترده سعودی و متحدانش و دریافت تسلیحات پیشرفته و سوء استفاده از پایبندی ارتش سوریه به آتش بس، شهرک خان طومان در حومه حلب را اشغال کردند ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۰    
شرکت دولتی روس اتم عملیات ساخت نیروگاه اتمی بوشهر 2 را تا پایان امسال آغاز خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۰    
قهرمانی ایران در جام جهانی؛ ایران 8-0 روسیه
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۹:۱۷    
باراندازهای متوالی؛ شاهکار بشیر باباجان زاده
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۹:۱۱    
یک خبرنگار فلسطینی پس از پایان مدت بازداشت اداری خود از زندان های صهیونیستی آزاد شد و توانست اراده پولادین خود را بر ظلم و زور اداره زندان های صهیونیستی تحمیل کند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۸:۵۱    
در عملیات اخیر رزمندگان ارتش و پلیس عراق در منطقه مرزی "الرطبه" واقع در مجاورت مرز این کشور با اردن یکدستگاه رایانه متعلق به گروه تروریستی تکفیری داعش بدست نیروهای امنیتی عراقی افتاد که هویت بسیاری ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۸:۵۱    
رئیس ستاد بحران و حوادث غیرمترقبه استانداری کرمان گفت: زمین لرزه نسبتا شدید 4.5 ریشتری رودبار جنوب هیچ گونه خسارت جانی و مالی به همراه نداشت.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۸:۵۱    
رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی با حضور 8 تیم برتر جهان از صبح پنجشنبه، سی ام اردیبهشت در سالن شهید دستغیب شهر شیراز در حضور بیش از هزار تماشاگر آغاز شده و دومین روز آن جمعه سی و یکم اردیبهشت در حال ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۸:۴۵    
تیم ملی کشتی فرنگی ایران با شکست روسیه به پنجمین قهرمانی خود در جام جهانی کشتی فرنگی رسید.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۸:۳۱    
یک عضو ارشد حشد الشعبی عراق از فرار دسته جمعی سرکردگان گروه تروریستی -تکفیری داعش از منطقه الکرمه در استان الانبار خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۸:۳۱    
رییس جمهوری با حضور در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) به زیارت بارگاه نورانی کریمه اهل بیت(ع) مشرف شد
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۸:۳۱    
سخنگوی وزارت خارجه روسیه از آمادگی کشورش برای کاهش احتمالی تحریم ها علیه طالبان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۸:۳۱    
گروه تروریستی تکفیری داعش ظهر امروز با انتشار یک ویدئو مسلمانان ساکن هند را به هجرت به مناطق تحت سیطره این گروه در سوریه و عراق دعوت کرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۸:۲۱    
سالتو بارانداز دیدنی امید نوروزی
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۸:۱۶    
رئیس کل بانک مرکزی ایران در گفت وگو با رویترز تصریح کرد: طرف مقابل به اندازه کافی خود را متعهد به اجرای برجام نمی داند و ما انتظار داریم هرچه زودتر این مشکل جبران شود.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۸:۱۶    
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۸:۱۰    
وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد مشتاقانه منتظر همکاری با وزیر جدید جنگ رژیم صهیونیستی است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۸:۰۱    
تصاویر زیر مربوط به خلبانان کارکنان پرواز هواپیمایی مصر است که سقوط کرده است. در این پرواز 56 مسافر و 10 خدمه پرواز جود داشتند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۸:۰۰    
وزیر دفاع روسیه اعلام کرد که این کشور از 25 ماه می پیش رو حملات مشترک هوایی با آمریکا علیه گروههای تروریستی در سوریه انجام خواهد داد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۸:۰۰    
تیم ملی کشتی فرنگی ترکیه با برتری مقابل قزاقستان به عنوان سومی رقابت های جام جهانی 2016 شیراز دست یافت.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۸:۰۰    
سامان عبدولی در نخستین رقابت در تشک A ورزشگاه شهید دستغیب در مقابل سرگئوی امیلین به روی تشک رفت و پیروز میدان شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۷:۵۵    
قهرمان وزنه برداری جهان و المپیک در تمرین استقلال حاضر شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۷:۵۵    
تیم کشتی فرنگی ترکیه با برتری مقابل قزاقستان عنوان سوم رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی را به خود اختصاص داد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۷:۵۵    
دویست و هشتاد و سومین سالگرد گرامیداشت مختومقلی فراغی شاعر شهیر ایرانی ترکمن ظهر امروز جمعه با حضور محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور در شهرستان مراوه تپه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۷:۵۱    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی ضمن اعلام ناراحتی از استعفای یعلون، گفت او باید وزارت خارجه را قبول می کرد و در کابینه می ماند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۷:۵۱    
تماشاگران پرشور شیرازی استقبال بی نظیری از رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی از خود نشان دادند و ساعت ها قبل از دیدار فینال میان ایران و روسیه خود را به سالن مسابقات رساندند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۷:۳۵    
مسابقه بین دو کشتی گیر در مسابقات نوجوانان روسیه در جریان بود که با سوت داور به اتمام می رسد ناگهان کشتی گیر بازنده برخاسته و با لگد به شکم کشتی گیر برنده می زند ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۷:۳۲    
یک نماینده حامی دونالد ترامپ، کاندیدای ریاست جمهوری حزب جمهوری خواه آمریکا در کنوانسیون ملی جمهوری خواهان این کشور که اهل ایالت مریلند است ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۷:۲۰    
تیم های پنجم تا هشتم رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی 2016 مشخص شدند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۷:۱۷    
اندوزی کشوری است که در آسیای جنوب شرقی و اقیانوسیه قرار دارد. اندونزی یک مجمع الجزایر متشکل از 17508 جزیره و 33 استان است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۷:۱۵    
عبدالفتاح السیسی رئیس جمهوری مصر با صدور بیانیه ای به خانواده های جان باختگان حادثه سقوط هواپیمای مصری تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۷:۱۱    
اعتراض خلاق یک شهروند لاهیجانی به چاله های خیابان های این شهر
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۷:۰۲    
هفته پایانی رقابت های لیگ برتر کانوپولوی آقایان در روزهای پنجشنبه سی ام و جمعه سی و یکم اردیبهشت به میزبانی دریاچه آزادی تهران و باحضور تیم های هیات قایقرانی چهارمحال و بختیاری، قایقرانی اصفهان ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۶:۵۶    
پیاده روی بزرگ خانوادگی در بجنورد به مناسبت روز موزه و میراث فرهنگی و با هدف گسترش ورزش های همگانی با حضور هزاران نفر از شهروندان بجنوردی صبح امروز جمعه به مقصد بوستان بش قارداش در 6 کیلومتری جنوب ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۶:۵۰    
نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از هم حزبیانش می خواهد تا موضع متعادل تری نسبت به اسرائیل و فلسطین بگیرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۶:۴۱    
درپی اعلام وضعیت فوق العاده توسط رئیس جمهور ونزوئلا، دادگاه عالی این کشور حکم اعلام شده را قانونی دانست.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۶:۳۲    
لیست بهترین های فوتسال در سال 2015 اعلام شد که ایران سهمی در این لیست نداشت.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۶:۳۲    
سرویس امنیتی اوکراین اعلام کرد فرد خطرناکی را که "در فعالیت های گروه تروریستی القاعده دست داشته" بازداشت کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۶:۲۱    
وزیر اطلاع رسانی بحرین در اظهاراتی تعجب برانگیز مدعی شد که ایران از طریق 40 شبکه ماهواره ای علیه امنیت ملی منامه اقدام می کند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۶:۱۸    
وندی شرمن اعتقاد دارد که تصمیم برای بمباران اتمی ژاپن، تصمیمی درست بود ولی از آنجایی که تعداد زیادی از مردم جان خود را در این حملات از دست دادند، تصمیمی دردناک نیز بود .
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۶:۱۲    
معاون وزیر دفاع آمریکا، روسیه را به رخ کشیدن سلاح هسته ای و انتقام گیری متهم کرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۶:۱۲    
حضور سردار دهقان در نماز جمعه تهران
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۶:۱۲    
آهنگ ماه غریب با صدای محمد امین ایرمان
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۶:۰۶    
موضوع خارق العاده در این سریال، توانایی بالایی همه عوامل است می دانم که در حرفه ما کلی دود سیگار و اراجیف هست، اما بازی تو فوق العاده است، کاملا حیرت انگیز است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۶:۰۰    
دوازدهمین همایش بین المللی دکترین مهدویت صبح امروز جمعه با حضور آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید ، علما، فضلا و مهمانان خارجی در مدرسه امام کاظم(ع) قم به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۷    
جام جهانی کشتی فرنگی؛ ایران 7 - 1 ترکیه
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۱    
معاون سابق وزیر امور خارجه آمریکا می گوید بمباران اتمی شهرهای ژاپن تصمیم درستی بوده است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۵:۴۵    
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور، از ترافیک نیمه سنگین در محور کرج-چالوس خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۵:۴۵    
نماز جمعه سی و یکم اردیبهشت ماه تهران به امامت آیت الله امامی کاشانی در دانشگاه تهران اقامه شد. خطیب نماز جمعه تهران با اشاره به فرقه آلوده بهائیت گفت فرقه بهائیت در حدی از آلودگی قرار داشت که ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۵:۴۲    
نماینده ویژه رئیس جمهور روسیه در امور افغانستان گفت که حاضر است تا دور جدیدی از مذاکرات صلح را با حضور کشورهای دیگر مانند ایران و هند برگزار کند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۵:۳۶    
قیمت نفت با افزایش حدود 30 سنتی امروز در مقایسه با دیروز به 49.12 دلار رسید و در مرز ورود به کانال 50 دلاری قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۵:۳۶    
68 چهره شاخص حزب جمهوریخواه آمریکا، بالاخره مواضع خود در قبال دانلد ترامپ مرد این روزهای سیاست آمریکا اعلام کردند ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۵:۳۰    
قرار است اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال در تمرین آبی پوشان حضور یابند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۵:۳۰    
پارلمان ترکیه با اکثریت قاطع آرا طرح پیشنهادی حزب حاکم عدالت و توسعه برای لغو مصونیت پارلمانی نمایندگان مجلس این کشور را مورد تصویب قرار داد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۵:۳۰    
مرکز پایش آلودگی هوای محیط زیست استان تهران شاخص آلودگی هوای پایتخت را 76 و در وضعیت سالم اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۵:۲۷    
معاون فرهنگی نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه امروزه دشمن در بحث نفوذ مصمم است، گفت: یکی از دغدغه های رهبر معظم انقلاب بحث نفوذ است ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۵:۲۱    
مدیر امور بین الملل شرکت نفت با اشاره به آغاز فروش نفت به ساراس ایتالیا، دلایل تاخیر در از سرگیری فروش نفت ایران به شرکت انی ایتالیا را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۵:۱۶    
تیم ملی کشتی فرنگی ایران روز جمعه با کسب سومین پیروزی برابر ترکیه در جام جهانی سال 2016 به دیدار فینال این رقابت ها راه یافت تا در فینال به مصاف روسیه برود.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۵:۱۶    
نگاه مهربانانه داور مانع اخراج کشتی گیر وزن 85 کیلوی ایران شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۵:۱۶    
شبکه خبری راشاتودی به مکالمه ای که بر اساس آن بین نیروهای داعش مقیم ترکیه و اپوزیسیون سوریه تماس وجود دارد و دولت ترکیه نسبت به این ارتباط بی توجه است، اشاره کرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۵:۱۰    
علم الهدی تصریح کرد: امروز یک شرکت مدلینگ ایتالیایی وارد کشور شده و اقتصاد مقاومتی ما را هدف قرار داده است ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۵:۰۰    
کارشناس مسائل بین المللی با اشاره به اینکه مذاکره در حوزه های غیرهسته ای با آمریکا در اختیار دولت نیست ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۴:۵۶    
منابع خبری گزارش دادند که محافظ شخصی سرکرده گروه تروریستی داعش بر اثر عملیات هوایی جنگنده های ائتلاف در عراق کشته شده است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۴:۵۶    
در حاشیه سفر محمدباقر نوبخت به استان گلستان
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۴:۵۰    
آیت الله مکارم شیرازی گفت: بیکاری یکی از معضلات اساسی جامعه امروز است و دولت باید با اطلاع رسانی بیشتر ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۴:۵۰    
روزنامه آمریکایی در گزارشی بر نرم بودن لحن آخرین قطعنامه سازمان ملل(2231) با موارد قبلی و استفاده ایران از این مسئله برای توجیه آزمایش های موشکی اش اشاره کرد.