چهارشنبه ۰۲ خردادساعت ۰۹:۵۳May 2018 23
 

خبرهای مشرق نیوز 2 دی 1395 - mashreghnews.ir

مشرق نیوز 29 اسفند 1393 مشرق نیوز 29 اسفند 1394 مشرق نیوز 31 فروردین 1395 مشرق نیوز 31 اردیبهشت 1395 مشرق نیوز 31 خرداد 1395 مشرق نیوز 31 تیر 1395 مشرق نیوز 31 مرداد 1395 مشرق نیوز 31 شهریور 1395 مشرق نیوز 30 مهر 1395 مشرق نیوز 30 آبان 1395 مشرق نیوز 30 آذر 1395 مشرق نیوز 30 بهمن 1395 مشرق نیوز 17 اسفند 1395 مشرق نیوز 1 دی 1395 مشرق نیوز 2 دی 1395 مشرق نیوز 3 دی 1395 مشرق نیوز 4 دی 1395 مشرق نیوز 5 دی 1395 مشرق نیوز 6 دی 1395 مشرق نیوز 7 دی 1395 مشرق نیوز 8 دی 1395 مشرق نیوز 9 دی 1395 مشرق نیوز 10 دی 1395 مشرق نیوز 11 دی 1395 مشرق نیوز 12 دی 1395 مشرق نیوز 13 دی 1395 مشرق نیوز 14 دی 1395 مشرق نیوز 15 دی 1395 مشرق نیوز 16 دی 1395 مشرق نیوز 17 دی 1395 مشرق نیوز 18 دی 1395 مشرق نیوز 19 دی 1395 مشرق نیوز 20 دی 1395 مشرق نیوز 21 دی 1395 مشرق نیوز 22 دی 1395 مشرق نیوز 23 دی 1395 مشرق نیوز 24 دی 1395 مشرق نیوز 25 دی 1395 مشرق نیوز 26 دی 1395 مشرق نیوز 27 دی 1395 مشرق نیوز 28 دی 1395 مشرق نیوز 29 دی 1395 مشرق نیوز 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۳:۲۰    
وزیر کشور با بیان اینکه دولت با تشکیل قرارگاه اقتصاد مقاومتی خود را موظف به عملی سازی اهداف این طرح می داند، گفت: برنامه ششم توسعه و بودجه 96 براساس اقتصاد مقاومتی نوشته شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۳:۱۵    
معاون اجرایی ستاد بازسازی عتبات عالیات کربلا با بیان اینکه طرح تعویض ضریح امام حسین یکی از مهمترین کارهایی بود که انجام گرفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۳:۰۹    
داعش با انتشار تصویری از غنایمی که از نیروهای مورد حمایت ترکیه گرفته است، ادعا کرد که تعدادی از نیروهای ویژه تُرکیه پس از درگیری با عناصر داعش فرار کرده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۳:۰۵    
مرکز استان حلب در شمال سوریه سرانجام پس از مقاومتی چهار ساله و جنگ شدید شهری و کش وقوس های فراوان، با اخراج باقیمانده افراد مسلح، پس از چهار سال نفس آزادی کشید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۳:۰۰    
دونالد ترامپ روز پنجشنبه کلیان کانوی مدیر سابق ستاد انتخاباتی خود را به عنوان مشاور رئیس جمهور تعیین کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۲:۴۵    
رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: چنانچه تحقیق صحیحی در سوریه انجام شود، مشخص می شود که مجرم اول، عربستانی ها و قطری ها هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۲:۳۵    
معاون عربی و آفریقا وزارت امور خارجه در چارچوب سفر منطقه ای به دو کشور سوریه و لبنان، از دمشق وارد بیروت شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۲:۲۵    
بر اثر انفجاری خودروی بمب گذاری شده در غرب عراق تعدادی کشته و زخمی شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۲:۲۰    
بازیکن اسبق تیم فوتبال استقلال به ماشین سازی پیوست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۲:۱۵    
منابع نزدیک به رئیس جمهور منتخب آمریکا می گویند وی به دلیل اهمیتی که برای مسائل ظاهری قائل است جان بولتون ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۲:۱۰    
تلویزیون رسمی سوریه اعلام کرد که گروهک تروریستی جفش بیش از 100 نفر را که می خواستند تسلیم ارتش سوریه شوند، اعدام کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۲:۰۵    
یک مجری مصری هشدار داده در صورت تجزیه سوریه، اولین کشوری که به این سرنوشت دچار خواهد شد عربستان خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۲:۰۰    
رئیس جمهور منتخب آمریکا به دستور امروز رئیس جمهور روسیه برای تقویت توان اتمی کشورش واکنش نشان داده و گفته که تا وقتی عقل بر جهان حاکم شود، آمریکا هم باید توان هسته ای خود را تقویت کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۱:۵۰    
کمیته مسابقات سازمان لیگ اسامی محرومان انضباطی هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۱:۵۰    
حجت الاسلام ناصر نقویان به دلیل عارضه قلبی، از ساعتی قبل در یکی از بیمارستان های تهران بستری شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۱:۴۵    
مدافع برزیلی تیم فوتبال پاری سن ژرمن قراردادش را با این تیم تا سال 2020 تمدید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۱:۴۰    
خبرگزاری رسمی چین در تحلیلی تنش ایران با آمریکا، ارتقا سطح زندگی و مقابله با پرداخت های کلان دولتی را از عمده مشکلات فراروی حسن روحانی در مسیر انتخابات ریاست جمهوری سال آینده دانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۱:۳۲    
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۱:۱۰    
السد در دیدار مقابل الجیش در شبی که مدافع ایرانی اش از بازی اخراج شد به تساوی رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۱:۰۳    
قاضی زاده هاشمی این هفته در برنامه دست خط از چگونگی تدوین طرح تحول سلامت سخن گفت و وجوهی خاص از زندگی شخصی خود از جمله کلاس بازیگری که مدتی درآن شرکت داشته است را بازگو کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۰:۵۶    
رئیس مجلس با تاکید بر اینکه قرارگاه خاتم الانبیا(ص) رقیب بخش خصوصی نیست، گفت: این قرارگاه از بخش خصوصی در اجرای پروژه ها استفاده می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۰:۵۰    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: عده ای هنوز اهداف وزارت رفاه را نشناختند و وزارت رفاه درصدد مبارزه با فقر درمان، فقر اقتصادی و فقر مسکن و امنیت است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۰:۴۵    
سازمان هواشناسی کشور پیش بینی کرد که اکثر نقاط کشور در آخرین روز هفته جوی نسبتاً آرام داشته باشند و شاخص کیفیت هوا در کلانشهرهای صنعتی به شرایط ناسالم برای گروههای حساس برسد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۰:۳۵    
مشاور سیاسی و رسانه ای رئیس جمهور سوریه با تأکید بر رضایت این کشور از نتایج نشست سه جانبه مسکو درباره تغییر گفتمان ترکیه در قبال سوریه نیز تصریح کرد که این مسئله معلول اوضاع داخلی و سیاست نادرستی است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۰:۳۰    
در شرایط جوی نامساعد این روزهای شهر حلب و بارش شدید برف که کار نقل و انتقال جنگ زده ها را با مشکل مواجه می کند، تعداد 6 اتوبوس که سرنشینان آنها اهالی الفوعه و کفریا بودند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۰:۲۲    
با پذیرش روال معیوب فعلی در حوزه برنامه ریزی شک نکنید که برنامه ششم هم مانند برنامه های ده گانه گذشته به سرنوشت عدم اجرا مبتلا خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۰:۰۵    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت گفت: مردم رشد اقتصادی را در خانه هایشان احساس نمی کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۹:۵۵    
رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران گفت: ترافیک شهر تهران را نباید وارد فازها و بازی های سیاسی کرد و این واقعیتی است که همیشه وجود داشته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۹:۵۰    
منابع دیپلماتیک می گویند عبد الفتاح السیسی رئیس جمهور مصر تحت فشار اسرائیل رأی گیری در شورای امنیت علیه شهرک سازی رژیم صهیونیستی را به تعویق انداخته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۹:۴۵    
رئیس شرکت ایرباس بعد از امضای فروش 100 هواپیما به ایران اعلام کرد:توافق ایرباس با ایران تنها محدود به فروش هواپیما نیست بلکه آموزش خلبان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۹:۴۰    
نماینده مردم تهران در مجلس نهم گفت: یکشنبه 31 خرداد 88 مجددا با آقای هاشمی دیدار کردم در آن دیدار آقای هاشمی نسبت به مواضع رهبری در نماز جمعه ابراز خرسندی کرد و از مواضع رهبری خوشحال بود و قرار شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۹:۳۵    
در ادامه عملیات های ارتش یمن برای مقابله با تجاوزات عربستان، یگان موشکی ارتش یمن تجمع مزدوران سعودی در لحج را هدف قرار دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۹:۲۵    
منابع امنیتی لیبی از سقوط یک فرود جنگنده این کشور در جنوب شرق طرابلس خبر دادند که بر اثر آن، خلبان و کمک خلبان آن کشته شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۹:۱۵    
رئیس جمهور منتخب آمریکا از دولت رو به پایان این کشور خواست قطعنامه پیشنهادی مصر علیه شهرک سازی های اسرائیل را وتو کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۹:۱۵    
در پی حمله جنگنده های عربستان به حُدیده و تعز در یمن دست کم چهار غیرنظامی زخمی شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۹:۱۰    
مسئول روابط عربی حزب الله با خانواده محمد الزواری مهندس تونسی که در 15 دسامبر ترور شد، تماس گرفت و ابراز همدردی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۹:۰۰    
مدیرعامل ایران ایر از امضاء قرارداد نهایی با کمپانی ایرباس در ساعت 17 امروز خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۵۵    
فرستاده ویژه سازمان ملل در امور سوریه گفت، عدم حصول توافق در سوریه منجر به تکرار اوضاع حلب در ادلب خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۴۵    
وزیر خارجه عراق ضمن شرکت در نشست مشترک اتحادیه اروپا و اتحادیه عرب، خواستار همکاری دو اتحادیه در زمینه مبارزه با تروریسم و حمایت از کشورش بویژه پس از آزادسازی موصل شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۴۰    
جواد کریمی قدوسی از بازبینی اظهارات وزیر امورخارجه در مجلس با حضور خبرنگاران و نمایندگان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۲۲    
دبیرکل جبهه جانبازان انقلاب اسلامی گفت: این شیوه حرف زدن آنقدر سست و بی منطق است که اولاً طرف مقابل شان را بزرگ می کند چرا که مردم می فهمند این حرف ها از سر کینه است و اگر اعتباری هم دارند از دست می ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۱۲    
سخنگوی کاخ کرملین با تاکید بر اینکه مسکو هیچگاه آغازگر مذاکرات بر سر تحریم های اعمال شده علیه این کشور نخواهد بود، گفت که تحریم ها هیچ ضربه ای به روسیه وارد نخواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۰۵    
وزارت خارجه روسیه با اعلام اینکه در مذاکرات 3 جانبه اخیر درباره سرنوشت رئیس جمهوری سوریه صحبت نشد از احتمال از سرگیری مذاکرات سوریه پیش از 8 فوریه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۷:۵۹    
رئیس جمهور سوریه با تمجید از نقش مثبت ایران و روسیه در تحولات سوریه بر تقویت همکاریهای سه کشور ایران، روسیه و سوریه در زمینه های مختلف تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۷:۵۵    
رئیس جمهوری روسیه با بیان اینکه کشورش، از قوی ترین نیروها و ادوات نظامی جهان برخوردار است، هشدار داد که پیشرفت در توسعه نظامی حتی برای لحظه ای نباید متوقف شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۷:۴۰    
مسابقات بین المللی بوکس جوانان از امروز (پنجشنبه) در شهر باکو مرکز جمهوری آذربایجان آغاز شد و حسین موسی خانی کاپیتان تیم ملی کشورمان از مبارزه با بوکسور رژیم صهیونیستی خودداری کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۷:۳۵    
عربستان ضمن اعلام بودجه سال 2017 اعلام کرد که پیش بینی می کند در سال پیش روی میلادی دست کم 198 میلیارد ریال سعودی کسری بودجه داشته باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۷:۳۰    
یادواره شهدای اطلاعات استان های اصفهان، یزد و چهار محال بختیاری صبح پنج شنبه دوم دی با حضور سردار رحیم صفوی دستیار و مشاور عالی مقام معظم رهبری در حسینیه عاشقان ثارالله اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۷:۳۰    
رئیس کمیته امداد امام خمینی با آیت الله مکارم شیرازی دیدار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۷:۱۹    
آلبی سلسته عنوان جدیدی کسب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۷:۲۰    
حسین محب اهری گفت: در حال حاضر سریال علی البدل که در آن ایفای نقش داشته ام آماده پخش است. همچنین یک فیلم سینمایی به کارگردانی اقای موسائیان را در دستور کار دارم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۷:۲۰    
وبگاه نزدیک به محافل امنیتی رژیم صهیونیستی در تحلیلی مدعی شده است که رئیس جمهور جدید آمریکا تلاش خواهد کرد تا فعالیت های منطقه ای ایران را محدود کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۷:۱۵    
پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) در جریان سفر دو روزه به استان قم با خانواده های مددجویان و محرومان دیدار و در جیران مشکلات زندگی و وضع معیشیتی آنها قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۷:۰۵    
سید حسن قاضی زاده هاشمی امروز پنجشنبه دوم دی، در برنامه دست خط از چگونگی تدوین طرح تحول سلامت ،ضعف ها و قوت ها و موانع موجود برای اجرای این طرح می گوید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۷:۰۵    
سردار غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح پنج شنبه دوم دی در جریان سفر به استان قم با آیات عظام ناصر مکارم شیرازی،حسین نوری همدانی و محمد یزدی دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۷:۰۵    
علی اکبر ولایتی رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام روز پنجشنبه 2 دی ماه با عدنان حسن محمود سفیر سوریه در تهران که بعد از پیروزی های حلب و به منظور بررسی آخرین تحولات و گزارش موضوعات ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۶:۵۵    
رئیس جمهور در آخرین مرحله از سفر دوره ای خود وارد بیشکک پایتخت قرقیزستان شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری رویترز از شناسایی اثر انگشت انیس امری مظنون اصلی حمله تروریستی برلین، بر روی در کامیونی که با آن به جمعیت حاضر در بازار کریسمس این شهر حمله شد، خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۳۰    
با گذشت چند روز از اظهارات حسن روحانی درباره افزایش رشد اقتصادی کشور در نیمه اول امسال به 7.4 درصد، بانک مرکزی هنوز جزئیات آن را منتشر نکرده است که احتمال دستکاری در آمار را بالا برده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۶:۲۳    
اختلاف پنهان و پشت پرده علیرضا منصوریان با مهدی رحمتی حالا سرمربی تیم فوتبال استقلال را در معرض برکناری قرار داده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۶:۲۰    
رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آمریکایی ها و حامیان افراط گرایی در منطقه از پیروزی در سوریه مأیوس شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۶:۱۲    
وزارت خارجه روسیه گفته است، در صورت موضع گیری مثبت آمریکا امکان ازسرگیری مذاکرات سوریه قبل از 8 فوریه وجود دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۶:۱۰    
صبح امروز پنجشنبه 2 دی نخستین همایش ملی صدف کوثر به منظور تجلیل از شخصیت ام المومنین حضرت خدیجه کبری با سخنرانی آیت الله مکارم شیرازی و آیت الله جوادی آملی در سالن قدس مجتمع آموزش عالی امام خمینی قم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۵۸    
رهبر مخالفان ترکیه که در آمریکا در تبعید به سر می برد، اتهام دولت اردوغان را رد کرد و گفت در قتل ترور سفیر روسیه در آنکارا هیچ نقشی نداشته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۵۵    
مرکز اطلاع رسانی نظامی ارتش سوریه از کشته شدن ابومحمد الحوت سرکرده برجسته گروهک تروریستی تکفیری جبهه النصره در غوطه شرقی دمشق خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۵۲    
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: حذف صفر از پول ملی در شرایط مناسبی صورت می گیرد که هنوز زمان آن فرانرسیده است؛ جابه جایی تومان با ریال در طول زمان انجام می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۵۲    
با خروج نام دو بازیکن اوکراینی از لیست پرسپولیس نام مدافع جوان این تیم به لیست سرخ پوشان اضافه شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۵۰    
رئیس کمیته فنی و توسعه می گوید انتخاب تیم ملی ایران به عنوان بهترین تیم آسیا توسط فرانس فوتبال به دلیل نمایش فوق العاده شاگردان کی روش در مسابقات انتخابی جام جهانی 2018 بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۴۸    
از روز یکشنبه پنجم دی ماه در استان های ایلام، کرمانشاه، لرستان، خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد و چهارمحال و بختیاری، بارش باران و برف و در استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، کردستان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۴۰    
رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: منشور شهروندی نه طرح بوده نه لایحه، بلکه تبلیغات انتخاباتی و خلاف قانون است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۳۵    
در تازه ترین رده بندی فیفا، جایگاه رقبای ایران در مرحله انتخابی جام جهانی دستخوش تغییر جزئی شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۲۸    
هاشم رضایت یکی از تهیه کنندگان دورهمی از کاهش پخش قسمت های این مجموعه به یک شب در هفته خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۲۰    
پرافتخارترین باشگاه یونان قصد دارد با فروش یکی از 2 مهاجم اصلی خود انصاری فرد را به جمع یاران اصلی تیمش اضافه کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۲۰    
وزیر بهداشت گفت: 12 سال پیش سلامت مردم را دست یک بنگاه اقتصادی داده و آن را در وزارت رفاه قرار دادند و بعد اسم آن را رفاه گذاشتند، ولی بنده معتقدم حیف اسم رفاه که برای این وزارتخانه انتخاب کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۱۵    
شهید مدافع حرم علی حیدری صبح امروز در شیراز تشییع شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۱۲    
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: رشد اقتصادی ایران امسال به 7.4 درصد رسید و بخشی از این رشد به خاطر نفت است و شکی در آن نیست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۰۵    
مقارن با بلندترین شب سال که پیام چشم انداز روشن صبح امید را به خاطر می آورد، این بنیاد به اتفاق تنی چند از کودکان آسیب دیده و فعالان فرهنگی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۰۳    
منطقه شاکو باتم از جهات مختلفی در تاریخ کشور آمریکا اهمیت دارد، اما گوشه ای از تاریخ این منطقه هست که مقامات آمریکایی می خواهند به هر قیمتی آن را پاک کنند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۰۲    
باشگاه پاری سن ژرمن سرمربی کنونی توپچی های لندن را به عنوان گزینه سرمربیگری بعدی خود در نظر دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۴:۵۷    
فرستاده سازمان ملل در پرونده یمن اعلام کرده که انصارالله و کنگره مردمی یمن آماده اند برای حل بحران کشورشان گام های مثبتی بردارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۴:۵۵    
برای اولین بار در 37 سال اخیر سراسر صحرای بزرگ آفریقا را برف فراگرفت.آخرین بارش سنگین برف در این صحرا در 18 فوریه 1979 اتفاق افتاده و حدود 30 دقیقه طول کشیده بود و این اولین برف قابل توجه در حدود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۴:۵۰    
رئیس جمهور قزاقستان در دیدار با حسن روحانی با اشاره به اقدامات و سیاست مثبت ایران گفت: سیاست هایی که توسط تهران دنبال می شود بر تمام کشورهای همسایه خزر تأثیر مثبت خواهد داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۴:۴۸    
رئیس جمهور سوریه امروز تأکید کرد که آزادسازی حلب از دست تروریستها نه فقط برای سوریه، بلکه برای ایران و روسیه نیز پیروزی به شمار می رود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۴:۴۵    
رئیس جمهور گفت: بنابر این تصمیم جدید مقرر شده است تا فوریه 2017، مسأله ویزا و لغو روادید برای تجار و بازرگانان و فعالان اقتصادی بین دو کشور ایران و قزاقستان حل شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۴:۴۵    
رئیس جمهوری اسلامی ایران عصر پنجشنبه به وقت محلی و پس از انجام برنامه های سفر رسمی به کشور قزاقستان، عازم قزقیزستان شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۴:۴۰    
اعضای کمیسیون سیاسی - اجتماعی مجلس خبرگان رهبری در یازدهمین جلسه این کمیسیون به بررسی امنیت داخلی و تحولات منطقه پرداختند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۴:۴۰    
تیم چلسی که اکنون با 6 امتیاز صدرنشین جزیره است قصد دارد با فروش اسکار به لیگ چین، 2 بازیکن در پنجره ژانویه خریداری کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۴:۳۳    
معاون حقوقی رئیس جمهور با اشاره به اینکه سند منشور حقوق شهروندی یک سند فانتزی نبوده و برای ظاهرسازی تبلیغاتی و سیاسی صادر نشده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۴:۳۰    
چه عللی باعث شد عده ای در داخل به پایگاه دشمن تبدیل شده و دامنشان به لکه ننگ فتنه گری علیه حکومت اسلامی آلوده شود؟ پاسخ به این سؤال از این جهت اهمیت دارد که خواص ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۴:۳۰    
عقبه لوکس حامیان داعش در اروپا و آمریکا و غیرلوکس آن در میان شیوخ منطقه در عرصه تبلیغاتی و سیاسی - دیپلماسی می کوشند آن چه به درستی دفن شدن پروژه ژئواستراتژیک آنان در زیر آوار حلب نام گرفته است را ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۴:۲۴    
هند در چهارمین آزمایش موشک کروز خود با نام نربهی که قرار بود اهدافی را تا فاصله هزار کیلومتری شکار کند، بازهم با شکست مواجه شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۴:۲۰    
تمرین تیم فوتبال پرسپولیس امروز در حالی برگزار شد که آرام طبع در تمرینات سرخ پوشان غایب بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۴:۱۸    
روابط آمریکا با ترکیه به علت حمایت واشنگتن از حزب اتحادیه دموکراتیک کردستان سوریه و خودداری آمریکا از تحویل دادن فتح الله گولن مبلغ ترکیه ای که آنکارا او را به دست داشتن در کوتای نافرجام ترکیه متهم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۴:۱۴    
بر اثر انفجار کپسول گاز نزدیک ایستگاه مترو کولومینسکایا شهر مسکو دستکم 6 نفر مصدوم شدند. بنابر گزارش ها در پی انفجار در نزدیکی ایستگاه متروی مسکو تدابیر امنیتی برای مشخص شدن علت این حادثه اتخاذ شده ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۴:۱۴    
در حالی که برخی از منابع خبری از پایان عملیات خروج تروریستها از شرق حلب خبر می دهند، ولی سخنگوی کمیته بین المللی صلیب سرخ در سوریه پیش بینی کرذ که دهها اتوبوس و خودروی مخصوص امروز پنجشنبه از این ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۴:۰۵    
سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: نسبت به بازی های مهم احساس خوبی دارم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۴:۰۴    
سفیر ایران در آنکارا در دفتر یادبود سفیر روسیه نوشت: این اقدام جنایت کارانه تروریستی ضایعه ای برای جامعه دیپلماتیک و مجامع بین المللی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۴:۰۳    
سرمربی تیم پرسپولیس گفت: از هواداران تشکر می کنم که یار دوازدهم ما در لیگ برتر بودند.