یکشنبه ۳۰ اردیبهشتساعت ۱۴:۲۸May 2018 20
 

خبرهای مشرق نیوز 11 دی 1395 - mashreghnews.ir

مشرق نیوز 29 اسفند 1393 مشرق نیوز 29 اسفند 1394 مشرق نیوز 31 فروردین 1395 مشرق نیوز 31 اردیبهشت 1395 مشرق نیوز 31 خرداد 1395 مشرق نیوز 31 تیر 1395 مشرق نیوز 31 مرداد 1395 مشرق نیوز 31 شهریور 1395 مشرق نیوز 30 مهر 1395 مشرق نیوز 30 آبان 1395 مشرق نیوز 30 آذر 1395 مشرق نیوز 30 بهمن 1395 مشرق نیوز 17 اسفند 1395 مشرق نیوز 1 دی 1395 مشرق نیوز 2 دی 1395 مشرق نیوز 3 دی 1395 مشرق نیوز 4 دی 1395 مشرق نیوز 5 دی 1395 مشرق نیوز 6 دی 1395 مشرق نیوز 7 دی 1395 مشرق نیوز 8 دی 1395 مشرق نیوز 9 دی 1395 مشرق نیوز 10 دی 1395 مشرق نیوز 11 دی 1395 مشرق نیوز 12 دی 1395 مشرق نیوز 13 دی 1395 مشرق نیوز 14 دی 1395 مشرق نیوز 15 دی 1395 مشرق نیوز 16 دی 1395 مشرق نیوز 17 دی 1395 مشرق نیوز 18 دی 1395 مشرق نیوز 19 دی 1395 مشرق نیوز 20 دی 1395 مشرق نیوز 21 دی 1395 مشرق نیوز 22 دی 1395 مشرق نیوز 23 دی 1395 مشرق نیوز 24 دی 1395 مشرق نیوز 25 دی 1395 مشرق نیوز 26 دی 1395 مشرق نیوز 27 دی 1395 مشرق نیوز 28 دی 1395 مشرق نیوز 29 دی 1395 مشرق نیوز 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۴۵    
مجموعه عطر ماندگار شامل قطعات کوتاهی از شرح احادیث اخلاقی با بیان رهبر معظم انقلاب اسلامی در ابتدای درس خارج فقه است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۴:۳۰    
معاون رئیس جمهور وقتی درباره پدیده زنان کارتن خواب مورد سئوال قرار می گیرد از نسخه عقیم سازی سخن به میان می آورد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۳:۵۰    
مرور زندگی برخی از همسران شهدای مدافع حرم، بی هیچ درنگی تو را به یاد همسر زهیر بن قین یار با وفای امام حسین(ع) می اندازد که به اصرار همسرش رفت و به کاروان حسینیان پیوست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۰:۳۲    
پنجمین نشست کتابنوش با محوریت بررسی آثار ترجمه شده از دونالد ترامپ در ایران روز سه شنبه 14 دی در مرکز تبادل کتاب برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۷:۰۲    
روزنامه های ورزشی سه شنبه 14 دی
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۴:۳۰    
دولت آقای روحانی اصرار دارد شرایط کشور را غیر قابل قبول و در تهِ درّه جلوه دهد و با همین گفتمان پا به عرصه انتخابات بگذارد. اما مردم تغییر وضع موجود را می خواهند...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۰۹:۳۰    
آژانس عکس گتی تصاویر خبری برگزیده خود در سال 2016 میلادی را منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۰۹:۲۵    
جهان از آغاز سال 2016 میلادی تا پایان آن (11دی1394 تا 11دی1395) حوادث بی شماری را در صحنه سیاست بین الملل شاهد بود که البته اغلب آن برای بشر و تمدن بشری ناگوار و ناخوشایند بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۰۷:۴۵    
حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان شب گذشته در گفت وگوی زنده تلویزیونی با مردم از شبکه اول سیما گفتگو کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۳۰    
دروازه بان تیم درون دروازه جادو و طلسم قرار داده، مهاجم حریف در دقیقه 91 متوجه این قضیه می شود و آن را برمی دارد و در دقیقه 98 گل می زند!
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۵:۵۵    
رئیس جمهور کره جنوبی همه اتهامات مطرح شده علیه خود در رسوایی سیاسی را رد کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۴:۵۰    
وزیر رفاه در یادداشتی نوشت: من معتقدم حاشیه به نوعی ناشی از خلاقیت و توانمندی کسانی است که گویی از دولت ناامید شده اند و چون دولت قادر به ساماندهی ایشان نیست، خودشان دست به کار می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۳:۱۵    
مرکز اسناد انقلابی اسلامی گزارشی از خسارت های 6گانه فتنه 88 را در حوزه اقتصادی به انضمام نمودارهای مربوطه منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۲:۳۰    
به غیر از فروشنده که رقم فروش خود را بعد از واگذاری اغلب سینماهایش به 16 میلیارد و 50 میلیون تومان رسانده است این سلام بمبئی است که این روزها همه جوره فضا در اختیارش است برای فروش.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۲:۱۰    
علت طبیعی بادخیز بودن استان سیستان و بلوچستان ناشی از قرارگیری در مسیر فعل وانفعالات جوی میان کانون های نسبی پرفشار در شمال شرق کشور و کانون های نسبی کم فشار در جنوب شرق کشور است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۲:۰۵    
روز دهم دی ماه، از دانشگاه به سمت محل کارش می رفت که در اتوبان شیخ فضل الله دو ماشین، موتور امیرحسام را به سرپیچ کشاندند و ناگهان وی با یک ماشین 206 تصادف کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۱:۴۵    
سخنگوی دولت با اشاره به تصویب کلیات لایحه بودجه سال 96 در کمیسیون تلفیق بودجه مجلس، گفت: کنترل بازار ارز ادامه خواهد یافت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۱:۲۵    
حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری کشورمان امشب یک شنبه 12 دی پیرامون مسائل مختلف با مردم سخن خواهد گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۱:۰۵    
با دستور کتبی رئیس جمهور درباره قرار گرفتن منابع سهم درمان کارگران بیمه سازمان تأمین اجتماعی در حساب جداگانه برای نظارت مستقیم بر این منابع ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۰:۵۰    
محدودیت های ناشی از نصب دوربین های ثبت تخلف باعث خلاقیت هایی در برخی از افراد شده تا از وسایلی مثل اسپری تافت مو برای پنهان کردن پلاک خودروی خود استفاده کنند!
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۰:۴۵    
این ها واژه ها نیستند که عوض شده اند اینها اندیشه ها وارزش های انسانی هستند که رنگ باخته اند تا این فکرها درست نشوند اگر برای گور خواب ها کاخ هم بسازیم، فایده ای ندارد چون چشم ها را باید شست .
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۰:۲۵    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد گفت: اعضای بدن نورالله مرادی جانباز 25 درصدی یاسوجی به هفت بیمار نیازمند اهدا و جان دوباره ای به آنان بخشید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۰:۲۰    
فیلیپین که پس از تیرگی مناسبات مانیل – واشینگتن توسعه مناسبات با مسکو و پکن را در دستور کار قرار داده است روز شنبه از پیشنهاد روسیه برای فروش یک زیردریایی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۰:۱۰    
ایالات متحده پس از اشغال نظامی همواره نسبت به پاک کردن چهره خشن امریکا و در ادامه تغییر باور افکار عمومی از ماهیت جنگ طلبی خود پرداخته و هالیوود در این زمینه بیشترین کمک را در جهت این اهداف انجام ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۹:۵۵    
اخیراً مستند انتقادی داد به کارگردانی حجت الله عدالت طلب در جریان برگزاری هفتمین دوره جشنواره فیلم عمار به نمایش درآمد و با واکنش مثبت نادر طالب زاده، رئیس این جشنواره نیز روبه رو شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۹:۴۵    
یادبود شهدای مدافع حرم کریمی و مرادی 14 دی ماه در حسینیه چهارده معصوم (ع) برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۹:۴۰    
جعفر عبدالملکی قائم مقام شبکه سه سیما از سیاست های جدید شبکه سه سیما در حوزه ورزش و پرداختن به سه رشته ورزش گروهی سخن گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۹:۳۵    
کارگردان ماه گرفتگی با اشاره به اینکه در این فیلم نگاه ملی حاکم است، توضیح داد با اکران فیلم در جشنواره فجر می شود قضاوت درست تری درباره آن داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۹:۰۵    
فاطمه گودرزی بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار عکسی از یک اعلامیه اعتراض خود را به گونه ای متفاوت به آلودگی هوا نشان داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۹:۰۰    
روزنامه السفیر لبنان امروز (شنبه) اعلام کرد که آخرین شماره اش را منتشر کرده و به دلیل مشکلات مالی مجبور است بعد از 42 سال نشریه را تعطیل کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۸:۵۵    
طبق آمار منتشر شده توسط گمرک جمهوری اسلامی ایران در 7 ماه منتهی به مهر ماه امسال حدود 68 تُن شتر از کشور صادر شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۸:۵۵    
هیلانه عطاالله متولد 1960 میلادی و دانش آموخته زبان و ادبیات عرب است، او عضو شورای مرکزی کانون نویسندگان دمشق و مدیر انجمن شعر دمشق است که این محفل از قدیمی ترین و مهمترین کانون های ادبیات عرب به ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۸:۵۰    
پایتخت ایران 460 مایل دورتر از جبهه جنگ و در عمق فلاتی قرار داشت که به وسیله کوه های مرتفع محافظت می شد، حال آنکه پایتخت عراق –بغداد- در 100 مایلی در تیررس ایران قرار داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۸:۴۵    
رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره بار با اشاره به قیمت 20 هزار تومانی برای هر کیلو ازگیل گفت: قیمت هر کیلو نارنگی جنوب با افزایش به 6 هزار تا 10 هزار تومان رسیده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۸:۴۰    
بخش خبری 20:30 یازدهم دی به موضوعات مختلفی از جمله نوسانات نرخ ارز، پرداخت شفاف مالیات بنیاد شهید و امور ایثارگران، عاقبت حقوق بگیران نجومی، تحولات سوریه، قول وزیر به کاربران ایرانی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۸:۳۵    
می دانید که بعد از دوران دفاع مقدس کار اطلاعات سطح پیچیده تری به خود گرفت؛ اما نیروهای ما که نام آن ها را نمی توانیم بر زبان جاری کنیم و به تعبیری در زمره سربازان گمنام امام عصر قرار دارند در عرصه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۸:۳۰    
نخستین فیلم تولید شده با موضوع فیش های نجومی، در چهارمین روز برگزاری هفتمین جشنواره مردمی فیلم عمار رونمایی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۸:۲۵    
بوئینگ MD88 شرکت هواپیمایی تابان که ساعت 19 شب گذشته قصد خروج از باند فرودگاه مهرآباد را داشت، به دلیل از دست رفتن یکی از موتورهایش مجبور به بازگشت به باند شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۸:۲۵    
سرویس سیاست مشرق - روزنامه ها و جراید در بخش سرمقاله و یادداشت روز به بیان دیدگاه ها و نظریات اصلی و اساسی خود می پردازند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۸:۱۰    
مدیر بخش بین الملل جشنواره تئاتر فجر گفت: 12 کشور 20 اثر را در سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر روی صحنه خواهند برد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۷:۴۵    
مراسم نصب پرچم حرم مطهر حضرت عبدالعظیم(ع) بر فراز برج میلاد شامگاه شنبه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۶:۲۰    
یک فروند هواپیما که قصد خروج از فرودگاه مهرآباد را داشت، در زمان بلندشدن از زمین با مشکل مواجه شد که بلافاصله مجدد به فرودگاه مهرآباد بازگشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۵:۵۸    
فرمانده مرزبانی ناجا با تشریح شهادت دو تن از مرزبانان در منطقه تایباد در درگیری مسلحانه با گروهی از اشرار گفت: طی دو ماه گذشته بیش از 10 نفر از اشرار در درگیری مسلحانه به هلاکت رسیدند
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۵:۴۸    
رئیس کل بانک مرکزی با تشریح جزئیات بخشنامه جدید ارزی گفت:برای انجام واردات از طریق بانک ها، امتیازات ویژه ای در نظر گرفته شده تا گشایش اعتبارات اسنادی از این پس، از طریق بانکها انجام شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۲:۲۵    
شبکه خبری الحدث از تشکیل تیم مذاکره کننده معارضان سوری برای مشارکت در مذاکرات آستانه، پایتخت قزاقستان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۲:۰۹    
مرد شماره یک تنیس جهان از ملکه بریتانیا لقب شوالیه دریافت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۱:۵۵    
علیرضا منصوریان امروز در پایان تمرین برای رابسون، مگویان، پادوانی و استیون جونز جشن سال نو میلادی برگزار کرد. در این مراسم بازیکنان استقلال هم حضور داشتند و در جشن بازیکنان خارجی تیم شان شرکت کردند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۱:۲۵    
وزیر راه و شهرسازی طرح احتمال بدعهدی شرکت های ایرباس و بوئینگ در فروش هواپیما را به تئوری توطئه نسبت داد و تخطئه کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۱:۲۰    
دبیرکل حزب منحله مشارکت می گوید عدم تحقق وعده های اقتصادی دولت موجب ریزش رای روحانی شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۱:۱۹    
کاپیتان ماشین سازی در شب سال نو میلادی با بیماری روبه رو شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۰:۵۷    
رئیس دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی با انتقاد از سخنان مشاور اقتصادی رئیس جمهور، مبنی بر واقعی شدن نرخ ارز در راستای افزایش صادرات ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۰:۵۵    
رئیس گروهک منحله فدائیان خلق نسبت به ریاکاری و رفتار دوگانه مدعیان اصلاح طلبی درباره درخواست فشار و تحریم علیه ایران ابراز تعجب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۰:۵۵    
حریفان عربستانی تیم های پرسپولیس و ذوب آهن اصفهان در لیگ قهرمانان آسیا در دیدارهای هفته چهاردهم لیگ این کشور به پیروزی رسیدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۰:۴۳    
در پایان سال 2016 میلادی، با کسب اکثریت آرا سردار آزمون به عنوان بهترین مهاجم و گلزن روستوف و سومین بازیکن برتر این تیم معرفی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۰:۳۵    
به گزارش مشرق ، کیهان در ستون گفت و شنود امروزر خود نوشت: گفت: یکی از روزنامه های زنجیره ای قرارداد 3درصدی گاز با ترکمنستان را با عنوان برجام گازی به تیتر درشت صفحه اول خود تبدیل کرده است! ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۰:۲۲    
پس از پایان مسابقه تیم های ذوب آهن و تراکتورسازی خبر مهمی منتشر شد که توانست تا حدودی نتیجه بازی را هم تحت تاثیر قرار دهد، سروش رفیعی به دلیل اضافه خدمت باید در تراکتورسازی بماند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۰:۰۰    
مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: درباره فرار بیش از 60 نفر از روزنامه نگاران مدعی اصلاحات، وزیر و معاونان دولت اصلاحات و فعالیت آنان در VOA و BBC باید پاسخ داده شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۳:۵۸    
سسک فابرگاس، ستاره اسپانیای چلسی موفق شد امروز صدمین پاس گل خود را در رقابت های لیگ برتر ارسال کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۳:۵۸    
با آغاز دوران مدرن و توجه برخی به گروه های متصوفه و خانقاه ها، سوال این است که می توان در برنامه ها و مجالس آنها حضور یافت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۳:۴۵    
لیورپول 1-0 منچسترسیتی
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۳:۴۰    
در لابه لای اخبار بین الملل، تصاویر جالبی از رخدادهای مهم وجود دارد که می تواند برای مخاطب قابل توجه باشد، آنچه در این گزارش آمده، دست چین تصاویری از گوشه و کنار حوادث جهان در هفته گذشته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۳:۳۰    
مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: درباره فرار بیش از 60 نفر از روزنامه نگاران مدعی اصلاحات، وزیر و معاونان دولت اصلاحات و فعالیت آنان در VOA و BBC باید پاسخ داده شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۳:۲۲    
پرواز شماره W5065 هواپیمایی ماهان که از تهران عازم دبی بود به دلیل نقص فنی شدید و از کار افتادن کامپیوترهای آن در آسمان مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه شیراز شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۳:۱۸    
هیچگاه توئیت مصرانه و جدی فرانک لانتز در صبح 8 نوامبر از یادمان نمی رود که نوشت: قطعا هیلاری رییس جمهور خواهد شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۳:۱۵    
نخست وزیر ترکیه با اعلام اینکه کشورش به میزبانی از پناهجویان سوری ادامه خواهد داد، نسبت به دستیابی به آتش بس دائم در سوریه ابراز امیدواری کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۳:۱۴    
عبدالغنی الاسدی فرمانده سازمان مبارزه با تروریسم روز شنبه، ضمن رد گزارش رسانه های غربی مبنی برتلفات نیروهای عراقی در جریان عملیات موصل ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۳:۰۷    
رئیس انجمن ارگانیک ایران با اشاره به اینکه بر اساس اعلام فائو در محصولات کشاورزی ایران 30 تا 35 درصد ضایعات وجود دارد گفت: در تولید محصولات باغی، بین رتبه هفتم و هشتم جهان قرار داریم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۳:۰۶    
وقتی سرپرست و مربی مقابل سعید معروف خودش را می بازد، بازیکن سالاری را اشاعه داده و به جرأت می توان گفت این حقارت در هیچ رشته دیگری به این شدت ملموس نیست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۳:۰۳    
لیورپول موفق شد در هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر انگلیس مقابل منچسترسیتی به پیروزی رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۲:۵۹    
دولت یازدهم در لایحه بودجه سال آینده قصد دارد با نقض سیاست های کلی ابلاغی مقام معظم رهبری درباره سهم 30 درصدی صندوق توسعه ملی از درآمدهای نفتی، 16 هزار میلیارد تومان از سهم این صندوق را تصاحب کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۲:۴۹    
دستگاه اطلاعاتی ایتالیا از بازگشت یکی از سرکرده های برجسته داعش به همراه 400 عضو این گروه تروریستی به قاره اروپا خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۲:۴۳    
فرمانده انتظامی شهرستان بانه گفت: فردی که در بانه اقدام به انتشار تصاویر مجالس عروسی در اینستاگرام می کرد، دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۲:۴۳    
گل زیبای زلاتان ابراهیموویچ به میدلزبورو که به دلیل خطا به روی دروازه بان مردود اعلام شد. منچستر این بازی را 2-1 برد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۲:۳۰    
سازمان همکاری اسلامی امروز در بیانیه ای از پیشنهادات وزیر خارجه آمریکا درباره تحقق صلح و مسئله فلسطین استقبال کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۲:۲۷    
شاگردان مورینیو با پیروزی در اولدترافورد به نوعی بهترین هدیه تولد را به اسطوره این باشگاه اهدا کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۲:۰۹    
قطعنامه پیشنهادی روسیه برای حمایت سازمان ملل از آتش بسی که از بامداد جمعه به ابتکار روسیه و ترکیه در سوریه شکل گرفته، در شورای امنیت سازمان ملل متحد تصویب شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۲:۰۵    
وبگاه آمریکایی نوشت: کشورهای جاه طلب عرب حاشیه خلیج فارس در رقابت با ایران و برخی دیگر خواهان حضور گسترده تر نظامی در شمال آفریقا هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۱:۵۰    
چلسی 4 استوک سیتی 2
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۱:۴۹    
عضو کمیسیون تلفیق بودجه از تصویب کلیات لایحه بودجه سال 96 کل کشور در کمیسیون متبوعش خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۱:۴۷    
مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: 2 ماه پیش متوجه شدم سروش رفیعی 6 ماه اضافه خدمت دارد اما اگر پس از بررسی ها مشخص شود سربازی او تمام شده می تواند از تراکتورسازی جدا شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۱:۴۵    
وزیر سابق اطلاعات: امروز در کشور، بعضی ها برای فتنه از تعابیر دیگر استفاده می کنند و به کار بردن این کلمه برایشان سخت شده و دشمن نیز در تلاش است که کلمات و اصطلاحاتی که مورد استفاده رهبری و امام ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۱:۴۱    
گل زیبای زلاتان ابراهیموویچ به میدلزبورو که به دلیل خطا به روی دروازه بان مردود اعلام شد. منچستر این بازی را 2-1 برد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۱:۳۵    
در پی عملیات های ارتش یمن در چندین منطقه ده ها مزدور و نظامی ارتش عربستان کشته و زخمی شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۱:۲۵    
حسن عباسی درباره بحث هنر مردمی انقلابی گفت: متاسفانه اوایل انقلاب از هنر انقلابی غفلت شده بود ما به سمت هنر مردمی نرفتیم اما خوشبختانه عمار به سمت هنر مردمی حرکت کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۱:۱۸    
رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه در پیامی که به مناسبت فرارسیدن سال نو میلادی صادر کرد، بهبود اقتصاد این کشور و مبارزه با گروه های تروریستی را از اولویت های سال 2017 اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۱:۱۴    
گل زیبای زلاتان ابراهیموویچ به میدلزبورو که به دلیل خطا به روی دروازه بان مردود اعلام شد. منچستر این بازی را 2-1 برد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۰:۵۵    
شهر شیکاگو در سال 2016 میلادی، با 750 کشته، رتبه نخست مرگبارترین ایالت آمریکا را به خود اختصاص داد. این آمار از آنجا اهمیت دارد که در مقایسه با آمار سال گذشته، رشد بیش از پنجاه درصدی داشته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۰:۴۴    
چین در سال جاری برای مقابله با فساد دولتی 122 نفر از مقام های این کشور را دستگیر کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۰:۴۰    
چلسی در جدالی نفس گیر و سخت مقابل استوک پیروز شد تا به صدرنشینی خود در جزیره ادامه دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۰:۴۰    
افزایش نرخ ارز طی روزهای اخیر،پای رئیس کل بانک مرکزی و وزیر اقتصاد را به پارلمان باز کرد تا در حضور نمایندگان، از حال و هوای این روزهای بازار ارز و تمهیدات دولت برای آرامشِ بازار بگویند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۰:۳۵    
اردوی تیم ملی بوکس که از امروز در مجموعه ورزشی انقلاب آغاز شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۰:۲۰    
رئیس جمهور روسیه و نخست وزیر رژیم صهیونیستی تلفنی در مورد وضعیت سوریه گفت وگو کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۰:۱۴    
رئیس جمهور گفت: ما از آتش بسی که در سایه همکاری ایران، روسیه و سوریه در سوریه تحقق یافت، استقبال می کنیم و در عین حال همفکری و هماهنگی بیش از پیش کشورها قبل از نشست قزاقستان را ضروری می دانیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۰:۰۸    
یک فرمانده دوران دفاع مقدس با اشاره به اظهارات آشنا برای تشکر از ظریف جهت پیروزی در حلب گفت: ما هم از ایشان بسیار متشکریم چراکه استمرار 5 سال جنگ پیچیده در سوریه محصول استکبار جهانی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۰:۰۸    
کفش های ستاره گلدن استیت وریرز در یک حراجی 30 هزار یورو فروخته شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۰:۰۰    
رنکینگ جدید فدراسیون جهانی شطرنج عصر امروز اعلام و منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۹:۵۴    
منابع یمنی می گویند 150 تروریست فراری از حلب روز جمعه (دیروز) با هواپیمایی ترکیه ای وارد عدن در جنوب یمن شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۹:۴۴    
زلاتان در اظهار نظری جالب گفته کریس رونالدو استعدادی ذاتی ندارد و بازیکنی مثل رونالدوی برزیلی بااستعداد است و رونالدو نازاریو الگوی او محسوب می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۹:۴۲    
معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور از تماس تلفنی ولادیمیر پوتین با روحانی خبر داد و گفت: در این گفتگو بر تداوم هماهنگی و همفکری به عنوان مبنای تداوم پیروزی در سوریه تاکید شد.