یکشنبه ۰۶ خردادساعت ۰۸:۱۰May 2018 27
 

خبرهای مشرق نیوز 21 دی 1395 - mashreghnews.ir

مشرق نیوز 29 اسفند 1393 مشرق نیوز 29 اسفند 1394 مشرق نیوز 31 فروردین 1395 مشرق نیوز 31 اردیبهشت 1395 مشرق نیوز 31 خرداد 1395 مشرق نیوز 31 تیر 1395 مشرق نیوز 31 مرداد 1395 مشرق نیوز 31 شهریور 1395 مشرق نیوز 30 مهر 1395 مشرق نیوز 30 آبان 1395 مشرق نیوز 30 آذر 1395 مشرق نیوز 30 بهمن 1395 مشرق نیوز 17 اسفند 1395 مشرق نیوز 1 دی 1395 مشرق نیوز 2 دی 1395 مشرق نیوز 3 دی 1395 مشرق نیوز 4 دی 1395 مشرق نیوز 5 دی 1395 مشرق نیوز 6 دی 1395 مشرق نیوز 7 دی 1395 مشرق نیوز 8 دی 1395 مشرق نیوز 9 دی 1395 مشرق نیوز 10 دی 1395 مشرق نیوز 11 دی 1395 مشرق نیوز 12 دی 1395 مشرق نیوز 13 دی 1395 مشرق نیوز 14 دی 1395 مشرق نیوز 15 دی 1395 مشرق نیوز 16 دی 1395 مشرق نیوز 17 دی 1395 مشرق نیوز 18 دی 1395 مشرق نیوز 19 دی 1395 مشرق نیوز 20 دی 1395 مشرق نیوز 21 دی 1395 مشرق نیوز 22 دی 1395 مشرق نیوز 23 دی 1395 مشرق نیوز 24 دی 1395 مشرق نیوز 25 دی 1395 مشرق نیوز 26 دی 1395 مشرق نیوز 27 دی 1395 مشرق نیوز 28 دی 1395 مشرق نیوز 29 دی 1395 مشرق نیوز 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۵۵    
شبکه های استانی روز گذشته با ساخت و تولید برنامه هایی با تاکید بر نقش آیت الله هاشمی در مبارزات ضد استعماری و ضد استبدادی یاد یار دیرین امام (ره) را گرامی داشتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۲۶    
تصادف شدید یک تریلی با 100 خودرو در جاده برفی واقع در آمریکا.این تصادف تلفات جانی نداشت و تنها تعدادی از افراد مجروح شدند
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۳:۰۵    
بارش برف و سرما که از اواخر هفته گذشته، غرب ترکیه به ویژه کلان شهر استانبول را در بر گرفته همچنان ادامه دارد و این وضعیت به ویژه حمل و نقل هوایی و دریایی بین المللی و رفت و آمد شهری در این شهر 16 ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۲:۲۳    
گروههای سیاسی و مردم نسبت به تغییر مفادی از قانون اساسی و تظاهرات و تجمع در مقابل مجلس که با واکنش شدید نیروهای امنیتی مواجه شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۲:۱۰    
در نشست شورای برنامه ریزی و هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت مقرر شد مقدمات لازم برای شرکت در مذاکرات دو جانبه با مسئولان حج عربستان درباره حج سال 1396 فراهم شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۱:۵۰    
رئیس اقلیم کردستان با ارسال نامه ای به رئیس جمهور کشورمان، درگذشت آیت الله اکبرهاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۱:۳۹    
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی از 2 برابر شدن حقوق و دستمزد مددجویان و مستمری بگیران زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی و سازمان بهزیستی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۱:۲۵    
شهید غلامرضا رهبرمرغ عاشقی بود که با دو بال آگاهی و اخلاص، به هر جبهه ای پر می کشید و حضور فعال و مستمر وی در جبهه عامل موثری در انتقال فرهنگ و اخبار هشت سال دفاع مقدس بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۱:۱۵    
مادر شهیدان باقری، چهار شهید بمباران آبادان و همسر شهید علی باقری و مادر شهیدان هادی پور دار فانی را وداع گفته و به فرزندان شهید خود پیوستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۰:۳۰    
ترامپ استریپ را از عشاق هیلاری خوانده است و تاکید کرد به هیچ وجه از این که در زمان پخش زنده مراسم مورد حمله سینماگران لیبرال قرار گرفته، متعجب نشده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۳۶    
دو حمله انتحاری طالبان در مقابل ساختمان مجلس افغانستان در منطقه درالامان شهر کابل 31 کشته و 70 زخمی بر جای گذاشت. حمله سوم هم صورت گرفت و در آن سفیر امارات متحده عربی در افغانستان مجروح شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۲۵    
در پی درگذشت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی شاید سخنان فرماندهانی که در هشت سال دفاع مقدس با آیت الله هاشمی رفسنجانی به عنوان نماینده امام در شواری عالی دفاع همراه بودند جالب توجه باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۱۴    
یک مهاجم مسلح در درگیری با پلیس ترکیه در شهر غازی عینتاپ در جنوب شرق این کشور کشته شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۱۰    
مدیرکل مدیریت بحران استان فارس میزان خسارت زمین لرزه 5/1 ریشتری شهرستان خنج را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۱۰    
رییس اجرایی دولت وحدت ملی افغانستان برای شرکت در مراسم ختم آیت الله هاشمی رفسنجانی وارد تهران شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۰۴    
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، هوای پایتخت در شرایط ناسالم قرار دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۸:۵۸    
در حالی که شبکه های خارجی و هواداران داخلی فیلم فروشنده ، امید زیادی به جایزه گلدن گلوب این فیلم بسته بودند، سرانجام در روز واقعه، فروشنده میدان را به فیلم او ساخته پل ورهوفن هلندی باخت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۸:۴۹    
اصول گرایان باید در شوراها از ائتلاف واحد حمایت کنند تا فهرست واحد آنها در مقابل سازمان های رأی اصلاح طلبان پیروز شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۸:۴۶    
نشست بررسی کتاب پرسه در خاک غریبه با حضور احمد دهقان، نویسنده کتاب و مجید قیصری و محمدرضا بایرامی در فرهنگسرای اندیشه برگزار شد. در این نشست درباره آن چه به عنوان ادبیات ضدجنگ مطرح است بحث شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۸:۱۹    
یادواره شهدای یگان فاتحین سیدالشهداء (شهدای مدافع حرم) در مسجد ارک تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۸:۱۳    
دریفت های زیبا وخطرناک کنار پرتگاه های چین.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۸:۱۰    
بخش خبری 20:30 بیست و یکم دی ماه به موضوعات مختلفی از جمله وداع با یار دیرین امام و رهبری، پیام تسلیت رئیس جمهور روسیه، بازتاب ارتحال آیت الله هاشمی در رسانه های خارجی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۶:۳۸    
تشییع پرشکوه و کم نظیر مردم تهران و برگزاری پرتعداد مجالس سوگواری در شهرستان ها به خوبی نشان داد که مردم قدر شخصیت های دلسوز خود را می دانند و پاسخگوی مهری که دیده اند هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۵:۱۹    
در میان سیل خروشان ملت، افراد قلیلی نیز بودند که از نوع رفتار و شعارهایشان پیدا بود که چندان عزادار ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی نبوده و بیشتر مقاصد سیاسی خود را تعقیب می کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۴:۴۵    
معاون وزیر خارجه کشورمان که برای شرکت در نشست کمیسیون مشترک برجام به وین رفته است با مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی دیدار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۴:۲۸    
یک مهاجم اسپانیایی برای پیوستن به پرسپولیس امروز در تمرینات پرسپولیس شرکت کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۳:۵۴    
آیت الله العظمی سید علی سیستانی مرجع عالیقدر شیعیان عراق درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۳:۲۸    
سعید لطفی، مدافع استقلال در دهه 80، با انتشار عکسی از احتمال انتقال مایکل اسین، ستاره غنایی چلسی در سال های نه چندان دور به جمع آبی های تهران خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۲:۵۰    
رویترز با استناد به اظهارات دیپلمات های ارشد ایرانی و روسی بعد از ششمین نشست کمیسیون مشترک برجام مدعی شده تهران تصمیم گرفته مجادلات بر سر اقدام آمریکا در تمدید قانون تحریم های ایران را تشدید نکند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۲:۴۵    
برخی مدعیان حمایت از هاشمی، هیچ نسبتی با اسلام و انقلاب ندارند. یکی از این عناصر مذبذب که در فتنه 88 بازداشت شد و با نفوذ در میان شماری از روزنامه نگاران توانست به ملاقات مرحوم هاشمی در اردیبهشت 92 ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۱:۳۰    
یک روزنامه حامی دولت نوشت: با دلار 4 هزار تومانی، تورم سر بلند می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۱:۰۵    
رفتار زیگزاگ و پرتناقض عناصر فرصت طلب و گروهک های نفاق با مرحوم هاشمی رفسنجانی به غایت عبرت آموز است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۰:۲۸    
پژمان منتظری به سرمربی استقلال گفت نمی تواند به این تیم ملحق شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۰:۰۰    
این را چند بار دیگر گفتم؛ این بهترین سال دوران حرفه ای من بود. بردن جام با تیم ملی پرتغال، نقش مهمی در این مسئله داشت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۳:۴۳    
از آنجا که امروز تهران بسیار شلوغ بود و آبی ها کار سختی برای رفتن به غرب تهران داشتند، منصوریان تصمیم گرفت تمرین تیمش را به تختی تهران ببرد؛ زمینی که در آن با نفت تهران پنجشنبه بازی می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۲:۳۴    
به نظر می رسد که بستن آب به روی 5 میلیون سوری، به تلافی شکست جگرسوز در حلب، از سوی اتاق های عملیات اردن و ترکیه هدایت می شود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۳:۲۳    
جاسم کرار پس از پایان دیدار تیمش مقابل ذوب آهن به عراق سفر کرده بود که پس از چهار روز تاخیر به تمرینات تیمش ملحق شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۳:۲۰    
سرکردۀ اعضای استرالیایی داعش در استان نینوای عراق به هلاکت رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۳:۱۵    
عزت اللهی در ماه فوریه 2016 میلادی به تیم روستوف پیوست و در 10 بازی فصل جاری لیگ برتر روسیه به میدان رفت و یک گل نیز به ثمر رساند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۳:۱۵    
حامیان دولت در حالی موضوع حذف یارانه را به مسایل سیاسی کشور مربوط می دانند که پرداخت یارانه نقدی برای دولتی ها عزا و مصیبت است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۳:۰۹    
کارشناسان خنثی سازی مین روسیه یک انبار بمب های دست ساز را در شرق حلب کشف کردند که برای انهدام یک محله کافی بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۳:۰۷    
آخوندزاده بین دین اسلام و استبداد تلازم ذاتی قائل است و در تمثیلات نیز مسلمانان را به صورت افرادی خرافه پرست و راهزن نشان می دهد که ماموران دولت تزاری به مبارزه با آنان می پردازد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۳:۰۵    
دیدن او کنار برانکو و کادرفنی پرسپولیس در یکی از عکس های صفحه اش که پاک نشده، تا حد زیادی خیال طرفداران پرسپولیس را راحت کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۳:۰۴    
در سومین انفجار امروز در افغانستان، این بار در مهمانخانه والی قندهار انفجار صورت گرفت که بر اثر آن سفیر امارات متحده عربی زخمی شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۳:۰۳    
مرکز بهاران محله هرندی و دیگر مراکز بهاران شهرداری تهران، نه کمپ ترک اعتیاد است و نه گرمخانه ای برای خوابیدن و به صبح رساندن شب توسط معتادها و کارتن خواب ها ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۲:۵۶    
رئیس هیات کشورمان در جلسه امروز کمیسیون مشترک گفت: بر اساس این طرح کلیه رسوبات مواد غنی شده که از لوله ها بیرون آورده می شوند از شمول 300 کیلو ذخایر مواد غنی شده ایران خارج شده و بدین ترتیب ایران ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۲:۵۵    
دوره نقل و انتقالات بازیکنان لیگ برتر تا روز پنجشنبه 1395/11/14 ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۲:۴۲    
سخنگوی وزارت امور خارجه انفجارهای انتحاری و تروریستی امروز در افغانستان را محکوم کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۲:۲۸    
روانچی گفت که بخش عمده جلسه امروز کمیسیون مشترک درباره بدعهدی های آمریکا بود و افزود: هیأت آمریکایی ادعا داشت که در عمل اجازه نمی دهند تعهداتشان انجام نشود و با استفاده از اختیارات رئیس جمهور ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۲:۲۵    
وال استریت ژورنال می گوید نمایندگان هسته ای ایران امروز با طرح آمریکا برای پاکسازی کامل اورانیوم باقی مانده در نیروگاه نطنز موافقت کرده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۲:۱۸    
قربانیان 2 حمله انتحاری امروز (جمعه) بعد از ظهر دارالامان کابل درحالی به بیش از یک صد نفر رسید که گروه طالبان بطور رسمی مسئولیت این حملات را برعهده گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۲:۱۵    
معاون امور حقوقی و بین المللی وزیر خارجه ایران با مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی دیدار و درباره روند اجرای برجام گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۲:۰۵    
رئیس جمهور با اشاره به مراسم امروز تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی تاکید کرد: امروز برای وداع با آن مرد تاریخ ساز همه آمده بودند؛ بیاییم از این فضا برای دوستی، ⁧ آشتی ⁩ و وحدت ملی استفاده کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۲:۰۵    
سوزان رایس مشاور امنیت ملی رئیس جمهور کنونی آمریکا با حضور در موسسه آمریکایی صلح در خصوص رویکرد دولت فعلی این کشور در خصوص مسائل مهم بین الملل سخن گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۱:۵۰    
مهاجم ایرانی آلکمار دلیل ناراحتی چند ماه اخیرش را بیماری مادرش عنوان کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۱:۵۰    
نشست کمیسیون مشترک برجام برای بررسی نقض برجام توسط آمریکا با حضور معاونین وزرای خارجه ایران و کشورهای 1+5 امروز در وین برگزار شد و با صدور یک بیانیه مطبوعاتی به کار خود خاتمه داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۱:۴۵    
جالب این جاست که پیروزی ترامپ مقابل هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از سوی رهبر جمهوری اسلامی ایران پیش بینی شده بود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۱:۴۰    
سرپرست باشگاه نفت تهران گفت: اقدام مسئولان ورزشگاه تختی حرفه ای نبود و تمرین کردن استقلال در این زمین در حالی که ما میزبان هستیم قابل توجیه نیست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۱:۱۰    
سرپرست هیئت روسیه در نشست کمیسیون مشترک برجام گفت که این کشور برنامه ای برای خرید آب سنگین بیشتر از ایران ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۱:۰۸    
فرمانده انتظامی شرق استان تهران از کشف کالای قاچاق به ارزش 6 میلیارد و 800 میلیون ریال در شهرستان ورامین خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۱:۰۵    
در حالیکه قرار بود سرمربی استقلال تهران شب گذشته لیست خروجی این تیم در نیم فصل را اعلام کند، برای جدایی مدافع این تیم شرط گذاشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۱:۰۰    
علی جراح الصباح، نماینده ویژه امیر کویت برای ابراز همدردی در پی درگذشت آیت الله رفسنجانی و ابلاغ پیام تسلیت امیر کویت لحظاتی پیش کویت را به مقصد ایران ترک گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۱:۰۰    
فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید تاکید کرد هیچ پیشنهاد رسمی از لیگ چین برای جذب کریس رونالدو به این باشگاه ارائه نشده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۰:۵۰    
مسئولیت پذیری و برخورداری از حساسیت لازم نسبت به سرنوشت خویش و جامعه از مولفه هایی است که با حصول هر چه بیشتر آن، بسیاری از کاستی ها در ابعاد گوناگون مرتفع می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۰:۵۰    
مهاجم ایرانی تیم روستوف تمرینات خود را با این تیم برای نیم فصل دوم لیگ برتر روسیه آغاز کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۰:۴۵    
سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: با توجه به نخستین حضورش روی نیمکت تیم نفت بازی سختی مقابل صبای قم در پیش دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۰:۲۵    
سرویس های امنیتی وزارت کشور فلسطین در نوار غزه از بازداشت یک جاسوس مهم و بارز رژیم صهیونیستی خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۰:۲۰    
معاون شرکت نفت با اشاره به لغو شدن واگذاری آزادگان شمالی و یادآوران به چینی ها اظهار داشت: آن ها هم آمادگی دارند که در مناقصات آتی ما شرکت کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۰:۲۰    
کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: در فوتبال اروپا تیم ها سه چهار روز قبل از بازی جمع می شوند و کارشان را انجام می دهند و کی روش که در سطح اول فوتبال دنیا بوده این را می داند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۰:۱۰    
بررسی بازار تبلت نشان از آن دارد که اکثر افراد به دنبال خرید تبلت با قابلیت 4G هستند و برای تهیه چنین محصولی در بازار داخلی باید 600 هزار تا 4 میلیون و 700 هزار تومان هزینه کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۰:۰۸    
افشای دست داشتن شماری از مسئولان سفارت رژیم صهیونیستی در لندن، در تلاش برای برکناری وزرا و نمایندگان انگلیسی مخالف این رژیم، جنجال برانگیز شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۰:۰۵    
رسانه ها از گروگانگیری در نزدیکی دانشگاه آلابامای آمریکا خبر می دهند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۰:۰۵    
دروازه بان پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال نیازی به بازیکن جدید ندارد و جدایی آرش افشین هم اشتباه بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۰:۰۴    
دبیر هیات دولت با رد شایعه تعطیل بودن فردا چهارشنبه 22 دی ماه نیز گفت: تمام ادارات، سازمانها و مدارس، فردا فعالیت عادی خود را انجام خواهند داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۰:۰۰    
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با بیان اینکه صنایع دستی نگاه مثبت دولت را به همراه دارد، گفت: تمرکز اقتصاد مقاومتی روی صنایع کوچک از جمله صنایع دستی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۹:۵۵    
سرپرست تیم سپاهان اصفهان شایعه حضور شجاع خلیل زاده در تهران برای مذاکره با پرسپولیس را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۹:۴۹    
اعطای یک ترازو به "آنگلا مرکل"، صدراعظم آلمان، به عنوان هدیه، برلین
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۹:۴۵    
دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر گفت: پوکه هایی از فشنگ های اسلحه که در صحنه قتل کشف شده برای بررسی و کارشناسی به آزمایشگاه تشخیص جنایی پلیس آگاهی فرستاده شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۹:۳۳    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران با اشاره به پوشش امدادی مراسم تشییع پیکر رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، از ارائه خدمات درمان سرپایی به 558 تن از شرکت کنندگان در این مراسم خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۹:۲۸    
معاون صدر اعظم آلمان به احزاب آلمانی درباره برگزاری مبارزات انتخاباتی مشابه آمریکا که همراه با توهین و بی احترامی ها و تهمت ها بود هشدار داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۹:۲۵    
نخست وزیر عراق در پاسخ به بدعهدی ترکیه، تأکید کرد که تا زمان خروج نیروهای ترکیه از پایگاه بعشیقه، گسترش روابط با آنکارا ممکن نیست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۹:۱۴    
تعداد دیگری از مقامات و جریان های سیاسی خارجی از جمله روسای جمهور بوسنی و هرزگوین و موریتانی به همراه شخصیت های عرب درگذشت آیت الله رفسنجانی را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۹:۱۰    
وزیر امور خارجه آمریکا طی سخنانی در موسسه صلح گفت که قبل از توافق هسته ای برای بمباران ایران تحت فشار بوده ایم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۹:۰۰    
معاون وزیر خارجه ایران قرار است با مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی دیدار و گفت وگو کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۸:۵۹    
معارضان سوریه قرار است به دعوت یک دانشگاه اسرائیلی به فلسطین اشغالی سفر کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۸:۵۰    
رئیس جمهور قزاقستان در پیامی به حسن روحانی رئیس جمهوری کشورمان درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۸:۳۵    
بنز E250 نیوفیس 2017 به مبلغ 700 میلیون تومان در بازار معامله می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۸:۱۵    
جنگنده های عراقی محل تجمع تروریست ها را در شهر تلعفر در حومه غربی موصل هدف قرار دهند که در پی آن، سه کارگاه بزرگ ساخت مواد منفجره در شهر منهدم و تروریست های مستقر در این مناطق کشته شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۸:۱۳    
معاون فناوری و روابط بین الملل پژوهشگاه صنعت نفت از شناسایی منابع عظیم هیدرات گازی در بخش ایرانی دریای عمان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۸:۰۹    
هافبک با تجربه استقلال در تعطیلات نیم فصل پیشنهاد عجیبی به 2 بازیکن جوان تیمش داده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۸:۰۵    
وزیر بهداشت گفت: آیت الله هاشمی همیشه و به ویژه در آخرین روز زندگی که ناهار را در خدمت شان صرف کردم، آرزوی زیبایی را عنوان کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۵۸    
علی رغم روند کاهش قیمت نفت در بازار جهانی طی روزهای گذشته قیمت این محصول طی روز جاری روندی افزایشی را طی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۵۵    
دو عضو فدراسیون فوتبال در غم از دست دادن نزدیکان خود به سوگ نشستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۵۵    
نایب رییس پارلمان عراق روز سه شنبه از جزییات یک جلسه خصوصی با رییس فقید تشخیص مصلحت نظام جمهوری اسلامی ایران سخن گفت؛ سخنی که می گوید از آن درس گرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۵۳    
رئیس اجرائیه دولت وحدت ملی افغانستان به همراه شماری از مقامات این این کشور به تهران سفر می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۵۰    
درگیری مسلحانه مقابل پاسگاه پلیس در غازی عینتاب ترکیه یکی از عوامل انتحاری که قصد ورود به ساختمان مرکزی پلیس غازی آنتپ را داشت کشته شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۴۰    
تمرین امروز (سه شنبه) تیم فوتبال استقلال زیر نظر کادر فنی این تیم برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۴۰    
رئیس جمهور لبنان و پادشاه عربستان درباره مسائل دوجانبه و تحولات منطقه ای و بین المللی بحث و تبادل نظر کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۳۰    
نیروهای ارتش سوریه امروز یک کامیون حاوی مواد منفجره را در حومه مسیر راهبردی اثریا-خناصر در حومه حلب منهدم کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۲۸    
داده های نفتی موجود نشان می دهد ذخایر نفتی شناور ایران از سپتامبر سال گذشته تاکنون به نصف کاهش یافته است و همین امر طی روز جاری قیمت نفت را بالا برد.