یکشنبه ۲۵ آذرساعت ۱۴:۰۷Dec 2018 16

خبرهای مشرق نیوز 8 فروردین 1397 - mashreghnews.ir

مشرق نیوز 29 اسفند 1393 مشرق نیوز 29 اسفند 1394 مشرق نیوز 17 اسفند 1395 مشرق نیوز 29 اسفند 1396 مشرق نیوز 1 فروردین 1397 مشرق نیوز 2 فروردین 1397 مشرق نیوز 3 فروردین 1397 مشرق نیوز 4 فروردین 1397 مشرق نیوز 5 فروردین 1397 مشرق نیوز 6 فروردین 1397 مشرق نیوز 7 فروردین 1397 مشرق نیوز 8 فروردین 1397 مشرق نیوز 9 فروردین 1397 مشرق نیوز 10 فروردین 1397 مشرق نیوز 11 فروردین 1397 مشرق نیوز 12 فروردین 1397 مشرق نیوز 13 فروردین 1397 مشرق نیوز 14 فروردین 1397 مشرق نیوز 15 فروردین 1397 مشرق نیوز 16 فروردین 1397 مشرق نیوز 17 فروردین 1397 مشرق نیوز 18 فروردین 1397 مشرق نیوز 19 فروردین 1397 مشرق نیوز 20 فروردین 1397 مشرق نیوز 21 فروردین 1397 مشرق نیوز 22 فروردین 1397 مشرق نیوز 23 فروردین 1397 مشرق نیوز 24 فروردین 1397 مشرق نیوز 25 فروردین 1397 مشرق نیوز 26 فروردین 1397 مشرق نیوز 27 فروردین 1397 مشرق نیوز 28 فروردین 1397 مشرق نیوز 29 فروردین 1397 مشرق نیوز 30 فروردین 1397 مشرق نیوز 31 فروردین 1397 
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۳ - ۱۷:۰۴    
مرکز آمار ایران گزارش متوسط قیمت اقلام خوراکی منتخب در مناطق شهری کل کشور دراسفند ماه 1396 را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۳ - ۱۴:۵۸    
مشاور رئیس جمهور در نوسازی بافت های فرسوده با تأکید بر اینکه دولت بر خلاف طرح مسکن مهر، نقشی در ساخت و ساز بافت های فرسوده ندارد، تاکید کرد دولت تنها تسهیل کننده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۷:۵۷    
یک شرکت خصوصی خدمات پزشکی قطر برای انجام وظایف پرستاری در مراکز درمانی و بیمارستانی این کشور ، پرستار ایرانی استخدام می کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۰۶:۲۷    
حتی بادام زمینی های کوچک نیز می تواند سلامت قلب شما را بهبود ببخشد و چند سال به عمرتان اضافه کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۰۵:۲۷    
هیچوقت اجازه ندهید روند افزایش سن شما را مغلوب کند و باعث شود در زندگی احساس ناتوانی کنید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۰۴:۲۷    
مصرف مقدار مناسب آب در روز بسیار مهم است چرا که بدن شما برای عملکردی مناسب به این مقدار نیاز دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۹ - ۱۲:۴۴    
فرمانده مرزبانی ناجا گفت: کشفیات کالای قاچاق در مرزهای کشور در سال 96 نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن افزایش 3.5 تا 9 برابری را نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۹ - ۰۷:۲۷    
با صعود یمن، فیلیپین و کره شمالی چهره 24 تیم نهایی جام ملتهای آسیا در سال 2019 مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۹ - ۰۵:۲۴    
دو بازی دوستانه اخیر اسپانیا برابر آلمان و آرژانتین به خوبی نشان می دهد که لوپتگی روی چه بازیکنانی برای ترکیب ثابت خود دیدگاه مثبتی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۹ - ۰۴:۲۷    
بیماری های واگیر که روزگاری مهم ترین عامل مرگ و میر مردم دنیا بوده اند، امروز جای خود را به عامل دیگری به نام بیماری های غیرواگیر داده اند؛ مشکلی که ایران نیز با آن دست و پنجه نرم می کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۹ - ۰۳:۲۷    
آسم، یکی از بیماری های جدی و مزمن ریوی بوده که با التهاب مجاری هوایی همراه است، مبتلایان با مصرف برخی مواد غذایی می توانند به بهبود بیماری خود کمک کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۹ - ۰۲:۲۷    
اگر همزمان با دید و بازدیدهای نوروزی از دیدن پوست خود در آئینه ناراضی هستید و با تعجب اطرافیان در مهمانی ها مواجه می شوید، زمان آن فرا رسیده است که اهمیت بیشتری به سلامت پوست خود بدهید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۹ - ۰۲:۰۹    
به گزارش مشرق ؛ محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در چند توئیت، راه حل هایی برای نجات اقتصاد ایران ارائه کرد: توییت دکتر محسن رضایی درباره نجات اقتصاد ایران
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۹ - ۰۱:۲۷    
فناوری به سرعت در حال حرکت است. هوش مصنوعی(AI) را باید عرصه ی پهناور تلاقی و ملاقات بسیاری از دانش ها، علوم، و فنون قدیم و جدید دانست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۹ - ۰۰:۴۷    
تعدادی از شاعران و ترانه سرایان با انتشار بیانیه ای با موضوع تضییع حقوق مولفین و حواشی ایجاد شده توسط حمید هیراد بیانیه ای را منتشر کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۹ - ۰۰:۳۷    
خط حزب الله 126 به تأکید چند باره ی رهبر انقلاب در دیدارهای اخیر مبنی بر میدان دادن به حسن باقری های نسل سوم ، منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۹ - ۰۰:۰۸    
استاندار خراسان رضوی از تبادل کامل زندانیان 2 کشور ایران و ترکمنستان خبر داد و گفت: 283 ایرانی زندانی در ترکمنستان تحویل مرزبانی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۲۳:۴۶    
رئیس جمهور آمریکا به دلیل ادامه فعالیت تجاری در زمان ریاست جمهوری به نقض قوانین ضدفساد متهم شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۲۳:۳۹    
از فیفا خواسته شد تا پرونده نژادپرستی علیه دو بازیکن تیم ملی فوتبال فرانسه در مصاف دوستانه با تیم ملی روسیه را مورد بررسی قرار دهد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۲۳:۱۵    
رئیس انجمن گوش حلق و بینی درباره استاندارد صدا برای گوش انسان توضیحاتی داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۲۳:۱۴    
تیم ملی ایران در رده بندی ماه مارس 3 پله سقوط خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۲۳:۰۱    
روز نخست از رقابتهای تکواندو انتخابی تیم ملی با شکست و حذف عنوان داران جهانی و آسیایی و رسیدن جوانان به اردوی تیم ملی به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۲۲:۵۴    
براساس اطلاعات به دست آمده، در جریان درگیری میان گروه های تروریستی احرار الشرقیه و فرقه الحمزه نزدیک به 50 تن از تروریست ها کشته و زخمی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۲۲:۴۷    
به گزارش مشرق، داریوش سجادی در کانال تلگرامی خود خطاب به وزیر خارجه سعودی نوشت: آقای جبیر! ایاک نعبد و ایاک نستعین نمازهای شما بی مقداران استغاثه بردن به بارگاه واشنگتنی است که به اشتباه گمان ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۲۲:۴۵    
براساس اطلاعات به دست آمده نیروهای ویژه در این عملیات توانستند شمار زیادی از متجاوزان را به هلاکت برسانند و با ورود به اتاق های عملیات، چند تن از فرماندهان ارشد را هم اسیر کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۲۲:۲۳    
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: باید یک راهکار کارآمد، تعامل گونه و راهکاری که بتواند اهداف تیم ملی را مرتفع کند، پیدا کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۲۲:۱۷    
شورای امنیت ملی ترکیه اعلام کرد که تروریست ها در منبج استان حلب باید هر چه زودتر این شهر کُردنشین را ترک کنند، در غیر اینصورت ترکیه در حمله به آنها درنگ نخواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۲۲:۰۳    
زمان بازی دیدار تیم های گسترش فولاد و نفت آبادان باز هم تغییر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۲۱:۵۹    
وزیر خارجه بحرین به سخنان مقامات قطری مبنی بر نقض حریم هوایی این کشور توسط هواپیماهای جنگی بحرین واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۲۱:۴۲    
اطلاعات نشان می دهد که روز قبل از مسمومیت اسکریپال، این مرکز در تعامل با ارتش بریتانیا، مقابله با آلودگی های شیمیایی و بیولوژیک را تمرین کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۲۱:۳۱    
تیم ملی یمن با پیروزی 2-1 و با گل های المطاری، نپال را شکست داد و به جام ملت های آسیا 2019 امارات صعود کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۲۱:۲۷    
گروه تروریستی جیش الاسلام اعلام کرد که مذاکرات با روسیه درباره حضور عناصر مسلح در دوما واقع در غوطه شرقی دمشق ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۲۱:۱۶    
پیام سیستماتیک ضد انقلاب به مردم داخل کشور در تمام اخبار و مقالات و تحلیل هایشان این است که روی پُلی که در حال ویرانی است٬ خانه نمی سازند!
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۲۱:۱۰    
با تعویض شدن ریاض محرز، خط دفاعی ایران نفس راحتی کشید و از فشار حملات الجزایر به شدت کاسته شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۲۰:۵۹    
ولیعهد عربستان که در آمریکا به سر می برد با نمایندگان چندین گروه صهیونیستی در نیویورک دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۲۰:۴۳    
دولت اردن موافقت خود را با تعیین امیر وایسبرود به عنوان سفیر جدید رژیم صهیونیستی در امان اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۲۰:۱۲    
وحدت ملی زمانی شکل می گیرد که مرزها با امریکا، اسراییل و سعودی شفاف شود. من به سهم خود منتظر می مانم که نهضتی در میان اصلاح طلبان در حمایت از آنچه ترامپ و بن سلمان به جنگ آن آمده اند شکل بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۹:۵۷    
همسر شهید محسن حججی در حاشیه نمایش فیلم به وقت شام تسبیح همسرش را به ابراهیم حاتمی کیا هدیه داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۹:۵۴    
کی روش قبل از جام جهانی برزیل هم نگران سطح آمادگی ملی پوش های داخلی بود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۹:۴۲    
قطر با ارائه شکوائیه ای به شورای امنیت سازمان ملل اعلام کرد که یک هواپیمای جنگی بحرین حریم هوایی قطر را نقض کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۹:۲۸    
برخی مقام های اروپایی پیش از این گفته بودند امکان دارد اتحادیه اروپا در تلاش برای رفع نگرانی های ایالات متحده و تشدید فشار بر ایران، تحریم های تازه ای علیه تهران وضع کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۹:۱۲    
مصرف بنزین کل کشور در روز سه شنبه (هفتم فروردین ماه 97) به 103 میلیون و 200 هزار لیتر رسید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۸:۵۷    
واشنگتن به هیچ وجه حاضر به نابودی سود کلان حاصل از تولید مواد مخدر در افغانستان نیست، زیرا این سود علاوه بر اینکه آمریکا را به هدف حضور در منطقه رسانده، این حضور را تثبیت هم کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۸:۴۲    
پرسپولیس فردا دیدار سرنوشت سازی را در مقابل سایپا برگزار خواهد کرد و سرخپوشان چند بازیکنشان را در اختیار ندارند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۸:۴۲    
رهبری عزیز، با این نامگذاری بزرگترین پشتیبانی را از دولت انجام دادند و همه ظرفیت های فکری، اعتقادی و حتی تعصب ناسیونالیستی را برای "رونق تولید کالای ایرانی" و حمایت از سیاست های دولت به کار گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۸:۲۷    
یک کارشناس آمریکایی درباره شرایط کنونی برجام گفت: اکنون آمریکا و متحدانش در بهترین شرایط قرار دارند؛ ایران بدون دریافت سرمایه گذاری های اقتصادی بین المللی به توافق پایبند بود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۸:۲۷    
تبعات بازی دوستانه برابر سیرالئون برای فوتبال ایران ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۸:۱۳    
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان، گفت: بعید است باشگاه ها و فدراسیون با این مسئله که اردوی 40 روزه موافقت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۸:۱۳    
کارگردان فیلم به وقت شام گفت: این فیلم می تواند به وقت اصفهان و تهران و شیراز باشد اگر امثال شهید حججی ها نبودند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۸:۰۰    
جنگ مستقیم علیه ایران، حداقل در برهه کنونی، بعید است ولی جنگ غیرمستقیم محتمل است. طی چند هفته آینده تصمیم آمریکا برای عقب نشینی از برجام چه بسا زمینه مناسب را برای آن هموار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۷:۵۹    
مدیر روابط عمومی فرودگاه رامسر گفت که پرواز امروز چهارشنبه تهران - رامسر به علت وجود مه غلیظ در این منطقه لغو شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۷:۵۴    
رئیس جمهور روز چهارشنبه در "زاگولبا"؛ کاخ ریاست جمهوری آذربایجان، به طور رسمی از سوی "الهام علی اف" همتای آذربایجانی خود مورد استقبال قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۷:۴۷    
خانواده های شهدای مدافع حرم شهر اصفهان از کارگردان فیلم به وقت شام تجلیل کردند. گفتنی است در این مراسم همسر شهید حججی تسبیح یادگاری شهید را به حاتمی کیا هدیه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۷:۴۷    
سخنگوی وزارت خارجه ایران اعلام کرد: 283 زندانی ایرانی و تعدادی زندانی ترکمنی، امروز در مرز لطف آباد و با حضور نمایندگان قضایی 2 کشور منتقل می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۷:۲۶    
آنگونه که اطلاعات مرکز آمار می گوید، ایرانیان در 9 ماهه نخست سال به قیمت جاری 474 هزار و 541 میلیارد تومان صرف خرید کالاهای خوراکی و غیرخوراکی کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۷:۱۸    
دبیر مجمع تشخیص گفت: دولت ما اگر می خواست آمریکا از برجام خارج نشود، باید رفتار شجاعانه تری درپیش می گرفتد، می توانستند کاری کنند که ترامپ بگوید توافقی بهتر از برجام وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۷:۱۶    
در این فیلم تصاویری از طوفان شن و آلودگی هوا در مناطق شمالی و شمال شرق چین را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۷:۱۱    
بانک مرکزی در گزارشی از افزایش 26 درصدی قیمت مسکن در اسفند ماه 96 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۷:۰۲    
طرح دوفوریتی ساماندهی بازار ارز پس از تعطیلات نوروز به هیئت رئیسه مجلس تقدیم می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۶:۵۵    
هیات کبار علمای عربستان با صدور بیانیه ای از شبکه قطری الجزیره به دلیل پخش زنده سخنرانی رهبر جنبش انصارالله یمن بشدت انتقاد کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۶:۴۶    
رئیس پلیس راه شرق استان تهران گفت: تردد انواع وسایل نقلیه در لاین های رفت و برگشت محور هراز با ترافیک سنگین همراه است و تردد خودروها به کندی صورت می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۶:۴۱    
به گزارش مشرق، مهدی محدی در توئیتر خود درباره اصلاح طلبان و جریان کودتاچی که در سال 88 از آمریکا تقاضای تحریم را کرده اند، نوشت:
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۶:۴۰    
نخستین کار تلویزیونی پانته آ بهرام در سال 1366، حضور کوتاه در سری سوم آئینه بود و سپس با حضور در سریال تلویزیونی مسافر ، به کارگردانی سیروس مقدم بهتر دیده شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۶:۳۳    
تشرف تولیت آستان قدس رضوی به زیارت امامین جوادین(ع) با استقبال تولیت عتبه کاظمیه در شهر کاظمین عراق.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۶:۳۲    
تشرف تولیت آستان قدس رضوی به زیارت امامین جوادین(ع) با استقبال تولیت عتبه کاظمیه در شهر کاظمین عراق.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۶:۳۰    
تشرف تولیت آستان قدس رضوی به زیارت امامین جوادین(ع) با استقبال تولیت عتبه کاظمیه در شهر کاظمین عراق.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۶:۲۴    
رییس کل بانک مرکزی گفت: بازار ارز یکی از پیچیده ترین بازارها است و ابعاد عرضه و تقاضا به شدت به عامل انتظارات حساس هستند و همین امر این بازار را به یکی از پویاترین بازارهای دارایی مبدل کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۶:۲۰    
سرمربی تیم استقلال گفت: حقیقتاً من به دنبال برگزاری یک جلسه با کارلوس کی روش هستم تا رابطه نزدیک تر و بهتری با او داشته باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۶:۱۹    
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران نرخ تورم در 12 ماه منتهی به اسفندماه 1396 نسبت به 12 ماه منتهی به اسفندماه 1395 را 9.6 درصد اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۶:۰۳    
محسن پیرهادی گفت: خالی کردن عرصه در محیط های اینچنینی مانند توئیتر عوارض زیادی دارد مثل توهم بیشمار بودن واکثریت محض به مخالفان فلذا حضور درتوئیتر ومحیط های امثال ان باعث می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۶:۰۰    
اولین تصمیم دولت دوازدهم در جهت اجرای شعار سال جدید مبنی بر حمایت از کالای ایرانی، نشان از رویکرد اشتباه دولت دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۵:۵۵    
10رجب روز میلاد با سعادت امام جود و کرم، حضرت جواد علیه السلام بر تمامی شیعیان مبارک باد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۵:۵۵    
رئیس جمهور آمریکا در پیام های توئیتری ضمن واکنش نشان دادن به سفر رهبر کره شمالی به چین، بر آمادگی خود برای دیدار آتی با کیم جونگ اون تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۴:۵۰    
یک جوان خلاق ایرانی، در حمایت از کالای ایرانی و تولیدات داخلی، فیلم کوتاهی با نام قابلمه ساخته است. لزوم حمایت از تولیدات داخلی و سطح کیفیت کالای ایرانی، در قالب این فیلم کوتاه به نمایش درآمده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۵:۴۰    
امسال یوم الله 12 فروردین، روز رویش آیه های سبز انقلاب اسلامی و حاکمیت عدالت و معنویت در جامعه، با ولادت خجسته امیر مومنان و مولای متقیان علی علیه السلام، مقارن گشته است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۵:۲۹    
سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت:استقلال تیم بزرگی است و هواداران بی شماری دارد و بازی با استقلال همیشه یک بازی خاص محسوب می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۵:۲۸    
به گزارش مشرق، نخستین پست صفحه اینستاگرام سرلشکر قاسم سلیمانی در سال جدید با تیتر “اشداء علی الکفار” منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۵:۲۸    
مهدی محمدی کارشناس امور سیاسی و رسانه گفت: این حرف که توئیتر کاملا محیط دشمن است جای بحث دارد. این حرف از حیث زیرساختی درست است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۵:۱۹    
سرمربی ماتادورها می گوید ایسکو از بودن در تیم ملی فوتبال اسپانیا خوشحال است و وضعیت او طوری است که نیازی به دادن اعتماد به نفس به این بازیکن نیست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۵:۱۶    
روی پاهایم کوبیدم و به سرعت به طرف باغ دویدم. می دانستم اگر کسی گاو را عصبانی کند، خطرناک می شود. سراسر راه را دویدم. وقتی به باغ رسیدم، دیدم بچه ها دور درخت ها می دوند و گاو هم صداهایی بر می آورد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۵:۱۴    
دوربین مدار بسته، سرقت دخل مغازه توسط یک سارق را نشان می دهد. رها کردن مغازه از سوی فروشنده، فرصت سرقت را برای سارق فراهم می آورد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۵:۱۲    
رهبر معظم انقلاب طی دیداری خاطرنشان کردند: شبهای جمعه که جلسه ی سران سه قوه است، به اعضای جلسه می گویم که چون این برنامه رأس ساعت 9:30 شروع می شود، یا جلسه را زودتر برگزار کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۵:۰۱    
کاخ ریاست جمهوری روسیه اعلام کرد وقتش که برسد، انتقام اخراج دیپلمات هایمان از کشورهای اروپایی را می گیریم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۴:۵۷    
باشگاه استقلال در مورد مصدومان این تیم و ملی پوشانی که هنوز به جمع آبی پوشان اضافه نشده اند، بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۴:۵۲    
رئیس پلیس راهور ناجا گفت: وقتی آمار علت وقوع تصادف در نوروز امسال با سال گذشته مقایسه می شود به این تحلیل می رسیدم که مسافران در بازگشت به محل سکونت شان نسبت به سال قبل خسته تر و بی حوصله تر هستند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۴:۴۸    
به گزارش مشرق، بهمن کلباسی یکی از خبرنگاران بی بی سی روایتی از تحریم های ظالمانه علیه ایران را در توئیتر خود نوشت:
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۴:۴۰    
این پله برقی که در یکی از ایستگاه های مترو شهر استانبول قرار دارد، در حین حرکت دچار اختلال شد، و یک نفر به داخل آن سقوط کرد!
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۴:۳۹    
سرمربی پرسپولیس با اشاره به اظهارات کی روش درباره ناآماده بودن بازیکنان داخلی گفت: کی روش از کجا این را می داند او دو تمرین داشته است. چطور می توان با دو تمرین این مسائل را تشخیص داد؟
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۴:۳۶    
حسین شریعتمداری، گفت: بولتون در میان سیاستمداران آمریکائی قبل از آن که به تندروی و جنگ طلبی شهرت داشته باشد به "مترسک" معروف است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۴:۲۸    
سرمربی سلسائو از عملکرد تیمش برابر قهرمان جام جهانی 2014 ابراز رضایت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۴:۱۳    
سرمربی تیم فوتبال سایپا حاضر نشد در حضور دوربین های تویزیونی در نشست خبری صحبت کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۴:۰۸    
سرمربی مراکش تاکید کرد که سه ماه قبل از جام جهانی به ترکیب و سیستم مورد علاقه خود دست یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۴:۰۰    
سرمربی سایپا گفت: با همه احترامی که برای کی روش قائل هستم نمی توانیم بازیکنان را در اختیار تیم ملی قرار بدهیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۳:۵۶    
مطالب این کتاب پرشور که بدلیل شخصیت ایمن دین به عنوان راوی داستان بین دروغ و حقیقت نگاشته شده است، نه تنها از ارزش آن نمی کاهد، بلکه به درک پیچیدگی شخصیت او و افراد پیوسته به گروه ها افراطی می انجامد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۳:۴۸    
پیشکسوت فوتبال ایران گفت: اگر می خواهیم در جام جهانی نتیجه لازم را بگیریم باید با تیم های قدرتمند دنیا بازی دوستانه ترتیب بدهیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۳:۳۹    
سرمربی تیم فوتبال سایپا حاضر نشد در حضور دوربین های تویزیونی در نشست خبری صحبت کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۳:۲۶    
تمدن غرب اساسا پیشرفت را با رشد فنی و گسترش رفاه مادی تعریف می کند. در نتیجه افراط در چنین دیدگاهی ست که امروز وارد جامعه تک ساحتی شده ایم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۳:۲۳    
بازیکن پیشین تیم ملی کشورمان گفت که جدا کردن بازیکنان داخلی از لژیونرها ظلم به نفرات داخلی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۳:۱۷    
لوکا بوناچیچ و وسلی اشنایدر موفق شدند به انتخاب استادوالدوحه عنوان بهترین مربی و بازیکن ماه لیگ ستارگان قطر را از خود کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۳:۰۶    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی به دنبال تب شدید و سرفه راهی بیمارستان شد.
  • ۱