یکشنبه ۲۵ آذرساعت ۱۴:۳۷Dec 2018 16

خبرهای مشرق نیوز 15 فروردین 1397 - mashreghnews.ir

مشرق نیوز 29 اسفند 1393 مشرق نیوز 29 اسفند 1394 مشرق نیوز 17 اسفند 1395 مشرق نیوز 29 اسفند 1396 مشرق نیوز 1 فروردین 1397 مشرق نیوز 2 فروردین 1397 مشرق نیوز 3 فروردین 1397 مشرق نیوز 4 فروردین 1397 مشرق نیوز 5 فروردین 1397 مشرق نیوز 6 فروردین 1397 مشرق نیوز 7 فروردین 1397 مشرق نیوز 8 فروردین 1397 مشرق نیوز 9 فروردین 1397 مشرق نیوز 10 فروردین 1397 مشرق نیوز 11 فروردین 1397 مشرق نیوز 12 فروردین 1397 مشرق نیوز 13 فروردین 1397 مشرق نیوز 14 فروردین 1397 مشرق نیوز 15 فروردین 1397 مشرق نیوز 16 فروردین 1397 مشرق نیوز 17 فروردین 1397 مشرق نیوز 18 فروردین 1397 مشرق نیوز 19 فروردین 1397 مشرق نیوز 20 فروردین 1397 مشرق نیوز 21 فروردین 1397 مشرق نیوز 22 فروردین 1397 مشرق نیوز 23 فروردین 1397 مشرق نیوز 24 فروردین 1397 مشرق نیوز 25 فروردین 1397 مشرق نیوز 26 فروردین 1397 مشرق نیوز 27 فروردین 1397 مشرق نیوز 28 فروردین 1397 مشرق نیوز 29 فروردین 1397 مشرق نیوز 30 فروردین 1397 مشرق نیوز 31 فروردین 1397 
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۰۱:۵۱    
اعضا و مدیران بالاشهرنشین شورای شهر و شهرداری، برای گران کردن زندگی در تهران نقشه دارند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۸:۰۷    
رئیس جمهور شیلی"میچل باچله" پس از انقضا دوران ریاست جمهوری بخاطر نداشتن فساد مالی و شکوفایی اقتصاد کشورش هنگام خروج از کاخ و حرکت بطرف آپارتمان دو اتاقه خودش با چنین استقبالی روبرو شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۰:۵۶    
برخی از پست های بانوان در شهرداری تهران حذف شد این در حالی است که مدیریت شهری مدعی بود باید حضور بانوان در شهرداری پررنگ تر شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۰:۴۶    
به گزارش مشرق ، حسینعلی حاجی دلیگانی، نماینده مجلس شورای اسلامی درباره دلایل افزایش قیمت دلار و عدم توجه بانک مرکزی به این موضوع در توئیتر خود نوشت:
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۰۱:۵۶    
برای شناسایی مزاج توجه و بررسی رنگ پوست، ویژگی های مو، میزان گوشت و چربی بدن، سفتی و نرمی اندام ها، نحوه خواب و بیداری، وضعیت اجابت مزاج و مشخصات آن مهم است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۵:۰۴    
رضا خودش خدمت در نیروی انتظامی را انتخاب کرد و حاضر بود در این برهه از زمان که کشورمان در داخل و خارج از کشور مورد طمع دشمنان قرار گرفته، برای امنیت کشور جانش را هم فدا کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۴:۴۵    
برای اصلاح سیستم و تضمین سلامت آن، حتی می توان رییس جمهور در قدرت را بر اساس ساز وکارهای تعبیه شده در قانون به محاکمه کشاند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۲۰:۳۸    
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۲۰:۰۹    
فرماندار مراغه گفت: اردیبهشت ماه امسال همزمان با سفر ریاست جمهوری بیمارستان سینای مراغه افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۱۶:۰۴    
پیکر یکی از شهدای مدافع حرم در مشهدمقدس تشییع شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۰۹:۲۶    
تلویزیون این فرصت را دارد تا پیشاپیش از سایر رسانه ها پرچم حمایت از کالای ایرانی را در دست بگیرد، به شرط آنکه باور این مسئله از سطح مدیران سازمان به میان برنامه ریزان و برنامه سازان تسری پیدا کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۰۶:۲۶    
گروهی از متخصصان تغذیه در کانادا معتقدند با وجود آنکه پاستا سرشار از کربوهیدرات است اما می تواند به کاهش وزن کمک کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۰۴:۵۶    
مطالعات جدید سلول های اضطراب واقع در هیپوکامپ را شناسایی کرده است؛ این اُرگان نه تنها رفتار مضطرب را تنظیم می کند بلکه با اشعه ای از نور هم قابل کنترل است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۰۴:۲۶    
دستگاه های خنک کننده الکتریکی از عوامل مهم ایجاد گرمایش بیش ازحد جهان هستند؛ اما در طول تابستان و با افزایش حرارت هوا، چگونه می توان از روش های طبیعی برای خنک کردن فضای زندگی استفاده کرد؟
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۰۳:۵۶    
متهم اسیدپاشی که صبح روز گذشته در شادآباد به روی پیمانکار خود اسید پاشیده بود امروز صبح در دادسرا حضور یافت و از خود دفاع کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۰۲:۵۶    
معاون اجتماعی انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری قاتل فراری پس از حدود چهار سال توسط ماموران انتظامی شهرستان دالاهو خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۰۳:۲۶    
نظرسنجی مرکز پژوهش و سنجش افکار صدا و سیما نشان می دهد نوروز امسال ویژه برنامه های تلویزیون، 83/4 درصد مخاطب داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۰۱:۵۶    
استاد دانشگاه علوم پزشکی ایران، نسبت به خطرات استفاده از نشانگرهای لیزری به ویژه رنگ های آبی و سبز که باعث نابینایی کودکان می شود، هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۰۲:۲۶    
پیاده روی از جمله کارهای ساده ایست که نیاز به هیچ مقدمه ای ندارد اما می تواند لحظات خوشی را برایتان رقم بزند. پس اگر اهل پیاده روی هستید این راهنما را بخوانید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۰۱:۴۳    
یک مقام سابق آمریکایی تصریح کرد خروج آمریکا از برجام موجب برتری ایران می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۰۱:۲۶    
دولت می تواند و باید در کوتاه ترین زمان ممکن و به صورت ضربتی و با رویکرد جهادی و انقلابی نسبت به رفع موانع تولید همت گماشته و شعار سال را به کام مردم و تولیدکنندگان شیرین کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۰۰:۲۷    
مسئول روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب کرمانشاه گفت: قرار دادن موانع در کنار کوچه، خیابان، مقابل مغازه یا خانه و ممانعت از پارک خودروهای دیگر نقض آشکار حقوق شهروندی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۰۰:۱۶    
یک روزنامه فرانسوی تأکید کرد غرب به ناتوانی استراتژیک رسیده است و در مقابل محورهای قدرتی مانند ائتلاف ایران و روسیه در حال بروز است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۰۰:۱۲    
اردوغان به خوبی از چالش خود با امریکا و غرب در بحث کردهای عفرین و شمال سوریه بهره برده و آن را به دلیل تمایلات روسیه برای همکاری با ترکیه، به فرصت بدل کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۰۰:۰۳    
وزیر خارجه ایران با لحنی کنایه آمیز به باج خواهی رئیس جمهور آمریکا از عربستان سعودی برای نگاه داشتن نظامیان آمریکایی در سوریه واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۳:۵۵    
نشریه هفتگی خط حزب الله در شماره 127 خود به موضوعاتی همچون لزوم انس با نهج البلاغه، جدیدترین توصیه رهبر انقلاب برای شناخت اولویت ها و چرا جوان مؤمن و انقلابی باید نهج البلاغه بخواند؟ پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۳:۴۷    
مهاجم گلزن منچستر یونایتد پیش از دربی شهر منچستر با خودروی گرانقیمتش سوژه رسانه ها شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۳:۴۴    
نیروهای ارتش یمن و رزمندگان انصارالله در جنگ پهپادی ائتلاف سعودی هم به پیروزی های چشمگیری دست یافته اند و تاکنون 49 پهپاد جاسوسی را در آسمان ساقط کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۳:۳۶    
در چارچوب هفته بیست و هفتم سری آ ایتالیا، میلان در دربی دلامادونینا مقابل اینترمیلان به تساوی بدون گل رسید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۳:۲۷    
از شخصی پرسیدند ساعت چنده؟ گفت ساعت به چه دردت می خوره؟! آدم باید غیرت داشته باشه!
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۳:۲۲    
اکنون آیا آقای رئیس جمهور احتمال نمی دهد که در اثر آن همه وعده عملی نشده و حرف های غیر کارشناسی و تبلیغاتی در ایام انتخابات، کام مردم تلخ شده؟
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۳:۱۲    
چالش صندوق های بازنشستگی یکی از چالش هایی است که دولت یازدهم در بدو آغاز به کارش به صراحت از آن پرده برداری کرد و این مهم را با افکار عمومی در میان گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۳:۰۳    
به گزارش مشرق ، وحید یامین پور در توئیتی به رابطه اسراییل و آل سعود پرداخت که در ادامه می خوانید:
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۳:۰۱    
به گزارش مشرق ، وحید یامین پور در توئیتی به رابطه اسراییل و آل سعود پرداخت که در ادامه می خوانید:
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۲:۴۱    
کاربران لبنانی در توئیتر با هشتگ خیابان ننگ (جاده العار) اعتراض خود را به نامگذاری خیابانی در بیروت به نام سلمان بن عبدالعزیز پادشاه عربستان نشان دادند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۲:۴۰    
وزیر امور خارجه کشورمان دستاوردهای نشست آنکارا و اهداف سفر به باکو را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۱:۲۶    
فقر داستانی و استفاده از محمدرضا شریفی به عنوان کاراکتری همیشه دو زنه، دستمایه همان روایت تکراری است که شریفی نیا مثل همیشه باید آنرا بازی کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۲:۱۷    
امیر حاتمی در سخنرانی اجلاس امنیتی مسکو گفت: هشدار می دهم عوامل برهم زننده این توافق و در صدر آن ها آمریکا، مسئول عواقب سوء آن بر نظم و امنیت بین المللی خواهند بود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۲:۱۲    
ترکیب تیم های بارسلونا و رم برای رویارویی در دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۲:۰۶    
مالک تلگرام با انتشار اسنادی اعلام کرد که قرار است با واحد پولی گرام، تلگرام را پولی کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۲:۰۰    
وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران در حاشیه کنفرانس امنیتی مسکو با معاون نخست وزیر روسیه دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۱:۵۵    
کاخ سفید به تشریح محورهای رایزنی تلفنی رؤسای جمهوری دو کشور آمریکا و فرانسه پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۱:۵۲    
نیروهای یمنی پایگاه شبه نظامیان ائتلاف سعودی در استان مأرب واقع در شمال شرقی صنعاء را با موشک بالستیک قاهر ام2 هدف قرار دادند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۱:۴۸    
ترکیب دو تیم همشهری برای دیدار امشب دربی مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۱:۴۶    
خبرگزاری آمریکایی آسوشیتدپرس گزارش داده مقام های دولت این کشور در حال بررسی سناریوهای مربوط به پس از خروج آمریکا از توافق هسته ای برجام هستند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۱:۳۷    
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با ابراز ناخرسندی از نشست روسای جمهور ایران، روسیه و ترکیه، این دیدار را از زمان جنگ دوم جهانی بی سابقه توصیف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۱:۳۰    
به گزارش مشرق ، میثم سید صالحی مدیر پیام رسان سروش طی توئیتی خبر از 4 میلیون نفری شدن کاربران این پیام رسان داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۱:۲۲    
کارشناس مسائل غرب آسیا گفت: همه گفته ها و ادعاهای بلندپروازانه محمد بن سلمان علیه ایران از بی تجربگی او نشأت می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۱:۱۷    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، تامین کالاها و تجهیزات مورد نیاز این دانشگاه از کالاهای ایرانی را به کمیسیون معاملات مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۱:۱۲    
طبق اعلام وزارت خزانه داری آمریکا، به دنبال اتهام زنی به یک سازمان غیرانتفاعی نروژی درباره ارتباط با ایران، این سازمان بیش از دو میلیون دلار جریمه پرداخت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۱:۰۹    
در اسفندماه 1396 بالاترین رشد متوسط قیمت مسکن شهر تهران در منطقه 5 با 41 درصد افزایش نسبت به ماه مشابه سال قبل به ثبت رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۰:۵۸    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، روند اجرای وام ازدواج 15 میلیون تومانی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۰:۴۸    
همسر رونالدو هم بعد از واکنش های فراگیر به گل کریس واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۰:۳۷    
به گزارش مشرق ، حضرت آیت الله خامنه ای می فرمایند: متأسفانه بعضی هستند که بر اثر فرهنگ غلطِ دوره منحوس پادشاهی دوره طاغوت، هنوز چشم شان به خارج است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۰:۲۷    
وزیر خارجه ایران اعلام کرد که حضور نظامی ما در سوریه قانونی و به درخواست دمشق صورت گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۰:۱۲    
بی شک مبارزه و مقاومت تنها راه نجات فلسطین مظلوم و تنها نسخه ی شفابخش جراحات وارد بر پیکر آن ملت شجاع و سرافراز است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۰:۰۰    
خیلی از بازیگران زن برای تثبیت جایگاه کاری مجبورند برخی کارها را انجام بدهند یا سرمایه گذار ببرند. من این موارد را وقتی می بینیم خیلی متاسف می شوم چرا بازیگران زن اینگونه انتخاب می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۹:۵۷    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور گفت: طی دو روز آتی بخشهایی از شمال غرب، غرب، جنوب، مرکز و شمال شرق کشور با باران و وزش باد مواجه می شود؛ دمای شمال کشور نیز 8 تا 10 درجه کاهش می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۹:۴۷    
یکی از نمایندگان وابسته به فراکسیون مقاومت در پارلمان لبنان به تهدیدات رژیم صهیونیستی درباره جنگ بزرگ با حزب الله در سال جاری میلادی واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۹:۳۸    
مدیر اطلاعات ملی آمریکا می گوید شورای امنیت ملی این کشور درباره ادامه حضور نظامی در سوریه یا خروج از این کشور تصمیم گیری کرده و این تصمیم به زودی از سوی کاخ سفید اعلام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۹:۲۷    
رئیس سازمان اطلاعات مصر طی یک سفر به سرزمینهای اشغالی با رئیس دستگاه امنیت داخلی رژیم صهیونیستی (شاباک) دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۹:۱۷    
سرمربی تیم ملی در حالی به فوتبال ایران، منتقدانش و بازیکنان ملی پوش داخلی طعنه می زند که پیش از هر چیز باید بابت حرف اشتباهی که زده، عذرخواهی کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۹:۰۷    
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین گفت که ما همچنان دستمان را برای صلح مبتنی بر راه حل تشکیل دو دولت دراز می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۸:۵۷    
مدافع تیم پرسپولیس با پیشنهادهایی از برخی از کشورهای اروپایی و آسیایی مواجه شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۸:۵۴    
با تایید مراجع ذی صلاح، به خبرنگاران مورد تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اینترنت بدون فیلتر ارائه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۸:۵۲    
چین از تمام اعضای سازمان تجارت جهانی خواسته است تا با متحد شدن به مقابله با سیاست های حمایت گرایانه دولت آمریکا بپردازد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۸:۴۷    
فوق ستاره پرتغالی عملکرد درخشانی در تقابل با دروازه بان اسطوره ای یووه از خود به نمایش گذاشته است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۸:۴۵    
یک تحلیلگر عرب در واکنش به اظهارات ولی عهد عربستان در گفت وگو با یک نشریه آمریکایی اعلام کرد، پاسخ های او شبیه به سخنان سران رژیم صهیونیستی بود تنها با این تفاوت که او عربی صحبت می کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۸:۴۰    
عبداللهی از تشکیل کمیته بازنگری تأمین کالای پروژه های این قرارگاه در سال حمایت از کالای داخلی خبر داد و گفت:به منظور عملیاتی شدن صددرصدی فرمان رهبر انقلاب، با تمام توان از کالای ایرانی حمایت می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۸:۳۳    
گل هافبک ایرانی آلکمار هلند جزو 4 کاندیدای کسب عنوان بهترین گل ماه باشگاه آلکمار انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۸:۲۷    
رئیس جمهور با اشاره به روابط و همکاری های سازنده و روبه گسترش ایران و روسیه در بخش های مختلف، گفت: مناسبات راهبردی تهران- مسکو در راستای توسعه ثبات و امنیت منطقه ای و بین المللی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۸:۱۹    
بحران زلزله یک واقعه چند وجهی سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و البته روان شناختی است، اما کنترل این وجوه در بحران زلزله کرمانشاه به خوبی انجام نشد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۸:۰۹    
عضو شورای عالی فضای مجازی با بیان اینکه زیرساخت ارتباطات کشور بر مبنای شبکه های اجتماعی شکل گرفته است، گفت: مهاجرت پیام رسان های بومی باید هرچه سریعتر اتفاق بیافتد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۸:۰۶    
رژیم صهیونیستی میزان کمک های خود به گروه های تروریستی سوریه در سال 2017 میلادی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۷:۵۷    
روند اسلام هراسی و آزار و اذیت مسلمانان در شهرهای اروپایی وارد فاز جدیدی شده و هم اکنون آشکارا روز حمله دسته جمعی به مسلمانان و ترور آنها نیز تعیین شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۷:۴۸    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان خراسان شمالی از تعزیر عوامل احتکار پیاز و ضبط 760 کیلوگرم آرد تاریخ مصرف گذشته در طرح نظارت نوروزی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۷:۳۷    
وزارت خارجه انگلیس ادعای روسی بودن عامل اعصاب که علیه جاسوس دوتابعیتی استفاده شده بود را پس گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۷:۲۶    
اندیشکده آمریکایی رند به بررسی این موضوع پرداخته که چرا ژاپن بر خلاف بسیاری از کشورهای دیگر در قبال مواضع آمریکا برای تهدید به لغو برجام سکوت اختیار کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۷:۱۷    
به بهانه قیچی برگردان زیبای رونالدو در دیدار شب گذشته مقابل یوونتوس، نگاهی به 10 قیچی برگردان برتر تاریخ فوتبال بیاندازیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۷:۱۷    
مردم با فیلترینگ یک شبکه اجتماعی به ضرورت امنیت و رفاه شان کنار می آیند. پس بیغش و ناب با مردم حرف بزنیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۷:۱۵    
لحظه شهادت جوان فلسطینی به دست صهیونیست ها در روز زمین در شهر غزه.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۷:۰۶    
به گزارش مشرق ، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در توئیتی نوشت: ما در جنگ اقتصادی با چین قرار نداریم، ما این جنگ را سال ها قبل، زمانی که افراد نادان و ناکارآمد در آمریکا روی کار بودند، باختیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۶:۵۷    
رئیس جمهور با اشاره به روابط روبه گسترش ایران و ترکیه در بخش های مختلف بر ضرورت توسعه، تقویت و تحکیم همه جانبه مناسبات دوجانبه، منطقه ای و بین المللی تهران-آنکارا تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۶:۴۰    
یامین پور نوشت: خاطرم هست به برخی مدیران صدا و سیما گلایه کرده بودم که فلان گزارشگر فوتبال چرا در دیدار تیم ملی با تیم های کشورهای عربی تا این اندازه نفرت انگیز و نژاد پرستانه گزارش می کند؟!
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۶:۳۷    
رؤسای جمهور ایران، روسیه و ترکیه در نشست آنکارا با تأکید بر ادامه همکاری برای دستیابی به آتش بس پایدار بین طرف های درگیر در سوریه توافق کردند که نشست بعدی در جمهوری اسلامی ایران برگزار شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۶:۳۶    
در این فیلم برخورد صاعقه به تیر برق کنار خیابان و متلاشی شدن آن را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۶:۳۰    
30 نفر در ترکیه به اتهام ارتباط با سازمان گولن و عوامل کودتای نافرجام 2016، بازداشت شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۶:۲۷    
کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت:تحرکات شیطنت آمیزی به راه افتاده تا پرسپولیس را اذیت کنند و این اذیت ها برای فصل آینده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۶:۲۶    
رئیس جمهور روسیه با بیان اینکه داعش در سوریه شکست خورده، درباره احتمال عملیات تروریستی در برخی نقاط جهان هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۶:۲۶    
روسای جمهوری اسلامی ایران ، روسیه و ترکیه در بیانیه ا با اشاره به اینکه فرمت آستانه، تنها ابتکار بین المللیِ مؤثری بوده است که به کاهش خشونت در سوریه کمک کرده است بر ادامه همکاری در سوریه تاکید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۶:۲۲    
فرمانده کل ارتش خرید کالاهای خارجی که مشابه داخلی دارند را در ارتش ممنوع اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۶:۱۹    
ستاره قدیمی فوتبال سوئد بعد از درخشش کریس رونالدو مقابل یوونتوس و زدن گلی اعجاب انگیز به ابرستاره پرتغالی کنایه زد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۶:۱۷    
مرجع تقلید شیعیان گفت: دلیل فلج و ناکارآمد بودن اقتصاد کشور وجود بانک های ربوی است، این بانک ها در حکم محاربه با خدا هستند چراکه تولید کالا با سرمایه ای انجام می شود که ربوی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۶:۱۰    
هافبک مقدونیه ای استقلال همچنان از ترکیب این تیم دور است و این موضوعی است که ابهام ها در مورد عقد قرارداد با این بازیکن را بالا برده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۶:۰۸    
تمام وسایلی که آنجا به فروش می رسد چینی هستند با این تفاوت که همان جنس در تهران نصف قیمت و در برخی موارد یک سوم قیمت به وفور یافت می شود. مامور محترم نیروی انتظامی تا شعاع کیلومترها آنجا حضور نداره.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۵:۵۷    
رئیس جمهور گفت: تلاش واقعی برای پایان بحران سوریه و ایجاد بسترهای لازم برای بازسازی این کشور و فراهم کردن زمینه های بازگشت آوارگان به محل زندگی خود باید مورد اهتمام سه کشور و جامعه جهانی قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۵:۵۴    
دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران با اشاره به واردات پوشاک قاچاق گفت: بخشی از پوشاکی که با عنوان قاچاق شناخته می شود اصلا وارداتی نیست بلکه تولید داخلی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۵:۵۱    
عامل جنایت خونین اهواز در مقابل دوربین توضیحاتی در خصوص اینکه چرا دست به این جنایت زده ارائه داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۵:۴۹    
نباید بترسیم از اینکه روزی راهیان نور مخاطبش 100 هزار مخاطب اثرگذار باشد. اگر این اتفاق بیفتد 100 هزار نفر کار 100 میلیون نفر را می کنند. خوشحال هم نباید باشیم که دو میلیون نفر به راهیان نور بیایند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۵:۴۹    
مدیرعامل باشگاه ذوب آهن گفت: همه فکر می کردند الدحیل دست و پا بسته و بی انگیزه به میدان می آید, اما پیش بینی من درست از آب درآمد.