دوشنبه ۰۴ شهریورساعت ۱۴:۰۵Aug 2019 26

خبرهای مشرق نیوز 1 مرداد 1398 - mashreghnews.ir

 
مشرق نیوز 29 اسفند 1393 مشرق نیوز 29 اسفند 1394 مشرق نیوز 17 اسفند 1395 مشرق نیوز 29 اسفند 1396 مشرق نیوز 29 اسفند 1397 مشرق نیوز 31 فروردین 1398 مشرق نیوز 31 اردیبهشت 1398 مشرق نیوز 31 خرداد 1398 مشرق نیوز 31 تیر 1398 مشرق نیوز 1 مرداد 1398 مشرق نیوز 2 مرداد 1398 مشرق نیوز 3 مرداد 1398 مشرق نیوز 4 مرداد 1398 مشرق نیوز 5 مرداد 1398 مشرق نیوز 6 مرداد 1398 مشرق نیوز 7 مرداد 1398 مشرق نیوز 8 مرداد 1398 مشرق نیوز 9 مرداد 1398 مشرق نیوز 10 مرداد 1398 مشرق نیوز 11 مرداد 1398 مشرق نیوز 12 مرداد 1398 مشرق نیوز 13 مرداد 1398 مشرق نیوز 14 مرداد 1398 مشرق نیوز 15 مرداد 1398 مشرق نیوز 16 مرداد 1398 مشرق نیوز 17 مرداد 1398 مشرق نیوز 18 مرداد 1398 مشرق نیوز 19 مرداد 1398 مشرق نیوز 20 مرداد 1398 مشرق نیوز 21 مرداد 1398 مشرق نیوز 22 مرداد 1398 مشرق نیوز 23 مرداد 1398 مشرق نیوز 24 مرداد 1398 مشرق نیوز 25 مرداد 1398 مشرق نیوز 26 مرداد 1398 مشرق نیوز 27 مرداد 1398 مشرق نیوز 28 مرداد 1398 مشرق نیوز 29 مرداد 1398 مشرق نیوز 30 مرداد 1398 مشرق نیوز 31 مرداد 1398 
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۴ - ۲۳:۴۴    
همکار نشریات اصلاح طلب و همشهری معاون اول رئیس جمهور، از وی خواست به جای ابراز شرمندگی، در دولت با برنامه کار کنند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۱۶:۱۸    
معاون گمرک ایران اعلام کرد: حدود 6600 خودرو ترخیص شده است، اما مابقی به دلایلی از جمله پایان مهلت ترخیص یا پرونده های قضایی، مجوز خروج نداشته اند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۰۳:۰۰    
انگلیسی ها می گویند بوریس جانسون انتخاب ما نیست اما واقعیت آن است که او برآمده از همان دموکراسی است که غرب مدعی آن است و سرنوشت آن در نهایت به سرنوشت بهتری از برلوسکونی و ترامپ ختم نخواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۰۰:۲۹    
یک روزنامه اصلاح طلب ضمن بررسی میزان افزایش اجاره بها در محله رئیس جمهور نوشت؛ مشاوران املاک در این منطقه برخلاف سخنان آقای روحانی می گویند رفع اجاره بها 100 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۶:۰۸    
وی یکی از قدرتمندترین زنان طراح تحریم های ایران است که با امیدواری به امکان تغییر مواضع تهران یا فروپاشی دولت کنونی، فعالیت هایش را پیش می برد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۴:۳۳    
نویسنده کتاب صباح درباره شباهت اثرش به کتاب دا می گوید: وقتی دو نفر با دو اعتقاد و رویکرد مشترک و در شرایط نسبتاً مشابه به روایت یک ماجرا می پردازند، طبیعی است که نقاط مشترک زیادی دیده می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۳:۲۷    
دالیلا استراماچونی همسر سرمربی ایتالیایی استقلال با انتشار خبر حضورش در ایران، با استقبال قابل توجهی از سوی کاربران فضای مجازی مواجه شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۳:۲۰    
به گزارش مشرق، همسر آندره آ استراماچونی، سرمربی تیم استقلال تهران به همراه دو فرزندش دقایقی قبل از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) وارد تهران شدند. ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۳:۰۸    
داریوش فرضیایی ویدئویی از مراسم تولد خود را در فضای مجازی منتشر کرد که در آن از عدد عجیبی برای کیک خود استفاده کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۲:۲۸    
وزارت بهداشت در روزهای اخیر با حواشی مختلفی روبه رو است که یکی از مهمترین آنها غیب شدن سرمایه هایی میلیاردی است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۲:۱۴    
مهدی طارمی که از پرسپولیس پیشنهاد داشت به ریوه آوه پرتغال پیوست.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۱:۴۹    
عضو شورای شهر نیویورک گفت: بزرگترین شهر جهان نیاز به یک سیستم مترو دارد که هر باری که باران بیاید، سیل ایجاد نشود! اگر زیر ساخت هایمان را ارتقا ندهیم، این شهر برای همه غیرقابل پذیرش خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۱:۲۰    
در تظاهراتی که برای حمایت از شیخ زکزاکی در ابوجا پایتخت نیجریه برگزار شد، یازده نفر از تظاهرات کنندگان در درگیری با پلیس نیجیریه به شهادت رسیدند و دست کم 30 تن زخمی شدند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۰:۱۳    
واکنش کارشناس شبکه ملی آمریکا به توقیف نفتکش انگلیس توسط ایران که در این شبکه به شدت سانسور می شد!
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۰:۰۹    
انتخاب بوریس جانسون به عنوان نخست وزیر انگلیس موجی از انتقادات را به همراه داشت. بعضی از کاربران انگلیسی توییتر با هشتگ notmypm# ( تو نخست وزیر من نیستی ) به استقبال او رفتند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۰:۰۶    
سایت ترانسفر مارکت به بهانه آغاز رقابت آئودی کاپ در آلمان از صیادمنش در کنار 3 بازیکن جوان بایرن، رئال و تاتنهام به عنوان استعدادهایی که می توانند در آینده ستاره شوند، یاد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۰:۰۰    
مدیریت بخش جهانی BBC گفت:ضروری است هیچ کدام از مطالب و گزارش های تهیه شده در ایران را نه اکنون و نه در آینده روی خروجی های فارسی این شبکه اعم تلویزیون و رادیو یا شبکه های اجتماعی و وبسایت قرار ندهند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۰۹:۴۸    
رفتن به سمت استبداد و غیرقانونی است؛ دولت نباید به سمتی برود که فضای تک صدایی در کشور ایجاد کند؛
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۰۹:۱۹    
به نظر می رسد معاونت سینمایی و وزارت ارشاد نسبت به فیلم هایی که این روزها در حال اکران است بی تفاوت هستند، اینکه این گونه فیلم ها چگونه پروانه ساختِ سینمایی می گیرند تعجب برانگیز است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۰۹:۱۸    
وزیر نیرو با اشاره به همراهی مردم در مدیریت مصرف آب گفت: با توجه به مصرف انجام شده همچنان 75 درصد حجم کل مخازن سدهای کشور پر است اما در برخی از استانها مانند سیستان و بلوچستان همچنان با کم آبی مواجه ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۰۸:۱۰    
زن شیاد که با فریب پیرمردهای تنها در پارک، آنها را بی هوش و اموالشان را سرقت می کرد از سوی پلیس به دام افتاد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۰۷:۰۱    
ناتوانی سامانه پاتریوت در برابر موشک های یمنی ها علاوه بر اینکه سبب ناخرسندی ریاض از ناکارآمدی تسلیحات آمریکایی شد، سبب حضور نظامیان آمریکایی در عربستان برای اولین بار پس از سال 2003 شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۰۵:۰۰    
راننده خودرو تیبا پس از برخورد شدید با خودروی مزاد 3، جان باخت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۰۵:۳۰    
مقامات ترکیه روز گذشته توانستند با حمله به یک چاپخانه در استانبول 271 میلیون دلار اسکناس صد دلاری تقلبی کشف کنند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۰۳:۳۰    
رئیس جمهور آمریکا در حالی ادعای توانایی پیروزی 10 روزه و حذف یک هفتگی افغانستان از نقشه جهان را کرد که 19 سال از طولانی ترین جنگ این کشور در افغانستان می گذرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۰۳:۱۵    
نماینده اصلاح طلب مجلس ششم سر از شبکه بهاییان درآورد!
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۰۴:۰۱    
این محله آخرین پل ارتباطی مسکونی میان کرانه غربی با قدس اشغالی به شمار می آید که مسئولان صهیونیست به بهانه نزدیکی خانه ها با دیوار حائل، دستور تخریب آن را صادر کردند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۰۳:۰۰    
یک کارشناس بین المللی مسائل حقوقی در مصاحبه ای اختصاصی به تشریح دلایل قانونی بودن اقدام ایران در توقیف نفتکش انگلیس هنگام عبور از تنگه هرمز پرداخت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۰۳:۴۶    
یکی از مجریان ورزشی تلویزیون به شبکه تجزیه طلب وهابی پیوست!
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۰۲:۴۵    
مایکل کوک (متولد سال 1940) مورخ و خاورشناس انگلیسی و استاد دانشگاه پرینستون و نویسنده کتابی درباره امر به معروف است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۰۲:۳۰    
دانشمندان به تازگی متوجه شدند بقایای فسیل صدف کشف شده در ایالت فلوریدای آمریکا احتمالا بقایای 3 میلیون ساله اصابت شهاب سنگ به زمین را در خود دارد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۰۲:۰۰    
حسین فردوست می نویسد: محمدرضا پهلوی گفت:فردا اول وقت با نفر دوم سفارت انگلستان تماس بگیر وبا او قرار ملاقات بگذار وبگو که با محمدرضا صحبت کردم وگفت نقشه را از بین می برم و رادیو هم دیگر گوش نمی کنم.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۰۱:۴۱    
یک تحلیلگر آمریکایی فعال در حوزه مسائل اطلاعاتی و امنیتی گفت: واشنگتن باید افسران اطلاعاتی لو رفته را فرا بخواند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۰۱:۱۱    
صادق زیباکلام از تمسخر ناطق نوری به تمجید از او میل کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۰۱:۰۱    
یک روزنامه زنجیره ای با اشاره به تحرکات فرانسه، خواستار تنظیم توافقی جدید تحت عنوان توافق موقت شد!
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۰۰:۳۶    
ده ها شخصیت جهانی در نامه ای خطاب به دبیرکل سازمان ملل رسیدگی به وضعیت دبیرکل جنبش اسلامی نیجریه را خواستار شدند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۰۰:۳۲    
در پی پخش فیلم مستند شکار جاسوس ها از بخش های خبری شبکه های صداوسیما، برخی از رسانه های معاند و وابسته به استکبارجهانی موضع خصمانه گرفتند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۲۳:۳۱    
در حالی که در روزهای اخیر، سوتی ها ترامپ سوژه فضای مجازی شده بود، ایوانکا ترامپ به کمک پدر خود آمد!
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۰۰:۲۰    
مدعیان اصلاحات که از نقش آفرینی موثر محسن رضایی در هیئت عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست های کلی نظام عصبانی هستند، کوشیدند به نحو دیگری با وی تسویه حساب کنند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۰۰:۱۳    
نخست وزیر پاکستان گفت: طالبان باید در انتخابات افغانستان شرکت کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۰۰:۰۳    
رئیس شورای عالی سیاسی یمن برای توقف حملات موشکی و هوایی خود علیه مواضع ائتلاف سعودی شرط تعیین کرد و گفت که این حملات زمانی متوقف می شود که ائتلاف سعودی هم اقدام مشابه انجام دهد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۰۰:۰۰    
وقتی رهبری با قاطعیت نوید پیروزی ملت ایران و شکست آمریکا در جنگ اقتصادی زیر سایه برجام را می دهند،چرا برخی از مذاکرات برد–برد یا باخت– باخت سخن می گویند؟!
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۲۳:۵۱    
رئیس جمهور آمریکا روز سه شنبه در سخنانی گفت که این کشور پلیس تنگه هرمز برای حمایت از کشتی دیگر کشورها نخواهد بود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۲۳:۴۱    
یک روزنامه لبنانی به نقل از منابع نزدیک به نخست وزیر عراق نوشت: تنها مسئله موجود در دستور کار عبدالمهدی در سفر به تهران، میانجی گری برای حل بحران بین ایران و انگلیس بود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۲۳:۳۶    
سخنگوی ستاد انتخابات وزارت کشور گفت: پایان ساعت اخذ رأی حداکثر ساعت 24 روز اخذ رأی بوده و اخذ رأی یک دقیقه پس از آن هم پذیرفته نیست.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۲۳:۳۱    
یارو برای محافظت از خودش یک سگ لَنگ خریده بود. پرسیدند اگر کسی به تو حمله کند با این سگ چُلاق چگونه او را تعقیب می کنی؟ گفت؛ می گذارمش توی فرقون و حمله کننده را تعقیب می کنیم!
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۲۳:۲۶    
بازیکن سابق تیم فوتبال پاری سن ژرمن به آمیا پیوست.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۲۳:۱۵    
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایران حمایت از فلسطین را واجب اسلامی می داند، گفت: باید مسیر مقاومت را دنبال کرد و این تنها راه ایجاد پشیمانی در دشمنان فلسطین است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۲۳:۰۰    
تحلیلگر روزنامه انگلیسی فایننشال تایمز با بیان اینکه ساز و کار کشورهای اروپایی برای تسهیل تجارت با ایران یک ژست تو خالی است نوشته تهران دیگر انگیزه ای برای گوش سپردن به حرف های غرب ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۲۲:۵۱    
نتیجه آزمایش دوپینگ قهرمان وزن 120 کیلوگرم کشتی آزاد المپیک 2012 لندن مثبت و مدال وی پس گرفته شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۲۲:۵۱    
محسن هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران نسبت به کم توجهی شهردار تهران به مشکلات مترو انتقاد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۲۲:۴۱    
مجلس سنای آمریکا سه شنبه صلاحیت مارک اسپر را برای تصدی سمت ریاست پنتاگون تأیید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۲۲:۴۱    
نام مهاجم ایرانی در تیم منتخب هفته دوم لیگ برتر روسیه قرار دارد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۲۲:۳۶    
تیم فوتبال پرسپولیس فردا چهارشنبه با 17 بازیکن در اولین بازی خود در جام شهدا به میدان می رود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۲۲:۳۵    
به گزارش مشرق ، حمید بعیدی نژاد سفیر ایران در لندن در صفحه شخصی خود در توییتر به بهبود روابط ایران و انگلیس در پی نخست وزیری بوریس جانسون نوشت: ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۲۲:۳۱    
مقامات نظامی آنکارا و واشنگتن با محور منطقه امن در شمال سوریه نشستی را برگزار کردند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۲۲:۲۶    
رئیس جمهوری فرانسه در نشست خبری با رییس جدید کمیسیون اروپا در پاریس نسبت به همکاری سازنده با نخست وزیر جدید انگلیس درباره ایران ابراز امیدواری کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۲۲:۲۱    
اداره کل دامپزشکی استان تهران از پلمب یک رستوران دریایی در شمال تهران به دلیل عرضه خرچنگ، هشت پا، صدف و فیله کوسه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۲۲:۱۱    
نماینده دائم انگلیس در سازمان ملل متحد اعلام کرد دولت متبوعش به دنبال رویارویی با ایران نیست.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۲۲:۰۶    
وزارت دفاع روسیه درباره شلیک به بمب افکن های این کشور از سوی اف-16های کره جنوبی واکنش تندی نشان داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۲۲:۰۱    
رییس ستاد انتخابات کشور گفت: در سراسر کشور تاکنون 1970 نفر احتمالی برای کاندیداتوری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شناسایی شده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۲۱:۵۱    
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: نباید بیگانگان حرف اول را در خلیج فارس بزنند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۲۱:۴۴    
وزیر خارجه کشورمان طی پیامی در فضای مجازی به دیدارش با دانشجویان بولیویایی اشاره و تاکیدکرد: همانطور که به دانشجویانم در ایران می گویم به این دانشجویان هم گفتم: آینده شما هستید.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۲۱:۴۱    
یکی از معاونان وزیر خارجه روسیه گفته کشورش با مقام های ایران درباره اتباع روسی کشتی توقیف شده انگلیسی در تماس است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۲۱:۳۱    
سفیر اتحادیه اروپا در روسیه بر رایزنی میان سهام داران ساز و کار موسوم به اینستکس برای تسهیل مبادلات نفت با ایران تأکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۲۱:۲۶    
4 کشور اروپای فرانسه، انگلیس، آلمان و اسپانیا روز سه شنبه به محکوم کردن اقدام رژیم صهیونیستی در تخریب منمازل فلسطینیان در قدس شرقی اکتفا کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۲۱:۲۳    
سرمربی و مربی تیم فوتبال پرسپولیس عصر امروز در کنار بازیکنان این تیم به تمرین پرداختند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۲۱:۲۰    
برخی بازیگران و مجریان، قبلا هم توسط رادیو فردا و "من و تو" و VOA و... خام شدند اما ظرف مدتی کوتاه پشیمان شدند و برای بازگشت التماس کردند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۲۱:۱۷    
نماینده سازمان ملل در امور یمن روز سه شنبه در جمع خبرنگاران در ژنو از امکان پایان جنگ یمن خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۲۱:۱۱    
به همت ماموران آتش نشانی عملیات نجات دختری که قصد خودکشی در اتوبان امام علی(ع) تقاطع پیروزی را داشت با موفقیت انجام شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۲۱:۰۶    
مهاجم فرانسوی بارسلونا می گوید برخوردی که با جورجینیو داشته، آسیب جدی به او وارد نکرده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۲۱:۰۱    
فرمانده نظامیان تروریست آمریکایی روز سه شنبه در مصاحبه با یک رسانه کشورش ادعای جدیدی درباره سرنگونی پهپاد ایران مطرح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۲۰:۵۶    
مدافع راست تیم فوتبال تراکتور گفت: تمرینات پرفشاری را در ارزروم پشت سر گذاشتیم و امیدوارم مزد تلاش هایمان در تمرینات را بگیریم.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۲۰:۴۷    
با پیروزی در انتخابات درون حزبی، بوریس جانسون به عنوان نخست وزیر جانشین ترزا می شده است. در این گزارش با سوابق جانسون آشنا می شوید.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۲۰:۴۶    
باشگاه ریوآوه پرتغال زمان حضور مهدی طارمی در تمرینات گروهی این تیم را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۲۰:۴۱    
رئیس قوه قضائیه گفت: دولت و دولتمردان باید راهبر و نگهبان قانون باشند و هر چه شما بر قانونمداری تاکید کنید، از آن استقبال می کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۲۰:۳۲    
یک نویسنده معروف سعودی که از اینکه فلسطینی ها تن به سازش با رژیم صهیونیستی نمی دهند خمشگین است، آن ها را احمق خواند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۲۰:۲۱    
مقامات اروپایی واکنش های همراه با نگرانی و دلسردی را به روی کار آمدن "بوریس جانسون" به عنوان نخست وزیر انگلیس و چشم انداز غیر قابل پیش بینی برگزیت تحت نخست وزیری او نشان دادند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۲۰:۱۷    
لایحه منع خشونت علیه زنان دارای تناقضات و ایرادات اساسی است. لایحه در واقع ضد خانواده است که پیش فرض آن بر تقابل و خصومت مرد و زن است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۲۰:۱۰    
وزیر امور خارجه فرانسه روز سه شنبه پس از دیدار با هیئت اعزامی ایران به پاریس گفت که فرانسه خواستار بازگشت ایران به تعهدات هسته ای خود است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۲۰:۰۱    
چین توانسته است به صورت کاملا قانونی و با یافتن راهی منحصر به فرد تحریم های آمریکا را دور زده و به واردات نفت از ایران ادامه دهد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۹:۵۱    
وزیر مشاور دولت امارات در امور خارجه اعلام کرد، این کشور و دیگر اعضای ائتلاف تحت رهبری سعودی قصد ترک یمن را ندارند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۹:۴۳    
خرید جدید بارسلونا عملکرد درخشانی در اولین حضور خود در میدان با پیراهن آبی اناری از خود به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۹:۳۲    
منابع لبنانی مدعی هماهنگی دو کشور مصر و عراق برای میانجی گری بین ایران و عربستان سعودی شدند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۹:۲۱    
سرمربی آرژانتینی تیم پرسپولیس منزلی که در اختیار برانکو بود را برای اقامت نپذیرفت تا از سعادت آباد راهی ولنجک شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۹:۱۶    
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با مورالس رئیس جمهور بولیوی دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۹:۱۱    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در دیدار با یک وزیر آمریکایی روز سه شنبه خواستار حفظ فشار تحریم ها علیه ایران شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۹:۰۶    
بازیکن باسابقه تیم شهرخودرو از لیست این باشگاه کنار گذاشته شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۸:۵۶    
حجت الاسلام والمسلمین حسین طائب در حاشیه نشست مسئولین این سازمان از اقدام وزارت اطلاعات در خصوص دستگیری جاسوسان سیا تقدیر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۸:۵۱    
نخست وزیر جدید انگلیس امروز از سوی نمایندگان حزب محافظه کار انتخاب و جایگزین ترزا می شد که نتوانست توافق خروج از اتحادیه اروپا را در پارلمان این کشور به تصویب برساند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۸:۴۱    
مربی گلرهای تیم فوتبال استقلال گفت:هیچ مربی ای نمی گوید تیم من قهرمان می شود و هیچ کس نمی تواند وعده بدهد و تکلیف لیگ هفته آخر مشخص می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۸:۳۶    
سخنگوی قوه قضاییه از صدور حکم عاملان قتل شیرمحمدعلی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۸:۳۱    
یادداشت اخیر خاتمی در روزنامه گاردین که شب گذشته منتشر شد و نیز مصاحبه ی اخیر احمدی نژاد نمونه هایی از تکمیل پروژه ترامپ علیه ایران هستند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۸:۲۱    
فهرستی از گرانترین فوتبالیست های جوان دنیای فوتبال منتشر شده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۸:۱۱    
دستگاه قضایی لبنان حکم بازداشت 10 متهم از جمله سیف الاسلام قذافی فرزند دیکتاتور سابق لیبی را در پرونده ناپدید شدن امام موسی صدر صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۸:۰۱    
شایان مصلح، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: آقای عرب! دست از خلف وعده ها بردارید و مردم را به گرگ بودن دعوت نکنید.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۷:۵۱    
مدیرعامل شرکت شیرین سازی آرین تجارت مانا گفت: انفجار یکی از مخازن در پالایش گاز ایلام بدون تلفات جانی بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۷:۴۷    
در آستانه روز زیارتی مخصوص حضرت رضا (علیه السلام) آیین غبارروبی مضجع شریف رضوی با حضور مراجع عظام تقلید حضرات آیات جوادی آملی، مکارم شیرازی، سبحانی و علوی گرگانی برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۷:۴۷    
عباس سلیمی نمین در یادداشت تحلیلی به مواضع اخیر خاتمی و احمدی نژاد واکنش نشان داد و آن را کوبیدن بر طبل ترامپیسم علیه ایران توصیف کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۷:۴۳    
شاگردان ارنستو والورده در دیداری دوستانه مقابل چلسی تن به شکست دادند.