چهارشنبه ۳۰ مردادساعت ۰۵:۵۹Aug 2019 21

خبرهای مشرق نیوز 5 مرداد 1398 - mashreghnews.ir

 
مشرق نیوز 29 اسفند 1393 مشرق نیوز 29 اسفند 1394 مشرق نیوز 17 اسفند 1395 مشرق نیوز 29 اسفند 1396 مشرق نیوز 29 اسفند 1397 مشرق نیوز 31 فروردین 1398 مشرق نیوز 31 اردیبهشت 1398 مشرق نیوز 31 خرداد 1398 مشرق نیوز 31 تیر 1398 مشرق نیوز 1 مرداد 1398 مشرق نیوز 2 مرداد 1398 مشرق نیوز 3 مرداد 1398 مشرق نیوز 4 مرداد 1398 مشرق نیوز 5 مرداد 1398 مشرق نیوز 6 مرداد 1398 مشرق نیوز 7 مرداد 1398 مشرق نیوز 8 مرداد 1398 مشرق نیوز 9 مرداد 1398 مشرق نیوز 10 مرداد 1398 مشرق نیوز 11 مرداد 1398 مشرق نیوز 12 مرداد 1398 مشرق نیوز 13 مرداد 1398 مشرق نیوز 14 مرداد 1398 مشرق نیوز 15 مرداد 1398 مشرق نیوز 16 مرداد 1398 مشرق نیوز 17 مرداد 1398 مشرق نیوز 18 مرداد 1398 مشرق نیوز 19 مرداد 1398 مشرق نیوز 20 مرداد 1398 مشرق نیوز 21 مرداد 1398 مشرق نیوز 22 مرداد 1398 مشرق نیوز 23 مرداد 1398 مشرق نیوز 24 مرداد 1398 مشرق نیوز 25 مرداد 1398 مشرق نیوز 26 مرداد 1398 مشرق نیوز 27 مرداد 1398 مشرق نیوز 28 مرداد 1398 مشرق نیوز 29 مرداد 1398 مشرق نیوز 30 مرداد 1398 
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۰ - ۰۰:۴۶    
مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات می گوید اروپایی ها حتی در راه اندازی کانال مبادلات مالی موسوم به اینستکس هم خلف وعده کردند و این بسته بیشتر یک وعده توخالی بود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۰۰:۰۱    
آیا وزیر محترم امور خارجه می تواند از طرف مجلس شورای اسلامی این تعهد را بدهد که ایران در صورت لغو تحریم ها، زودتر از موعد مقرر پروتکل الحاقی را امضا می نماید؟
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۰۸:۵۰    
من مهریه ام را یک جلد قرآن کریم تعیین کردم؛ اما شهید قدمی یک سری نهج البلاغه با ترجمه علامه جعفری را به عنوان مهریه من قرار دادند که همان روز عقد، مهریه ام را دادند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۰۷:۴۶    
با توجه به اینکه ایران زیستگاه هیچ گونه میمونی نیست، احتمالا این میمون ها به عنوان حیوان خانگی نگهداری می شدند و به دلیل ناتوانی در نگهداری در جنگل های سیاهکل و دیلمان رها شده اند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۰۴:۰۱    
مامور پلیس، راننده 28 ساله ای را از داخل خودروی در حال سوختن نجات داد. خودروی این جوان پس از برخورد با درخت و واژگون شدن، آتش گرفته بود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۲۱:۰۸    
در جریان معرفی وزیر دفاع جدید آمریکا، مارک اسپر، دونالد ترامپ کلمه جدیدی را به لغت نامه اضافه کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۸:۰۳    
در جهان مهران مدیری هیچ جای امید ندارد؛ دنیایی که همه در آن مشغول غارت همدیگرند، جامعه ای بی سواد و جاهل که شخصیت های آگاه نه به قدرت می رسند و نه در میان مردم جایگاهی دارند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۶:۲۰    
دو روز پس از شهادت شهید صیاد شیرازی صدام نکته ای را با منشی خود درباره این ترور در میان گذاشت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۴:۱۰    
گمرک چین رسما اعلام کرد پس از لغو معافیت های آمریکا، چین در ماه ژوئن روزانه 208 هزار و 205 بشکه نفت از ایران خریده است که تنها حدود 46 هزار بشکه در روز کم تر از ماه لغو معافیت هاست.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۳:۰۴    
همزمان با سالگرد مرگ محمدرضا پهلوی، آخرین شاه ایران، بی بی سی فارسی برای خاندان پهلوی سنگ تمام گذاشت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۲:۵۷    
عدم پخش مستقیم دیدار نهایی تیم ملی جوانان والیبال ایران حاشیه هایی را به وجود آورد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۲:۱۸    
سردار سپهر همچنین ما در عرصه هنر نظامات نداریم فردی خارج از نزاکت حاکمیت دینی در کشور هر غلطی دلش می خواهد انجام می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۰:۵۸    
ایران اینترنشنال در ماه مه 2017 کمی پیش از انتخابات ریاست جمهوری ایران، در لندن آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۰:۵۹    
منابع خبری از درگیری نظامیان بحرین با معترضان به حکم اعدام دو جوان این کشور در غرب منامه خبر دادند.نظامیان بحرینی برای متفرق کردن تظاهرات کنندگان اقدام به شلیک گاز اشک آور کردند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۰۹:۵۷    
به گزارش مشرق، صفحه اینستاگرام اینستاخبری در جدیدترین پست خود نوشت: دو کشتی ایرانی "ترمه" و "باوند" که به دلیل تحریم های غیرقانونی و یکجانبه آمریکا مدتی را در بندر پاراناگوآ کشور برزیل بدون سوخت ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۰:۳۸    
ویدئویی از دیدار پوتین از محل غرق شدن یک زیردریایی روس در جنگ جهانی دوم را می بینید. این زیردریایی را آلمان نازی غرق کرد و همه سرنشینان آن کشته شدند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۰:۱۶    
سوتی های جغرافیایی ترامپ، به جزیی جدانشدنی از سخنرانی های او تبدیل شده است و هرازگاهی سوژه طنز کاربران فضای مجازی را مهیا می کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۰۹:۴۸    
محمد سعید احدیان، مدیر مسئول روزنامه خراسان در صفحه توئیتر خود درباره حیله انگلیس برای آزادی نفتکش ها نوشت:
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۰۹:۲۵    
هافبک عراقی فصل گذشته تیم فوتبال استقلال در آستانه بازگشت به این تیم قرار دارد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۰۸:۴۶    
رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم صوتی و تصویری تهران گفت: با ثبت سفارش 70 شرکت واردکننده موبایل و به دنبال کاهش نرخ ارز، ظرف هفته های آینده شاهد کاهش قیمت این کالا در بازار خواهیم بود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۰۸:۴۵    
فرمانده دفاع مقدس با انتشار پستی در حساب کاربری اینستاگرام خود دست به بازخوانی تاریخ دفاع مقدس زد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۰۷:۰۱    
آمار خودکشی در ابتدای انقلاب، در کمترین سطح بوده است. یعنی درست زمانی که سطح تدین و مذهب گرایی در بیشترین حد خود در ایران قرار داشت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۰۶:۰۰    
مدیرکل پدافند غیرعامل خراسان رضوی گفت: همان طور که همکاران ما در حوزه امنیتی استانداری خراسان رضوی هم اعلام کرده اند، این احتمال که شیء نورانی در آسمان مشهد، شهاب سنگ بوده باشد، تقویت می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۰۶:۳۱    
درد مفاصل می تواند به راحتی بر تمام جوانب زندگی یک فرد تأثیر بگذارد به طوری که در انجام یک سری از وظایفش در محل کار دچار مشکل شود و یا مثلا بالا رفتن از پله ها برایش بسیار سخت باشد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۰۵:۰۰    
عملیات مرصاد فصل درخشانی از هشت سال حماسه و ایثار بود؛ حماسه ای که با ایستادگی سرو قامتانی از تبار الوند رقم خورد و هرچند نقش بر و بچه های اطلاعات و شناسایی در آن ها بی بدیل بود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۰۳:۳۰    
تامین پروتئین های موجود در گوشت از نیازهای اساسی بدن انسان به خصوص کودکان در حال رشد و نوجوانان در سن بلوغ است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۰۲:۳۰    
محققان دانشگاه کالیفرنیا، لس آنجلس در پی پژوهش های اخیر خود دریافتند، ماه حاوی مقادیر زیادی از یخ است که زیر سطح آن دفن شده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۰۲:۰۰    
سازمان تامین اجتماعی در مدت استراحت ایام بارداری به زنان بیمه شده این سازمان کمک هزینه بارداری پرداخت می کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۰۱:۱۱    
جذامی های مشهد بعداز سال ها به زیارت امام رضا(ع) مشرف و میهمان ضیافت امام رئوف شدند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۰۰:۳۲    
پخش فیلم مستند قدیس از تلویزیون، درباره احمد شاملو، شاعر درباری و ضدایرانی، به طور همزمان داد و فغان رسانه های زنجیره ای داخلی و خارجی را درآورد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۰۰:۱۹    
سفیر رژیم صهیونیستی در آمریکا در تلاش برای تقویت همکاریهای استراتژیک میان واشنگتن- تل آویو علیه ایران، بطور محرمانه به ایالت آلاسکا سفر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۰۰:۱۶    
آمریکا شیر یا خرگوش نیست بلکه یک ماهیت واحد است. شیطان اکبر و طاغوتی که جز به تسلیم و بندگی دیگران راضی نخواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۰۰:۱۱    
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: در دوره آقای آخوندی، ایشان یک گردشکار را رئیس حراست کرده بود که به برخی از اعضای ستاد مبارزه با زمین خواری استان تهران آپارتمان دهد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۰۰:۰۳    
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران ضمن محکومیت شدید اقدام دولت منامه در اعدام معترضان، گفت: تشدید رویکردهای امنیتی و پلیسی، کمکی به حل بحران در بحرین نمی کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۰۰:۰۱    
وزیر کشور: انتخابات شورایاری ها چند دوره است که در تهران برگزار می شود؛ همیشه هم همین مباحث بوده است که این انتخابات مبنای قانونی ندارد و درست هم هست.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۲۳:۴۸    
وزیر خارجه جدید انگلیس می گوید درباره توقیف نفتکش انگلیسی توسط ایران شتابزده تصمیم گیری نمی کند. این سخنان همزمان با انتشار خبری مبنی بر افت اعتبار جهانی انگلیس در کشتیرانی بازرگانی عنوان شده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۲۳:۴۳    
یک اندیشکده آمریکایی در تحلیلی نوشته نفوذ منطقه ای ایران، علی رغم تحریم های آمریکا افزایش یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۲۳:۳۷    
روزنامه همشهری در واکنش به اعتراض اصلاح طلبان به مصاحبه با شکوری راد و تصریح بر نارضایتی مردم از عملکرد دولت، نوشت: چاره کار، شنیدن نقد و چاره جویی برای کاستی هاست، نه مدارا و سکوت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۲۳:۲۸    
تدبیر برای برخی چالش های مهم به ویژه گرانی مصنوعی، ارتباطی به برجام و مذاکره ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۲۳:۲۳    
به گزارش مشرق ، روزنامه کیهان در گفت و شنود خود نوشت: گفت: تازه چه خبر؟! گفتم: دولت می گوید مذاکراتی که در طول 8 سال قبل از دولت یازدهم جریان داشت از گشایش چندانی برخوردار نبود و به نتیجه ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۲۳:۱۹    
یک دیپلمات پیشین انگلیسی ضمن انتقاد از اقدام اخیر لندن در توقیف یک نفتکش ایرانی، اظهار داشت که انگلیس حق ندارد جبل طارق را بر ایران ببندد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۲۳:۱۱    
تیم والیبال جوانان ایران که توانسته بود با شکست برزیل در مرحله نیمه نهایی رقابت های قهرمانی جهان به فینال برسد، برابر ایتالیا هم به پیروزی رسید و برای نخستین بار قهرمان جهان شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۲۳:۰۰    
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس پس از توافق با مدیر عامل باشگاه، از پرسپولیس جدا شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۲۲:۵۶    
معاون وزیر امور خارجه روسیه گفت که مکانیزم پرداخت اینستکس و رآکتور آب سنگین اراک مهمترین موضوعات نشست کمیسیون مشترک برجام خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۲۲:۵۰    
پادشاه اردن بعد از گذشت یک ماه از ماجرای فرار خواهرش از امارات، به این کشور سفر و با ولی عهد ابوظبی دیدار کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۲۲:۴۰    
بعد از آن که بازگشت کارت سوخت قطعی شد، جدا از افرادی که آن را نداشته و باید برای گرفتن المثنی به طرق مختلفی که اعلام شده اقدام کنند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۲۲:۳۸    
نیروهای ارتش یمن و انصارالله در ادامه حملات موشکی خود به سمت مواضع ائتلاف سعودی، شنبه شب چهار فروند موشک را به صورت همزمان شلیک کردند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۲۲:۳۶    
رژیم صهیونیستی به دولت سعودی درباره تنبیه یک شهروند سعودی که اخیرا از صهیونیست ها در برابر فلسطینی ها اعلام حمایت کرده، هشدار داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۲۲:۲۶    
آیت الله مکارم شیرازی از مراجع تقلید در دیدار حجت الاسلام والمسلمین رئیسی از اقدامات صورت گرفته در دستگاه قضا در زمینه وضعیت زندانیان مهریه، کاهش پرونده های قضایی و... تقدیر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۲۲:۲۲    
دو کشتی ایرانی که چند هفته در یکی از بنادر برزیل به دلیل امتناع شرکت ملی نفت برزیل از تامین سوخت مورد نیاز آنها متوقف بودند، امشب پس از سوخت گیری راهی ایران می شوند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۲۲:۲۰    
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: برای جایگزینی درآمدهای نفتی باید 22هزارهزار میلیارد تومان کالا تولید کنیم و بفروشیم تا از سود آن 550 هزار میلیارد تومان مالیات اخذ کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۲۲:۲۰    
محمدجواد ظریف محورهای گفت وگوی خود با همتای عمانی اش را که به تهران سفر کرده، در حساب کاربری توییتر شرح داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۲۲:۱۴    
مهاجم تیم فوتبال استقلال در تمرین امروز دچار مصدومیت شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۲۲:۰۹    
شرکت مالک نفتکش توقیف شده انگلیسی در بیانیه ای اعلام کرد که خدمه این نفتکش در سلامتی کامل هستند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۲۲:۰۴    
سرپرست اداره پیش بینی هواشناسی استان تهران از کاهش 2 درجه ای دمای هوای تهران طی یکشنبه و دوشنبه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۲۱:۴۹    
وزارت راه و شهرسازی به منظور راه اندازی سریعتر "سامانه ملی املاک و اسکان " متن پیش نویس پیشنهادی برای اصلاحیه تبصره های 5 و 7 قانون مالیات های مستقیم را برای رسیدگی به دولت ارسال کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۲۱:۴۴    
سفر بن علوی، وزیرخارجه عمان به ایران حرف و حاشیه های فراوانی با خود به همراه داشت که یکی از پررنگ ترین آن حواشی، شایعه میانجی گری مقامات عمان میان ایران و انگلستان است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۲۱:۴۱    
کارشناس مسائل ترکیه گفت: آمریکا در نواحی شرقی ترکیه و شرق رود فرات، تعداد 700 هزار نفر از گروه های کرد سوری را مسلح کرده و می خواهد علیه ترکیه، سوریه، عراق و سایر کشورهای منطقه از آنها استفاده کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۲۱:۲۸    
کره جنوبی در نظر دارد تا به دنبال درخواست آمریکا، کشتی نظامی به خلیج فارس اعزام کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۲۱:۱۹    
بر اساس اعلام دولت از 15 روز دیگر سوخت گیری تنها با استفاده از کارت سوخت شخصی صورت می گیرد و افرادی که هنوز کارت سوخت دریافت نکرده اند باید نسبت به دریافت آن به طور جدی تری اقدام کنند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۲۱:۰۹    
با اعلام رسمی مردود شدن تایمازوف در آزمایش دوپینگ، کشتی گیر سنگین وزن ایران قهرمان المپیک لندن شد و مدال طلا به وی رسید.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۲۱:۰۸    
دبیرکل سازمان ملل در گزارشی اعلام کرد که رژیم صهیونیستی طی سال گذشته میلادی 56 کودک فلسطینی را در اراضی اشغالی فلسطین به شهادت رسانده است که از سال 2014 تاکنون بی سابقه بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۲۱:۰۵    
آخرین جزئیات ضرب و شتم طلبه روحانی ملایری از سوی تعدادی از اراذل و اوباش تشریح شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۲۰:۵۸    
در دیدار رییس هیئت مدیره و مدیرعامل بازار متشکل ارزی با دکترهمتی رییس کل بانک مرکزی، آخرین اقدامات و تست های انجام گرفته در مورد عملیاتی کردن این بازار مرور شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۲۰:۵۷    
تحلیلگر صهیونیستی به نقل از محافل بلندپایه امنیتی رژیم صهیونیستی گفت که ایران با اقدامات خود در خلیج فارس، آن را به کلاس درسی برای غربی ها تبدیل کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۲۰:۳۸    
نخست وزیر جدید انگلیس به اتحادیه اروپا هشدار داد یا ترتیبات پشتیبان مرز با ایرلند را کنار بگذارد یا اینکه با برگزیت بدون توافق مواجه شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۲۰:۲۸    
دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه تعریف جامعی از رویکردها و شعارهای احزاب و جناح ها وجود ندارد و از این موضوع رنج می بریم، گفت: زمان انتخابات وقت زیادی صرف ساماندهی فعالان سیاسی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۲۰:۲۶    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از افزایش 300 هزار نفری فارغ التحصیلان بیکار دانشگاهی خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۲۰:۱۹    
دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین با بیان اینکه بالای 80 درصد از نامزدهای مجلس نمی دانند وکالت مجلس چیست، گفت: برخی نماینده ها حتی بعد از انتخاب پشیمان می شوند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۲۰:۰۹    
یک چشم پزشک عوامل ابتلا به آب مروارید را برشمرد و گفت: آب مروارید در مراحل ابتدایی خود باعث کوری نمی شود و پس از آن هم تا مدتی قابل برگشت است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۲۰:۰۸    
حجت الاسلام و المسلمین مظفر کاوه کارشناس مذهبی گفت:عبادت شب و روز بیست و پنجم ذی القعده برابر با یک قرن عبادت است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۹:۵۱    
رئیس جمهور با تاکید بر لزوم کاربست روش های علمی و نتیجه بخش برای مصونیت کشور و جامعه گفت: تهدیدهای فضای مجازی باید در بستر شبکه ملی اطلاعات به حداقل ممکن برسد، راه کوتاهتر و موثرتری جز این وجود ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۹:۳۲    
مسعود سلطانی فر گفت: برای واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال تهران با سازمان خصوصی کاملا هم نظر و هماهنگ هستیم. ضمن اینکه دولت و مجلس هر دو مصمم به واگذاری دو تیم هستند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۹:۲۷    
در این مطلب قصد داریم به شما اقدامات پیشگیری کننده جهت کاهش صدمات ناشی از حملات تروریستی را آموزش دهیم.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۹:۱۰    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دستورکار هفته جاری این کمیسیون را تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۹:۰۸    
طیف اصلاح طلب هرگونه واکنش مقتدرانه به زورگویی نظام سلطه را تنش زا و مقدمه جنگ جا می زند. این در حالی است که اتفاقاً همین اقدامات اقتدارآفرین است که سایه جنگ را از کشور دور می کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۸:۵۷    
سی و ششمین شنبه اعتراض علیه سرمایه داری در فرانسه تحت تدابیر شدید امنیتی پلیس و نیروهای امنیتی برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۸:۵۶    
طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص انواع ارز بین بانکی، شاخص بورس و آمار واردات گمرک از کالاهای غیر ضروری منتشر شده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۸:۳۹    
دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: ترتیبات امنیتی منطقه باید با بهره گیری ازظرفیتهای بومی و همکاری میان کشورهای منطقه تامین شود و دخالت بیگانگان هیچ تاثیری به جز افزایش مشکلات نخواهد داشت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۸:۳۵    
مدیرعامل ستاددیه کشور با اعلام آمار 12 هزار نفری زندانیان جرایم غیرعمد گفت: در حال حاضر طبق تحقیقات به عمل آمده یک سوم این محکومان نیازمند بوده و برای دریافت تسهیلات واجد شرایط هستند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۸:۲۹    
تأمین امنیت، حفاظت فیزیکی و نظارت بر تماشاگران فوتبال که از مهیج ترین ورزش های گروهی محسوب می شود، همواره دغدغه مهمی برای مسئولان، برگزارکنندگان و هواداران رقابت های این رشته در سراسر جهان بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۸:۲۷    
محققان دانشگاه چین در تازه ترین پژوهش های خود دریافتند، مصرف کافئین بیش از حد توسط زنان باردار می تواند به کبد جنین در حال رشد آسیب های جبران ناپذیری بزند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۸:۱۶    
وزارت راه و شهرسازی به منظور راه اندازی سریع تر سامانه ملی املاک و اسکان متن پیش نویس پیشنهادی برای اصلاحیه تبصره های 5 و 7 قانون مالیات های مستقیم را برای رسیدگی به دولت ارسال کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۸:۰۷    
علیرغم آنکه نخست وزیر جدید انگلیس گفته به دنبال یکپارچه کردن کشورش است، برخی مسلمانان این کشور معتقدند که او فردی است که دنبال تشدید تبعیض نژادی است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۸:۰۲    
طرح ادعایی گاردین مبنی بر بیشتر در برابر بیشتر به عبارتی ترجمان دوباره به سمتی است که هنوز سریال تناقضات قبلی اش ادامه دارد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۷:۳۲    
فرزند سلمان العوده روحانی سلفی سعودی که در آستانه اعدام قرار دارد، گفت که روزگاری محمد بن سلمان تلاش داشت خود را هوادار پدرش نشان دهد و از او بهره سیاسی ببرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۷:۲۳    
نشست ماهانه جامعه اسلامی مدیران با موضوع بررسی برجام و توافق پاریس و با حضور دو کارشناس این حوزه برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۷:۱۱    
برخی کارشناسان معتقدند تصمیم رئیس تشکیلات خودگردان برای لغو توافق های امضا شده با رژیم صهیونیستی حتی اگر اجرایی شود، تغییر چندانی در وضعیت فعلی به وجود نخواهد آورد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۶:۵۳    
یک منبع آگاه در ستادکل نیروهای مسلح گفت: قدرت موشکی جمهوری اسلامی کاملا دفاعی است و بر علیه هیچ کشوری نبوده و صرفا برای پاسخگویی به تجاوزهای احتمالی به تمامیت ارضی کشور است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۶:۴۹    
دادگاه رسیدگی به اتهامات متهمان پرونده پدیده در 15 جلسه علنی در حالی انجام شد که رئیس دادگاه در پایان پانزدهمین جلسه رسیدگی به این پرونده گفت: دادگاه در مهلت قانونی رای خود را صادر خواهد نمود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۶:۳۶    
به گزارش مشرق، یک فعال رسانه ای در صفحه شخصی خود در توییتر درباره اهمیت تجارت ایران با همسایه هایی مثل عراق و افغانستان، نوشت:
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۶:۳۱    
مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت: شنیده ام خیلی از باشگاه ها با اولتیماتوم فدراسیون به خودشان آمدند و الان می بینیم برخی ورزشگاه ها دارای صندلی،گیت و ...شده اند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۶:۳۱    
رئیس کل بانک مرکزی گزارشی از روندها و آخرین شاخص های اقتصادی کشور به سران قوا ارایه کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۶:۲۹    
صحبت های غلامعلی صادقی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خراسان رضوی درباره علل عدم عرضه پدیده در سازمان بورس در سال 93 را می بینید.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۶:۱۹    
متنی غیرداستانی درباره مفهوم یا رخدادی واقعی است که فقط به یک موضوع مشخص می پردازد، هدفش طرح دیدگاه شخصی و توجیه موضع گیری نویسنده است و...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۶:۱۴    
یحیی گل محمدی، سرمربی تیم فوتبال شهر خودروی خراسان گفت: متأسفانه هیچ کدام از وعده های مسئولان شهری و استانی تاکنون عملی نشده است و در سالی که آسیایی هستیم، هیچ توجهی به ما نمی شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۶:۰۴    
سومین بازیکنی که در فهرست مازاد سرمربی جدید پرسپولیس قرار گرفت در طول حضورش در جمع سرخپوشان دقایق اندکی را به میدان رفت اما قرارداد سنگین او نزدیک به سه میلیارد برای سرخ ها آب خورد!
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۵:۵۹    
این روزها همزمان است با رویدادهای مهم جنگ تحمیلی عراق علیه ایران. حماسه گردان عمار در تنگه ابوقریب، پذیرش قطعنامه598 شورای امنیت سازمان ملل و تهاجم دوباره به مرزهای کشورمان فقط 6 روز پس از امضای این ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۵:۵۱    
رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری 2 کلاهبردار حرفه ای خبر داد که تحت پوشش خریدار با استفاده از دستگاه پوز از کسبه ها کلاهبرداری می کردند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۵:۴۱    
وزرای خارجه ایران و عمان امروز در تهران ضمن بررسی روند همکاری ها، بر اهمیت تداوم رایزنی های 2 کشور تأکید کرده و درباره آخرین تحولات منطقه ای و بین المللی به گفت وگو پرداختند.