چهارشنبه ۳۰ مردادساعت ۰۶:۱۲Aug 2019 21

خبرهای مشرق نیوز 6 مرداد 1398 - mashreghnews.ir

 
مشرق نیوز 29 اسفند 1393 مشرق نیوز 29 اسفند 1394 مشرق نیوز 17 اسفند 1395 مشرق نیوز 29 اسفند 1396 مشرق نیوز 29 اسفند 1397 مشرق نیوز 31 فروردین 1398 مشرق نیوز 31 اردیبهشت 1398 مشرق نیوز 31 خرداد 1398 مشرق نیوز 31 تیر 1398 مشرق نیوز 1 مرداد 1398 مشرق نیوز 2 مرداد 1398 مشرق نیوز 3 مرداد 1398 مشرق نیوز 4 مرداد 1398 مشرق نیوز 5 مرداد 1398 مشرق نیوز 6 مرداد 1398 مشرق نیوز 7 مرداد 1398 مشرق نیوز 8 مرداد 1398 مشرق نیوز 9 مرداد 1398 مشرق نیوز 10 مرداد 1398 مشرق نیوز 11 مرداد 1398 مشرق نیوز 12 مرداد 1398 مشرق نیوز 13 مرداد 1398 مشرق نیوز 14 مرداد 1398 مشرق نیوز 15 مرداد 1398 مشرق نیوز 16 مرداد 1398 مشرق نیوز 17 مرداد 1398 مشرق نیوز 18 مرداد 1398 مشرق نیوز 19 مرداد 1398 مشرق نیوز 20 مرداد 1398 مشرق نیوز 21 مرداد 1398 مشرق نیوز 22 مرداد 1398 مشرق نیوز 23 مرداد 1398 مشرق نیوز 24 مرداد 1398 مشرق نیوز 25 مرداد 1398 مشرق نیوز 26 مرداد 1398 مشرق نیوز 27 مرداد 1398 مشرق نیوز 28 مرداد 1398 مشرق نیوز 29 مرداد 1398 مشرق نیوز 30 مرداد 1398 
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۲:۴۰    
بعد از نمایش گاندو همگان دیدند که چقدر یک سوژه امنیتی می تواند جذاب باشد تا میلیون ها بیننده را به خود جذب کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۲:۱۲    
غلامحسین اسماعیلی گفت: دادگاه کیفری یک استان تهران، محمدعلی نجفی را به اتهام قتل عمد به قصاص محکوم کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۰۴:۴۵    
کارشناس مبارزه با بیماری های ایدز و هپاتیت گفت: به گزارش WHO تعداد افرادی که در 10 سال گذشته در اثر ابتلا به هپاتیت، جان خود را از دست داده اند، از مجموع تلفات مالاریا، تب دنگ و ایدز بیشتر بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۰۲:۰۷    
اسرائیل یک سیستم دفاع موشکی را در پایگاهی نظامی در آلاسکای آمریکا آزمایش کرده. موشک های موسوم به پیکان 3، با قابلیت رهگیری و نابود کردن موشک های بالستیک.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۰۰:۴۶    
جف گلبرگ که با تحلیل 9 هزار توییت نشان داد هشتگ تحریم صداوسیما و هشتگ حمایت از کنفرانس لهستان را اکانت های یکسانی تبلیغ و منتشر کرده بودند به جرگه ساسپندی های توییتر پیوست.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۰۰:۰۲    
نشست کمیسیون برجام در وین در حالی با هدف نجات برجام برگزار شد که خروج رسمی آمریکا و عملی اروپا از توافق هسته ای، مرگ آن را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۲۳:۵۶    
15 ماه پس از تصویب الحاقیه قانون رفع موانع تولید ، دولت هنوز آیین نامه اجرایی این قانون را ابلاغ نکرده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۷:۰۹    
پژوهشگران دانشگاه تهران موفق به ساخت کارخانه گیاهی با کاهش 95درصدی مصرف آب و افزایش 12 برابری مقدار محصول شدند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۶:۲۹    
چاپ چهارم کتاب 37سال، نگاهی واقع بینانه به طولانی ترین گروگان گیری قرن اخیر و پرونده اسارت یا شهادت شهید متوسلیان توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۴:۵۴    
پس از آن تا پایان عمر دولت دوازدهم هم چیز زیادی باقی نمانده. به هر حال کجای این دولت کار عمیق، حساب شده و دقیق انجام شده که انتظار داریم در حوزه فرهنگ و سینما انجام شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۳:۲۵    
پژمان منتظری در صورتیکه از هواداران استقلال خداحافظی کرده هنوز با تیم دیگری مذاکره نداشته و شایعاتی مبنی بر بازگشتش به گوش می رسد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۲:۲۸    
مرده شور این تمدن را ببرند که در حال خفه کردن ما است و زندگی را به روال تکراری رسانده است. ما در سینما همچون جاده ابریشم در مسیر اشتباه حرکت می کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۱:۵۰    
مدافع بارسلونا پس از اف سی آندورا یک تیم دیگر کاتالانی خرید.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۰:۲۸    
سلام به همه هواداران عزیز و بامحبت. مایه افتخار است که دو سال دیگر در خدمت شما عزیزان و خانواده بزرگ پرسپولیس هستم و در تیم محبوبم خواهم بود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۰:۱۰    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: به علت سیاسی کاری و نبود بانک اطلاعاتی منسجم در کشور دولت نمی تواند یارانه پردرآمدها را قطع کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۰۹:۵۱    
مدیرکل تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صمت: قیمت مصوب عرضه مرغ گرم برای مصرف کننده 12 هزار و 900 تومان است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۰۸:۵۹    
مربی سایپا درباره آرمین سهرابیان گفت: استقلالی ها او را نخواستند وگرنه ما هیچ بازیکنی را از استقلال غر نزدیم.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۰۸:۳۲    
شرایط برای زین الدین زیدان در همین اواسط تابستان برای کار در رئال مادرید دشوار شده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۰۸:۲۵    
بزرگترین دلال و واسطه ی فروش تصویر زن ایرانی در مقام قربانی به ماشین پروپاگاندای غرب هم در سالهای گذشته مسیح علینژاد بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۰۷:۳۰    
محمدحسین رنجبران مدیرکل روابط عمومی رسانه ملی با انتشار پستی به پیام وزیر ورزش درباره پخش نشدن مسابقه والیبال واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۰۶:۰۰    
رئیس ستاد اقامه نماز کشور با بیان اینکه آموزش و پروش ما فلج است چون دیپلم هایش فلج هستند، گفت: سیستم آموزش ما در حوزه و دانشگاه مشکل دارد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۰۵:۰۰    
برای نخستین بار تصویر گربه وحشی در پارک ملی و پناهگاه حیات وحش کلاه قاضی اصفهان به ثبت رسید.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۰۳:۳۰    
عوامل زیادی در میزان حس رضایتمندی افراد در جامعه و همچنین شیوع افسردگی دخیل هستند. عواملی که در راس آن ها شرایط اجتماعی و وضعیت اقتصادی خانوارها در جامعه است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۰۴:۳۰    
زنبورها موجوداتی اجتماعی هستند که پیوسته در حال کار و فعالیتند. رفت و آمد آنها باعث می شود این حشرات به ویژه در نزدیکی کندو زیاد با یکدیگر برخورد داشته باشند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۰۳:۰۰    
خبری در مورد فرار یک قلاده پلنگ از سایت دیمه رامهرمز در فضای مجازی منتشر شد، اما واقعیت چیست؟
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۰۲:۳۰    
براساس ماده 861 قانون مدنی زن پس از مرگ همسرش ارث می برد به شرط این که در عقد دائم او بوده و قبل از مرگ شوهرش زنده باشد ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۰۱:۵۱    
روزنامه فرامنطقه ای القدس العربی تأکید کرد ماجراجویی در مقابل ایران، به ضرر آمریکاست.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۰۱:۱۸    
یک روزنامه فرانسوی می گوید: ترامپ هدیه ای برای جمهوری اسلامی ایران است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۰۱:۰۱    
یک شبکه سلطنت طلب به طرز ناشیانه ای پیوند پنهان جریان نفاق با سلطنت طلبان را آشکار کرد!
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۰۰:۵۳    
یک نشریه آلمانی با اشاره به توقیف نفتکش انگلیسی از سوی ایران تاکید کرد: انگلیس در کلافی سردرگم که خودش ساخته گرفتار شده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۰۰:۴۱    
یک منتقد و فعال فرهنگی معتقد است که دعوت مردم به تحریم صدا و سیما اتفاقی مشکوک از ناحیه فردی مشکوک است!
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۰۰:۲۰    
یک رسانه عبری از نامه رسمی رژیم صهیونیستی به دربار پادشاهی عربستان و جزئیات آن پرده برداشت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۰۰:۱۲    
اتحادیه اروپا در بیانیه ای پس از نشست کمیسیون مشترک برجام از برگزاری نشست وزرا در آینده نزدیک خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۰۰:۰۶    
بر اساس گزارش رسانه های هندی، پس از سرنگونی گلوبال هاوک در ایران، دولت هند در خرید پهپاد از آمریکا دچار تردید شده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۲۳:۵۹    
بررسی رسانه ها و شبه رسانه های فارسی زبان ضدایرانی این واقعیت را نشان می دهد که دستورالعمل فعلی انها بر محور دو چیز خلاصه می شود: تاختن به حجاب اسلامی و حمایت از فرقه بهائیت!
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۲۳:۵۳    
زده شدن پهپاد پیشرفته آمریکا پس از ورود به آسمان ایران و توقیف نفتکش استناایمپرو از سوی نیروی دریایی سپاه پاسداران، نشان داد که اوضاع تحت کنترل آمریکا و انگلیس نیست.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۲۳:۴۸    
با لغو شدن طرح تحویل تانک های ایران، در نهایت شیرهای 1 متعلق به ارتش کشورمان سر از اردن درآورده و شیرهای 2 نیز در نهایت تبدیل به تانک چلنجر 1 انگلیس شدند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۲۳:۴۳    
در شرایطی که بانک مرکزی با اجرای یک برنامه یکساله توانست ثبات نسبی را در بازار ارز حاکم کند، کارنامه سایر وزارتخانه های اقتصادی در رابطه با کنترل قیمتها، عملکرد مطلوبی را نشان نمی دهد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۲۳:۴۱    
در این ویدئو شاهد ساخت وسازهای غیرمجاز در دل کوه و تجاوز به حریم رودخانه در مناطق فشم و اوشان خواهید بود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۲۳:۳۵    
انگلیس که در جریان توقیف نفتکش خود از سوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ذلیل و حقیر شده، ظاهرا به دنبال بازسازی وجهه خود از طریق فرستادن میانجی است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۲۳:۲۸    
روز شنبه گذشته سی وهفتمین دور از تظاهرات جلیقه زردها در فرانسه برگزار شد و پلیس این کشور بار دیگر در جریان تظاهرات به اقدامات خشونت بار مانند استفاده از گاز اشک آور متوسل شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۲۳:۲۶    
در پی توئیت های نژادپرستانه اخیر در آمریکا، بار دیگر موضوع حقوق رنگین پوست ها در این کشور، بیش از گذشته مورد توجه قرار گرفته است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۲۳:۲۴    
آقای کرباسچی گفته است شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان هم کاره ای نیست!
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۲۳:۲۱    
اقدام مقتدرانه ایران نقطه عطفی در تغییر معادله قدرت منطقه به نفع ایران اسلامی است و به جهانیان نشان داد دشمنان ما آدم های کوچکی هستند که فقط سایه بزرگ دارند!
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۲۳:۱۰    
نصب دو سر کل و بز در اداره محیط زیست اردکان در فضای مجازی حاشیه ساز شد که در نهایت محیط زیست علت نصب این تاکسیدرمی را جنبه آموزشی آن و معرفی گونه های موجود در شهرستان توصیف کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۲۳:۰۵    
نشریه گاردین در گزارشی نوشته است که تنها یک مورد از هر 65 مورد تجاوز جنسی گزارش شده به پلیس انگلیس منجر به احضار یا طرح اتهام علیه فرد متجاوز می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۲۲:۴۷    
شرکت کنندگان در نشست فوق العاده کمیسیون مشترک برجام در وین صمن تاکید بر تدوام تعهدشان به حفظ برجام توافق کردند که نشست کمیسیون در سطح وزرای خارجه در آینده نزدیک برگزار شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۲۲:۴۷    
نامزد رئیس جمهور آمریکا برای پست معاونت ریاست ستاد مشترک ارتش آمریکا متهم است که یکی از افسران ارتش آمریکا را بارها مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۲۲:۴۱    
خبرگزاری فرانسه نوشته است که شهروندان اردنی معتقدند که کشور آنها پس از فلسطین بزرگترین بازنده طرح صلح آمریکا خواهد بود و با معامله قرن درب های جهنم به روی آنها گشوده خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۲۲:۳۷    
به گزارش مشرق، عزت الله ضرغامی، رئیس سابق سازمان صداوسیما پیرامون این موضوع در صفحه توئیتر خود نوشت:
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۲۲:۲۳    
رسانه های سعودی از درگذشت شاهزاده بندر بن عبدالعزیز برادر پادشاه سعودی خبر دادند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۲۲:۲۰    
هیات وزیران در جلسه عصر یکشنبه به ریاست حجت الاسلام حسن روحانی ، با استخراج فرآورده های پردازشی رمزنگاری شده به عنوان یک فعالیت صنعتی و با اخذ مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت موافقت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۲۲:۱۹    
یک مقام ارشد دولت ونزوئلا ضمن هشدار به هرگونه دخالت نظامی آمریکا به کشورش، از آمادگی مردم این کشور برای دفاع خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۲۲:۱۶    
در روزهای گرم سال که تعریق بدن بیشتر است، برای تامین آب املاح و ویتامین های مورد نیاز بدن خود از میوه های آبدار تابستان استفاده کنید.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۲۲:۱۵    
بر اساس اعلام بانک مرکزی، تعداد معاملات آپارتمان های مسکونی شهر تهران در تیرماه سال 1398، به 4.8 هزار واحد مسکونی رسید که نسبت به ماه مشابه سال قبل 64.6 درصد کاهش را نشان می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۲۲:۱۴    
سازمان الحشد الشعبی عراق در بیانیه ای از بازداشت یک داعشی به نام صدام حسین صالح الحمدانی در جنوب غربی کرکوک خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۲۲:۱۲    
دو نویسنده مطرح آمریکایی با انتشار یادداشتی تهدیدات ترامپ را پوچ و غیرعملی عنوان کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۲۲:۰۸    
شماره پیراهن بازیکنان تیم فوتبال استقلال در فصل پیش رو مشخص و رسماً از سوی این باشگاه اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۲۲:۰۵    
مردی لهستانی که تصمیم به تجربه هیجان انگیز پرش بانجی جامپینگ گرفته بود، به دنبال پاره شدن طناب تجهیزات این پرش، تجربه ای نزدیک به مرگ را پشت سر گذاشت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۲۲:۰۳    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نشست عصر امروز این کمیسیون را تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۲۱:۵۹    
معاون وزیر امور خارجه روسیه پس از نشست کمیسیون مشترک برجام گفت که در این نشست از ایران خواسته شد تا گام سوم کاهش تعهدات برجامی خود را انجام ندهد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۲۱:۵۲    
مقام معظم رهبری در پیامی قهرمانی تیم والیبال جوانان ایران را تبریک گفتند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۲۱:۴۲    
والیبالیست جوان تیم ملی پس از قهرمانی در رقابت های قهرمانی جهان گفت: خسته بودم اما برای موفقیت تیم تلاش کردم.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۲۱:۳۰    
یروز قرانی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: شرایط الان استقلال شبیه به هندوانه در بسته است و تا زمانی که مسابقات شروع نشوند نمی توانیم اظهار نظر خاصی انجام داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۲۱:۲۹    
گروهک های تروریستی با انتقال نیرو و تجهیزات جدید درصدد تغییر موازنه قدرت در شمال سوریه هستند اما با واکنش قاطع مواجه شدند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۲۱:۰۹    
بازیکن مصدوم تیم پرسپولیس امروز به صورت اختصاصی همراه با مربی بدنساز تمرین کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۲۱:۰۷    
دعوت رسمی پاکستان از برهم صالح برای سفر به اسلام آباد، تاکید پسر طالبانی بر تحکیم روابط عراق با ایران و هشدار درباره بازگشت داعشی ها به استان نینوا از جمله خبرهای سیاسی و امنیتی عراق است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۲۱:۰۱    
وزیر دفاع انگلیس ضمن ادعای انجام تلاش های دیپلماتیک تنش زدا، از تداوم حضور نظامی کشورش در خلیج فارس خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۲۰:۴۴    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار با وزیر بین الملل حزب حاکم چین با تاکید بر سابقه تاریخی روابط دو تمدن ایران و چین، خواستار مشارکت دو کشور در توسعه اقتصاد و امنیت منطقه شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۲۰:۲۴    
کارشناس پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: تا 5 روز آینده جوی آرام همراه با ماندگاری هوای گرم در بسیاری از شهرها و پایتخت پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۹:۲۵    
مدیر شبکه پرس تی وی گفت: شبکه پرس تی وی درخواستی برای مصاحبه با وزیر خارجه آمریکا نداشته و فعلا هم برنامه ای برای مصاحبه با پمپئو ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۹:۲۴    
همزمان با گسترش موج عادی سازی علنی روابط کشورهای عربی و رژیم صهیونیستی، یک رسانه عربی از پیشنهاد امارات برای میزبانی دومین کارگاه اقتصادی برای اجرای طرح آمریکایی موسوم به معامله قرن پرده برداشت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۹:۱۹    
رئیس مجلس طی نامه ای به رئیس جمهور، قانون الحاق یک بند به تبصره 11 قانون بودجه سال 1398 کل کشور را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۹:۱۸    
تهیه کننده سریال اعلام کرد قرار است تصویربرداری سریال از اوایل یا اواسط آذرماه شروع شود و پایتختی ها جلوی دوربین بروند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۹:۱۵    
گروه طالبان اظهارات مقامات دولت کابل درباره آغاز گفتگوها بین طرف های افغان را رد و شرط مذاکره را خروج آمریکا از افغانستان اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۹:۱۵    
حتی اگر دستمزد واقعی تولید این فیلم را هم همان 16 میلیارد تومانی که کارگردان گفته درنظر بگیریم، با فروش تا اینجا 22 میلیارد تومانی، تگزاس 2 فیلم پرسودی بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۹:۱۳    
رئیس اتحادیه پرنده و ماهی گفت: تلفات موسمی ناشی از فصل گرما، باعث افزایش قیمت مرغ شده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۹:۱۱    
صبا یاوری، هنرمند معترض به این وضعیت، شیوه برخورد گروه تولید با عوامل را به نوعی نظام برده داری تشبیه می کند که در آن به اسم حرفه ای گری حقوق عده ای پایمال می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۹:۰۹    
گابریل کالدرون، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از شرایط فعلی این تیم ابراز رضایت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۹:۰۶    
مشاور امنیت ملی دولت اوباما به ترامپ توصیه کرد پیشنهاد مطرح شده از سوی محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران در ارتباط با برجام را مورد بررسی قرار دهد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۹:۰۴    
حجت الاسلام حسن روحانی در پیامی با تبریک انتخاب بوریس جانسون به عنوان نخست وزیر پادشاهی متحده بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی، از همکاری با لندن، ابراز امیدواری کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۸:۵۹    
تحصیل از دبستان شروع می شود، بعد دوره ی راهنمایی، دبیرستان، لیسانس، فوق لیسانس، دکترا و فوق دکترا را داریم. این مراحل رشد است. ارکستر سمفونیک ما در حال حاضر از نظر تکنیکال در سطح دبستان است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۸:۲۷    
هیچ سیستم نظارتی نیست که آن طور که باید و شاید بر حوزه دستمزدها، کارهای نازل و سخیف دنیای تصویر اشرافی داشته باشند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۸:۱۶    
عضو کمیسیون قضایی مجلس از مصوبه این کمیسیون برای مجازات توهین کنندگان به اقوام و نژادها در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۸:۱۴    
معاون وزیر دفاع از همکاری مشترک این وزارتخانه با خودروسازی ها برای تأمین برخی قطعات خودرو در جهت مقابله با تحریم ها خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۸:۰۹    
تومباد ، یکی از آثار ترسناک دوره نوین سینمای هند است که توسط رهی آنیل بریو فیلمساز تازه کار در ساخت فیلم های بلند اما با تجربه ای کم و ادش پراساد یی که سال های به عنوان دستیار دوم و فعالیت می کرد
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۸:۰۹    
هافبک تیم فوتبال استقلال قرارداد خود را با این باشگاه به امضا رساند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۸:۰۵    
عباس عراقچی مذاکره کننده ارشد ایران، نشست کمیسیون مشترک برجام در وین را سازنده خواند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۷:۵۹    
معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت به ارائه توضیحاتی درباره توقف ثبت سفارش کالاهای اساسی در وزارت جهاد کشاورزی پرداخت و گفت: ثبت سفارش واردات کالاهای تخصصی در وزارت جهاد کشاورزی انجام می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۷:۵۸    
علی ضیا مجری برنامه فرمول یک شبکه یک سیما، در جدیدترین قسمت این برنامه از واردات قاچاق 125 هزار خودرو توسط یک خانواده در کشور انتقاد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۷:۴۴    
ویدئویی از شرکت دریادار خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در رژه روز نیروی دریایی روسیه که با حضور پوتین همراه بود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۶:۵۲    
فیلم تصادف مرگبار صبح یکشنبه 6 مرداد ماه در بلوار آزادگان جهرم که منجر به فوت عابر پیاده شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۶:۴۳    
مشاور فرماندهی کل قوا در گفتگو با شبکه الجزیره تأکید کرد: ناوهای هواپیمابر، رزم ناوها و پایگاه های آمریکا در منطقه در تیررس موشک های ایران است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۶:۳۰    
برنامه لزوم استفاده از کارت سوخت شخصی در تاریخ 20 مردادماه فقط در کلانشهرهای تهران، کرج، تبریز و اصفهان اجرا می شود ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۶:۲۸    
در حالی که بیش از یک هزار تن ذخیره استراتژیک سیب در ا نبارهای دماوند فاسد شده و از بین رفته است، برخی مسئولان با فرافکنی شانه از زیر بار مسئولیت خالی می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۶:۲۵    
فرماندار تهران اعلام کرده است که عوارض زوج و فرد اخذ شده در سال گذشته از حساب خودروها حذف می شود ولی معاون شهردار می گوید یک ریال هم نمی بخشیم و پلیس باید جرایم رانندگی را حذف کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۶:۲۲    
یکی از دلال هایی که در چند سال اخیر بازیکنان زیادی را به استقلال تحمیل کرده، در تازه ترین اقدام خود شرط کرده بازیکن تاثیرگذار را به شرطی برمی گرداند که یک بازیکن دیگر را هم بردارند!
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۶:۱۶    
روند کاهشی قیمت گوشت از هفته های گذشته آغاز شده و تنها در یک هفته گذشته قیمت گوشت 5 هزار تومان کاهش یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۶:۱۵    
از دو سال گذشته یمن توانسته در زمینه تولید سلاح های هوایی به پیشرفت قابل توجهی برسد که پیروزی های ارتش یمن و درماندگی دفاع هوایی عربستان را به دنبال داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۶:۱۲    
در حالی که قیمت مصوب مرغ 12 هزار و 900 تومان تعیین شده، اما در واحدهای صنفی خبری از عرضه گوشت مرغ با قیمت مصوب دیده نمی شود.