دوشنبه ۰۴ شهریورساعت ۱۳:۵۲Aug 2019 26

خبرهای مشرق نیوز 12 مرداد 1398 - mashreghnews.ir

 
مشرق نیوز 29 اسفند 1393 مشرق نیوز 29 اسفند 1394 مشرق نیوز 17 اسفند 1395 مشرق نیوز 29 اسفند 1396 مشرق نیوز 29 اسفند 1397 مشرق نیوز 31 فروردین 1398 مشرق نیوز 31 اردیبهشت 1398 مشرق نیوز 31 خرداد 1398 مشرق نیوز 31 تیر 1398 مشرق نیوز 1 مرداد 1398 مشرق نیوز 2 مرداد 1398 مشرق نیوز 3 مرداد 1398 مشرق نیوز 4 مرداد 1398 مشرق نیوز 5 مرداد 1398 مشرق نیوز 6 مرداد 1398 مشرق نیوز 7 مرداد 1398 مشرق نیوز 8 مرداد 1398 مشرق نیوز 9 مرداد 1398 مشرق نیوز 10 مرداد 1398 مشرق نیوز 11 مرداد 1398 مشرق نیوز 12 مرداد 1398 مشرق نیوز 13 مرداد 1398 مشرق نیوز 14 مرداد 1398 مشرق نیوز 15 مرداد 1398 مشرق نیوز 16 مرداد 1398 مشرق نیوز 17 مرداد 1398 مشرق نیوز 18 مرداد 1398 مشرق نیوز 19 مرداد 1398 مشرق نیوز 20 مرداد 1398 مشرق نیوز 21 مرداد 1398 مشرق نیوز 22 مرداد 1398 مشرق نیوز 23 مرداد 1398 مشرق نیوز 24 مرداد 1398 مشرق نیوز 25 مرداد 1398 مشرق نیوز 26 مرداد 1398 مشرق نیوز 27 مرداد 1398 مشرق نیوز 28 مرداد 1398 مشرق نیوز 29 مرداد 1398 مشرق نیوز 30 مرداد 1398 مشرق نیوز 31 مرداد 1398 
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۰۸:۴۳    
با اینکه 90 درصد ناشرهای فعال کشور یارانه کتاب گرفتند، ولی قیمت کتاب بیش از 50 درصد گران شده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۰۰:۴۱    
سخنگوی دبیر کل سازمان ملل ابراز امیدواری کرد که آمریکا به تعهدات بین المللی خود پایبند بوده و اجازه حضور وزیر خارجه ایران در اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل را بدهد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۵:۴۸    
گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از نوسان قیمتی تعدادی از خودروهای داخلی در بازار دارد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۲۰:۲۴    
معاون سازمان خصوصی سازی گفت: ورود سهام عدالت به بازار سرمایه به صورت مرحله ای خواهد بود و امکان انجام کار به صورت یکجا وجود ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۴:۰۷    
برای تک تک بزهکارهای جامعه در روز قیامت باید رئیس جمهور جواب بدهد، چه روحانی باشد چه احمدی نژاد!
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۱:۲۹    
سکوت سازمان ملل در برابر جنایات رژیم صهیونیستی که طی دوره اخیر شدت گرفته نشان از فرمایشی بودن نقش این سازمان و سیاستهای یک بام و دو هوای آن دارد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۱:۲۷    
غربی ها و عمال شان،در این سال ها هرچه از دست شان بر می آمد، انجام دادند تا اولا پنبه کارآمدی منطق مقاومت را بزنند و ثانیا از شکل گیری محور مقاومت و الحاق حداکثری گروه ها و شخصیت ها به آن جلوگیری کنند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۰۸:۱۸    
البته تاکنون فقط یک مرتبه مراسم ازدواج در این سالن برگزار شده است؛ زیرا متأسفانه زوج های جوان کشور به دنبال برخی تشریفات و تجملات غیرضرور هستند و...
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۰۴:۳۰    
سلیمانی،مدیر عامل انجمن تولیدکنندگان حجاب و عفاف: خانم نماینده ای که با اعتبار چادرش به مجلس راه یافته، میگوید نباید به چادر مشکی ارز دولتی بدهیم!
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۰۲:۳۰    
یک گروه با قول قبولی تضمینی در آزمون های زبان انگلیسی در قبال دریافت مبالغ میلیونی با استفاده از ترفندهایی مانند فتوشاپ و گریم، فرد دیگری را به جای داوطلب سر جلسه آزمون می فرستند!
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۰۰:۰۹    
همزمان با ششمین سالگرد آغاز رسمی ریاست جمهوری روحانی در ایران، سایت #روحانی سنج در گزارش سالانه خود اعلام کرد: از 100 وعده روحانی تاکنون 67 وعده بی نتیجه مانده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۰۰:۰۲    
استاد دانشگاه علامه طباطبایی گفت مصوبه دولت درباره حذف 4 صفر از پول ملی، اقدامی نمایشی است و نمایندگان مجلس تا از دولت تضمین نگرفته اند، نباید لایحه مذکور را تصویب کنند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۲۲:۴۲    
درحالی که آمریکا به حمایت ازداعش درافغانستان متهم است وپس ازتوافق باطالبان نگرانی درباره افزایش قدرت داعش نیزوجود دارد،مقامات نظامی واطلاعاتی آمریکانیز درباره تهدیدات داعش اختلاف نظر دارند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۱۷:۵۴    
رسانه ها و ناظران مسائل منطقه ای معتقدند سفر کوشنر بی ارتباط به معامله قرن نیست.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۱۷:۴۷    
قیمت نفت اوپک در آخرین به روز رسانی سایت این سازمان در پنج شنبه گذشته کاهش یافت، اما به طور متوسط در هفته منتهی به 11 مرداد به 64.37 دلار افزایش یافت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۱۴:۵۵    
به گزارش مشرق ، سعید کریمی ، مهاجم سابق پرسپولیس با انتشار پستی از هواداران این تیم خداحافظی کرد. مهاجم 19 ساله پرسپولیس که سابقه گلزنی برای این تیم را در جام حذفی داشت ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۱۴:۳۵    
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت: تا به امروز یک متر مربع زمین هم از طرف دستگاه های دولتی برای تحقق پروژه مسکن امید اختصاص پیدا نکرده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۱۰:۳۶    
فیلم خود من با عنوان نرگس مست مدت هاست پشت در اکران مانده، چون موضوع اصلی فیلم موسیقی است، مانند کاراکترهایش مظلوم واقع شده و در انزوا قرار دارد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۱۰:۰۹    
گزارش نتایج نیروی کار مربوط به فصل بهار، از کاهش نرخ بیکاری حکایت دارد و جمعیت بیکار کشور نیز 364 هزار و 800 نفر نسبت به بهار سال گذشته کاهش پیدا کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۱۰:۰۷    
اسماعیلی گفت: اهتمام دستگاه قضا در برخورد با مفاسد اقتصادی و مجازات مرتکبان این دسته از جرایم، بیانگر این است که قوه قضاییه اراده جدی در برخورد با مفاسد دارد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۱۰:۰۰    
به گزارش مشرق، صفحه اینستاگرام ریحانه از کانال های وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت اللّه خامنه ای، مطلبی با عنوان "ازدواج بهترین ها" منتشر کرد. ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۰۹:۵۶    
تاریخ شهادت و عقد رضا یکی شد. 11 اسفند 93 عقد کرد و 11 اسفند 94 به شهادت رسید. شهادتش هم به این صورت بوده که بچه ها در شیار گیر می افتند و کمینشان لو می رود و ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۰۹:۴۸    
مسئولان بیمارستان چنای از خارج کردن 526 ساختار دندانی از فک یک پسر هندی خبر دادند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۰۹:۳۴    
ابراز خوشحالی دونالد ترامپ، رییس جمهوری ایالات متحده از ورود یک سارق به منزل الیجا کامینگز، عضو مجلس نمایندگان آمریکا، واکنش های تندی را علیه ترامپ به همراه داشت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۰۹:۱۷    
مدافع بوسنیایی مورد نظر استقلال به رغم فیزیک خوبی که دارد بیش از یک سال است بازی نکرده و باید دید اگر به تهران باید می تواند نظر کادر فنی ایتالیایی استقلال را جلب کند یا نه!
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۰۹:۰۷    
شیخ برای رساندن پیام به مردم، وارد کار رسانه ای هم شد. از فضای مجازی و اینترنت و همچنین نشریه های مکتوب برای رساندن حرف اسلام استفاده کرد. شهرک سینمایی هم تأسیس کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۰۹:۰۳    
علت حادثه آتش سوزی در هتل آسمان شیراز نگهداری غیر ایمن دو هزار تشک خواب فومی بود که با حضور به موقع نیروهای آتش نشانی، هلال احمر و 3 تیم اطفاء حریق آتش در این هتل آرام شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۰۸:۴۶    
یکی از اطرافیان یغما گلرویی این موضوع را بارها در محافل خصوصی اعلام کرده که یغما برای اینکه خلاقیت سیاسی اش افزایش پیدا کند به زندان نیاز دارد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۰۸:۲۸    
مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان غربی: بر اثر بارش شدید باران، رودخانه دیرعلی سلماس طغیان کرد و سبب جاری شدن سیل و وارد شدن آن به پنج روستا شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۰۳:۳۰    
ستاره شناسان با استفاده از ستاره ها نقشه سه بعدی از کهکشان راه شیری ارائه کردند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۰۲:۳۰    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از تولید زیست ماده شبیه استخوان و ساخت پرینتر سه بُعدی اختصاصی ترمیم استخوان توسط محققان این دانشگاه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۰۱:۳۱    
با گذشت چند روز از انتشار آخرین نماهنگ جریان فرهنگی- رسانه ای غرب علیه ارزش های دفاع مقدس انتقادات و اعتراض ها به آن از طرف جریان های مختلف ادامه دارد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۰۰:۵۷    
ممکن است سفرهای پی درپی صاحبان پول ها و پُست های بادآورده به خارج از کشور، از خودکم بینی و افسردگی و خلأ شخصیتی باشد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۰۰:۴۴    
رئیس اورژانس استان فارس گفت: حادثه آتش سوزی هتل آسمان 8 مصدوم داشته که خوشبختانه حال همگی خوب است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۰۰:۴۰    
در ادامه غافلگیری های انصارالله برای آل سعود، مواضع سعودی در استان حجه در شمال یمن و همچنین استان نجران درجنوب عربستان، هدف حملات موشکی انقلابیون یمن قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۰۰:۳۲    
یک روزنامه حامی دولت می گوید دولت نباید به خاطر کاهش نرخ ارز در بازار از موج نقدینگی و تورم آفرینی آن غافل شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۰۰:۲۸    
سخنگوی قوه قضائیه با بیان اینکه امنیت سوت زن ها تأمین شده است، گفت: از این پس مراجع قضایی نسبت به شناسایی گلوگاه های فساد و اقداماتی که زمینه های بروز مفاسد را سبب می شوند، اقدام می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۰۰:۱۵    
عضو حزب منحله مشارکت که به نفع بیگانگان نظرسازی می کرد، به دفاع از وزیر خارجه آمریکا، علیه صدا و سیما سخن گفت!
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۰۰:۰۶    
نتیجه اعتماد به شیطان بزرگ، آن شد که نه تنها تحریم ها لغو نشد بلکه بر دامنه آن نیز افزوده شده و در نهایت وزیر خارجه دولت تدبیر و امید نیز در فهرست تحریم ها قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۰۰:۰۱    
وقوع انفجار در یک فرودگاه نظامی در استان حمص واقع در مرکز سوریه دست کم 31 کشته برجای گذاشت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۲۳:۵۶    
ظریف در توجیه نوشتن نامه حاشیه سازش به رهبری، ادعا کرده سریال گاندو باعث شده آمریکایی ها به غلط بگویند وزیرخارجه ایران قدرت ارائه نظرات جمهوری اسلامی را ندارد !
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۲۳:۵۱    
امثال رسول اف که همواره خود را در برابر فرهنگ و هیمنه غرب، حقیر و ناچیز دانسته و همیشه در برابر مردم ایران و افتخاراتش شاخ و شانه کشیده اند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۲۳:۴۷    
تحولات امنیتی و دیپلماتیک منطقه نشان دهنده دست برتر انصارالله در جنگ یمن است و افق فراروی عربستان را باتلاقی می داند که خروج سریع از آن ضروری است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۲۳:۳۸    
سهام پدیده در عرضه اولیه دویست تومان ارزش داشت. این نمودار حاکی از رشد فزاینده و البته توخالی سهام پدیده شاندیز است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۲۳:۳۲    
تحریم وزیر خارجه ما که همواره بر طبل گفت وگو و مذاکره می کوبید و فکر می کرد با یک مشت دیوانه و ابله می شود توافق کرد، آخرین میخ بر تابوت گفت وگو است. تحریم ظریف یعنی خروج آمریکا از دیپلماسی مذاکره!
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۲۳:۲۶    
تعریف های آقای آشنا، آدم را به یاد ملیجک دربار ناصرالدین شاه می اندازد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۲۳:۲۰    
سخنگوی وزارت خارجه طی مطلبی در فضای مجازی تاکید کرد: وطن امروز اگرچه جزو منتقدین تند وزارت خارجه و رئیس دیپلماسی کشور بود اما جای این روزنامه منتقد در آستانه روز خبرنگار خالی خواهد ماند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۲۳:۱۴    
تیم های بزرگ اروپایی تا به اینجای فصل و نقل وانتقالات خرید های گرانقیمت زیادی را انجام داده اند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۲۳:۰۹    
ظریف از میانه راه نکته دیگری را متوجه شد که امریکا نه تنها دنبال نابودی جمهوری اسلامی است که به دنبال نابودی ایران است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۲۳:۰۴    
منابع امنیتی یمن از شلیک سه فروند موشک بالستیک زلزال-1 در منطقه حدفاصل بین عسیر و صعده و انهدام یک فروند پهپاد ائتلاف سعودی در جنوب عربستان خبر دادند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۲۲:۵۸    
اقدام عربستان مبنی بر اجازه دادن به زنان برای سفر مستقل پرداخته و می نویسد که این اقدام در حالی انجام می شود که جمع زیادی از فعالان زنان در این کشور همچنان در زندان به سر می برند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۲۲:۳۸    
مشاور سابق ولیعهد ابوظبی از عدم تطابق مواضع امارات و عربستان با مواضع واشنگتن در قبال تهران پرده برداشت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۲۲:۳۲    
استاندار فارس گفت: از زمان وقوع آتش سوزی هتل آسمان تا کنون نیروهای امدادی جهت اطفاء کامل حریق در محل حضور دارند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۲۲:۲۸    
فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس گفت: فیلم منتشرشده در فضای مجازی مبنی بر آدم ربایی مسلحانه مربوط به 5 ماه قبل در بندرعباس بوده است که افراد آن شناسایی شدند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۲۲:۲۳    
بازیکنان تراکتور امروز به تمرین شوت زنی به سمت دروازه پرداختند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۲۲:۱۹    
نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: در حال حاضر وزارت امور خارجه از کارمندان ساده به عنوان رایزنان بازرگانی استفاده می کند حال آنکه باید با استفاده از افراد خبره زمینه صادرات را افزایش داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۲۲:۱۲    
معاون پارلمانی رئیس جمهور افتتاح واحدهای تولیدی بزرگ توسط دولت را نشان دهنده این دانست که دولت در ارتباط با شرایط تحریم و کم کردن و از بین بردن آثار تحریم برنامه داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۲۲:۰۷    
یک سناتور آمریکایی در نامه ای به وزیر دفاع این کشور با انتقاد شدید از سوء مدیریت پنتاگون در پروژه جنگنده های اف 35 اعلام کرد که این موضوع سبب شده تا پرواز با این جنگنده ها ناایمن شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۲۱:۵۶    
معاون اول نخست وزیر روسیه تأکید کرد تحریم های آمریکا علیه کشورش به روابط دو کشور ضربه خواهد زد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۲۱:۵۳    
معاون خزانه داری آمریکا می گوید: سلاح های اصلی آمریکا، موشک های تام هاوک، پهپادها و چریک هایی با کت و شلوار خاکستری هستند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۲۱:۵۱    
رئیس مجلس شورای اسلامی در نشست خبری مشترک با فضل هادی مسلم یار رئیس مجلس سنای افغانستان اظهارداشت: هرگونه تحرکی در زمینه ایجاد صلح در افغانستان است، باید با محوریت دولت افغانستان،سامان یابد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۲۱:۴۹    
هتل آسمان شیراز حوالی ظهر امروز بدلیل نگهداری ناایمن 2 هزار تشک فومی، آتش گرفت. استاندار فارس می گوید اتفاق امروز به ریزش هتل منجر خواهد شد، اگر ریزش هم نکند مجبور به تخریب آن هستیم .
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۲۱:۱۸    
پلیس فرانسه با مردم در شهر نانت درگیر شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۲۱:۱۶    
منابع عربستانی از مرگ صالح الضمیری یکی از مبلغان سعودی در زندانی در منطقه القصیم در این کشور خبر دادند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۲۱:۰۵    
رئیس جمهوری آمریکا پس از اعمال تعرفه های جدید بر کالاهای چینی به سیاه نمائی درباره اقتصاد این کشور پرداخت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۲۱:۰۳    
پلیس فتا نسبت به کلاهبرداری با پیامک های انبوه بسته حمایت دولت هشدار داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۲۱:۰۱    
جمعیت علمای یمن از علمای جهان اسلام خواستند برای نجات حرمین شریفین از چنگال آل سعود به پاخیزند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۲۰:۳۶    
آتش سوزی در طبقه های منفی یک و دو هتل آسمان شیراز رخ داده است. افراد حاضر در این دو طبقه نجات یافتند. تلاش نیروهای آتش نشانی برای خاموش کردن کامل آتش ادامه دارد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۲۰:۲۹    
سفر اخیر هیات اماراتی به ایران در اوج تنش های منطقه تحلیل هایی درباره انگیزه های این سفر به همراه داشته و این سوال مطرح است که ابوظبی چرا برای بهبود روابط با ایران تلاش می کند؟
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۲۰:۲۴    
وزیر دفاع عراق از آمادگی های زودهنگام برای زیارت اربعین حسینی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۲۰:۲۲    
وزیر خارجه انگلیس از تحریم آمریکا علیه روسیه به بهانه پرونده اسکریپال استقبال کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۲۰:۱۷    
سخنگوی سازمان آتش نشانی شیراز آخرین وضعیت حادثه آتش سوزی هتل آسمان شیراز را تشریح کرد و از شهروندان خواست از تردد در اطراف این هتل خودداری کنند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۲۰:۰۶    
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا جزئیات تحریم کشورش علیه روسیه به بهانه پرونده اسکریپال را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۹:۵۳    
عناصر سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی به مدت چهار سال، با استقرار در سودان، به صورت مخفیانه یهودیان اتیوپی را به فلسطین اشغالی منتقل کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۹:۴۶    
کاروان تیم فوتبال ذوب آهن برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا به دبی رسید.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۹:۳۷    
سعید ملک پور از 11 سال پیش به جرم راه اندازی سایت های مستهجن در زندان بود که 29 تیرماه امسال به مرخصی سه روزه آمد اما از کشور گریخت. خواهر وی، با انتشار ویدئویی از حضور ملک پور در کانادا خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۹:۳۷    
تیم فوتبال پاری سن ژرمن با پیروزی مقابل رن قهرمان سوپر کاپ فرانسه شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۹:۳۴    
مشاور سابق دولت اوباما روز شنبه در مصاحبه ای گفت که ترامپ با خودش درگیری دارد چون از یک سو نمی خواهد وارد جنگ با ایران شود اما سیاست هایی که اتخاذ کرده در حال پیشبرد آمریکا به سوی تقابل با ایران است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۹:۰۵    
واکنش جالب کارشناس برنامه تلویزیونی "نسل امروز" به ماجرای قهر رئیس جمهور از شورای انقلاب فرهنگی
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۴    
پندار توفیقی، معاون ورزشی پیشین باشگاه استقلال مدعی شد مسئولان این باشگاه در حالی که می توانستند مامه تیام را حفظ کنند، برای درآمدزایی وی را فروخته اند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۰    
نشریه توتو اسپورت ترکیب احتمالی دیدار منچستر یونایتد و میلان را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۸:۲۸    
وزیر دفاع آمریکا اعلام کرد کشورش باید هرچه زودتر برای استقرار موشک های میان برد در منطقه آسیا-پاسیفیک اقدام کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۸:۲۶    
دستگاه دیپلماسی و شخص وزیر امورخارجه هرکجا که در مقام مجری سیاست های نظام بود، تاثیرگذاری خود را نشان داد ولی وقتی بر مسند سیاستگذاری نشست، نتیجه ای جر آن چه که بر سر برجام رفت، نصیب کشور نشد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۸:۱۲    
غلامحسین اسماعیلی گفت: سعید ملک پور محکوم به حبس ابد بود اما به مرخصی رفته و از مبادی غیررسمی از کشور خارج شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۸:۰۰    
رئیس جمهور آمریکا در یک سخنرانی 79 دقیقه ای که در شهر سینسیناتی در ایالت اوهایو برگزار شد بیش از 20 دروغ مطرح کرد که دو مورد از آن به ایران مربوط می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۷:۵۴    
روسیه از پرواز یک فروند هواپیمای جاسوسی ارتش آمریکا از نوع لاکهید ای پی 3 اوریون در امتداد ساحل کریمه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۷:۵۱    
سارق 31 ساله ای که اموال ثروتمندان شمال تهران را می دزدید و بین فقرا تقسیم می کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۷:۴۳    
بدون شرح ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۷:۴۱    
یک روزنامه فرامنطقه ای با اشاره به قدرت دریایی جمهوری اسلامی ایران تأکید کرد که کشورهای اروپایی می دانند که قادر به رویارویی با ایران نیستند و به این دلیل از تشکیل ائتلاف دریایی علیه ایران منصرف شدند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۷:۴۰    
کنفدراسیون فوتبال آسیا الاتحاد عربستان را به خاطر تخلف هوادارانش جریمه نقدی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۷:۳۹    
عربستان سعودی و امارات متحده عربی در راستای آن چه مبارزه با تأمین مالی تروریسم خوانده شده، یادداشت تفاهم امضاء کردند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۷:۲۷    
اداره آمار آمریکا اعلام کرد صادرات نفت خام این کشور در ماه ژوئن به رکورد ماهانه 3.16 میلیون بشکه در روز رسید.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۷:۲۲    
معترضان هنگ کنگی روز شنبه در ادامه اعتراضات خود علیه حکومت محلی و دولت چین، با پرچمهای آمریکا و انگلیس به خیابان ها آمدند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۶:۵۴    
علت تحریم ظریف، دیپلماسی منفعلانه دولت در سالهای اخیر است. حال اصلاح طلبان با قهرمان سازی از ظریف و اتهام پراکنی علیه منتقدان، در پی سرپوش گذاشتن بر کارنامه غیرقابل دفاع دولت در سیاست خارجی هستند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۶:۲۹    
3 باشگاه انگلیسی خواهان جذب ستاره برزیلی بارسلونا شدند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۶:۲۹    
چند روزی است که چینی ها، گرفتار سیل های پیاپی و شدیدی شده اند. این حادثه تا کنون خسارت های جانی و مالی زیادی را در پی داشته است که از جمله آن می توان به مرگ ده ها تن و آسیب شدید ساختمان ها اشاره کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۶:۲۷    
کیفرخواست مرد زندانی که در ملاقات حضوری همسرش را به قتل رسانده بود صادر شد تا بزودی در دادگاه کیفری پای میز محاکمه بایستد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۶:۲۴    
با انتقال مدافع تیم فوتبال بریستول سیتی، رکورد انتقال علیرضا جهانبخش شکسته شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۶:۱۹    
مائورو ایکاردی قصد دارد در اینتر بماند چرا که خانواده اش در شهر میلان راحت هستند.