چهارشنبه ۳۰ مردادساعت ۰۵:۳۲Aug 2019 21

خبرهای مشرق نیوز 17 مرداد 1398 - mashreghnews.ir

 
مشرق نیوز 29 اسفند 1393 مشرق نیوز 29 اسفند 1394 مشرق نیوز 17 اسفند 1395 مشرق نیوز 29 اسفند 1396 مشرق نیوز 29 اسفند 1397 مشرق نیوز 31 فروردین 1398 مشرق نیوز 31 اردیبهشت 1398 مشرق نیوز 31 خرداد 1398 مشرق نیوز 31 تیر 1398 مشرق نیوز 1 مرداد 1398 مشرق نیوز 2 مرداد 1398 مشرق نیوز 3 مرداد 1398 مشرق نیوز 4 مرداد 1398 مشرق نیوز 5 مرداد 1398 مشرق نیوز 6 مرداد 1398 مشرق نیوز 7 مرداد 1398 مشرق نیوز 8 مرداد 1398 مشرق نیوز 9 مرداد 1398 مشرق نیوز 10 مرداد 1398 مشرق نیوز 11 مرداد 1398 مشرق نیوز 12 مرداد 1398 مشرق نیوز 13 مرداد 1398 مشرق نیوز 14 مرداد 1398 مشرق نیوز 15 مرداد 1398 مشرق نیوز 16 مرداد 1398 مشرق نیوز 17 مرداد 1398 مشرق نیوز 18 مرداد 1398 مشرق نیوز 19 مرداد 1398 مشرق نیوز 20 مرداد 1398 مشرق نیوز 21 مرداد 1398 مشرق نیوز 22 مرداد 1398 مشرق نیوز 23 مرداد 1398 مشرق نیوز 24 مرداد 1398 مشرق نیوز 25 مرداد 1398 مشرق نیوز 26 مرداد 1398 مشرق نیوز 27 مرداد 1398 مشرق نیوز 28 مرداد 1398 مشرق نیوز 29 مرداد 1398 مشرق نیوز 30 مرداد 1398 
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۸:۲۴    
25 سال پیش، شاید کسی فکر نمی کرد، روزی برسد کودکان هم تلفن همراه دست بگیرند و یک شماره اختصاصی داشته باشند. یا اصلا کسی تصور این را نداشت که تلفن همراه به عضو جدایی ناپذیر زندگی مردم ایران تبدیل شود ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۱۷:۵۱    
رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به تحریم های ایجاد شده از سوی دشمنان، گفت: برای عبور از این شرایط، دولت برخلاف رویکرد خود، مجبور است در برخی مسایل بخش خصوصی ورود کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۱۳:۱۳    
برای کنترل رشد نجومی قیمت ها در بخش مسکن چه باید کرد موضوعی است که سال ها در رسانه ها و محافل عمومی علمی کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفته و به هیچ نتیجه ای نرسیده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۱۰:۲۱    
پس از گزارش وزارت کشور بریتانیا درباره رواج چاقو کشی میان نوجوانان این کشور، حالا پلیس درباره افزایش چاقوکشی زنان این کشور هشدار داده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۱۰:۱۱    
عراق هنوز نفس راحتی از جنگ با گروه تروریستی داعش نکشیده است که اینک کارزار جدیدی را آغاز کرده است. جنگ تازه عراق، جنگ با باندهای تجارت مواد مخدر، قاچاق انسان و بردگی جنسی زنان و بزهکاری است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۰۹:۲۵    
یکی از دلایل تحریف هایی که دشمنان در خصوص دفاع مقدس انجام می دهند، نبود گزارش است. روایت های درست و مستند هنوز کار نشده است. با تلاش هایی که داشته ایم امسال 10 عنوان کتاب نبردی منتشر می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۰۹:۲۰    
سرپرست تیم پرسپولیس گفت: همیشه برای رقابت با حریفان آماده ایم.پنج هفته سخت و تاثیر گذار در انتظار ماست.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۰۲:۳۰    
فردی که در ماه گذشته به علت اختلافات خانوادگی، مادر همسر خود را در شهرستان شازند به قتل رسانده بود، خود را به پلیس معرفی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۰۱:۲۶    
یگان موشکی ارتش یمن توانست با موشک بالستیک بدر 1 تجمع مزدوران سعودی در یکی از مناطق استان نجران را هدف قرار دهد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۸ - ۲۱:۳۶    
نخست وزیر پاکستان از جامعه بین الملل خواست مانع از وقوع نسل کشی در کشمیر تحت کنترل هند شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۸ - ۱۵:۱۸    
اعتصاب کارگران جام جهانی 2022 برگزاری این رقابت ها را در قطر با خطر جدی مواجه کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۸ - ۱۵:۱۴    
محمد قانبیلی عضو شورای عالی استان ها که چند وقت پیش با چک 6.5 میلیاردی فخر فروشی می کرد ، حالا به خبرنگاری که این اظهارات را منتشر کرد، حمله کرده و با الفاظ بدی به او توهین میکند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۸ - ۱۲:۵۹    
پاول به عنوان پای ثابت کمیته روابط خارجی سنای آمریکا در سال های اخیر فعالیت داشته است؛ اما هماره در کمیته های مهم و استراتژیک سنا و یا در اندیشکده های دولتی نیز حضور فعالی از خود نشان داده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۸ - ۱۲:۰۴    
شهادت جانگداز، حضرت امام محمد باقر علیه السلام تسلیت باد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۸ - ۱۰:۱۷    
دادستان عمومی و انقلاب شهریار از تخریب باغ تالار بزرگ صدرا به دلیل ساخت و ساز غیر مجاز خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۸ - ۰۶:۰۰    
ریواس یک گیاه منحصر به فرد با تاریخچه ای بسیار جالب است و به خانواده گیاهان Polygonaceae تعلق دارد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۸ - ۰۲:۳۰    
خبرنگار شهید مدافع حرم شهید محسن خزایی خبرنگار صداوسیما بود که عشق دفاع از حرم او را به سوریه کشاند و در منطقه عملیاتی حلب سوریه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۸ - ۰۱:۳۰    
انجام مطالعه های پزشکی درایستگاه فضایی بین المللی به وسیله فضانوردان سبب افزایش سلامت فضانوردان و یافت راهکارهای درمانی جدید می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۸ - ۰۱:۰۰    
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس از دستگیری متهم کودک آزار در کمتر از 48 ساعت خبر داد و گفت: در یک اقدام هماهنگ با حراست دانشگاه علوم پزشکی شیراز متهم شناسایی و در محل اخفا خود دستگیر شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۸ - ۰۰:۳۰    
دولت منصور هادی در جنوب یمن، در پی درگیری نیابتی عربستان و امارات در عدن، از ائتلاف عربی درخواست کمک فوری کرد و مسئولیت درگیری ها را بر عهده نیروهای تحت حمایت امارات دانست.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۸ - ۰۰:۰۱    
اگر روغن روی آتش بریزد باعث ایجاد هیدروکربن های آروماتیک (معطر) چندحلقه ای شبیه بنزپیرین می شود که این گونه مواد سرطان زا هستند. این مواد از طریق دود (آتش) روی گوشت قرار گرفته و زیان آور هستند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۲۳:۵۵    
کمیته انضباطی یک جلسه تماشاگران تیم پرسپولیس را محروم کرده که این رأی طبق قانون باید در بازی با پارس جنوبی اعمال شود؛ این یعنی بازی افتتاحیه لیگ برتر بدون حضور تماشاگر برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۸ - ۰۰:۳۱    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه کار حرفه ای خبرنگاران نباید با محدودیت مواجه شود دستور داد تا همه شکایت ها از خبرنگاران توسط مسئولان پس گرفته شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۲۳:۳۰    
رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم: ما مخالف شادی مردم نیستیم، اما نباید به نام شادی حقوق الهی پایمال شود؛ اگر کنسرت هم می خواهند بگذارند حق ندارند که در آن به رقاصی پرداخته و بی حجابی هایی ایجاد کنند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۸ - ۰۰:۱۸    
تیم فوتبال بایرن مونیخ در یک بازی دوستانه با نتیجه عجیبی پیروز شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۲۳:۱۵    
در ادامه تنش ها میان دهلی نو و اسلام آباد بر سر مسئله کشمیر، نیروهای امنیتی هند در این منطقه بیش از 500 نفر را بازداشت کردند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۸ - ۰۰:۰۰    
رئیس باشگاه آمیای فرانسه از ادامه بازی سامان قدوس، ملی پوش ایرانی در رقابت های لوشامپیونه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۲۳:۵۰    
خروج مهدی عبدی و احمدرضا احمدوند از لیست گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس تکذیب شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۲۳:۴۵    
یک سایت عربی از پیوستن هافبک مدنظر استقلال به تیم عراقی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۲۳:۰۱    
برخی منابع نزدیک به شبه نظامیان تحت حمایت امارات در جنوب یمن از تصرف برخی مقرهای نظامی وابسته به دولت منصور هادی (تحت حمایت عربستان) خبر می دهند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۲۲:۵۱    
رئیس جمهور آمریکا پنجشنبه همتای فرانسوی خودش را مقصر عدم تمایل ایران به مذاکره با آمریکا معرفی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۲۲:۴۲    
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از ریزش آوار در یک ساختمان در خیابان ظفر خبر داد و گفت: بنا بر گفته های افراد حاضر در محل ، سه نفر میان آوار گرفتار شدند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۲۲:۳۱    
معاون رئیس جمهور با اشاره به کاهش صادرات نفت و درآمدهای ارزی از بخش خصوصی خواست ارزهای خود را برای ایجاد تحول اقتصادی در داخل کشور هزینه کنند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۲۲:۳۰    
تیم پرسپولیس در دیداری تدارکاتی در ورزشگاه شهید کاظمی برابر تیم نساجی مازندران به تساوی رسید. عبدی و اسدی برای پرسپولیس گل زدند و عباس زاده و زامهران دو گل تیم نساجی را وارد دروازه پرسپولیس کردند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۲۲:۲۱    
دو تن از افراد مسئول در پرسپولیس به دنبال حذف حسینی بودند، افرادی که بعد از رفتن برانکو به شدت از سمت هواداران نیز تحت فشار قرار داشتند!
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۲۲:۲۱    
رسانه های آمریکا گزارش داده اند برخی از قربانیان تیراندازی اخیر در شهر ال پاسو تگزاس از دیدار با ترامپ خودداری کرده اند .
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۲۲:۱۳    
زوونومیر بوبان، مدیر بخش فوتبال باشگاه میلان، تاکید کرد که این باشگاه قصد به خدمت گرفتن لوکا مودریچ، ستاره کروات رئال مادرید، را ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۲۲:۱۱    
منابع اطلاعاتی می گویند ولی عهد ابوظبی در صدد است تا پایان سال میلادی برادر خود (خلیفه) را کنار بگذارد و حاکم امارات شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۲۲:۰۱    
رژیم آل خلیفه به انتقادات سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان از نشست منامه واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۲۱:۵۱    
یگان موشکی ارتش و کمیته های مردمی یمن در پاسخ به ادامه جنایات عربستان مواضع مزدوران ارتش سعودی را هدف موشک های زلزال 1 قرار داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۲۱:۴۶    
سنگربان و ملی پوش اسبق استقلال به خبرورزشی گفت: پارسال می گفتند بازیکنان خوبی داریم، اما مربی نمی تواند درست تیم را هدایت کند که آنچه دیدیم رفتن مربی و بازیکنان با هم اتفاق افتاد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۲۰:۴۵    
همزمان با فرارسیدن ایام شهادت حضرت امام محمد باقر علیه السلام فایل صوتی گلچین مداحی با نوای مداحان اهل بیت (ع) را می شنوید.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۲۱:۴۰    
دختر نواز شریف، نخست وزیر سابق پاکستان از سوی پلیس این کشور در شهر لاهور بازداشت شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۲۱:۳۷    
باشگاه بشیکتاش منتظر دریافت جواب از سوی پرسپولیس بابت انتقال بیرانوند است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۲۱:۳۱    
معاون اول رئیس جمهور: من در برخی از مواقع در جایگاه خود از مردم عذرخواهی کرده ام چراکه واقعا همین حالا هم شرایط مردم سخت است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۲۱:۲۷    
رئیس جمهور سابق قرقیزستان توسط کمیته امنیت ملی این کشور بازداشت شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۲۱:۱۵    
پایگاه اطلاع رسانی رهبر معظم انقلاب همزمان با روزخبرنگار پوستری از بیانات ایشان را درباره اهمیت حرفه خبرنگاری منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۲۱:۱۰    
دیدار دوستانه تیم های فوتبال پرسپولیس و نساجی مازندران با تساوی دو بر دو خاتمه یافت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۲۱:۰۶    
مسئول قرارگاه بقیه الله گفت:حل مسائل اجتماعی زمانی محقق می شود که حزب اللهی ها خدمت موثر به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۲۱:۰۶    
مهاجم بلژیکی منچستریونایتد راهی سری آ شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۲۱:۰۰    
یک فعال حقوق بشر بحرینی، که از بر بام سفارت این کشور در لندن به اعتراض پرداخته بود، برای اولین بار روایت تلاش کارمندان سفارت برای به قتل رساندنش را نقل کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۲۰:۵۹    
بگو که برام گریه کنن گریه کنا تا ده سال توی منا (1) گریه کنن برای من با روضه های کربلا گریه کنن آخه یه عمره یاد غمش دل و سوزونده گریه کنن برا شهیدی، که بدنش رو خاکا مونده ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۲۰:۵۶    
در روز خبرنگار و روزهای منتهی به آن دو خبر خوب از جانب قوه قضاییه برای خبرنگاران منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۲۰:۴۷    
سرپرست اداره پیش بینی هواشناسی استان تهران از کاهش 4 درجه ای دمای هوای تهران تا روز دوشنبه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۲۰:۳۲    
یک روزنامه سودانی به نقل از برخی منابع گزارش داد که عناصر عمر البشیر رئیس جمهور سابق در تدارک اجرای کودتا در تعطیلات عید سعید قربان هستند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۲۰:۲۴    
نامزدهای بهترین بازیکنان فصل لیگ قهرمانان اروپا توسط یوفا اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۲۰:۱۶    
مشاور رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با بیان اینکه توطئه علیه سوریه، تمام منطقه عربی را هدف قرار داده بود، از انتقال پیام ویژه ابومازن به بشار اسد خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۲۰:۱۱    
سامان قدوس، مهاجم ایرانی تیم فوتبال آمیا پس از منتفی شدن انتقالش به تیم برنتفورد انگلیس امشب (پنجشنبه) به فرانسه باز می گردد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۲۰:۰۱    
یک دیپلمات ارشد وزارت خارجه آمریکا امروز پنجشنبه به دلیل اختلاف با کاخ سفید بر سر سیاست های مربوط به مهاجرت اتباع گواتمالا از سمتش استعفا کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۹:۴۶    
یک منبع کُرد درباره توافق واشنگتن و آمریکا بر سر ایجاد منطقه موسوم به امن در شمال سوریه جزئیاتی مطرح و اعلام کرد که این منطقه از رود فرات تا منطقه کردستان امتداد خواهد داشت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۹:۳۸    
مس سونگون ورزقان در اولین دیدارش در جام باشگاه های آسیا 2019 تایلند مقابل کاظمه کویت به پیروزی رسید.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۹:۳۱    
فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: در حال حاضر در تمام محورهای شرق استان تهران شاهد بار ترافیکی سنگین و پرحجم به سمت شمال کشور هستیم.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۹:۱۷    
چین با انتشار بیانیه ای به آمریکا درباره دخالت در اعتراضات هنگ کنگ هشدار داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۹:۰۱    
سخنگوی آتش نشانی تهران از وقوع آتش سوزی در یک ساختمان تجاری در بازار تهران خبر داد و گفت: آتش نشانان 30 نفر از افراد محبوس شده میان آتش و دود را نجات دادند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۸:۴۹    
عضدی از مدیران ساواک بر اساس پیمان مشترک موساد- ساواک از او می خواهد که در سازمان حبش نفوذ کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۸:۴۶    
وزیرخارجه ترکیه از وعده رئیس جمهور آمریکا برای عقب نشینی نیروهای نظامی در منطقه کردی شمال سوریه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۸:۴۰    
با انتقال ژائو کانسلو به منچسترسیتی سایت ترانسفرمارکت از گران قیمت ترین مدافعان کناری دنیا پرده برداشت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۸:۳۴    
رئیس کل بانک مرکزی در پست اینستاگرامی خود از کُندی شرکت های دولتی در ترخیص کالاهای اساسی و دپو در انبارهای بندر امام انتقاد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۸:۳۳    
مدیرکل بازرسی و مبارزه با فرار مالیاتی سازمان امور مالیاتی: مردم اگر به مطب پزشکی مراجعه کردند و آن مطب دستگاه کارتخوان نداشت، موضوع را به ستاد خبری سازمان امور مالیاتی به شماره 02135019 اعلام کنند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۸:۲۶    
جشن ازدواج 220 زوج جوان به میزبانی سازمان فرهنگی خانواده بسیج و سپاه روز چهارشنبه 16 مرداد 1398 با حضور سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در سالن همایش های 5 آذر برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۸:۱۶    
دولت پاکستان نمایش فیلم های هندی را در سینماهای این کشور ممنوع اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۸:۰۱    
رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ: بین 20 تا 30 درصد اوباش بازداشت شده در سال جاری از افرادی بودند که در فضای مجازی اقدامات مجرمانه و قدرت نمایی انجام داده و به اصلاح عامیانه کُری و رجزخوانی می کردند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۷:۵۹    
ضربه پنالتی که با کمک فن آوری وار علیه ایران در جام جهانی روسیه گرفته شد، به عنوان یکی از بحث انگیزترین خطاهای داوری مطرح شد. به
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۷:۵۳    
معاون اقتصادی وزیر کشور گفت: تا یازدهم مردادماه امسال بیش از 9 میلیون تن شامل 21 قلم کالای اساسی وارد کشور شده است که برای تامین این کالاها 4 میلیارد دلار ارز تامین شده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۷:۵۲    
8 کشتی گیر ایران در مسابقات روز دوم رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی جایزه بزرگ گرجستان به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۷:۴۶    
قیمت سکه طرح جدید امروز در بازار تهران با 39 هزار تومان کاهش چهار میلیون و 215 هزار تومان و دلار با افت 55 تومانی 11 هزار و 840 تومان به فروش رسید.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۷:۳۵    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از حرکات عجیب برخی از بازیکنان تیمش دلخور شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۷:۳۳    
پرواز شماره 3376 هواپیمایی ایران ایر که قرار بود ساعت 09:55 مسافران را از شیراز به کیش برساند، با 12 ساعت تأخیر حرکت خود را آغاز کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۷:۳۲    
بخشی از جنایت دردناک تاریخی دست نشانده های صهیونیست و آل سعود بر علیه شیعیان مظلوم نیجریه؛ از سوزاندن خواهر شیخ گرفته تا دفن حدود هزار شهید در گورهای دسته جمعی...
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۷:۲۹    
مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده های نفتی گفت: مردم نگران دریافت بنزین نباشند، تا زمانی که همه دارای کارت نشده اند، کارت جایگاه ها فعال می ماند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۷:۱۸    
سرمربی تیم ملی والیبال گفت: روس ها مربی خوبی دارند که نشان داد آن ها می توانند والیبال متفاوتی را به نمایش بگذارند و تیم بسیار قدرتمندی هستند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۷:۱۶    
مدیر نظارت و اعتباربخشی دانشگاه علوم پزشکی البرز از فوت یک مادر 17 ساله در یکی از بیمارستان های استان البرز خبر داد و گفت: علت فوت در دست بررسی است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۷:۰۹    
دروغ های اخیر رسول اُف صرف برای خودنمایی سیاسی بیشتر مطرح شده است. رسول اف با ذکر یک مورد جعلی بیان کرد که در بازجویی اخیرش که به خاطر آن به یک سال حبس محکوم شده، بازجویانش از سازمان اوج بودند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۷:۰۲    
وزیر کشور با بیان اینکه در صدور کارت ملی با مشکل واردات کاغذ مخصوص روبه رو بودیم، گفت: در حال حاضر توانستیم کاغذ مخصوص کارت ملی را در داخل تولید کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۷:۰۱    
سرمربی پرسپولیس عذر دو بازیکن تیمش که با نظر باشگاه خریداری شده بودند را خواست.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۵:۵۴    
مدافع اهل کرواسی که در آستانه پیوستن به استقلال است سابقه بازی برای فیونتینا، ناپولی و المپیاکوس را دارد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۶:۴۷    
رئیس اسبق سازمان سیای آمریکا خروج کشورش از برجام و اعمال مجدد تحریم ها علیه ایران را عامل خدشه دار شدن مناسبات دو سوی آتلانتیک دانست.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۶:۳۳    
پیمان طالبی مجری برنامه طبیب که از شبکه 3 پخش می شود در بخشی نسبت به اختلاس های اخیر در کشور واکنش نشان داد و گفت: یک انیمیشن بسازید به نام دستتو از جیبم دربیار!
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۶:۳۲    
وزیر راه و شهرسازی از اتمام تعمیر خانه های سیل زده تا پایان مردادماه خبر داد و گفت: تا قبل از بارندگی ها سعی می کنیم جاده قدیم پلدختر را ترمیم کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۶:۲۷    
معاون پشتیبانی استقلال فردا (جمعه) تحت عمل جراحی قرار می گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۶:۱۷    
سخنگوی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با انتقاد از درگیری ها بین نیروهای مورد حمایت سعودی ها و نیروهای تحت پشتیبانی امارات در عدن یمن، توقف این درگیری ها را خواستار شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۶:۱۲    
کاپیتان پیشین استقلال گفت: اصلاً در مدیریت استقلال تصمیم گیرنده نیستند. از سوی آدم های دیگر گمارده شده اند. هر وقت خواستند آن ها را برمی دارند و خودشان هم قبول می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۶:۰۴    
وقوع انفجار مهیب در یک پایگاه نظامی روسیه در منطقه آرخانگلسک حداقل 2 کشته و 15 زخمی برجای گذاشته است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۶:۰۳    
بخشی از بیانات رهبر انقلاب درباره اهدای مدال های نخبگان المپیادی به ایشان را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۶:۰۰    
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: اگر نظارت عمومی حق است مهم ترین ابزار برای تحقق این نظارت عمومی همین خبرنگاران و رسانه ها هستند که باید گام محکمی را در این راستا بردارند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۵:۵۹    
با گذشت 3 روز از رسانه ای شدن نامه سرگشاده 2000 استاد دانشگاه خطاب به رئیس جمهور و وزیر امور خارجه، سازمان بسیج اساتید کشور خواستار پاسخگویی رئیس جمهور و وزیر امور خارجه به این نامه شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۵:۵۰    
سخنگوی وزارت خارجه با تاکید بر اینکه این وزارت خانه، انقلابی است و انقلابی عمل می کند گفت:وزارت خارجه باید بتواند اهداف انقلابی را در زَر وَرق گزاره های دیپلماتیک بپیچد و به جامعه بین الملل ارائه کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۵:۴۰    
با مصدومیت لوریس کاریوس، باشگاه بشیکتاش برای خرید علیرضا بیرانوند از پرسپولیس اقدام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۵:۳۶    
سرمربی تیم شهرخودرو گفت: برای تیمی که رویاهای بزرگی در سر دارد، قرعه خوب و بد معنا ندارد و تمام مسابقات سخت و همچون یک فینال است.
  • ۱