دوشنبه ۰۴ شهریورساعت ۱۴:۰۵Aug 2019 26

خبرهای مشرق نیوز 20 مرداد 1398 - mashreghnews.ir

 
مشرق نیوز 29 اسفند 1393 مشرق نیوز 29 اسفند 1394 مشرق نیوز 17 اسفند 1395 مشرق نیوز 29 اسفند 1396 مشرق نیوز 29 اسفند 1397 مشرق نیوز 31 فروردین 1398 مشرق نیوز 31 اردیبهشت 1398 مشرق نیوز 31 خرداد 1398 مشرق نیوز 31 تیر 1398 مشرق نیوز 1 مرداد 1398 مشرق نیوز 2 مرداد 1398 مشرق نیوز 3 مرداد 1398 مشرق نیوز 4 مرداد 1398 مشرق نیوز 5 مرداد 1398 مشرق نیوز 6 مرداد 1398 مشرق نیوز 7 مرداد 1398 مشرق نیوز 8 مرداد 1398 مشرق نیوز 9 مرداد 1398 مشرق نیوز 10 مرداد 1398 مشرق نیوز 11 مرداد 1398 مشرق نیوز 12 مرداد 1398 مشرق نیوز 13 مرداد 1398 مشرق نیوز 14 مرداد 1398 مشرق نیوز 15 مرداد 1398 مشرق نیوز 16 مرداد 1398 مشرق نیوز 17 مرداد 1398 مشرق نیوز 18 مرداد 1398 مشرق نیوز 19 مرداد 1398 مشرق نیوز 20 مرداد 1398 مشرق نیوز 21 مرداد 1398 مشرق نیوز 22 مرداد 1398 مشرق نیوز 23 مرداد 1398 مشرق نیوز 24 مرداد 1398 مشرق نیوز 25 مرداد 1398 مشرق نیوز 26 مرداد 1398 مشرق نیوز 27 مرداد 1398 مشرق نیوز 28 مرداد 1398 مشرق نیوز 29 مرداد 1398 مشرق نیوز 30 مرداد 1398 مشرق نیوز 31 مرداد 1398 
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۰۶:۰۰    
نگار قدس کنی منتظر صدور رای دادگاهی در مینیاپولیس آمریکا است و ممکن است تا پنج سال حبس در زندان ایالتی و 250 هزار دلار جریمه نقدی برایش در نظر گرفته شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۰۱:۱۶    
یک روزنامه حامی دولت معتقد است دست یازیدن دولت به حذف 4 صفر از پول ملی، نشان از خالی بودن دست دولت در عملکرد اقتصادی دارد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۰۰:۰۵    
یک سایت حامی دولت می گوید دولت نباید در بازار مسکن دخالت کند چرا که دخالت دولت های نهم و دهم نتوانست مشکل مسکن را حل کند!
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۲:۵۷    
رئیس پلیس آگاهی پایتخت، با اشاره به وقوع یک سرقت مسلحانه که سال گذشته روی داده بود، گفت: بنابر دستور مرجع قضایی، شهروندان در صورت شناسایی این متهمان، مراتب را به پلیس گزارش دهند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۰۱:۳۱    
مدیرکل مبارزه با پولشویی و مبارزه با فرار مالیاتی گفت: سامانه ای برای اعتبار سنجی حسابهای بانکی به منظور مبارزه با پولشویی و فرار مالیاتی راه اندازی شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۴:۴۹    
زمانی به بازیکنانی مانند علی دایی، علی کریمی و کریم باقری لژیونر می گفتند؛ بازیکنانی که آنها را با آلمان و لیگ های معتبر به یاد می آوریم.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۰۹:۳۱    
اگر محرومیت تازه بیرانوند درباره بازی سپاهان و پرسپولیس هم محاسبه شود، محرومیت او به 4 بازی افزایش می یابد و به این ترتیب شهرآورد تهران را از دست می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۰۹:۲۸    
از زمان اعمال تحریم ها تا به امروز، درآمدهای نفتی کشور به حداقل میزان خود رسیده که بنا برگفته صاحب نظران و کارشناسان، فروش نفت کشور به کمتر از 800 هزار بشکه در روز رسیده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۰۷:۵۱    
پس از عبور از مرز 50 سالگی برای حفظ توده بدنی خود به دریافت کالری کمتری نیاز دارید. همچنین، با افزایش سن، روند از دست دادن عضلات و جایگزینی آن ها با چربی آغاز می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۰۰:۱۵    
یک روزنامه اقتصادی چاپ اروپا تأکید کرد کناره گیری دومین رئیس کانال مالی موسوم به اینستکس، اتحادیه اروپا را بی اعتبار کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ - ۲۱:۳۲    
حجاج بیت الله الحرام بامداد امروز یکشنبه دهم ذیحجه همزمان با طلوع آفتاب عید قربان، برای انجام مراسم رمی جمرات عازم منا شدند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ - ۱۴:۳۰    
رییس فراکسیون فرهنگیان مجلس گفت:احکام افزایش حقوق دانشجومعلمان مرداد ماه اجرایی می شود و معوقات سال جاری از فروردین ماه در شهریور یا مهر پرداخت می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ - ۱۲:۴۰    
گل محمدی چند بار تا آستانه قهرمانی در لیگ برتر پیش رفته اما در فصل آتی به طور قطع دوست ندارد فقط میهمان ناخوانده قهرمانی باشد بلکه هدف چیزی نیست جز کسب عنوان قهرمانی!
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ - ۱۲:۲۲    
آن چه دربی 90 را متمایز می کند، الزام سازمان لیگ به تقسیم 90 به 10 سکوهاست.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ - ۱۰:۳۱    
رئیس مجلس شورای اسلامی عید سعید قربان را به رؤسای مجالس کشورهای اسلامی تبریک گفت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ - ۰۵:۳۰    
سرطان زبان، نوعی سرطان دهانی محسوب می شود و خال یکی از نشانه های مهم ابتلا به این سرطان است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ - ۰۴:۳۰    
یک متخصص پوست با بیان اینکه بوتاکس سرطان زا نیست، گفت:بوتاکس باید با مواد استاندارد و توسط متخصص پوست یا جراح پلاستیک انجام شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ - ۰۲:۳۰    
فوق تخصص گوارش و کبد با بیان اینکه هپاتیت C از طریق سوزن آلوده، تزریق مواد مخدر و تزریق غیربهداشتی انتقال می یابد، گفت:این بیماری درمان دارد و باید فرد داروهایی را به مدت سه تا شش ماه مصرف کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ - ۰۳:۳۰    
جلوگیری از ایجاد تاول ها ممکن است دشوار باشد، اما درمان آن ها بسیار ساده است. در این مطلب می آموزیم چگونه با استفاده ازدرمان های خانگی، دردناک ترین تاول های روی پاها و یا جاهای دیگر بدن را تسکین دهیم.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ - ۰۱:۴۷    
سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: بیش از 80 درصد قبولی های کنکور و رشته های مورد رقابت در آن به 5 الی 6 استان اختصاص می یابد و 20 درصد قبولی سایر رشته ها به بقیه استان ها اختصاص پیدا می کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ - ۰۱:۰۶    
عکس هایی امروز در شبکه های اجتماعی منتشر شد که حاکی از خراب شدن آرامگاه تاریخی یعقوب لیث صفاری در دزفول بود علت هم سهل انگاری پیمانکار بیان شده بود اما حقیقت ماجرا چیست؟
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ - ۰۰:۵۲    
رئیس جمهور ونزوئلا در جمع هواداران خود اظهار داشت که کشورش از تهدیدهای امپریالیستی بیمی ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ - ۰۰:۴۰    
عاملان تدفین سگ در یکی از مساجد سنگر شناسایی و به مقامات قضایی تحویل داده شدند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ - ۰۰:۳۱    
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت که پیام ما به کشورهای منطقه و جهان این است که ایران تا زمانی امنیت تنگه هرمز را تامین می کند که نفت خود را صادر کند .
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ - ۰۰:۱۷    
دزدان حرفه ای زمانی که صاحبخانه به مسافرت رفته بود، با اطلاع از این که هیچ کس در خانه نیست، با روش توپی زنی و شکستن در ورودی به داخل خانه اعیانی رفته و با خونسردی دست به سرقت میلیونی زده اند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۲۳:۵۱    
مارکا مدعی شد فیلیپه کوتینیو، ستاره برزیلی بارسلونا در این تیم ماندگار است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۲۳:۴۶    
موتور یک هواپیمای بوئینگ 787 خطوط هوایی نروژ به علت نقص فنی هنگام پرواز بر فراز رم منفجر شد. سقوط اجسامی از این هواپیما در منطقه مسکونی در رم به سقف خانه ها و خودروها آسیب زد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۲۳:۴۶    
تیم ملی والیبال آمریکا جواز حضور در رقابت های المپیک 2020 توکیو را کسب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۲۳:۴۱    
جنبش جهاد اسلامی فلسطین خواستار تشدید انتفاضه و تشکیل نشست فوری گروه های فلسطینی شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۲۳:۴۱    
ملی پوش والیبال روسیه اطمینان دارد که تیم ملی کشورمان جواز حضور در مسابقات المپیک 2020 را کسب می کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۲۳:۳۰    
تیم ملی والیبال ایران آخرین دیدار خود در مسابقات انتخابی المپیک 2020 توکیورا با شکست مقابل روسیه پشت سر گذاشت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۲۳:۲۱    
خودکشی جفری اپستین گرداننده شبکه وسیع قاچاق جنسی کودکان در زندان تئوری هایی در مورد قتل وی را به وجود آورده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۲۳:۱۶    
مرد شیک پوش از زندان نمی ترسد. او از نوجوانی آموزش سرقت دیده و کف زنی از مهارت های طایفه اش است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۲۲:۵۸    
رند پال سناتور آمریکایی از ایالت کنتاکی در کنگره به مخالفت با مداخله نظامی آمریکا در جهان شناخته می شود و همزمان یکی از 47 سناتوری است که در سال 2015 میلادی در مورد توافق هسته ای به تهران نامه نوشتند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۲۲:۵۱    
این گمانه جدی در رسانه های آمریکایی مطرح است که خودکشی اپستین، در واقع حذف فیزیکی چهره ای بود که مخزن اسرار جنایت های جنسی بسیاری از سیاستمداران آمریکایی محسوب می شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۲۲:۴۷    
روحانی فرا رسیدن عید سعید قربان را به سران کشورهای اسلامی تبریک گفت .
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۲۲:۳۶    
امیر غفور با کسب 17 امتیاز عنوان امتیازآورترین بازیکن ایران مقابل روسیه را کسب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۲۲:۳۲    
خبرگزاری رویترز نوشته است که انتظار می رود جان بولتون در سفر به لندن از انگلیسی ها بخواهد در قبال ایران و چین موضعی سخت گیرانه تر اتخاذ کنند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۲۲:۲۵    
تیم ملی والیبال ایران با قبول شکست برابر روسیه در رقابت های انتخابی المپیک، شانس صعود به المپیک توکیو در سنت پترزبورگ را از دست داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۲۲:۱۶    
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین به اشغالگران صهیونیست هشدار داد که مسجد القصی خط قرمز بوده و ملت فلسطین در حمایت از آن سستی نخواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۲۲:۱۴    
منچستر یونایتد موفق شد در هفته اول لیگ برتر انگلیس در دیدار مقابل چلسی به پیروزی پرگل برسد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۲۲:۰۹    
تیم فوتبال منچستریونایتد در هفته اول رقابت های لیگ برتر انگلیس برتری قاطعانه ای به دست آورد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۲۲:۰۶    
سرمربی تیم فوتبال استقلال از هوادار نابینا و نوجوان این تیم در تمرین امروز استقبال گرمی به عمل آورد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۲۲:۰۳    
تیم فوتبال آوِس پرتغال علی رغم گلزنی مهرداد محمدی در اولین دیدار خود در لیگ پرتغال با نتیجه 2-1 مقابل بواویستا شکست خورد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۲۲:۰۳    
رؤسای جمهور ایران و ترکیه طی گفت وگوی تلفنی بر توسعه همکاری های دو کشور در همه عرصه ها تاکید کردند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۲۱:۵۵    
مدافع مد نظر باشگاه استقلال برای حضور در تست های پزشکی وارد تهران شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۲۱:۵۱    
هویت زن کوهنوردی که سه شنبه هفته ی پیش به قصد صعود عازم دماوند شده و از پنج شنبه 17 مرداد هیچ اطلاعی از او در دست نیست، مشخص شده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۲۱:۴۲    
به دنبال نمایش فیلم های مرتبط با برگزاری تجمعات غیرقانونی در روسیه در صفحات یوتیوب، یک نهاد نظارتی روسیه به شرکت آمریکایی گوگل هشدار داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۲۱:۳۰    
دروازه بان اسبق سیاه جامگان مورد تایید باشگاه استقلال قرار نگرفت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۲۱:۰۴    
دولت هند در آستانه فرا رسیدن عید سعید قربان،علیه مسلمانان منطقه مجددا اعمال محدودیت برقرار کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۲۰:۵۵    
تمرین نوبت عصر تیم پرسپولیس در غیاب چند بازیکن برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۲۰:۴۵    
دست نوشته حاج قاسم سلیمانی برای فرزندان شهید محرابی در حاشیه حضور امروز در منزل شهید گرانقدر.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۲۰:۴۱    
بی سیم چیِ ناخداصمدی، فرمانده مدافعین خرمشهر بر اثر انفجار دست راستش رو از دست میده و سریعا با بند پوتین دستش رو میبنده و دست قطع شده رو میذاره داخل کوله پشتی و به ماموریت ادامه میده.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۲۰:۳۹    
درگیری در جنوب طرابلس پایتخت لیبی امروز نیز با وجود اعلام آتش بس انسانی به مناسبت عید سعید قربان ادامه داشت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۲۰:۲۴    
رئیس دفتر اطلاع رسانی وزارت خارجه قطر به توئیت مضحک وزیر مشاور در امور خارجه امارات درباره نقش این کشور در یمن واکنش نشان داد و آن را تروریستی خواند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۲۰:۰۹    
ام الشهدا جنیدی مادر 4 شهید دفاع مقدس در دیدار با وزیر ارتباطات می گوید: دو فرزند من در یک سال به شهادت رسیدند اما آنقدر که از از وضعیت کنونی اقتصادی مردم ناراحت شدم از شهادت فرزندانم ناراحت نشدم.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۲۰:۰۴    
بازیکن جوان پرسپولیس به دلیل پیگیری کارهای کارت پایان خدمت در تمرینات این تیم حاضر نمی شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۲۰:۰۳    
دولت اردن طی دو هفته اخیر توصیه هایی از وزیر خارجه سابق آمریکا و نیز شخصیت های آگاه انگلیسی درباره معامله قرن دریافت کرده است و از طریق این رایزنی ها، با این طرح ضد فلسطینی ترامپ در حال تعامل است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۲۰:۰۲    
آرسنال در هفته اول رقابت های لیگ برتر انگلیس در دیدار مقابل نیوکاسل به پیروزی رسید.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۲۰:۰۰    
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز (یکشنبه) به منظور دیدار و گفتگو با مقامات قطری به دوحه سفر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۹:۴۳    
شرکت ایران خودرودراطلاعیه ای اعلام کرد: به منظورتکریم مشتریان درایام تعطیلات تابستانی صنعت خودروی کشور ، به مشتریان خودرو تحویل می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۹:۲۷    
باشگاه استقلال در هفته یک جلسه را برای حضور هواداران و نمایندگان رسانه ها در تمرین را در نظر می گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۹:۲۵    
سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه اعلام کرد که مسکو در برنامه ریزی های نظامی خود احتمال استقرار زرادخانه های هسته ای آمریکا در مناطق مختلف جهان را در نظر خواهد گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۹:۲۳    
سال پیش در چنین ایامی که مسلمانان جهان به دنبال برگزاری جشن قربان بودند، در وطن همه مسلمانان و حریم امن الهی، حادثه ای به وقوع پیوست که شادی چند هزار خانواده مسلمان در سراسر دنیا را به غم تبدیل کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۹:۲۰    
سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی صبح امروز 20 مرداد ماه، با حضور در منزل شهید مدافع حرم، شهید حسین محرابی، با خانواده ایشان دیدار کردند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۹:۱۸    
به دنبال تیراندای های مرگبار اخیر در آمریکا و با توجه به فصل بازگشایی مدارس، اینک والدین آمریکایی برای فرزندان خود کوله پشتی ضدگلوله می خرند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۹:۱۷    
وزیر امور خارجه ایران در دیدار سخنگوی انصارالله بر توقف هر چه سریع تر جنگ و رفع محاصره یمن، بر آمادگی کشورمان برای ارسال کمک های انسانی به این کشور تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۸:۵۶    
سرمربی تیم پرسپولیس گفت: همه بازی ها برای ما مهم است اما سه بازی قبل از دربی از همه مهم تر است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۸:۵۰    
رئیس جمهور هدف اقدامات برخی کشورهای فرامنطقه ای از جمله آمریکا در منطقه خلیج فارس را القای ناامنی در منطقه به جهانیان دانست و گفت: این اقدامات، مشکلات منطقه را پیچیده تر و خطرناک تر می کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۸:۴۵    
کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص برخی باشگاه ها اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۸:۴۴    
اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: از امشب و فردا روند کاهش دما انتظار می رود و ماندگاری هوای خنک تا پایان هفته ادامه دارد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۸:۲۵    
دوگانه سازش مقاومت، از جمله دوگانه هایی است که غربی ها برای دامن زدن به آن در ایران، مورد توجه قرار داده و روی آن کار می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۸:۲۱    
فروش ویژه محصولات کرمان خودرو با شرایط ذیل آغاز شد: اقساط بی بهره تحویل در سال 98 تخفیف 18٪ سالیانه برای کسانی که در زمان تحویل خودرو رو تسویه کنند. به همراه بیمه بدنه یکساله رایگان. ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۸:۱۳    
وزیر کشور کابینه عبد ربه منصور هادی ضمن انتقاد از سکوت ریاض در قبال تحولات عدن در جنوب یمن به شدت به امارات حمله کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۸:۱۳    
تور بلغارستان گلفام سفر بلغارستان با نام رسمی جمهوری بلغارستان در جنوب شرقی اروپا واقع شده است. فرهنگ های سازمان یافته ی ماقبل تاریخ - دوران نئولیتیک یا سنگی- در سرزمین کنونی بلغارستان رشد یافتند ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۸:۱۰    
ویزای شینگن برای سفر به بسیاری از کشورهای عضو اتحادیه اروپا ضروری است . در سال 1985، معاهده ای تحت عنوان معاهده شینگن بین سران کشورهای آلمان، فرانسه، هلند ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۸:۱۰    
یک رسانه انگلیس در گزارشی اعلام کرد: ملکه معتقد است سیاستمداران انگلیس افراد ناتوانی هستند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۸:۰۱    
تظاهرات گسترده مردمی در اعتراض به تحریم های آمریکا در ونزوئلا برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۸:۰۰    
رئیس فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی مهیای جنگ علیه این کشور می شود از آمادگی مقاومت برای مقابله با صهیونیستها خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۷:۵۴    
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در واکنش به حمله نظامیان صهیونیست به نمازگزاران در مسجد الاقصی، گفت مسلمان ها باید برای پایان دادن به این ظلم، متحد شوند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۷:۴۳    
دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس با عذرخواهی از مأمور نیروی انتظامی، گفت: برخورد نامناسب بنده با مأمور یگان امداد ناجا در بازی پرسپولیس و پارس جنوبی به دلیل فضای پراسترس بازی نهایی لیگ اتفاق افتاد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۷:۳۰    
مورینیو در اولین برنامه کارشناسی خود با کنایه ای سنگین از تیم های منچستری پذیرایی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۷:۲۲    
پلیس نروژ اعلام کرد حمله مسلحانه روز گذشته به مسجدی در این کشور، ماهیت تروریستی داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۷:۱۱    
خلاصه گزارش ماهانه اقلیم شرق عربستان منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۷:۰۴    
نوزادی که نیمه خرداد امسال از بیمارستان تامین اجتماعی شهریار ربوده شده بود، پیدا شد. این کودک 2 ماهه را زنی با لباس پرستاری ربوده بود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۶:۲۸    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: با گذشت 5 ماه از سال دولت گزارشی درباره مصوبه مجلس برای اختصاص 14میلیارد دلار به کالاهای اساسی ارائه نکرده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۶:۲۷    
باشگاه سومقایت جمهوری آذربایجان، از مهدی شریفی خرید جدید خود رونمایی کرد و به شکلی عجیب، بیانیه جذب او را منتشر ساخت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۶:۲۱    
دستیار اسبق کارلوس کی روش در سال های حضور مرد پرتغالی روی نیمکت تیم ملی ایران را به عنوان مربی تیم زیر 20 ساله های مردان این کشور منصوب شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۶:۱۵    
فرمانده انتظامی مشهد از دستگیری مادرشوهر و عروس سابقه دار و 3 زن دیگر از اعضای این خانواده که در اطراف پارک ملت، مجموعه باغ وحش و خیابان های شلوغ مشهد مرتکب 41 فقره سرقت شده اند، خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۶:۰۶    
بارسلونا در حالی از نیمار دور و دورتر می شود که سایه یک فاجعه در تعقیب این باشگاه است؛ پیوستن نیمار به رئال.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۶:۰۵    
باشگاه استقلال توضیحاتی درباره انتشار رقم قرارداد برخی بازیکنان این تیم ارائه کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۶:۰۲    
روزنامه انگلیسی نوشت اقدام اخیر دولت ترامپ در تحریم وزیر خارجه ایران با هدف اعمال سیاست فشار حداکثری علیه ایران، بیهوده و نگران کننده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۵:۵۹    
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۵:۵۲    
سخنگوی وزارت امور خارجه: با محدود کردن فعالیت وزیر امورخارجه کشورمان در شبکه های اجتماعی امریکایی صدای آقای ظریف در مجامع بین المللی اثرگذارتر خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۵:۴۸    
مهاجم فصل گذشته تیم پرسپولیس به تیم سومقایت آذربایجان پیوست.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۵:۴۷    
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران طی حکمی، امیر رضا خرم طوسی را به عنوان مدیرعامل جدید بنیاد تعاون ارتش منصوب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۵:۳۹    
"سعودی مثل هر دولت دیگری در دنیا به طور طبیعی متوجه است که آن قدرت گذشته آمریکایی ها دیگر از بین رفته است و همین طور متوجه شده است که به هر حال شرایط منطقه را نمی توان با قدرت های خارجی مدیریت کرد."