چهارشنبه ۳۰ مردادساعت ۰۵:۳۶Aug 2019 21

خبرهای مشرق نیوز 22 مرداد 1398 - mashreghnews.ir

 
مشرق نیوز 29 اسفند 1393 مشرق نیوز 29 اسفند 1394 مشرق نیوز 17 اسفند 1395 مشرق نیوز 29 اسفند 1396 مشرق نیوز 29 اسفند 1397 مشرق نیوز 31 فروردین 1398 مشرق نیوز 31 اردیبهشت 1398 مشرق نیوز 31 خرداد 1398 مشرق نیوز 31 تیر 1398 مشرق نیوز 1 مرداد 1398 مشرق نیوز 2 مرداد 1398 مشرق نیوز 3 مرداد 1398 مشرق نیوز 4 مرداد 1398 مشرق نیوز 5 مرداد 1398 مشرق نیوز 6 مرداد 1398 مشرق نیوز 7 مرداد 1398 مشرق نیوز 8 مرداد 1398 مشرق نیوز 9 مرداد 1398 مشرق نیوز 10 مرداد 1398 مشرق نیوز 11 مرداد 1398 مشرق نیوز 12 مرداد 1398 مشرق نیوز 13 مرداد 1398 مشرق نیوز 14 مرداد 1398 مشرق نیوز 15 مرداد 1398 مشرق نیوز 16 مرداد 1398 مشرق نیوز 17 مرداد 1398 مشرق نیوز 18 مرداد 1398 مشرق نیوز 19 مرداد 1398 مشرق نیوز 20 مرداد 1398 مشرق نیوز 21 مرداد 1398 مشرق نیوز 22 مرداد 1398 مشرق نیوز 23 مرداد 1398 مشرق نیوز 24 مرداد 1398 مشرق نیوز 25 مرداد 1398 مشرق نیوز 26 مرداد 1398 مشرق نیوز 27 مرداد 1398 مشرق نیوز 28 مرداد 1398 مشرق نیوز 29 مرداد 1398 مشرق نیوز 30 مرداد 1398 
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۲۲:۱۲    
به گزارش مشرق ، سید میعاد صالحی رئیس جوان سابق صندوق بازنشستگی کشور در صفحه شخصی خود در توییتر پس از برکناری اش نوشت:
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۲:۳۱    
محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه در نامه ای به فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی، خواستار رعایت ممنوعیت واردات برنج در گمرکات شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۰۴:۰۰    
حمله یک غاز وحشی به چند نظامی آمریکایی موجب برهم ریختن صف نظامیان شد و بسیاری از آنها را از محل فراری داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۰۳:۰۰    
بی بی سی عنوان کهن ترین سازمان رسانه ای جهان را یدک می کشد و مدعی صداقت و بیطرفی است؛ اما بررسی تکنیک های این بنگاه خبرپراکنی برای القای مطلب به مخاطب، نشان می دهد که اینطور نیست.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۲۲:۵۷    
"شائول بن کیش" فعال یهودی منتقد رژیم صهیونیستی، با انتشار فیلمی از حمله نیروهای اسرائیل به یک کنیسه، به دلیل انتقاد از سیاست های تل اویو خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۲۲:۰۰    
ناظران و رسانه های مستقل، چندگانگی در ملاک های ارزش گذاری را با رسالت خبری ناسازگار می دانند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۲:۵۴    
ایران حضور اسرائیل را کاملا در تضاد با امنیت ملی خود تلقی کرده و حتی برخلاف گذشته، اینبار فقط آب های سرزمینی ایران خط قرمز نخواهد بود، بلکه نیروهای رژیم صهیونیستی در کل خلیج فارس تحمل نمی شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۱:۵۷    
عکسی از سرمربی سابق تیم ملی ایران در صفحه توییتر فیفا منتشر شده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۰:۲۷    
به بهانه انتشار عکس یک بازیگر ناشناخته با حضور تیم تشریفات و بادیگارد در فضای مجازی سراغ استدلال سلبریتی هایی رفتیم که از این طریق سر خط اخبار قرار گرفتند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۰:۰۹    
نایب ریس هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: استراماچونی با استقلال قرارداد دارد و به طور حتم هدایت این تیم را در لیگ نوزدهم بر عهده خواهد داشت و در اولین بازی فصل جدید روی نیمکت آبی پوشان خواهد نشست.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۰۹:۵۹    
سردار طلایی نیک گفت: هفته آینده خبر خوشی را در عرصه نظامی شاهد خواهید بود که نشان از توانمندی های کشور ما در این عرصه و قدرت بازدارندگی نظام اسلامی ایران دارد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۰۹:۴۶    
با اجرای حکم تعلیق سامانه "تی تک" پرونده قربانیان داروی تقلبی اوستین دوباره باز شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۰۹:۱۰    
شاید روزی که سید مهدی رحمتی کاپیتان و دروازه بان آبی پوشان پایتخت تهران را به مقصد مشهد ترک کرد کسی تصور نمی کرد که این تیم برای انتخاب دروازه بان دوم خود با مشکل مواجه شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۰۹:۰۴    
رژیم آمریکا و اذناب این رژیم بویژه صهیونیست ها و سعودی ها یدطولایی در مظلوم کشی و جنگ افروزی در اقصی نقاط دنیا دارند ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۰۸:۲۳    
محسن فروزان گفت: وقتی پیشنهاد خوب داخلی دارم منطقی نیست به لیگ های کوچک خارجی بروم.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۰۸:۱۹    
جلسه مدیران بارسلونا و پاری سن ژرمن بدون هیچ پیشرفت قابل توجهی در مورد انتقال نیمار به پایان رسید.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۰۷:۵۸    
یک جوان 22 ساله هندی که خودروی جگوار می خواست، BMW هدیه پدرش را به داخل رودخانه انداخت. عملیات بیرون کشیدن این خودرو پنج ساعت طول کشید و مقامات نیز گفتند جوان خطاکار باید برای این عمل مجازات شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۰۵:۳۰    
ریزش سقف یک ساختمانِ نیمه تخریب شده در فلسطین، به مرگ یک کودک و مجروحیت شدید 8 تن دیگر منجر شد. این ساختمان که در یکی از اردوگاه های غزه قرار داشت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۰۶:۰۰    
دولت پاکستان تولید ، فروش و استفاده از کیسه های پلاستیکی را از تاریخ 14 اوت در اسلام آباد ممنوع کرده است .
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۰۴:۳۰    
یک روان پزشک مهمترین ویژگی اختلالات اضطرابی در افراد و تفاوت آن با استرس را بیان کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۰۳:۳۰    
فرمانده انتظامی شهرستان برخوار از غرق شدن پدر و فرزندی در استخر آب خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۰۴:۰۰    
هاروارد قدیمی ترین ویکی از معتبرترین دانشگاه های دنیا است که به صورت خصوصی اداره می شود.سرمایه این دانشگاه از محل وقف علاقمندان به علم تامین می شود که از شهروندان خواسته شده است میزان آن را حدس بزنند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۰۱:۵۰    
روزنامه دولتی ایران درباره محاکمه (دیرهنگام) معاون ارزی بانک مرکزی مدعی شد برخورد با متخلفان دولتی حیف ومیل 18 میلیارد دلار ارز، ریسک تصمیم گیری را از مدیران می گیرد!
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۰۰:۲۲    
همین که سازمان سینمایی بتواند تا پایان دوره خویش چند پردیس سینمایی مدرن در نقاطی محروم همچون سیستان و بلوچستان یا کهگیلویه و بویراحمد ایجاد کند کافی است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۰۰:۰۲    
یک روزنامه اصلاح طلب می گوید بازگشت کارت سوخت که در دولت روحانی حذف شد، موجب صرفه جویی 10 تا 12 میلیون لیتری روزانه در مصرف بنزین می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۳:۵۳    
نیروی انتظامی تلاش کرد که با رویکرد چندمرحله ای روی موضوع تمرکز کرده تا عملکردش منجر به اصلاح اجتماعی شود. شاید بتوان گفت یکی از نهادهایی که نمره خوبی از این اقدامات گرفته، نیروی انتظامی است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۳:۴۴    
انتخاب رئیس سازمان تیم های ملی ایران به عنوان عضو کمیته فنی فوتسال حرف و حدیث هایی را به وجود آورده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۳:۴۰    
در حالی که ماجرای چگونگی تعیین قیمت 4200 تومان برای ارز دولتی و نحوه برباد رفتن 18 میلیارد دلار ارز دولتی هنوز حل نشده عده ای می کوشند ماجرا را در حد سوءمدیریت تقلیل دهند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۳:۳۲    
شاگردان ژاوی موفق شدند در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا الدحیل را شکست دهند و راهی مرحله بعد شوند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۳:۲۹    
اظهارات یکی از وزرای رژیم صهیونیستی در خصوص تغییر وضعیت مسجد الاقصی واکنش فلسطینیان و اردن را در پی داشت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۳:۲۱    
به گزارش مشرق ، سیدکمیل باقرزاده در صفحه اینستاگرام خود درباره پیام معنادار رهبر انصارالله به رهبر انقلاب نوشت: ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۳:۱۷    
چرا استراتژی اصلاح طلبان رادیکال برای گران فروختن حضور در انتخابات اثر سیاسی خاصی ندارد؟
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۳:۱۳    
به گزارش مشرق ، یک فعال رسانه ای در صفحه شخصی خود در توییتر درباره دیدار هیأتی از جنبش انصارالله یمن با رهبر انقلاب، نوشت:
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۳:۰۹    
معاون تربیت و آموزش ناجا از افتخارآفرینی جمهوری اسلامی ایران (ناجا) در مسابقات قهرمانی پلیس های جهان پس از 13 سال خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۳:۰۵    
ترامپ پس از آزمایش دو فاز تحریم و نظامی که نتوانست نه تبدیل به اعتراض اجتماعی در ایران شود و نه موجب عقب نشینی ایران، در فاز جدید باردیگر به سراغ دیپلماسی خواهد رفت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۳:۰۰    
اگر برجام را (فارغ از مفید یا خسارت بار بودن) از کارنامه شش ساله دولت برداریم، تقریبا هیچ چیزی ته سبد باقی نمی ماند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۲:۵۶    
نمایندگان کشورمان به 2 مدال طلا و یک مدال برنز مسابقات پنج وزن نخست رقابت های کشتی آزاد جوانان جهان در استونی دست یافتند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۲:۵۳    
چه کسی فکر می کرد آجیل مشکل گشا، خودش به مشکل مردم تبدیل شود؟!
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۲:۴۵    
باشگاه بارسلونا برای بازگشت نیمار پیشنهاد هنگفتی را به باشگاه پاری سن ژرمن داده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۲:۴۴    
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۲:۴۱    
معاون اول رئیس جمهور گفت: نمی توان گفت که همه مشکلات اقتصادی به دلیل تحریم هاست، بلکه بخشی از آن به دلیل سیاست های اشتباه ما بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۲:۳۲    
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: قطعاً فضای مجازی آسیب هایی دارد و باید تلاش کنیم با کاهش این آسیب ها از این فضا برای اهداف بلندمدت نظام جمهوری اسلامی ایران استفاده کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۲:۳۱    
هم زمان با روز مقاومت اسلامی و دهه امامت و ولایت، آستان قدس رضوی از مُهر منسوب به نخستین نائب امام زمان(عج) اهدایی سیدحسن نصرالله به رهبر انقلاب اسلامی(مدظله) رونمایی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۲:۳۰    
فدراسیون جهانی فوتبال، تیم آبی پوش شهر منچستر را به خاطر نقض یکی از قوانین این سازمان مجازات کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۲:۲۲    
هواپیمای ناتو اف 16 روی آب های بی طرف بالتیک سعی داشت به هواپیمای حامل وزیر دفاع روسیه نزدیک شود، اما خلبانان سوخو 27 اجازه ندادند که اف 16 ناتو به سمت هواپیمای وزیر دفاع حرکت نماید.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۲:۱۵    
وزارت دفاع آمریکا رسما قرارداد خرید سامانه دفاع موشکی ساخت رژیم صهیونیستی موسوم به گنبد آهنین را امضا کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۲:۱۲    
فرمانده نیروی زمینی سپاه با تیربار گرینوف در دوره آموزشی نیروهای سپاه در شرق کشور در حالی که ایستاده است، 400 گلوله را شلیک می کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۲:۰۱    
مدیرعامل باشگاه تراکتور پیام تشکر و قدردانی از حضور پرشور هواداران در جشن خانوادگی ولایت و امامت که به همراه رونمایی از لوگو و پیراهن تراکتور بود، صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۲:۰۰    
یک پایگاه اینترنتی در کشور جمهوری چک، ابراز نارضایتی سرمربی ایتالیایی تیم فوتبال استقلال را مقدمه ای برای تکرار یک اتفاق آشنا برای مردم این کشور دانسته است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۱:۵۱    
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهریار از دستگیری زن کودک ربای بیمارستان تأمین اجتماعی این شهر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۱:۴۱    
توانا بود هر که دارا بود ، این عبارت را شوخ طبع ها به کار می برند. محض مزاح است و قصد و غرضی هم ندارند اما چنین عبارت مزاح آمیزی دست کم در نتایج کنکور امسال مصداق داشته است!
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۱:۲۹    
تمرین امروز تیم فوتبال استقلال با حضور مدافع فصل گذشته این تیم برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۱:۲۱    
سفیر ایران در کپنهاگ با اشاره به گزارش یک شبکه تلویزیونی بیان کرد: حمایت در پارلمان ⁧دانمارک⁩ از مشارکت در ائتلاف دریایی در ⁧خلیج فارس⁩ کمرنگ تر شده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۱:۱۱    
تیم فوتبال جوانان در ادامه مسابقات کافا در سومین مسابقه پیاپی خود نیز به پیروزی رسید.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۱:۱۰    
مرکز رسانه ای انصارالله دقایقی پیش خبر داد که سخنگوی جنبش انصارالله یمن، ساعتی پیش نامه سیدعبدالملک بدرالدین حوثی رئیس این جنبش را به حضرت آیت الله خامنه ای تقدیم کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۰:۵۸    
دختر شیخ ابراهیم زکزاکی خبر داد که پدر وی در هند کاملا آزاد نبوده و تنها اجازه دارد در بیمارستان باشد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۰:۵۶    
گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از ثبات قیمت ها در انواع خودروهای داخلی در بازار دارد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۰:۵۳    
رهبر انقلاب بی تفاوتی دنیای غرب را در قبال جنایاتی که در یمن و فلسطین رخ می دهد، یک نمونه از واقعیات دنیای امروز برشمردند و افزودند: باید با این قدرتهای جنایتکار، با قدرت ایمان و مقاومت مواجه شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۰:۲۸    
در مراسمی که باشگاه تراکتور ترتیب داده بود از لوگوی جدید این باشگاه به صورت رسمی با حضور هواداران رونمایی شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۰:۲۶    
ایران، ترکیه و روسیه قرار است در نشست بعدی مذاکرات روند آستانه که این بار در ترکیه برگزار می شود، شرکت کنند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۰:۲۴    
یوفا از توپ بازی فرداشب لیورپول و چلسی در سوپرکاپ اروپا رونمایی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۰:۰۳    
یکی از فرماندهان وابسته به دولت منصور هادی گفت: عربستان سعودی، زیر قول خود زده و به نیروهای منصور هادی کمکی نکرده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۹:۵۹    
تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز سه شنبه را با توپ های جدید و زیر نظر کادر فنی برگزار کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۹:۵۷    
به گزارش مشرق، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان روز سه شنبه در پیامی توئیتری خاطرنشان کرد دخالت های آمریکا در منطقه خلیج فارس مهم ترین عامل ناامنی در این منطقه است. ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۹:۵۶    
وینکو بگوویچ، سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان اطمینان دارد این تیم در فصل پیش رو وضعیت خوبی خواهد داشت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۹:۳۴    
نویسنده کتاب من زنده ام با بیان اینکه 23 روز از جنگ گذشته بود که من اسیر شدم، گفت: به دلیل وجود نامه فرمانداری در جیب لباسم، فکر کردند ژنرال زن ایرانی را اسیر گرفته اند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۹:۲۴    
محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش انصارالله یمن و هیئت همراه عصر امروز (سه شنبه) با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۹:۱۳    
کارشناس پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: در سه روز آینده در شرق، جنوب شرق و شمال شرق کشور وزش باد شدید و گردوخاک پیش بینی می شود که این شرایط در زابل شدت بیشتری دارد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۸:۵۸    
رئیس کمیته داوران یوفا در کنفرانسی به تشریح چرایی استفاده از VAR در مسابقات فوتبال پرداخت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۸:۵۵    
نیروهای ارتش و انصارالله یمن در عملیات وسیع در مناطق کوهستانی، 37 مقر شبه نظامیان وابسته به ائتلاف سعودی را به کنترل خود در آوردند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۸:۵۴    
در حالی که دولت آمریکا احتمال ورود اقتصاد این کشور به رکود را حدود 20 درصد ارزیابی کرده است، اما کارشناسان بانک های مطرح آمریکایی این رقم را حداقل 33 درصد عنوان کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۸:۳۵    
یک روزنامه صهیونیستی خبر داد که بسیاری از نظامیان اسرائیلی که در نزدیکی غزه مستقر هستند دچار بیماری های روحی و روانی شده اند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۸:۳۴    
کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال در آرای جدید خود، باشگاه های پرسپولیس، نساجی و شهر خودرو را محکوم کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۸:۳۳    
چپ دست ها وقتی به اجبار از دست راست استفاده می کنند، به رفتار خود آگاهند به همین دلیل هم خلاقیت بیشتری از خود نشان می دهند و هم باهوش لقب می گیرند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۸:۱۳    
یک مقام وزارت امور خارجه انگلیس ادعا کرد تصمیم گیری در مورد نفتکش توقیف شده ایرانی بر عهده دولت محلی جبل الطارق است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۸:۰۱    
سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو خراسان گفت: به عنوان یک مربی حق دارم تا نسبت به کمبود امکانات تیمم گلایه کنم.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۷:۴۹    
وزیر امور خارجه ایران با تاکید بر اینکه حزب الله امکان شکست رژیم صهیونیستی را به دنیا ثابت کرد، افزود: دنیا مدیون مقاومت لبنان دربرابر تروریسم تکفیری و استکبار رژیم صهیونیستی است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۷:۴۶    
"حسن عباسی" تحلیل گر ارشد مسائل سیاسی و اجتماعی بازداشت شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۷:۴۴    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعلام کرد: حدود 40 میلیارد تومان از حقوق های نجومی بازپس گرفته و به خزانه دولت بازگشت داده شده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۷:۴۳    
وزیر ارتباطات گفت: آزمایش های ماهواره مخابراتی ناهید به اتمام رسیده و کار هماهنگ سازی برای عملیات پرتاب با همکاران ما در وزارت دفاع تا چند روز آینده تکمیل می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۷:۴۰    
گمرک ایران در بخشنامه ای به گمرکات اجرایی با اشاره به مصوبه ستاد تنظیم بازار تاکید کرد، واردات برنج به کشور مجاز است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۷:۳۷    
لیستی از گرانقیمت ترین بازیکنانی که به تیم های دیگر قرض داده شده اند منتشر شده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۷:۳۳    
به گزارش مشرق، کاظم جلالی ، نماینده مردم تهران در مجلس، در توییتر خود در زمینه رمزارزها نوشت:
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۷:۲۶    
پویش مردمی رزق علوی در فضای مجازی به صورت خودجوش بین مردم در حال گسترش است و کاربران با گذاشتن تصاویری و یا جملاتی در تایید این پویش و ثواب عظیم آن شریک شده اند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۷:۱۲    
خبرنگار معتبر اسپانیایی از جرئیات مذاکره امروز بارسلونا و پاری سن ژرمن پرده برداشت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۷:۰۵    
به گزارش مشرق، صفحه اینستاگرام اینستاخبری در تازه ترین پست خود تصاویر ماهواره ای از خانه خدا در روز عرفه را منتشر کرد. ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۶:۴۱    
تا بحال شده به دنبال یک قطعه یراق خاص مثلا یک نوع آرام بند با برند خاص بگردید اما این امکان براتون فراهم نباشه که به یک بازار بزرگ یراق آلات رجوع کنید و یراق مورد نظر خودتون رو پیدا و خریداری نمایید؟ ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۶:۳۸    
به گزارش مشرق، یک فعال رسانه ای در صفحه شخصی خود در توییتر تصویری از امام جمعه جوان تهران، حجت الاسلام حاج علی اکبری را بدون تشریفات در فرودگاه مهرآباد، منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۶:۳۶    
پیدا کردن پزشک متخصص زنان شیراز، یکی از مسائلی است که امروزه افراد زیادی با آن درگیر هستند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۶:۳۳    
روزنامه فرامنطقه ای با بیان اینکه انگلیس مزه اهانت در دریا را از دست ایران چشید، به ناکامی ریاض در یمن اشاره کرد و نوشت: واشنگتن می داند شکست ریاض در جنگ یمن به معنای پایان حکومت آل سعود است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۶:۳۲    
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان از احداث 150 واحد مسکونی و تعمیر 300 منزل آسیب دیده برای سیل زدگان استان خوزستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۶:۲۹    
زمان اولین بازی استقلال در لیگ جدید از سوی این باشگاه اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۶:۲۶    
معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی از تمدید تاریخ اعزام به خدمت مشمولان غیرغایبی که مجاز به انتخاب رشته در آزمون ورودی سال 98 دانشگاه ها شده اند، خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۶:۲۵    
جک استراو وزیر خارجه سابق انگلیس در توصیف علاقه شدیدش به ایران و سفر توریستی به این کشور از یکی از همکارانش نقل می کند: وقتی کِرم ایران بگیری، دیگر درمان شناخته شده ای برای آن وجود ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۶:۲۴    
شیخ زکزاکی رهبر شیعیان نیجریه پس از فشار افکار عمومی بر دولت نیجریه برای انجام امور درمانی به همراه همسرش وارد هند شدند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۶:۲۳    
یروی دریایی کره جنوبی اعلام کرد، قصد دارد یک دسته از نظامیان خود را امروز (سه شنبه) برای "مبارزه با دزدی دریایی" به خلیج عدن اعزام کند
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۶:۲۲    
سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت بتن ریزی واحد دوم نیروگاه اتمی بوشهر اواخر مهرماه سال جاری انجام می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۶:۱۹    
سازمان لیگ فوتبال ایران قصد دارد تنها برنامه سه هفته نخست رقابت های لیگ برتر نوزدهم را مشخص کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۶:۱۸    
در پی ادامه درگیری مرزی در کشمیر، نیروهای ارتش پاکستان انتقال تسلیحات نظامی را به پایگاه هوایی سکردو در نزدیکی مرز هند آغاز کردند.