یکشنبه ۲۹ اردیبهشتساعت ۲۰:۵۹May 2019 19

می متالز (me-metals.ir)

می متالز 29 اسفند 1397 می متالز 1 فروردین 1398 می متالز 1 اردیبهشت 1398 می متالز 2 اردیبهشت 1398 می متالز 3 اردیبهشت 1398 می متالز 4 اردیبهشت 1398 می متالز 5 اردیبهشت 1398 می متالز 6 اردیبهشت 1398 می متالز 7 اردیبهشت 1398 می متالز 8 اردیبهشت 1398 می متالز 9 اردیبهشت 1398 می متالز 10 اردیبهشت 1398 می متالز 11 اردیبهشت 1398 می متالز 12 اردیبهشت 1398 می متالز 13 اردیبهشت 1398 می متالز 14 اردیبهشت 1398 می متالز 15 اردیبهشت 1398 می متالز 16 اردیبهشت 1398 می متالز 17 اردیبهشت 1398 می متالز 18 اردیبهشت 1398 می متالز 19 اردیبهشت 1398 می متالز 20 اردیبهشت 1398 می متالز 21 اردیبهشت 1398 می متالز 22 اردیبهشت 1398 می متالز 23 اردیبهشت 1398 می متالز 24 اردیبهشت 1398 می متالز 25 اردیبهشت 1398 می متالز 26 اردیبهشت 1398 می متالز 27 اردیبهشت 1398 می متالز 28 اردیبهشت 1398 می متالز 29 اردیبهشت 1398 
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - امروز در بورس انرژی نفتای سبک پالایش نفت شیراز در رینگ داخلی به میزان 10 هزار تن عرضه می شود.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
می متالز - شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با رشد 103 واحدی به رقم 212 هزار و 851 واحد رسید.
  ۵ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
می متالز - طبق اعلام کمیته اجرای طرح رجیستری، رجیستری موبایل مسافری به شکل فعلی از اول خرداد لغو می شود و از ماه آینده این سامانه فقط پذیرای گوشی های مسافران واقعی خواهد بود که این مهلت به هیچ وجه ...
  ۵ ساعت پیش    
می متالز - 400 هزار معدن ثبت شده در کشور وجود دارد که با راه اندازی 100 معدن فراوری می توان 600 هزار فرصت شغلی ایجاد کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
می متالز - رئیس اتاق مشترک ایران و افغانستان با اشاره به اینکه فعالیت های تجاری ایران و افغانستان محدود است، گفت: لغو فعالیت آرین بانک تاثیری در مبادلات تجاری دو کشور ندارد.
  ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
می متالز - یک کارشناس اقتصادی با تشریح مزایا و معایب ارز 4200 تومانی، گفت: دولت به جای پرداخت یارانه نقدی بهتر است به مردم بن کارت یا کالا بدهد.
  ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
می متالز - رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) با اشاره به اینکه به 20 هزار نفر در مرحله اول که در سیل های اخیر توانایی تکمیل واحدهای خود را ندارند تسهیلات پرداخت خواهد شد ...
  ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
می متالز - سرپرست سازمان مالیاتی از افزایش سهم شهرداری ها از مالیات و عوارض ارزش افزوده گفت: در لایحه اصلاح و دائمی شدن قانون مالیات بر ارزش افزوده، محدودیتی در نظام بودجه شهرداری ها ایجاد نشده است.
  ۵ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
می متالز - رییس کمیسیون اقتصادی مجلس از شناسایی تکالیف دستگاه ها در اجرای قوانین کسب و کار خبر داد و افزود: بزودی شاهد تحولاتی در فضای کسب و کار خواهیم بود.
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - خبرگزاری ترند آذربایجان به کاهش نرخ 28 ارز مختلف در ایران واکنش نشان داد.
  ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - رئیس انجمن مراکز اسقاط خودروهای فرسوده از انباشت 80 هزار گواهی اسقاط خودرو فرسوده در مراکز اسقاط خبر داد و گفت ...
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: تاکنون 30 درصد از 68 واحد صنعتی دارای R&D مشمول توانمندسازی و توسعه اشتغال پایدار در سامانه "تاپ" وزارت صنعت ...
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - فرایند اعلام آمار تولید اصناف تولیدی، جهت اخذ آمار ماهیانه بر روی سامانه بهین یاب قرار گرفت.
  ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران با معاون وزیر صنعت جمهوری چک که به منظور حضور در کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و چک به تهران آمده است ...
  ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - در حالی که براساس اصل 44 قانون اساسی ادغام شرکت های دولتی با خصوصی غیرقانونی است شرکت های آبفای شهری با روستایی بصورت چراغ خاموش و بدون هماهنگی با دولت و مجلس در حال ادغام شدن هستند.
  ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
می متالز - گزارش هفتگی پیش رو به مقوله افزایش سرمایه های بورسی از مرحله صدور مجوز توسط سازمان بورس تا ثبت آن در اداره ثبت شرکت ها به مقوله شرایط خرید آنلاین حق تقدم استفاده نشده اشاره دارد.
  ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
می متالز - مدیرعامل صندوق توسعه صنایع دریایی گفت: سال گذشته در قالب تفاهمنامه با صندوق کارآفرینی امید به منظور اشتغال زایی و بهبود وضعیت معیشتی ساحل نشینان به 87 نفر از فعالان حوزه دریا مبلغی حدود ...
  ۶ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
می متالز - سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران و مسئول اجرای پروژه اقتصاد مقاومتی در حوزه صادرات از برگزاری نخستین جلسه شورای مشورتی رؤسای اتاق های مشترک بازرگانی ایران و کشورهای همسایه با توجه به پروژه ...
  ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
می متالز - رییس اتاق بازرگانی ایران و قطر می گوید، تجارت مدرن در بسترهای الکترونیکی و شفاف در بازارهای دنیا رایج است و ما نیز می توانیم از بستر و مکانیزم های بورس کالا برای تسهیل تجارت با قطر استفاده ...
  ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
می متالز - رییس کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران گفت: هر عاملی که بازارها را از روند طبیعی خود خارج کند، موجب التهاب می شود ...
  ۶ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
می متالز - مدیرکل دفتر صنایع معدنی وزارت صمت گفت: امروز صادرات از اهمیت بالایی برخوردار است و به دلیل کاهش ارزش پول ملی، صرفه بالایی پیدا کرده است، اما اولویت اول کشور، تامین نیاز داخلی است.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - مدیر روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان جنوب اظهار کرد: این شرکت برنامه استراتژیک روابط عمومی و نظام مسئولیت اجتماعی را در دستور کار خود قرار داده است.
  ۶ ساعت پیش    
می متالز - معاون امور معادن وزارت صنعت، معدن و تجارت در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دوسیما گفت: با گذشت 8سال از اجرای قانون جدید معادن، هنوز پنجره واحد برای سرمایه گذاران در بخش معدن ایجاد نشده است.
  ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
می متالز - اخیرا نخست وزیر پاکستان نامه ای به مقامات آمریکایی نوشته است تا آنها تکلیف خط لوله صادرات گاز ایران به پاکستان را روشن کنند و در صورت اجازه آمریکا اقدام به تکمیل این خط لوله و واردات گاز ...
  ۶ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
می متالز - رئیس کمیسیون صنایع و معادن اتاق بازرگانی ایران گفت: 400 هزار معدن ثبت شده در کشور وجود دارد که با راه اندازی 100 معدن فرآوری می توان 600 هزار فرصت شغلی ایجاد کرد.
  ۷ ساعت پیش    
می متالز - رونق صنعت ساخت وساز در باماکو پایتخت کشور مالی در غرب افریقا، منجر به افزایش تقاضا برای آجر شده است.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم از برنامه ریزی ها برای ساخت دومین واحد کربنات کلسیم کشور در استان قم پس از بوشهر خبر داد.
  ۷ ساعت پیش    
می متالز - اگر به آنچه بر زبان ها رانده می شود گوش سپارید، می توانید چشم انداز بازار زغال سنگ را در یک واژه خلاصه کنید؛ انزوا.
  ۷ ساعت پیش    
می متالز - یکی از مشکلاتی که تولیدکنندگان بخش خصوصی در صنعت فولاد همواره با آن روبه رو هستند، این است که دولت در تصمیم گیری های خود ...
  ۷ ساعت پیش    
می متالز - ضعف قوانین و سرعت بالای استخراج ذخایر معدنی، 2 عاملی است که آینده معدنکاری هند را در هاله ای از ابهام فرو برده است.
  ۷ ساعت پیش    
می متالز - منطقه ویژه صنایع انرژی بر پارسیان در چند سال گذشته در دولت های یازدهم و دوازدهم فعالیت های قابل توجهی را انجام داده است.
  ۷ ساعت پیش    
می متالز - گچ یکی از مصالحی است که از گذشته های دور مورد استفاده بوده است.
  ۷ ساعت پیش    
می متالز - کشور از ظرفیت زیاد مواد اولیه معدنی فلزی و غیرفلزی به ویژه سنگ های تزئینی و نما برخوردار است.
  ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - دغدغه فعلی تولیدکنندگان 2 موضوع مهم و مشترک برای حفظ و توسعه تولید یعنی کمبود نقدینگی و فشار مالیاتی است که به گفته کارشناسان اصلاح نظام مالیاتی کلید حل هر دو مشکل است.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - معد نکاری مثل سایر بخش های تولیدی و صنعتی کشور یک فعالیت اقتصادی است.
  ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
می متالز - مشارکت کنندگان بازار سهام در دو ماه آتی اطلاعات مهمی را دریافت می کنند که احتمالا تا حدی ابهام های موجود در زمینه آثار رویدادهای جاری بر وضعیت شرکت ها را برطرف می کند ...
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - به نظر می رسد که صنعت فولاد چین به سال ها زمان نیاز دارد تا توازن عرضه و تقاضا را در این بخش به دست آورد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - شرکت معدنی واله برزیل اعلام کرده در معدن گنگو سوکو که از سال 2016 غیر فعال بوده تحرکاتی در یکی از شیب های شمالی آن مشاهده کرده که نگرانی از شکست سد را تا هفته آینده مطرح کرده است.
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - گذر از شرایط تحریمی فعلی که ابعاد آن از دوره قبلی تحریم ها بیشتر است، نیازمند اعتماد به مدیران شرکت های بزرگ است.
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - مهندس ناصر تقی زاده، طی احکامی جداگانه سرپرست معاونت مدیرعامل و مدیر مجتمع و همچنین سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی گل گهر را منصوب کرد.
  ۸ ساعت پیش    
می متالز - مجتمع فولاد خراسان براساس گزارش حسابرسی نشده در دوره 12 ماهه منتهی به 29 اسفند 97 به ازای هر سهم 471 ریال سود محقق کرده است.
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - امروز نخستین محموله از شمش فولاد شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در تالار صنعتی بورس کالای ایران عرضه و به فروش رسید.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
می متالز - تولید نفت روسیه در روزهای نخست ماه می (اردیبهشت- خرداد 98) سال جاری میلادی کمتر از سطح تعیین شده در توافق جهانی کاهش تولید نفت بود.
  ۸ ساعت پیش    
می متالز - موجودی سنگ آهن در انبارهای بنادر چین به کمترین سطح 19 ماهه اخیر رسید.
  ۸ ساعت پیش    
می متالز - با وجود رشد 13 درصدی تولید فولاد چین در ماه آوریل 2019 و رشد 10 درصدی در مجموع سال 2019 تا به امروز، موجودی انبارهای بیلت تانگشان چین همچنان نزولی است و طی 2 ماه اخیر ...
  ۸ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
می متالز - با تشدید اختلافات بین چین و آمریکا بر سر مسائل تجاری، این کشور در حال فروش گسترده اوراق قرضه وزارت خزانه داری آمریکا است.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
می متالز - دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان معتقد است که قیمت گذاری سیمان، تاثیرات منفی در تولید این صنعت خواهد داشت.
  ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - آمارهای رسمی روسیه از کاهش رشد تولید ناخالص داخلی این کشور خبر می دهد.
  ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - شرکت نفت جی روز یکشنبه 29 اردیبهشت ماه تعداد 12 قرارداد قیر 6070 صادراتی را با حجم کل 210 هزار تن در قالب قراردادهای کشف پریمیوم در بورس کالای ایران عرضه خواهد کرد که این قراردادها در 6 ...
  ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - فولاد میانه آگهی مناقصه یک مرحله ای با ارزیابی کیفی و مالی "خرید مواد شیمیایی مصرف یک ساله واحد WTP" را به فراخوان گذاشت.
  ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
می متالز - مدیر مجتمع پتاس خور و بیابانک گفت: میزان تولید و استخراج این مجتمع طی سال 97 نسبت به سال ماقبل آن افزایش یافت.
  ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - نائب رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: در ماه های گذشته دشواری تامین مالی و رویه های ممیزی در دریافت مالیات دو مشکل پیش روی فضای کسب و کار بوده اند.
  ۸ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
می متالز - بررسی ها نشان می دهد، از حدود دو هزار و 700 دستگاه خودرو پروانه شده در 4ماه گذشته، تعداد قابل توجهی از گمرک های مختلف ترخیص شده است.
  ۸ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
می متالز - سازمان امور مالیاتی، دستورالعمل جدید مربوط به محل اخذ مالیات و عوارض واحدهای تولیدی را ابلاغ کرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - رئیس کل بانک مرکزی تاکید دارد اسامی صادرکنندگانی که تا به حال ارز را بر نگردانده اند به مرجع قضایی اعلام شده است.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
می متالز - رییس هیات مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون: روابط عمومی از مهمترین بخش های هر سازمان محسوب می شود.
  ۹ ساعت پیش   + ۸۱ سایت دیگر  
می متالز - جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی امروز به ریاست رییس جمهور و با حضور روسای قوه مقننه و قضائیه و دیگر اعضاء تشکیل و طرح تسهیل و رفع موانع تولید در جهت رونق تولید و توانمندسازی بنگاه های ...
  ۹ ساعت پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
می متالز - بانک دی در راستای افزایش ضریب امنیت تراکنش ها و به حداقل رساندن تهدیدهای سایبری ، امکان استفاده از رمز دوم یکبار مصرف کارت را برای مشتریان فراهم کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
می متالز - آیفکس، شاخص فرابورس در پایان معاملات روز گذشته با 29 واحد رشد به 2612 واحد رسید.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
می متالز - مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران معتقد است در صورت مدیریت مناسب می توان کشور را در شرایط دشوار اداره کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - در حالی که فشارهای آمریکا علیه ونزوئلا به اوج خود رسیده، بانک مرکزی این کشور حدود 570 میلیون دلار از ذخایر طلای این کشور را به فروش رساند.
  ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
می متالز - مشاور رییس سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: پنج میلیون مشمول سهام عدالت، برای گرفتن سودهای خود هیچ اقدامی انجام نداده اند.
  ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - واحد پول ملی پاکستان ضعیف ترین روزهای تاریخ خود را سپری می کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۲:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - نزاع در لیبی منجر به بن بست های سیاسی و نظامی در این کشور شده است که برای تولید نفت آن به هیچ وجه مثبت نخواهد بود. در این بین اروپا و آمریکا نگران تامین امنیت انرژی شمال افریقا هستند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۲:۱۲   + ۴۲ سایت دیگر  
می متالز - تاکنون برق هیچ مدرسه ای به دلیل بدهی برق مصرفی، قطع نشده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۳:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
می متالز - اوکراین اعلام کرد ترانزیت نفت روسیه به اروپا تا دوشنبه (30 اردیبهشت ماه) معلق خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - معاون نظارت بر منابع هیدروکربوری وزیر نفت در حکمی، پیمان احتشامی را به عنوان مدیرکل نظارت بر منابع هیدروکربوری و اکتشاف منصوب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۳:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران بر لزوم گسترش همکاری دوجانبه و تامین اهداف مشترک با پژوهشگاه صنعت نفت تاکید کرد و گفت: اعتماد به توانمندی داخلی دستاوردهای مؤثری را به همراه دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۳:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
می متالز - بازار فیزیکی بورس انرژی ایران، امروز میزبان عرضه محصولات شرکت های پتروشیمی است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - مصر با دارا بودن 4.4 میلیارد بشکه ذخایر نفت خام و تولید میانگین روزانه حدود 650 هزار بشکه نفت خام و مایعات نفتی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - پس از اظهارات معاون نخست وزیر ایتالیا درباره این که اتحادیه اروپا به کشورش ضربه می زند ارزش یورو در بازارهای جهانی با کاهش روبه رو شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - ارزش لیر با چهار دهم درصد کاهش به شش و شش صدم در برابر هر دلار رسید. تاجران معتقدند که لیر پشتیبانی فنی سقوط تا مرز شش و 13 صدم در برابر دلار را نیز دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۳:۳۳   + ۲۸ سایت دیگر  
می متالز - وزیر نفت، به منظور بهره گیری حداکثری از ظرفیت های مغزافزاری و نرم افزاری کشور و رونق تولید ملی به ویژه شرایط خطیر کنونی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - ایران هم اکنون در مجتمع های پتروشیمی زاگرس، خارک، فن آوران و مرجان ظرفیت تولید سالانه بیش از 6 ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - رئیس پردیس پایین دستی پژوهشگاه صنعت نفت از تلاش پژوهشگاه برای تولید انواع کاتالیست خبر داد و گفت: این حوزه می تواند همچون شمشیری دو لبه برای ما باشد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۳:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
می متالز - به دور از بازار ارز های کاغذی به نظر می رسد که بیت کوین در حال ایجاد یک خط حمایت جدید بالای میزان هفت هزار دلار است که می تواند خبر خوبی برای خریداران باشد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - در بحث مدیریت رسانه ای سه نوع رسانه برای ترویج، آگاه سازی و فرهنگ سازی مطرح است. نخست حاکمیت رسانه (Owned Media) ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۳:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - سال جدید می تواند به سالی پر از رویدادهای جدید و خبرهای خوش برای صنعت پتروشیمی تبدیل شود و حال صنعت نفت و کشور را خوب تر کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در ادامه خدمات رسانی به مناطق سیل زده استان خوزستان، در تخلیه آب زمین های کشاورزی با سازمان جهاد کشاورزی خوزستان همکاری کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - قیمت شاخص نفت خام برنت دیروز (جمعه، 27 اردیبهشت ماه) با 41 سنت کاهش به 72 دلار و 21 سنت و قیمت شاخص نفت خام دبلیوتی آی آمریکا با 11 سنت کاهش به 62 دلار و 76 سنت رسید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۳:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
می متالز - 2 میلیون بشکه نفت خام سبک شرکت ملی نفت ایران، 31 اردیبهشت ماه امسال در رینگ بین الملل بورس انرژی عرضه می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۳:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - عملیات اجرایی تعریض و بهسازی جاده ورودی کوی علی آباد (بروال)، در محدوده منطقه 3 شهری اهواز که طبق مصوبه شورای تامین استان خوزستان به شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب واگذار شده بود با نظارت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - شاخص بورس تهران در نخستین روز معاملاتی هفته به میزان هزار و 732 واحد افزایش یافت و به سطح 212 هزار و 750 واحد رسید. همچنین شاخص هم وزن با رشد هزار و 11 واحدی به 46 هزار و 749 واحد رسید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۳:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت با سفر به شهرستان پاکدشت از 4 واحد تولیدی و صنعتی در این شهرستان بازدید به عمل آورد و در جریان مهمترین مسایل و مشکلات آنها قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۳:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: حفظ وضعیت تولید و اشتغال موجود اولویت اول امسال است و فعال کردن ظرفیت های خالی واحدهای تولیدی و توسعه واحدهای تولیدی که امکان و پتانسیل توسعه را دارند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: تسهیلات به بخش خصوصی از محل وجوه اداره شده سازمان بنادر برای ساخت شناور های داخلی پرداخت می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۲:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - مودودی گفت: امروز در مقابل تحریم های ظالمانه، صادرکنندگان در خط مقدم جنگ اقتصادی حضور دارند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۲:۲۷    
می متالز - براساس اعلام بانک مرکزی امروز نرخ 13 ارز بین بانکی ثابت ماند، 5 ارز افزایش و 29 ارز بین بانکی از جمله یورو کاهش یافت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۲:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: 260 پروژه با پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد داریم که برای تکمیل آنها حدود 3 هزار و 200 میلیارد تومان اعتبار لازم است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - شاخص بورس و اوراق بهادار در آغاز معاملات با رشد 1833.11 واحدی به پله 212 هزار و 850 واحدی رسید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۲:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
می متالز - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران گفت : در سال 1397 حدود 45 میلیارد تومان در حوزه زیرساختهای شهرکهای صنعتی هزینه کردیم که امسال این رقم باید افزایش 5 برابری یابد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۲:۲۱   + ۲۶ سایت دیگر  
می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه باید سناریوهای مقابله با جنگ اقتصادی را در اختیار داشته باشیم، گفت: همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند برخورد قاطع با قاچاق، دلالی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۲:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
می متالز - مدیرعامل شرکت فولاد سفیددشت از عملیات نصب تجهیزات سنگین پروژه فولادسازی این شرکت خبر داد. به گفته محمود ارباب زاده پیشرفت طرح هم اکنون به 75 درصد رسیده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۲:۱۸   + ۴۰ سایت دیگر  
می متالز - ایران خودرو فروش فوری 2 محصول خود را برای امروز تا دقایقی دیگر آغاز می کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - مدیرکل دفتر امور طرح ها و تامین مالی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: استفاده از ابزارهای نوین مالی با توجه به محدودیت های سیستم بانکی، برای تولید ضروری است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۲:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از پرداخت بیش از 50 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در استان در سال 97 خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: در سال گذشته 35 میلیارد تومان حقوق دولتی معادن در استان فارس جمع آوری شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - در سیصد و چهل و پنجمین جلسه هیئت واگذاری که در محل سالن جهاد اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی تشکیل شد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۲:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
می متالز - معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: 387 گواهی و پروانه تحقیق و توسعه در سال 1397 توسط مرکز توسعه فناوری و صنایع پیشرفته این معاونت صادر شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۲:۰۳   + ۲۴ سایت دیگر  
می متالز - سخنگوی فراکسیون حمایت از قطعه سازان مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر صنعت، معدن و تجارت باید از افراد کاردان استفاده کند تا از طریق بازبینی و تغییر سیاست های فعلی ...
مشاهده نتایج بیشتر...