یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۲۱:۲۱Mar 2017 26

وزارت امور اقتصادی و دارایی (mefa.gov.ir)

  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۲:۱۶    
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: رشد ارزش و حجم معاملات سلف موازی استاندارد باعث ارتقاء شرکت های تولید کننده کالا شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۶:۴۶    
اولین همایش ملی اسوه های ایثار مجموعه وزارت امور اقتصادی و دارایی با حضور معاونان، مدیران و کارکنان ایثارگر وزارتخانه، مدیران کل و کارکنانِ بیمه ها و بانک ها و سازمان های زیر مجموعه ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۱:۱۶    
رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: از 534 بنگاه دولتی که باید در سال 95 واگذار می شد 273 بنگاه یعنی 51 درصد تعیین تکلیف شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۴:۱۶    
سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران طی گزارشی از تحقق کامل حد نصاب تعیین شده از سوی ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در جلب و جذب سرمایه گذاری خارجی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۱:۴۶    
مسعود کرباسیان رئیس کل گمرک ایران شرایط پذیرش ضمانت های بانکی در سال 1396 را به گمرکات سراسر کشور ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۱:۱۶    
پرداخت تفاوت ارزش سهام عدالت یعنی 470 هزار تومان اجباری نیست اما به سود مشمولان است که پرداخت کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۱:۱۶    
رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران گفت: دیه 16 آتش نشان ساختمان پلاسکو پس از تعیین وراث قانونی پرداخت می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۳:۴۶    
مدیرکل دفتر بدهی های وزارت امور اقتصادی و دارایی پیگیری های دولت یازدهم و وزارت اقتصاد در خصوص ساماندهی بازار بدهی با استفاده از ابزارهایی نظیر صکوک اجاره و اوراق مرابحه را خبر مسرت بخشی برای فعالان ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۱:۱۶    
رییس سازمان بورس گفت: در سال جاری شرکت های کوچک و متوسط معاملات خود در بازار سرمایه را آغاز کردند که این مهم موجب کسب سود برای سرمایه گذران و توسعه این قبیل شرکت ها خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۰:۴۶    
جلسه بررسی و رسیدگی به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته استانهای اصفهان و سمنان به عنوان منطقه ویژه اقتصاد مقاومتی به ریاست معاون امور اقتصادی، نمایندگان اداره کل امور اقتصادی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۵:۴۶    
معاون نظارت مالی و خزانه دار کل کشور با تاکید بر تسویه اسناد خزانه اسلامی گفت: اولویت اول خزانه داری کل کشور، تسویه بدهی های ناشی از انتشار اوراق بدهی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۴:۴۶    
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی طی اطلاعیه ای تیتر خبر مندرج در خبرگزاری تسنیم مبنی بر امتناع خزانه دار کل کشور از اجرای دستور رئیس سازمان برنامه و بودجه درخصوص پرداخت 500 ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۲:۱۶    
یادداشت تفاهم کمک 800 میلیون ینی دولت ژاپن به منظور توسعه و تجهیز گمرکات کشورمان با اولویت تجهیز گمرک چابهار در ساختمان مرکزی گمرک ایران امضا شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۰:۱۶    
رییس کل بیمه مرکزی به افزایش میزان دیه برای سال آینده اشاره کرد و گفت: خودروهایی که امسال بیمه شده اند به خرید الحاقیه نیازی ندارند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۲:۴۶    
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: سرمایه گذاران برای کسب سود و رسیدن به بازده بالاتر می توانند در صندوق های جسورانه سرمایه گذاری کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۰:۴۶    
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور گفت: در رابطه با پرونده مالیاتی شناسایی شرکت صوری در کرج چند نفر از همکاران مالیاتی بازداشت شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۰:۱۶    
معاون امور اقتصادی وزارت اقتصاد با بیان اینکه ارتقاء شاخص های محیط های کسب و کار ایران در بین کشورهای دنیا ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۰:۱۶    
رئیس کل بیمه مرکزی از همه بیمه گران خواست، مدیریت ریسک را جدی بگیرید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۰۹:۴۶    
مراسم تقدیر و اهدای جوایز برگزیدگان مسابقات ورزشی بزرگداشت دهه مبارک فجر وزارت امور اقتصادی و دارایی با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۲:۴۶    
نشست همکاری فعالان بازار سرمایه در امور دانش بنیان و طرح های فناورانه با حضور شاپور محمدی، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار، سورنا ستاری، معاون علمی فناوری ریاست جمهوری ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۴:۱۳    
عبدالرضا عزیزی، نماینده شیروان و عضو کمیسیون اجتماعی اظهارداشت: عضویت در آیسکو نتیجه عملکرد مثبت وزارتخانه های خارجه و اقتصاد بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۰۹:۴۳    
رئیس سازمان امور مالیاتی تأکید کرد: با اهتمام و تدبیر رئیس مجلس و همکاری موثر نمایندگان آرامش به نظام مالیاتی و مودیان مالیاتی در بخش ارزش افزوده بازگشت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۵:۱۳    
قیومی مدیر کل تلفیق حساب ها و روش های حسابداری وزارت اقتصاد گفت: با تغییر سیستم حسابداری نقدی به سیستم حسابداری تعهدی، تاکید بیشتری بر اثربخشی و نتایج عملکرد می شود و مدیران ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۲:۱۳    
رئیس کل گمرک ایران مهم ترین دستاورد گمرک را اجرای طرح پنجره واحد تجاری اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۰۹:۴۳    
ویکتور پینه مدیرعامل شرکت بیمه اتکایی اسکور (Scor) فرانسه، با همتی رییس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۱:۳۶    
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار عضویت در آیسکو را یکی از دستاوردهای دولت یازدهم دانست و اظهار کرد: ایران بعد از برداشته شدن تحریم ها به عضویت سازمان آیسکو درآمده است و این اقدام فرصت قابل توجهی برای ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۵:۲۵    
طی حکمی از سوی معاون نظارت مالی و خزانه دار کل کشور احمدرضا محمدی به سمت معاون ذیحساب و مدیر امور مالی شورای حل اختلاف وزارت دادگستری جمهوری اسلامی ایران منصوب شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۴:۲۵    
ئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور با اشاره به تصمیم اخیر مجلس در خصوص اخذ مالیات بر ارزش افزوده از حلقه آخر گفت: اخذ مالیات بر ارزش افزوده از مصرف کننده نهایی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۵:۵۵    
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار از تلاش نهاد نظارتی بازار سرمایه برای رفع ابهام از وضعیت کسب و کار صنعت سنگ آهن به عنوان یکی از صنایع مهم و استراتژیک بورس کشور و همچنین کنترل عرضه اوراق بدهی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۴:۲۵    
رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: مشمولین سهام عدالت، از اواخر سال 96 سود سال مالی 95 خود را می گیرند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۴:۲۵    
رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران ؛ مصوبه حداقل سرمایه موسسات بیمه ایرانی را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۴:۵۴    
مدیر عامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی طی گفت و گویی، جهت گیری و هدفگذاری این سازمان را ایجاد ارتباط و توسعه همکاری با سازمان های دیگر به منظور روان سازی و شفاف سازی اطلاعات ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۴:۲۴    
مشاور وزیر اقتصاد در امور مدیریت استراتژیک با بیان اینکه استقرار نظام مدیریت راهبردی در وزارت اقتصاد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۳:۵۴    
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار تاکید کرد : توسعه فرهنگ سرمایه گذاری، مهمترین هدف نمایشگاه دهم بورس ، بیمه و بانک یا فاینکس 2017 است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۱:۵۴    
رئیس کل سازمان خصوصی سازی از ارائه صورتحساب به مشمولین سهام عدالت از هفته آینده خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۰:۲۴    
وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکمی سیدمهدی حسینی را به سمت عضو موظف هیات مدیره بانک سپه منصوب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۰:۲۴    
سازمان خصوصی سازی طی گزارشی فعالیتهای شاخص و مهم این سازمان از تاریخ 23 لغایت 29 بهمن ماه سالجاری را منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۱:۴۲    
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور گفت: لایحه نهایی ارزش افزوده آماده شد و تا پایان اسفند به مجلس شورای اسلامی ارایه می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۱:۴۲    
پوری حسینی گفت: جابجایی 20 درصد سهام 7 پالایشگاه بورسی و فرابورسی با 36 درصد پالایشگاه امام خمینی شازند اراک تا قبل از پایان سال اجرایی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۳:۴۲    
رییس کل سازمان امور مالیاتی کشور، بر اعتماد سازی بین سازمان امور مالیاتی و مودیان تاکید کرد .
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۳:۴۲    
رئیس کل بیمه مرکزی ایران تاکید کرد: نظام و رژیم توانگری مالی بیمه به منافع بیمه گزاران اطمینان می بخشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۰:۴۲    
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار بر نقش IFRS در ارتقای شفافیت بازارهای مالی تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۵:۵۷    
کرباسیان رییس کل گمرک ایران با امبرتو دوپرتو دبیرکل سازمان حمل و نقل بین الملی جاده ای (ایرو) در ژنو سوییس دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۵:۲۷    
همتی، در جلسه مدیران عامل شرکت های بیمه و اعضای هیات عامل بیمه مرکزی که در محل بیمه دی برگزار شد، بر تقویت جایگاه ایمنی، پیشگیری از خسارت و ارزیابی ریسک در صنعت بیمه تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۵:۲۷    
معاون بانک و بیمه وزارت اقتصاد طی گفت و گویی، اقدامات انجام شده از سوی دولت یازدهم در خصوص مبارزه ساختاریافته با پولشویی در جهت اجرای توصیه های گروه اقدام مالی مشترک را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۳:۵۷    
نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم ایران تشنه شفاف سازی هستند، ابراز امیدواری کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۰:۲۷    
کرباسیان رئیس کل گمرک ایران در راس هیاتی در یازدهمین اجلاس سالانه کمیته حسابرسی که در تاریخ 21-20 فوریه 2017 در بروکسل بلژیک برگزار شد، شرکت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۱:۵۱    
رییس کل بیمه مرکزی گفت: قانون جدید بیمه شخص ثالث مانع از زندانی شدن مقصران حوادث رانندگی می شودو از این پس نرخ بیمه شخص ثالث از این پس عادلانه خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۰:۲۱    
رئیس کل سازمان امور مالیاتی از ارائه لایحه اصلاح قانون مالیات و ارزش افزوده به مجلس شورای اسلامی طی چند هفته آینده و در ابتدای سال 96 خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۴:۲۱    
صورتحساب مشمولین برای آگاهی آنها از ارزش سهام عدلتشان تا پایان سال در سامانه www.samanehse.ir قابل دسترسی خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۴:۲۱    
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: اختیار خرید و فروش معامله به بزرگتر شدن بازار سرمایه کمک می کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۴:۵۱    
رییس کل سازمان امور مالیاتی تنظیم مجدد مشوق ها و معافیت های مالیاتی از سوی دولت یازدهم را در راستای حمایت از تولید داخلی و افزایش سرمایه گذاری عنوان کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۱:۲۱    
به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا)، قاسم پناهی گفت: به طور کلی محورهای اساسی اصلاحیه مذکور در 9 دسته قابل طبقه بندی و تبیین هستند که این محورها شامل "ساده سازی و شفاف سازی مقررات" ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۰:۵۱    
رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران از سرمایه گذاری کشور ژاپن در بخش تجهیز گمرکات به دستگاه های کنترلی پیشرفته ایکس ری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۶:۱۰    
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد گفت: این وزارتخانه نخستین وزارتخانه ای بود که بلافاصله اقدامات لازم برای راه اندازی مرکز تبادل اطلاعات اقتصادی را آغاز کرد و در فاصله یک سال پس از ابلاغ ضوابط ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۱۵:۴۰    
وزیر امور اقتصادی و دارایی در رأس هیاتی امروز عصر راهی استان هرمزگان می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۱۵:۱۰    
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: با توجه به رشد ابزارها و نیاز بیش از پیش اقتصادهای نوظهور به تامین مالی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۳:۱۰    
مدیر کل بیمه ایران در یزد با بیان اینکه در حال حاضر 23 شرکت بیمه ای در استان فعالیت دارند و تنها بیمه ایران دولتی است گفت: این شرکت ها در سال گذشته ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۳:۱۰    
نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد نیز با بیان اینکه در حال حاضر هیچ نهاد نظارتی در بخش های بانکی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۳:۱۰    
نهمین نشست مدیران دستگاههای تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان یزد به مناسبت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی به میزبانی شرکت سهامی بیمه ایران در یزد برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۳:۱۰    
مدیر جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان یزد با بیان اینکه میزان کشفیات کالای قاچاق در استان در مقایسه با مشابه سال گذشته 5 . 2 برابر شده است گفت: انبارهای کالاهای قاچاق استان، مملو از کالا است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۲:۴۰    
رییس کل بیمه مرکزی گفت: به منظور شفاف سازی و رفاه حال مردم اطلاعات توانگری مالی شرکت های بیمه در سایت بیمه مرکزی منتشر می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۲:۴۰    
سی و سومین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان با موضوع بررسی طرح کارخانه بازیافت پسماند شهری ایلام، با حضور مدیران دستگاه های اجرایی و شهردار ایلام به ریاست مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۲:۴۰    
معاون نظارت مالی و رئیس خزانه معین استان اعلام کرد:: براساس ارزیابی عملکرد سال 1395اداره کل هماهنگی وتلفیق حسابها وروشهای حسابداری وزارت اموراقتصادی ودارایی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۲:۴۰    
همزمان با ایام ا... دهه مبارک فجر پایگاه بسیج اداره کل امور اقتصادی و دارایی خراسان رضوی با حضور مدیر کل امور اقتصادی و دارایی خراسان رضوی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۲:۴۰    
دائی نماینده وزیر و مدیرکل با شرکت در برنامه زنده تلویزیونی شبکه فارس با عنوان دستاوردهای انقلاب اسلامی، به ارائه گزارشی از اهم اقدامات این اداره کل در سه حوزه نظارت مالی و خزانه معین ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۲:۴۰    
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان مرکزی در گفت وگویی عنوان کرد: درآمدهای وصولی استان شامل درآمدهای استانی و ملی می باشد که جمع وصولی در دیماه سالجاری جمعا بالغ بر 25. 419 میلیارد ریال می
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۲:۴۰    
علی سایه میری در گفت و گو با روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی در خصوص سفر اخیر خود به تهران گفت: دو نشست با حضور استاندار ایلام ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۲:۴۰    
همزمان با ایام ا...دهه مبارک فجر باجه بانک ملی در اداره کل امور اقتصادی و دارایی خراسان رضوی افتتاح شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۲:۴۰    
در هفتمین نشست هماهنگی ذیحسابان و معاونین ذیحساب دستگاه های اجرایی استان ایلام، معاون نظارت مالی و رئیس خزانه معین استان ایلام ضمن تسلیت شهادت چند تن از آتش نشانان فداکار و غیور کشورمان ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۱:۴۰    
معاون نظارت مالی و خزانه دار کل کشور از تهیه صورت های مالی دولت (مربوط به سال 1394) برای نخستین بار خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۶:۱۰    
سازمان جهانی گمرک (wco) در گزارشی رسمی اجرای پنجره واحد تجارت فرامرزی در گمرک ایران را موفقیت آمیز توصیف کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۶:۱۰    
رییس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه سنهاب تحولی بزرگ در صنعت بیمه محسوب می شود گفت: راه اندازی سامانه سنهاب یکی از تحولات بزرگ در صنعت بیمه در دولت تدبیر و امید بشمار می آید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۶:۱۰    
کلیه دستگاه های اجرایی موضوع ماده (5) قانون خدمات کشوری، در صورت پرداخت یا تقسیط بدهی های قطعی شده سازمان تامین اجتماعی، ظرف حداکثر سه ماه آینده، از بخشودگی جرایم متعلقه برخوردار می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۱:۰۹    
به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا) به نقل از بیمه مرکزی، در این دیدار که سجادی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان نیز حضور داشت ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۱:۰۹    
وزیر امور اقتصادی و دارایی حکم مراد امیری، مدیرکل امور مالیاتی را با حفظ سمت، برای رسیدگی به پرونده های مالیاتی تعاونی ها، پیمانکاران و سازندگان مسکن مهر در استان اصفهان تا پایان سال 1396 تمدید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۲۰:۳۱    
سازمان خصوصی سازی در مورد واگذاری سهام شرکت بنیان دیزل جوابیه ای را صادر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۲۰:۳۱    
نشست مدیران عامل و نمایندگان بانک های مجارستان و بانک های مرکزی، سینا، بانک شهر و بانک توسعه صادرات ایران با حضور علی طیب نیا وزیر اقتصاد و دارایی کشورمان به منظور شناسایی راههای برقراری روابط بانکی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۵:۵۱    
فرارسیدن دهه خجسته و مبارک فجر به ویژه 22 بهمن یادآور دلاوریها و جانفشانی عزیزانی است که با از خود گذشتگی و ایثار، جان خود را در طبق اخلاص نهاده و با خون خود درخت انقلاب اسلامی را بارور ساختند
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۳:۲۱    
روسای امور مالیاتی ایران و کره جنوبی، سند همکاری مالیاتی امضا کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۱:۱۶    
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران از زحمات، تعامل ارزنده و همکاری رییس و مجموعه مدیران و کارکنان سازمان امور مالیاتی کشور در صدور بخشنامه تسهیل استرداد مالیات بر ارزش افزوده قدردانی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۰۹:۴۶    
ایران و مجارستان بر گسترش همکاریهای دوجانبه و منطقه ای و بر رفع موانع گسترش این همکاریها تاکید کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۵:۴۶    
معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران با اشاره به اینکه برداشته شدن تحریم ها به منزله رفع چالش هایی است که در سال های گذشته راه را برای جذب سرمایه های خارجی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۴:۱۶    
محمدی رییس سازمان بورس افزود: بحث ضریب نفوذ بازار سرمایه اهمیت بسزایی دارد بطوریکه در آغار کار دولت حدود شش و نیم میلیون نفر کد معاملاتی داشتند که هم اکنون به ده میلیون و 849 هزار نفر رسیده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۲:۴۶    
با حضور همتی، رئیس کل بیمه مرکزی اولین شرکت تخصصی بیمه عمر بیمه خاورمیانه آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۲:۴۶    
مراسم اختتامیه سی و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرائت قرآن کریم با حضور قاریان قرآن دستگاههای دولتی در محل نمازخانه وزارت اقتصاد برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۲:۴۶    
وزیر امور اقتصادی و دارایی با انتشار پیامی، درگذشت خواهر عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۷:۴۶    
عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه یکی از جنبه های مهم خصوصی سازی، تحقق اهداف درآمدی حاصل از فرآیند است ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۷:۴۶    
وزیر امور اقتصادی و دارایی به منظور شرکت در اولین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی فیمابین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری مجارستان عازم این کشور شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۲:۱۶    
در دیدار رئیس آژانس تشویق سرمایه گذاری خارجی بلاروس با رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران، یادداشت تفاهم کمیته مشترک سرمایه گذاری بین دوکشور امضاء شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۰۹:۴۶    
معاون هزینه و خزانه دار کل کشور طی نامه ای به ذیحسابی های دستگاههای اجرایی کشور، شیوه نامه اجرایی شناخت، اندازه گیری و گزارشگری بدهی ها، ذخایر و بدهی های احتمالی را برای اجرا، ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۰۹:۴۶    
مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: از حجم برآوردی 15 میلیارد دلار قاچاق در سال 94 تنها یک درصد آن کالاها جهت تعیین تکلیف در اختیار سازمان قرار می گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۶:۱۶    
معاون امور اقتصادی وزارت اقتصاد با بیان اینکه وظیفه گرفتن استعلامات بین دستگاهی، بر عهده خود دستگاه ها است، وادار کردن مردم به گرفتن استعلام از سایر دستگاه ها را خلاف نص صریح قانون خواند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۵:۱۶    
همزمان با فرا رسیدن ایام الله دهه فجر، مراسم تجدید میثاق مجموعه مسئولان، مدیران و کارکنان وزارت امور اقتصادی و دارایی، سازمان های تابعه، بیمه ها و بانک ها با آرمان های امام راحل برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۰:۱۶    
محمدی در نشست کارشناسی بررسی مشکلات بازار سرمایه ایران تاکید کرد: در بازار سرمایه، هر خرید یا فروش به منزله یک رای به عملکرد مدیران شرکت های بورسی است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۱۹:۴۶    
رییس کل بیمه مرکزی خبر داد: تا پایان سال 95 شاهد نظارت کامل بیمه مرکزی بر شبکه فروش و صلاحیت حرفه ای مدیران کلیدی شرکت های بیمه خواهیم بود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۱۹:۴۶    
سازمان خصوصی سازی با صدور جوابیه ای نسبت به خبر منتشره در پایگاه خبری مشرق پیرامون واگذاری پالایشگاه کرمانشاه واکنش نشان داد.
مشاهده نتایج بیشتر...