سه شنبه ۰۲ بهمنساعت ۰۹:۴۶Jan 2019 22
 

وزارت امور اقتصادی و دارایی (mefa.gov.ir)

  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۶:۰۹    
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور گفت: رضایت حداکثری مودیان جزو دغدغه های اصلی سازمان است و اجرای کامل طرح جامع مالیاتی، مهمترین گام برای افزایش رضایتمندی مودیان محسوب می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۱:۰۹    
رییس کل گمرک ایران از افزایش سه برابری درآمد گمرکی کشور با وجود کاهش واردات خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۴:۰۹    
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور، طی بخشنامه ای سقف معافیت مالیاتی حقوق و دستمزد سال 1396 و نحوه محاسبه آن را ابلاغ کرد .
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۰۹    
وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکمی محمدمهدی مظاهری را به مدت دو سال به سمت عضو غیرموظف هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری خارجی ایران منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۰۹    
معاون نظارت مالی و خزانه دار کل کشور طی حکمی شیوا صافی را به سمت معاون ذیحساب و مدیر کل امور مالی وزارت دادگستری منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۴:۰۹    
سخنگوی سازمان بورس گفت: حجم مبنا و دامنه نوسان، تا پایان سال با موافقت شورای عالی بورس تعدیل می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۶:۰۹    
وزیر امور اقتصادی و دارایی به همراه معاونین و مدیران این وزارتخانه به استان لرستان سفر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۱:۰۹    
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار از رشد صددرصدی ابزارمالی اسلامی درسال گذشته نسبت به سال 94 خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۱:۰۹    
مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در همایش تخصصی مدیران ستادی و استانی این سازمان، از ایجاد اداره اموال تملیکی در 10 استان دیگر کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۸:۰۹    
سازمان امور مالیاتی کشور در مورد خبری درباره دسترسی فرانسویان به اطلاعات مالی مودیان مالیاتی توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۳:۰۹    
سامانه های جدید بانک داده های اقتصادی و مالی و داشبورد مدیریت اطلاعات اقتصادی صبح امروز با حضور وزیر اقتصاد رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۹    
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار تاکید کرد: اهمیت دقت و سرعت انتشار اطلاعات مورد توجه سازمان است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۹    
رئیس کل بیمه مرکزی در گردهمایی انجمن حرفه ای صنعت بیمه بر لزوم کار مطالعاتی و استفاده از شیوه های نوین مدیریتی در صنعت بیمه تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۲:۰۹    
آیین رونمایی از بانک داده های اقتصادی و مالی و درگاه پایش داده های اقتصادی کشور با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی روز سه شنبه 29 فروردین ماه جاری (فردا) برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۶:۰۹    
پوری حسینی گفت: در سال 95 برای 190 بنگاه دولتی مزایده برگزار کردیم که در نهایت 143 بنگاه را فروختیم و میزان موفقیت ما در این سال 76 درصد بوده است که در طول عمر سازمان خصوصی سازی بی نظیر است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۲:۰۹    
دهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه با حضور سورنا ستاری معاون رییس جمهور، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۲:۰۹    
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور و سفیر جمهوری ارمنستان ضمن بررسی و تبیین مهم ترین مسائل مالیاتی دو طرف، خواستار ارتقای همکاری اقتصادی و مالیاتی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۲:۰۹    
مدیرکل دفتر وامها، مجامع و موسسات بین المللی سازمان سرمایه گذاری خارجی وزارت اقتصاد و امور دارایی گفت: پس از اجرایی شدن برجام در دولت یازدهم ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۲:۰۹    
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار تاکید کرد: توسعه فرهنگ سرمایه گذاری، مهمترین هدف نمایشگاه دهم بورس ، بیمه و بانک یا فاینکس 2017 است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۲:۰۹    
کرباسیان اظهار داشت: تا پایان امسال 19 دستگاه ایکس ری کامیونی علاوه بر 12 دستگاه فعلی به ظرفیت گمرک برای اسکن محموله های تجاری افزوده می شود .
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۲۳:۰۹    
وزیر امور اقتصادی و دارایی در راس هیاتی فردا (پنجشنبه) به استان مرکزی سفر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۲ - ۱۱:۳۹    
رییس جمهور پیرو بخشنامه ای به تمامی دستگاه ها برای ارائه برنامه ها و بسته های اجرایی جهت شتاب بخشیدن به تولید و اشتغال، در نامه جداگانه ای به وزیر امور اقتصادی و دارایی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۶:۳۹    
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی در پی انتشار مطلبی در خبرگزاری تسنیم با عنوان رکورد بدهکارترین دولت جابجا شد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۶:۳۹    
در خصوص آیین نامه بازگشایی و توقف نمادها در سه ماهه اول امسال تصمیم گیری می شود و با اصلاح این لایحه قطعا حجم معاملات افزایش خواهد یافت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۶:۳۹    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی از پاسخ وزیر اقتصاد به سوال نماینده مشهد در خصوص مصادره دارایی های ایران در کانادا و آمریکا و قاچاق کالا از مبادی رسمی گمرکات و مناطق آزاد قانع شدند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۲:۳۹    
وزیر امور اقتصادی و دارایی صبح امروز با حضور در صحن علنی مجلس شورای اسلامی به سوال چهار نماینده استانهای خراسان رضوی و خراسان شمالی در خصوص مشکلات مربوط به سپرده گذاران موسسه میزان پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۵:۳۹    
رئیس سازمان مالیاتی از 2 برابر شدن سقف استعلام مالیاتی سیستم بانکی برای افراد حقیقی 100 میلیون و افراد حقوقی 300 میلیون خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۱:۰۹    
وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکمی حسن عباسی پناه را به مدت دو سال به سمت عضو هیت موضوع ماده 251 مکرر قانون مالیاتهای مستقیم منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۶:۳۹    
معاون فنی و امور گمرکی گمرک ایران در بخشنامه ای به ناظرین و مدیران گمرکات اجرایی اعلام کرد: با توجه به موافقت دبیر شورای عالی مناطق آزاد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۲:۳۹    
بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای مسئولیت های اجتماعی و کمک های نوع دوستانه بمنظور رفع احتیاجات ضروری آسیب دیدگان زلزله اخیر وام قرض الحسنه 40 میلیون ریالی با کارمزد 4 درصد پرداخت میکند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۲:۳۹    
رئیس بیمه اتکای GIC هند از اعلام آمادگی برای همکاری بیشتر با شرکت های ایرانی در ارایه پوشش های بیمه ای مورد نیاز بازار بیمه ایران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۲:۳۹    
حسین قضاوی، معاون امور بانکی و بیمه وزارت اقتصاد و دارایی با اشاره به این موضوع، گسترش محصولات نوین در دولت یازدهم را در مسیر کاهش فاصله بانکداری کشور با عرصه جهانی آن دانست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۲:۰۹    
گمرک ایران اعلام کرد: به زودی تمامی کانتینرهای ورودی به گمرک شهید رجایی بندر عباس تحت پوشش ایکس ری قرار می گیرند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۲:۰۹    
کرباسیان گفت: توجه ویژه به رفع مشکلات، نارسایی ها و اصلاح ساختارهای ناکارآمد اقتصادی کشور همواره مورد نظر رهبر انقلاب اسلامی و سیاست گذاری های کلان در اسناد بالادستی بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۱۱:۰۹    
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار از افتتاح حساب برای سرمایه گذاران خارجی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۱۴:۳۹    
حسین قضاوی معاون امور بانکی و بیمه وزارت اقتصاد گفت: درحال حاضر بین بانک ها فضای رقابتی به وجود آمده و این بنگاه های اقتصادی با توسعه راهکارهای فناوری محور توانسته اند خدمات نوینی را به مردم ارائه ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۱۴:۳۹    
رئیس کل بیمه مرکزی: خدمات صنعت بیمه در سال گذشته نسبت به سال 94 بیست و دو درصد رشد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۳:۳۹    
رئیس کل گمرک ایران گفت: با الکترونیکی شدن گمرک و راه اندازی پنجره واحد تجارت فرامرزی، علاوه بر افزایش کشفیات قاچاق و شفافیت، درآمدها نیز افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۳:۳۹    
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور با صدور بخشنامه ای، مهلت ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره زمستان 1395 را تا 31 فروردین ماه 1396 تمدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۳:۰۹    
مدیرکل دفتر سرمایه گذاری خارجی گفت: در سال 1395 بیش از 9 میلیارد دلار توسط هیئت سرمایه گذاری برای سرمایه گذاری خارجی در کشور مصوب شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۲:۱۶    
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: رشد ارزش و حجم معاملات سلف موازی استاندارد باعث ارتقاء شرکت های تولید کننده کالا شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۶:۴۶    
اولین همایش ملی اسوه های ایثار مجموعه وزارت امور اقتصادی و دارایی با حضور معاونان، مدیران و کارکنان ایثارگر وزارتخانه، مدیران کل و کارکنانِ بیمه ها و بانک ها و سازمان های زیر مجموعه ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۱:۱۶    
رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: از 534 بنگاه دولتی که باید در سال 95 واگذار می شد 273 بنگاه یعنی 51 درصد تعیین تکلیف شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۴:۱۶    
سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران طی گزارشی از تحقق کامل حد نصاب تعیین شده از سوی ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در جلب و جذب سرمایه گذاری خارجی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۱:۴۶    
مسعود کرباسیان رئیس کل گمرک ایران شرایط پذیرش ضمانت های بانکی در سال 1396 را به گمرکات سراسر کشور ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۱:۱۶    
پرداخت تفاوت ارزش سهام عدالت یعنی 470 هزار تومان اجباری نیست اما به سود مشمولان است که پرداخت کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۱:۱۶    
رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران گفت: دیه 16 آتش نشان ساختمان پلاسکو پس از تعیین وراث قانونی پرداخت می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۳:۴۶    
مدیرکل دفتر بدهی های وزارت امور اقتصادی و دارایی پیگیری های دولت یازدهم و وزارت اقتصاد در خصوص ساماندهی بازار بدهی با استفاده از ابزارهایی نظیر صکوک اجاره و اوراق مرابحه را خبر مسرت بخشی برای فعالان ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۱:۱۶    
رییس سازمان بورس گفت: در سال جاری شرکت های کوچک و متوسط معاملات خود در بازار سرمایه را آغاز کردند که این مهم موجب کسب سود برای سرمایه گذران و توسعه این قبیل شرکت ها خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۰:۴۶    
جلسه بررسی و رسیدگی به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته استانهای اصفهان و سمنان به عنوان منطقه ویژه اقتصاد مقاومتی به ریاست معاون امور اقتصادی، نمایندگان اداره کل امور اقتصادی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۵:۴۶    
معاون نظارت مالی و خزانه دار کل کشور با تاکید بر تسویه اسناد خزانه اسلامی گفت: اولویت اول خزانه داری کل کشور، تسویه بدهی های ناشی از انتشار اوراق بدهی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۴:۴۶    
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی طی اطلاعیه ای تیتر خبر مندرج در خبرگزاری تسنیم مبنی بر امتناع خزانه دار کل کشور از اجرای دستور رئیس سازمان برنامه و بودجه درخصوص پرداخت 500 ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۲:۱۶    
یادداشت تفاهم کمک 800 میلیون ینی دولت ژاپن به منظور توسعه و تجهیز گمرکات کشورمان با اولویت تجهیز گمرک چابهار در ساختمان مرکزی گمرک ایران امضا شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۰:۱۶    
رییس کل بیمه مرکزی به افزایش میزان دیه برای سال آینده اشاره کرد و گفت: خودروهایی که امسال بیمه شده اند به خرید الحاقیه نیازی ندارند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۲:۴۶    
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: سرمایه گذاران برای کسب سود و رسیدن به بازده بالاتر می توانند در صندوق های جسورانه سرمایه گذاری کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۰:۴۶    
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور گفت: در رابطه با پرونده مالیاتی شناسایی شرکت صوری در کرج چند نفر از همکاران مالیاتی بازداشت شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۰:۱۶    
معاون امور اقتصادی وزارت اقتصاد با بیان اینکه ارتقاء شاخص های محیط های کسب و کار ایران در بین کشورهای دنیا ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۰:۱۶    
رئیس کل بیمه مرکزی از همه بیمه گران خواست، مدیریت ریسک را جدی بگیرید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۰۹:۴۶    
مراسم تقدیر و اهدای جوایز برگزیدگان مسابقات ورزشی بزرگداشت دهه مبارک فجر وزارت امور اقتصادی و دارایی با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۲:۴۶    
نشست همکاری فعالان بازار سرمایه در امور دانش بنیان و طرح های فناورانه با حضور شاپور محمدی، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار، سورنا ستاری، معاون علمی فناوری ریاست جمهوری ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۴:۱۳    
عبدالرضا عزیزی، نماینده شیروان و عضو کمیسیون اجتماعی اظهارداشت: عضویت در آیسکو نتیجه عملکرد مثبت وزارتخانه های خارجه و اقتصاد بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۰۹:۴۳    
رئیس سازمان امور مالیاتی تأکید کرد: با اهتمام و تدبیر رئیس مجلس و همکاری موثر نمایندگان آرامش به نظام مالیاتی و مودیان مالیاتی در بخش ارزش افزوده بازگشت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۵:۱۳    
قیومی مدیر کل تلفیق حساب ها و روش های حسابداری وزارت اقتصاد گفت: با تغییر سیستم حسابداری نقدی به سیستم حسابداری تعهدی، تاکید بیشتری بر اثربخشی و نتایج عملکرد می شود و مدیران ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۲:۱۳    
رئیس کل گمرک ایران مهم ترین دستاورد گمرک را اجرای طرح پنجره واحد تجاری اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۰۹:۴۳    
ویکتور پینه مدیرعامل شرکت بیمه اتکایی اسکور (Scor) فرانسه، با همتی رییس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۱:۳۶    
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار عضویت در آیسکو را یکی از دستاوردهای دولت یازدهم دانست و اظهار کرد: ایران بعد از برداشته شدن تحریم ها به عضویت سازمان آیسکو درآمده است و این اقدام فرصت قابل توجهی برای ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۵:۲۵    
طی حکمی از سوی معاون نظارت مالی و خزانه دار کل کشور احمدرضا محمدی به سمت معاون ذیحساب و مدیر امور مالی شورای حل اختلاف وزارت دادگستری جمهوری اسلامی ایران منصوب شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۴:۲۵    
ئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور با اشاره به تصمیم اخیر مجلس در خصوص اخذ مالیات بر ارزش افزوده از حلقه آخر گفت: اخذ مالیات بر ارزش افزوده از مصرف کننده نهایی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۵:۵۵    
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار از تلاش نهاد نظارتی بازار سرمایه برای رفع ابهام از وضعیت کسب و کار صنعت سنگ آهن به عنوان یکی از صنایع مهم و استراتژیک بورس کشور و همچنین کنترل عرضه اوراق بدهی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۴:۲۵    
رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: مشمولین سهام عدالت، از اواخر سال 96 سود سال مالی 95 خود را می گیرند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۴:۲۵    
رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران ؛ مصوبه حداقل سرمایه موسسات بیمه ایرانی را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۴:۵۴    
مدیر عامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی طی گفت و گویی، جهت گیری و هدفگذاری این سازمان را ایجاد ارتباط و توسعه همکاری با سازمان های دیگر به منظور روان سازی و شفاف سازی اطلاعات ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۴:۲۴    
مشاور وزیر اقتصاد در امور مدیریت استراتژیک با بیان اینکه استقرار نظام مدیریت راهبردی در وزارت اقتصاد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۳:۵۴    
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار تاکید کرد : توسعه فرهنگ سرمایه گذاری، مهمترین هدف نمایشگاه دهم بورس ، بیمه و بانک یا فاینکس 2017 است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۱:۵۴    
رئیس کل سازمان خصوصی سازی از ارائه صورتحساب به مشمولین سهام عدالت از هفته آینده خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۰:۲۴    
وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکمی سیدمهدی حسینی را به سمت عضو موظف هیات مدیره بانک سپه منصوب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۰:۲۴    
سازمان خصوصی سازی طی گزارشی فعالیتهای شاخص و مهم این سازمان از تاریخ 23 لغایت 29 بهمن ماه سالجاری را منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۱:۴۲    
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور گفت: لایحه نهایی ارزش افزوده آماده شد و تا پایان اسفند به مجلس شورای اسلامی ارایه می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۱:۴۲    
پوری حسینی گفت: جابجایی 20 درصد سهام 7 پالایشگاه بورسی و فرابورسی با 36 درصد پالایشگاه امام خمینی شازند اراک تا قبل از پایان سال اجرایی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۳:۴۲    
رییس کل سازمان امور مالیاتی کشور، بر اعتماد سازی بین سازمان امور مالیاتی و مودیان تاکید کرد .
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۳:۴۲    
رئیس کل بیمه مرکزی ایران تاکید کرد: نظام و رژیم توانگری مالی بیمه به منافع بیمه گزاران اطمینان می بخشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۰:۴۲    
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار بر نقش IFRS در ارتقای شفافیت بازارهای مالی تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۵:۵۷    
کرباسیان رییس کل گمرک ایران با امبرتو دوپرتو دبیرکل سازمان حمل و نقل بین الملی جاده ای (ایرو) در ژنو سوییس دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۵:۲۷    
همتی، در جلسه مدیران عامل شرکت های بیمه و اعضای هیات عامل بیمه مرکزی که در محل بیمه دی برگزار شد، بر تقویت جایگاه ایمنی، پیشگیری از خسارت و ارزیابی ریسک در صنعت بیمه تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۵:۲۷    
معاون بانک و بیمه وزارت اقتصاد طی گفت و گویی، اقدامات انجام شده از سوی دولت یازدهم در خصوص مبارزه ساختاریافته با پولشویی در جهت اجرای توصیه های گروه اقدام مالی مشترک را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۳:۵۷    
نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم ایران تشنه شفاف سازی هستند، ابراز امیدواری کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۰:۲۷    
کرباسیان رئیس کل گمرک ایران در راس هیاتی در یازدهمین اجلاس سالانه کمیته حسابرسی که در تاریخ 21-20 فوریه 2017 در بروکسل بلژیک برگزار شد، شرکت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۱:۵۱    
رییس کل بیمه مرکزی گفت: قانون جدید بیمه شخص ثالث مانع از زندانی شدن مقصران حوادث رانندگی می شودو از این پس نرخ بیمه شخص ثالث از این پس عادلانه خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۰:۲۱    
رئیس کل سازمان امور مالیاتی از ارائه لایحه اصلاح قانون مالیات و ارزش افزوده به مجلس شورای اسلامی طی چند هفته آینده و در ابتدای سال 96 خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۴:۲۱    
صورتحساب مشمولین برای آگاهی آنها از ارزش سهام عدلتشان تا پایان سال در سامانه www.samanehse.ir قابل دسترسی خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۴:۲۱    
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: اختیار خرید و فروش معامله به بزرگتر شدن بازار سرمایه کمک می کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۴:۵۱    
رییس کل سازمان امور مالیاتی تنظیم مجدد مشوق ها و معافیت های مالیاتی از سوی دولت یازدهم را در راستای حمایت از تولید داخلی و افزایش سرمایه گذاری عنوان کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۱:۲۱    
به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا)، قاسم پناهی گفت: به طور کلی محورهای اساسی اصلاحیه مذکور در 9 دسته قابل طبقه بندی و تبیین هستند که این محورها شامل "ساده سازی و شفاف سازی مقررات" ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۰:۵۱    
رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران از سرمایه گذاری کشور ژاپن در بخش تجهیز گمرکات به دستگاه های کنترلی پیشرفته ایکس ری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۶:۱۰    
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد گفت: این وزارتخانه نخستین وزارتخانه ای بود که بلافاصله اقدامات لازم برای راه اندازی مرکز تبادل اطلاعات اقتصادی را آغاز کرد و در فاصله یک سال پس از ابلاغ ضوابط ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۱۵:۴۰    
وزیر امور اقتصادی و دارایی در رأس هیاتی امروز عصر راهی استان هرمزگان می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۱۵:۱۰    
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: با توجه به رشد ابزارها و نیاز بیش از پیش اقتصادهای نوظهور به تامین مالی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۴:۱۰    
رییس کل بیمه مرکزی گفت: به منظور شفاف سازی و رفاه حال مردم اطلاعات توانگری مالی شرکت های بیمه در سایت بیمه مرکزی منتشر می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...