چهارشنبه ۲۸ آذرساعت ۱۷:۵۱Dec 2018 19

خبرهای خبرگزاری مهر 31 فروردین 1397 - mehrnews.com

خبرگزاری مهر 29 اسفند 1393 خبرگزاری مهر 29 اسفند 1394 خبرگزاری مهر 30 اسفند 1395 خبرگزاری مهر 29 اسفند 1396 خبرگزاری مهر 1 فروردین 1397 خبرگزاری مهر 2 فروردین 1397 خبرگزاری مهر 3 فروردین 1397 خبرگزاری مهر 4 فروردین 1397 خبرگزاری مهر 5 فروردین 1397 خبرگزاری مهر 6 فروردین 1397 خبرگزاری مهر 7 فروردین 1397 خبرگزاری مهر 8 فروردین 1397 خبرگزاری مهر 9 فروردین 1397 خبرگزاری مهر 10 فروردین 1397 خبرگزاری مهر 11 فروردین 1397 خبرگزاری مهر 12 فروردین 1397 خبرگزاری مهر 13 فروردین 1397 خبرگزاری مهر 14 فروردین 1397 خبرگزاری مهر 15 فروردین 1397 خبرگزاری مهر 16 فروردین 1397 خبرگزاری مهر 17 فروردین 1397 خبرگزاری مهر 18 فروردین 1397 خبرگزاری مهر 19 فروردین 1397 خبرگزاری مهر 20 فروردین 1397 خبرگزاری مهر 21 فروردین 1397 خبرگزاری مهر 22 فروردین 1397 خبرگزاری مهر 23 فروردین 1397 خبرگزاری مهر 24 فروردین 1397 خبرگزاری مهر 25 فروردین 1397 خبرگزاری مهر 26 فروردین 1397 خبرگزاری مهر 27 فروردین 1397 خبرگزاری مهر 28 فروردین 1397 خبرگزاری مهر 29 فروردین 1397 خبرگزاری مهر 30 فروردین 1397 خبرگزاری مهر 31 فروردین 1397 
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۰:۳۶    
وزیر راه با اشاره به اقدامات وزارت تعاون و بازنگری در شرایط ایجاد تعاونی های بازآفرین شهری، گفت: با اجرای این بازنگری می توانیم از تعاونی های مسکن بافت فرسوده حمایت کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۰۰    
بندرعباس - مدیرکل بررسی سوانح و حوادث سازمان هواپیمایی کشوری گفت: پس از گفت وگو با کمک خلبان و بالا آمدن لاشه در مدت دو هفته علت سانحه اعلام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۴:۵۶    
بندرعباس - پیکر خلبان مفقود شده بالگرد شرکت نفت لاوان در آب های خلیج فارس پیدا شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۳:۱۳    
مسابقات بین المللی قرآن جمهوری اسلامی ایران در صبح روز دوم (شنبه یکم اردیبهشت ماه) شاهد رقابت 28 حافظ و قاری بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۲:۴۶    
آران و بیدگل - رئیس اداره مخابرات آران و بیدگل گفت: با توجه به توسعه منصوبات و تامین پهنای باند مورد نیاز، سایت BTS تلفن همراه در منطقه مرنجاب آران و بیدگل به تکنولوژی 3G مجهز شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۲:۳۷    
به دنبال کشف یک بمب منفجر نشده متعلق به دوران جنگ دوم جهانی در نزدیکی یک ایستگاه قطار در برلین آلمان، پلیس این منطقه را تخلیه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۱:۳۷    
مسئول کمیته امور بانوان مسابقات بین المللی قرآن گفت: یکی از اهداف برگزاری مسابقات بین المللی قرآن کریم بانوان، زمینه سازی برای انس هر چه بیشتر این قشر اثرگذار در جامعه با کلام وحی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۰:۳۶    
مدیرعامل بانک شهر با اشاره به عاملیت این بانک در نمایشگاه بین المللی کتاب برای سومین سال پیاپی، گفت:با به روزترین تجهیزات بانکی در این نمایشگاه به اهالی فرهنگ و کتابخوانی خدمات ارائه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۱:۳۵    
آیت الله سیدمحمدتقی مدرسی در دیدار با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: شرایط امروز در واقع اعلام ورشکستگی وهابیت است و دنیا منتظر گفتمان جدیدی است که جایگزین وهابیت شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۱:۳۰    
همانگونه که در اصل یادداشت بطور شفاف و روشن آمده، سخن و پیشنهاد نویسنده ناظر بر استقلال شهر مقدس قم و یا حوزه علمیه به معنای عام و گسترده نبوده تا کسانی سراسیمه سخن از تجزیه و غیره بزنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۱:۱۸    
هم زمان با روز معمار، مسابقه معمای میرمیران با اعلام برندگان و نمایش آثار برگزیده به کار خود پایان می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۰:۴۹    
عضو کمیسیون صنایع مجلس گفت: نمایندگان نمی توانند با کاهش مالیات بر ارزش افزوده، درآمد دولت را کاهش دهند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۰:۴۸    
همزمان با سی و پنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن، شرکت کنندگان در این مسابقات به منظور آشنایی با فرهنگ انقلاب، دفاع مقدس، شهادت و مقاومت از مجموعه باغ موزه دفاع مقدس بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۰:۳۷    
AMB Iran، نمایشگاه پیشگام در صنعت فلزکاری ایران، هم اکنون در بازار ایران نهادینه شده و به عنوان برترین نمایشگاه صنعتی بین المللی در حوزه فلزکاری شناخته می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۰:۰۱    
رئیس کل گمرک ایران گفت: عملیات تجهیز گمرکات حساس کشور به ایکس ری تا پایان سال 97 به اتمام می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۹:۵۷    
یک مقام مسئول بانک مرکزی گفت: با ورود تدریجی و متناسب سکه های پیش فروش شده به بازار از یک ماه آینده و ایجاد تعادل بین عرضه و تقاضا، نیازهای موجود تامین و قیمت ها متعادل خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۹:۳۰    
سنندج - مرحله نخست رقابت های دو و میدانی لیگ طلایی دختران کشور در تهران پایان یافت و دوندگان کردستانی در این مسابقات صاحب یک نشان نقره و دو مدال برنز شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۹:۲۴    
وزیر علوم، با صدور پیامی، درگذشت 2 تن از دانشجویان دانشگاه دامغان در حادثه واژگونی مینی بوس را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۹:۱۲    
ایلام-رئیس پلیس راه استان ایلام از الزامی بودن سامانه سپهتن در برای ناوگان حمل و نقل و سوخت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۹:۰۳    
ثبت نام اساتید دانشگاه ها و حوزه های علمیه و سازمان ها و نهادها برای دریافت بن خرید کتاب از سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، از امروز شنبه اول اردیبهشت آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۵:۴۴    
یک نماینده مجلس، رای دیوان عدالت اداری برای حذف حق مدیریت داروخانه ها را اجحاف در حق داروخانه هایی دانست که مسئول فنی دائمی دارند و بر ضرورت بازنگری این رای تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۵:۳۷    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری به دلیل کمبود منابع اجرایی نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۲:۲۲    
بوشهر - رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم گفت: سال گذشته 240 میلیارد ریال در حوزه سلامت شهرستان جم هزینه شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۱:۳۶    
با پایان مرحله نخست رقابتهای انتخابی تیم ملی کشتی آزاد و معرفی نفرات برتر اوزان دهگانه، نگاه مدعیان کسب دوبنده تیم ملی به درخشش در مرحله نهایی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۳:۵۸    
نویسنده سریال سه جلد درباره فیلمنامه این مجموعه که برای شبکه نمایش خانگی ساخته می شود، بیان کرد که تاکنون 6 قسمت اول این سریال را نوشته است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۳:۵۶    
کارگردان نمایش نظام آباد عنوان کرد در اجرای این اثر نمایشی تلاش کرده ذهن مخاطب را به چالش بکشد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۳:۵۲    
قم - یکی از اساتید حوزه علمیه قم بر لزوم تبیین جایگاه حضرت عباس(ع) و الگوسازی از ایشان برای جوانان تأکید کرد و گفت: حضرت عباس(ع) با ماندن در مسیر ولایت فخر تاریخ شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۳:۴۹    
گرگان – نایب رئیس هیئت دو و میدانی گلستان گفت: ورزشکاران گلستانی در رقابت های دو و میدانی بانوان لیگ طلایی ایران درخشیدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۳:۴۱    
شهرکرد- مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی چهارمحال وبختیاری از حمله خرس قهوه ای به یک چوپان 38 ساله چهارمحالی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۳:۳۳    
گرگان – تیم گنبد کاووس عنوان قهرمانی مسابقات دو و میدانی نونهالان و نوجوانان دختران سومین المپیاد ورزشی استان گلستان را کسب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۳:۲۶    
اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جبنش حماس خواستار آمادگی برای مشارکت گسترده در راهپیمایی بزرگ روز نکبت در مرزهای غزه با اراضی اشغالی فلسطین شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۳:۲۶    
وزیر خارجه ایران در گفتگو با شبکه سی بی اس با اشاره به اعتراف دیرهنگام نامزد تصدی وزارت خارجه آمریکا، تحریم های هسته ای را بی دلیل دانست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۳:۲۳    
بجستان- رئیس اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بجستان گفت: تاکنون 9 طرح هادی روستایی در بجستان اجرا و 2 طرح در دست اقدام می باشد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۳:۲۳    
گرگان- مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری گرگان گفت: محور جنگل النگدره گرگان برای سه روز در هفته به پیاده راه تبدیل می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۳:۲۱    
شیراز -تصادف در محور قطرویه به سیرجان هفت کشته برجا گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۳:۱۲    
قم - نایب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: ائمه جماعات به توصیه های امیرالمؤمنین(ع) به فرماندار بصره در خصوص روش برخورد و سخن گفتن با مردم توجه داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۳:۱۲    
بر اثر انفجار مین در منطقه هسکه مینه ولایت ننگرهار افغانستان دست کم 14 نفر کشته و زخمی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۳:۰۲    
زاهدان- رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پژو در محور زاهدان به زابل، 5 مجروح برجای گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۵۸    
دامغان - وزیر علوم کابینه دوازدهم طی پیامی، درگذشت دو نفر از دانشجویان زمین شناسی دانشگاه دامغان را در حادثه واژگونی مینی بوس روز جمعه تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۵۱    
زاهدان - مدیر کل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: زلزله ای به بزرگی 3.5 ریشتر حوالی شهر گشت در شرق استان سیستان و بلوچستان را لرزاند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۴۰    
وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد: تدریس زبان روسی در مدارس منوط به تدریس زبان فارسی در برخی مدارس روسیه است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۳۵    
گنبد کاووس – هفته پنجم رقابت های کورس اسبدوانی بهاره گنبد با شرکت 53 راس اسب در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۰۷    
بجنورد- برخورد پژو پارس با مینی بوس در محور بجنورد به باباامان 21 مصدوم برجای گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۱:۵۳    
گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: برنامه های قرآنی در جامعه به توجه بیشتر نیاز دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۱:۴۹    
ایلام - استاندار ایلام تاکید کرد: تامین بلند مدت آب آشامیدنی شهرستان ملکشاهی جزو اولویت های کاری مسئولان استان است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۱:۴۷    
گرگان- رئیس امور اداره قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: طی چهار سال گذشته بیش از هزار و 700 کرسی تلاوت و تفسیر قرآن در شهرستان های استان گلستان اجرا شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۱:۴۰    
محلات- آئین کهن بیل گردانی محلات طبق سنت دو هزار ساله به شکرانه آب، همزمان با آخرین روز از فروردین ماه، در شهر نیمور برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۱:۳۴    
معاون وزیر امور خارجه کشورمان در دیدار با معاون وزارت صنعت، تجارت و شیلات نروژ، بر تشکیل کمیته های مشترک به منظور توسعه دوجانبه روابط دو کشور تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۱:۳۰    
دومین برد تیم ملی والیبال نشسته ایران در اولین دوره رقابت های لیگ جهانی مقابل تیم بوسنی هرزگوین به دست آمد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۱:۲۴    
شیراز _ مشاور فرهنگی رئیس جمهور گفت: مردم محوری همواره مورد تاکید سعدی به پادشاهان بوده و هیچگاه از نصیحت کردن کوتاه نیامد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۱:۰۲    
فرمانده کل ارتش با بیان اینکه بزرگترین آرمان و آرزویم محو و نابودی رژیم صهیونیستی است، گفت: سپاه و ارتش برادرند و در هر جنگی قرار است پیش مرگ هم باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۵۸    
شمار شهدای فلسطینی در چهارهمین هفته راهپیمایی بازگشت و تظاهرات در مرز غزه، به 4 نفر افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۵۷    
شیراز _ استاندار فارس گفت: سعدی آفریننده به حق زبان فارسی است که نردبان سخن را با پیروزی پیموده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۵۳    
مراسم قرعه کشی بیست و نهمین دوره رقابتهای تکواندو بین المللی جام فجر برگزار و طی آن تکواندوکاران حاضر در این رقابتها رقبای خود را شناختند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۳۸    
شیراز _ مدیر مرکز سعدی شناسی گفت: امروز هنگامه آن است که به اصل خویش بازگردیم که همان بزرگانی چون سعدی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۲۴    
ورامین- سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری ورامین از آتش سوزی گسترده در منطقه خیرآباد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۲۴    
تیم اصفهان با پیروزی مقابل خراسان رضوی به عنوان قهرمانی مسابقات قهرمانی کشور کانوپولو بانوان دست پیدا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۱۹    
نخستین مرحله از رقابتهای انتخابی تیم ملی کشتی آزاد عصر امروز جمعه با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۰۸    
رئیس پلیس راهور تهران از اجرای طرح ترافیک سال 97 از 15 اردیبهشت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۵۸    
ایرانشهر - رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر گفت: حادثه رانندگی در مسیر ایرانشهر به مهرستان، 3 کشته و 5 مجروح برجای گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۵۷    
وزیر خارجه کشورمان در پیامی خطاب به سرکار خانم رزاقی آذر از اقدام شایسته ایشان در دفاع از هویت ملی و تاریخی خلیج فارس قدردانی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۵۳    
نیروهای حشد شعبی عراق امروز جمعه اعلام کردند 7 بمب کارگزاری شده در حدفاصل بین استان های دیالی و صلاح الدین را خنثی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۵۲    
پارلمان ترکیه با طرح دولت این کشور برای برگزاری انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری و پارلمانی موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۳۱    
فیلم سراسر شب به دلیل تمام نشدن مراحل فنی به نمایش در بازار سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر نرسید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۲۹    
مشاور معاون حمل ونقل ترافیک شهرداری تهران گفت: طرح ترافیک سال 97 از 15 اردیبهشت اجرایی می شود و خبرنگاران تا پایان فردا مهلت دارند مدارک خود را تکمیل کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۲۲    
رییس مجلس شورای اسلامی در بدو ورود به تهران محورهای سفر به ویتنام و سریلانکا را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۰۴    
سالهاست که تولیدکنندگان ایرانی برای فروش محصولاتشان از مارک خارجی استفاده می کنند. سری به صنف مارک فروشان زدیم. افرادی که می گویند این ایام سفارش مارک ایرانی نسبت به قبل رونق گرفته.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۸:۵۶    
شاهزاده چارلز با کسب موافقت سران اتحادیه کشورهای مشترک المنافع، جانشین الیزابت دوم مادر خود شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۸:۵۵    
میخائیل بوگدانف معاون وزیر خارجه روسیه اعلام کرد که گروه های مسلح سوری اجازه ورود بازرسان سازمان منع گسترش تسلیحات شیمیایی به سوریه را نمی دهند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۸:۵۰    
وزیر دفاع روسیه در دیدار با نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه گفت: حمله (تروئیکای غربی) به سوریه به فرایند صلح در این کشور آسیب زد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۸:۲۵    
شیراز _ تانکر حامل گاز بوتان در محور شیراز به مرودشت(گردنه باجگاه) واژگون و باعث مسدود شدن مسیر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۸:۲۴    
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع در سومین سفر به عراق، از مراحل توسعه حرم مطهر امام حسین (ع) بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۸:۲۰    
مرکز حقوق بشر بحرین اعلام کرد مسوولان زندان جو در این کشور، نبیل رجب فعال حقوق بشری و هم بندی های وی را طی 24 ساعت گذشته از آب آشامیدنی محروم کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۸:۱۱    
2 تَن از مزدوران رژیم سعودی در عملیات تک تیراندازانِ ارتش و کمیته های مردمی یمن در شهر نجران هدف اصابت گلوله قرار گرفته و به هلاکت رسیدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۸:۱۰    
اراک- دبیر هیات بوکس استان مرکزی گفت: مسابقات انتخابی بوکس بزرگسالان استان مرکزی با قهرمانی تیم بوکس اراک، نایب قهرمانی خمین و سومی ساوه در شهر خمین پایان یافت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۸:۰۶    
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی ساعاتی پس از لفاظی های نخست وزیر این رژیم ادعا کرد: تهران باید مواظب رفتارش بوده و هشدارهای ما را جدی بگیرد!
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۸:۰۵    
حجت الاسلام سید عبدالله الغریفی از علمای برجسته بحرین روز گذشته پس از پایان دوره درمانی کوتاه مدت در تایلند به بحرین بازگشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۸:۰۴    
رئیس جمهور آمریکا از زمانی که زمام امور را در آمریکا به دست گرفته؛ نگاه ویژه ای به عربستان داشته است و به این کشور به عنوان گنجی که باید تا حد توان از آن استفاده کند، می نگرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۵۵    
با جدایی آرسن ونگر از تیم فوتبال آرسنال، گمانه زنی ها برای انتخاب جانشین سرمربی جدید تیم فوتبال آرسنال بالا گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۴۰    
اسلامشهر- مدیر جهاد کشاورزی اسلامشهر گفت: نحوه بهره برداری کشاورزان از آب رودخانه کن بررسی شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۳۸    
روز جمعه به دنبال اظهارنظر رئیس بانک انگلیس و داده های ضعیف تر فروش خرده فروشی های انگلستان، پوند انگلیس به پایین ترین میزان 2 هفته ای خود نزدیک شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۳۷    
گسترش تجارت در کوتاه مدت، به برخی افراد، به ویژه در بخش های اقتصادی رقیب واردات که باید در نتیجه تجارت در جستجوی شغل های جدید باشند، آسیب می رساند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۳۴    
رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال می گوید فشردگی مسابقات در چینش داوری ها تاثیرگذار بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۳۱    
کرمانشاه- سقوط از ارتفاعات کوه طاق بستان منجر به مرگ یک نفر شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۳۱    
خادمان حسینیه اعظم زنجان در روز ولادت امام حسین (ع) به عیادت بیماران رفتند و اقدام به پخش شیرینی و گل بین مردم کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۰۸    
وزیر خارجه روسیه در کنفرانس مطبوعاتی با همتای اتریشی خود در مسکو اعلام کرد: غرب شواهد حمله شیمیائی در شهر دوما در سوریه را افشا کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۰۶    
دادگاه بحرین نماینده سابق مجلس و یکی از اعضای جمعیت الوفاق را به اتهام مشارکت در تجمع غیر قانونی به شش ماه حبس محکوم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۰۶    
صداعظم اتریش با متهم کردن اردوغان به سوء استفاده از احساسات ترکیه ای های مقیم اروپا اعلام کرد: به فعالیت های انتخاباتی ترکیه شامل سخنرانی سیاستمداران آنکارا در اتریش مجوز نمی دهیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۰۳    
بیرجند- نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: 7 میلیارد تومان به ساخت بیمارستان در خوسف اختصاص یافت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۵۹    
سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه ای وضعیت استان های کشور را در پی ورود سامانه بارشی جدید تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۵۵    
گل بازیکن الاهلی عربستان به تیم الجزیره امارات به عنوان بهترین گل هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۵۴    
وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که در نتیجه اقدامات سرکوبگرایانه صهیونیست علیه فلسطینیان در تظاهرات بازگشتِ امروز در نوار غزه 4 نفر شهید و 126 تَن زخمی شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۳۵    
در جدیدترین حملات جنگنده های متجاوز سعودی به منطقه ای در تعز دست کم 18 یمنی به شهادت رسیدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۳۰    
کریستیانو رونالدو در دیدار مقابل بیلبائو هم گل تساوی بخش تیمش را زد تا سفیدپوشان در دیداری خانگی کار را با از دست دادن همه امتیازات به پایان نبرند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۲۴    
اسامی بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس برای سفر به اصفهان و دیدار برابر ذوب آهن اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۱۸    
گلوگاه - شمار مصدومان حادثه واژگونی مینی بوس در محور گلوگاه - دامغان به 15 نفر رسید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۱۸    
در دومین روز از آغاز به کار رسمی سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر فیلم های سفر ، دایان و نایلا و انقلاب در بخش زیتون های زخمی به نمایش در می آید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۱۵    
رفسنجان- امام جمعه رفسنجان با اشاره به اینکه ارتش و سپاه در سازندگی کشور کارهای بزرگی را انجام دادند، یادآور شد: امروز سپاه امکان انجام بزرگ ترین پروژه های اقتصادی کشور را دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۰۶    
کازرون-چهارمین همایش سالانه تجلیل از دانش آموزان ممتاز در باشگاه فرهنگیان کازرون برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۰۶    
اردبیل – آیت الله سیدحسن عاملی با تشریح تحولات منطقه، به حمله موشکی آمریکا به سوریه اشاره کرد و این حمله را یک افتضاح کامل برای حمله کنندگان و تاییدکنندگان برشمرد.