یکشنبه ۲۸ مردادساعت ۱۶:۵۴Aug 2018 19

خبرهای خبرگزاری مهر 18 مرداد 1397 - mehrnews.com

خبرگزاری مهر 29 اسفند 1393 خبرگزاری مهر 29 اسفند 1394 خبرگزاری مهر 30 اسفند 1395 خبرگزاری مهر 29 اسفند 1396 خبرگزاری مهر 31 فروردین 1397 خبرگزاری مهر 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری مهر 31 خرداد 1397 خبرگزاری مهر 31 تیر 1397 خبرگزاری مهر 1 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 2 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 3 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 4 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 5 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 6 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 7 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 8 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 9 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 10 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 11 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 12 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 13 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 14 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 15 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 16 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 17 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 18 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 19 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 20 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 21 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 22 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 23 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 24 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 25 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 26 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 27 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 28 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۳:۲۰    
اهواز سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: از نتیجه به دست آمده مقابل پرسپولیس خوشحالم و انتظار می رود در آینده بهتر بازی کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۳:۰۷    
قائمشهر - سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران با بیان اینکه 90 درصد ترکیب تیم دسته یکی است بازسازی اساسی در تیم را ضروری دانست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۲:۵۸    
الشتر- هیئت پهلوانی و زورخانه ای لرستان از خبرنگاران فعال شهرستان سلسله تجلیل کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۲:۵۶    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در دیدار مقابل استقلال خوزستان 10 بار به خاطر سنگ پرانی بازی متوقف شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۲:۴۹    
قائمشهر - سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم بازی با تیم نساجی مازندران را در هفته سوم رقابتهای لیگ برتر فوتبال جذاب و خیلی خوب توصیف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۲:۳۴    
قائمشهر - هفته سوم رقابت های لیگ برتر فوتبال با تب و تاب و التهاب در ورزشگاه قائمشهر همراه بود و شادی گل زودهنگام نساجی تا دقیقه 52 و ثمررسیدن گل تساوی پارس جنوبی دوام نداشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۲:۳۱    
تیم فوتبال پرسپولیس که دو دیدار ابتدایی خود در هجدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر را با پیروزی پشت سرگذاشته بود در سومین دیدار برابر استقلال خوزستان به تساوی رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۲:۲۹    
شمار قربانیان جنایت ائتلاف تحت رهبری سعودی در حمله به اتوبوس دانش آموزان یمنی در بازار ضحیان صعده به 47 شهید و 77 زخمی رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۲:۲۸    
ائتلاف سعودی حمله به اتوبوس دانش آموزان یمنی که ده ها کشته و زخمی بر جای گذاشت را اقدام نظامی قانونی دانست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۲:۲۱    
اصفهان - کارشناس مسائل مذهبی گفت: همانگونه که در مقاومت های مردمی الگویی مانند شهید حججی مطرح است باید در عرصه اقتصاد مقاومتی و مردمی نیز مدیرانی با خلوص ناب شهید حججی وارد عمل شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۲:۲۱    
دکتر واعظی که امروز برای ابلاغ پیام دکتر روحانی به رییس جمهوری ترکیه در آنکارا به سر می برد در ادامه دیدارهای خود با مقامات ترکیه با خانم رخسار پیکچین، وزیر تجارت ترکیه دیدار و گفتگو کرد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۲:۰۴    
اقتصاد ایران: نیمه اول دیدار تیم های فوتبال استقلال خوزستان و پرسپولیس درهفته سوم لیگ برتر با تساوی به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۱:۳۹    
شهید محسن حججی 18 مرداد 96 پس از اسارت توسط گروهک تروریستی صهیونیستی داعش به شهادت رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۱:۳۸    
نیمه اول دیدار تیم های فوتبال استقلال خوزستان و پرسپولیس درهفته سوم لیگ برتر با تساوی به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۱:۳۴    
اردبیل - سرپرست شرکت آب وفاضلاب شهری استان اردبیل مصرف آب شرب در مرکز استان را در زمان پیک روزانه بین هزار و 600 تا هزار و 800 لیتر در ثانیه عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۱:۳۰    
و به نقل از فدراسیون ورزش های جانبازن و معلولین، با پایان مهلت رای گیری نظرسنجی وب سایت کمیته بین المللی پارالمپیک مرتضی مهرزاد، مرد بلند قامت تیم ملی والیبال نشسته کشورمان ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۱:۲۱    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان از کشف احتکار 50 میلیارد ریالی لوازم خانگی در زنجان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۱:۰۸    
در دیدار معاونان وزرای خارجه ایران و روسیه روند همکاری های دو کشور در مبارزه با گروه های تروریستی به ویژه داعش در منطقه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۱:۰۱    
خرم آباد - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان گفت: 144هزار هکتار حبوبات در استان کشت می شود که بیش از 42 هزار هکتار آن مربوط به شهرستان دلفان است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۱:۰۱    
همدان - معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه بابیان اینکه خبرنگاران در خط مقدم جبهه جنگ نرم دشمن قرار دارند، گفت: خبرنگاران باید ادبیات رسانه ای طراحی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۰:۵۷    
ساری - معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی محیط زیست مازندران گفت: سه مرکز اطفای حریق در مناطق حفاظت شده واقع در شرق، مرکز و غرب استان پیش بینی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۰:۵۲    
نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس گفت: نخود لرستان به دلیل نبود صنایع تبدیلی و تکمیلی و بسته بندی با برند دیگر استان ها در بازارهای داخلی و جهانی به فروش می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۰:۴۲    
تبریز - نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی همکاری های تجار و بازرگانان ایرانی و گرجستانی زمینه را برای سرمایه گذاری و صادرات تولیدات ایرانی به منطقه قفقاز فراهم آورده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۰:۴۱    
ساری - مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران تعامل دستگاه های مختلف برای صیانت از دماوند، میانکاله و چشمه سورت را لازم برشمرد و گفت: مدیریت چندگانه در منطقه دماوند باید حذف شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۰:۴۱    
تهران- ایرنا- فیلم کوتاه تاریکی به کارگردانی سعید جعفریان و تهیه کنندگی رامبد جوان پس از حضور در بخش مسابقه فیلم کوتاه جشنواره کن 2018 در اتفاقی کم سابقه موفق به حضور در بخش مسابقه چهل و دومین دوره ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۰:۳۷    
زنجان-مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان گفت: مشاغل خدماتی در استان زنجان مورد غفلت واقع شده و باید به این حوزه توجه ویژه شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۰:۳۵    
تبریز - سفیر ایران در گرجستان گفت: راه اندازی مرکز سرمایه گذاری در تبریز و تفلیس موردی است که نباید از آن غافل شویم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۰:۳۰    
ری- نماینده مردم شهرستان های تهران، ری، اسلامشهر، شمیرانات و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: راه اندازی قطار حومه ای اطراف تهران 3 میلیارد یورو بودجه نیاز دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۰:۱۱    
ورسک - قطار گردشگری خبرنگاران حوزه وزارت راه و شهرسازی با حضور 200 خبرنگار از استان های مازندران و تهران به ایستگاه ورسک در سوادکوه رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۰:۰۳    
روستای سمقاور کمیجان لقب قطب منبت استان مرکزی را به خود اختصاص داده و بین 300 تا 350 نفر در این روستا به این هنر اشتغال دارند به همین دلیل پرونده ای جامع توسط اداره کل میراث فرهنگی استان تشکیل شده ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۹:۳۴    
دکتر محمود واعظی، فرستاده ویژه رییس جمهور کشورمان به ترکیه، امروز با مولود چاووش اوغلو، وزیر امور خارجه این کشور ملاقات و مسائل مورد علاقه دو کشور در عرصه های مختلف دو جانبه به ویژه اقتصادی و منطقه ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۹:۳۲    
ری- نماینده مردم شهرستان های تهران، ری، پردیس، اسلامشهر و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی گفت: قانون منع به کارگیری بازنشستگان شامل شهردار تهران نیز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۹:۲۷    
رشت- نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی با تأکید برلزوم تعامل و همدلی برای توسعه همه جانبه استان گیلان، گفت: وجود اختلافات عامل عقب ماندگی گیلان شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۹:۲۶    
بهارستان- امام جمعه نسیم شهر گفت: خبرنگاران در جهت ایجاد امید و نشاط در جامعه گام بردارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۹:۲۴    
دماوند- آیین رونمایی از المان خبرنگار با حضور جمعی از مسئولین و خبرنگاران در دماوند برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۹:۱۳    
سه تکواندوکار ایران فردا جمعه 19 مردادماه در روز نخست از دومین مرحله از رقابتهای گرندپری در سال 2018 به دیدار رقبای خود می رود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۸:۵۹    
کنگره جهانی بزرگداشت سرداران شهید مقاومت با عنوان فرزند امام در نکوداشت علامه شهید سید عارف حسین حسینی عصر امروز پنجشنبه در فرهنگسرای اندیشه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۸:۳۲    
یاسوج- مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: بخشداران باید ارتباط مستمر با مردم داشته باشند و از مکانیسم ارتباط با مردم برای سامان بخشی به امور بخش خود استفاده کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۸:۳۲    
یاسوج - فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: در مقابله با این جنگ اقتصادی و روانی دشمن اتحاد و انسجام درونی امری ضروی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۸:۳۲    
دیدار دوستانه تیم های ملی امید ایران و چین به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۸:۲۹    
رشت- اعضای شورای شهر رشت در مراسم تجلیل از خبرنگاران با تأکید بر لزوم تهیه یک برنامه مدون برای حوزه رسانه استان گیلان از ارائه طرح حمایتی برای اصحاب رسانه به شورای شهر رشت خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۸:۱۶    
بوشهر - استاندار بوشهر از کاهش قیمت برخی کالاها و اجناس در سطح بازار استان بوشهر خبر داد و گفت: باید با تشکیل کارگروه تخصصی، قیمت مرغ در بوشهر کنترل شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۸:۱۴    
فصل پنجم برنامه تلویزیونی خندوانه سه روز در هفته در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه ساعت 23 پخش خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۸:۰۵    
زنجان- مدیرکل تأمین اجتماعی زنجان با بیان اینکه تعداد بیمه شدگان تأمین اجتماعی در استان زنجان افزایش یافته است، گفت: قبل از سال 57 تعداد بیمه شدگان تأمین اجتماعی در استان 9 هزار نفر بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۸:۰۳    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: با تشدید بازرسی ها در لرستان 8 انبار برنج به وزن370 تن و ارزش ریالی 22 میلیارد و 431 میلیون کشف شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۸:۰۰    
رئیس دیوان محاسبات کشور از تشکیل هزار و 100 پرونده تخلفات و انحرافات دستگاههای دولتی از بودجه سال 95 خبر داد .
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۷:۵۸    
سازمان هواشناسی با صدور اخطاریه نسبت به احتمال طغیان رودخانه ها و مواج بودن دریای خزر هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۷:۵۵    
- همشهری آنلاین: شهردار تهران در گردهمایی مدیران ارشد شهرداری تهران که با موضوع ارائه راهکارهای ایجاد انگیزه و افزایش بهره وری در دوره جدید مدیریت شهری برگزار شد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۷:۴۸    
عضو دفتر سیاسی کمیته مرکزی حزب کمونیست چین قرار است 23 تا 26 مرداد در سفر به روسیه با رئیس جمهوری این کشور نیز دیدار کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۷:۴۸    
اصفهان - مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان گفت: امروز سه نفر بر اثر مسمومیت با گاز چاه جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۷:۴۴    
هیأت های عالیرتبه کره شمالی و کره جنوبی با هدف آمادگی برای دیدار سران دو کشور دوشنبه آینده دیدار می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۷:۴۲    
سرمربی تیم ایران در AVC کاپ 2018 گفت: در ست چهارم با تغییراتی که در تیم ایجاد کردیم، بازیکنان به خود آمدند و توانستیم به پیروزی برسیم. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۷:۴۰    
رئیس سازمان برنامه و بودجه : سال آینده با توجه به شرایط داخلی و بین المللی و انتظارات مردم سال استثنایی است و بودجه سال آینده ویژه خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۷:۳۶    
معصومە احمدی ، همسر مرحوم عبدالرحمن شرفکندی (استاد هه ژار)، شاعر و نویسنده نامدار کرد، در سن 89 سالگی در اثر کهولت سن و بیماری در شهر اربیل در کردستان عراق درگذشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۷:۳۶    
آنکارا- ایرنا- محمود واعظی رییس دفتر رییس جمهوری ایران گفت که روش تحریم و اعمال فشار یکجانبه آمریکا علیه کشورها، دیگر کارایی ندارد و دوره این گونه اقدامات گذشته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۷:۲۵    
رهبر جریان حکمت ملی عراق بر اهمیت تقویت روابط دو کشور همسایه ایران و عراق تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۷:۱۹    
بروجرد- مدیر آموزش وپرورش بروجرد از احداث اولین مدرسه شبانه روزی دختران در این شهرستان خبر داد و گفت: دانش آموزان بروجردی 4 رتبه زیر 100 در کنکور کسب کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۷:۱۴    
دماوند- نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس از ایجاد رینگ ریلی شرق استان تهران از پردیس تا دماوند خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۷:۰۷    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه گفت: بزودی عملیات ساخت و ساز برای مستاجرین در مناطق زلزله زده شروع خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۷:۰۷    
آیا وزارت کشور ظرفیت راهبردی برای توسعه مشارکتهای اجتماعی از طریق سازماندهی سازمانهای مردم نهاد را دارد
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۷:۰۳    
ساوجبلاغ - فرماندار ساوجبلاغ از اختصاص 520 هکتار زمین برای احداث شهرک صنعتی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۷:۰۳    
آی تی سی بازیکن جدید استقلال تهران صادر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۶:۵۶    
شاهرود-رئیس اداره منابع طبیعی شاهرود از اطفای حریق محدوده روستاهای زولان و نگرمو جنگل ابر خبر داد و گفت: 20 نفر از عوامل منابع طبیعی برای اطمینان از اطفای حریق در منطقه حضور دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۶:۴۹    
قم - مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قم از مشاهده کلکسیونی از تخلفات اقتصادی از جمله گران فروشی و احتکار در بازار قم خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۶:۴۷    
سخنگوی وزارت امورخارجه جنایت جدید ائتلاف سعودی - اماراتی در هدف قرار دادن اتوبوس حامل کودکان دانش آموز یمنی را به شدت محکوم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۶:۴۶    
تیم والیبال جوانان امروز پنج شنبه در دومین دیدار مرحله گروهی مقابل استرالیا به برتری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۶:۴۴    
سخنگوی وزارت امور خارجه با رد مفاد بیانیه 11 ماده ای نشست نمایندگان دائم سازمان همکاری اسلامی در جده، اتهامات وارده به کشورمان را محکوم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۶:۴۰    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت بوشهر با تاکید بر جلوگیری از افزایش قیمت سیمان در استان گفت: با برنامه ریزی انجام شده قیمت گوشت مرغ در بوشهر هرکیلوگرم به زیر 10 هزار تومان کاهش می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۶:۳۷    
قم - استاندار قم در جلسه ستاد تنظیم بازار استان قم خواستار تعدیل قیمت مرغ در بازار قم با توزیع مرغ منجمد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۶:۳۶    
با اعلام کمیته اخلاق، دستور موقت این کمیته درباره بازیکن تیم ذوب آهن لغو شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۶:۳۴    
اقتصاد ایران: در جلسه ستاد اقتصادی دولت که روز پنج شنبه به ریاست رئیس جمهور تشکیل شد، وزیران صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی و بهداشت و درمان، بسته های تأمین ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۶:۳۰    
یک منبع آگاه در حزب محافظه کار انگلیس اعلام کرد که وی احتمالاً به دلیل اظهارات توهین آمیز درباره برخی زنان مورد تحقیق و تفحص قرار خواهد گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۶:۲۷    
فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به افزایش 5 برابری درگیری های مرزی نسبت به سال 96 گفت: با استفاده از آخرین تاکتیک های رزمی و عملیاتی تلفات و شهادت نیرو های مرزبانی کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۶:۲۳    
سمنان- مدیرکل آموزش وپرورش استان سمنان بابیان اینکه در کنکور سراسری امسال شاهد درخشش مطلوب دانش آموزان استان بودیم، گفت: رتبه های کمتر از دو هزار کنکور در استان 11 درصد رشد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۶:۲۱    
بیرجند- رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی گفت: 80 درصد درمان اعتیاد در کشور را مردم و سازمان های مردم نهاد بر عهده دارند که این رقم در خراسان جنوبی به 86 درصد رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۶:۱۹    
قم - معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: امروز با به راه افتادن جنگ رسانه ای و نرم وظیفه و رسالت خبرنگاران سنگین تر از گذشته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۶:۱۱    
رشت- مسئولان آموزش و پرورش گیلان طی نشستی با خبرنگاران این استان خواستار هماهنگی و همگامی بیشتر حوزه رسانه با نظام تعلیم و تربیت برای بهره گیری از ظرفیت های آموزش و پرورش شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۶:۱۱    
تویسرکان - فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان از دستگیری 2 سارق موتورسیکلت و کشف 18 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۶:۰۹    
زنجان-رئیس پلیس راه استان زنجان گفت: در حال حاضر ترافیک سنگین در برخی از جاده های زنجان حاکم است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۶:۰۲    
نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی با یورش به مناطق مختلف کرانه باختری 16 فلسطینی را بازداشت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۵:۵۴    
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری دو سارق کامپیوترهای وانت پیکان در منطقه جنوب غرب پایتخت خبرداد که با موتورسیکلت پالس در ساعات صبحگاهی اقدام به سرقت می کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۵:۴۸    
تیم آذربایجان شرقی در بین پنج تیم حاضر در رقابت های نجات غریق جوانان زیر 20 سال شمال غرب کشور بر سکوی قهرمانی ایستاد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۵:۴۱    
وزیر خارجه چک امروز در دمشق به دیدار همتای سوری خود رفت. طرفین در این دیدار بر لزوم تقویت روابط دوجانبه و دستیابی به راهکار سیاسی بحران سوریه تأکید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۵:۱۵    
ایلام - ایرنا - رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان ایلام گفت: چهار هزار و 600 دانشجو در 13 مرکز این دانشگاه در استان تحصیل می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۵:۱۵    
ایلام - ایرنا - مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس ایلام گفت: 50 هزار سند حوزه جغرافیایی استان ایلام مرتبط با زمان جنگ تحمیلی تا پایان امسال وجود دارد که 35 هزار سند تاکنون جمع آوری شده و ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۴:۵۴    
سفیر چین در کابل گفت که یک هیئتی بلندپایه از سوی این کشور به منظور بهبود همکاری های دو جانبه به افغانستان خواهد آمد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۴:۳۸    
معاون دفتر فناوری سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی گفت: در حال حاضر 150 شرکت دانش بنیان در مجموعه سازمان تحقیقات ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۴:۱۶    
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در تماسی با چند طرف بین المللی، خواستار مداخله آنها برای توقف فوری حملات به غزه شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۴:۱۵    
آموزش های عمومی به حدود4000 قرآن آموز چهارمحال و بختیاری ارائه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۴:۱۲    
به گزارش نویدتهران،طی مراسمی، وزیر آموزش و پرورش مرکز آموزشی و رفاهی باشگاه پیشکسوتان منطقه 11 شهر تهران را افتتاح کرد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۴:۰۰    
قصرشیرین - ایرنا - معاونان امور عمرانی استانداران سراسر کشور روز پنجشنبه با حضور در مناطق زلزله زده غرب کرمانشاه ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۳:۵۱    
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز از تعطیلی 88 مرکز غیر بهداشتی از ابتدای امسال تا کنون خبر داد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۳:۳۶    
فرماندار تالش گفت : نقد منصفانه و سازنده رسالت خبرنگاران است و زمینه ساز گره گشایی از مشکلات بوده و به ارتقای منطقه کمک می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۳:۱۹    
خوزستان اسپورت- زمان تست گیری از بازیکنان تیمهای امید و جوانان صنعت نفت آبادان مشخص شد. به گزارش خوزستان اسپورت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۳:۱۱    
به گزارش ایرنا، صادق نجفی روز پنجشنبه در جلسه تبیین سیاست های حمایتی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی از واحدهای صنعتی که در محل اتاق بازرگانی تبریز برگزار شد افزود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۱:۵۹    
سفارت روسیه در آمریکا به تحریم های جدید واشنگتن علیه مسکو به بهانه مسمومیت شیمیائی جاسوس روس تبار در انگلیس واکنش نشان داد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۰:۵۷    
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای در دیدار رایزن علمی جمهوری اسلامی ایران در اتحادیه اروپا خواستار همکاری با دانشگاه های اتحادیه اروپا شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۰:۲۳    
شفقنا- رئیس سازمان حج و زیارت از حضور نزدیک به 60 هزار زائر ایرانی در سرزمین وحی خبر داد. به گزارش شفقنا ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۰:۱۱    
معاون فنی و مدیر گروه پیشگیری از حوادث دفتر مدیریت بیماری های غیرواگیر وزارت بهداشت اعلام کرد: فوت 128 نفر بر اثر غرق شدگی در سال 96 ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۰۶:۴۰    
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان زنجان از شناسایی و دستگیری شخصی که با ایجاد و راه اندازی صفحه درشبکه اجتماعی اینستاگرام با بیش از 1000 نفراعضاء اقدام به ترویج فساد و فحشاء می نمود، خبرداد.