پنجشنبه ۲۷ دیساعت ۰۷:۱۱Jan 2019 17
 

خبرهای خبرگزاری مهر 25 مرداد 1397 - mehrnews.com

 
خبرگزاری مهر 29 اسفند 1393 خبرگزاری مهر 29 اسفند 1394 خبرگزاری مهر 30 اسفند 1395 خبرگزاری مهر 29 اسفند 1396 خبرگزاری مهر 31 فروردین 1397 خبرگزاری مهر 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری مهر 31 خرداد 1397 خبرگزاری مهر 31 تیر 1397 خبرگزاری مهر 1 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 2 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 3 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 4 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 5 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 6 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 7 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 8 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 9 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 10 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 11 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 12 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 13 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 14 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 15 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 16 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 17 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 18 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 19 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 20 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 21 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 22 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 23 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 24 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 25 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 26 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 27 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 28 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 29 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 30 مرداد 1397 خبرگزاری مهر 31 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۴:۲۹    
ارومیه - معاون استاندار و فرماندار شهرستان مهاباد گفت: مصرف بنزین در مهاباد امسال 9 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۲:۱۹    
پوستر سومین جشنواره فیلم سلامت منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۵:۳۳    
نحوه برگزاری آزمون سراسری سال 1398 با حضور رئیس سازمان سنجش و مسئولین ذی ربط فردا در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بررسی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۴:۳۷    
اصفهان – تئاتر خواب تلخ به کارگردانی پویان عطایی به جشنواره تئاتر کوتاه ارسباران راه یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۴:۳۵    
مدیرکل کمیته امداد استان تهران گفت: مردم استان تهران در بهار امسال بیش از چهار میلیارد تومان زکات پرداخت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۱:۱۳    
ستاد توسعه فناوری نانو به منظور حمایت از تحقیقات در حوزه فناوری نانو در 23 مرداد ماه مبلغ هفتصد و پنجاه و شش میلیون و 960 هزار تومان به هزارو 707 محقق پرداخت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۱:۰۲    
برنامه راه اندازی کلینیک کسب و کار در مرکز رشد پژوهشگاه مواد و انرژی تهیه شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۰:۲۱    
کرج - فرمانده انتظامی استان البرز از کشف بیش از 16 میلیارد انواع کالای قاچاق در استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۰:۰۱    
با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مسئول بهبود محیط کسب و کار منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۰۸:۵۷    
سنندج- سرپرست امور هنری، سینمایی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان ازبرگزاری دهه موسیقی سنتی و محلی در شهرستان های دیواندره، کامیاران، دهگلان و سروآباد درشهریور ماه خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۶:۵۵    
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت دفاع گفت: هفته آینده خبرهای خوب و خوشی از دستاوردهای نظامی خواهد شنید که دشمن را مأیوس تر می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۴:۳۸    
قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره)، گفت: کمیته امداد در انجام وظایف و تکالیف خود افزون بر 20 درصد اشتغال کشور را انجام داده و شاخص های سال 95 و 96 موید همین مطلب است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۳:۵۵    
کیش - مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: آدرس غلط قاچاق در مناطق آزاد فرافکنی بعضی رسانه هاست که ناآگاهانه حاشیه ای امن را برای متخلفین اصلی ایجاد می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۲:۴۴    
در این ویدیو ناراحتی و اشک نماینده سازمان ملل در یمن هنگام بازدید از بیمارستانی در صنعا را می بینیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۱:۵۱    
تیم فوتبال استقلال که در سه دیدار ابتدایی خود در هجدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر صاحب یک برد و دو مساوی شده بود، در هفته چهارم، نخستین شکست فصل را برابر پارس جنوبی متحمل شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۱:۴۱    
عضو کمیسیون عمران مجلس، بر ضرورت بازنگری در پیش شرط های ارائه تسهیلات مسکن تاکید کرد و گفت: اثرگذاری وام مسکن برای اقشار ضعیف جامعه، باید بیشتر شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۱:۲۲    
سید محمدمجتبی حسینی معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در فرهنگسرای نیاوران به تماشای اجراهای دوازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان نشست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۱:۱۸    
رئیس کمیسیون اقتصادی دومای روسیه از احتمال ایجاد واحد پولی جدید در برابر دلار خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۰:۳۹    
سنندج-رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج از وقوع چهار فقره آتش سوزی در شب گذشته خبر داد و گفت: خوشبختانه با حضور به موقع آتش نشانان؛ هر چهار فقره آتش سوزی مهار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۰:۳۷    
سمنان - فرماندار سمنان با اشاره به موج سفرهای زیارتی در دهه ولایت و امامت از استان به سمت مشهد مقدس، گفت: 82 مدرسه شهرستان برای پذیرایی و اسکان مسافران تدارک دیده شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۰:۰۸    
موسوی گفت: قانعی راد با تلاش شبانه روزی جزو نادر کسانی بودند که جامعه شناسی را به جامعه آوردند و شاید بعد از فوت ایشان تنها جامعه شناسی باشد که تصاویرش در مراکز عمومی شهر آویخته می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۰۹:۳۸    
رفسنجان – امام جمعه رفسنجان با اشاره به اصل 44 قانون اساسی گفت: در این 30 سال اگر بخش خصوصی 100 درصد فعال می شد امروز مشکلی نداشتیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۰۹:۰۰    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: ایجاد گلوگاه در روند تخصیص ارز به واردکنندگان نوعی خودتحریمی ایجاد کرده که این سوءمدیریت موجب کاهش انگیزه برای فعالان حوزه دارو شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۲۳:۲۵    
نشریه خط حزب الله در جدیدترین شماره خود، دلایل ضرر مذاکره با آمریکا را بررسی کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۲۳:۲۰    
سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از تحمل نخستین شکست فصل توسط تیمش برابر پارس جنوبی گفت: نمایش خوبی داشتیم و می توانستیم در این دیدار بازنده نباشیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۲۳:۱۱    
پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای در گزارشی تنگناهای دولتی تولید ملی را برسی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۲۳:۰۸    
زنجان-وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: سخت گیری موجب رانت در حوزه مطبوعات می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۲۳:۰۶    
قم - رئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر حضور بخش خصوصی در پروژه های گردشگری قم، گفت: با توجه به ورود سالانه میلیون ها زائر به این شهر محور اصلی گردشگری قم زائرین هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۲۳:۰۱    
سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از تحمل نخستین شکست فصل توسط تیمش برابر پارس جنوبی گفت: نمایش خوبی داشتیم و می توانستیم در این دیدار بازنده نباشیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۲۲:۵۹    
بوشهر - استاندار بوشهر گفت: اسناد مناقصه پروژه راه آهن بوشهر - شیراز در حال آماده سازی است و در ماه های آینده شاهد اجرای عملیات آن خواهیم بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۲۲:۵۵    
ازنا- خداداد مرادی به عنوان مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ازنا معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۲۲:۵۲    
اراک- نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی از تزریق 320میلیارد ریال بودجه از محل اعتبارات ملی به بخش درمان استان مرکزی طی سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۲۲:۴۹    
تبریز- معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: در روزهای گذشته پنج هزار تن انواع مواد غذایی از چندین انبار کالا در استان کشف و ضبط شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۲۲:۳۳    
تیم فوتبال پیکان دیدار هفته چهارم خود در لیگ برتر را با شکست پشت سرگذاشت. فولاد هم برابر نساجی مازندران به برتری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۲۲:۳۱    
تیم فوتبال استقلال که در سه دیدار ابتدایی خود در هجدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر صاحب یک برد و دو مساوی شده بودند، در هفته چهارم نخستین شکست فصل را برابر پارس جنوبی متحمل شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۲۲:۲۷    
اراک- نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس گفت: پیگیری تامین اعتبار و تکمیل پروژه های حوزه بهداشت و درمان استان مرکزی از جمله اولویت های این استان است که باید به آن توجه شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۲۲:۲۷    
تبریز- فرمانده سپاه عاشورا گفت: صدا و سیما درتحقق آرمان های انقلاب از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۲۲:۲۴    
یزد مدیرعامل گروه تعاونی پیشگامان با اشاره به اینکه شرکتی به منظور انتقال آب از دریای عمان به یزد تشکیل توسط بخش خصوصی شده است، گفت: انتقال آب از این طریق حدود پنج سال طول می کشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۲۲:۲۲    
حزب رفاه ملت ایران با برگزاری نخستین کنگره خود، اعلام موجودیت کرد و اعضای شورای مرکزی آن انتخاب شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۲۲:۲۱    
رشت- مربی سپیدرود رشت با اشاره به اینکه ضعف بدنی یکی از مشکلات بازیکنان این تیم به دلیل عدم گذراندن دوره بدنسازی است، گفت: سپیدرود با مشکلات مالی روبه رو است که مسئولان باید حمایت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۲۱:۵۲    
کرمانشاه - ادعای تصاویر منتشره در فضای مجازی در مورد هیولای منطقه دورودفرامان صحت ندارد و این تصویر لاشه یک کفتار است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۲۱:۴۶    
دامغان - وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه پروژه دامغان-معلمان-جندق دارای اهمیت بالایی در سطح وزارتخانه است، گفت: فاز دوم این طرح پس از اتمام فاز اول آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۲۱:۴۲    
شبستر- فرماندار شهرستان شبستر گفت : ازدواج آسان و سالم در جامعه نیازمند ترویج فرهنگ سازی است. عامل طلاق بیشتر فرهنگی است تا اقتصادی!
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۲۱:۴۲    
معاون وزیر جهاد گفت: هدف دولت این است که نهاده هایی که با ارز دولتی وارد کشور می شود، بدون واسطه به دست تولیدکننده برسد و در نهایت محصولات غذایی با قیمت مناسب سر سفره مردم قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۲۱:۳۲    
رودسر- معاون سیاسی و امنیتی استانداری گیلان با اشاره به ظرفیت های شهرستان رودسر از مسئولان خواست برای حل مشکلات مردم تلاش مضاعف کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۲۱:۲۹    
یک منبع سیاسی در عراق اعلام کرد که 28 نماینده پارلمان از ائتلاف النصر به ریاست حیدر العبادی نخست وزیر این کشور خارج شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۲۱:۲۱    
یک مقام مسئول با اشاره به اینکه در صنعت مبلمان، اولویت اصلی حمایت از تولید داخلی است، شروط شکل گیری روند پایدار صادرات در این صنعت را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۲۱:۱۹    
اردبیل – استاندار اردبیل با اشاره به ظرفیت های موجود تاکید کرد که در حال حاضر آمار صادرات این استان به جمهوری آذربایجان مطلوب نیست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۲۱:۱۵    
رشت- سرمربی پدیده مشهد با اشاره به وضعیت تیم فوتبال سپیدرود رشت، گفت: این تیم نیازمند به حمایت هواداران و مسئولان استان گیلان است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۲۱:۱۱    
اهواز - مدیر روابط عمومی فوریت های پزشکی خوزستان از واژگونی یک دستگاه خودروی 206 در هفتکل با یک فوتی و چهار مصدوم خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۲۱:۰۴    
اندیمشک - رئیس اداره کار، رفاه و تامین اجتماعی اندیمشک گفت: بیش از یک هزار فرصت شغلی در اندیمشک ایجاد و گامی بلند برای رونق اقتصاد جامعه روستایی شهرستان برداشته می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۲۰:۴۲    
ایلام-دادستان ایلام گفت: مشکلات تاخیر پروازهای فرودگاه ایلام حل می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۲۰:۴۱    
دامغان-معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار دامغان، بابیان اینکه فاز نخست محور دامغان-معلمان سال گذشته آغاز و هم اکنون ادامه دارد، گفت: فاز دوم این طرح سال آتی آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۲۰:۳۸    
آبادان – سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: اتفاقاتی که در قالب خشونت در ورزشگاه ها اتفاق می افتد نزد همه محکوم است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۲۰:۳۶    
تبریز- آزمون جامع مدیران فنی دفاتر خدمات مسافرتی و راهنمایان ایرانگردی، جهانگردی و طبیعت گردی در آذربایجان شرقی، روز جمعه 26 مرداد سال جاری همزمان با کل کشور برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۲۰:۲۸    
تیم فوتبال سپیدرود رشت که هنوز وضعیت سرمربی اش مشخص نیست در هفته چهارم لیگ برتر برابر پدیده مشهد تن به شکست داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۲۰:۲۶    
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: سفارت جمهوری اسلامی ایران در تفلیس مراتب اعتراض شدید خود را در پی هتک حجاب چند مسافر ایرانی به وزارت امور خارجه گرجستان و پلیس امنیت فرودگاه تفلیس اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۲۰:۲۱    
خمین- سرپرست دانشکده علوم پزشکی شهرستان خمین گفت: 50 درصد از جمعیت میانسال شهرستان خمین، شامل 21 هزار و 799 نفر تحت پوشش طرح خدمات نوین سلامت قرار گرفته اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۲۰:۱۵    
دامغان - وزیر راه و شهرسازی کابینه دوازدهم در ادامه سفر خود به استان سمنان، وارد دامغان شد و مورد استقبال رسمی مسئولان ارشاد این شهرستان قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۲۰:۰۸    
زاهدان - مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان از کشف یک انبار بزرگ حبوبات احتکار شده به ارزش 3 میلیارد ریال در محدوده شهرستان زاهدان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۲۰:۰۴    
خمین- فرماندار شهرستان خمین گفت: تاکنون 340طرح اشتغال فراگیر و پایدار روستایی با رقم تسهیلات مورد نیاز 600میلیارد ریال در شهرستان خمین مصوب شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۹:۵۹    
اهر - طی حکمی از سوی مدیرکل آموزش و پرورش استان، قادر رمضان پور به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان اهر منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۹:۵۱    
معاون هماهنگ کننده ارتش رسانه را ابزار مقابله با جنگ نرم دشمنان دانست و افزود: رسانه ها که بخش بسیار قابل توجهی از بار مقابله با دشمن در جنگ نرم را بر عهده دارد، باید آماده باشند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۹:۴۹    
رئیس کنفدراسیون صادرات گفت: اگر پتروشیمی ها و صادرکنندگان بزرگ، به تعهدشان به عرضه ارز در سامانه نیما عمل کنند، قیمت های ارز کاهش پیدا خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۹:۴۰    
سنندج- نماینده شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس با بیان اینکه ایجاد منطقه آزاد در کردستان تاثیر مثبتی در اقتصاد ملی خواهد داشت، گفت: البته این اقدام نیاز به مدیریت صحیح دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۹:۳۳    
وینفرد شفر بازیکنان اصلی تیمش برای دیدار برابر پارس جنوبی در هفته چهارم لیگ برتر را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۹:۲۹    
یک مشکل اساسی در روابط آمریکا و پاکستان این مسئله است که آمریکا خیلی کم با خود پاکستانی ها کار داشته و عمده منافع واشنگتن در پاکستان بدلیل رقابت های منطقه ای و بین المللی دنبال شده است
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۹:۲۹    
تبریز- صبح امروز پنج شنبه پخش فیلم هایی دلخراش از کودک آزاری در شهرستان مرند باعث تالم خاطر مردم و کاربران فضای مجازی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۹:۲۳    
ری- رئیس اداره تعزیرات حکومتی ری از کشف 140 هزار دستگاه لوازم خانگی احتکار شده در یکی از انبارهای این شهرستان خبر داد و گفت: بازرسی از 8 انبار دیگر در ری صورت گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۹:۰۶    
شهرکرد- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: معادن چهارمحال و بختیاری افزایش می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۹:۰۶    
ورزشگاه محل برگزاری دیدار تیم های استقلال تهران و پارس جنوبی جم پیش از آغاز این دیدار با حاشیه هایی مواجه بود که شعار هواداران علیه محسن بنگر یکی از آنها است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۹:۰۲    
شهرکرد- معاون سیاسی امنیتی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: اجرای طرح های مقاوم سازی روستاها در چهارمحال و بختیاری به سرعت انجام شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۸:۵۹    
رئیس هیئت ورزش های روستایی و بازی های بومی محلی اصفهان با اشاره به برگزاری دهمین المپیاد فرهنگی ورزشی روستایی گفت: برگزاری چنین جشنواره هایی موجب ترویج فرهنگ ایرانی اسلامی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۸:۴۸    
سبزوار- وزیر راه و شهرسازی از اختصاص 15 میلیارد تومان برای تکمیل پروژه جغتای -منیدر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۸:۴۸    
گرگان – رئیس هیئت دو و میدانی استان گلستان گفت: مشکلات مالی هیئت دو و میدانی گلستان موجب شده تا برنامه ریزی های ما با مشکل رو به رو و متوقف شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۸:۴۷    
اصفهان - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی اصفهان گفت: اجرای پروژه های اقتصاد مقاومتی در اصفهان آغاز شده اما به دلایل مختلف از جمله اعتبار اندک و عدم رغبت پیمانکاران پیشرفت کمی داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۸:۴۷    
دماوند- شهردار دماوند گفت: سرانه فضای سبز دماوند 35 متر مربع به ازای هر نفر است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۸:۴۲    
لاریجانی در تماس تلفنی با رئیس مجلس ملی جمهوری اسلامی پاکستان گفت: رایزنی های مستمر فیمابین دو کشور میتواند به برقراری ثبات و آرامش منطقه کمک کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۸:۳۹    
'گرگان-مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان برگزاری جشنواره پویانمایی رضوی در استان را ظرفیتی برای شناسایی و تقویت استعدادها اعلام کرد و گفت: گلستان باید به قطب انیمیشن کشور تبدیل شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۸:۲۶    
خرم آباد- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از همکاری مطلوب دستگاه های نظارتی برای کنترل قیمت ها در بازار این استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۸:۲۳    
اصفهان -مدیرکل جهاد کشاورزی اصفهان گفت: برنامه جامع اشتغال برای شرق اصفهان برنامه ریزی و انجام شده اما هیئت دولت باید به تامین معیشت کشاورزان اهمیت بیشتری داده و چاره اندیشی اساسی انجام دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۸:۱۸    
اصفهان- سرمربی فصل پیش تیم ذوب آهن درباره پیوستنش به سپاهان گفت: عقل سلیم حکم می کرد که در ذوب آهنی که در رده دوم بود و سهمیه آسیا داشت بمانم اما به عشق هواداران به سپاهان پیوستم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۸:۱۴    
رشت- عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی با اشاره به عدم بهره برداری از کریدورها در کشور، گفت: کمبودهای بخش لجستیک باید برطرف شده و ارتباط دانشگاه با این مراکز افزایش یابد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۸:۱۲    
پیکر مطهر شهید مدافع حرم علی سلطان مرادی پس از 4 سال به میهن اسلامی بازگشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۸:۱۲    
قرچک- شهردار قرچک اعتبار پروژه های افتتاحی این شهر در هفته دولت را یک میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: کلنگ آرامستان قرچک در هفته دولت به زمین زده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۸:۰۷    
محمد عبادی گوینده پیشکسوت هنر دوبله امروز به خاک سپرده شد. در این قسمت رادیومهر به یاد سال ها خاطره سازی او در قاب تلویزیون، با شوکت حجت و منوچهر والی زاده گفتگو کرده ایم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۸:۰۵    
اصفهان - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: پروژه های دارای توجیه اقتصادی در استان شناسایی شده است و امکان استفاده از ظرفیت بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در آنها وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۷:۵۴    
خرم آباد- رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان از واردات گوشت گرم طی روزهای آینده به این استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۷:۵۲    
گرگان – تیم گلستان با پیروزی مقابل تهران عنوان قهرمانی مسابقات والیبال جوانان کشور را کسب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۷:۴۸    
مدیر تیم فوتبال امید با اشاره به اینکه کمتر از یک ماه از تشکیل این تیم می گذرد، گفت: مربیان و بازیکنان به زمان بیشتری برای هماهنگ شدن با یکدیگر نیاز دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۷:۳۳    
اهر - معاون فرماندار اهر از افتتاح 45 پروژه هم زمان با هفته دولت در شهرستان اهر خبر داد گفت: پروژه های هفته دولت با اعتباری بیش از 24 میلیارد و 456 میلیون تومان به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۷:۳۱    
شاهرود - مدیرکل راه و ترابری استان سمنان گفت: عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی کابینه دوازدهم در ادامه سفر خود به استان سمنان از پروژه آزادراه شاهرود-آزادشهر بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۷:۰۸    
میامی-وزیر راه و شهرسازی کابینه دوازدهم در بدو ورود به استان سمنان از پروژه قطعه دوم راه سازی عباس آباد-کاهک در شهرستان میامی بازدید به عمل آورد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۷:۰۶    
شهردار منطقه 4 از آمادگی برای ارائه خدمات شهری به شهرک مسکونی زرتشتیان رستم باغ خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۷:۰۵    
اردبیل - معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: دولت مصمم به عملی کردن طرح بیمه زنان سرپرست خانوار است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۷:۰۴    
میامی-وزیر راه در بدو ورود به استان سمنان پس از برگزاری آئین استقبال از سوی مقامات ارشد استانی، از پروژه پلیس راه کاهک و همچنین تقاطع غیر همسطح گلوگاه شاهرود بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۷:۰۳    
خرم آباد- استاندار لرستان بر ضرورت برخورد قاطع با متخلفان حوزه بازار این استان تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۶:۵۹    
سوادکوه - سرپرست جمعیت هلال احمر سوادکوه از راه اندازی هشت خانه هلال و مدیریت بحران روستایی در مراکز دهستان های شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۶:۵۵    
قرچک- نایب رییس شورای شهر قرچک از افتتاح شهربازی این شهر در هفته دولت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۶:۵۵    
همایش سراسری مدیران حوزه های علمیه و مسئولان نمایندگی ولی فقیه در سپاه و مسئولان بسیج طلاب و روحانیون استان های سراسر کشور، روز شنبه 27 مرداد در قم برگزار می شود.