چهارشنبه ۲۴ مهرساعت ۰۸:۵۸Oct 2019 16

شبکه مجازی میبدما (meybodema.ir)

شبکه مجازی میبدما 30 اسفند 1395 شبکه مجازی میبدما 28 مرداد 1396 شبکه مجازی میبدما 28 اسفند 1397 شبکه مجازی میبدما 31 فروردین 1398 شبکه مجازی میبدما 31 اردیبهشت 1398 شبکه مجازی میبدما 30 خرداد 1398 شبکه مجازی میبدما 31 تیر 1398 شبکه مجازی میبدما 31 مرداد 1398 شبکه مجازی میبدما 31 شهریور 1398 شبکه مجازی میبدما 1 مهر 1398 شبکه مجازی میبدما 2 مهر 1398 شبکه مجازی میبدما 3 مهر 1398 شبکه مجازی میبدما 4 مهر 1398 شبکه مجازی میبدما 6 مهر 1398 شبکه مجازی میبدما 7 مهر 1398 شبکه مجازی میبدما 8 مهر 1398 شبکه مجازی میبدما 9 مهر 1398 شبکه مجازی میبدما 10 مهر 1398 شبکه مجازی میبدما 11 مهر 1398 شبکه مجازی میبدما 12 مهر 1398 شبکه مجازی میبدما 13 مهر 1398 شبکه مجازی میبدما 14 مهر 1398 شبکه مجازی میبدما 15 مهر 1398 شبکه مجازی میبدما 16 مهر 1398 شبکه مجازی میبدما 17 مهر 1398 شبکه مجازی میبدما 18 مهر 1398 شبکه مجازی میبدما 20 مهر 1398 
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۸:۰۲    
مسئول کارگروه کتاب و کتابخوانی جبهه فرهنگی میبد گفت: جبهه فرهنگی میبد با توجه به اهمیت موضوع کتاب و کتابخوانی نسبت به اجرای برنامه های مختلف در این حوزه فعالیت مداوم و مستمر دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مراسم کلنگ زنی نمادین سه المان میدانی در شهرستان میبد و پروژه تعریض خیابان آیت الله خامنه ای، در مکان میدان امام حسین(ع) فیروزآباد برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
میبدما/ حال و هوای اربعینی در شهرستان میبد/ با همت شهرداری و شورای شهر، در آستانه اربعین حسینی و همزمان با همایش عظیم پیاده روی اربعین، میبد رنگ و بوی اربعینی به خود گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
در حادثه آتش سوزی اتوبوس کاروان میبدی به هیچ کدام از مسافران آسیبی وارد نشد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۷:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
270کودک از یک وعده غذای گرم در مهدهای کودک روستایی بهره مند می شوند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۷:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان یزد در خصوص وضعیت آب و هوای استان، گفت: هوای استان یزد طی روزهای آینده سردتر می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۷:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان یزد گفت: حدود 15 هزار نیکوکار یزدی حمایت 4143 یتیم و فرزند نیازمند غیر یتیم را در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین بر عهده دارند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۷:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
چهارمین سالگرد شهید قرآنی حادثه منا حاج حسن دانش پنجشنبه شب، 18 مهرماه در یزد برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۷:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری یزد، گفت: پناهگاه سگ های بلاصاحب یزد با اعتباری بالغ بر سه میلیارد و 500 میلیون ریال تا دو ماه آینده مورد بهره برداری قرار می گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۷:۱۶   + ۴۶ سایت دیگر  
حضرت ایت الله خامنه ای گفت: هر جوان نخبه پاره ی تن ایران عزیز ما است و برای رفع مشکلات نخبگان باید سند راهبردی امور نخبگان را کاملاً جدی اجرا و پیگیری کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۲۲:۴۶    
هشتمین شمارگان مجله تخصصی تفسیر و علوم قرآن عیون در دانشکده علوم قرآنی میبد منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی استان یزد با اشاره به شایعاتی که در مورد هورمونی بودن مرغ ها در فضای مجازی منتشر شده است، گفت: این شایعه کذب است و از نظر علمی امکان آن وجود ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۱۷    
رئیس پلیس راهور نیروی انتظامی شهرستان میبد گفت: طبق دستور قضایی جدید، راکبین بدون گواهینامه موتورسیکلت به عنوان متهم بازداشت می شوند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی استان یزد از اجرای طرح ارتقاء کیفیت بهداشتی گوشت مرغ از اول آبان ماه در یزد خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت استان یزد از افزایش 12 هزار نفری ثبت نام مردم یزد در سامانه سماح خبر داد و گفت: تاکنون بیش از 50 هزار نفر از یزد در این سامانه ثبت نام کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۱:۳۷    
مدیرنظام مهندسی میبد در جلسه شورای ساماندهی امورسالمندان و ستاد مناسب سازی این شهرستان گفت: رعایت اصول اولیه معماری و مناسب سازی از موارد مهم شهری است که نظام مهندسی طرحی را برای ساختمان های مسکونی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۱:۰۷   + ۴۹ سایت دیگر  
حسین شریعتمداری
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
وسط فتنه 88 یکی از دوستان روزنامه نگار، عکسی از موبایلش نشانم داد که واقعا دردآور بود! نگو “علی عبدالله صالح” که نه علی بود، نه عبدالله و نه صالح ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۰:۳۷    
دکتر وحید یامین پور
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندارمیبد در سفر این هفته خود به استان قم و در دیدار با رئیس سازمان بهزیستی کشور که با حضور آیت الله علیرضا اعرافی برگزار شد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
سه کتاب از انتشارات سوره مهر امشب در مراسم شب خاطره جنود حق با حضور رئیس حوزه هنری کشور، رئیس انتشارات سوره مهر و جمعی از مسئولان سازمان تبلیغات اسلامی و حوزه هنری رونمایی شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۹:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
اعضای هیات پنج نفری نظارت بر یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان یزد از سوی هیات مرکزی نظارت شورای نگهبان انتخاب شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۸:۳۷   + ۴۴ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب، اتحاد ناگسستنی دو ملت ایران و عراق را مورد تاکید قرار دادند و خاطرنشان کردند: ایران و عراق دو ملتی هستند که تن ها و دلها و جانهایشان به وسیله ایمان بِالله و محبّت به اهل بیت و حسین ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۰:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای: همّت جوانان مؤمن، داعش را نابود کرد؛ حالا میگویند بکلّی از بین نرفتند، دوباره هم بیایند همان است؛ اِن عَادَتِ العَقرَبُ عُدنَا لَها ؛ عقرب را با کفش زد له کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۰۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
نکته جالبی که در باره رسانه های آلوده به کمک های بن سلمان، از جمله شبکه ایران اینترنشنال ، و بی بی سی عربی و فارسی باید گفته شود ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه میبد اعلام کرد: در کنکور سال 98 تعداد دانشجویان بومی دانشگاه میبد نسبت به کنکور سال گذشته 20 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
"مولانا" شخصیتی فرازمانی و فرامکانی است ، خورشیدی که طلوع دارد ولی غروب ندارد و همچنین آغاز دارد اما پایان ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۳:۳۵    
فرماندارمیبد با حضور در صداوسیمای مرکز یزد، از "دکتر احمد پهلوانیان" مدیرکل صداوسیمای یزد در خصوص پوشش همه جانبه مراسم افتتاحیه هفدهمین اجلاس بین المللی پیر غلامان و خادمان حسینی که در شهرستان میبد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۲:۳۵    
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان میبد گفت: 63 درصد از جرایم اتفاق افتاده در میبد، کشف شده و اموال مردم به آنها برگشت شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۰:۳۵    
یادواره شهیدان محمد تقی و رضا محسنی فر در مسجد جامع خرمشهر برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۰۷:۳۴    
نشست بررسی معضلات تمدن غرب با توجه به ظهور تمدن اسلامی در کافه کتاب حسابی برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۰۷:۰۴    
حجت الاسلام محمد اعرافی با اشاره به رفتار برخی از مسئولان در مواجه با سران بدعهد و گستاخ اروپا تصریح کرد: رفتار برخی از مسئولین ما در مواجه با سران اروپایی باروحیه انقلابی مردم، خیلی سازگاری نداشت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۳:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
سردار رحیم نوعی اقدم
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۰۸:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح چهارشنبه در دیدار هزاران نفر از فرماندهان سپاه پاسداران ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۰۷:۴۶    
میبدما/ فراخوان گردانی گردان پنجم امام حسین(ع) میبد در قالب کلاس دشمن شناسی/ این دوره طی دو روز برای تمامی نیروهای گردان امام حسین (ع) برگزار شد...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۰۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهید سید علیرضا حسینی نسب در شهرستان میبد برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۴:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی یزد از سرقت هشت تن پسته در شهرستان میبد خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۴:۲۸   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت: غیبت یک هفته ای دانش آموزان و فرهنگیان برای پیاده روی اربعین موجه است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۳:۵۸    
همایش سه ساله های حسینی و سفره حضرت رقیه سلام الله علیها در مصلی آیت الله اعرافی برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۰۸:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اولین گفتگوی رسانه ای خود از زمان تصدی این مسئولیت به تشریح جزئیاتی از جنگ 33روزه ی مقاومت لبنان با رژیم صهیونیستی و زمینه های شکل گیری این جنگ و ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۰۷:۴۸    
با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری میبد و جمعی از مسئولین نخستین موسسه آموزشی حسابداری و حسابرسی زیر نظر مرکز فنی حرفه ای در شهرستان افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۰۷:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی یزد از مواد مخدر، حاشیه نشینی و مهاجرت به عنوان سه چالش مهم اجتماعی و فرهنگی استان نام برد و گفت: حاشیه نشینی از جمله مواردی است که در خصوص آن غفلت شده است .
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۰۷:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کانون مداحان و شعرای آیینی استان یزد از ثبت اطلاعات هزار و 680 مداح و شاعر آیینی استان یزد در سامانه طوبی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۰۷:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
سعد الله زارعی
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۰۷:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
ابعاد و پیامدهای عملیات بزرگ انصارالله یمن / عملیات نصر من الله انصار الله یمن ابعاد استراتژیک قابل توجهی داشته و ضربه محکمی به ارتش عربستان و مزدوران این کشور وارد کرده است و موازنه های استراتژیک و ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۲:۳۸   + ۲۹ سایت دیگر  
حسین فریدون، به تحمل 5 سال حبس محکوم شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۰:۰۹    
برخی از مدارس و مجموعه های آموزشی میبد هنوز از تلگرام و واتس آپ به عنوان پل ارتباطی خود با دانش آموزان و خانواده های آنها استفاده می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر دفتر آستان قدس رضوی در یزد با اشاره به اجرای چهارشنبه های رضوی در مدارس یزد، گفت: مدارس یزد چهارشنبه ها رنگ و بوی امام رضایی به خود می گیرند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۰۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان یزد گفت: 10 هزار و 576 خانوار سالمند با جمعیت 13 هزار و 704 نفر تحت حمایت کمیته امداد استان یزد قرار دارند و از خدمات این نهاد استفاده می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۰۸:۳۹    
معاون فرهنگی دادگستری کل استان یزد گفت: در آیه 282 سوره بقره که بزرگترین آیه قرآن محسوب می شود، به 40 نکته در خصوص مسائل حقوقی و رعایت آن در مراودات اجتماعی اشاره شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان یزد از برگزاری سومین مرحله جشن عاطفه ها در مدارس یزد خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۲۱:۲۱    
میبدما/ گفتگو با جانبازان قطع نخاعی استان یزد/ کاری از تیم رسانه ای میبدما/ دیدار و عیادت بانوان بسیجی میبد از آسایشگاه ثامن الائمه
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۰۷:۵۰    
کارگاه آموزشی زبان عربی به لهجه عراقی در بسیج حوزه حضرت خدیجه کبری(س) برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۰۷:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون رئیس کل دادگستری استان یزد در امور شوراهای حل اختلاف گفت: ارجاع پرونده بدون در نظر گرفتن ظرفیت و توان بیش از حد به شوراهای حل اختلاف جهت صلح و سازش و اقدامات عجولانه در این زمینه نمی تواند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
دکتر وحید یامین پور
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل دامپزشکی استان یزد، در خصوص تبعات مخفی کردن بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان توسط مرغداران هشدار داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۲:۳۶    
فرماندارمیبد در بازدید شبانه از چند مسیر حادثه خیر گفت: دو، سه نقطه حادثه خیز در شهرستان وجود دارد که هنوز از روشنایی برخوردار نیست که از سوی شهرداری و با همکاری اداره برق استان و شهرستان روشنایی آن ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت درگذشت پدر گرامی حجت الاسلام آقای حاج شیخ یوسف بدرالدین ، آیت الله اعرافی پیام تسلیت صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه واگذاری مرکز علمی کاربردی میبد به دانشگاه میبد روز شنبه 6 مهر 98 توسط مسئولین دو دانشگاه امضا شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۱:۳۶    
بانوان بسیجی میبدی از جانبازان قطع نخاعی آسایشگاه حضرت ثامن الائمه (ع) استان یزد دیدار کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
شهردار میبد گفت: آتش نشانی میبد، در شش ماهه نخست سال جاری با سه شعبه 560 ماموریت را به انجام رسانیده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۲۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سید محمدرضا قائم محمدی گفت: پدران عمود خیمه زندگی و مسئول خانواده ها هستند، شکسته شدن اقتدارآنها در میان خانواده ها باعث به وجود آمدن آسیب های زیادی شده و بانوان باید کمک کنند که پدران به جایگاه خود ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۱:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
بلیط فیلم سینمایی ماجرای نیمروز 2؛ رد خون در حاشیه نماز جمعه دیروز میبد به فروش رسید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان، با حضور فرماندار و برخی از مسئولین میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۰۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مسئول بسیج حوزه حضرت خدیجه کبری(س) میبد گفت: بسیج خواهران جهت کمک به جریان عظیم پیاده روی اربعین نسبت به تهیه تعدادی کوله پشتی اقدام کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۰۶:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت میبد با اشاره به حذف نام شهید از تابلوهای سر کوچه ها و معابر گفت: نام شهید حذف شدنی نیست و آنهایی که دنبال این هستند که نام شهیدان را در کوچه ها و معابر حذف کنند خودشان حذف خواهند شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۴ - ۲۰:۲۲   + ۷۸ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، به مناسبت هفتهٔ دفاع مقدس و روز تجلیل از شهیدان و ایثارگران، پیامی صادر کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۴ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
متأسفانه عنوان مقدس شهید سال هاست از تابلوی برخی خیابان ها و معابر شهری میبد حذف شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۴ - ۰۸:۵۲    
میبدما/ انتظار داریم امام حسین(ع) بیاد در خونه ما رو دعوت کنه به پیاده روی اربعین؟ اربعین از امتحانات بی سر و صدای خداست!
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۴ - ۰۸:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
پیش فروش الکترونیکی اولین شماره نشریه ی مسیر دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۴ - ۰۸:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان میبد از وقوع یک فقره تصادف فوتی با 3 کشته و یک زخمی در کمربند غربی میبد خبر داد و گفت: بر اثر این حادثه 3 نفر جان خود را از دست دادند و یک تن هم زخمی شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۴ - ۰۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
خانواده شهید مهدی فتوحی اردکانی با مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان میبد، شهردار و جمعی از اعضای شورای اسلامی این شهر دیدار و گفت وگو کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۴ - ۰۸:۲۲    
مثنوی خوانی با مولانا از جمله محفل های ادبی میبد است که هر ماه با حضور علاقه مندان به زبان و ادب فارسی در این شهر برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۴ - ۰۷:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
حاج حسین خسرو خاور جانباز 70درصدی که یادآور شهید رجب محمدزاده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۴ - ۰۷:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس گروه تغذیه دانشگاه علوم پزشکی شهید صدقی یزد گفت: متاسفانه امروزه با معضلی به نام چاقی کودکان در یزد مواجه هستیم که باید خانواده ها نسبت به این مسائل جدیت لازم را داشته باشند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۴ - ۰۷:۵۲   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون دادستان عمومی و انقلاب یزد گفت: با توجه به ایام محرم و افزایش تعداد زائران عتبات عالیات موضوعی که اخیراً منجر به تضییع حقوق عامه و نارضایتی عمومی شده موضوع سوءاستفاده از کپی پاسپورت های زائرین ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندارمیبد بابیان اینکه مطالعه باید به صورت عادت در خانواده ها درآید گفت: خانواده ها و آموزش وپرورش مهم ترین نقش را در افزایش مطالعه فرزندان دارند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از جذب بیش از 42 هزار مشترک و نصب 22 هزار و 500 انشعاب گاز طبیعی در شهرستان میبد خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۱:۳۹    
جواد اسلامی حسن آبادی
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: در دوران دفاع مقدس ما کشوری بودیم که سیم خاردار و گونی سنگر وارد می کردیم ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۰۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
خیرین میبد با شرکت در پویش مهرجویان حسینی که به همت مجمع فرهنگیان شهرستان در سال جدید تحصیلی راه اندازی شد، 570 میلیون ریال به دانش آموزان بی بضاعت کمک کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۹    
میبدما/ تعدادی از جوانان و نوجوانان فعال فرهنگی، در واکنش به جریان حذف واژه شهید از کوچه ها در برخی از مناطق کشور، کوچه شهدا را در ورودی مهدیه امیراباد راه اندازی کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۱:۳۴    
مزایده مجتمع سفال، سرامیک و صنایع دستی میبد علی رغم پیگیری های صاحبان کارگاه های این مجتمع، برای تعدای از این تولیدکنندگان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۱:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
اعضای هیات علمی گروه حقوق دانشگاه میبد با ارسال نامه ای خطاب به رییس قوه قضاییه به طرح پیشنهادات تخصصی در خصوص اصلاح سند نکاحیه پرداختند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۰۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
زنگ مهر مهدهای کودک تحت نظارت بهزیستی میبد روز دوشنبه همزمان با آغاز سال تحصیلی و در حضور مسئولان شهرستان نواخته شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۰۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان یزد در جلسه شورای اداری این اداره کل از برگزاری آیین ملی تجلیل از کتابداران و کتابخوانان برتر کشور و خادمان عرصه کتاب و کتابخوانی در شهر یزد، پایتخت کتاب ایران خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۰۸:۳۴    
کشتارگاه دام واقع در بلوار خرمشهر به مدت یکسال شمسی به مزایده گذاشته می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
سید یاسر جبرائیلی
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۴    
ساخت فیلم با رویکرد پرداختن به آسیب های اجتماعی میبد در مراحل مقدماتی قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۰۸:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رژه باشکوه نیروهای مسلح استان یزد به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در یزد برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۰۸:۰۴   + ۴۵ سایت دیگر  
سکوت در مقابل کشته شدن غیرنظامیان؛ هیاهو در مقابل حمله به نفت سعودی
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۰۸:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد از اعزام بیش از 360 مبلغ خواهر و بردادر در طول ماه محرم به مناطق مختلف استان یزد خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۰۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
فرماندارمیبد هم زمان با سی و یکم شهریورماه سالروز آغاز جنگ تحمیلی و گرامی داشت هفته دفاع مقدس و همچنین بازگشایی سال تحصیلی جدید پیامی صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۰۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
بعد از کاشت آزمایشی زعفران در میبد و مثبت بودن نتیجه آن در سال جاری ، یکدوره آموزش رایگان ترویج کشت این گیاه در مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۱۳:۳۴    
نام شهدای یخدان بر مدرسه بازسازی شده شهید زاهدی سابق گذاشته شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۱۰:۰۴    
یازدهمین شماره ماهنامه فرهنگی اجتماعی حائر منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۰۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
31 شهریور سالروز شروع جنگ تحمیلی از سوی رژیم بعث عراق علیه جمهوری اسلامی ایران، به عنوان آغاز هفته دفاع مقدس نامگذاری شده است و از 31 شهریور تا 6 مهر ادامه دارد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۰۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه میبد گفت: در هفته دفاع مقدس بالغ بر 200 برنامه مختلف از طرف سپاه و با کمک و همکاری دیگر ارگان های شهرستان برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۰۹:۰۸    
کاسب کار میبدی دوست دارِ کتاب در گفتگو با خبرنگار میبدما، در مورد کار ارزنده خود در جهت گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۹ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
خطیب جمعه میبد گفت: : دفاع مقدس سرمایه ابدی و ودیعه الهی است که باید همواره زنده نگهداشته شود.
مشاهده نتایج بیشتر...