پنجشنبه ۰۲ خردادساعت ۱۳:۲۶May 2019 23

بنیاد مستضعفین انقلاب اسلامی (mfnews.ir)

  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
عباس عطایی شریف به عنوان عضو موظف هیات مدیره شرکت گسترش کشاورزی و دامپروی فردوس پارس به مدت دو سال منصوب شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی رئیس بنیاد مستضعفان آقایان محمد صادق واعظی و عیسی نورانی فر به عنوان اعضای غیرموظف شرکت برق و انرژی صبا منصوب شدند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا (سهامی عام) در نظر دارد تامین سرویس ایاب و ذهاب پرسنل خود در مجتمع بندری شهید رجائی بندر عباس را از طریق مناقصه به پیمانکار واجد شرایط و صلاحیت واگذار نماید
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۹:۳۵    
دوره توسعه پایدار و محرومیت زدایی به درخواست بنیاد علوی و از سوی شرکت آموزش، مطالعات و مشاوره سیاحتی گردشگران بنیاد برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۹:۳۵   + ۵۰ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره بانک سینا گفت: میزان وصولی های این بانک در سال 97 از رشد 163 درصدی برخوردار شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سوم خرداد و آزادسازی شهر خرمشهر یکی از پرافتخارترین روز های دفاع مقدس است. این فیلم صحنه هایی از اولین دقایق آزادسازی خرمشهر را از دید رزمندگان دفاع مقدس به تصویر می کشد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۱:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
مستند روایی آباد باش با محوریت آبادانی و پیشرفت در شهر قلعه گنج کرمان بزودی در جدول پخش برنامه های شبکه پنج سیما قرار می گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مستضعفان کشور با همراهی استاندار کردستان، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و تعدادی از مسئولان استانی از روستای نسل از توابع شهرستان سروآباد بازدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۰:۳۵    
شرکت تله کابین توچال به عنوان اولین شرکت تفریحی و ورزشی ایرانی عضو رسمی سازمان بین المللی حمل و نقل کابلراه موسوم به اویتاف (OITAF) شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۰:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
رییس کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران: بنیاد مستضعفان با تدبیر مدیریتی دو قطعه باغ ارزشمند تحت مالکیت خود را در منطقه 2 و 14تهران برای استفاده عموم در اختیار شهر و شهروندان قرارداد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار قلعه گنج با اشاره به اینکه به شدت کمبود سم داریم گفت: معین اقتصادی قلعه گنج که بنیاد مستضعفان است پای کار آمده و 500 میلیون تومان برای تهیه سم اختصاص داده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۳:۰۵    
شرکت مهستان (سهامی خاص) در نظر دارد؛ تأمین، حمل مصالح و اجرای عملیات ساختمانی خود را از طریق مناقصه واگذار کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
طی تفاهم نامه ای میان بنیاد مستضعفان، بسیج سازندگی، خیرین، بنیاد مسکن و راه و شهرسازی 10 هزار واحد مسکونی محورمان تا سال آینده به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
علت اصلی افزایش 85 درصدی سود بانک در سال 97 نسبت به مدت مشابه قبل را می توان ناشی از رشد 45 درصدی درآمد های مشاع و 17 درصدی درآمد های غیر مشاع دانست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۲:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
مجتمع فرهنگی موزه ای شهدای رامسر: شایسته تقدیر ویژه از طرف هئیت داوران؛ موزه زمان تهران در بخش استدارد های فنی و بخش حفاظت و نگهداری شایسته تقدیر شدند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
در نیمه ماه رمضان سوم هجری، اولین فرزند علی علیه السلام و فاطمه سلام الله علیها به دنیا آمد. پس از ولادت، نامگذاری از جانب مادر به پدر ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۸:۳۵    
مدیرعامل شرکت آتی ساز گفت: تاکنون سند تک برگ 1100 واحد اخذ و بر اساس هماهنگی های صورت گرفته با اداره ثبت اسناد ان شاء ا.. ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مستضعفان کشور گفت: طرح های زیرساختی و درآمد نفتی زمینه ساز توسعه است، اما آبادانی فقط از این طریق فراهم نمی شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
در ششمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران که در مجموعه فرهنگی تلاش تهران برگزار شد، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی موفق به کسب نشان ویژه ستاره ارتباط مردمی و ستاره طلایی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۲:۳۵    
نمایشگاه خودروهای تاریخی ایران با همکاری موزه خودروهای تاریخی ایران وابسته به بنیاد مستضعفان در محل برج میلاد تا پایان ماه رمضان برپا می باشد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۱:۰۵    
نمایشگاه خودروهای تاریخی ایران با همکاری موزه خودروهای تاریخی ایران وابسته به بنیاد مستضعفان در محل برج میلاد تا پایان ماه رمضان برپا می باشد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۹:۳۵    
محافل انس با قرآن کریم در دفاتر بابلسر، رامسر، رشت و نمک آبرود شرکت عمران و مسکن شمال در ماه مبارک رمضان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۹:۳۵    
قرارداد ساخت اسکله شناور باشگاه ساحلی خانوادگی نمک آبرود منعقد شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۹:۳۵    
حکم داود حمزه به عنوان عضو کمیسیون بررسی اقتصادی(ستاد برنامه) بنیاد مستضعفان به مدت دو سال تمدید شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۹:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در کردستان با اشاره به اقدامات مثبت بنیاد مستضعفان در مناطق مختلف کشور گفت: این قبیل اقدامات باید در توسعه کشور با مشارکت دیگر دستگاه ها و نهادها تبدیل به الگو شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۹:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مستضعفان گفت: محرومیت زدایی از مناطق محروم کشور اولویت این بنیاد بوده و شهرستان سروآباد به عنوان دهمین نقطه کشور با محوریت توسعه اشتغال روستایی از امروز به صورت رسمی وارد این پروسه می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و وفات حضرت خدیجه کبری (س) محفل انس با قرآن کریم در بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی برگزار شد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۴:۰۷    
پروانه استاندارد سردخانه ده هزار تنی صفر درجه واحد گلچشمه صارد شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۴:۰۷    
شرکت نگین فام خوزستان قصد دراد برخی اقلام خود را از طریق مزایده بفروش رساند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
طرح جدید بیمه آتش سوزی و سوانح طبیعی بیمه سینا برای کارکنان سازمان ها و شرکت ها رونمایی شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۳:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
دبیر ستاد کمک های بنیادمستضعفان در سوانح طبیعی گفت: این بنیاد در نوسازی و بازسازی مناطق سیل زده مشارکت دارد و تاکنون 49 هزارتن سیمان رایگان برای ساخت و تعمیر واحد های مسکونی در این مناطق اختصاص داده ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۰:۳۷    
به مناسبت فرا رسیدن ماه رمضان و بهار قران و ایام حضرت خدیجه کبری(س) محفل انس با قران کریم در محل ستاد بنیاد مستضعفان برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
تغییر رقم گردوی 30 هکتار از مزارع گردوی شرکت کشت و صنعت خرمدره به ارقام تجاری آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۲:۰۷    
بدین وسیله از کلیه صاحبان سهام شرکت هتل بین المللی پارسیان کوثر اصفهان (سهامی عام) به شماره ثبت 852 متعلق به بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی دعوت بعمل می آید تا در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت که ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۰:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
رییس هیئت مدیره بنیاد علوی با بیان اینکه فرش دستباف با ایجاد اشتغال پایدار از حاشیه نشینی و محرومیت زایی جلوگیری می کند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۹:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان از توزیع 1 هزار و 875 جلد کتاب کمک آموزشی و کنکوری توسط بنیاد علوی در بین دانش آموزان مناطق سیل زده و اجرای طرح آموزش تجمیعی برای دانش آموزان این مناطق خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۹:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر بهبود تغذیه وزارت بهداشت گفت: بسته سبد غذایی بنیاد علوی میان مادران باردار و شیرده نیازمند روستایی استان یزد توزیع شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان خرامه گفت: در برنامه حمایتی تغذیه ای بنیاد علوی برای حمایت از مادران نیازمند، 150 سبد کالا با همکاری واحد تغذیه شبکه بهداشت و درمان شهرستان خرامه، توزیع شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۳:۳۸    
حسینعلی قریب به عنوان عضو موظف موسسه تحقیق و توسعه دانشمند به مدت دو سال منصوب شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۳:۳۸    
طی حکمی از سوی رئیس بنیاد مستضعفان آقایان حمید عسگری بشکانی و منوچهر خواجه دلوئی به عضویت کمیته شناسایی، گزینش و بکارگیری جوانان مستعد بنیاد مستضعفان منصوی شدند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۳:۰۸    
مراسم اهدای 700 سند املاک علوی با حضور رئیس بنیاد مستضعفان در روستای طاق گاورین از توابع شهرستان چرداول استان ایلام برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
بنیاد مستضعفان با توجه به ضرورت و اهمیت صرفه جویی در هزینه های اداری، برگزاری ضیافت افطار از محل اعتبارات بنیاد را ممنوع اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۰:۰۸    
محمد سعیدی کیا رییس بنیاد مستضعفان در بازدید از منطقه یک آزادراه تهران _شمال در جریان آخرین اقدامات انجام شده در این پروژه قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۰:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل بنیاد علوی گفت: 77 هزار زن باردار زیر پوشش تغذیه سالم با هدف تولد نوزادان سالم قرار گرفته اند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۰۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
حکم خسرو مختاری به عنوان عضو هیئت مدیره موسسه تحقیق و توسعه دانشمند به مدت دو سال تمدید شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۰۸:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مستضعفان به همراه رئیس جهاد دانشگاهی و هیأت همراه، از مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاد دانشگاهی (هلجرد) و پارک علم و فناوری البرز بازدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۱:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مستضعفان گفت: 99 درصد سند های املاک بنیاد علوی رایگان به مردم ارائه می شود، لذا افرادی که زمین مسکونی و کشاورزی آن ها هنوز سند علوی ندارد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار چالدران گفت: امسال بیش از 100 کیلومتر جاده در این شهرستان با همکاری بنیاد مستضعفان بهسازی و مرمت می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۱:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
امام جمعه سرابله در مراسم اهدا 700 سند بنیادعلوی به اقشار مستضعف گفت::شهادت می دهم با توجه به شناختی که دارم آقای سعیدی کیا رییس بنیاد مستضعفان کشور ازپاک دست ترین وخالص ترین مسئولین 40 ساله انقلاب ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مسئول روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی اسدآباد از توزیع سبد ارتقای سلامت مادران باردار و شیرده دچار سوء تغذیه بنیاد علوی در اسدآباد خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۰:۳۸    
شرکت کشت و صنعت پیوند خاوران موفق به اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2015 شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۰:۳۸    
مراسم اهدای 700 سند املاک علوی با حضور رئیس بنیاد مستضعفان در روستای طاق گاورین از توابع شهرستان چرداول استان ایلام برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۰:۰۸    
در راستای محرومیت زدایی به عنوان یکی از رسالت های بنیاد مستضعفان، طرح توسعه گردشگری جزیره لارک با انعقاد تفاهم نامه میان بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و استانداری هرمزگان در پایان سال 97 ، آغاز شد .
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۰:۰۸    
شرکت کشاورزی و دامپروری ران در نظر دارد حفر یک حلقه چاه عمیق را از طریق مناقصه واگذار نماید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۰:۰۸    
شرکت کشاورزی و دامپروری یاسوج در نظر دارد، نسبت به برگزاری مزایده فروش تعدادی دام مازاد خود از طریق مزایده اقدام نماید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۰:۰۸    
شرکت کشاورزی ودامپروری یاسوج در نظر دارد حمل، تخلیه وتحویل شیر خام تولیدی خود را از محل تولید (شرکت کشاورزی ودامپروری یاسوج) به کارخانه های فرآورده های لبنی از طریق مناقصه واگذار نماید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۰۹:۳۸    
در راستای آشنایی و شناخت بهتر کارخانه های مرتبط با صنعت هتلداری، مدیران شرکت پیشرو سیاحت از برخی از کارخانه های این صنعت در مشهد و تبریز بازدید کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۰۹:۳۸    
در پی توافق میان مدیران شرکت ارم سبز و آژانس گردشگری پارسیان گشت، پارک ارم در عصر سه شنبه هفدهم اردیبهشت ماه میزبان کمپر های توریستی این آژانس بود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۷:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
مراسم اهدای 700 سند املاک علوی با حضور رئیس بنیاد مستضعفان در روستای طاق گاورین از توابع شهرستان چرداول استان ایلام برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۲:۳۹    
پل 18 آزادراه تهران - شمال با طول عرشه 120 متر بارگذاری شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۱:۳۹    
با تقارن ماه رمضان امسال با ایام گل و گلاب و گلاب گیری، اولین جشنواره متفاوت و معطر رمضان در مجموعه تفریحی ارم سبز برپا شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۱:۰۹    
به گزارش روابط عمومی موسسه موزه ها، نمایشگاه خودرو های تاریخی در برج میلاد تهران گشایش یافت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۱:۰۹    
طی مراسمی که با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در سالن کنفرانس نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد، شرکت راه آهن شرقی بنیاد (بن ریل) تندیس نقره ای سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان را کسب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۱:۰۹    
جشنواره گردشگری خوراک به همت هتل پارسیان آزادی تهران و با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی با حضور سامان گلریز در سطحی گسترده میان دانشجویان و آشپزان صنعت هتلداری برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره فرهنگی هنری اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: دانش آموزان سیستان و بلوچستان در اردوگاه امام خمینی (ره) واقع در لواسانات تهران زیر پوشش برنامه های آموزشی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۵:۰۹    
مدیرعامل و مدیران مؤسسه دانشمند از زیر مجموعه های بنیاد مستضعفان با استاندار اصفهان دیدار و گفت و گو کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
حفظ سلامتی و استفاده از فواید ماه مبارک رمضان نیازمند رعایت آدابی است که این اینفوگراف بصورت کلی آنها را مطرح می کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۰۹:۰۹    
محمد آنیس؛ سفیر کشور سریلانکا به اتفاق هیئتی از اعضای سفارت، از فیلهای سریلانکایی باغ وحش ارم بازدید کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
راب مک ایر؛ سفیر کشور انگلستان به همراه همسر و دو تن از اعضای سفارت از باغ وحش بازدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
عباس سلیمی نمین گفت: نهاد هایی مانند بنیاد مستضعفان، بنیاد علوی و ستاد اجرایی فرمان امام در سال های اخیر اقدامات خوبی در حمایت از بخش های کم درآمد جامعه انجام داده اند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مستضعفان ایلام گفت: رئیس بنیاد مستضعفان روز چهارشنبه 18 اردیبهشت به استان ایلام-شهرستان چرداول سفر می کنند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
هدایای بنیاد مستضعفان با حضور هنرمندان بومی در مناطق سیل زده گلستان توزیع شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
همایش فرهنگ، زبان و زیست بوم مازندران با حضور کارشناس موسسه موزه های بنیاد مستضعفان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۳:۳۹    
در راستای حمایت از شرکت های فعال استارت آپی موسسه دانشمند در شرکت شیوه که در حوزه سامانه اطلاعات جغرافیایی (GIS) فعالیت می کند سرمایه گذاری کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۳:۰۹   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی گفت: این بنیاد با پرداخت تسهیلات به روستا ها و نیز از طریق پس انداز های خود مردم و کمک بنیاد علوی، 13 هزار شغل در مناطق قلعه گنج، لنده و چالدران ایجاد کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۲:۳۹   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر کشور در یکصد و شانزدهمین جلسه شورای اجتماعی کشور گفت: بر اساس بیانات مقام معظم رهبری برای مقابله با پدیده حاشیه نشینی در تمامی کشور باید مانند موضوع قلعه گنج رفتار کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۰۹:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
آیین تحویل شش هزارمین واحد شهری و روستایی مسکن خانواده های دارای حداقل 2 عضو معلول با حضور مهندس محمد سعید کیا رییس بنیاد مستضعفان ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۰۸:۴۰    
فینال مسابقات فوتسال جام رمضان شرکت های گروه هلدینگ کشاورزی و دامپروری فردوس پارس با حضور مهندس رجایی مدیرعامل محترم و مهندس سمیعی رئیس محترم هیئت مدیره هلدینگ کشاورزی و دامپروری فردوس پارس در مجتمع ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۶:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
در سومین رخداد ملی بررسی مسائل و چالش های روابط عمومی ایران که در هتل بزرگ ارم تهران برگزار شد، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی موفق به کسب جایزه طلایی روابط عمومی ایران ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۶:۱۰    
مراسم واگذاری شش هزارمین مسکن خانواده های دومعلول با حضور محمد سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۵:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیراجرایی طرح توان افزایی جوامع محلی دربخش احمدی گفت: غبار محرومیت در 5 سال آینده از چهره بخش احمدی زدوده می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۵:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
محمد سعیدی کیا در مراسم بهره برداری از 76 واحد مسکونی برای خانواده های دارای بیش از دو معلول در شهرجدید گلبهار خراسان رضوی گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۲:۴۰    
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان جنوبی از برداشت گل محمدی در شرکت کشت و صنعت پیوند خاوران بازدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۲:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
کارکنان شرکت ونک پارک از زیر مجموعه های هلدینگ عمران و مسکن ایران با ابتکار عمل در روش های کمک به هموطنان سیل زده مسوولیت بازسازی خانه بهداشت روستای سقر یلقی در منطقه آق قلا از توابع استان گلستان را ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
محمد عباسی، عضو هیات امنای بنیاد مستضعفان از مناطق سیل زده آق قلا و گومیشان بازدید کرد و در گفت وگو با مسئولان منطقه در جریان آخرین اقدامات انجام شده برای مناطق سیل زده قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیران ارشد هلدینگ دانشمند با آیت الله مهدوی نماینده مجلس خبرگان رهبری در اصفهان دیدار کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان توسعه و تجارت ایران به همراه تنی چند از مدیران و معاونین از کارخانه و خطوط کاری مجتمع صنایع ایران چوب بازدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۰:۴۰    
جمعی از کارگران نمونه شرکت زراعی دشت ناز ساری تجلیل شدند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
سید حامد عسگری در دیدار با عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر ماموریت مرکز هلدینگ دانشمند در بنیاد مستضعفان گفت: شناسایی و حمایت مستضعفان و توسعه شرکت های دانش بنیان از اهداف سازمان مذکور است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۰:۴۰    
در مراسمی از کارگران و واحدهای نمونه کارگری شهرستان باغملک، تقدیر شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۰:۱۰    
حکم عابدین کاظمی به عنوان عضو شورای آموزشی بنیاد مستضعفان به مدت دو سال تمدید شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۰:۱۰    
جمعی از کارگران نمونه شرکت دشت آذرنگین به مناسبت روز کارگر تجلیل شدند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۰:۱۰    
مراسم بزرگداشت روزجهانی کار و کارگر در شرکت کشاورزی و دامپروری بینالود نیشابور برگزار شد
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۰:۱۰    
گردهمایی معاونین مالی و اداری و مدیران مالی زیرمجموعه شرکت عمران و مسکن ایران برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
پس از هشتاد سال از انقراض نسل شیرهای ایرانی ، روز چهارشنبه 11 اردیبهشت 98 یک قلاده شیر نر ایرانی ، وارد کشور شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۱۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر کشور با اشاره به طرح پایلوت اقتصاد مقاومتی شهرستان قلعه گنج گفت: در یک سال سخت اقتصادی قرار داریم و تلاش می کنیم روستاها و شهرهای استان کرمان را جهت محرومیت زدایی در اولویت قرار دهیم و ...
مشاهده نتایج بیشتر...