سه شنبه ۰۶ تیرساعت ۲۰:۲۱Jun 2017 27

ماین نیوز (minews.ir)

  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۳:۰۶    
گروه معادن - هیأت وزیران عصر یکشنبه به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری تشکیل جلسه داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۶:۱۶    
گروه معادن مس - بر خلاف پیش بینی تحلیل گران رویترز از بازار مس در ژانویه سال جاری که مازاد 80هزار تنی مس را برآورد کرده بودند، پیش بینی ماه آوریل دال بر کسری 17هزار تنی مس بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۶:۰۶    
گروه معادن مس - واردات مس کارنشده و محصولات مسی به چین در ماه می، پس از شش ماه رکود افزایش یافت؛ اما به دلیل کمبود اعتبارات و بسته بودن پنجره آربیتراژ، واردات با محدودیت همراه بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۵:۱۶    
گروه معادن - نوسازی تجهیزات و ماشین آلات معادن، یکی از شروط اصلی برای حفظ ایمنی محیط کسب و کار و معدن کاران است؛ اما این موضوع پیش شرط های بسیاری دارد که یکی از آنها، تامین مالی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۵:۱۶    
گروه معادن مس - مس با توجه به افزایش قیمت مس و هزینه های اجرایی کم واحدهای معدنی، انتظار می رود که از سال 2017 تا 2021، تولید مس با رشد سالانه 4.1 درصدی مواجه شود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۴:۴۶    
گروه معادن - نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس از به جریان انداختن سئوال از وزیر صنعت ،معدن بعد از آغاز به کار مجدد مجلس از وزیر صنعت درباره حوادث معدن آق دره سوال خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۳:۴۶    
گروه معادن - براساس تازه ترین تحلیل آماری، وضعیت صادرات شاخص اقلام عمده گروه معدن و صنایع معدنی در 12 ماهه سال 1395 در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته با رشد 8/5 درصدی از نظر ارزشی و 39 ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۳:۴۶    
گروه معادن زغال سنگ - شرکت دولتی زغال سنگ هند با در اختیار داشتن 413 معدن زغال سنگ این کشور از تصمیم خود برای تعطیلی 37 معدن به دلیل کاهش سود اقتصادی آن خبر می دهد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۳:۴۶    
گروه معادن فلزات گرانبها - مدیرعامل شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران از اجرایی شدن 18 برنامه توسعه ای، فنی، آموزشی و کیفی در این مجتمع طی سال 96 خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۳:۴۶    
گروه معادن - نخستین جلسه کارگروه تخصصی آموزش و پژوهش سازمان نظام مهندسی معدن استان تهران در سال 96 برگزار شد و در آن به بحث و تبادل نظر درباره برگزاری همایش ایمنی، بهداشت و محیط زیست پرداخته شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۳:۴۶    
گروه صنایع معدنی فولاد - به دنبال تجمع روز گذشته 120 نفر از کارگران اخراجی کارخانه صبا فولاد زاگرس؛ مقابل ساختمان سازمان صنعت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۳:۳۶    
گروه صنایع معدنی فولاد - بازار قراضه این روزها با افزایش تقاضا همراه شده و از این رو سبب افزایش نرخ این محصول فولادسازی در کشور شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۳:۳۶    
گروه معادن سنگ آهن - 10 روز پیش جلسه ای با عنوان میز صنعت سنگ آهن در بورس تهران برگزار شد، در این جلسه که با حضور مدیرعامل بورس تهران، مدیران عامل شرکت های سنگ آهن ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۳:۲۶    
گروه معادن - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان اظهار داشت: از ابتدای سال، بالغ بر 183 هزار تن مواد معدنی توسط واحدهای معدنی استان هرمزگان صادر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۳:۲۶    
گروه معادن سنگ آهن - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت : با وجود 165 معدن سنگ آهن کشور، حدود 2و نیم درصد ذخایر سنگ آهن کشور در استان کردستان است و در سال گذشته در کردستان در حدود 2 هزار و ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۳:۱۶    
گروه صنایع معدنی فولاد - مدیرعامل تامین مالی از بازار سرمایه، یکی از ماموریت های دولت است که در سال های اخیر به بازارهای سرمایه داده است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۱:۴۶    
گروه صنایع معدنی فولاد - مدیر آهن سازی شرکت فولاد سفید دشت چهارمحال وبختیاری گفت: 62 هزار و 214 تن آهن اسفنجی طی سه ماه نخست سال جاری در این کارخانه تولید شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۱:۰۶    
گروه صنایع معدنی سیمان - عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: در لایحه حفاظت از خاک مصوب کمیسیون بر ممنوعیت و صادرات خاک تاکید شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۱:۰۶    
گروه صنایع معدنی فولاد - بازار جهانی فولاد در روزهای اخیر شرایط نامتعادلی را سپری می کند. کاهش قیمت ها در بازار داخلی میلگرد و ورق نورد گرم چین در کنار رشد بهای بیلت صادراتی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۹:۵۶    
گروه معادن - رییس خانه معدن کردستان گفت: یکی از مهمترین راه حل های کاهش و جلوگیری از خام فروشی،ارائه آموزش به بهره برداران معادن است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۹:۵۶    
گروه صنایع معدنی فولاد - شرکت فولادسفیددشت چهارمحال و بختیاری با تولید 38 هزار و 832 تن آهن اسفنجی در خردادماه سال جاری، رکورد جدیدی در تولید به ثبت رساند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۹:۴۶    
گروه صنایع معدنی فولاد - مدیرعامل شرکت ذوب آهن گفت: آماده همکاری با شهرستان و محیط زیست استان برای رفع مشکلات زیست محیطی هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۹:۴۶    
گروه معادن - مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: برای نخستین بار برای رونق بخش معدن و حمایت از معدن داران، صندوق حمایت از فعالیت های معدن داران در کشور تشیکل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۹:۴۶    
گروه معادن - فرماندار دامغان گفت : واحدهای معدنی دامغان برای اشتغالزایی نیازمند ارایه تسهیلات رونق تولید از سوی بانک های عامل و رفع چالش کم آبی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۹:۴۶    
گروه معادن - استاندار کردستان گفت: امسال چهار هزار و 200 کیلومتر مربع اکتشاف معادن در مناطق مختلف در استان انجام شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۹:۴۶    
گروه معادن - رئیس اتاق بازرگانی سنندج گفت: در دولت تدبیر و امید، برنامه ها و شرایط خوبی برای بخش معدن در نظر گرفته شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۹:۳۶    
گروه معادن سنگ آهن - آخرین وضعیت بازارهای جهانی سنگ آهن، قراضه، بیلت، مقاطع و ورق نشان می دهد که قیمت سنگ آهن با توجه به بهبود تقاضا و رشد قیمت فولاد روندی صعودی را تجربه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۹:۰۶    
گروه معادن - مدیرکل راه آهن کرمان از رشد چشمگیر حمل ونقل ترکیبی مواد معدنی در ایستگاه جلال آباد کرمان و تبدیل شدن این ایستگاه به قطب حمل ونقل ترکیبی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۹:۰۶    
گروه معادن - معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر 498 معدن دارای پروانه بهره برداری در استان فعالیت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۶:۰۶    
گروه معادن مس - بی.ام.آی پیش بینی کرده است که تولید معدنی مس جهان، با پشتوانه بازارها و هزینه های عملیاتی پایین، به طور متوسط 4 ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۵:۵۶    
گروه اکتشاف و زمین شناسی - رئیس سازمان نظام مهندسی معدن خراسان جنوبی از فعالیت 1000 نفر در سازمان نظام مهندسی معدن خراسان جنوبی خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۵:۵۶    
گروه معادن مس - شرکت نانودیمنشن موفق به تولید نانوذرات مس جدیدی شده که در برابر اکسید شدن مقاوم هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۵:۲۶    
گروه معادن - سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: بررسی حادثه معدن یورت از دستور کار کمیسیون خارج نشده است و هفته آینده روند بررسی آن ادامه خواهد یافت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۵:۲۶    
گروه اکتشاف و زمین شناسی - حفاری های اکتشافی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در 4 سال گذشته بیش از 2 برابر افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۵:۲۶    
گروه صنایع معدنی فولاد - رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: نداشتن صرفه اقتصادی تولید میلگرد با استفاده از مواد اولیه به نرخ های جدید مشکل اصلی کارخانه صبا فولاد زاگرس چهارمحال و ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۵:۱۶    
گروه معادن - در پی انفجار در یک معدن زغال سنگ در مرکز کلمبیا، یک نفر کشته شد و دو نفر دیگر زخمی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۵:۱۶    
گروه اکتشاف و زمین شناسی - معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با بیان اینکه در مدت 3 ماهه امسال 2 میلیون تن به ذخایر معدنی کشف شده استان الحاق شد گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۴:۰۶    
گروه صنایع معدنی فولاد - رییس اتحادیه فروشندگان، آهن، فولاد و فلزات گفت: کشورهای منطقه و برخی کشورهای اروپایی مشتری محصولات تولیدی تیرآهن داخلی شده اند و عمده تولیدات، صادر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۳:۲۶    
گروه صنایع معدنی فولاد - معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت از رشد هشت درصدی صادرات فولاد در دو ماهه نخست امسال خبر داد و گفت : حجم صدور کالای تولیدی در این بخش به رقم بیش از یک میلیون و 300 هزار تن رسید .
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۳:۱۶    
گروه صنایع معدنی فولاد - وزیر صنعت، معدن و تجارت از بررسی مشکلات مربوط به ذوب آهن در جلسه ای با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت پیگیری حل مشکلات آن خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۳:۱۶    
گروه معادن سنگ و مصالح ساختمانی - سنگ های تزئینی در ایران از ظرفیت قابل توجهی برخوردارند و بسیاری از کارشناسان این صنعت معتقدند در صورت رفع مشکلات این صنعت و راهیابی به بازار جهانی می تواند
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۳:۱۶    
گروه صنایع معدنی فولاد - صبح امروز، حدود 120 کارگر اخراجی صبا فولاد زاگرس برای پی گیری وضعیت شغلیشان مقابل ساختمان اداره صنعت،معدن و تجارت استان چهار محال بختیاری تجمع کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۳:۱۶    
گروه معادن - رئیس خانه معدن ایران ضمن نادرست خواندن تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت از یکدیگر، گفت: این وزارتخانه نیاز به جداسازی ندارد و باید ماموریت های آن اصلاح شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۲:۴۶    
گروه معادن - مغولستان در ادامه مسیر رشد بخش معدن خود دومین پروژه را پس از اوی تولغو با ریوتینتو آغاز کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۲:۳۶    
گروه معادن - 29 خرداد سال 1330 پرچم سه رنگ ایران بر فراز پالایشگاه آبادان به اهتزاز درآمد و دست بریتانیا پس از 50 سال از صنعت نفت ایران کوتاه شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۲:۱۶    
گروه صنایع معدنی آلومینیوم - ظرفیت تولید آلومینیوم و فولاد چین از سال 2000 میلادی به بعد، 1500 درصد افزایش پیدا کرده که این موضوع، تهدیدی جدی برای امنیت ملی آمریکا محسوب می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۲:۱۶    
گروه صنایع معدنی فولاد - در سال 1394 شرایط بازار فولاد به گونه ای پیش رفت که به عقیده فعالان و دست اندرکاران این صنعت، بسیاری از شرکت ها زیان های هنگفتی را متحمل شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۲:۰۶    
گروه معادن - رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از رشد 13 درصدی سرمایه گذاری انجام شده در بخش معدن استان درسال 95 خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۲:۰۶    
گروه صنایع معدنی فولاد - گام نهایی برای راه اندازی کارخانه ذوب آهن ملکان برداشته شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۲:۰۶    
گروه معادن - برنامه تور عکاسی در جشنواره عکس معدن برای عکاسان حرفه ای برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۲:۰۶    
گروه تجهیزات و ماشین آلات - معاون اول رئیس جمهوری تصویبنامه هیات وزیران درباره مجوز ورود و ترخیص ماشین آلات معدنی و راه سازی غیراسقاطی دارای نشان تجاری معتبر جهانی تا پایان سال 1397 را با ارز متقاضی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۱:۵۶    
گروه معادن - رییس پایگاه ملی داده های علوم زمین خبرداد: سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور تهیه نقشه تیپ های کانه زائی مواد معدنی غیر فلزی در مقیاس یک میلیونیوم را آغاز کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۱:۵۶    
گروه معادن - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: جلوگیری از خام فروشی شعار عملی ماست و باید ارزش افزوده معادن کردستان را به استان برگردانیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۱:۰۶    
گروه صنایع معدنی سیمان - متاسفانه قانون جدید اخذ مالیات از ساختمان هایی که از سال 95 به بعد ساخته شده اند و می شوند عملا باعث می شود که بازار مسکن و به خصوص سرمایه گذاری در حوزه مسکن با موانع جدید ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۰:۰۶    
گروه معادن مس - امروزه دانش به مهم ترین سرمایه شرکت ها تبدیل شده؛ دانشی که بخش اعظم آن به صورت نهان در میان خبرگان و متخصصان سازمان است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۹:۵۶    
گروه معادن مس - بدون شک، موفقیت شرکت ملی صنایع مس ایران در مدیریت هزینه ها و کاهش قیمت تمام شده، بزرگ ترین دستاورد شرکت مس در چهار سال اخیر است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۹:۴۶    
گروه معادن مس - ملی مس 5هزار میلیاردی با تحقق 323 ریالی سود هر سهم سال مالی قبل، 118درصد از پیش بینی سود را پوشش داده و 243درصد افزایش سود خالص نسبت به دوره مشابه سال گذشته را به ثبت رسانده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۹:۱۶    
گروه معادن سنگ و مصالح ساختمانی - عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت : سنگ ایرانی به صورت قلوه سنگ صادر می شود و بعد از فرآوری با برند ایتالیایی وارد کشور می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۹:۰۶    
گروه معادن - معاون وزیر کار از شناسایی و تفکیک معادن پرخطر و کم خطر خبرداد و گفت: بیش از 2 میلیون کارگاه در کشور فعالیت می کنند که با تعداد نیروی محدود بازرس ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۲:۵۶    
گروه معادن - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: 200 میلیارد تومان حقوق دولتی از معادن استان کرمان وصول و به خزانه کشور واریز شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۲:۵۶    
گروه معادن - معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: از 825 معدن دارای پروانه بهره برداری در این استان 106 معدن با اخذ مجوز یا به علت داشتن معارض تعطیل هستند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۲:۵۶    
گروه صنایع معدنی فولاد - اگر طرح های ایران برای ساخت یک کارخانه تولید تختال فولادی در این کشور به ثمر بنشیند، قیمت این کالا در بازارهای جهانی احتمالا شاهد کاهش بیشتری خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۲:۵۶    
گروه صنایع معدنی فولاد - انجمن جهانی فولاد اعلام کرد تولید فولاد ایران در 5 ماهه نخست سال جاری میلادی با رشد 13 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل از مرز 8 میلیون تن عبور کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۲:۴۶    
گروه صنایع معدنی آلومینیوم - براساس این قرارداد، امسال دو میلیون تُن پودر آلومینا برای تبدیل به شمش به تاجیکستان صادر شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۲:۴۶    
گروه صنایع معدنی فولاد - رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) درباره ی حل مشکل آب مجمتع معدنی سنگان از مذاکره با دولت افغانستان برای استفاده از رودخانه مرزی خبر ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۲:۴۶    
گروه معادن زغال سنگ - 50روز از حادثه تلخ انفجار معدن زغال سنگ زمستان یورت آزادشهر می گذرد و همچنان گمانه زنی ها برای علت وقوع این حادثه مطرح می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۲:۴۶    
گروه صنایع معدنی فولاد - نماینده مردم تربت حیدریه، زاوره و مه ولات در مجلس شورای اسلامی گفت: با مشارکت و سرمایه گذاری سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۰:۳۵    
گروه صنایع معدنی فولاد - رییس هیات عامل ایمیدرو خبر داد: گندله سازی مبارکه به عنوان نخستین کارخانه گندله سنگ آهن شرق کشور، تولید آزمایشی را آغاز کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۰:۰۵    
گروه صنایع معدنی فولاد - مدیر دفتر تهران شرکت MME (شرکت مهندسی معادن و فلزات) از آغاز تولید آهن اسفنجی به روش ایرانی PERED و همچنین افتتاح پروژه احیاء فولاد شادگان در اوایل تیر ماه امسال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۵:۵۵    
گروه معادن سنگ و مصالح ساختمانی - جلسه شورای برنامه ریزی استان تهران با حضور استاندار و اعضای شورا برگزار و مقرر شد200 واحد به حوزه تراش سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی اختصاص یابد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۵:۴۵    
گروه معادن زغال سنگ - صنعت زغالسنگ همچنان اسیر وعده ها و رکود بی سابقه در صنعت فولاد است این در حالی ست که واردات زغالسنگ همچنان ادامه دارد و کارگران نیز در انتظار حقوق مانده اند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۵:۴۵    
گروه معادن فلزات گرانبها - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: صادرات طلا و مصنوعات آن در سال های اخیر رشد چشمگیری داشته و به میزان 56 میلیون دلار بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۵:۴۵    
گروه صنایع معدنی سیمان - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس از به بهره برداری رسیدن 3 طرح بزرگ اقتصاد مقاومتی استان فارس در سال 96 خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۵:۴۵    
گروه معادن - در پی مصاحبه آقای بهرام شکوری رئیس کمیسیون معادن و صنایع معدنی اتاق بازرگانی ایران درباره "صدور مجوز دولتی برای خام فروشی مواد معدنی " با روزنامه کیهان ، وزارت صنعت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۵:۳۵    
گروه معادن فلزات گرانبها - طلا در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی تحت تاثیر ضعیف شدن ارزش دلار و عقب نشینی بازارهای سهام اندکی افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۵:۳۵    
گروه صنایع معدنی فولاد - انجمن جهانی فولاد در تازه ترین گزارش خود اعلام کرد، تولید فولاد خام ایران در ماه مه 2017 (11 اردیبهشت تا 10 خرداد ماه ) نسبت به ماه قبل از آن (آوریل) 8 ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۵:۳۵    
گروه صنایع معدنی سیمان - رئیس اتاق بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد گفت : واردات 800 تنی سیمان یکی از چالش های پیش روی این استانِ تولیدکننده سیمان است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۵:۳۵    
گروه معادن - مدیر کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان گلستان گفت: با پیگیری های وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی و استاندار گلستان، حقوق کارگران معدن 20 تا 40 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۵:۲۵    
گروه معادن سنگ آهن - مدیر کل دفتر بهره برداری معادن وزارت صنعت، معدن وتجارت، شمار معادن سنگ آهن فعال و در حال تجهیز کشور را 235 فقره اعلام کرد و گفت: در این معادن 14 هزارو 962نفر مشغول می باشند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۵:۲۵    
گروه معادن - فرماندار سرخه کمبود آب را از جمله چالش های اساسی واحدهای معدنی این شهرستان برشمرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۵:۲۵    
گروه صنایع معدنی - طبق تازه ترین تحلیل های آماری، وضعیت صادرات شاخص اقلام عمده گروه معدن و صنایع معدنی طی 12 ماه سال 95 در قیاس با مدت مشابه سال پیش از آن با رشد 5. 8 درصدی از لحاظ ارزشی و 3 ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۵:۲۵    
گروه معادن - مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه صنعتی خواجه نصیر طوسی با انجمن تخصصی مراکز تحقیق و توسعه صنایع و معادن، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۵:۱۵    
گروه صنایع معدنی فولاد - کاهش میزان سرمایه گذاری اولیه یکی از مهم ترین مزیت های روش پرد به شمار می رود؛ و سرمایه مصرف شده نیز در داخل کشور استفاده و موجب رونق هر چه بیشتر صنایع داخلی می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۵:۱۵    
گروه صنایع معدنی فولاد - برای نخستین بار در یک قرن اخیر، تراز تجاری خارجی آهن و فولاد ایران در سال 1395 مثبت شد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۵:۰۵    
ماین نیوز: سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو) سازمانی توسعه ای در بخش معدن است که همپای وزارت صنعت، معدن و تجارت به دنبال رشد و توسعه در بخش معدن و صنایع معدنی است. ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۵:۰۵    
گروه معادن سنگ آهن - یکی از عوامل موثر در مزیت سرمایه گذاری در زنجیره سنگ آهن در هزینه های حمل و نقل خلاصه می شود، در این باره سه هزینه مشخص هزینه حمل زمینی تا بنادر ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۴:۵۵    
گروه معادن سایر حوزه ها - در 4 سال آینده 38 طرح در بخش معدن و صنایع معدنی با سرمایه گذاری 9 میلیارد و 244 میلیون دلار اجرایی و تکمیل خواهد شد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۴:۴۵    
گروه معادن سنگ آهن - تالار صادراتی بورس کالای ایران، روز چهارشنبه 31 خردادماه، میزبان عرضه 66 هزار تن سنگ آهن دانه بندی مجتمع سنگان است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۴:۴۵    
گروه معادن فلزات گرانبها - میزان تولید شمش طلا در مجتمع طلای موته طی 2 ماه نخست امسال، 48 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۴:۴۵    
گروه صنایع معدنی فولاد - با جست وجو در بازار انواع محصولات فولادی با این موضوع روبه رو می شوید که بازار میلگرد بیش از سایر انواع محصولات در رکود به سر می ب
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۹:۳۵    
گروه معادن - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان از بازگشایی معدن زغال سنگ زمستان یورت آزادشهر به منظور آواربرداری و تعمیرات معدن و بازگشت به کار 60 معدنچی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۹:۱۵    
گروه معادن - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: براساس توافقات و هماهنگی های انجام شده تسهیلات رونق تولید به واحدها و طرح های صنعتی و معدنی در سطح استان اردبیل پرداخت می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۹:۱۵    
گروه صنایع معدنی فولاد - معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل گفت: بسیاری از مشکلات کارخانه ذوب آهن اردبیل برطرف شده و امیدواریم وضعیت به همین منوال ادامه یابد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۹:۱۵    
گروه صنایع معدنی فولاد - شرکت فولاد مبارکه 20 میلیارد ریال برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد کمک کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۹:۱۵    
گروه معادن سنگ و مصالح ساختمانی - فرماندار شهرستان نمین با بیان اینکه معدن عقیق سبلان بزرگترین معدن عقیق جهان از لحاظ ذخایر توده ای و رگه ای است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۹:۱۵    
گروه معادن - فرماندار سرخه با اشاره به ظرفیت معادن در این شهرستان از وجود 10 معدن نیمه فعال در شهرستان سرخه خبرداد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۹:۱۵    
گروه معادن - آخرین آمار تفکیکی از اشتغال در حوزه معدن و همچنین آخرین اعلام مسئولان از اشتغال در این بخش نشان می دهد که در دهه اخیر در بخش معدن بیش از 107/5درصد رشد اشتغال وجود داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۹:۰۵    
گروه معادن - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: معادن در سال 96 مشمول دریافت تسهیلات رونق تولید هستند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۹:۰۵    
گروه معادن مس - مدیر مس منطقه کرمان از افتتاح و آغاز بهره برداری از پروژه های مس در یک ماه آینده با حضور رییس جمهور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۸:۵۵    
گروه صنایع معدنی فولاد - بر اساس گزارش 12 ماهه سال 95 فولاد مبارکه، سود این شرکت با اتکا به رشد 29 درصدی فروش، کنترل هزینه های عملیاتی و تثبیت هزینه های مالی، 155 درصد رشد کرده است.
مشاهده نتایج بیشتر...