چهارشنبه ۰۵ اردیبهشتساعت ۰۵:۰۵Apr 2018 25

خبرهای میزان 31 فروردین 1395 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 31 اردیبهشت 1395 میزان 31 خرداد 1395 میزان 31 تیر 1395 میزان 31 مرداد 1395 میزان 31 شهریور 1395 میزان 30 مهر 1395 میزان 30 آبان 1395 میزان 30 آذر 1395 میزان 30 دی 1395 میزان 30 بهمن 1395 میزان 30 اسفند 1395 میزان 17 فروردین 1395 میزان 18 فروردین 1395 میزان 19 فروردین 1395 میزان 20 فروردین 1395 میزان 21 فروردین 1395 میزان 22 فروردین 1395 میزان 23 فروردین 1395 میزان 24 فروردین 1395 میزان 25 فروردین 1395 میزان 26 فروردین 1395 میزان 27 فروردین 1395 میزان 28 فروردین 1395 میزان 29 فروردین 1395 میزان 30 فروردین 1395 میزان 31 فروردین 1395 
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۳:۳۲    
خبرگزاری میزان- در اولین جلسه ملاقات مردمی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان به مشکلات حقوقی و قضایی 60 نفر از شهروندان هرمزگانی رسیدگی شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۳:۲۶    
خبرگزاری میزان- 30 فروردین سال گذشته عملیات بزرگی به همت نیروهای مقاومت اسلامی شام، رزمندگان مدافع حرم ایرانی و افغانستانی و جمعی از مستشاران ایرانی در سوریه آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- وزارت امور خارجه پاکستان با صدور بیانیه ای، انفجار تروریستی مرگبار امروز (سه شنبه) در کابل را به شدت محکوم کرد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- دقایقی مانده به نیمه های شب دوشنبه یک نماینده ویژه از سوی فواد معصوم به پارلمان عراق در منطقه سبز امنیتی رفت تا پیشنهاد رئیس جمهوری عراق را به آنان ابلاغ و با تحصن کنندگانی که خواستار ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل شرکت هلدینگ خلیج فارس یکی از اهداف این شرکت را در سال 95 مشارکت دادن مردم برای تامین منابع مالی طرح های پتروشیمی عنوان کرد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- وزیر امور خارجه ایران عصر سه شنبه به وقت نیویورک (22 به وقت تهران) در محل سازمان ملل متحد با همتای آمریکایی خود در چارچوب برجام دیدار کرد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۳:۱۲    
خبرگزاری میزان- خطر کردن می تواند به عکس های شما ویژگی خاصی را ببخشد که آن ها را از دیگر عکس های مشابه متمایز کند، اما برای خطر کردن هم اصولی وجود دارد که باید حتما آن ها را مدنظر قرار داد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- رییس هیات عامل ایمیدرو گفت: با تاسیس شرکت معدنی و صنایع معدنی ایران- ایتالیا، که تصویب آن در مراحل آخر قرار دارد، تفاهم کرده ایم هر چه سریع تر با کمک مشاوران بین المللی ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- آمریکا بر اساس قرارداد نظامی با کویت چند فروند جنگنده در اختیار این دو کشور قرار می دهد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب اینفوگراف "10 اقدام اساسی برای نجات اقتصاد" را منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- وزیر بهداشت گفت: در افرادی که دچار کوری می شوند،دیابت شایع ترین علت است.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۲:۳۱    
خبرگزاری میزان- مادر شهیدان "سید مجتبی و سید اسماعیل" حسینی گفت: مردم فهیم این مرز و بوم باید با حفظ و صیانت از آرمان ها و حریم اهل بیت(ع) اسلام واقعی را زنده نگه دارند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- خسروی وفا گفت: تقویت شور و نشاط اجتماعی رابطه مستقیم با کاهش جرایم دارد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۲:۱۱    
خبرگزاری میزان- آمریکا از ترکیه روی برگرداند، غرق شدن 600 پناهجو در آب های مدیترانه و نگرانی سازمان ملل از محدودیت دسترسی کودکان افغان به تحصیل و بهداشت ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۲:۱۱    
خبرگزاری میزان- شبکه مستند همزمان با روزهای برگزاری مراسم معنوی اعتکاف، مجموعه خلوت یار شامل چهار اپیزود درباره این مراسم را روی آنتن می فرستد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۲:۰۲    
خبرگزاری میزان- قاضی شهریاری می گوید جسد بازیکن ملوان برای انجام آزمایشات مربوطه به پزشکی قانونی منتقل شده است.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۲:۰۲    
خبرگزاری میزان- اعضای کمیته تحقیق پارلمان بلژیک قرار است روز جمعه به صورت نمادین به محل انفجارهای تروریستی بروکسل بروند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۲:۰۲    
خبرگزاری میزان- مدیرکل دفتر مدیریت بهم پیوسته منابع آب حوضه های آبریز خزر و دریاچه ارومیه گفت: بارش های اخیر باعث شد تا تراز دریاچه ارومیه نسبت به زمان مشابه سال گذشته 30 سانتی متر افزایش پیدا کند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۱:۵۶    
خبرگزاری میزان- واکنش مردم و هواداران را در لحظه انتقال پیکر مهرداد اولادی از بیمارستان مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۱:۵۱    
خبرگزاری میزان- همه، برج خلیفه را به عنوان بلند ترین ساختمان دنیا به ارتفاع 828 متر و 163 طبقه می شناسند ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۱:۴۲    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از برگزاری همایش تقدیر از آثار برتر معماری این موزه در ماه آینده خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- با حضور امیر دریادار حبیب الله سیاری از 9 خانواده شهید برجسته ارتش نیروی دریایی در استان مرکزی و 8 جانباز پیشکسوت در عرصه دریایی تجلیل و قدردانی شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام والمسلمین فروتنی گفت: با اقدامات انجام شده و تعامل مطلوب بین سازمانی، شاهد کاهش وقوع جرایم و از سویی افزایش کشف جرایم بوده ایم و با مجرمین جرایم خشن و سارقین هیچگونه ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۱:۲۷    
خبرگزاری میزان- خبرگزاری نیشن از نشست امنیتی روسیه و آمریکا در مورد افغانستان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۱:۲۱    
خبرگزاری میزان- انجمن حمایت از حقوق کودکان تاسف عمیق خود را برای ستایش قریشی، کودک شش ساله ای که قربانی خشونت جنسی شد و جانش را نیز از دست داد، اعلام می دارد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۱:۲۱    
خبرگزاری میزان- هافبک تیم فوتبال منچستر یونایتد اظهار داشت که سرمربی این تیم در تمرینات مدام سر او داد می کشد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با همتای تاجیکستانی خود تاکید کرد: محدودیت های گمرکی بین ایران و تاجیکستان باید برطرف شود.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۱:۱۲    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت امور خارجه مراتب همدردی ملت و دولت جمهوری اسلامی ایران را با ملت و دولت اکوادور و بازماندگان این زلزله ابراز داشت.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۱:۰۶    
خبرگزاری میزان- وزیر کشورمان و معاون نخست وزیر چین در حاشیه مراسم افتتاحیه نشست ویژه مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک، با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۱:۰۲    
خبرگزاری میزان- گفتگو با مهرداد اولادی گلزن تیم ملوان انزلی که در این گفتگو پیرامون مسائل مختلفی از جمله حضور در تیم ملی، مشکل ممنوع الخروج بودن ، حضور در شالکه 04 آلمان و ... توضیحاتی را ارائه داد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- مجید ملانوروزی گفت: اگر بتوانیم از ظرفیت های تکنیکی جهانی استفاده کنیم، فرصت این را داریم که با هویت های کاملا محلی، جهانی شویم.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- معاون وزیر نیرو با اعلام ذخیره 1.5 میلیارد متر مکعب سیلاب در سدهای خوزستان و مهار سیل اخیر در سدهای دز، گتوند و کرخه، گفت: رکورد 19 ساله ورود آب به سد دز در سیل هفته گذشته شکسته شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۰:۵۲    
خبرگزاری میزان- روسای جمهور روسیه و اوکراین در باره سرنوشت نظامیان به اسارت درآمده دو کشور گفت و گو کردند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۰:۵۲    
خبرگزاری میزان- معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستادکل نیروهای مسلح از مقابله با 18 عملیات روانی دشمن در 2 سال گذشته با استفاده از دانش و ابزار بومی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۰:۴۶    
خبرگزاری میزان- وزیر توسعه امور زنان و کودکان هند از تلاش این کشور برای مقابله با قاچاق گسترده انسان در هند و همسایگان این کشور نظیر نپال، بنگلادش و پاکستان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۰:۳۷    
خبرگزاری میزان- دولت چین اعلام کرد که مبارزه با فساد مقام های این کشور را در سطوح مختلف تشدید کرده و مجازات های سخت و جدیدی برای آنان در نظر گرفته است.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۰:۳۷    
خبرگزاری میزان- کاپیتان تیم فوتبال استقلال عکسی کم نظیر از خود کنار دو بازیکن فقید پرسپولیس منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۰:۳۱    
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام والمسلمین مظفری گفت: اقداماتی که در راستای اصلاح و تربیت مجرمین توسط عزیزان زندانبان انجام می شود کاری مقدس و خداپسندانه است.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۰:۳۱    
خبرگزاری میزان- هفته فیلم فرانسه با نمایش 6 فیلم از روز شنبه 4 اردیبهشت در 2 سانس 15 و 17 در سینماتک موزه هنرهای معاصر برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت امور خارجه انفجار تروریستی کابل که منجر به کشته و زخمی شدن تعداد قابل توجهی از شهروندان بی گناه افغانستان شد را به شدت محکوم کرد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- مردان مسلح زانتیا سوار به طلا فروشی آرین در شهرستان کهگیلویه دستبرد زدند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۰:۲۲    
خبرگزاری میزان- کل مساحت ایستگاه فضایی به اندازه ی یک زمین فوتبال است و عکس روز ناسا به این سازه کم نظیر بر فراز زمین اختصاص پیدا کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۰:۱۶    
خبرگزاری میزان- سفیر جمهوری اسلامی ایران در بخارست با برشمردن زمینه های همکاری های ایران و رومانی در بخش اقتصادی از احیای کمیسیون مشترک تجاری و اقتصادی و برگزاری نشست این کمیسیون در چند ماه آینده در ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۰:۱۶    
خبرگزاری میزان- سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال انگلیس اعتقاد دارد که کاپیتان سه شیر باید در یورو 2016 حضور داشته باشد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال تراکتورسازی در پنجمین دیدار از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الهلال عربستان رفته است.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- فرماندهی عملیات استان الانبار عراق اعلام کرد که نبرد پاکسازی شهر فلوجه از عناصر گروه تروریستی داعش هفته آینده از شرق این استان آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- اگر در ایران تمام مناطق طبیعی و محیط زیستی را در یک کفه بگذاریم و تالاب ها را در کفه دیگر، شاهین اهمیت به سمت تالاب است ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۰:۰۷    
خبرگزاری میزان- نخست وزیر سابق قطر با اشاره به مذاکرات جمهوری اسلامی ایران با قدرت های جهانی گفت :باید به یک چیز اعتراف کنم و آن این است که ایرانیان باهوش تر و صبورتر از ما بوده ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۰:۰۱    
خبرگزاری میزان- جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از ترافیک شدید چند بزرگراه به علت توقف جمع زیادی از فوتبال دوستان در مقابل بیمارستان شهدای تجریش خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۰:۰۱    
خبرگزاری میزان- معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری گفت: توافقنامه مدیریت یکپارچه ترافیک هوایی اروپا مانند یک توافقنامه دوجانبه است ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۰:۰۱    
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۹:۵۲    
خبرگزاری میزان- مدافع تیم فوتبال پرسپولیس پس از درگذشت مهاجم ملوان، متن طعنه آمیزی را منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۹:۵۲    
خبرگزاری میزان- کتاب شاه و دربار در ایران باستان چهارشنبه(اول اردیبهشت ماه) در سرای اهل قلم موسسه خانه کتاب رونمایی می شود.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- وزارت بهداشت و درمان اعلام کرد که اولادی هنگام انتقال به بیمارستان هیچگونه علائم حیاتی نداشته و عملیات احیا موثر واقع نشده است.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- منابع یمنی روز سه شنبه اعلام کردند که جنگنده های عربستان در ادامه نقض مکرر آتش بس در یمن بار دیگر مناطق مختلف این کشور را بمباران کردند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۹:۳۷    
خبرگزاری میزان- با تصمیم هیات وزیران، پنجاه و سه قلم داروی مورد مصرف بیماران خاص و سرطانی تحت پوشش بیمه ای 90 درصد قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۹:۳۱    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران می گوید که تولید نفت کشور تا پایان خرداد به سطح پیش از تحریم می رسد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۹:۳۱    
خبرگزاری میزان- جانشین رییس پلیس راه راهور ناجا گفت: برخورد اتوبوس ولوو با تریلی ولوو یک کشته و 3 مجروح بر جا گذاشت.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- ترکیب تیم فوتبال تراکتورسازی برای دیدار مقابل الهلال اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- خبرگزاری روسی اسپوتنیک نوشت: عربستان سعودی ایالات متحده را تهدید کرده در صورت افشای اسناد محرمانه ای که ارتباط اش با حملات 11 سپتامبر را منعکس می کند این کشور 750 ملیارد دلار اوراق ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۹:۲۲    
خبرگزاری میزان- یادواره تجلیل از شهدای مدافع حرم ساعت 9:30 صبح روز شنبه 4 اردیبهشت در دانشکده فنی و حرفه ای سما کازرون برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۹:۲۲    
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام والمسلمین مظفری گفت:حفظ و ثبات امنیت در داخل همچنین در مرزهای کشور یکی از دستاوردهایی بوده که در سایه ایمان به خداوند متعال، وحدت کلمه ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۹:۱۶    
خبرگزاری میزان- مهرداد اولادی ساعاتی پیش دنیای فانی را وداع گفت و دوستدارانش را تنها گذاشت.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۹:۱۶    
خبرگزاری میزان- آیا چکی که تاریخ آن گذشته و فاقد موجودی است، قابلیت اقدام قانونی دارد؟ مهلت اقدام قانونی برای مطالبه وجه چکی که فاقد موجودی است ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۹:۱۶    
خبرگزاری میزان- صهیونیست ها 19 فلسطینی را در کرانه باختری و قدس بازداشت کردند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۹:۱۶    
خبرگزاری میزان- علی پروین به همه هواداران پرسپولیس و خانواده اولادی تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- شغل های زیادی در جهان وجود دارد که از دید بسیاری از مردم عجیب و غریب به نظر می رسند. یکی درون موتور هواپیما می رود و آن را تعمیر می کند و دیگری از لوله دودکش بالا می رود ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۹:۰۷    
خبرگزاری میزان- پرستو صالحی به خبر درگذشت مهرداد اولادی واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۹:۰۷    
خبرگزاری میزان- جایگاه سرمربی تیم فوتبال آرسنال به دلیل کسب نتایج ضعیف در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۹:۰۱    
خبرگزاری میزان- تمرکز اتحادیه اروپا بر بازگشت آوارگان سوری به ترکیه به جای حفاظت از افرادی که در مناطق مرزی گیر افتاده اند، غیرقابل قبول است.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۹:۰۱    
خبرگزاری میزان- وزیر کشور و دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر در مراسم افتتاحیه" نشست ویژه مجمع عمومی سازمان ملل متحد، در خصوص مسأله جهانی مواد مخدر ( UNGASS)" حضور یافت.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۹:۰۱    
خبرگزاری میزان- پیکر مهاجم فقید تیم فوتبال ملوان به پزشکی قانونی منتقل شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۹:۰۱    
خبرگزاری میزان- نیروهای امنیتی لیبی از پیشروی در شهر بنغازی و به کنترل در آمدن بخش های مهمی از این منطقه خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۸:۵۵    
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۸:۵۲    
خبرگزاری میزان- گروهی از فعالان حقوق بشری طی نشستی در برلین نسبت به در راه بودن موج جدیدی از اعدام ها در عربستان سعودی هشدار دادند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۸:۴۱    
خبرگزاری میزان- معاون وزیر کار با تاکید بر اینکه قوانین و مقررات نیازمند اصلاح هستند، گفت: برای تحقق اقتصاد مقاومتی، نگرش ها باید تغییر و بهبود فضای کسب و کار محقق شود.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۸:۴۱    
خبرگزاری میزان- رضا کیانیان بازیگر سینما، سفیر محیط زیست پنجمین جشنواره بین المللی فیلم سبز شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- رییس مجلس شورای اسلامی در حاشیه نشست سران پارلمان های کشورهای اورآسیا با رییسان مجالس پاکستان و جمهوری آذربایجان در باره گسترش روابط دو جانبه بویژه پارلمانی و افزایش همکاری های منطقه ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۸:۳۲    
خبرگزاری میزان- رئیس گروه مذاکره دولت سوریه با مخالفان، با بیان اینکه طرف های مقابل در تصمیم گیری مستقل نیستند، گفت: ریاض، آنکارا و دوحه مانع پیشرفت مذاکرات هستند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۸:۳۲    
خبرگزاری میزان- تاریخ برگزاری انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال تغییر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- معاون وزیر خارجه روسیه، با اشاره به عملیات تروریست ها علیه دولت سوریه در استان حلب، آمریکا و معارضان را به تلاش برای ناکام گذاشتن مذاکرات متهم کرد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- سفیر و معاون نمایندگی دائم ایران در سازمان ملل با اشاره به جنایاتی نظیرحمله به غیر نظامیان ، تخریب خانه های فلسطینیان، محاصره غزه ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی از ساخت 6 مدرسه و 3 مسجد توسط بنیاد برکت در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۸:۱۱    
خبرگزاری میزان- تکواندوکار کشورمان به مدال طلای قهرمانی آسیا دست پیدا کرد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۸:۱۱    
خبرگزاری میزان- واکنش هنرمندان به خبر ناگهانی در گذشت "مهرداد اولادی" مهاجم سابق تیم ملی و باشگاه استقلال و پرسپولیس را اینجا ببینید.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۸:۱۱    
خبرگزاری میزان- یادواره شهید "سیدرضا سید زاده" ساعت 20:30 روز چهارشنبه 1 اردیبهشت در مشهد برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۸:۱۱    
خبرگزاری میزان- وزارت خارجه آمریکا در بیانیه ای از حضور جان کری وزیر خارجه آمریکا در ریاض، به منظور شرکت در نشست شورای همکاری خلیج فارس در پایتخت عربستان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- نسل جدید بی ام و سری 7 نخستین فراخوان خود را از زمان عرضه به بازار تجربه خواهد کرد. این فراخوان که به دلیل بروز مشکل در ایربگ های این خودرو است ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ هم در پیامی در گذشت بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۸:۰۲    
خبرگزاری میزان- باشگاه های ملوان و نفت درگذشت مهاجم فوتبال کشورمان را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۸:۰۲    
خبرگزاری میزان- محمدکاظم مزینانی با اعلام این که جلد سوم از مجموعه سه گانه داستان انقلابش، در نمایشگاه کتاب امسال منتشر نمی شود، گفت: تازه ترین اثرم ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۸:۰۲    
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام والمسلمین مظفری گفت: یکی از سیاست های اصولی دستگاه قضایی حمایت از اقدامات پیشگیرانه در حوزه آسیب های اجتماعی و نیز موضوع خانواده و پیشگیری از فروپاشی بنیان خانواده ها است.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۷:۵۶    
خبرگزاری میزان- لژیونرهای فوتبال ایران در اروپا هم از شنیدن خبر درگذشت بازیکن فوتبال ایران در شوک قرار گرفتند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۷:۵۶    
خبرگزاری میزان- تمرین تیم فوتبال پرسپولیس تحت تأثیر درگذشت مهاجم پیشین این تیم برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- مادر شهید علیزاده گفت: دنیای من همین درد دل های شبانه است که تا به امروز سه هزار و هفتصد و شصت و پنج عدد نامه شد و فقط به عشق پسرم آنها را نوشته ام تا بتوانم دنیای بدون او را تحمل کنم.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- باشگاه های پرسپولیس و استقلال درگذشت مهرداد اولادی را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۷:۴۷    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال استقلال با صدور پیامی درگذشت مهاجم پیشین پرسپولیس، استقلال و ملوان را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- یک مقام نظامی روسیه اعلام کرد که جنگنده های این کشور مانع پیشروی کشتی جنگی آمریکا به سمت سواحل این کشور شده است.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- بال ولزی کهکشانی ها دیدار پیش روی تیمش مقابل ویارئال را از دست می دهد.