دوشنبه ۰۳ اردیبهشتساعت ۰۴:۴۲Apr 2018 23

خبرهای میزان 31 تیر 1395 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 31 فروردین 1395 میزان 31 اردیبهشت 1395 میزان 31 خرداد 1395 میزان 31 مرداد 1395 میزان 31 شهریور 1395 میزان 30 مهر 1395 میزان 30 آبان 1395 میزان 30 آذر 1395 میزان 30 دی 1395 میزان 30 بهمن 1395 میزان 30 اسفند 1395 میزان 1 تیر 1395 میزان 2 تیر 1395 میزان 3 تیر 1395 میزان 4 تیر 1395 میزان 5 تیر 1395 میزان 6 تیر 1395 میزان 7 تیر 1395 میزان 8 تیر 1395 میزان 9 تیر 1395 میزان 10 تیر 1395 میزان 11 تیر 1395 میزان 12 تیر 1395 میزان 13 تیر 1395 میزان 14 تیر 1395 میزان 15 تیر 1395 میزان 16 تیر 1395 میزان 17 تیر 1395 میزان 18 تیر 1395 میزان 19 تیر 1395 میزان 20 تیر 1395 میزان 21 تیر 1395 میزان 22 تیر 1395 میزان 23 تیر 1395 میزان 24 تیر 1395 میزان 25 تیر 1395 میزان 26 تیر 1395 میزان 27 تیر 1395 میزان 28 تیر 1395 میزان 29 تیر 1395 میزان 30 تیر 1395 میزان 31 تیر 1395 
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۳:۵۵    
خبرگزاری میزان- در مناطق گرمسیر، گندم به صورت دیم کاشته می شود و برداشت گندم در این مناطق تحت تاثیر عوامل محیطی است و نوع آب و هوا و بارندگی تاثیر زیادی در رشد گندم در این مناطق دارد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- یک شاعر کشور معتقد است که برای احیای سرود باید نگاهمان را به آن اصلاح کنیم و لزوما آثاری را که در دهه های ابتدایی پیروزی انقلاب اسلامی مطرح بودند تکرار نکنیم و صدایی جدید به سرود ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- کلیات سرفصل های رشته طراحی صنعتی در مقطع دکتری در شورای تحول علوم انسانی به تصویب رسید.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- یک کارشناس مسائل ترکیه با اشاره به درخواست اردوغان برای استرداد عبداله گولن، تبعید وی از سوی ایالات متحده به کشوری ثالث همچون اوگاندای آفریقا را محتمل دانست.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- طی حکمی از سوی مدیرکل زندانهای استان فارس، اشکان کمالی به عنوان رئیس زندان مرودشت معرفی شد
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- معاون برنامه ریزی، اقتصاد و حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی با اشاره به نصب و راه اندازی 600 دوربین مداربسته ثبت تخلف در جاده های پرتردد و حادثه خیز کشور گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- چشمه های باداب سورت پلکانی بی نظیر در ایران و کم نظیر در جهان و دومین اثر طبیعی ملی کشور، در روستای ارست بخش چهاردانگه شهرستان ساری قرار دارد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- سفارت ایران در ترکیه در اطلاعیه ای توصیه کرد به دنبال تمدید سه ماهه حالت فوق العاده در این کشور به اطلاعیه های مقامات امنیتی ترکیه توجه کنند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- مدیرطرح حفاری میدان نفتی آذر در شرکت ملی حفاری ایران از پیشرفت 70 درصدی عملیات حفاری در این میدان مشترک خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- یورش وحشیانه جنگنده ائتلاف موسوم به "ضدداعش" به رهبری آمریکا در شمال شهر منبج واقع در روستای توخار منجر به کشته شدن 10 غیرنظامی شامل چند زن و کودک شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- چهارمین نشست تخصصی خوشنویسی موزه میرعماد در معیت هنرمندان، مدرسین و استادان انجمن خوشنویسان ایران برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- قرارداد مشترک دو شرکت سایپا و سیتروئن به امضای مسئولان دو طرف رسید که بر اساس این قرارداد قرار است همکاری دو شرکت در زمینه طراحی و تولید خودرو و صادرات آن آغاز شود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- سمینار آینده پژوهی در گداخت مغناطیسی با حضور هیات کمیساریای انرژی اتمی فرانسه در تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با بیان اینکه قرارداد با سیتروئن بزودی امضا می شود، تاکید کرد: این قرارداد همسو با سیاست های دولت و اقتصاد مقاومتی و با دقت کامل نهایی می شود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- طی حکمی از سوی مدیرکل زندانهای استان فارس، علی اکبر منصوری به عنوان رئیس بازداشتگاه مرکزی شیراز معرفی شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- وزارت خارجه امریکا با انتشار بیانیه ای، به شهروندان خود در جده عربستان هشدار داد
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- مرجانه گلچین مهمان جشن فرشته های شبکه یک می شود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- عناصر گروه تروریستی داعش با انتشار تصاویری حملات سنگین خود علیه تانک های نیروهای مردمی و ارتش سوریه در شرق قریتین را نشان داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل گفت: احداث کریدور شماره 10 از شمال غرب کشور در مرز بازرگان تا بندر امام خمینی (ره)، با شرکت دولتی ایتالیا به امضا رسید.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- یک کامیون حمل مهمات ساعتی قبل در جاده تاکستان منفجر شد و دو مجروح برجای گذاشت.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- یک کارشناس مسائل خاورمیانه، با اشاره به نشستی که قرار است در لندن در ارتباط با موضوع سوریه برگزار شود ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- نواداد ضمن بازدید از زندان مرکزی تبریز آموزش و اشتغال زندانیان را جزوء اولویتهای اصلی در برنامه های استانداری بیان کرد
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- سفارت ایران در ترکیه به دنبال تمدید حالت فوق العاده در این کشور از هموطنانمان خواست تا پیش از انجام هر فعالیت اقتصادی با وکلای معتبر و آشنا به قوانین جمهوری ترکیه مشورت کنند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی استان کرمان از سوختن 1.5 تن تریاک در درگیری مسلحانه با اشرار خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- در اقدامی ناگهانی، افسران بلندپایه ترک که در حلب و حومۀ آن با معارضین مسلح سوری همکاری می کردند، از این منطقه خارج شده و به ترکیه باز گشته اند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور گفت: رویکرد احداث طرح های سرمایه گذاری و پروژه های زیرساختی منطقه آزاد انزلی صادراتی است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- فیلم کوتاه صلح سرخ ساخته رحیم طوفان با موضوعی به روز و انسان دوستانه شنبه دوم مرداد ساعت 17:45 در کانون فیلم مردمک فرهنگسرای اخلاق رو نمایی و مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- شورای نظامی منبج، وابسته به نیروهای دموکراتیک سوریه، امروز پنج شنبه به عناصر تروریستی داعش ضرب العجل 48 ساعته برای خروج از شهر منبج داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- روابط عمومی معاونت اجرایی ریاست جمهوری، اظهار نظر نماینده مردم بویراحمد درباره مقصد و زمان سی امین سفر استانی دولت را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- گروه تروریستی داعش با انتشار تصاویری عوامل حمله انتحاری علیه نیروهای کرد در شرق سد فاروق را معرفی کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- سپند امیر سلیمانی بازیگر سینما و تلویزیون برای تشویق به ترک سیگار در برنامه حاضر می شود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام تهامی در رابطه با انعقاد تفاهم نامه با حوزه علمیه گفت: حضور روحانیون اعزامی در زندان ها موجب توسعه فرهنگ زندانبانی اسلامی می شود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- محققان دانشگاه کیس وسترن رزرو با استفاده از عضله حلزون دریایی در یک بدنه پلیمری چاپی سه بعدی توانسته اند یک ربات کوچک به طول پنج سانتیمتر تولید کنند که از کاربردهای زیادی برخوردار ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- پارلمان ترکیه با برقراری وضعینت فوق العاده از سوی دولت این کشور در پی کودتای نافرجام هفته گذشته، موافقت کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- یک منبع آگاه در کاخ ریاست جمهوری افغانستان از اقدام مجدد و تحریک آمیز پاکستان در منطقه مرزی تورخم برای ساخت یک دروازه بدون اطلاع به مقامات دولت وحدت ملی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- گروه تروریستی داعش با صدور بیانیه ای مدعی انهدام 5 خودروی نیروهای عراقی با استفاده از موشک هدایت شونده شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- عامل شکار غیرمجاز یک بز وحشی در دماوند به تحمل چهار ماه حبس محکوم شد
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۰:۰۰    
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- در میان انواع آجیل پسته و بادام هندی از گران ترین مغزها و در مقابل دانه خوراکی سویا با قیمت هر کیلو 3 تا 5 هزار تومان از ارزان ترین دسته مواد خوراکی در این گروه هستند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- جلسه یکصد و پانزدهم مجمع عمومی فرهنگستان علوم جمهوری اسلامی ایران با انتصاب اعضای پیوسته و وابسته جدید از سوی رییس فرهنگستان علوم همراه شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- علیرضا منصوریان پس از اینکه متوجه شد پرسپولیسی ها قصد دارند در زمین شماره 2 آزادی تمرین کنند به شدت این موضوع ناراحت شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- در ابتدای تمرین یکی از لیدرها پرسپولیس با برخوردی تند از هواداران خواست بازیکنان را تشویق نکنند
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- یک تیم تروریستی داعش که قصد داشت با سلسله عملیات هایی در المپیک ریو دست به اقدامات خرابکارانه بزند، توسط پلیس برزیل شناسایی و منهدم شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور گفت: در لایحه احکام برنامه ششم، ماده 26 مهتص زنان است اما در سایر مواد هم می توانیم سایه ای از موضوع زنان و خانواده را پیدا کنیم.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه استفاده از بتن در صنعت ساختمان نسبت به فولاد آلایندگی کمتری دارد، از برنامه این وزارتخانه برای تولید بتن های سازگار با محیط زیست خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: متاسفانه بعضی از رای های کمیته انضباطی منطقی نیست و آنها مسیر را اشتباه می روند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- در جلسه امروز دبیرخانه، اعضای هیئت رئیسه کمیسیون امور مالی و اداری مجلس خبرگان رهبری انتخاب شدند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی پیشین سایپا هدایت تیم ملوان را بر عهده گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- معاون سلامت اصلاح وتربیت ، روسای ستادی اداره کل زندانهای استان البرز باهماهنگی اداره کل زندانهای استان قم از کلیه اماکن ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- معاون سیاسی وزیر کشور گفت: یکی از مهمترین برنامه های دولت یازدهم، تلاش برای الکترونیکی برگزار کردن انتخابات سال 96 در نقاط مختلف کشور است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- به وقت سال 2016 میلادی در میان سیل کلماتی که هر روز از زبان های خارجی به زبان فارسی راه پیدا می کنند این بار به سراغ کلماتی رفتیم که از زبان فارسی به زبان های دیگر صادر شده اند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان سلماس گفت: یک تیم تروریستی از اشرار ضدانقلاب توسط نیروهای سپاه پاسداران شهر سلماس منهدم شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- داعش ضمن انتشار تصاویری، از تشدید درگیری ها در غوطه شرقی واقع در ریف دمشق خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- در پی کودتای نافرجام هفته گذشته، کارکنان شورای عالی رادیو و تلویزیون ترکیه بازداشت شدند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۸:۵۵    
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- مهاجران گفت: هر کیلو انبه در میادین میوه و تره بار کیلویی 12 هزار تومان و هرکیلو هندوانه کیلویی 400 تا 600 تومان به فروش می رسد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- بازی رایانه ای شتاب در شهر 2 به عنوان تازه ترین دستاورد ایران در حوزه بازی های ویدئویی روز یکشنبه مورخ 3 مرداد توسط بنیاد ملی بازی های رایانه ای رونمایی می شود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- معاون ستاد کل نیروهای مسلح در ابلاغیه ای خطاب به فرمانده نیروی انتظامی تاکید کرد که ماموریت ناجا در برخورد با ناهنجاری های اخلاقی در برخی اماکن از جمله کنسرت ها باید با جدیت انجام شود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- کلاهبردار حرفه ای که در پوشش مامور پلیس به بهانه خرید خودرو از 11 نفر کلاهبرداری کرده بود،شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- الهام چرخنده، بازیگر سینما و تلویزیون که متن دست نوشته رهبر معظم انقلاب را در همایش عفاف و حجاب در مشهد قرائت کرد را برای خبرگزاری میزان بازخوانی کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- یک دستگاه تریلی در اتوبان قزوین - زنجان نزدیک به شهر تاکستان دچار انفجار شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- فدراسیون فوتبال اسپانیا جانشین دل بوسکه را انتخاب کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- دادگاه ویژه پاکستان در جلسه اتهام خیانت علیه پرویز مشرف ، رئیس جمهور و رئیس سابق ستاد ارتش این کشور حکمی را صادر کرد که بر اساس آن حسابهای بانکی و دارایی های وی مسدود و مصادره شوند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- روابط عمومی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به برخی اظهارات مسوولان اقلیم کردستان عراق، جوابیه ای منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- فرش ترکمن میراثی کهن و از محدود کالاهایی است که هم در بین خود مردم این خطه و هم دیگر جاها از محبوبیت و معروفیت خاصی حتی در آن سوی مرزها برخوردار است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- عرشیان گفت: مسابقات قران بهانه ای است برای تمسک و توسل به حبل المتین آسمان برای ما زمینیان که باید از آن نهایت بهره راببریم.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- فیلم سینمایی محمد رسول الله(ص) ساخته مجید مجیدی با هماهنگی رایزنی فرهنگی ایران و وزارت فرهنگ و گردشگری عراق در این کشور اکران عمومی می شود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- گرجستان، کشوری است مرزی در غرب آسیا که تا بخش شرقی اروپا هم امتداد دارد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت:سالانه 42 هزار میلیارد تومان در کشور یارانه پرداخت می شود این در حالیست که بودجه عمرانی کل کشور زیر 20 درصد در سال است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- یک کارشناس ارشد مسائل خاورمیانه اولین تروریست عالم را آمریکا دانست که در جریان جنگ جهانی دوم به روی مردم ناکازاکی و هیروشیما بمب اتم انداخت و خاطرنشان کرد ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- وزیر آموزش و پرورش گفت: چالش های موجود در کلانشهر تهران، آموزش و پرورش این شهر را به یکی از مسئله دارترین ادارات تبدیل کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- بنای مسجد قرطبه در اندلس به عنوان سومین بنای بزرگ جهان اسلام یادآور معماری اسلامی در قلب اسپانیاست که معماری کم نظیر آن هنوز هم زبانزد است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- مدافع پیشین تیم پدیده به صورت زسمی به نفت تهران پیوست.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- اعضای شورایعالی سردفتران فرانسه در سفر خود به ایران پس از دیدار با رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، رئیس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی، معاون دادگستری ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- مسابقات رقابتی رالی جاده ابریشم در صحرای گبی در مغولستان آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- معاون امور پژوهش و فناوری وزارت صنعت،معدن و تجارت گفت: فناوری های جدید به تولیدکنندگان کمک می کند تا بازارهای هدف حفظ شوند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- ایوب آقاخانی پس از تجربه تکه های سنگین سرب درباره شهید دکترمصطفی چمران ، زندگی شهید محمد جهان آرا را در قالب نمایشنامه می نویسد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- قرارداد اعضای کادر فنی تیم فوتبال پدیده در هیئت فوتبال خراسان رضوی ثبت شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو، سهم پرداختی مردم بابت هزینه های درمان را در دولت قبل 45 درصد اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- اشرف غنی گفت: هم اکنون 800 زن در افغانستان زندانی هستند و به مناسبت های مختلف به ویژه روز جهانی زن نیز تخفیف هایی برای آزادی آنان درنظر گرفته شده است و زنانی که جرائم سبک داشتند ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- ترکیب اعضای هیات رئیسه کمیسیون های مجلس خبرگان رهبری با رای اعضای کمیسیون های این مجلس، برای دو سال مشخص شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- یک پایگاه عربی مدعی شد فتح الله گولن 200 میلیون دلار کمک مالی دریافت کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- اجرای ترانه ای زیبا با نام " در این دنیا " توسط بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر کشورمان، مهدی سلطانی را در این بخش از برنامه خندوانه مشاهده می کنید ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- وزیر کشور با بیان این که در انتخابات گذشته حتی یک مورد تنش و تلفات نداشتیم، گفت: احزاب به عنوان یکی از اصلی ترین نقش آفرینان این توفیق محسوب می شوند که از اول مقید به قانون و همکاری ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- در صورت مجهز شدن مناطق کویری ایران به سلول های خورشیدی، کشورمان قادر به تامین انرژی یکسال مردم پنج قاره جهان خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۵:۵۰    
خبرگزاری میزان- عناصر داعشی از قتل 7 تن از اعضای ارتش یمن با استفاده از بمب کنترل از راه دور خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۵:۵۰    
خبرگزاری میزان- وزیر بهداشت گفت: امید ما برای ادامه طرح تحول سلامت به مجلس و تصمیمات اثر گذاری است که در قالب برنامه ششم توسعه می گیرند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۵:۴۰    
خبرگزاری میزان- فیلم سازان فیلم کوتاه تنها تا ساعت 24 روز شنبه 2 مردادماه برای ثبت نام در سامانه اینترنتی سی و سومین جشنواره فیلم کوتاه تهران فرصت دارند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۵:۳۰    
خبرگزاری میزان- فیسبوک در پی آن است تا با استفاده از لیزر دسترسی به اینترنت پر سرعت را برای کاربران فراهم آورد ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۵:۳۰    
خبرگزاری میزان- رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان اعلام کرد: اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات از امروز پنج شنبه 31 تیرماه آغاز شده و تا 8 آبان ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۵:۲۰    
خبرگزاری میزان- تیم واترپلوی جوانان کشورمان مقابل قزاقستان شکست خورد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۵:۲۰    
خبرگزاری میزان- رئیس فدراسیون وزنه برداری بر بالین وزنه بردار فوق سنگین کشورمان حاضر شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۵:۲۰    
خبرگزاری میزان- یوسف خانی گفت: قیمت مرغ هر چند در دو هفته اخیر تغییر چندانی نداشته ولی در اواخر هفته با افزایش 300 تومانی به قیمت 7 هزار و 900 تومان رسیده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۵:۱۰    
خبرگزاری میزان- صادقی گفت: شورای عالی انقلاب فرهنگی در 1384 قانون راهکارهای اجرایی گسترش فرهنگ عفاف و حجاب را تصویب کرده و بر اساس آن دستگاه های متولی این امر وظایفشان مشخص شده است اما برخی از این ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۵:۱۰    
خبرگزاری میزان- بهادر مولایی وزنه بردار فوق سنگین کشورمان پس از به هوش آمدن در بیمارستان جزئیات حادثه تصادف را بازگو کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۵:۰۵    
خبرگزاری میزان- بهادر مولایی وزنه بردار کشورمان پس از به هوش آمدن در بیمارستان جزئیات حادثه تصادف را گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۵:۰۰    
خبرگزاری میزان- بعد از آن که رامبد جوان در برنامه خندوانه از عده ای خواست تا در صفحات مجازی ناسزا نگویند صفحه خودش مورد هجوم قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۵:۰۰    
خبرگزاری میزان- وزنه بردار دسته فوق سنگین کشورمان علت تصادف شب گذشته اش را تشریح کرد.