شنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۰۶:۰۶Apr 2018 21

خبرهای میزان 30 آذر 1395 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 31 فروردین 1395 میزان 31 اردیبهشت 1395 میزان 31 خرداد 1395 میزان 31 تیر 1395 میزان 31 مرداد 1395 میزان 31 شهریور 1395 میزان 30 مهر 1395 میزان 30 آبان 1395 میزان 30 دی 1395 میزان 30 بهمن 1395 میزان 30 اسفند 1395 میزان 1 آذر 1395 میزان 2 آذر 1395 میزان 3 آذر 1395 میزان 4 آذر 1395 میزان 5 آذر 1395 میزان 6 آذر 1395 میزان 7 آذر 1395 میزان 8 آذر 1395 میزان 9 آذر 1395 میزان 10 آذر 1395 میزان 11 آذر 1395 میزان 12 آذر 1395 میزان 13 آذر 1395 میزان 14 آذر 1395 میزان 15 آذر 1395 میزان 16 آذر 1395 میزان 17 آذر 1395 میزان 18 آذر 1395 میزان 19 آذر 1395 میزان 20 آذر 1395 میزان 21 آذر 1395 میزان 22 آذر 1395 میزان 23 آذر 1395 میزان 24 آذر 1395 میزان 25 آذر 1395 میزان 26 آذر 1395 میزان 27 آذر 1395 میزان 28 آذر 1395 میزان 29 آذر 1395 میزان 30 آذر 1395 
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- فردین خلعتبری ساخت موسیقی فیلم لابی ساخته محمد پرویزی را آغاز کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- یکی از مراجع تقلید گفت: باید بودجه بیشتری به وزارت بهداشت و درمان تخصیص یابد تا مشکلات مردم در زمینه های درمانی کاهش یابد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- حبیبی با اشاره به همکاری همه دستگاه ها در ساماندهی مناطق حاشیه ای استان یزد گفت: باید توجه داشت تا در ساماندهی ها، مسکن مهر به مناطق حاشیه نشین تبدیل نشود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت خارجه ترکیه گفت که وزیر خارجه این کشور به علت ترور سفیر روسیه سفرخود را به اوکراین به تعویق انداخت.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- مدیرکل اروپا، آمریکا و همسایگان دریای خزر وزارت نفت از علاقه مندی یونان برای خرید گاز از ایران خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- کارشناس تخصصی نمک سازمان غذا و دارو روش های تشخیص ناخالصی نمک را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- سفیر افغانستان در ایران گفت: دنیا نباید اجازه دهد که افغانستان پناهگاه تروریسم شده و از تروریسم بعنوان وسیله ای برای تحقق اهداف خارجی ها استفاده شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- با وجود مخالفت های مداوم دورتموند، باشگاه آرسنال اصرار به جذب کاپیتان این تیم دارد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- طبق گزارش محققان، به نظر می رسد بین بد خوابی و برخی مشکلات پزشکی از جمله چاقی، سندروم پای بی قرار و شیزوفرنی ارتباط ژنتیکی وجود داشته باشد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- یک متخصص طب سنتی گفت: هر دو فشار خون بالا و پیش پرفشاری خون می تواند خطر ابتلا به بیماری ها را افزایش دهد و طب سنتی راهکارهای مناسبی برای کاهش فشار خون دارد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- استاندار اصفهان گفت: اطلاع رسانی اداری، پاسخگویی و انتقادپذیری از جمله اقداماتی است که موجب افزایش اعتماد عمومی می شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- مراسم تقدیر و بازنشستگی تعدادی از پرسنل اداره زندان مرکزی بوشهر برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- تدوین فیلم سینمایی زیر سقف دودی جدیدترین اثر اجتماعی پوران درخشنده توسط هایده صفی یاری رو به اتمام است و برای آهنگسازی به کارن همایونفر سپرده می شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- دادگاه عالی هند روز دوشنبه 'یاسین باکتال' یکی از رهبران گروه غیر قانونی مجاهدین هند و چهار عضو دیگر این گروه را به جرم شرکت در بمب گذاری های حیدرآباد در سال 2013 به اعدام محکوم کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- باشگاه لیورپول قصد دارد مهاجم برزیلی اینتر را به خدمت بگیرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- در معاملات کم حجم قبل از آغاز تعطیلات پایان سال میلادی، و در حالی که سرمایه گذاران انتظار ندارند تا آغاز سال نوی میلادی اتفاق خاصی در بازار رخ دهد، قیمت نفت ثابت بود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور منتخب آمریکا با انتشار بیانیه ای ترور سفیر روسیه در آنکارا و کشتار برلین را محکوم کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- استاندار قم گفت: امیدواریم باقیمانده پروژه های مصوب سفر مقام معظم رهبری و رئیس جمهور تا پایان دوره دولت یازدهم به پایان برسد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- خاکشور از کاهش ورودی پرونده های جرم فرار از خدمت به دادسرای نظامی استان در سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- رسانه های پاکستان روز سه شنبه گزارش دادند گروهی از شکارچیان عرب از ابوظبی به سرپرستی شاهزاده شیخ صفی بن زاید آل نهیان که برای شکار پرنده های کمیاب به پاکستان سفر کرده اند ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- محققان دانشگاه فنی دانمارک رودخانه ای از آهن مذاب را در عمق 3000 کیلومتری آلاسکا و سیبری شناسایی کردند که با سرعت زیادی در جریان است و هر روز بر سرعت آن افزوده می شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت امور خارجه اعلام کرد: سفارت جمهوری اسلامی ایران در ترکیه باز است، به کار خود ادامه می دهد و دیپلمات های کشورمان براساس دستوالعمل های حفاظتی و در نظر گرفتن احتیاطات لازم ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- وزیر انرژی روسیه گفت: مسکو پس از بررسی تاثیر اجرای توافق کاهش تولید نفت خام کشورهای عضو و غیر عضو سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) در نیمه نخست سال آینده میلادی بر بازارهای جهانی ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- با وجود نتایج خوب اسپالتی در رم، به نظر می رسد او در برنامه آینده مدیران این باشگاه جایی ندارد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- آئین رونمایی و معرفی کتاب کریمانه با حضور خانواده های شهدا در کرمان برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- وزیر خارجه عراق گفت که قانون اساسی عراق اجازه می دهد که شهروندان این کشور به هر مکانی که دوست دارند سفر کنند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ما با موسیقی مخالف نیستیم با گناه و فحشا مخالفیم.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- نهمین جشنواره ملی پروین اعتصامی در نظر دارد در این دوره جشنواره، بخش ویژه پرتره زنان شاخص ایرانی را برگزار نماید.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: بازیکنانی هم که خودشان را مشمول می کنند، اول فصل می دانستند که پرسپولیس برنامه دو ساله دارد و چنین برخوردی با هواداران روا نبود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- در پی اجرای قانون خروج زندان ها از شهرها و انتقال آن به مکانی جدید در خارج از شهرها که یک اولویت بسیار مهم می باشد؛ با حضور نمایندگانی از اداره کل زندان های استان تهران ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- آب و هوای سرد و برفی در کنار نورپردازی های رنگارنگ و متعدد در مکان های تاریخی شهر مسکو باعث شده توریست های زیادی در این روزها به پایتخت روسیه سفر کنند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- مهاجم تیم فوتبال نفت تهران گفت: واقعا فکر نمی کردم به بازی برگردیم اما تلاش مان نتیجه داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- بازیکن تیم فوتبال نفت گفت: نمی دانم داور چهارم چه چیزی به خورشیدی گفت که او به من کارت داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- مربی تیم فوتبال استقلال گفت که تیمش در حالی از روی ضربات ایستگاهی گل خورد که این مسئله را در تمرین مد نظر داشتند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل با تاکید بر حمایت ایران از صلح و ثبات در افغانستان گفت، توسعه روابط اقتصادی جهان با این کشور وظیفه بین المللی و رهیافتی موثر برای تضمین صلح ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- وزیر خارجه چین، ترور سفیر روسیه در ترکیه را محکوم و اعلام کرد که پکن از روسیه در مبارزه با تروریسم حمایت خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- مجبور بودم با زنان سالخورده طرح دوستی ریخته و از آنها سرقت کنم.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس باشگاه میلان از بزرگترین حسرت دوران حضورش در این باشگاه صحبت کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- قیمت دستگاه های بخار سرد در فصل پاییزو زمستان کاربرد بیشتری دارد و قیمت آن در رنج 120 تا 300 هزار تومان است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال استقلال معتقد است که تیمش برابر نفت پیروزی را با شکست عوض کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- آرتنا: نمایش "برابر آلفا" به نویسندگی و کارگردانی میلاد کرباسی روز جمعه سوم دیماه برای هنرمندان و اصحاب رسانه اجرا خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال استقلال معتقد است که تیمش برابر نفت پیروزی را با شکست عوض کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- فدراسیون های ورزشی تا اطلاع ثانوی از اعزام ورزشکار به ترکیه منع شدند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: برد مقابل استقلال را به پسر بهزاد غلامپور تقدیم می کنیم.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: 19 درصد بنگاه ها و واحدهای صنعتی مستقر در شهرک های صنعتی کشور تعطیل هستند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- یک پژوهش جدید نشان داده است که حتی سگ ها نیز می توانند به دلایل مختلفی دچار سفید شدن زودرس موها شوند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- علی لاریجانی در پیام های جداگانه ای به رئیس دومای دولتی و رئیس شورای فدراسیون روسیه، ترور سفیر این کشور را در ترکیه محکوم کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- سیما سمر رئیس کمیسیون مستقل حقوق بشر تاکید کرد که دولت افغانستان جلوی زورگویی ها و عملکردهای خلاف حقوق بشر را در ولایات بگیرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- نماینده مردم تویسرکان در خانه ملت با اشاره به اینکه شهرستان تویسرکان در بسیاری از شاخص ها از دیگر شهرستان های استان عقب تر است گفت: یکی از مهمترین مسائل در شهرستان، مشکل بیکاری است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- دوره آموزشی آشنایی با مبانی انواع مواد مخدر و سوء مصرف آن در مرکز اموزش خوزستان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- سفارت جمهوری اسلامی ایران در ترکیه، با صدور اطلاعیه ای نحوه ارائه خدمات کنسولی در سرکنسولی های کشورمان برای روز چهارشنبه را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- اور اردنر نایب رئیس IOC و رئیس فدراسیون جهانی تیر و کمان ضمن بازدید از آکادمی و بخش های مختلف کمیته ملی المپیک با کیومرث هاشمی دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- آخرین وضعیت ترافیک تهران در شب یلدا، اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- کرملین اعلام کرد که روسای جمهور روسیه و ترکیه در تماسی تلفنی درباره اوضاع سوریه و به خصوص عملیات تخلیه حلب گفت وگو کردند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۵۱    
خبرگزاری میزان- سخنگوی شورای نگهبان دستور جلسه فردای شورای نگهبان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- وزیر نیرو گفت: امروز در توسعه برق و انرژی توجه به اولویت های آینده و تفکر درازمدت باید از اصول مدیریت صنعت برق باشد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- بازدید از دومین نمایشگاه آثار دیجیتال سعید منزه با عنوان منازل آسمانی در واژه های قرآنی تا پایان روز چهارشنبه هشتم دی ماه در گالری عالی تمدید شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- رقابت های بوکس قهرمانی کشور بزرگسالان با قهرمانی تیم سیستان و بلوچستان به پایان رسید.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امورخارجه حمله شب گذشته به بازار کریسمس در شهر برلین را محکوم کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- رییس مجلس شورای اسلامی در دیدار با رئیس مجلس نمایندگان اقوام بوسنی و هرزگوین تاکید کرد: مجلس ایران نگاه مثبتی به توسعه همکاری ها در عرصه های گوناگون با بوسنی دارد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- خودروسازی بی ام دبلیو آلمان طرحی نو را برای آینده سیستم اطلاع رسانی داخل اتومبیل ارائه داده است که می تواند جایگزین روش های سنتی ارتباط راننده با خودرو شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- کانکس تعویض روغنی خودروهای سنگین در جاده ساوه درکام آتش فرو رفت که با تلاش آتش نشانان به سرعت مهار شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت که بازی فردای تیمش برابر ذوب آهن برای آذربایجان مهم است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- کشته شدن سفیر روسیه در ترکیه، کشته شدن 74 خبرنگار درسال 2016درجهان، ضروری خواندن حمایت روسیه ازگفت وگوهای صلح با طالبان ودرگیری سپاه پاسداران ایران با یک گروه مسلح در سراوان مهمترین ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- دیمیتری پسکوف سخنگوی کرملین در جمع خبرنگاران گفت آنکارا مسئول تأمین امنیت دیپلمات های روسیه است که در ترکیه مشغول فعالیت هستند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- رئیس موسسه روایت سیره شهدا گفت: هر چقدر علم ما بیشتر شود، باید خوف و خشیت ما نسبت به عظمت الهی نیز بیشتر شود، انسان هر چقدر بزرگی و عظمت خداوند را درک کند ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- مربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: هر تیمی که فردا اشتباه کند تنبیه خواهد شد و اشتباهات در بازی فردا قابل جبران نیست.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- طی احکام جداگانه ای از سوی رئیس سازمان زندان ها، عباس فلاحتی مطلق و اسماعیل جمیاری به ترتیب به عنوان مدیرکل زندان های استان مرکزی و استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شدند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- شهردار منطقه21 از طرح شناسایی و ایمن سازی نقاط حادثه خیز معابر عمومی در این منطقه با توجه به برودت هوا و با هدف ارتقای سطح ایمنی در تردد و کاهش حوادث رانندگی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه در جلسه شورای عالی قوه قضائیه در استان هرمزگان گفت: جوسازی های صورت گرفته علیه قوه قضائیه نمی تواند حجم وسیع خدمات دستگاه قضا را زیر سوال ببرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی از پایان ماجرای گروگانگیری کودک پنج ساله در مشهد و رهایی دختر بچه از چنگ متهمان در شهرستان تربت جام در کمتر از 48 ساعت خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۷:۴۰    
خبرگزاری میزان- معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: با توجه به در پیش بودن بازی های آسیایی 2018 جاکارتا و مدال آور بودن ووشوی ایران ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- کارشناس داوری فوتبال کشورمان، پنالتی اعلام شده به سود نفت تهران را صحیح دانست.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- هیئت ادبی، علمی و دانشگاهی بلندپایه ای از بانوان پاکستانی ضمن حضور و بازدید از حوزه هنری، به گفت وگو با جمعی از ادبا، به ویژه بانوان ادیب ایرانی نشستند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- وزیر نفت از رایزنی با شورای نگهبان برای مستثنی شدن بازنشستگان صنعت نفت از قانون برنامه ششم خبر داد و گفت: برای بهبود وضع قراردادهای مدت موقت همه تلاشمان را می کنیم.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۷:۲۶    
خبرگزاری میزان- رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران در رابطه با بازار مسکن در سالجاری گفت: در افزایش حجم معاملات شاید اتفاق خاصی رخ ندهد اما درباره شهر تهران پیش بینی با توجه به روند ماه های گذشته بر آن ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- ادیبی فوق تخصص گوارش ضمن توضیح شایع ترین بیماری های کبد، به تشریح علائم و درمان آنها پرداخت.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- درجریان نشست وزیران امور خارجه ایران، ترکیه و روسیه ، عکاسان صحنه ای را شکار کردند که در آن محافظ محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران نگاه معناداری به محافظ مولود چاووش اوغلو وزیر ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- محمد اشرف غنی رئیس جمهور افغانستان در نشستی با عنوان حمایت از مدافعان حقوق بشر، گفت: حقوق بشر باید از رویا به عمل تبدیل شود و هیچ تعرضی به حقوق بشر پس از این بی جواب نخواهد ماند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- بیست و دومین دوره دانش افزایی، ویژه اعضای هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی از 29 الی 2 بهمن ماه در مشهد مقدس برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران گفت: بازیکنانم تا دقیقه 90 برای نباختن تلاش کردند و به آنها خسته نباشید می گویم.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- قیمت هر اونس طلا در معاملات امروز نیم درصد کاهش داشت و به 1133 دلار و 10 سنت رسید.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۶:۵۰    
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- مربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: نفت و گاز تیم خوب و سازمان یافته ای بود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- فعالیت آماده و مناسب سازی پارک ویژه معلولان در منطقه 19 تا بهمن ماه به اتمام می رسد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- مربی تیم فوتبال سپاهان گفت: بازی را خوب آغاز کردیم و تا دقیقه 30 حاکم بازی بودیم.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- دیدن گل و گیاهان همیشه جذاب و دیدنی است، اما دیدن گل ها زیر اشعه ایکس بسیار جالب و خیره کننده است، فرقی نمی کند یک گل سرخ باشد یا یک رز با هر اسم دیگری.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- دو کتاب اطلس عملیات های ماندگار و راز مروارید و سرود نیروی دریایی ارتش ایران تولیدات تازه حوزه هنری هستند که طی مراسمی با حضور امیر دریادار حبیب الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی تاکید دارد حضور موفق در جام جهانی مستلزم افزایش آمادگی و سطح عملکرد بازیکنان است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- ثبت نام اهالی رسانه و اعضای انجمن منتقدان برای حضور در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر از اول دی ماه آغاز می شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال سپیدرود با پیروزی در دیدار هفته شانزدهم لیگ فوتبال آزادگان، جایگاه خود را در صدر جدول رده بندی تثبیت کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- پلیس انگلیس در پی حادثه برلین آلمان، تدابیر امنیتی را برای تعطیلات آغاز سال جدید در این کشور افزایش داده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- امروز مسکو میزبان وزرای خارجه و دفاع ایران، روسیه، و ترکیه بود تا بحران سوریه و به ویژه اوضاع حلب را بررسی و درباره نحوه حل و فصل این بحران که گریبانگیر کشور سوریه و کل منطقه ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- گزارش ویژه حاشیه های پزشکی بخش خبری 20:30 این هفته شبکه دو سیما را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال استقلال در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال به مصاف نفت تهران رفته است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- وزیر دفاع کشورمان با وزیر دفاع روسیه درباره تحولات سوریه و شهر حلب، با یکدیگر دیدار کردند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال استقلال در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال به مصاف نفت تهران رفته است.