چهارشنبه ۰۵ اردیبهشتساعت ۰۵:۰۹Apr 2018 25

خبرهای میزان 1 دی 1395 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 31 فروردین 1395 میزان 31 اردیبهشت 1395 میزان 31 خرداد 1395 میزان 31 تیر 1395 میزان 31 مرداد 1395 میزان 31 شهریور 1395 میزان 30 مهر 1395 میزان 30 آبان 1395 میزان 30 آذر 1395 میزان 30 بهمن 1395 میزان 30 اسفند 1395 میزان 1 دی 1395 میزان 2 دی 1395 میزان 3 دی 1395 میزان 4 دی 1395 میزان 5 دی 1395 میزان 6 دی 1395 میزان 7 دی 1395 میزان 8 دی 1395 میزان 9 دی 1395 میزان 10 دی 1395 میزان 11 دی 1395 میزان 12 دی 1395 میزان 13 دی 1395 میزان 14 دی 1395 میزان 15 دی 1395 میزان 16 دی 1395 میزان 17 دی 1395 میزان 18 دی 1395 میزان 19 دی 1395 میزان 20 دی 1395 میزان 21 دی 1395 میزان 22 دی 1395 میزان 23 دی 1395 میزان 24 دی 1395 میزان 25 دی 1395 میزان 26 دی 1395 میزان 27 دی 1395 میزان 28 دی 1395 میزان 29 دی 1395 میزان 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- کتاب برگزیده آثار رضوی جشنواره سیزدهم و چهاردهم با عنوان آهوانه همزمان با افتتاح مجتمع فرهنگی هنری کانون قم رونمایی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- ارتش ترکیه در بیانیه ای از کشته شدن 14 نظامی این کشور و زخمی شدن 33 تن دیگر در شهر الباب واقع در شمال سوریه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: وزارت نفت در جبران خسارت منطقه سرخون و پرداخت خسارت به آسیب دیدگان این حادثه کوتاهی نکند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- رئیس ادارۀ روابط عمومی و خارجی در منطقۀ خودگران خانتی مانسیسک روسیه، از ثبت دمای 62 درجه زیر صفر خبر داد که در نوع خود یک رکورد به شمار می آید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- علی انجم روز گفت: هدف مسئولان قضائی و فرهنگی به حداقل رساندن آسیب های اجتماعی و رسیدن به جامعه ای بهتر و عاری از آسیب و بزه است .
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۳:۲۵    
خبرگزاری میزان- معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد که انتصاب فریبا محمدیان به عنوان معاون امور بانوان این وزارتخانه به استناد ماده 71 قانون خدمات کشوری بوده و منعی ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- اتحادیه اروپا پس از موج حملات تروریستی دوسال اخیر در کشورهای عضو اخیرا تصویب کرد که قوانین سختگیرانه تری بر حمل سلاح اعمال کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- مطالعات محققان نشان می دهد غیرفعال کردن یک پروتئین سبب کاهش چربی بدن و بهبود سطح قند خون می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- پارلمان افغانستان با اکثریت آرا، طرح بودجه سال 1396 این کشور را رد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور اسلامی ایران چهارشنبه شب به وقت محلی به دعوت رسمی رئیس جمهور قزاقستان وارد آستانه پایتخت این کشور شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- وزیر ورزش و جوانان گفت:امیدوارم با مشورت و خرد جمعی که مورد تاکید دین اسلام و بزرگان دینی ما است بتوانیم با همفکری پیشکسوتان قدم بزرگی در جهت حل مشکلات این قشر برداریم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- دبیر کل سازمان ملل در مصاحبه ای مطبوعاتی گفت: همکاری بین روسیه و آمریکا در سوریه با وجود اختلاف های زیاد باید همچنان ادامه پیدا کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- پیش بینی کاهش حجم ذخایر نفت خام آمریکا موجب شد تا قیمت نفت امروز افزایش یابد، هرچند که با توجه به در پیش بودن تعطیلات کریسمس در آخر این هفته ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- متخصص تغذیه گفت:ویتامین E در جوانه و روغن گندم به مقدار زیادی موجود است، همچنین در کاهو و مغزها یافت می شود و مقدار کمی از آن نیز در روغن های مایع وجود دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- با رسیدن فصل سرما باید بدانیم که در این فصل چه نکات تغذیه ای را رعایت کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- وزیر ورزش و جوانان برانوش نیک بین را به عنوان مدیر کل وزارتی وزارت ورزش و جوانان منصوب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- حریف استقلال خوزستان در لیگ قهرمانان آسیا با یک پیروزی عجیب به صدر جدول لیگ ستارگان قطر رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آنچه که امروز بعد از گذشت 38 سال شاهدیم یک حرکت همه جانبه در تقابل با پیشرفت ایران اسلامی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- مراسمی با حضور کارکنان قضایی و اداری و بویژه نونهالان کارکنان دادگستری در محل نمازخانه دادگستری اهر برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- معاون سفیر چین در اسلام آباد اعلام کرد که در راستای پروژه سرمایه گذاری 46 میلیارد دلاری کریدور اقتصادی پکن-اسلام آباد تاکنون 10 هزار فرصت شغلی به دولت پاکستان هدیه شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- دبیرخانه ششمین جشنواره مد و لباس فجر، فراخوان این رویداد هنری و فرهنگی را منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- تروریست های داعش غیرنظامیان اهل موصل را که از همراه شدن با این گروه تروریستی امتناع می ورزند، اعدام می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- از ابتدای سال 95 تاکنون نزدیک به 500 گزارش تخلف جدید توسط واحدهای نظارتی سازمان و بورس ها به کمیته رسیدگی به تخلفات واصل شده و این کمیته در این مدت 978 تصمیم اعم از قرار و حکم صادر ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- سعد معن فرمانده عملیات بغداد از کشته شدن یک غیرنظامی و زخمی شدن چهار نفر دیگر بر اثر انفجار خودرو بمبگذاری شده در جنوب غرب بغداد پایتخت عراق خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- مدیر حوزه های علمیه گفت: ایران بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، با وجود سنگ اندازی ها و دسیسه های استکبار به دستاوردهای بزرگی در دانش های گوناگون دست یافته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- رئیس حوزه قضایی بخش ترکمانچای از کشف مواد مخدر از نوع تریاک در این حوزه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال 96 از دقایقی پیش در سایت سازمان سنجش آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- نماینده سازمان ملل در امور افغانستان ضمن فراخواندن طرف های دخیل در بحران این کشور به مصالحه گفت که جنگ بی پایان نمی تواند بحران افغانستان را حل کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- برای نخستین بار در تاریخ علم، دانشمندان موفق شدند ضد ماده را در شرایط آزمایشگاهی اندازه گیری کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- دانشگاه آزاد در اطلاعیه ای جزئیات نحوه ثبت درخواست و اعلام شماره حساب برای عودت وجوه واریزی داوطلبان آزمون های تحصیلات تکمیلی سال 96 را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- نیم فصل اول لیگ برتر واترپلو فردا(پنجشنبه)، با انجام سه دیدار به پایان می رسد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- قائم مقام وزیر نیرو با اشاره به معافیت دولت در پرداخت 2200 میلیارد تومان یارانه برق به دولت، گفت: یارانه ای که از صنعت برق در ماه های گذشته کسر شده به صورت اقساطی به صنعت برق برگردد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- مراسم رونمایی از 110 اثر پژوهشی روابط فرهنگی و بین المللی و معرفی پژوهشگران برتر سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با حضور مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- یادداشت های افشاشده اخیر از وزارت دفاع آمریکا نشان می دهد که دولت روسیه دیگر جزء اولویت های پنتاگون نیست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولتدهم گفت:مدعیان مسلمانی، نیروهای متدین و حزب اللهی وظیفه بیشتری در عالم سیاست دارند چون در این عرصه باید پایه های فکری و مبانی اعتقادی را مد نظر بگیرند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل، گفت: ترور سفیر روسیه در آنکارا نشان داد که برخی بازیگران و رسانه های وابسته صهیونیستی، برای نجات تروریست با احساسات مردم بازی می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- هفته سیزدهم لیگ برتر والیبال با پیروزی پارسه و صدرنشین شدن پیکان به جای بانک سرمایه به پایان رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- ستاد دیه از بدو تاسیس فعالیت خود در شهریور سال 69 تا روز گذشته (30 آذر ماه) با همیاری نیکوکاران ملائک کردار زمینه آزادی 100002 زندانی جرایم غیرعمد را فراهم کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- سامانه شبیه سازی مدیریت عملیات چاپخانه که زیر نظر جمعی از اساتید دانشگاه های صنعتی شریف و فردوسی مشهد و با مشاوره تعدادی از اساتید ایرانی خارج از کشور طراحی شده است، رونمایی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۰:۳۰    
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- همان طور که احتمالا بسیاری از شما می دانید، رویترز یک آژانس خبری بین المللی بزرگ است و عکاسان آن ها در سراسر جهان از بزرگترین لحظات تاریخ عکس می گیرند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- دولت ترامپ روسیه را در ردیف تهدیدهای اصلی برای آمریکا قرار نداد، واشنگتن تحریم ها ضدروسی را گسترش داد و وزارت خارجه آمریکا دخالت در ترور کارلوف را رد کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- تروریست های داعش در شهر رقه سوریه مردی را به اتهام جاسوسی به صلیب کشیدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- پدرم تاجر بود و همه چیز از بچگی برایم فراهم بود، تا اینکه...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- تیم والیبال شهرداری ارومیه موفق شد برابر بانک سرمایه به پیروزی برسد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور با اشاره به اینکه ایران و ارمنستان باید بتوانند از ظرفیت های متقابل به نفع دو ملت و منطقه استفاده و بهره برداری کنند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- تکنولوژی به برخی از ابزار آلات فنی همچون پیچ گوشتی رسیده و عاملی شده تا کاربران بدون صرف انرژی کارهای خود را انجام دهند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۹:۵۶    
خبرگزاری میزان- پیرو انتشار خبر نامه 400 نفر از دانشجویان و اساتید دانشگاه شریف به رئیس جمهور پیرامون واردات کشتی، دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت توضیحاتی در این خصوص منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۹:۵۶    
خبرگزاری میزان- داوران نهمین جایزه ادبی جلال آل احمد در بخش ویژه افغانستان، نام 9 کتاب را به عنوان نامزدهای دریافت جایزه در دو بخش رمان و داستان کوتاه معرفی کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- وزارت امور خارجه افغانستان ترور سفیر روسیه در ترکیه را به شدت محکوم و اعلام کرد که این اقدام تروریستی کار دشمنان صلح و امنیت جهان است و مبارزه با این اقدامات جنایتکارانه مستلزم همکاری ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان بنادرو دریانوردی کشورمان با اعلام حمایت سازمان بنادر از سرمایه گذاری بخش خصوصی در بنادر کشورمان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- دانشگاه آکسفورد در پایان هر سال میلادی مصاحبه ورودی برگزار می کند و برخی کالج های این دانشگاه آزمون جداگانه ای دارند که بسیاری معتقدند بعضی از آنها سخت ترین آزمون های ورودی دنیا هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- رئیس فدراسیون جهانی تیراندازی با کمان با رئیس فراکسیون ورزش مجلس و تعدادی دیگر از نمایندگان دیدار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- اکبری در خصوص قوت بودجه سال 96 اظهار داشت: پیشنهادات دولت برای پیشبرد چند هدف است، در بخش عمرانی عدد بالای 60 هزار میلیارد تومان یک نقطه قوت است و به طور کلی بخش هایی که دولت برای ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- سفیر پاکستان در ایران که هم اکنون برای انجام ملاقات هایی با اتاق های بازرگانی و صنایع کشورش، به اسلام آباد سفر کرده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- خبرگزاری رویترز در گزارشی نوشت: نشست سه جانبه وزیران خارجه ایران، ترکیه و روسیه در مسکو با محوریت بررسی تحولات سوریه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- باشگاه استقلال با انتشار متنی نسبت به اظهارات مدیر روابط عمومی باشگاه نفت تهران واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- تعطیلی خدمات کنسولی سرکنسولگری های جمهوری اسلامی ایران در شهرهای آنکارا، استانبول، ارزروم و ترابوزان تا روز جمعه تمدید شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- معاون وزیر راه ساخت شهرهای جدید ریل پایه را از مهمترین اهداف این وزارتخانه عنوان کرد وگفت: بااین اقدام،ساکنان این شهرهادر امنیت وآرامش و در کوتاه ترین زمان به فعالیت های خود می رسند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: هپاتیت به التهاب نسج کبد گفته می شود که در اثر عوامل متعددی مثل داروها، مواد توکسیک و ویروس ها ایجاد می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- رمان شهریور هزار و سیصد و نمی دانم چند... نوشته طلا نژادحسن توسط انتشارات هیلا منتشر و راهی بازار نشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- هفته سیزدهم لیگ برتر والیبال با پیروزی تیم های شهرداری تبریز و خاتم اردکان پیگیری شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- برای دومین بار در 37 سال گذشته در بیابانی کوچک در الجزیره برف باریده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- برای درمان کبد چرب و پیشگیری از ابتلا به بیماری خطرناک و کشنده کبد چرب استفاده از روش های طب سنتی و داروهای گیاهی بهترین راه است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- استفاده عربستان از بمب های خوشه ای انگلیس در یمن، ایران عامل ثبات منطقه، آغاز نشست سه جانبه ایران ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- برنامه بهارستان با موضوع نگاهی به لایحه بودجه 96 با توجه به رویکرد اقتصاد مقاومتی با حضور حشمت الله فلاحت پیشه، نماینده مردم اسلام آباد غرب و عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- جریانی طی روزهای گذشته سعی دارد با به راه انداختن یک خط سیاسی و رسانه ای در صدد تقلیل گرایی افراطی نسبت به اهداف و وظایف قوه قضائیه برآید این جریان به صورت همزمان در داخل و خارج از ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی کرملین گفت که اظهار نظر در مورد این مطلب که چه کسی در پس قضیه ترور سفیر روسیه قرار دارد بسیار زود است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- تحقیقات نشان می دهد بارداری بر شیوه کارکرد مغز زنان تاثیر می گذارد و به آنان از لحاظ روانشناختی کمک می کند نیازهای کودک خود را درک کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- با اتمام مرمت دو پل تاریخی پنج چشمه و قلعه جوق در ماکو مربوط به دوره صفویه تا پایان بهمن ماه، طرح تبدیل محیط پیرامونی این آثار به مراکز گردشگری آغاز خواهدشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- گزارش های مربوط به روز سه شنبه نشان می دهد میزان مصرف برق صنایع در این روز برابر با 3 هزار 929 مگاوات بوده که در مقایسه با روز پیش از 67 مگاوات افزایش داشته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- تولیدات اداره کل هنرهای نمایشی رادیو در هفته ی پیش رو به روی آنتن شبکه های رادیویی خواهد رفت .
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- قائم مقام شهرداری منطقه 12 تهران از تبدیل کارخانه صنعتی متروکه به فضاهای فرهنگی و هنری در قلب پایتخت (طهران قدیم) خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- حمید رودساز به عنوان عضو هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ایده های تجارت هوشمند سیمرغ انتخاب شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- رئیس بانک توسعه آسیایی در افغانستان اعلام کرد که 415 میلیون دلار کمک بلاعوض برای توسعه انرژی برون مرزی در اختیار این کشور قرار می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: حریق در برج 15 طبقه محله نواب مهار شده و 40 نفر از ساکنان از میان آتش و دود نجات داده شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- یک متخصص طب سنتی گفت: اگر چای سیاه به درستی مصرف نشود می تواند مشکلات فراوانی را برای بخشهای مختلف بدن مخصوصا دندان ها و معده به وجود آورد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- مصاف تیم های والیبال پیکان و کاله با برتری شاگردان پیمان اکبری به پایان رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل باشگاه استقلال در نامه ای نسبت به داوری های صورت گرفته علیه این تیم واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- گروه تروریستی داعش با انتشار آدرس سفارت های روسیه در سراسر جهان خواستار حملات بیشتر به سفارت های این کشور شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- مادر یک خانواده و سه فرزندش در زنجان دچار گاز گرفتگی شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری میزان- جعفری دولت آبادی در آسیب شناسی پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان و بانک سرمایه، گفت:عمده تخلفات در اعطای تسهیلات به اشخاص برخلاف مقررات بانک مرکزی و از طریق تبانی میان مدیران سابق بانک ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری میزان- دستیار و مشاور عالی مقام معظم رهبری گفت: در شورای عالی دفاع یکی از کسانی که محکم و با روحیه انقلابی با بنی صدر برخورد می کرد، مرحوم پرورش بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: در گذشته تکنولوژی نظامی مهم ترین تهدید برای کشورها بود و امروز تکنولوژی اطلاعات مهم ترین برگ برنده کشورها و بزرگترین تهدید برای آن ها به شمار می ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری میزان- علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی عصر امروز از نمایشگاه دستاوردهای قرارگاه سازندگی خاتم الأنبیاء(ص) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بازدید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- پیش بینی کاهش سطح ذخیره سازی نفت در آمریکا سبب شد قیمت نفت در ساعت های نخست معاملات امروز (چهارشنبه اول دی ماه) افزایش یابد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز (چهارشنبه) خودش را از ساعت 14 در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- معاون امورشهری و فضای سبز شهرداری منطقه 6 گفت: با توجه به اینکه زائدات چاپگر و تونرهای دستگاه های اداری برای محیط زیست و سلامتی شهروندان مضر است راهکاری را اتخاذ کردیم تا به شیوه ای ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- اسماعیلی گفت: انتظار این است که دولت و مجلس متناسب با تکالیف قوه قضائیه بودجه مورد نیاز را نیز تأمین کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- برنامه "امروزی ها" که از شنبه تا چهارشنبه از شبکه یک پخش می شود، امروز میزبان یک کارشناس ادبیات و عرفان است و او درباره حافظ خوانی پاسخگوی سئوالات مجری برنامه خواهد بود
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه ای به رئیس فدراسیون فوتبال، سال نو میلادی را تبریک گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، عناصر داعشی در حال ترغیب دو دختر 9 و 7 ساله به انجام عملیات انتحاری در دمشق هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- داعش مسئول حمله تروریستی به برلین ،27 کشته و 70 مجروح در انفجار بازار مواد محترقه در مکزیک و همکاری روسیه با ترکیه در تحقیقات ترور سفیر این کشور از مهمترین عناوین خبری روزنامه های روز ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل سازمان اموال تملیکی خبر از اجرایی شدن بازصادرات کالاهای قاچاق با دوام داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد گفت: به بازیکنانم هشدار داده بودم که ذوب آهن تیمی موذی است که اگر لحظه ای غافل شویم، می تواند برای ما دردسرساز شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی کنگاور گفت:محموله لاستیک قاچاق در کنگاور کشف و ضبط شد.