دوشنبه ۰۳ اردیبهشتساعت ۰۴:۴۳Apr 2018 23

خبرهای میزان 6 دی 1395 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 31 فروردین 1395 میزان 31 اردیبهشت 1395 میزان 31 خرداد 1395 میزان 31 تیر 1395 میزان 31 مرداد 1395 میزان 31 شهریور 1395 میزان 30 مهر 1395 میزان 30 آبان 1395 میزان 30 آذر 1395 میزان 30 بهمن 1395 میزان 30 اسفند 1395 میزان 1 دی 1395 میزان 2 دی 1395 میزان 3 دی 1395 میزان 4 دی 1395 میزان 5 دی 1395 میزان 6 دی 1395 میزان 7 دی 1395 میزان 8 دی 1395 میزان 9 دی 1395 میزان 10 دی 1395 میزان 11 دی 1395 میزان 12 دی 1395 میزان 13 دی 1395 میزان 14 دی 1395 میزان 15 دی 1395 میزان 16 دی 1395 میزان 17 دی 1395 میزان 18 دی 1395 میزان 19 دی 1395 میزان 20 دی 1395 میزان 21 دی 1395 میزان 22 دی 1395 میزان 23 دی 1395 میزان 24 دی 1395 میزان 25 دی 1395 میزان 26 دی 1395 میزان 27 دی 1395 میزان 28 دی 1395 میزان 29 دی 1395 میزان 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۵:۵۰    
خبرگزاری میزان- لوریس چیکناواریان آهنگساز و رهبر ارکستر با حضور در ساختمان جدید موسسه هنرمندان پیشکسوت این موسسه را مدرسه ای بزرگ نه فقط برای نسل جوان بلکه برای پیشکسوتان هنر توصیف کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- رکورد طرح محرومیت زدایی شکست گفت: اسناد 220 هکتار از زمین های کشاورزی و مسکونی بنیاد مستضعفان به صورت کاملاً رایگان به محرومان و واجدان شرایط شهرستان آق قلا از توابع استان گلستان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- مقام های پلیس کابل می گویند در دو هفته گذشته حدود 600 خلافکار از سطح این شهر بازداشت شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۴:۳۰    
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) طی 3 روز گذشته 12 اخطار به هواپیماهای فرامنطقه ای به دلیل نزدیکی به محدوده رزمایش مدافعان آسمان ولایت داده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۰۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- سید مهدی قویدل گفت: 9 دی با حضور میلیونی اقشار مختلف مردم هوشیار و ولایتمدار، مهر بطلانی بر اهداف شوم و فتنه گری های استکبار جهانی و مزدوران داخلی آنها زد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۰۹:۲۰    
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۰۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- روزنامه معتبر اکونومیک تایمز هند روز دوشنبه در گزارشی، امضای توافقنامه هسته ای ایران و گروه پنج بعلاوه یک و لغو تحریم های اقتصادی ایران را یکی از مهمترین رویدادهای سال 2016 اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۰۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- هزاران زبان مختلف در سراسر جهان وجود دارد که یادگیری آن برای شناخت فرهنگ و تمدن های مختلف، امری ضروری و مهم است؛ اما بسیاری از این زبان ها بسیار دشوار هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۰۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش وپرورش از ابلاغ دستورالعمل اجرایی بیمه حوادث دانش آ موزی به استان ها خبر داد
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۰۴:۴۵    
خبرگزاری میزان- بسیاری از گوشی های هوشمند امروزی از سیستم عامل اندروید استفاده می کنند و هرروز بر تعداد کاربران این گوشی ها افزوده می شود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۰۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- استاندار قم گفت: کمیته ای ویژه با رویکرد جانمایی احداث مدارس جدید تشکیل شود تا مسئولیت جانمایی مدارس و احداث مدارس جدید را در تهیه طرح تفصیلی برعهده گرفته و به جزییات آن ها توجه کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۰۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان با بیان اینکه محرومیت در مناطق حاشیه ای اهواز از جمله ملاشیه، کارون، قلعه چنعان بسیار بالاست ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۰۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- نماینده ولی فقیه در کاشان با بیان اینکه فرهنگ رانندگی در جامعه هنوز وجود ندارد، گفت: سخت گیری لازم در جهت صدور گواهینامه اتخاذ نمی شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۰۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت: دشمنان انقلاب اسلامی توطئه های متعددی برای برهم زدن امنیت سفرهای هوایی و حریم آسمان کشور داشته اند اما با نقش آفرینی سپاه حفاظت هواپیمایی این توطئه ها ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۲۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- موزه ها همواره به دنبال راهکارهایی برای بهبود کیفیت نمایش دارایی های خود هستند و اکنون با ورود فناوری های جدید، از اسکن و چاپ سه بعدی گرفته تا واقعیت مجازی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۲۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- یک مقام وزارت آموزش و پرورش افغانستان خبر وجود مدارس غیر واقعی در این کشور با هدف کسب بودجه را رد کرد و گفت: خبر مدارس خیالی و غیر واقعی در این کشور صحت ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- وزارت امور خارجه افغانستان از برگزاری نشست سه جانبه روسیه، چین و پاکستان بدون حضور کابل، ابراز نگرانی کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- آیت الله عبدالله جوادی آملی از مراجع تقلید گفت: ما برای این که از دعای شهدا برخوردار باشیم باید در مسیر آنها حرکت کنیم و بدانیم دعای شهیدان جزو دعاهای مستجاب است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- سازمان فضانوردی آمریکا اعلام کرده است که سیستم تازه لیزری ای را برای حفاظت از محیط زیست قطب فعال کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان عقیدتی، سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: نیروهای مسلح باید افرادی با بصیرت، آگاه و روشن نسبت به مسائل سیاسی کشور باشند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- بعضی از مواد شیمیایی برای زنان باردار به شدت مضر است به طوری که بسیاری از آنها را می توان به مرگ جنین نسبت داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- نخستین جشنواره طراحی لباس خلیج فارس که از 28 آذر در مجموعه برج آزادی برگزار شده بود با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران قصد دارد حضور گسترده ای در نمایشگاه خودروی تهران داشته باشد و رنو کولئوس، جدیدترین شاسی بلند رنو در ایران را در این نمایشگاه رونمایی کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۳:۵۵    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، غذا دادن به ببر و شیر توسط پسر زیدان را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- ماه ها است که حتی در مناطق پرباران پاکستان، قطره ای باران نباریده و تغییرات جوی و آب و هوایی در این کشور به ویژه در سال جاری، موجب نگرانی مردم و مسئولان پاکستان شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- گفتگوی دیدنی رامبد جوان با احسان کرمی مجری، بازیگر و صداپیشه هنرمند کشورمان را در این بخش از برنامه خندوانه مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- مهران مدیری تنها یک جمله گفت و بعد هم رسما عنوان کرد که منظورش از حرف هایی که زده دولت یازدهم و مذاکره کنندگان هسته ای نبوده است اما برخی دوست ندارند حرف مدیری را قبول کنند و جالب است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- براساس مصوبه ستاد تنظیم بازار، صادرات گندم ایرانی از طریق رینگ صادراتی بورس کالای ایران از فردا آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- مهوش افشارپناه گفت: توجه تلویزیون و سینما بیشتر به سمت بازیگران جوان و مسائلی مثل شکست عشقی است که با چند ترانه هم همراه می شود و طبیعتا خانم های بالای 40 سال جایی در این فیلم ها ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- تریلی حامل بار کاشی در گردنه حلوایی دچار اتش سوزی شد و در آتش سوخت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده عملیات آزادسازی موصل اعلام کرد که برای آزادسازی بخش های باقی مانده شرق موصل نیروهای نظامی بیشتری به این مناطق اعزام شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- وزیر نفت و منابع طبیعی پاکستان گفت: پاکستان آلوده ترین بنزین و گازوئیل جهان را مصرف می کند بنابراین از ژوئن 2017 واردات این نوع سوخت متوقف و به جای آن سوخت با معیار یورو 2 وارد خواهد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران از نجات سه اثر میراث فرهنگی و طبیعی تهران خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- فراخوان انجمن موسیقی ایران که با هدف جذب استعدادهای نوجوان در موسیقی، ارائه آموزش در زمینه گروه نوازی و تک نوازی، اجرای کنسرت و تولید موسیقی در بخش های تار، سه تار، سنتور، عود، قانون ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- ستاد عفاف و حجاب و حقوق شهروندی دانشگاه پیام نور استان اردبیل رتبه برتر در بین دستگاههای اجرایی استان را کسب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- حتما برای همه ی شما این صحبت مصداق دارد که در هر مقام و منزلت و جایگاهی که هستید، یک ترس، حزن و غمی با شما همراه است و آنچه که متفاوت است ورژن ها و سطح های مختلف این ترس ها است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- احمد تویسرکانی گفت: امضاء الکترونیکی از دیگر اقدامات سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است که امیدواریم در ابتدای بهمن ماه بتوانیم دفاتر را در این زمینه حذف کرده و تمام گواهی امضاء را ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- معاون تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش گفت:برای سلامت دندان دانش آموزان در نظر داریم مصرف فلوراید در مدارس را از 85 درصد به 95 درصد برسانیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- محمد رضا دشتی اردکانی آخرین وضعیت رسیدگی به موضوع سند خودرو در مجلس را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- مردم کشمیر به تبعیت از فرمان امام (ره) به خیابان ها می آمدند و شعار می دادند؛ همدلی و همراهی مردم کشمیر با انقلاب به گونه ای بود که در زمان جنگ صف طولانی تشکیل می دادند تا به جبهه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- اگر بشار اسد در همان مذاکرات به غربی ها جواب مثبت داده بود، اصلاً چنین حادثه ای برای سوریه رخ نمی داد بنابراین ایران وارد معرکه شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- تویسرکانی با انتقاد به موضع پلیس در بحث ثبت نقل و انتقال خودرو گفت: نقل و انتقال معاملات خودرو باید در دفاتر اسناد رسمی انجام شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- روایت رهبر معظم انقلاب از موضع و عملکرد مرحوم طبسی و خزعلی در برابر دوستان و نزدیکان خود در فتنه سال 88 را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- رهبر معظم انقلاب در سخنرانی فرمودند که 9 دی در تاریخ ماندگار شد؛ اما 9 دی چه بود و چگونه شکل گرفت؟
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- ایستاده در غبار بهترین فیلم جشنواره سی و چهارم فجر در روزهای آینده وارد شبکه نمایش خانگی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۵:۵۵    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل سانا گفت: در حال حاضر اولویت اصلی صنعت برق تأمین 5 درصد از برق کل کشور از طریق نیروگاه های تجدیدپذیر است و اگر بتوانیم این امر را برای سال های آتی محقق کنیم قدم بزرگی برداشته ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۵:۲۰    
خبرگزاری میزان- نمایش کمدی استشمامات درباره شهرداری که دچار اتفاقات عجیب و قریب شده است، به کارگردانی میثم عبدی در تماشاخانه پایتخت به صحنه می رود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۵:۱۵    
خبرگزاری میزان- معاون وزیر راه و شهرسازی در اولین دیدار با مدیران شرکت های پیمانکاری نوید پرداخت بخشی از مطالبات را داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۵:۱۰    
خبرگزاری میزان- رئیس دفتر معاون اول ریاست جمهوری افغانستان هشدار داد که حذف ژنرال دوستم به معنی حذف ملت است و به نابودی حکومت کابل خواهد انجامید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۵:۰۰    
خبرگزاری میزان- جودکی گفت: با کشف یک محموله قاچاق شامل مقادیر قابل توجهی پوشاک، سیگار، توتون، چای و لوازم بهداشتی خارجی توسط ماموران فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۴:۰۰    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان بورس از اصحاب رسانه خواست انتشار اخبار صحیح و قابل اعتماد، پرهیز از شایعات و جلب اعتماد سرمایه گذاران را در دستور کار قرار دهند
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۳:۴۵    
خبرگزاری میزان- هاشمیان با تاکید بر این که دستگاه قضایی گلستان با تمام توان در چارچوب قوانین، از تولید و سرمایه گذاری حمایت می کند گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- این بار شرکت سامسونگ قدرت خود را در محصولات SSD به رخ رقیبان خود کشید و با ارائه یک حافظه با فضای ذخیره سازی حیرت آور و سرعت بالا همه را شگفت زده کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- طالبان افغانستان با انتشار بیانیه ای در واکنش به سالروز تجاوز شوروی سابق به افغانستان اعلام کرد که آمریکا باید از عاقبت ارتش متجاوز سرخ در افغانستان درس عبرت بگیرد و به اشغال این کشور ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- معاون وزیر انرژی روسیه گفت، صادرات نفت کشورش امسال حدود 5 درصد افزایش می یابد و به 253.5 میلیون تن می رسد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- یوزپلنگها تنها گربه سانانی هستند که می توانند اهلی شده و برای شکار آموزش بینند و زمانی یوزپلنگ ایرانی در عربستان و هند و تمام ایران و مرکز آسیا و افغانستان و پاکستان پراکنده بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- کمدی انسانی تازه ترین فیلم محمدهادی کریمی آخرین مراحل ساخت جلوه های ویژه رایانه ای را می گذراند تا نسخه ای کامل از آن آماده نمایش شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- نمایش فرشته مرگ به کارگردانی مسعود رایگان از دهم دی ماه در تالار حافظ به روی صحنه می رود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در نایروبی پایتخت کنیا 15 تا 18 بهمن سال جاری برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- این طور تصور می شود که ماده تاریک پنج برابر بیشتر از هر ماده دیگری در جهان وجود دارد، اما به دلیل تعامل کمی که با سایر مواد دارد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- سعیدی از صدور حکم 3.6 میلیراد ریالی برای قاچاقچیان محموله لوازم خانگی قاچاق خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- کتاب آیا کسی می داند مترسک ها هم گاهی می ترسند؟ با ترجمه پروین فرهنگ توسط نشر علمی و فرهنگی منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- آیفون 8 در سال 2017 رونمایی خواهد شد و 2017 دهمین سالگرد رونمایی از آیفون ها است، همین موضوع باعث شده است تا حساسیت ها بر روی این آیفون 8 بیشتر شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: یکی از عاملان قتل خانوادگی در بیرجند هنگام فرار در مسیر مشهد دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- با حکم وزیر آموزش و پرورش، محمدتقی نظرپور رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۳:۵۵    
خبرگزاری میزان- رییس کمیسیون انرژی مجلس، با تاکید بر اینکه مجلس، دولت را به قطع واردات گاز از ترکمنستان ملزم می کند، گفت: اگر ترکمنستان بخواهد به باج گیری خود ادامه دهد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- کاروان سه روزه روایت دریادلان متشکل از هنرمندان حوزه هنری و فرماندهان نیروی دریایی امروز ششم دی ماه حرکت خود را آغاز کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- سید عمار حکیم رئیس ائتلاف ملی عراق روز دوشنبه درکنفرانس مطبوعاتی مشترک با سلیم الجبوری رئیس مجلس عراق، گفت: هرگز اجازه نخواهیم داد عراق درگیر جنگ داخلی و تجزیه شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- شاید مزه اولین خیانت باعث می شود یکی از دو طرف زوج بار دیگر خیانت هایش را تکرار کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- وزارت خارجه اوکراین سفیر رژیم صهیونیستی در این کشور را برای توضیح درباره لغو سفر نخست وزیر خود به سرزمین های اشغالی فرا خواند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- در آذرماه سال 1395، متوسط قیمت خرید و فروش یک متر مربع زیربنای واحد مسکونی معامله شده از طریق بنگاه معاملات ملکی شهر تهران 44 ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- هاشمیان گفت: شعب تخصصی رسیدگی به پرونده های میراث فرهنگی در گرگان، گنبدکاووس و دادگاه تجدید نظر استان گلستان دایر می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- رهبر معظم انقلاب با حضور در منزل خانواده شهید ارمنی وهانج رشیدپور از خدمات ارامنه در دفاع مقدس تقدیر کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- یک کارشناس طب سنتی گفت: ورزش قبل از اینکه هضم غذا تمام شود, باعث اختلال در هضم و التهاب و تولید مواد سمی در بدن می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- وزیر اقتصاد با اشاره به این که میزان بدهی دولت گفت: میزان این نرخ نسبت به gdp (تولید ناخالص داخلی کشور) بسیاری از کشورهای همسایه مانند قطر و کشورهای پیشرفته بسیار کمتر است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای با اشاره به سامان دهی حمل ونقل بین المللی کالا طی سه سال گذشته گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- تپه سلام روستایی است در فاصله 10 کیلومتری محور ترانزیتی مشهد – فریمان که 194 هکتار مساحت و بالغ بر 8 هزار نفر جمعیت دارد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت کشور از انتصاب رییس، دبیر، اعضا و مسوولان کمیته های ستاد انتخابات کشور از سوی عبدالرضا رحمانی فضلی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل بورس کالای ایران از گسترش معاملات اختیار (آپشن) و راه اندازی معاملات اختیار فروش سکه طلا در بورس کالا تا پایان هفته جاری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال منچستر سیتی با شکست هال سیتی به جمع مدعیان اصلی لیگ برتر انگلیس اضافه شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- دبیرکل حزب الله لبنان عصر روز سه شنبه ساعت 17 به وقت ایران در مراسم بزرگداشت یکی از علمای مقاومت سخنرانی خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- نخست وزیر ژاپن در سفری تاریخی که از حیث امنیتی برای توکیو و واشنگتن مهم است، روز سه شنبه با رییس جمهور آمریکا دیدار می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- رهبر شورای راه نجات افغانستان با اشاره به اخبار منتشر شده از روابط طالبان با برخی از کشورهای همسایه افغانستان اعلام کرد که دیدار طالبان از ایران و روسیه احتمالا شایعه است اما حق مشروع ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- روز نخست رقابت هیا شطرنج سریع قهرمانی جهان در شرایطی برگزار شد که نمایندگان ایران عملکرد متوسطی از خود به جای گذاشتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۲:۲۵    
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- مدیرنمایندگی ستاددیه استان البرز با ارایه آمار 5 سال اخیر این نهاد حمایتی گفت: با تلاش کمیته های صلح و سازش 53 درصد از مجموع بدهی زندانیان غیرعمد از سوی شکات و طلبکاران گذشت می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- مسئول روابط عمومی حوزه هنری استان کرمان از نمایش پوسترهای حماسه 9 دی در کرمان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- رئیس اتحادیه عطار، سقط فروش و عمده فروشان مواد شوینده و پاک کننده از پاکسازی منطقه مولوی از وجود کالای قاچاق در پی استقرار تیم های مشترک ضربتی و بازرسی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده عملیات مشترک ارتش عراق اعلام کرد که 97 نفر از تروریست های داعش در مناطق شرقی حلب به هلاکت رسیدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- نشست هیئت رئیسه فدراسیون کشتی با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- نماینده ولی فقیه در استان خوزستان با اشاره به حادثه تصادف قطارها گفت: همیشه نمی توان جلوی اتفاق را گرفت ولی باید با تدبیر و تعقل با مسائل برخورد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس اتحادیه صوتی، تصویری و تلفن همراه با بیان اینکه اصناف از واردات قانونی تلفن همراه حمایت می کنند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- وزیر اقتصاد و دارایی اظهار می کند که از وضعیت معاش مردم راضی نیست ولی با توجه به شرایط تحریم ها و کاهش شدید قیمت نفت و به دنبال آن کاهش درآمد دولت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- آیا اساسا خانواده ها همچون سال های دور دغدغه سینما رفتن دارند یا اینکه آنقدر مشکلات و موضوعات زندگی ذهن آن ها را درگیر کرده که سینما جایی در سبد خانواده آن ها ندارد؟
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن وتجارت گفت: دخالت های دولت در گذشته در مورد مکانیزم قیمت گذاری محصولات معدنی و فلزی مانع توسعه معادن شده بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- دادگاه جنایی کویت روز دوشنبه یک زن فیلیپینی را به اتهام ارتباط با داعش و برنامه ریزی برای حمله تروریستی به 10 سال حبس محکوم کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال آرسنال با پیروزی برابر وست برومویچ با تفاضل گل کمتر نسبت به لیورپول در رده سوم قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- رئیس پژوهشگاه فرهنگ و هنر اسلامی حوزه هنری معتقد است که راهی جز هنر انقلاب وجود ندارد و هنر انقلاب هم بر مبنای دال مرکزی تمایز حق از باطل است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- مدیرکل تعزیرات حکومتی گلستان گفت: با کشف یک محموله قاچاق شامل 1500 عدد کپسول و 19 قوطی پودر بدنسازی خارجی در یک شرکت حمل و نقل توسط ماموران پلیس آگاهی استان گلستان ...