چهارشنبه ۳۰ خردادساعت ۱۷:۵۵Jun 2018 20
 

خبرهای میزان 13 دی 1395 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 31 فروردین 1395 میزان 31 اردیبهشت 1395 میزان 31 خرداد 1395 میزان 31 تیر 1395 میزان 31 مرداد 1395 میزان 31 شهریور 1395 میزان 30 مهر 1395 میزان 30 آبان 1395 میزان 30 آذر 1395 میزان 30 بهمن 1395 میزان 30 اسفند 1395 میزان 1 دی 1395 میزان 2 دی 1395 میزان 3 دی 1395 میزان 4 دی 1395 میزان 5 دی 1395 میزان 6 دی 1395 میزان 7 دی 1395 میزان 8 دی 1395 میزان 9 دی 1395 میزان 10 دی 1395 میزان 11 دی 1395 میزان 12 دی 1395 میزان 13 دی 1395 میزان 14 دی 1395 میزان 15 دی 1395 میزان 16 دی 1395 میزان 17 دی 1395 میزان 18 دی 1395 میزان 19 دی 1395 میزان 20 دی 1395 میزان 21 دی 1395 میزان 22 دی 1395 میزان 23 دی 1395 میزان 24 دی 1395 میزان 25 دی 1395 میزان 26 دی 1395 میزان 27 دی 1395 میزان 28 دی 1395 میزان 29 دی 1395 میزان 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۰:۵۰    
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۰۰:۴۱    
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۰۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- مدرس زاده با اشاره به آغاز نام نویسی ابلاغ الکترونیکی در این شهرستان، گفت :حذف ابلاغ های کاغذی موجب تکریم ارباب رجوع و کاهش هزینه های قضایی خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۰۵:۲۰    
خبرگزاری میزان- جوان گرایی از طریق تأسیس باشگاه فیلم سوره و مرکز مستند سوره، افق تازه ای را برای کشف نیروهای انقلابی و حمایت از مضامین مهم فرهنگی و اجتماعی باز کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۰۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- منیژه آرمین در نشست هم اندیشی داوران نهمین جشنواره داستان انقلاب، داوران را به انتخاب آثاری که از نظر موضوع و زبان دارای ویژگی های حماسی هستند توصیه کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- یک نظامی ترکیه ای در جریان عملیات سپر فرات در شمال سوریه کشته و چهار تن دیگر زخمی شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- سی و سومین جلسه علنی رسیدگی به گزارش کمیسیون تلفیق درباره لایحه برنامه ششم توسعه، به پایان رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۴:۴۰    
خبرگزاری میزان- نشست تخصصی نقش تشکل های صنفی در گذر از دانشگاه گلخانه ای به دانشگاه در خدمت جامعه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- واحد پروژه های فوق انحصاری فراری، به طور خاص روی خودروهای تولید محدود و کاملا سفارشی کار می کند و به تازگی جواهری زردرنگ ساخته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- نیشن نوشت: همه بازیگران درگیر در افغانستان به طور بی شرمانه ای خون مردم این کشور را بازیچه دست خود قرار داده اند و امروزه تشخیص دوست از دشمن و حتی تمایز مسلمان از غیر مسلمان برای مردم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۴:۰۰    
خبرگزاری میزان- مدیرکل دفتر تعاونی های خدماتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اتحادیه ها و انجمن های صنفی کشوری می توانند از مزایای بخش تعاون بهرمند شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان با اشاره به اینکه محرویت زدایی باید در در همه بخش ها ساری و جاری باشد گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سازمان پدافند غیرعامل حفاظت بیرونی نیروگاه های هسته ای را بر عهده دارد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس،گفت:براساس قانون مجلس در اصلاحیه لایحه بودجه 95،کارت سوخت تا زمان تصمیم جدید حذف می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- آیت الله جوادی آملی از مراجع تقلید گفت: اگر طبیب بدون تشخیص بیماری و بدون دانش کافی دارو تجویز و بیمار را وسیله تجربه اندوزی خود کند، در صورت بروز خسارت، شرعا ضامن است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- ورونیکا کراشنینیکووا نماینده مجلس اجتماعی و مدیرعامل موسسه ابتکارها و تحقیقات سیاست خارجی روسیه، گفت: همگرایی های هوشمندانه تهران و مسکو ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- چارلز کلیولند سخنگوی ماموریت حمایت قاطع در افغانستان روز دوشنبه گفت: نیروهای ویژه افغانستان را برای فصل جنگی 2017 آماده می کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- معمولا بسیاری از اشخاص تمایل دارند که در هنگام رانندگی از نقشه ی موجود در گوشی خود استفاده کنند یا به موسیقی دورن موبایلشان گوش دهند یا .. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد گفت: آرزوی طولانی تهدید است، ولی آرزوی کوتاه فرصت. چطور آرزو را کوتاه کنیم؟! آنچه کوتاه کننده آرزو است و آرزو را پیشران می کند، صدق عمل است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- در پی ادعاهای مقامات افغان مبنی بر تعمیر خودروهای زرهی طالبان در تاجیکستان، مقامات دوشنبه ضمن بی اساس خواندن این اظهارات، از تحقیق در این خصوص خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۸:۱۴    
خبرگزاری میزان- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: دوران ننگین پهلوی سبب از میان رفتن و ضایع شدن رقبات اوقاف شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بابل عوارض سوء مصرف مواد در دوران بارداری را توضیح داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت دفاع افغانستان در واکنش به تصرف بیش از 40 شهرستان این کشور توسط طالبان اعلام کرد که ادعاهای گروه طالبان حقیقت ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- معاون پژوهشی، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش تهران از بکارگیری تعداد 390 نفر از معلمان دانشگاه فرهنگیان از بهمن ماه سال جاری در تهران خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- سه اثر نمایشی از کشور هلند که یکی از آنها محصول مشترک ایران با این کشور است، در سی و پنجمین جشنواره تئاتر فجر روی صحنه می رود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۵:۱۵    
خبرگزاری میزان- جدیدترین داده های آماری پیرامون اقتصاد قطر از کسری بودجه این کشور در سال میلادی جدید به دلیل نوسان قیمت نفت در بازارهای جهانی و کاهش منابع مالی حکایت دارد .
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۴:۵۰    
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان از دستگیری دو سارقی که مبلغ دو میلیارد ریال از مشتریان بانک های شهر اصفهان سرقت کرده بودند خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- یک روز پس از برگزاری نشست خبری سخنگوی وزارت مخابرات و فناوری اطلاعات افغانستان، ریاست جمهوری افغانستان با صدور حکمی مسئولیت عبدالرزاق وحیدی وزیر این وزارتخانه را به حالت تعلیق درآورد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- معاون هوانوردی افغانستان اعلام کرد که این کشور برای بهبود و گسترش هوانوردی با جمهوری اسلامی ایران و تاجیکستان تفاهمنامه هایی امضا کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- روزانه صدها تن از اتباع افغان از استان های مرزی افغانستان به ایران عزیمت می کنند و در مقابل صدها تن از آنان به صورت انفرادی و یا همراه با خانواده خود به صورت داوطلبانه به کشور خود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- ماجرای نقش گرفتن و بازی کردن برخی از بازیگرها در تلویزیون ماجرای جالبی شده؛ پر از تناقض و حرف های ضد و نقیض ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- ماموران وظیفه شناس و فداکار پلیس راه " دامنه" در یک اقدام به موقع جان راننده و سرنشین کامیون کشنده اویکو را نجات دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- وزیرآموزش و پرورش با اشاره به ظرفیت رسانه ها وتشکل های معلمی در جریان سازی برنامه های آموزش و پرورش، گفت: گفتمان سازی مدرسه محوری با همکاری معلمان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- فارسی وان تعطیل شد، کافی است کمی به عقب برگردیم و دوران سرمایه گذاری های کلان این شبکه و تبلیغات گسترده اش را به یاد بیاوریم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۰:۱۶    
خبرگزاری میزان- اعضای شورای ملی افغانستان می گویند که همکاری آمریکا و ناتو با افغانستان در سال 2016 میلادی در راستای تامین امنیت در این کشور رضایت بخش نبوده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- براساس آمار گمرک در هشت ماهه نخست سال 95، بیش از 394 تن تشتک از کشورهای مختلف جهان وارد کشور شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- فردا فرشاد پیوس بازیکن اسبق تیم ملی و پرسپولیس مهمان باصبح خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- مرکز نشر الکترونیک سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه ها (سمت)، به همه دانشگاهیان کشور 10 هزار تومان اعتبار رایگان خرید کتاب داده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- استاد برجسته دانشگاه علوم کاربردی زوریخ سوئیس، نامه رسمی استاد وابسته خود را از طرف رئیس دانشگاه اصفهان دریافت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- پدر پزشکی جامعه نگر ایران گفت: یک زمانی نخست وزیر سوئد بر اثر حادثه ای پایش شکست و سفرش به آمریکا کنسل شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- اجاره یکی از رایج ترین قراردادهایی است که در کشور منعقد می شود؛ اگرچه قانون مدنی به عنوان قانون عام و قانون روابط موجر و مستاجر به عنوان قانون خاص ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- جلسه علنی صبح امروز مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست علی لاریجانی آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- عضو هیئت مدیره شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل از افزایش یک هزار کیلومتری خطوط ریلی کشور طی 9 ماه آینده خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۷:۴۰    
خبرگزاری میزان- شرکت لوازم الکترونیکی ال جی کره مجموعه ای از ربات های مختلف را آماده نمایش در CES2017 کرده است که می توانند زندگی آینده را تغییر دهند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- محققان آمریکایی راهکاری جدید برای درمان اختلالات بدخیم مغز استخوان که منجر به سرطان خون می شود ارائه دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- خبرگزاری رسمی پاکستان روز دوشنبه به نقل از منابع رسمی وزارت نفت و منابع طبیعی این کشور اعلام کرد که عملیات احداث خط لوله گاز ایران-پاکستان(آی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- مستند روایتی از زندگی سعدی افشار به کارگردانی امیرحسین گوران، با حمایت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی در مرحله فیلمبرداری است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- مراسم نخستین سال عروج شیخ نمر رهبر شهید شیعیان عربستان در مسجد صاحب الزمان(عج) برگزار شد؛ مسجدی که سال ها قبل این روحانی پاکباز به مدت یک سال در آن اقامه نماز می کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۵:۴۵    
خبرگزاری میزان- مسئولان اقشار بسیج کشور با آیت الله نوری همدانی از مراجع تقلید کشورمان دیدار کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۵:۳۵    
خبرگزاری میزان- آمارهای سیستم سلامت ملی انگلیس (NHS) نشان می دهد که موارد خطاهای جدی توسط کادر بیمارستانی در این کشور افزایش یافته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۵:۱۵    
خبرگزاری میزان- معاون وزیر راه و شهرسازی از پیشرفت 67 درصدی ساخت بخش مرکزی مصلای امام خمینی(ره) با وجود تنگناهای مالی موجود خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۵:۰۵    
خبرگزاری میزان- استاندار خوزستان گفت: صیانت از بیت المال و تلاش برای برای خدمت به مردم از وظایف اصلی و جدی همه مسئولان است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۴:۴۰    
خبرگزاری میزان- 86.1 درصد از مردم اندونزی مسلمان هستند و اسلام توسط بازرگانان دریانورد مسلمان به این منطقه رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۴:۰۶    
خبرگزاری میزان- شب نامه مستند بلندی است که پرده از فعالیت شبکه هوشمند تغییر در حوزه کارآفرینی کشور برمی دارد و پس از استقبال گسترده مخاطبان، در جشنواره مردمی فیلم عمار به نمایش در می آید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- امام جمعه قزوین بر تقویت ارتباط جوانان با مفاهیم نهج البلاغه تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- یکی از مسائل بسیار مهم در سال 2016 گوشی ها هوشمند منعطف بود که ایده ها و بحث های زیادی در این زمینه ارائه شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال آلکمار هلند آخر هفته با رقیبی از فوتبال آلمان در ماربلا اسپانیا دیدار می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۲:۵۰    
خبرگزاری میزان- شورای صدور پروانه ساخت با ساخت سه فیلمنامه در جلسه 11 دی ماه موافقت کرد که در این بین ابوالحسن داوودی هزارپا را می سازد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- بالغ بر 139هزار و 110میلیارد ریال افزایش سرمایه در 9 ماه گذشته در بورس اوراق بهادار صورت گرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- رئیس عقیدتی سیاسی پدافند هوایی کشور گفت: مقام معظم رهبری در مسأله دفاع از کشور، پدافند و دفاع از آسمان را به عنوان اولویت اصلی مطرح می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- محققان دانشگاه آریزونا دریافتند افرادی که به طور مستمر به ورزش دو ومیدانی می پردازند، در مقایسه با اشخاصی که فعالیت کمتری دارند، اتصالات مغزی بهتری دارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- فاضلیان با انتقاد از اهمال کاری در زمینه جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز از تشدید برخورد با این پدیده در استان البرز خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- هافبک تیم فوتبال چلسی به احتمال زیاد راهی والنسیا می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- نتیجه مرحله نیمه نهایی شانزدهمین جشنواره کتاب سال شهید حبیب غنی پور در بخش رمان اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- پژوهشگران پژوهشگاه صنعت نفت با استفاده از فناوری های نو، موفق به طراحی و ساخت حسگر تشخیص آلاینده های زیست محیطی ناشی از فعالیت های صنایع بالادستی شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- یک مطالعه جدید نشان داده که ورزش در واقع می تواند مغز را جوان نگه دارد و با زوال آن مبارزه کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- نشست خبری نوبخت روز سه شنبه در مجلس شورای اسلامی، برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- وزارت ارشاد و اتحادیه ناشران و کتاب فروشان تفاهم نامه ای با موضوع مقابله با جریان تکثیر و عرضه غیر قانونی آثار پدیدآورندگان و ناشران به روش های چاپی، الکترونیکی، صوتی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- ستاره ساحل عاجی تیم فوتبال منچسترسیتی فاش کرد سرمربی تیمش از شکست این تیم در خانه لیورپول بسیار عصبانی بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- هم زمان با یک سالگی تاسیس ارکستر موج نو ، این ارکستر مهمان تالار رودکی خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- یکی از مراجع تقلید گفت: در صورتی که انسان دنیاطلب باشد نمی تواند زندگی با آرامش داشته باشد که در این راستا طلاب باید با دوری از گرفتاری دنیاطلبی برای مردم عادی جامعه الگو باشند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۲۳:۵۵    
خبرگزاری میزان- سرپرست باشگاه نفت تهران در واکنش به احکام کمیته انضباطی گفت: انتظار داشتیم دایی را دعوت کنند و پس از شنیدن حرف های او حکم صادر کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۲۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- مهریه اش را می خواست، من نداشتم بدهم تا اینکه فکر کردم کشتنش بهترین راه است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۲۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی شورای نگهبان در صفحه شخصی خود، جزئیات جلسه چهارشنبه هفته جاری شورای نگهبان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از استقبال دانش آموزان از طرح کانون مدرسه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- سروش رفیعی شب گذشته در دفتر حسین هدایتی با وی ملاقات کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- انفجار جدید در بغداد و استفاده نیروهای عراقی شرکت کننده در عملیات آزاد سازی نینوا از پهپاد در جنگ ضد داعش از مهمترین اخبار امنیتی این کشور است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- مدیر برنامه ریزی و توسعه شرکت ملی صنایع پتروشیمی اعلام کرد که صادرات محصولات پتروشیمی ایران تا پایان امسال به 20 میلیون تن می رسد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- فروش اینترنتی کلیه محصولات توزیع شده در شبکه نمایش خانگی موسسه هنرهای تصویری سوره حوزه هنری آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۲۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- طی حکمی از سوی وزیر آموزش و پرورش رضوان حکیم زاده ، سرپرست معاونت آموزش ابتدایی این وزارتخانه شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: تنها وظیفه بسیج دفاع از مرزها و تهاجم جنگی علیه کشور نیست و آنچه که نقش بسیج را بیشتر نمایان می سازد دفاع آن از فرهنگ جامعه است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- پایگاه دیلی میل در گزارشی نوشت: ایران هیچ دعوتنامه ای از عربستان در خصوص مذاکرات حج دریافت نکرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- هفته بیستم لیگ برتر انگلستان با از دست دادن دو امتیاز حساس توسط لیورپول و پیروزی منچستر سیتی آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شوشتر آخرین جزئیات خبر قتل پزشک دزفولی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- داور بخش پژوهش دهمین جشنواره بین المللی شعرانقلاب معتقد است که برای بررسی انقلابی بودن شعر باید تفکر شاعر را مورد بررسی قرار داد و با توجه به رویکرد شاعر او را مصداق شاعر انقلابی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- برای کسانی که نمی دانند، باید بگوییم که کسب گواهینامه رانندگی در آلمان هیچ شباهتی به کشور های دیگر ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- دادگاه نظامی مصر 148 نفر از طرفداران محمد مرسی را به اتهام شرکت در درگیری های سال 2013 به حبس ابد محکوم کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- برای خرید هدست واقعیت مجازی بسته به مدل و قابلیت باید از 30 هزار تا 800 هزار تومان هزینه کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- یک کارگردان تئاتر و نمایشنامه نویس در آستانه برگزاری نهمین جشنواره طنز سوره، گفت: وضعیت بد اقتصادی ایجاب می کند که تولیدکنندگان آثار نمایشی به هر شکلی مخاطب را جذب سالن نمایش کنند تا ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی فراکسیون ایثارگران مجلس با اشاره به جلسه مشترک این فراکسیون با وزیر تعاون گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- رهبر انقلاب حکم خوردن همه حشرات حرامند و همچنین آنچه مسخ شده مانند فیل و میمون و خرس و غیره را بیان فرمودند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- هفته یازدهم لیگ برتر بسکتبال با پیروزی تیم های شیمیدر، پتروشیمی، پالایش نفت آبادان، دانشگاه آزاد و شهرداری اراک به پایان رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- وزیر راه و شهرسازی در تشریح چند اقدام پسابرجامی وزارت راه و شهرسازی در حوزه بنادر با اشاره به سرمایه گذاری 10هزار میلیارد تومانی در پس کرانه ها گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: به منصوریان اختیار تام داده شده تا در مورد لیست ورودی و خروجی تیم تصمیم بگیرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان شمالی گفت: پس از کشف 71 هزار و 500 لیتر سوخت قاچاق توسط ماموران انتظامی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- وزیر راه و شهرسازی گفت: سرمایه گذاری در پس کرانه ها به رقمی در حدود 10 هزار میلیارد تومان رسیده است که 85 درصد آن متعلق به دوره دولت یازدهم است که در بندر چابهار با وجود خشکسالی منابع ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- معاون اجرایی سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با بیان اینکه قدرت دفاعی و نظامی ما سبب شده دشمن گزینه های روی میزش را عملی نکند و پای میز مذاکره بنشیند و ما را به عنوان یک قدرت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت که هیئت مدیره برای تصمیم گیری در مورد رحمتی و رحمانی به او اختیار تام داده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- نخست وزیر فرانسه روز دوشنبه از روسیه خواست تا عملیات نظامی خود را در سوریه متوقف کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان ضمن محکومیت شدید انفجارهای شهرک صدر و مرکز بغداد، این اقدامات را واکنش تروریست ها به شکست های هفته های اخیر آنها دانست.