دوشنبه ۲۸ خردادساعت ۰۲:۴۴Jun 2018 18
 

خبرهای میزان 16 دی 1395 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 31 فروردین 1395 میزان 31 اردیبهشت 1395 میزان 31 خرداد 1395 میزان 31 تیر 1395 میزان 31 مرداد 1395 میزان 31 شهریور 1395 میزان 30 مهر 1395 میزان 30 آبان 1395 میزان 30 آذر 1395 میزان 30 بهمن 1395 میزان 30 اسفند 1395 میزان 1 دی 1395 میزان 2 دی 1395 میزان 3 دی 1395 میزان 4 دی 1395 میزان 5 دی 1395 میزان 6 دی 1395 میزان 7 دی 1395 میزان 8 دی 1395 میزان 9 دی 1395 میزان 10 دی 1395 میزان 11 دی 1395 میزان 12 دی 1395 میزان 13 دی 1395 میزان 14 دی 1395 میزان 15 دی 1395 میزان 16 دی 1395 میزان 17 دی 1395 میزان 18 دی 1395 میزان 19 دی 1395 میزان 20 دی 1395 میزان 21 دی 1395 میزان 22 دی 1395 میزان 23 دی 1395 میزان 24 دی 1395 میزان 25 دی 1395 میزان 26 دی 1395 میزان 27 دی 1395 میزان 28 دی 1395 میزان 29 دی 1395 میزان 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی شهرستان" بم" از کشف 103 کیلوگرم تریاک از یک دستگاه کامیون مخصوص حمل گوشت و دستگیری دو متهم خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام والمسلمین بهرامی گفت: ما باید به دنبال پلیس علمی بوده و با استفاده از بهترین سلاح یعنی قانون، بتوانیم شاهد بروز کمترین جرایم در جامعه و میان کارکنان نیروهای انتظامی باشیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری در تداوم اهداف و سیاست های خود و با هدف احیای تئاتر بچه های مسجد با رویکردی جدید ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- در بازی FIFA 17 با استفاده از ترفند هایی می توان بعضی از امکانات بازی را از جمله بودجه و ظرفیت های بازیکنان را تغییر و افزایش داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- Tao Zhu Yin Yuan نام برجی زیباست که قرار است در سپتامبر 2017 تکمیل شود؛ گفته می شود این برج با 23 هزار درخت پوشیده خواهد شد که می تواند 130 تن کربن دی اکسید سالانه جذب کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۳:۳۶    
خبرگزاری میزان- نشریه خط حزب الله طی یادداشتی در شماره جدید خود به بررسی پدیده اشرافیت و نقش جنبش دانشجویی در مواجهه با آن پرداخته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- رونالد نیومن سفیر سابق آمریکا در افغانستان اظهارات ضمیر کابلوف نماینده ویژه روسیه در امور افغانستان مبنی بر ناکامی در این کشور را رد کرد و تأکید کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- بخشنامه نحوه عملکرد شعب رسیدگی کننده به پرونده های مواد مخدر از سوی معاون قضایی دیوان عالی کشور صادر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- بخشنامه نحوه رسیدگی به دعاوی قانون حفاظت و بهره برداری از جنگل ها و مراتع از سوی معاون قضایی دیوان عالی کشور صادر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- میرحمایت میرزاده گفت: نمایندگان کمیسیون آموزش و تحقیقات بعد از تحقیق و تفحص های لازم در زمینه انتصاب های جدید در صندوق ذخیره فرهنگیان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- رئیس مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی استان از مرگ پسر 24 ساله و دختر 22 ساله در اثر گازگرفتی در یاسوج خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۵:۳۳    
خبرگزاری میزان- احمد خسروی وفا از راه اندازی مجتمع قضایی ویژه امور تجاری و بازرگانی خبرداد و تحقق این امر را گامی در جهت حمایت از سرمایه گذاری عنوان کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۵:۴۶    
خبرگزاری میزان- نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی تلاش میرجلال الدین کزازی در عرصه فرهنگ و ادب را وصف ناپذیر توصیف کرد و گفت: هر کجا نام کرمانشاه برده می شود نام استاد کزازی زنده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: مهمترین وظیفه جشنواره مردمی فیلم عمار باید این باشد که فیلم سازان آزادی خواه و حق طلب سراسر دنیا را به هم متصل کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- جانشین رئیس بسیج مستضعفین گفت: بسیج یک تفکر و یک اندیشه است که هویت مقاومت اسلامی را در داخل و خارج از مرزها شکل داده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- گرجی زاده در مراسم تودیع و معارفه رئیس زندان شهرستان نائین گفت: امروز کارکنان زندان های استان با تلاشی مجاهدانه و خدمتی صادقانه به بزه دیدگان جامعه به درجه بازنشستگی نائل می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- ناصر عتباتی گفت: در 9 ماهه سال جاری نزدیک به 180 نفر از زندانیان جرائم غیر عمد و محکومین مالی آزاد شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستادکل نیروهای مسلح گفت: مسائل منطقه خاورمیانه باید با حضور جمهوری اسلامی ایران حل شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- در هشت ماهه سال جاری 401 هزار و 335 مصدوم نزاع به مراکز پزشکی قانونی مراجعه کردند، این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که آمار مراجعان 407 هزار و 893 نفر بود، 1 ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- رئیس مجمع نمایندگان گیلان با بیان اینکه رومینگ تلفن های ماهواره ای در برخی از روستاها و تسریع در افزایش تعداد سایت های اینترنت پرسرعت مورد انتظار است گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- احمد سیاوش پورگفت: رسیدگی پرونده های قضایی در فضایی سالم و بی طرفانه از عوامل توسعه عدالت و امنیت در جامعه است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی گفت: برای رفع مشکلات و تهیه تجهیزات در حوزه ارتباطات و مخابرات به 30 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام کثیرلو گفت: حفاظت از محیط زیست از دغدغه های دستگاه قضاست از این رو حمایت های قانونی را از محیط زیست در راستای اجرای قوانین داریم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- نماینده مردم خرمشهر و مینوشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره بر اعطای تسهیلات تا سقف 150 میلیون تومان به طرح های بانوان کارآفرین توسط صندوق مهر امام رضا(ع) ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- دبیر انجمن کارفرمایی تولیدکنندگان روغن زیتون و زیتون شور ایران گفت: به منظور اطمینان بخشی به مصرف کنندگان و شناسایی محصولات دارای تایید ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- استاندار زنجان با اشاره به ارتقای بخش درمانی، گفت: امروز بهترین شرایط درمانی در منطقه خاورمیانه در کشور ایران فراهم شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران با اعلام اینکه تمامی فرودگاه های کشور زیان ده هستند به جز فرودگاه بین الملللی امام خمینی (ره) گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: حمله عربستان به یمن حماقت بزرگ آمریکایی ها بود چراکه یمن خاموش بود و به واسطه حمله عربستان که به تحریک آمریکا صورت گرفت باعث شده این بیداری روشن ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- مستندهای غزال ایرانی ، زیتون های کویر ، آفراندن و ایستادگی در آسمان امروز اکران می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- یکی از مراجع تقلید گفت: دشمن می داند که نقطه قوت ما ولایت فقیه است و در صدد ضربه زدن به این جایگاه مهم و ارزشمند است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- یوسف سبحانی از دستگیری قاتل فراری روستای خاتون آباد عنبرآباد پس از 40 روز خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- برک به دنبال آن بود که با استعانت از مناسبات اخلاقی اشرافی مقابل فرد انگاری مدرن بایستد او مدافع سر سخت انقلاب باشکوه انگلستان بود و خواهان آن که انقلابیون فرانسه نیز از آن انقلاب ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- زردی دندانها می تواند به دلیل برخی عوامل داخلی و خارجی مانند مصرف دخانیات، قهوه و عدم مراقبت از دندانها بعد از هر وعده غذایی باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- با تلاش بیش از چهل آتش نشان؛ یکی از مخازن 6 تنی گاز مایع در کارخانه تولید فوم شهرک صنعتی کلات مشهد مهار و اطفاء شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۵:۵۰    
خبرگزاری میزان- مدیر مرکز مشاوره سازمان امور دانشجویان وزارت علوم تحقیقات و فناوری گفت:برنامه دانشگاه های عاری از دخانیات برای نخستین بار به تمام دانشگاه های کشور ابلاغ شد و بر اساس آن دانشگاه های ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- جمعی از سفرا و وابستگان نظامی کشورهای خارجی از نمایشگاه اقتدار سپاه پاسداران در عرصه سازندگی بازدید کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۳:۲۵    
خبرگزاری میزان- خیراندیش با نوپا دانستن طب سنتی ایرانی در کشور گفت: حرکتی به عنوان احیای طب سنتی ایرانی با ریشه احادیث گهربار ائمه و تجربیات دانشمندان گذشته آغاز شده است و در مقابل جریاناتی نمی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- رئیس انجمن متخصصین پوست ایران گفت: برخی شرکت های سودجو بدون مجوز وارد امر آموزش در حوزه جراحی های زیبایی شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۲:۵۰    
خبرگزاری میزان- مدیرکل میراث فرهنگی استان سیستان و بلوچستان از ایجاد میدان گردشگردی و راه اندازی بازارچه های صنایع دستی تا نوروز 1396 خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- واکنش رهبرمعظم انقلاب وقتی در قرآن اهدایی به خانواده شهید، نام خودشان را سهوا بجای نام شهید سیدعلی هاشمی می نویسند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۰۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- نشستن برای مدت های طولاتی پشت میز و بی تحرکی، حمل بارهای سنگین و ورزش نکردن همگی می توانند باعث آرتروز در بدن شوند اما شیوه های مختلفی برای درمان این مشکل وجود دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۰۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- مجید رستمی از وقوع یک تیراندازی منجر به قتل در روستای علی آباد شهرستان جیرفت خبر داد و گفت: قاتل در کمتر از 5ساعت در مخفیگاهش دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۰۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- نتایج یک تحقیق نشان می دهد افرادی که در نزدیکی مناطق شلوغ و پر رفت و آمد زندگی می کنند، بیشتر در معرض زوال عقلی هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۰۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر از وجود پروژه های مسکن مهر در یکهزار و 162 شهر کشور خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۰۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- عضو انجمن علمی طب سنتی ایران گفت: کاهش مصرف فست فودها و تنقلات شور در رفع کم پشتی مو موثر است. همچنین باید استفاده از میوه و سبزی به طور متعادل در رژیم غذایی قرار گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۰۵:۱۵    
خبرگزاری میزان- شرکت حمل ونقل ریلی رجا گفت: اولین جلسه ستاد هماهنگی قطارهای نوروزی سال 1396 شرکت حمل و نقل ریلی رجا برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۰۵:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: هرچه آگاهی و شناخت ما بیشتر بوده و با معیار و مبنا رفتار کنیم، جریان نفاق نمی تواند مردم را فریب بدهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۰۳:۲۵    
خبرگزاری میزان- آمار اسرای فلسطینی دربند زندان های صهیونیستی در پایان سال 2016 به 7 هزار نفر رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۰۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- محققان انگلیسی توانستند منشا امواج نوری اسرارآمیزی را که اولین بار در سال 2007 میلادی کشف شدند، پس از 10 سال تحقیق و بررسی، شناسایی کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۰۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- وزارت کار آمریکا قصد دارد گوگل را از همکاری های تجاری با دولت این کشور منع کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۰۰:۴۱    
خبرگزاری میزان- وزیر امور خارجه و اعضای کابینه آمریکا در آستانه پایان دوره هشت ساله یادداشتی نوشتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۰۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- یک متخصص جراحی و مجاری ادراری اطفال با بیان اینکه اختلالات دستگاه ادراری از شایع ترین ناهنجاری های مادرزادی در نوزادان است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۰۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- روابط عمومی معاونت اجتماعی نیروی انتظامی غرب تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد: محتوای انتشار فیلمی منتسب به عوامل نیروی انتظامی در فضای مجازی صحت ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۰۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- این انفجار پنجمین حادثه تروریستی در پایتخت عراق است که از صبح امروز تاکنون رخ می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۲۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- وقتی تصمیم به قتلشان گرفته می شود، نمی خواهند دیگری در غم آن یکی بماند به همین خاطر دست به قتل دوقلوها می زنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۲۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- نمایش کمدی مارمالاد یک فانتزی در مورد انسان هایی است که قدر چیزهایی را که دارند نمی دانند و یا اصولاً شایستگی داشتن آن را ندارند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۲۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- مشکلات قضایی مددجویان بازداشتگاه قشم برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۲۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- جنگنده های ائتلاف ضدداعش به سرکردگی آمریکا، ارتش عراق را در جنوب شرقی موصل هدف حملات هوایی خود قرار داده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- نخست وزیر انگلیس سفیر و نماینده جدید لندن در اتحادیه اروپا را منصوب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- پیتر واسییویچ هدایت تیم فوتبال اوساسونا را به عهده گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- معاون سازمان توسعه تجارت ایران گفت: گرچه در زمینه صادرات آمارها بوی نفت می دهد اما نگاه ما به این دلیل که محصول خام نفتی را صادر نمی کنیم به سمت جایگزینی صادرات غیرنفتی است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- داروی متوقف کننده بتا اغلب برای افرادی که از حمله قلبی جان سالم به در می برند، تجویز می شود اما طبق یک مطالعه جدید این دارو نمی تواند برای سالمندان مبتلا به آلزایمر مفید باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- هفدهمین دوره رقابت های تنیس با ویلچر قهرمانی کشور برگزار شد و نماینده آذربایجان شرقی در بخش تیمی به عنوان نخست دست پیدا کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- یک دوره کلاس آموزشی ساخت شمعدانی در کانون اصلاح وتربیت برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۲۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- کمبود خواب شدید در ایام امتحانات عوارض جبران ناپذیری برای بدن به همراه دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۲۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- تبلیغات محیطی برای فیلم سینمایی هفت ماهگی به سبکی تازه با نیروهایی که بنرهای فیلم را به مانند کوله با خود جابجا می کنند، آغاز شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- پارلمان رومانی به دولت سوسیالت دموکرات این کشور رای اعتماد داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- رئیس و کارشناسان اداره فرهنگی و تربیتی زندانهای استان یزد از اقدامات فرهنگی و تربیتی بازداشتگاه شهرستان خاتم بازدید کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- قضات، بازپرسین و دادیاران یزد با حضور در جمع مددجویان زندان مرکزی مسائل و مشکلات قضایی آنها را مورد بررسی قرار دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- چون رفتارهای بچه گانه آرش خسته ام کرده است، طلاق می خواهم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- ربکا دختر آرتور میلر ، نویسنده معروف آمریکایی جایزه بهترین فیلم خارجی زبان انجمن ملی نقد آمریکا را به اصفر فرهادی اهدا کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش گفت: شورای صنفی نمایش هیچ تصمیمی برای اکران فیلم های خارجی ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی، از افزایش 2برابری تولید نفت در مناطق مرکزی ایران خبر داد و گفت: تولید نفت در این منطقه از 100 به 200 هزار بشکه در روز افزایش یافته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- کاهش دمای هوا و برودت در بسیاری از کشورهای اروپای شرقی و مرکزی بارش برف شدید را به همراه داشته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- هفته دوازدهم لیگ برتر بسکتبال با پیروزی دانشگاه آزاد برابر شیمیدر تهران به پایان رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- نخست وزیر سابق جمهوری کوزوو توسط پلیس فرانسه دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- قیمت لپ تاب ها بسته به فضا و مدل قیمت های مختلفی دارند که از رنج قیمت یک میلیون و 500 هزار تومان شروع و تا حدود 5 میلیون تومان نیز ادامه دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- راهیابی نخستین فیلم کوتاه مستقل ارشا اقدسی به بخش نمایش فیلم جشنواره جیپور هندوستان.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- منابع خبری از وقوع انفجار در شهر "ازمیر" در غرب ترکیه خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- نوشابه های گاز دار به واسطه اسید فسفریک موجود در آن حتی می تواند میخ را در خود حل کند یا زنگ زدگی ها را از بین ببرد اما سؤال این است که اسید فسفریک موجود در نوشابه ها چه بلایی بر سر ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- رئیس زندان اردکان از اجرای طرح ورزشی هر روز یک مسابقه در زندان اردکان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- داروی "بنتیکید" برای تسکین دردهای لثه برای نوزادان امروز با حضور رییس صندوق نوآوری و شکوفایی و رییس ستاد گیاهان دارویی رونمایی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- هفته دوازدهم لیگ برتر بسکتبال با پیروزی تیم های پالایش نفت آبادان، پتروشیمی، شهرداری کاشان و شهرداری تبریز آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- تمرین امروز تیم ملی ایران در شرایطی برگزار شد که یک مهمان ویژه در این تمرین حضور داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- انفجار خودرویی بمب گذاری شده در منطقه العبیدی در شرق بغداد ده ها کشته و زخمی بر جا گذاشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- شورای فناوری اطلاعات و ارتباطات در راستای استفاده حداکثری از ظرفیت و توان سامانه جامع امور گمرکی و کاهش مدت زمان توقف و ایستایی کالا اختیارات کارشناسی امور گمرکی را افزایش داده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال پانیونیوس در روزی که مهاجم ایرانی اش گل زد؛ برابر حریف خود متوقف شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- مهمترین روش برای فریب دادن دختران در فضای مجازی و سوء استفاده از آنها مطرح کردن موضوع ازدواج است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: "اعتماد به آمریکا" فتنه جدیدی است که از سوی آمریکا در ایران پیگیری می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- منابع خبری از وقوع انفجار در شهر "ازمیر" در غرب ترکیه خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- جعفری گفت: سامانه ابلاغ الکترونیکی اوراق قضایی (ثنا) در حوزه قضایی چاراویماق راه اندازی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- وزیر راه وشهرسازی به حمل و نقل ریلی این منطقه نیز اشاره کرد و پروژه های در دست اجرای ریلی را با توجه به معادن موجود در منطقه برای حمل و نقل تعیین کننده خواند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز معتقد است که این تیم می تواند در لیگ و جام حذفی به قهرمانی دست پیدا کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری میزان- دو بازیکن تیم فوتبال صبای قم به تیم دسته اولی بادران پیوستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- قراراد هافبک مصدوم تیم فوتبال تراکتورسازی تمدید شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال پیکان امروز (پنج شنبه) در دیداری دوستانه، استقلال خوزستان را شکست داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- بانک مرکزی با هدف نظارت دقیق و کنترل به کارگیری نرم افزارهای کاربردی بانکداری و اطمینان از کفایت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- ایگور ولک فضانورد اسطوره ای و برجسته شوروی و روسیه یا گاگارین دوم که چندین پرواز موفق با فضاپیماهای سایوز را در پرونده کاری خود داشت، در مسکو درگذشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان از تلاش های داور بین المللی کشورمان، تقدیر و تشکر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- هیات انتخاب بخش فیلم هفتمین جشنواره ملی نماز و نیایش به روایت دوربین ، 47 اثر را برای رقابت در بخش مسابقه جشنواره برگزیدند.