دوشنبه ۲۸ خردادساعت ۰۲:۴۵Jun 2018 18
 

خبرهای میزان 21 دی 1395 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 31 فروردین 1395 میزان 31 اردیبهشت 1395 میزان 31 خرداد 1395 میزان 31 تیر 1395 میزان 31 مرداد 1395 میزان 31 شهریور 1395 میزان 30 مهر 1395 میزان 30 آبان 1395 میزان 30 آذر 1395 میزان 30 بهمن 1395 میزان 30 اسفند 1395 میزان 1 دی 1395 میزان 2 دی 1395 میزان 3 دی 1395 میزان 4 دی 1395 میزان 5 دی 1395 میزان 6 دی 1395 میزان 7 دی 1395 میزان 8 دی 1395 میزان 9 دی 1395 میزان 10 دی 1395 میزان 11 دی 1395 میزان 12 دی 1395 میزان 13 دی 1395 میزان 14 دی 1395 میزان 15 دی 1395 میزان 16 دی 1395 میزان 17 دی 1395 میزان 18 دی 1395 میزان 19 دی 1395 میزان 20 دی 1395 میزان 21 دی 1395 میزان 22 دی 1395 میزان 23 دی 1395 میزان 24 دی 1395 میزان 25 دی 1395 میزان 26 دی 1395 میزان 27 دی 1395 میزان 28 دی 1395 میزان 29 دی 1395 میزان 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- یکی از مشکلات شایع رانندگی در فصل زمستان بخار گرفتن شیشه ها از داخل است، در حالی که با شیوه ای ساده می توان با این مشکل مقابله کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- این صدا را می شناسید؟ اگر شما قولنجتان را می شکنید احتمالا بشناسید. برای مفاصل ما چه اتفاقی می افتد وقتی قولنج آن ها را می گیریم؟ و آیا این کار برای ما ضرر دارد؟
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۰۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- با حضور سید رضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، صبح پنج شنبه از ساعت 9 تا 11 همایش ملی زبان و هویت به میزبانی هتل همای شیراز برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- دفتر هماهنگی امور بشردوستانه سازمان ملل با انتشار گزارشی با تأکید بر اینکه 50درصد از آوارگان داخلی افغانستان را کودکان تشکیل می هند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- گمرک ایران از اضافه شدن دو تبصره به مواد 82و87 آیین نامه اجرایی قانون امور گمرکی در راستای اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید داخل خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۴:۰۰    
خبرگزاری میزان- آمار عملکرد صدور فولاد خام بخش خصوصی در دوره 9 ماهه سال جاری نشان می دهد در مجموع 2 میلیون و 565 هزار تن به بازارهای هدف صادرات شده است که نسبت به دوره مشابه سال گذشته رشد 118 درصدی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: حوزه دفاع مقدس آن قدر غنی و مملو از حماسه، ایثار، فداکاری و ازخودگذشتگی است، که برای بیان و ارائه آن نیازی به بزرگنمایی و اسطوره سازی نداریم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- وزارت دفاع آمریکا در جستجوی روشهای نوینی برای ساخت مهمات زیست تخریب پذیر است که دانه های گیاه در داخل آن ها قرار گرفته تا پس از پوک شدن گلوله، جوانه بزنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- دادگاه به اصطلاح "حقوق بشر" اروپا، دختران مسلمان سوئیسی را وادار کرده که در استخر مشترک با پسران شنا کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- مجموعه ای از هشت مقاله از حافظ شناسان غیر ایرانی در قالب کتابی با عنوان سر حافظ در حدیث دیگران منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- محققان ابزاری ساختند که قادر است ماده ای شبیه به تار عنکبوت و با استحکامی نزدیک به آن تولید کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- دانشمندان ژاپنی بر این باورند که معمای آخرین عنصر کشف نشده در ترکیب اصلی عناصر تشکیل دهنده هسته کره زمین را حل کرده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- مشاوران خانواده استفاده از سه راهکار فوق العاده موثر را برای افزایش عشق و علاقه بین زوجین و تحکیم زندگی توصیه می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- محمد اشرف غنی گفت: امضای معاهده آب رودخانه هیرمند با جمهوری اسلامی ایران به سود این کشور است و دولت مسئولیت دارد تا این معاهده را اجرا کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- عبدالله عبدالله گفت: همکاری های رسانه ای میان ایران و افغانستان در بهبود روابط دوجانبه کشور موثر و سازنده خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- عباس ماهیار، خاقانی شناس و مدرس زبان و ادبیات فارسی در سن 79 سالگی درگذشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- پس از اینکه در مراسم گلدن گلوب مریل استریپ به شدت از دونالد ترامپ انتقاد کرد، رئیس جمهوری منتخب در توییتر خود نوشت: او یکی از افراطی ترین های هالیوود است، او یک عشق هیلاری است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- مادر شهید احمدی روشن گفت: حضرت آقا خامنه ای گفتند شهید احمدی روشن دارای دو وجه است هم اینکه عالم و دانشمند بودند و هم اینکه مومن و متعهد و ایشان دارای دو بال می باشد که در روز قیامت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- جمعی از هنرمندان و مسئولان سینما برای وداع با یار دیرین انقلاب، امام(ره) و رهبری در مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی شرکت کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- کمپینی در اردن با اعتراض به توزیع جزوه درسی که ابن سینا، دانشمند بلند آوازه ایرانی، در آن تکفیر شده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- به نظر می رسد که بستن آب به روی 5 میلیون سوری، به تلافی شکست جگرسوز در حلب، از سوی اتاق های عملیات اردن و ترکیه هدایت می شود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- در میان سیل خروشان ملت، افراد قلیلی نیز بودند که از نوع رفتار و شعارهایشان پیدا بود که چندان عزادار ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی نبوده و بیشتر مقاصد سیاسی خود را تعقیب می کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- رویترز با استناد به اظهارات دیپلمات های ارشد ایرانی و روسی بعد از ششمین نشست کمیسیون مشترک برجام مدعی شده تهران تصمیم گرفته مجادلات بر سر اقدام آمریکا در تمدید قانون تحریم های ایران ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- پیکر دکتر علی شریعتمداری چهره ماندگار علمی و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی پنجشنبه 23 دی از دانشگاه خوارزمی به سمت بهشت زهرا(س) تشییع می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد امروز در واحد علوم تحقیقات برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- مدیرکل مدیریت بحران استان فارس میزان خسارت زمین لرزه 5/1 ریشتری شهرستان خنج را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- رهبر انقلاب اسلامی در جریان اقامه نماز بر پیکر آیت الله هاشمی از مردم خواستند که همگی اذکار نماز را بخوانند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- رهبر معظم انقلاب اسلامی در مراسم تشییع وداع با رفیق دیرین فرمودند: بگویید همه باید [دعا را] بخوانند و بر پیکر آن همرزم و مبارز قدیمی نماز اقامه کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- انتظار می رود مرسدس بنز از ب ام و سبقت گرفته و چهار سال زودتر از هدفش به عنوان بزرگترین خودروساز لوکس جهان دست پیدا کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- کمپانی ایکاروس دستگاهی طراحی کرده که افراد می توانند با استفاده از واقعیت مجازی با آن به تمرین بپردازند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۵:۵۶    
خبرگزاری میزان- طلای جهانی روز سه شنبه تحت تاثیر ضعف دلار و نگرانیها پیرامون روند خروج انگلیس از اتحادیه اروپا که تقاضا برای خرید دارایی مطمئن ایجاد کرد، نزدیک به بالاترین قیمت پنج هفته اخیر ایستاد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۵:۴۵    
خبرگزاری میزان- عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس،گفت:وزارت صنعت و بانک مرکزی نباید توپ را در زمین یکدیگر بیندازند و طرح کارت اعتباری خرید کالا را به سرانجام برسانند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۵:۱۵    
خبرگزاری میزان- یک مطالعه جدید نشان می دهد که یک ساعت خواب بعد از ظهر می تواند حافظه و مهارت های فکری افراد میانسال را بهبود بخشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۵:۰۵    
خبرگزاری میزان- عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: یکی ازعمده ترین راه های وورد کالای چینی به کشور قاچاق است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۴:۳۵    
خبرگزاری میزان- یک فوق تخصص غدد و متابولیسم گفت: مبتلایان به پرکاری تیرویید در صورت اختلال در بینایی به چشم پزشک مراجعه کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۴:۳۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال لیورپول، در صحبت هایی به ستایش از فیرمینو، مهاجم برزیلی تیمش پرداخته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- مدیر دفتر مطالعات و بهره وری انتقال و توزیع سازمان بهره وری انرژی ایران با بیان اینکه 60 میلیون لامپ رشته ای در کشور تولید می شود که حدود 30 میلیون لامپ آن مصرف می شود گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- قاعده نوشیدن 8 لیوان آب در روز، یا این نظریه که همه ما نیاز به نوشیدن میزان خاصی آب داریم، کم ارزش شده است لذا باید بررسی کرد چه مقدار آب ضروری است که با کم آبی مواجه نشویم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- مدافع سابق تیم ملی برزیل، نیمار را در سطح مسی و رونالدو می داند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- 19 دی ماه هر سال یاد آور فریاد های یا زهرایی است که قلب دشمن را در خاک شلمچه لرزاند و هراس را برای دشمن اشغالگر به ارمغان آورد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- استاندار یزد با اشاره به اینکه باید پروژه های سفر رئیس جمهور به استان یزد تکمیل و بهره برداری شود، گفت: مشکلی در زمینه جذب اعتبارات سفر رئیس جمهور به یزد نداریم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- رئیس هیات کشورمان در جلسه امروز کمیسیون مشترک برجام، با تکذیب خبر وال استریت ژورنال گفت: ایران قادر خواهد بود مواد بیشتری غنی سازی کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- مدت زمان زیادی است که فرضیه ای عجیب تحت عنوان پدیده امپمبا (یا اثر امپمبا) مطرح شده است که بیانگر این است که آب گرم در شرایط خاص زودتر از آب سرد منجمد می شود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- تروریست های تکفیری داعش در شهر موصل فردی را به اتهامی نامعلوم از ساختمانی به پایین پرتاب کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- مدیرکل دفتر امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: تمامی دستگاههای خدمات رسان که به نوعی با مردم سر و کار دارند از نظر رعایت حقوق مصرف کننده بازرسی و ارزیابی می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: عملکرد ناموفق سیستم اطفای حریق داروخانه 29 فروردین سبب انتشار غبار شدید در طبقه بالایی داروخانه شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- نیروهای ارتش سوریه و حزب الله مواضع گروه های تروریستی را در منطقه وادی بردی در حومه غربی دمشق هدف قرار دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- فروش هیوندای "آی 10" که از 18 دی ماه آغاز شده است همچنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۲:۴۱    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت امور خارجه انفجارهای انتحاری و تروریستی امروز در افغانستان را محکوم کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۲:۴۱    
خبرگزاری میزان- عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: محتوای کتب درسی با سند تحول تطابق ندارد و همین موضوع سبب افت محتوا و دلزدگی شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۲:۴۱    
خبرگزاری میزان- چندی پیش اپلیکیشنی به نام Finder for AirPods برای یافتن ایرپاد اپل در فروشگاه اپ استور منتشر شد، حال اپل تصمیم به حذف این اپلیکیشن گرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- نیروهای ضد تروریسم عراق یک منطقه راهبردی را در شرق موصل آزاد کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- قیمت هر بشکه نفت برنت، امروز با 25 سنت افزایش نسبت به دیروز به 55 دلار و 20 سنت رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- مدافع چند پسته بایرن مونیخ، اعتقاد دارد، تیمش برای هماهنگ شدن با تفکرات آنچلوتی به زمان احتیاج داشته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- در پیام تسلیت سازمان بورس به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی، آمده است: کارنامۀ حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی مشحون از تلاشهایی است که پیشرفت های کنونی ایران اسلامی مرهون آنهاست و چه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- آکادمی هنرهای سینمایی و تلویزیونی بریتانیا (بفتا) اسامی نامزدهای سال 2017 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- خودش بالای قبرش نشسته بود و می دانست به زودی به اینجا سفری ابدی دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- زیدان به عنوان بهترین مربی سال 2016 انتخاب نشد، اما هم تیمی سابقش معتقد است به زودی او بهترین خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- عبدالحسین وهاجی سفیر ایران در استرالیا که چند سال در دولت مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی به عنوان وزیر فعالیت کرده است روز سه شنبه ضمن تسلیت رحلت این یار دیرین امام و رهبری ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- سومین جلسه شورای استانی پیشگیری از وقوع جرم نیروهای مسلح فارس در سال جاری به میزبانی اداره کل زندان های استان با حضور فرمانده ارشد ارتش، فرمانده انتظامی، جانشین سپاه فجر برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- پیامدهای سیاسی جنگ گازی-نفتی مینسک و مسکو و امضای نخستین موافقت نامه تجاری بین انگلیس و آمریکا مهمترین عناوین روزنامه های روسیه در روز سه شنبه 21 دی ماه است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- تروریست های داعش آب آشامیدنی ده ها مناطق آزادشده شهر موصل را قطع کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- دبیر هیات دولت با رد شایعه تعطیل بودن فردا چهارشنبه 22 دی ماه گفت: تمام ادارات، سازمان ها و مدارس، فردا فعالیت عادی خود را انجام خواهند داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی اسبق خامس رودریگز مدعی شده خوشحال است که او در رئال مادرید و تیم ملی کشورش بازیکن بزرگی شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- معاون امور بین الملل و بازرگانی وزیر نفت با تشریح سفر هفته گذشته هیئت ایرانی به عراق گفت: در این سفر، جزئیات 2 تفاهم نامه برای امضا از سوی وزیران نفت ایران و عراق نهایی شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۹:۰۱    
خبرگزاری میزان- دو تن از اسطوره های فوتبال جهان معتقد هستند که بازیکنان بارسلونا باید در مراسم بهترین های فیفا شرکت می کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۹:۰۱    
خبرگزاری میزان- منابع خبر گزارش دادند که سفیر روسیه در آمریکا در مراسم تحلیف دونالد ترامپ شرکت خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۹:۰۱    
خبرگزاری میزان- نشست کمیسیون مشترک برجام بعد از گذشت سه ساعت و نیم، بکار خود پایان داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی اعلام کرد: پیش بینی ها نشان می دهد تعداد مشترکان تلفن همراه در سال 2020 به بیش از پنج میلیارد و 400 میلیون نفر رسیده و به موازات آن مصرف ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- فقط عاشق چهره اش شده بودم و هیچ چیزی به جز زیبایی اش برایم مهم نبود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- واکنش ها به ارتحال آیت آلله هاشمی رفسنجانی، دشوارترین تصمیم باراک اوباما در دوران 8 ساله ریاست جمهوری و درخواست رئیس جمهوری افغانستان از طالبان برای جداکردن خود از تروریست ها از ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۸:۱۱    
خبرگزاری میزان- سفارت جمهوری اسلامی ایران در مکزیک به مناسبت ارتحال آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی دفتر یادبودی گشود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- کاپیتان تیم فوتبال رئال مادرید مهاجم این تیم را فردی خوشبین قلمداد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام مزارعی با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی یکی از راه های مقابله با ناامنی در همه ابعاد است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- سید حسن خمینی در اینستاگرام خود از آخرین لحظات مراسم تدفین آیت الله هاشمی نوشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- نخست وزیر ارمنستان در دیدار با سفیر ترکمنستان در این کشور از طرح انتقال گاز ترکمنستان به ارمنستان از طریق ایران استقبال کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- تمرین امروز (سه شنبه) تیم فوتبال استقلال زیر نظر کادر فنی این تیم برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان لیگ اسپانیا گفت: اعتراض مدافع میانی بارسلونا به داوری بازی تیمش و ویارئال، خطاب به من نبوده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- یک محقق و پژوهشگر طب سنتی گفت: لیمو عمانی موجود در غذا به عنوان جاذب قوی چربی محسوب می شود و مصرف مداوم آن چاق کننده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- شب گذشته برخی از رسانه ها از حضور سردار سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه در منزل آیت الله هاشمی رفسنجانی برای همدردی با خانواده وی خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز (سه شنبه) را پس از جلسه با سرپرست باشگاه در زمین چمن ورزشگاه شهید کاظمی برگزار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- مستند استاد روایتی از زندگی و فعالیت های شهید مسعود علیمحمدی از دانشمندان هسته ای کشورمان، سه شنبه 21 دی ماه از شبکه افق پخش می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- در حالی خبر می رسد وزارت صنعت،معدن و تجارت سایت ثبت سفارش را به روی واردکنندگان متفرقه خودرو بسته که این موضوع می تواند مقدمات کاهش عرضه خوودوهای خارجی را در بازار ایران فراهم آورده و ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- خانواده آیت الله هاشمی رفسنجانی از مردم ایران به خاطر حضور باشکوه در مراسم تشییع و بدرقه رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، تقدیر و تشکر کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- دعوت عربستان سعودی از ایران برای مذاکرات حج،دیدار مودی با نخست وزیر هلند و آزمایش موشک اتمی پاکستان از مهمترین عناوین خبری روزنامه های روز سه شنبه 21 دی در هند است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- عضو شورای عالی حل اختلاف و تنظیم روابط قوای سه گانه با بیان خدمات آیت الله هاشمی برای کشور مردم سالاری دینی را بزرگترین میراث او برشمرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- محققان دانشگاه مالت دریافتند، عصاره نوعی کاکتوس خاردار گلابی شکل و نوعی جلبک دریایی قهوه ای موسوم به دم طاووس ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- مولوی عبدالحمید با اشاره به فوت آیت الله هاشمی گفت: درگذشت او ضایعات جبران ناپذیری بر کشور وارد می کند مگر اینکه خدای تعالی جبران کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- با هنر با بیان اینکه ما همواره در انقلاب ریزش ها و رویش ها داشته ایم عدم وجود آیت الله هاشمی در ادامه مسیر انقلاب را صدمه ای عظیم برای آن خواند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- سرعت زیاد پژو پارس در زنجان یک کشته برجای گذاشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- هافبک تیم فوتبال رئال مادرید ضمن خوشحالی بابت حضور در مراسم بهترین های سال 2016 فیفا گفت: امیدوارم در سال جدید مصدومیتی نداشته باشم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۵:۵۵    
خبرگزاری میزان- خبرگزاری رویترز از وقوع دو انفجار جداگانه در نزدیکی ساختمان مجلس افغانستان در شهر کابل گزارش داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۵:۵۵    
خبرگزاری میزان- در یک پدیده نادر و منحصر به فرد بره ای در هیرمند سیستان و بلوچستان مشاهده شده است که دو دهان دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۵:۵۰    
خبرگزاری میزان- رئیس اداره روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران گفت: فردا چهار شنبه تمام مدارس شهر تهران دایر خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری میزان- ششمین نشست کمیسیون مشترک برجام با حضور ایران و گروه 5+1 و در سطح معاونان و مدیران سیاسی امروز در وین در حال برگزاری است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری میزان- ظهر امروز سه شنبه 21 دی مراسم تدفین پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی با حضور خیل عظیم دوستداران و علاقه مندان ایشان در حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۵:۴۰    
خبرگزاری میزان- سرداروحیدی با اشاره به خصوصیات اخلاقی و رفتاری آیت الله هاشمی حضور گسترده مردم در تشییع پیکر او را نشان از علاقمندی مردم به شخصیت های انقلابی برشمرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۵:۴۰    
خبرگزاری میزان- پدر حمیدرضا آصفی سخنگوی اسبق وزارت امور خارجه کشورمان درگذشت.