دوشنبه ۲۸ خردادساعت ۰۴:۱۳Jun 2018 18
 

خبرهای میزان 3 اردیبهشت 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 تیر 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 مهر 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 30 دی 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 1 اردیبهشت 1396 میزان 2 اردیبهشت 1396 میزان 3 اردیبهشت 1396 میزان 4 اردیبهشت 1396 میزان 5 اردیبهشت 1396 میزان 6 اردیبهشت 1396 میزان 7 اردیبهشت 1396 میزان 8 اردیبهشت 1396 میزان 9 اردیبهشت 1396 میزان 10 اردیبهشت 1396 میزان 11 اردیبهشت 1396 میزان 12 اردیبهشت 1396 میزان 13 اردیبهشت 1396 میزان 14 اردیبهشت 1396 میزان 15 اردیبهشت 1396 میزان 16 اردیبهشت 1396 میزان 17 اردیبهشت 1396 میزان 18 اردیبهشت 1396 میزان 19 اردیبهشت 1396 میزان 20 اردیبهشت 1396 میزان 21 اردیبهشت 1396 میزان 22 اردیبهشت 1396 میزان 23 اردیبهشت 1396 میزان 24 اردیبهشت 1396 میزان 25 اردیبهشت 1396 میزان 26 اردیبهشت 1396 میزان 27 اردیبهشت 1396 میزان 28 اردیبهشت 1396 میزان 29 اردیبهشت 1396 میزان 30 اردیبهشت 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- یک مقام مسئول در وزارت کشور افغانستان تایید کرد که برخی از مقامات دولتی سهم زیادی در قاچاق مواد مخدر و درآمدزایی از این طریق دارند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- پتریشیا گاسمان محقق ارشد دیده بان حقوق بشر در یادداشتی برای هافینگتن پست نوشت: دولت غنی در جلوگیری از شکنجه ناکام مانده ، چون آنهای که در این گونه جرایم دخیل اند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران از کشف 980 کارتن انواع لوازم ورزشی قاچاق به ارزش 150 میلیارد ریال و دستگیری یک قاچاقچی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- سلمان بن عبدالعزیز پادشاه عربستان اخیرا برخی از وزرا، مسئولان و سفیر ریاض در واشنگتن را عزل و نصب کرد همچنین فرمانی خالد بن عبدالله العرج وزیر خدمات شهری را از منصب خود برکنار کرد و ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- زن جوان آمریکایی پسر 9 ساله اش را به خاطر انجام ندادن تکالیف مدرسه اش با اتوی داغ سوزاند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۴:۳۵    
خبرگزاری میزان- رییس زندان شاهرود از آغاز عملیات احداث کارگاه های اشتغال و حرفه آموزی این زندان همزمان با ماه مبارک رجب المرجب و در ایام عید سعید مبعث حضرت رسول اکرم (ص) خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۴:۰۰    
خبرگزاری میزان- نجف نیا با اشاره به نبود دانش حقوقی حداقلی در بسیاری از مردم، بخش دیگری از مشکلات مردم و دستگاه قضایی را در این حوزه دانست
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۳:۴۵    
خبرگزاری میزان- اقلام زیادی از جمله لوازم جانبی و تعدادی گوشی تلفن و تلفن همراه در استان سمنان کشف و ضبط شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی مهران گفت: جوان 20 ساله ای از عشایر کوچ رو هنگام عبور از رودخانه "کنجانچم "شهرستان مهران غرق شد و جان باخت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۰۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- دانشمندان دریافتند دو نیمکره مغز عملکردهای مختلف زیادی دارد؛ به طور مثال نیمکره چپ مسئول صحبت و زبان و نیمکره راست احساسات و شناسایی چهره را کنترل می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- روبات انسان نمای 50 سانتیمتری با عنوان سورنا مینی در نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران رونمایی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- 27 رجب سالروز بعثت حضرت محمد(ص) از روزهای خوب و متبرکی است که اعمالی برای شب و روز آن ذکر شده تا امکان بهره مندی هرچه بهتر و بیشتر از این فرصت معنوی فراهم شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- شب و روز بیست و هفتم رجب ارزشمندترین شب و روز سال قرارگرفته است .
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- کرزی در واکنش به حمله اخیر به پایگاه ارتش در شمال افغانستان خطاب به طالبان گفت که دست از جنگ بردارید و با خشونت در افغانستان اهداف بیگانگان را دنبال نکنید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- سازمان حامی پناهجویان در آستانه دور جدید اخراج پناهجویان افغانستان از آلمان سامانه آنلاینی طراحی کرده تا مردم از طریق آن به وزیر کشور آلمان نامه نوشته و درخواست توقف اخراج مهاجرین را ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به اینکه بزرگترین چالش کشور، دغدغه مقام معظم رهبری و مردم، اشتغال بیکاران است، گفت: در موضوع بحران بیکاری در میان قوای کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران، از خرید تضمینی نزدیک به 150هزار تن گندم و کلزای کشاورزان داخلی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- دومین قسمت برنامه آینه جادو گزارشی از سومین دوره جشنواره ملی فیلم کوتاه سما ، دوشنبه 4 اردیبهشت ماه از شبکه افق پخش می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۵:۲۵    
خبرگزاری میزان- مدیر پایگاه ملی میراث فرهنگی شهر تاریخی بلقیس اسفراین از آغاز هشتمین فصل کاوش باستان شناختی در این شهر تاریخی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۴:۴۰    
خبرگزاری میزان- آماده کردن یک فنجان چای زحمت زیاد یا هنر خاصی نمی طلبد ولی رعایت برخی نکات ارزش غذایی یک فنجان چای را افزایش می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۴:۳۵    
خبرگزاری میزان- جدول ضبط و پخش برنامه های انتخاباتی هر یک از نامزدها از شبکه های مختلف سیما و رادیو در ایام تبلیغات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری مشخص شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۴:۲۰    
خبرگزاری میزان- میرزاده روز گذشته در جلسه فوق العاده هیئت امنای دانشگاه آزاد در اعتراض به تصمیم اعضای این هیئت اعلام می کند که "دیگر دانشگاه آزاد نمی روم و استعفاء هم نمی دهم."
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۴:۱۰    
خبرگزاری میزان- نامزد حزب راست افراطی فرانسه روز دوشنبه گفت که رقیب وی در انتخابات ریاست جمهوری برنامه ای برای مبارزه با تروریسم ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- رئیس شورای سراسری علمای افغانستان در مجلس گرامیداشت شهیدان لشگر 209 شاهین افغانستان که در مسجد کاخ ریاست جمهوری این کشور برگزار شد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- الهلال نیز همانند رقیب فردای خود توانست پیش از جدال بزرگ این هفته در لیگ قهرمانان، قهرمانی خود را قطعی کند تا اکنون شاهد جدال قهرمانان ایران و عربستان در مسقط باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- تهران در میان آلوده ترین شهرهای جهان از نظر ذرات معلق رتبه 414 را دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- تعداد زیادی از زندانیان در کالیفرنیای آمریکا در اعتراض به شرایط وخیم زندان و برخوردهای تحقیرآمیز و شکنجه دست به اعتصاب غذا زدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- روزنامه نوویه ایزوستیا در مطلبی با عنوان پس از همه پرسی، یک نفر در ترکیه تزار و پدر ملت شد، نوشت: رجب طیب اردوغان با نتیجه کسب شده از رای گیری ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- با تلاش امداد گران پیکر غرق شدگان رودخانه دز کشف شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- مدیر کمیته علمی و فرهنگی از برگزاری کارگاه های هم اندیشی و نشست های تخصصی با موضوع حفظ محیط زیست ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- سفیر سابق آمریکا در افغانستان اعلام کرد که پس از نهایی شدن مشاوره ها تا 15 ماه می رویکرد جدید آمریکا در افغانستان مشخص می شود بنابراین طالبان نیز تروریسم یا نقش سیاسی در آینده این ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- رسانه های غربی از افزایش جمعیت مسلمانان و کاهش جمعیت مسیحیان در کشورهای مختلف جهان ابراز نگرانی می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- همسر آیت الله رئیسی گفت که اصرار و پافشاری به ایشان زیاد بود و از طرف مردم هم شروع شد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- شیر برای سلامت بدن بسیار ضروری است اما نوشیدن شیر فاسد یا آلوده می تواند باعث بیماری های خطرناکی شود. روش های تشخیص شیر سالم در اینجا معرفی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس از مخالفت این کمیسیون با درخواست دولت برای عدم نظارت بر سفرهای خارجی مسئولان وزارت خارجه به منظور انجام وظایف اداری در نمایندگی های ایران در خارج از ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- با تصمیم اعضای هیئت مدیره باشگاه فولاد خوزستان، اعضای کادر فنی و بازیکنان این تیم جریمه مالی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- سیاوش پور با اشاره به حساسیت بالای دستگاه قضایی در به سرانجام رساندن سریع پرونده های جرائم خاص گفت: در این باره خواستار هماهنگی و همکاری بیشتر سایر سازمانهای مرتبط هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- چهارمین روز از سی و چهارمین مسابقات قرآن کریم با قرائت قاریان نوجوان کشورمان و همچنین افتتاحیه مسابقان بانوان در مصلی امام خمینی(ره) برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- بازیگر فیلم رفتن سینمای افغانستان را با وجود فیلمسازان خوبی مثل استاد برمک و برادران محمودی رو به پیشرفت می داند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- دادستان عنبرآباد از انهدام یک باند حرفه ای که به سرقت های مسلحانه در شهرستان های عنبرآباد وجیرفت اقدام می کرد خبر داد و گفت: با برهم زنندگان نظم وامنیت عمومی به شدت برخورد خواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- نیروهای مردمی و نظامی عراقی مستقر در موصل و غرب موصل، با در نظر گرفتن تدابیر پیشگیرانه و مجهز کردن دهها آمبولانس ویژه، آمادگی های لازم را اتخاذ کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- نیروی هوایی اسرائیل مواضع نظامی ارتش سوریه را هدف قرار داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- بسیاری از اردوگاه های مهاجران مثل اردوگاه کار اجباری نازی ها هستند؛ چرا که تعداد بسیار زیادی از مردم در آنجا نگهداری می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- روز گذشته نیز پیشروی مزدوران سعودی در شمال شهر المخاء در پی عملیات نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن به شکست انجامید. در این عملیات شماری از مزدوران دولت ریاض کشته و زخمی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال المپیاکوس چهل وچهارمین قهرمانی اش در بالاترین سطح فوتبال باشگاهی یونان را با در اختیار داشتن مهاجم ایرانی خود جشن گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۳:۵۵    
خبرگزاری میزان- نتایج اولیه شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری فرانسه نشان می دهند که امانوئل ماکرون و مارین لوپن به دور دوم انتخابات ریاست جمهوری این کشور راه یافتند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۳:۵۵    
خبرگزاری میزان- افرادی که به مناطق استوایی سفر می کنند، افرادی که به ارتفاعات می روند و افرادی که در تابستان سفر می کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۳:۴۵    
خبرگزاری میزان- اگر پاستاهایی که می پزید خوب و خوشمزه از آب در نمی آید این مطلب برای شماست .
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۳:۴۵    
خبرگزاری میزان- انتخابات بدون پوستر پویشی مردمی است که به منظور یادآوری مسئولیت اجتماعی در حوزه محیط زیست به کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر راه اندازی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- قاره اروپا همچون همیشه امشب نیز شاهد برگزاری بازی های حساسی در نقاط مختلف بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۳:۲۵    
خبرگزاری میزان- مراسم قرعه کشی مناظره ها و برنامه های انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- در این مطلب قصد داریم طرز تهیه خوراک گل گلم و خامه را به شما آموزش دهیم .
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- زیدان و انریکه ترکیب 11 نفره مورد نظره خود برای دیدار رئال مادرید و بارسلونا اعلام کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- مدیر دفتر بهبود تغذیه وزارت بهداشت گفت:یکی از مهمترین عوامل خطر بیماری های غیرواگیر تغذیه نامناسب و مصرف زیاد قند، نمک و چربی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- براساس گزارش مجله آلمانی اشپیگل در پی آغاز بحران مهاجرت در آغاز سال 2015، احتمالا چندین هزار نفر از اعضای طالبان از افغانستان به آلمان آمدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- شاه عربستان شنبه شب در اقدامی غیرمنتظره سفیر این کشور را در آمریکا تغییر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- میگرن چشمی از خانواده سردردهای میگرنی محسوب می شود به طوری که عملکرد مغز و اعصاب را تحت تاثیر قرار داده و دید افراد را کاهش می دهد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- همه در طول عمر خود گهگاهی دچار پادرد می شوند، اما وجود علائم دائمی ممکن است نشانه آرتروز پا باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- ستاره پرتغالی تیم فوتبال والنسیا این روزها بعد از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیتش دوباره به ترکیب خفاش ها بازگشته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- دارنده چک در صورت عدم پرداخت وجه چک می تواند علیه صادرکننده شکایت کیفری به جرم صدور چک پرداخت نشدنی کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- محققان دانشگاه صنعتی کارلسروهه آلمان موفق شدند باکیفیت ترین شیشه تولید شده با چاپگرهای سه بعدی را بسازند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- دوران بلوغ برای شما و فرزندتان می تواند دوران سختی باشد. فرزند نوجوان تان به غیر از اینکه از نظر جسمی تغییر و تحولاتی پیدا می کند، رشد چشمگیری در تکامل روانی- اجتماعی نیز دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه رئیس جمهور مسئولیت خود در شوراهای عالی را به وزرا تفیض می کند که این مناسب نیست گفت: هیچ وقت از اعتماد به جوانان ضرر نکرده ام.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- مارگارت رابی بازیگر فیلم هایی همچون "تمرکز" و "جوخه انتحار" در فیلم "ملکه اول اسکاتلند" به ایفای نقش خواهد پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- سرکه از جمله مواد خوراکی است که بیشترین کاربرد را در تهیه انواع ترشی ها دارد ، اما غیر از آن از این ماده می توان استفاده های دیگری هم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- عوامل استرس زا همیشه در زندگی ما وجود دارند. برای اینکه کارایی بیشتری داشته باشیم می بایست افراد خطرناک و استرس زا را از زندگی خود دور کنیم ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- در این مطلب قصد داریم طرز پخت کیک کاکائو را به شما آموزش دهیم .
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- مخاطبان گرامی خبرگزاری میزان برای اطلاع از اخبار و گزارش های روز و ویژه در حوزه سیاست می توانند هر روزه در قالب یک بسته خبری چکیده اخبار و گزارش های گروه سیاسی خبرگزاری میزان را ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- وب سایت دیلی میل با انتشار تصاویری هوایی مدعی شده است که کیم جونگ اون رهبر کره شمالی مکان تفریحی کاملا خصوصی و مجهز دارد که محل اصلی تفریح و دیدارهای رسمی او با شخصیت های جهان است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- شاید لازم باشد برای رسیدن به موفقیت پرش با مانع انجام دهید. نمی توانید به خاطر وجود موانع بی خیال اهداف تان شوید ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- می گویند اگر کرفس تازه را در برنامه غذایی روزانه تان بگنجانید چاقی و اضافه وزن دست از سرتان بر می دارد. عده ای هم بر این باورند کرفس پایین آورنده اوره خون است و از تورم بدن می کاهد
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- محققان سنگاپوری موفق شدند با استفاده از لامپ ال ای دی و الکترود چشایی لیموناد مجازی تولید کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- کارآفرینی از بسیاری جهات رسیدن به استقلال است. شما رئیسی نخواهید داشت. هیچ ناظر و همکاری روی برنامه ی کاری و موفقیت هایتان نظارت نخواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- محققان کانادایی کشف کرده اند که در افراد مبتلا به بیماری ام اس یا اسکلروز چندگانه (Multiple sclerosis) علائم یا موارد هشدارآمیزی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- در فصل بهار و به خصوص طی دو ماه اردیبهشت و خرداد، رواج آبله مرغان به خصوص در میان کودکان شدت می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- خودروهای برند جنسیس همواره الهام بخش تجمل گرایی است. این خودروساز کره ای با کانسپت جدید خودروی شاسی بلند خود پا به نمایشگاه خودرو نیویورک 2017 گذاشته است. با زومیت همراه باشید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- محفل انس با قرآن نیروی زمینی ارتش عصر امروز در امامزاده صالح تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- ستاره و مدافع کناری باشگاه پاری سن ژرمن این روزها در فهرست خرید تیم های بزرگی قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- جذب مشتری مناسب به وب سایت از مهم ترین مراحل اجرای یک سرویس آنلاین است. با رعایت برخی نکات می توان با کمترین هزینه این کار را انجام داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- رعایت تمیزی و نظافت درخصوص وسایل شخصی از جمله ماشین و حیاط منزل یکی از کارهایی است که وقت و هزینه زیادی می گیرد به همین علت استفاده از دستگاه کارواش خانگی می تواند یکی از بهترین گزینه ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- اضطراب اجتماعی ممکن است باعث از دست رفتن موقعیتهای اجتماعی فرد گردد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- افسردگی منشا بسیاری دارد که گیاهان دارویی می تواند در پیشگیری از این بیماری موثر باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- بخش عمده باهوش بودن این است که بدانید سختکوشی ارزش پایین تری از کار هوشمند دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- با پایان همکاری افخمی با برنامه "هفت"، شبکه 3 سیما هنوز نام مجری جدید این برنامه را اعلام نکرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- اگر شما هم دوست دارید روزی کسب و کار خودتان را راه بیندازید، یا اگر کسب و کار خودتان را راه انداخته اید و به دنبال یافتن رازهایی هستید که موفقیت تان را تسهیل کند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی طی حکمی، دکتر علی محمد نوریان را به سرپرستی دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- در این مطلب قصد داریم طرز تهیه دسر شیشه های رنگی را به شما آموزش دهیم .
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- رئیس دارالانشای کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان می گوید که قرار است، انتخابات پارلمانی و شوراهای شهرستان ها در سال جاری برگزار شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- اگر دچار مشکلات نفخ معده و روده هستند، در این گزارش با ما همراه باشید تا از نسخه های درمانی ساده و در دسترس استفاده کنید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- دانشمندان در آزمایشگاه علم مواد و فناوری فدرال سوئیس(EMPA) در حال توسعه یک مدل ژلاتینی هستند که ویژگی های پوست انسان را با تقلید از نحوه جذب آب شبیه سازی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- سن 24 سالگی، سنی است که شما باید بیش از همیشه به خود اهمیت دهید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- شرکت اپل "استیون کیتینگ"، دانشجوی دکترا از موسسه فناوری ماساچوست(MIT) را که یک پرینت سه بعدی از تومور مغز خود ایجاد کرده بود، استخدام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- اجرای سه شب نخست نمایش "آشویتس زنان" در شهر رشت با استقبال چشمگیر مردم و اهالی هنر این شهر روبرو شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- زمان دقیق پخش مناظره های زنده کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری مشخص و اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- در این مطلب قصد داریم طرز همبرگری پر از سبزیجات را به شما آموزش دهیم .
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- وقتی از شما انتقاد می کنند بلافاصله از کوره در نروید، شاید این انتقادات به این دلیل باشند که شما پیشرفت کنید ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- مطابق ماده 656 قانون مدنی وکالت عقدی است که به موجب آن یکی از طرفین طرف دیگر را برای انجام امری نایب خود می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال چلسی موفق شد در مرحله نیمه نهایی جام حذفی انگلیس مقابل تاتنهام به برتری دست پیدا کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- بیشتر افراد موفق برای رسیدن به موفقیت عادت های مناسبی داشته اند.