چهارشنبه ۰۲ خردادساعت ۱۵:۲۸May 2018 23
 

خبرهای میزان 11 اردیبهشت 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 تیر 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 مهر 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 30 دی 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 1 اردیبهشت 1396 میزان 2 اردیبهشت 1396 میزان 3 اردیبهشت 1396 میزان 4 اردیبهشت 1396 میزان 5 اردیبهشت 1396 میزان 6 اردیبهشت 1396 میزان 7 اردیبهشت 1396 میزان 8 اردیبهشت 1396 میزان 9 اردیبهشت 1396 میزان 10 اردیبهشت 1396 میزان 11 اردیبهشت 1396 میزان 12 اردیبهشت 1396 میزان 13 اردیبهشت 1396 میزان 14 اردیبهشت 1396 میزان 15 اردیبهشت 1396 میزان 16 اردیبهشت 1396 میزان 17 اردیبهشت 1396 میزان 18 اردیبهشت 1396 میزان 19 اردیبهشت 1396 میزان 20 اردیبهشت 1396 میزان 21 اردیبهشت 1396 میزان 22 اردیبهشت 1396 میزان 23 اردیبهشت 1396 میزان 24 اردیبهشت 1396 میزان 25 اردیبهشت 1396 میزان 26 اردیبهشت 1396 میزان 27 اردیبهشت 1396 میزان 28 اردیبهشت 1396 میزان 29 اردیبهشت 1396 میزان 30 اردیبهشت 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- روزنامه دیلی تلگراف روز دوشنبه در گزارشی عنوان کرد وزارت دفاع انگلیس ممکن است در چارچوب طرح ناتو، نیروهای بیشتری را به افغانستان اعزام کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- گروه بین المللی بحران در گزارشی اعلام کرد که آمریکا کمک های نظامی به پاکستان را به آوردن طالبان به میز مذاکره مشروط کند و دولت اسلام آباد نیز درباره حمایت از شورای کویته و شبکه حقانی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- بسیاری از ما می دانیم که نوشیدن آب کافی برای سلامت کلی بدنمان چقدر ضروری است. از کمک به عملکرد مناسب بدن گرفته تا تنظیم حرارت، هضم غذا و سالم نگه داشتن کلی ذهن ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- یکی از مسمومیت های خانگی، می تواند در اثر خوردن شوینده ها یا استنشاق گاز متصاعد شده از آنها باشد که معمولا استنشاق گاز، در خانم های خانه دار بیشتر دیده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- سفارت آمریکا در کابل با انتشار بیانیه ای از عملی شدن توافق میان حکومت افغانستان و حزب اسلامی حکمتیار استقبال کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل گفت: تلاش های ضد حقوق بشری صهیونیست ها برای شکستن اعتصاب غذای فلسطینیان محکوم است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۵:۰۵    
خبرگزاری میزان- اردوغان در دیدار با مودی اعلام کرد که کشورش حاضر است برای حل مسئله کشمیر بین هند و پاکستان میانجیگری کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۵:۰۰    
خبرگزاری میزان- محبی گفت: پرونده قتلی که از سال 1390 مفتوح و مورد پیگیری قرار گرفته بود، پس از صدور رأی و با تلاش های انجام شده از سوی اعضای شورای حل اختلاف، با رضایت اولیای دم منجر به سازش شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- جدیدترین کتاب های مجید ناظم پور، پژوهشگر و نوازنده عود 16 اردیبهشت ماه ساعت 18 در دانشگاه هنر رونمایی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- زنان در عربستان نه حق رانندگی دارند، نه می توانند به قبرستان بروند، نه حق پرو لباس دارند، نه می توانند بدون یک مرد از خانه خارج شوند، اما این کشور عضو جدید کمیسیون مقام زن شده است!
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- رییس اتحادیه پوشاک از امکان صدور مجوز فعالیت برای صاحبان 30 برند معروف پوشاک در کشور خبر داد و گفت: جلوی مدسازی های غربی در تولید پوشاک گرفته خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- ایرادگیری و سیاست های ضدبرجامی دونالد ترامپ و دولت وی، انتقام گیری از رئیس جمهوری سابق آمریکا است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- جاذبه های استانی در غرب ایران زمین مملو از افسانه ها و قصه های چون دریاچه ای است که با یک نفرین به وجود آمده است، تا قرآنی که هرگز گم نمی شود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- سازمان هواشناسی پیرامون وقوع سیل در برخی از استان های کشور هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- طرح خط آهن ایران، افغانستان، تاجیکستان، قرقیزستان و چین برای ایجاد خطی ترانزیتی از چین تا ایران در حالی در شرف پیگیری و انجام است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- قاضی خدابخشی از کشف 391 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در یک دستگاه کامیون خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- وزیر آموزش و پرورش به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم در اردیبهشت سال 96 پیامی صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- زندگی پس از 30 سالگی باید با رژیم غذایی خاص خود همراه باشد و در نتیجه بهتر است که در میانسالی برخی غذاهای نامطلوب را از رژیم غذایی خود حذف کنید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- روابط عمومی سازمان غذا و دارو، اسامی تعدادی از فرآورده های غذایی را که فاقد مجوز بهداشتی بوده یا اقدام به جعل مستندات کرده اند، اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۹:۰۰    
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در شهرآفتاب تا دقایقی دیگر با حضور مسئولان و اهالی فرهنگ افتتاح می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- سیصد تن از تفنگداران دریایی آمریکا به ولایت هلمند در افغانستان بازگشتند تا تحت برنامه آموزشی ناتو به تعلیم سربازهای این کشور بپردازند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- خبرنگار خبرگزاری فرانسه در استانبول اعلام کرد پلیس محلی از بازداشت 165 نفر از جمله 135 نفر که به علت تظاهرات غیر قانونی بازداشت شده اند، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- سئول و واشنگتن در ژوئن سال گذشته بر سر استقرار سامانه تاد به توافق رسیدند و هدف از آن را حفاظت از کرۀ جنوبی مقابل آنچه تهدید موشکی کرۀ شمالی خوانده شد، عنوان کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- براساس این گزارش همچنین "در سند سیاسی جدید که امروز از سوی جنبش حماس امروز اعلام شد، درخواست صریح برای نابودی "اسرائیل" حذف شده است".
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: جامعه اسلامی در سایه حاکمیت اسلام و تحت رهبری ولایت فقیه و با حضور ملتی ایثارگر در همه عرصه ها ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۳:۵۵    
خبرگزاری میزان- محموله ای که قرار بود دیروز از پایگاه فضایی فلوریدا توسط اسپیس ایکس به فضا فرستاده شود، امروز با موفقیت پرتاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- جنبش حماس مانیفست سیاسی جدید خود را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- در این مطلب قصد داریم طرز تهیه ته چین گوجه و بادمجان را به شما آموزش دهیم .
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان این که همکاری، هم فکری و تعامل می تواند بسیار مؤثر باشد گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- عتیق الله نصرت گفت: چابهار گزینه خوبی برای جایگزینی با بندر کراچی است و ایران از لحاظ شریک تجارتی افغانستان، جایگاه اول را در بین شرکای تجارتی افغانستان دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۳:۲۵    
خبرگزاری میزان- بستنی سنتی با طعم بسیار خوشمزه ی خود همه را تحت تاثیر خود قرار می دهد اما میکروب هایی در بستنی سنتی وجود دارد که امکان دارد شما را بیماری کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری گفت: بخش قابل توجهی از مردم ما جزو عزیزان کم درآمد محسوب می شوند و یک بخش هم در فقر مطلق به سر می برند که جمع این افراد بیش از 25 میلیون نفر ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- در یک برنامه غذایی مناسب، تمام گروه های غذایی وجود دارد؛ از نان و غلات سبوس دار گرفته تا میوه و سبزی های تازه ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه قاچاق به معنای خشکاندن ریشه اشتغال است، گفت: اگر درجایی نیاز به کمک به سرمایه گذاری وجود دارد، نباید دریغ کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- 17 روز تا انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم مهلت بافی است و رقابت انتخاباتی 6 کاندیدای این جشن سیاسی به گرم ترین بخش های خود رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- در این مطلب قصد داریم طرز تهیه دسر ریواس را به شما آموزش دهیم .
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- شرکت اتومبیل سازی آلمانی پورشه ، برای به رخ کشیدن قدرت مدل شاسی بلند خود (کاین 2016) در یک حرکت تبلیغاتی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۲:۵۵    
خبرگزاری میزان- حسن روحانی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم گفت: حرکت رییس جمهور باید بر مبنای خرد جمعی و خواست مردم باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۲:۵۰    
خبرگزاری میزان- در این مطلب قصد داریم طرز تهیه بستنی یخی را به شما آموزش دهیم .
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- آیا می دانستید برخی سردردها باعث پارگی شدید در سرخ رگ های مغزی و منجر به مرگ در افراد می شوند؟می خواهیم شما را با انواع سردردهای خطرناک آشنا کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- 25 دختر و پسر جوان که در یک پیتزا فروشی در حال رقص و پایکوبی بودند توسط ماموران پلیس دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- چین از نخستین ربات غول پیکر جنگنده خود رونمایی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور افغانستان در دیدار با هیئت بلندپایه پاکستانی اعلام کرد که با افزایش دیدارهای مقامات دو کشور و انجام تعهدات پاکستان امیدوار است که فضای بی اعتمادی میان کابل-اسلام آباد پایان ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- رسانه های خبری چین گزارش دادند که نیروی هوایی این کشور بزرگترین هواپیمای آبی-خاکی جهان را به پرواز در آورده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- منابع امنیتی عراق از کشته شدن 2 عامل انتحاری در جنوب شهر تکریت خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- امروزه بیشتر مواد غذایی به صورت صنعتی تولید می شود. تخم مرغ ها هم از این قاعده مستثنی نیستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- بهتر است نسبت به مصرف شیر با شیشه توسط فرزندتان مراقبت بیشتری به خرج دهید چون می تواند مانع مکیدن شیر از سینه مادرش شود و تمایل بیشتری به مکیدن شیشه و پستانک پیدا کندو این امر باعث ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- اضافه کردن ادویه و سبزی های معطر به رژیم غذایی می تواند برای سلامت شما مفید باشد و همچنین به حفظ وزن طبیعی کمک کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- کاهه گفت: با دستور قضایی و اقدام سریع 45 زن و مرد در یک پارتی شبانه در کارگاه تولید مبل در حاشیه شهر قم دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- مراسم بزرگداشت 45 سالگی فیلم سینمایی "پدر خوانده" با حضور کارگردان، بازیگران و سایر عوامل این فیلم برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- محققان دانشگاه هاروارد در بررسی های خود به این نتیجه رسیدند که سلول های بنیادی ممکن است سبب ایجاد سرطان شوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی نیروهای سوریه دموکراتیک از آزاد سازی کامل شهر الطبقه از لوث داعش خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- در این مطلب قصد داریم طرز تهیه دلمه خیار را به شما آموزش دهیم .
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- فوق تخصص بیماری های ریوی، آسم و آلرژی گفت: حساسیت های فصلی از شایع ترین بیماری های این روزهاست که تحت تأثیر عواملی، چون گرده افشانی گل ها ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- چین با موفقیت توانست هواپیمای آبی خاکی عظیم خود موسوم به AG600 را آزمایش کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- تصاویری هولناک از تصادف مینی بوس و برخورد آن به جدول و دیواره تپه ای کنار جاده در جنوب غرب چین را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- اواخر مرداد سال 94، با حضور رئیس جمهور و وزیر دفاع کشورمان، از موشک فاتح 313 که از خانواده موشک های بالستیک کوتاه برد محسوب می شود رونمایی و بعد از چند مدت به صورت موفقیت آمیز آزمایش ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- در این مطلب قصد داریم طرز تهیه خورش سیب را به شما آموزش دهیم .
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- کاپیتان تیم ملی بوکس ایران با پیروزی مقابل مشتزن اردنی به جمع هشت نفر برتر وزن 91 کیلوگرم راه یافت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- پایگاه خبری میرور در گزارشی ضمن تحلیل اقدامات دونالد ترامپ در صد روز نخست ریاست جمهوری، تعدادی از بیانیه هایی که به اشتباه از سوی ترامپ صادر شده اند اشاره کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت معتقد است تیمش فصل آینده قطب جدیدی در لیگ برتر فوتبال خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- شرکت تیونینگ تک آرت از جدیدترین پروژه ی خود روی شاسی بلند پورشه کاین به نام کاین مگنوم اسپرت رونمایی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- در یک ویدئوی تماشایی، فولکس واگن نسل جدید نسخه ی R از خودروی گلف، با توانایی های فنی جدید را معرفی کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل باشگاه استقلال خبر داد مجتبی جباری در لیست منصوریان نیست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- اگر قصد خرید ریسه LED نواری 5 متری و کنترلر 44 دکمه به همراه آداپتور دارید باید به میزان 68 هزار تومان هزینه کنید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- نسل جدید فورد موستانگ از سال 2015 توانسته است به فروش نزدیک به 400 هزار دستگاه دست پیدا کند که به این ترتیب، تبدیل به پرفروش ترین خودروی اسپرت جهان شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- تیم بسکتبال شیمیدر تهران در بازی سوم پلی آف لیگ برتر بر شهرداری اراک غلبه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- حدود 300 نفر از اتباع انگلیس در صفوف داعش در سوریه و عراق می جنگند و بیشتر آن ها نیز مسئول بخش رسانه ای و تبلیغات داعش هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- اژدر پیشرفته والفجر با ویژگی های هوشمندی، قابلیت ضد فریب، سرعت زیاد و سرجنگی با قدرت انفجاری و تخریب بسیار بالا قادر است با غافلگیری ظرف چند ثانیه اهداف و شناورهای بزرگ دریایی را بطور ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- پس از مصرف نوشابه های انرژی زا فشار خون افزایش و تغییرات زیادی در سیستم گردش خون ایجاد می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم والیبال امید اظهار داشت هدف اصلی تیمش قهرمانی در مسابقات والیبال امیدهای آسیا است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- سلامتی فرزندان بیش از هر چیز برای پدر و مادرها اهمیت دارد. آنها حاضر هستند هر تلاشی انجام بدهند که فرزندشان از همه لحاظ تندرست و سلامت باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- برای مراقبت از نوزادان باید 32 نکته مهم را رعایت کنیم که ما در اینجا به شما آنها را یادآوری می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- حضور قلب آن بزرگمرد، به گونه ای بود که حتّی شیطان به صورت مار افعی در روبروی او ظاهر شد، تا او را از توجّه به خدا بازدارد، ولی نتوانست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- اختلال عدم توجه و فعالیت بیش از حد یا همان ADHD، اختلال مزمنی است که میلیون ها نفر از کودکان را تحت تاثیر قرار داده و در نهایت اغلب به بیش فعالی بزرگسالی منجر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- تیم والیبال امید ایران با شکست پاکستان کارش را در مسابقات والیبال امیدهای آسیا استارت زد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- در هفته پایانی لیگی دسته اول، پارس جنوبی برابر میهمانش، بادران تن به شکست داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران، عدم تمرکز و توجه کودکان و نوجوان در یادگیری دروس، اختلالات قامتی نظیر قوز کردن ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- امیر جعفری بازیگری است که سابقه همکاری با بهترین کارگردان های ایران را در آثاری همچون "زیر هشت" و "شهرزاد 2 " در کارنامه خود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- آیا تا به حال شده است خواهر و برادری را ببینید که با هم دعوا نکنند؟ به ندرت اتفاق می افتد که خواهر و برادری با هم دعوا نکرده باشند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- شرکت آمازون با به روزکردن بلندگوهای هوشمند خود کاری کرده که آنها رفتارهایی بسیار مشابه با انسان داشته باشند و بتوانند از خود واکنش های عاطفی نشان دهند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- بهار از آن فصل هایی است که نه می شود لباس خنک پوشید و نه می توان از لباس های گرم دل کند. باد و باران های بهاری سردرگمی عجیبی در پوشش ما به وجود آورده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- 2 نفر کشته و 17 نفر در واژگونی مینی بوس توریست های آلمانی در محور سعادت شهر به شیراز مجروح شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- ترامپ، هیلاری کلینتون را به داشتن ارتباط پنهانی با مسکو متهم کرد، حدود 300 انگلیسی در صفوف داعش در سوریه و عراق می جنگند و آمریکا مرزهای شمالی سوریه را تحت کنترل می گیرد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- جشن میلاد علمدار کربلا حضرت اباالفضل (ع) با حضور عاشقان و دلباختگان آن حضرت در دادگستری کل استان هرمزگان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- همواره دعاهایی وجود دارند که خواندن آن ها برای حفظ سلامتی و یا کسب سلامتی برای افرادی که بیمار شده اند، توصیه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- مهم نیست چه اتفاقی می افتد. هر مخالفت یا مقاومت کوچکی در برابر خواسته هایش می تواند اشک هایش را سرازیر کند و فرشته کوچک شما را به دیوی که جز جیغ زدن کاری ندارد، تبدیل کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- اصولا وظیفه کار و تامین معاش زندگی بر عهده مرد است، این موضوع نه تنها در قانون که قبل از آن در شرع هم مورد تاکید قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- این حالت نیز از مشکلاتی است که دامنگیر والدین و مربیان کودک است و زمینه را برای بسیاری از سقوط ها و عدم موفقیت ها فراهم می سازد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- 2 نفر کشته و 19 نفر در واژگونی مینی بوس توریست های آلمانی در محور سعادت شهر به شیراز مجروح شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- معاون سرکرده گروه انشعابی طالبان در افغانستان ضمن اعلام مخالفت با حزب اسلامی اعلام کرد پیوستن حکمتیار به روند صلح این کشور برنامه طراحی شده دولت پاکستان است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- جشن بیست و هفت رجب سالروز مبعث پیام آور صلح و عدالت حضرت محمد مصطفی (صلی الله علیه و آله و سلم) با حضور حجت الاسلام والمسلمین اکبری، رئیس کل دادگستری استان هرمزگان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- کودک در کار زبان آموزی با تکالیف سنگینی روبرو است. کودک باید بر تمام سطوح زبان تسلط یابد. به این معنی که نه تنها باید اصوات گفتار را فرا گیرد، بلکه باید یاد بگیرد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- تیم سرخپوشان شهر رشت با شکست نساجی مازندران به لیگ برتر صعود کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- یک متخصص کودکان اظهار کرد: کم خونی ناشی از کمبود آهن امروزه مشکل جدی سلامت عمومی در جهان و ایران ست که عدم رسیدگی و درمان آن عوارضی را به دنبال خواهد داشت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- کودکانی که شب ها کمتر از 8 ساعت می خوابند، قند خون بالاتری دارند که ممکن است پیش زمینه ابتلا به بیماری دیابت (مرض قند) باشد.