چهارشنبه ۰۲ خردادساعت ۱۵:۲۵May 2018 23
 

خبرهای میزان 14 اردیبهشت 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 تیر 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 مهر 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 30 دی 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 1 اردیبهشت 1396 میزان 2 اردیبهشت 1396 میزان 3 اردیبهشت 1396 میزان 4 اردیبهشت 1396 میزان 5 اردیبهشت 1396 میزان 6 اردیبهشت 1396 میزان 7 اردیبهشت 1396 میزان 8 اردیبهشت 1396 میزان 9 اردیبهشت 1396 میزان 10 اردیبهشت 1396 میزان 11 اردیبهشت 1396 میزان 12 اردیبهشت 1396 میزان 13 اردیبهشت 1396 میزان 14 اردیبهشت 1396 میزان 15 اردیبهشت 1396 میزان 16 اردیبهشت 1396 میزان 17 اردیبهشت 1396 میزان 18 اردیبهشت 1396 میزان 19 اردیبهشت 1396 میزان 20 اردیبهشت 1396 میزان 21 اردیبهشت 1396 میزان 22 اردیبهشت 1396 میزان 23 اردیبهشت 1396 میزان 24 اردیبهشت 1396 میزان 25 اردیبهشت 1396 میزان 26 اردیبهشت 1396 میزان 27 اردیبهشت 1396 میزان 28 اردیبهشت 1396 میزان 29 اردیبهشت 1396 میزان 30 اردیبهشت 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- وزارت خارچه چین اعلام کرد: پکن و اسلام آباد قصد دارند همکاری های خود در زمینه مبارزه با تروریسم و حمایت از امنیت منطقه ای را تقویت کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۲۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- دبیر کل ناتو از حضور بلندمدت این سازمان در افغانستان به بهانه مبارزه با تروریسم خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهوری افغانستان در مراسم استقبال از رهبر حزب اسلامی این کشور، بار دیگر طالبان را به صلح دعوت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- طالبان با اشاره به برنامه هایش برای تشدید عملیات علیه نیروهای امنیتی افغانستان اعلام کرد که عملیات بهاری خود را یکشنبه آغاز خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و 291 کیلوگرم انواع مواد مخدر و هلاکت یک سوداگر مرگ در دو عملیات جداگانه در مرزهای سراوان وسیرکان خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- برخی از معادن در دنیا به خاطر نوع بهره برداری و رعایت نکردن شرایط ایمنی به مکان هایی بسیارمرگبار و ترسناک برای معدنکاران تبدیل شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۰:۱۵    
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- انصاری گفت: هرگونه استفاده از اموال و امکانات دستگاه عمومی و دولتی در له یا علیه کاندیداها تخلف بوده و با متخلفان برخورد می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- مدیر اتاق بازرگانی مشترک با روسیه در پاکستان اعلام کرد: اسلام آباد سعی کند روابط تجاری- اقتصادی با مسکو را به سطح چین برساند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- یک موسسه ی کوچک بریتانیایی به تازگی فهمیده که برنامه ی سیستم ناوبری بیشتر از پیام دادن باعث حواس پرتی راننده ها می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- آپنه خواب، اختلالی شایع است که 1.5 میلیون انگلیسی با آن دست به گریبانند. این عارضه موجب شل شدن بافت گلو می شود و در نتیجه، تنفس فرد را مختل و موجب خرناس می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۸:۳۹    
خبرگزاری میزان- محدود کردن بیش از اندازه کالری های دریافتی تقریبا همیشه نتیجه معکوس به همراه دارد. این به دلیل آن است که بدن انسان برای سوزاندن کالری به کالری نیاز دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۴:۳۰    
خبرگزاری میزان- رومیانی گفت: هدف دستگاه قضایی برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور با مشارکت حداکثری در یک فضای امن است و در این خصوص قانون شاخص است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم با اشاره به مسمومیت دانشجویان شیرازی گفت: مشکلی در تغذیه دانشجویان وجود نداشته و علائم نشان می دهد احتمال زیاد این بیماری ناشی از ویروس است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- هشتادمین شماره خط حزب الله با روایت ویژه ای از جلسه درس خارج این هفته رهبر انقلاب؛ درباره شکر نعمت و کفران نعمت منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس راه ایلام از انسداد شدن محور ایلام - مهران از ساعت 16 تا 18 عصر روز یکشنبه 17 اردیبهشت ماه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۰۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- ساخت این سفر در چارچوب تشریح مواضع و سیاست های مندرج در سند سیاسی جدید حماس برای برخی دولت های عربی صورت می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۰۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره وضعیت نامناسب معادن زغال سنگ در کشور گفت: شرایط بد معادن در کشور کارگران معدن را به مرگ تدریجی دچار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۰۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- وی افزود: کانون تلاش های ما بر این است که چگونه می توان شرایطی را برای شروع موفقیت آمیز گفتگوها ایجاد کرد زیرا این هدف نهایی ما و دوستانمان در جامعه جهانی است که در نهایت طرف ها ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۰۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- نماینده ایران در این نامه با اشاره به سخنان خصمانه وزیر دفاع عربستان علیه ایران و اظهار کشاندن نبرد به داخل مرزهای ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- هیئت اعزامی مجلس شورای اسلامی حدود ساعت 20 امشب وارد آزادشهر شد و تا لحظه تنظیم این خبر برای بررسی علل وقوع حادثه معدن آزادشهر در محل حادثه حضور داشت و در جریان روند امدادرسانی قرار ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- ترفند پیچیده برای کلاهبرداری تلفنی وجود دارد و افرادی هستند که با وجود توصیه های مکرر پلیس، هنوز فریب کلاهبرداران را می خورند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- ضریب جینی شاخصی اقتصادی برای محاسبهٔ توزیع ثروت در میان مردم است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- هافبک تیم فوتبال سپاهان گفت: زمانی که کرانچار به سپاهان آمد، شوک خوبی به تیم ما وارد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: پستی که بازی می کنم طبق گفته منصوریان است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- انیمیشن سینمایی "نینجالگو" به کارگردانی "چارلی بین" 22 سپتامبر 2017 اکران بین المللی خود را از امریکای شمالی آغاز خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- اگر نمی دانید چگونه در اینستاگرام قرار دهید، این مطلب را مطالعه کنید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: با خسرو حیدری دادادش هستم نه باجناق و رابطه مان خراب شدنی نیست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- اگر می خواهید از مهارت خود در ویندوز استفاده کنید و آن را به رخ بقیه بکشید، و بخواهید بدون نیاز به نرم افزار فرمت گروهی از فایل ها را تغییر دهید می توانید از این ترفند منحصر به فرد در ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- تعطیلات برای بسیاری از افراد سرشار از لذت و شادی است، اما برخی افراد در چنین روزهایی احساس غمگینی و افسردگی می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- نماینده کشورمان در مسابقات تنیس روی میز تور جهانی کرواسی به جمع 16 بازیکن برتر صعود کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان گفت: من دقیقه 90 در حال مُردن بودم و نفسم بنده آمده بود و بالا نمی آمد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- متخصص مغز و اعصاب گفت: بی توجهی به سردرد های مداوم خطرناک است و می تواند منجر به مرگ افراد شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: تیمی که شایسته قهرمانی بود توانست به قهرمانی برسد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- پایگاه خبری راشا تودی طی گزارشی نوشت: فوزی نژاد آخرین بازمانده از عاملان محاصره سفارت ایران در لندن در سال 1980، هم اکنون در جنوب لندن در رفاه کامل به سر می برد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: بازیکنانم مردانه جنگیدند، آنها مرد هستند و نمی دانم درباره شان چه بگویم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- علل فوبی ها به صورت کلی اضطراب است و معمولاً داروهای ضدافسردگی برای آنان تجویز می شود. چرا که قسمتی از فوبی ها وراثتی و ژنتیکی است
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- داور دیدار تیم های فوتبال صبای قم و استقلال خوزستان را با آمبولانس از ورزشگاه یادگار امام (ره) بیرون رفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: بارها گفته ام که تیم ما امسال به نوعی گرفتار شد. جایگاه سایپا در اینجای جدول نبود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- دادستان گرگان خبر بازداشت مدیرعامل معدن زغال سنگ آزاد شهر با دستور قضایی را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان جوانی در بازی مقابل سیاه جامگان به میدان رفتند و کیفیت خوبی دارند
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد گفت: پس از قطعی شدن جدایی ام از گسترش فولاد مذاکرات خوبی با دو تیم لیگ برتری داشتم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- مدافع تیم فوتبال سپاهان گفت: پرسپولیس تیم بزرگی است و همه بازیکنان دوست دارند در این تیم بازی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- مربی تیم فوتبال استقلال گفت: هواداران عامل اصلی برگشت تیم استقلال هستند که در طول فصل از ما حمایت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- اگر مرورگر گوگل کروم خود را به نسخه 57 آپدیت کرده باشید، حتما متوجه تغییرات مثبتی در بهبود کارایی آن شده اید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: در روزهای سخت هواداران ما هیچ وقت ما را تنها نگذاشتند و امروز جواب اعتمادشان را دریافت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- رئیس هیئت فوتبال قم گفت: اگر پرسپولیس می خواست، به آسانی می توانست بالای 2 الی 3 گل به سیاه جامگان بزند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- نفقه زوجه در هر صورت بر عهده مرد است. صرف نظر از نیاز مالی زوجه یا عدم آن، اما نفقه اقارب در صورتی بر عهده فرد می آید که شخص مستحق انفاق محتاج باشد و توان کار نیز نداشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- مدافع تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد گفت: خوشحالی من به این دلیل چند برابر است که هم ما در لیگ برتر ماندیم و هم پرسپولیس قهرمان لیگ برتر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی گفت: سه بازی است که از دور مسابقات خارج شده ایم و باید با شرافت بازی می کردیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- عمق آب ها به ویژه در نواحی دست نخورده اقیانوس ها همیشه رازآلود است و گاهی اوقات انسان ها را با پدیده های جالب و هیجان انگیزی مواجه می کند که این بار در کنار اسکله نفتی پدیدار شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد از بازیکنان این تیم خداحافظی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی از این تیم خداحافظی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- مهاجم تیم فوتبال سیاه جامگان گفت: امام رضا(ع) به سیاه جامگان کمک کرد و من هم توانستم گل پیروزی بخش تیمم را بزنم و در لیگ برتر بمانیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: امروز 5 بازیکن خود را در اختیار نداشتیم اما فوتبال پاک از طریق تیم ما امروز به نمایش گذاشته شد
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: متأسفانه در این روزهای تلخ هم این بازی ها برگزار شد و سخت بود در این شرایط بازی کردن.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: در روزهای سخت هواداران ما هیچ وقت ما را تنها نگذاشتند و امروز جواب اعتمادشان را دریافت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- هافبک تیم فوتبال استقلال در مورد پرسپولیسی شدنش پاسخ جالبی داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: دو گل زیبای استقلال و دو اشتباه خودمان باعث شد پیروزی را از دست دهیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- دادگاهی در انگلیس در حکمی شبکه خبری پرس تی وی را به پرداخت 200 هزار پوند به عنوان غرامت به یک نماینده محافظه کار پارلمان انگلیس محکوم کرد
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال صبای قم در نشست خبری حضور پیدا نکرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- اگرچه امروزه در مراودات و محاوره های روزمره بارها و بارها ممکن است به همدیگر "التماس دعا" بگوییم اما شاید چندان متوجه رمز و راز این عبارت کوتاه نباشیم و صرفا از سر عادت تکرارش کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- فاطمه هاشمی بازیگری که در طول سال ها با مهران مدیری همکاری کرد، در آثاری همچون "ساعت خوش" و "شب های برره" به ایفای نقش پرداخته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- یکی از آداب و سنن در نزد شیعه که خیلی هم مورد توجه هست مسئله دعا به درگاه خداوند تعالی است. که خداوند هم در قرآن می فرمایند أدعونی استجب لکم (1)بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را .
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل تیم فوتبال استقلال گفت: منصوریان در مورد رضاییان حرفی نزده ولی اگر او را بخواهد، جذبش می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: متأسفانه در این روزهای تلخ هم این بازی ها برگزار شد و سخت بود در این شرایط بازی کردن.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- اموات دستشان از اعمال خیر کوتاه است؛ به احسان و دعای فرزندان و خویشان و دوستان مؤمن خود، نیازمندند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: دو گل زیبای استقلال و دو اشتباه خودمان باعث شد پیروزی را از دست دهیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- محمد باقر لاریجانی گفت:در کنار توجه به گسترش های آموزش عالی باید به الزامات جهانی و نیازهای ملی برای برنامه ریزی های آموزش توجه شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- مدیر عامل باشگاه گسترش فولاد از سمت خود استعفا داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۰:۰۵    
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس توانست آقای گل شانزدهمین لیگ برتر فوتبال شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- برای خرید چراغ قوه با توجه به مدل و اندازه آن باید از 11 هزار تومان به بالا هزینه کنید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- یکی از مسائل مهم در ازدواج شناخت مناسب زوجین از یکدیگر است و در این میان لازم است تا دخترها نکاتی را در مورد مرد آینده شان بدانند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- او چهار اشتباه اساسی کرده بود که باعث می شود یک خانم مجرد همیشه تنها بماند.چندی پیش، فیلمی تماشا کردم که در آن، خانمی مسئول کارهای حقوقی یک شرکت بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- تیم فوتسال گیتی پسند 2 بازیکن دیگر را برای فصل بعد جذب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- ملی پوش تنیس روی میز کشورمان به مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات تور جهانی - کرواسی صعود کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- درباره این که شناخت و آشنایی حلقه اول ازدواج است و باید طرف مقابلتان را بشناسید و بعد با او وارد یک زندگی مشترک شوید، زیاد شنیده اید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- جهیزیه این روزها به یکی از موانع ازدواج تبدیل شده که خیلی از دختران جوان را با دغدغه های مالی درگیر می کند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- خواستگارتان یک جوان رؤیایی است که تا ابد عاشق تان می ماند و زندگی اش را به پای تان می ریزد یا یک مرد خیالباف و ناتوان که قرار است یک عمر شما را در شکست هایش شریک کند؟ پاسخ دادن به این ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- هفته پایانی لیگ برتر فوتبال کشورمان در جریان است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- ملی پوش کشورمان از رقابت های تنیس روی میز تور جهانی در کرواسی حذف شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- ریاست امور مهاجرین ولایت ننگرهار خبر داده است که 160 خانواده مهاجر افغانستانی که 839 نفر شامل آنها است روز دوشنبه 11 ثور به طور داوطلبانه از پاکستان به افغانستان بازگشتند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۷:۴۰    
خبرگزاری میزان- تیم والیبال امید کشورمان توانست مالزی را شکست دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۷:۴۰    
خبرگزاری میزان- یکی از جذاب ترین خودروهای شاسی بلند مرسدس بنز، به صورت تولید محدود در دو مدل عرضه می شود. این خودروهای کلاس G، توسط دپارتمان دیزاینو آماده شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- فیلم سینمایی نفوذی از ساخته های احمد کاوری و مهدی فیوضی، جمعه 15 اردیبهشت از شبکه افق پخش خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- سوء قصد مرد جوان به مادر زن و کشتن همسر، سقوط مرد 30 ساله داخل رودخانه و مصدومیت 4 تن در پی صاعقه زدگی از مهم ترین اخبار حوزه حوادث امروز است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- ستاره تیم فوتسال گیتی پسند قراردادش را با این تیم تمدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- آخرین قسمت مستند مسابقه ناهار فامیلی پنجشنبه 14 اردیبهشت از شبکه افق پخش می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- تیم آوای شهرکرد، نیم فصل لیگ کانوپولو را با صدرنشینی به پایان رساند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- مدیر طرح ملی مقابله با گرد و غبار کشور گفت: نقشه کانون های گرد و غبار در 11 استان کشور تدوین شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: با توجه به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری و شوراها ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- آتش سوزی فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی در بلوار خلیج فارس، خسارت مالی زیادی را بر جای گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- خانه های اجاره ای در پاکستان به محل فروش اعضای بدن مردم فقیر به ثروتمندان تبدیل شده و پزشکان طمع کار نیز در این جنایت همکاری می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- اسدی گفت: بیش از 97 درصد خدمات در ادارات ثبت اسناد و املاک و دفاتر اسناد رسمی به صورت الکترونیکی صورت می پذیرد