سه شنبه ۰۵ تیرساعت ۰۰:۵۴Jun 2018 26
 

خبرهای میزان 18 اردیبهشت 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 تیر 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 مهر 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 30 دی 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 1 اردیبهشت 1396 میزان 2 اردیبهشت 1396 میزان 3 اردیبهشت 1396 میزان 4 اردیبهشت 1396 میزان 5 اردیبهشت 1396 میزان 6 اردیبهشت 1396 میزان 7 اردیبهشت 1396 میزان 8 اردیبهشت 1396 میزان 9 اردیبهشت 1396 میزان 10 اردیبهشت 1396 میزان 11 اردیبهشت 1396 میزان 12 اردیبهشت 1396 میزان 13 اردیبهشت 1396 میزان 14 اردیبهشت 1396 میزان 15 اردیبهشت 1396 میزان 16 اردیبهشت 1396 میزان 17 اردیبهشت 1396 میزان 18 اردیبهشت 1396 میزان 19 اردیبهشت 1396 میزان 20 اردیبهشت 1396 میزان 21 اردیبهشت 1396 میزان 22 اردیبهشت 1396 میزان 23 اردیبهشت 1396 میزان 24 اردیبهشت 1396 میزان 25 اردیبهشت 1396 میزان 26 اردیبهشت 1396 میزان 27 اردیبهشت 1396 میزان 28 اردیبهشت 1396 میزان 29 اردیبهشت 1396 میزان 30 اردیبهشت 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۰۹:۲۱    
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۰۹:۰۱    
خبرگزاری میزان- ششمین روز از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران نسبت به روزهای دیگر کمی خلوت تر بود و دلیل این اتفاق را می توان در اولین برداشت روزهای میانی هفته دانست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۰۷:۲۸    
خبرگزاری میزان- امامعلی رحمان رئیس جمهور تاجیکستان در گفتوی تلفنی با محمد اشرف غنی در مورد وضع ناآرام افغانستان بخصوص در مناطق مرزی گفت و گو و برای تأمین امنیت شمال افغانستان اعلام آمادگی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۰۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- یک تحلیل گر صاحب نام پاکستانی برگزاری انتخابات منظم و حضور پرشور مردم ایران در صحنه انتخابات از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون را بالاترین پشتوانه و رمز ماندگاری این انقلاب و ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۲:۵۰    
خبرگزاری میزان- استفان هاوکینگ، فیزیکدان مشهور در تازه ترین پیش بینی خود مدعی شده که انسان نمی تواند بیشتر از صد سال دیگر روی زمین زندگی کند و باید به فکر مهاجرت از آن باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- سامسونگ به زودی گوشی گلکسی C10 را با دوربین دوگانه روانه بازار می کند. این اولین گوشی هوشمند سامسونگ است که از این قابلیت بهره می برد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- در عملیات هوایی نیروهای امنیتی افغانستان در ولایت ننگرهار یک دستگاه رایویی مربوط به داعش همراه با 34 عضو این گروه نابود شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- خودرو C-HR را باید فصل جدیدی از کتاب تویوتا دانست، زیرا بعد از سال ها ارائه مدل هایی با طرح های خسته کننده بالاخره یک مدل با طراحی دینامیک، تازه و زیبا ارائه داده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- این هفته مالک یکی از گران ترین خودروهای دنیا یعنی پرستون هن از دنیا رفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- محمد اشرف غنی رئیس جمهور افغانستان موجودیت فساد در شماری از اداره های دولتی این کشور را تایید و گفت: وزارت کشور قلب فساد اداری در افغانستان است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- بستنی سیاه یا بستنی زغال چوب یکی از لذیذترین خوراکی هایی است که این روز ها توسط فروشگاهی در آمریکا سرو شده و به نظر مورد توجه بسیاری از کاربران نیز قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- ابراهیمی در پی سقوط شهرستان قلعه زال می گوید که فرمانده پلیس قندوز در این حادثه بی کفایتی از خود نشان داده است و باید در یک دادگاه نظامی محاکمه شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- ترکیب تیم فوتبال استقلال برای دیدار مقابل التعاون عربستان اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری میزان- مون جائه این، نامزد حزب مخالف دولت کره جنوبی توانست با کسب 41.4 درصد آرا رئیس جمهور جدید این کشور شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۵:۳۰    
خبرگزاری میزان- اولین دوره کارگاهی آشنایی با مبانی استانداردهای فنی هنری و ساختاری کتاب 19 تا 21 اردیبهشت سال جاری با حضور کارشناسان مراکز استانی در حوزه هنری تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۵:۰۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت دفاع افغانستان در واکنش به گزارش های اخیر مبنی بر حمله گروهی طالبان به مرکز ولایت قندوز اعلام کرد که واحدهای نظامی نیروهای ارتش در این ولایت حضور دارند و اجازه سقوط شهر ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۳:۲۵    
خبرگزاری میزان- روسیه کشور اصلی دارنده صنعت فضایی در جهان از جمله پرتاب موشک های ماهواره بر، طراحی موشک چند منظوره ای را در دستور کار قرار داده که یکی از اصلی ترین کاربردهای آن پاکسازی فضا از قطعات و ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- ماموران پلیس پنج جوان را در حال حفاری غیر مجاز در یکی از روستاهای بسطام دستگیر کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- شمیل شمس کارشناس مسائل سیاسی در یادداشتی برای دویچه وله نوشت: بازگشت حکمتیار احتمالا اختلافات میان جناح های مختلف در دولت وحدت ملی را تشدید خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- تردد کامیون و کامیونت از ساعت 12 روز پنجشنبه هفته جاری تا ساعت 24 روز جمعه هفته جاری از میدان 72 تن قم به سمت جمکران ممنوع است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- سفیر افغانستان در پاکستان با بی اساس دانستن ادعای ارتش پاکستان مبنی بر کشتن 50 مرزبان افغان در جریان درگیری های اخیر در نقطه مرزی چمن گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا از فردا در پایتخت کشور هند برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- جلالوند معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری قزوین گفت: نامزدهای انتخاباتی در زمان تبلیغات باید به اعلام برنامه های خود بپردازندو از تخریب یکدیگر پرهیز کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- نمایشگاه کتاب تا روز شنبه 16 اردیبهشت ماه موفق به فروش 25 میلیارد تومانی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- امیربهادر شاهرخی، هنرمند نمایشگاه چهره های ماندگار زبان و ادبیات فارسی ، هدف از تولید آثار خود را حمایت معنوی از چهره های ماندگار کشور و معرفی آن ها به تمام دنیا عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۹:۴۵    
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- شورای نگهبان بررسی پنج طرح از جمله وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران را استمهال (درخواست مهلت رسیدگی) کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- خواهر شهید مدافع حرم سید محمدحسین میردوستی دل نوشته ای را به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر (ع) نوشته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- فقر، اسم تلخی دارد اما مردمان جنوب کرمان دیگر به آن عادت کرده اند. آن قدر همه جا هست که نبودنش عجیب به نظر می رسد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- الجزیزه مدعی شد: دولت افغانستان از آغاز سال جاری میلادی کنترل خود را بر 5 درصد خاک این کشور از دست داده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- معاون رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان از راه اندازی سامانه 3172 با هدف دریافت گزارشات تخلفات انتخاباتی خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۴:۲۵    
خبرگزاری میزان- سفیر اسلام آباد در واشنگتن گفت: به افزایش نیروهای آمریکایی در افغانستان اعتراضی نداریم اما خواستار امنیت پایدار در این کشور از طریق مذاکرات سیاسی هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- این عملیات در 81 استان ترکیه و با مشارکت 2 هزار و 572 اکیپ پلیسی به همراه هفت اکیپ هوایی و با استفاده از 118 قلاده سگ موارد یاب انجام شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- گروه تروریستی داعش چهل و هفت نفر را که در زندان های شهر حویجه استان کرکوک توسط این گروه تروریستی بازداشت شده بودند اعدام کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- شب گذشته به دنبال اعلام نتیجه، معترضان فرانسوی در پاریس به خیابان ها آمده و اعتراضات خود را به انتخابات اعلام کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- این زمین لرزه ساعت 17:00 بعد از ظهر دوشنبه به وقت گرینویچ روی داد و کانون آن در عمق یک کیلومتری زمین بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- بر اساس قوانین کنونی نپال، افرادی که قصد دارند اورست را فتح کنند باید دست کم 16 سال سن داشته باشند، اما حداکثر سن آنها در این قوانین مشخص نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- بر این اساس، بهای نفت برنت دریای شمال با 8 سنت کاهش، به 49 دلار و 2 سنت در هر بشکه رسید ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- امانوئل ماکرون موفق شد با کسب 66.1% از آرا رقیب خود مارین لوپن، رهبر جبهه ملی و نامزد حزب راست افراطی فرانسه را با 33.9% از آرا، شکست دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- آنتوان لوران لاوازیه دانشمند فرانسوی و بنیانگذار شیمی نوین بود که در تاریخ 26 اوت سال 1743 در پاریس و در خانواده ای مرفه به دنیا و در تاریخ 8 مه سال 1794 اعدام شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- یک رسانه آمریکایی مدعی شد که ایران یک اژدر جدید در نزدیکی تنگه هرمز آزمایش کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- متخصص تغذیه گفت: رفتارهای غذایی خانواده، الگویی برای تعیین نوع تغذیه کودکان محسوب می شود و بی توجهی به این امر می تواند بد غذایی فرزندان را تشدید کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: برای اعتلا و پیشرفت کشور به دنبال گزینش نیروهای کارآمد بر مبنای شایسته سالاری هستم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- محققان شرکت توسعه معادن الماس آمریکا قصد دارند با تزریق گاز دی اکسید کربن موجود در هوا به معادن الماس برداشت شده، گام مهمی در کاهش گازهای گلخانه ای بردارند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۳:۲۵    
خبرگزاری میزان- نماینده ویژه اتحادیه اروپا در افغانستان از ادامه تلاش های جدی برای مبارزه با فساد در ادارات افغانستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مانند مُشت هستیم و حاشیه ها نمی تواند ما را خراب کند. با قدرت پیش می رویم تا قهرمانی آسیا را کسب کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی خیلی خوبی بود و از اول آمده بودیم که پیروز شویم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- هماهنگ کننده امور انسانی سازمان ملل در یمن، حمایت مالی فوری از طرح امدادرسانی انسانی در این کشور را خواستار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: آگیره عددی نیست که عدد 6 را به او نشان بدهم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- در این مطلب قصد داریم طرز تهیه پلو سر تره را به شما آموزش دهیم .
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کمال کامیابی نیا امروز ایثار کرد که به میدان رفت و همچنین انصاری، ماهینی و امیری با وجود مصدومیت بازی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باید به بازیکنانم تبریک بگویم چون آنها قهرمان های واقعی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- بازیکن تیم فوتبال الوحده امارات گفت: پرسپولیسی ها مستحق پیروزی بودند و عملکرد بهتری نسبت به ما داشتند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۲:۵۵    
خبرگزاری میزان- دروازه بان و مدافع تیم فوتبال پرسپولیس بعد از پایان دیدار تیم خود برابر الوحده تست دوپینگ دادند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۲:۵۰    
خبرگزاری میزان- مرب تیم فوتبال الوحده امارات گفت: هواداران پرسپولیس بسیار عصبانی بودند و چیزهای مختلفی به سمت ما پرتاب کردند که دلیل اخراج سرمربی ما هم، همین مسئله بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- حشمتیان، رئیس خانه احزاب ایران از موکول شدن همایش فصلی این تشکل صنفی و سیاسی به بعد از برگزاری انتخابات خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امروز هواداران حمایت خوبی از ما داشتند و خدا را شکر شاد به خانه های شان بازگشتند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: ممنوع الخروجی برانکو درست نیست و این ها شایعاتی است که نمی دانیم از کجا درآمده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- مهاجم و مدافع تیم فوتبال پرسپولیس بعد از پایان دیدار تیم خود برابر الوحده تست دوپینگ دادند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- محققان طی انجام یک پژوهش جدید، موفق به کشف سلول های مسئول رشد مو و همچنین مکانیسم سفید شدن مو شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس تا روز شنبه تعطیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- روغن کنجد حاوی آنتی اکسیدان های طبیعی است که باعث از بین رفتن سرطان های خفته در بدن شده و موجب جلوگیری از سرطان های دستگاه گوارش، پروستات و سینه می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی خیلی خوبی بود و از اول آمده بودیم که پیروز شویم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی نیروی انتظامی گفت: مسئولیت برای هیچ فردی مصونیت در برابر قانون نمی آورد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس گفت: به ورزشگاه آمدم تا به برانکو به خاطر ساختن تیم بسیار قوی و منسجم تبریک بگویم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باید به بازیکنانم تبریک بگویم چون آنها قهرمان های واقعی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- میگو جایگزین مغذی و لذیذی برای پروتئین گوشت های قرمز است که نسبت به آن ها در وزن مساوی، دارای کالری و چربی اشباع (جامد) کمتری می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- نیروهای مردمی انصارالله و یگان موشکی ارتش یمن هفته گذشته به وسیله موشک زلزال-2 پایگاه مزدوران سعودی را هدف قرار دادند و علاوه بر این ماه گذشته از موشک قاهر-ام2 رونمایی کردند که از ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس بهترین بازیکن دیدار این تیم مقابل الوحده امارات شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- زعفران گیاهی است بومی اروپا و آسیا که اغلب به صورت خشک شده به عنوان ادویه و دم کرده استفاده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- گل مژه بیماری شایعی است که می تواند افراد را در سنین مختلف گرفتار کند. گل مژه به صورت یک توده متورم، حساس و دردناک و قرمزرنگ در نزدیکی لبه پلک تظاهر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- ملی پوش سابق تکواندوی کشورمان گفت: بازی مهمی بود و چون این مسابقه حکم بازی ملی را داشت، به ورزشگاه آمدم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- از دانه های جمع آوری شده درخت کاکائو، پودر کاکائو تهیه می شود که به عنوان ماده دارویی و غذایی، نوشیدنی، شکلات، و...، مورد استفاده قرار می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- دانشگاه های آمریکا کتابخانه هایشان را متناسب با نیاز دانشجویان دیجیتالی می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- در این مطلب قصد داریم طرز تهیه ته چین شیرازی را به شما آموزش دهیم .
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- ویتامین E یکی از ویتامین های محلول در چربی است. دلیل اهمیت این ویتامین خاصیت آنتی اکسیدانی آن می باشد که عبارتست از کاهش عوامل شیمیایی مخربی که در اثر استرس های فیزیولوژیکی و محیطی در ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی شورای نگهبان از ارائه فهرست نهایی داوطلبان انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی به وزارت کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- از این به بعد موزهای خیلی رسیده و نرم را که پر از لکه های تیره هستند و اگر به هر کسی آنها را تعارف کنید نوعی توهین حساب میشود دور نریزید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- در این مطلب قصد داریم طرز تهیه فرنی انبه را به شما آموزش دهیم .
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- چیزهایی که می خورید می تواند به زیباتر شدن شما کمک کند. برنامه زیبایی خود را با صبحانه، ناهار و شام آغاز کنید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- دیدار تیم فوتبال ذوب آهن مقابل الاهلی عربستان با شکست ذوبی ها به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- مقدار بسیار زیادی از داده هایی که ثبت، ذخیره سازی و آنالیز می شوند نیاز به افرادی دارند که بتوانند با بینش خود پیش بینی های دقیقی در ارتباط با آنها داشته باشند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا صعود کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- وقتی از نفت برنت، WTI یا عمان حرف می زنیم، دقیقا منظورمان چیست. این نفت ها چه ویژگی دارند؟
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- بر اساس ماده 5 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی ، رسیدگی به اعتراضات قبوض جرایم رانندگی در دو مرحله انجام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور روسیه امروز در سالروز تولد لازار ماتویف، معلم قدیمی اش، با وی دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- بررسی هایی که به تازگی انجام شده نشان می دهد همه آمریکایی ها اعم از فقیر یا ثروت مند، علاقه وافری به فست فود دارند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- دیدار تیم فوتبال آنژی برابر لوکوموتیو مسکو با نتیجه تساوی پایان یافت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- در دیدار مدیرکل آفریقای وزارت خارجه ایران و قائم مقام وزیر خارجه ساحل عاج درباره برگزاری دومین نشست کمیسیون مشترک، تبادل هیأت ها ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- نتایج پژوهش ها نشان می دهد که شیر بز یک ماده ی غذایی مفید و مغذی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- رحیم شهریاری در اجرای پیش روی خود با منتخبی از آثار آذربایجانی اش از جمله آلبوم " منه گوره" با مخاطبانش دیدار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- وزیر امور خارجه آمریکا با سرگئی لاوروف همتای روس خود دیدار و درباره بحران سوریه گفتگو خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- ملکه الیزابت برخلاف آنچه ممکن است تصور شود، همیشه راننده شخصی ندارد و گهگاه خودش هم پشت رُل می نشیند و رانندگی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- بشار اسد بیش از 6 سال است دولتش را در کانون توطئه های مستکبرین و مرتجعین می بیند، اما مقاومت کرده است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- بقراط این گیاه را می شناخته و برای درمان بیماری های مختلف از آن استفاده می کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- پایگاه خبری لیبرتی فایترز اخیرا در گزارشی نوشته است که اسکادران جنگنده های اف-16 رژیم صهیونیستی به ائتلاف عربستان در جنگ داخلی یمن پیوستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- پژوهش دانشگاه کالیفرنیا نشان می دهد داشتن کمی نگرانی نسبت به بی خیالی برای سلامت ذهن و بدن بسیار بهتر و مفیدتر است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- امروز میخوایم راجع به یه نوع میوه صحبت کنیم که کمتر فرد ایرانی آن را می شناسد، ولی خوب خواص اعجاب انگیزش اینقدر زیاد هست که شناخت آن لازم و ضروری است.