چهارشنبه ۰۲ خردادساعت ۱۵:۳۰May 2018 23
 

خبرهای میزان 19 اردیبهشت 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 تیر 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 مهر 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 30 دی 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 1 اردیبهشت 1396 میزان 2 اردیبهشت 1396 میزان 3 اردیبهشت 1396 میزان 4 اردیبهشت 1396 میزان 5 اردیبهشت 1396 میزان 6 اردیبهشت 1396 میزان 7 اردیبهشت 1396 میزان 8 اردیبهشت 1396 میزان 9 اردیبهشت 1396 میزان 10 اردیبهشت 1396 میزان 11 اردیبهشت 1396 میزان 12 اردیبهشت 1396 میزان 13 اردیبهشت 1396 میزان 14 اردیبهشت 1396 میزان 15 اردیبهشت 1396 میزان 16 اردیبهشت 1396 میزان 17 اردیبهشت 1396 میزان 18 اردیبهشت 1396 میزان 19 اردیبهشت 1396 میزان 20 اردیبهشت 1396 میزان 21 اردیبهشت 1396 میزان 22 اردیبهشت 1396 میزان 23 اردیبهشت 1396 میزان 24 اردیبهشت 1396 میزان 25 اردیبهشت 1396 میزان 26 اردیبهشت 1396 میزان 27 اردیبهشت 1396 میزان 28 اردیبهشت 1396 میزان 29 اردیبهشت 1396 میزان 30 اردیبهشت 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۰۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- ملک سلمان طی دعوت رسمی از نواز شریف خواست تا در نشست آتی سران اسلامی- آمریکایی در ریاض شرکت کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- وزیر دارائی افغانستان و سفیر چین در کابل قرارداد کمک 72 میلیون دلاری پکن به دولت افغانستان را برای بازسازی این کشور امضاء کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- بر اثر واژگونی قایق در آب بندان یکی از روستاهای شهرستان بابلسر مردی 47 ساله جان باخت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۵:۳۰    
خبرگزاری میزان- رئیس اداره نظارت بر تولید و کنترل کیفی تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو، از ابلاغ دستورالعمل الزامات و مشخصات فنی صافی همودیالیز خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۴:۱۰    
خبرگزاری میزان- دولت جامو و کشمیر روز سه شنبه پخش 34 شبکه تلویزیونی را به دلیل ترویج افکار افراطی ،سلفی گری و ضد هندی در این ایالت ممنوع کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- با وجود برکناری دستیار ویژه نواز شریف اختلاف دولت و ارتش پاکستان بر سر پرونده "دان لیکس" یا افشای اطلاعات محرمانه توسط سیاسیون همچنان لاینحل باقی مانده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش، اعلام صریح افزایش 17 درصدی شهریه مدارس غیردولتی را تایید نکرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- زنگ در هوشمند شد، تلاش اینستاگرام برای حذف اکانت های جعلی، اشتباه های رایج در عکاسی، پیاده روی بیرون ایستگاه فضایی، 15 دقیقه به فضا بروید و برگردید و .. ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- مقامات امنیتی افغانستان اعلام کردند که بیش از 100 نظامی افغانستانی توسط طالبان در حومه این ولایت محاصره شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۲:۲۱    
خبرگزاری میزان- گروه طالبان اعلام کرده که دولت افغانستان قصد دارد شماری از زندانیان این گروه را اعدام کند و برای جلوگیری از اعدام افراد خود دست به دامن نهادهای حقوق بشری شده و از آنها خواسته است که ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- یک زن نقابدار مسلمان، از ماجرای تعرض اسلام ستیزان آمریکایی به او، فیلم برداری کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- محدودیت های ترافیکی آخرهفته از ساعت 12 روز چهارشنبه در جاده های مازندران اعمال می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۱:۳۱    
خبرگزاری میزان- نشست هم اندیشی و سیاست گذاری تنظیم فراخوان هشتمین جشنواره تخصصی بازیگری از ایده تا بداهه برای برگزاری به صورت ملی و سراسری ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- واشنگتن پست: مشاروان ترامپ طرح تغییر استراتژی آمریکا در افغانستان را به ترامپ تحویل دادند که بر اساس آن بسیاری از محدودیت های اعمال شده دوران اوباما لغو خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۰۹:۰۱    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی اصفهان از دستگیری سه قاچاقچی صنایع دستی و کشف محموله ای به ارزش 37 میلیارد ریال از مخفیگاه آنان در عملیات پلیس آگاهی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۰۹:۴۳    
خبرگزاری میزان- سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از استقرا سفرای ایران در عراق، سوریه و عمان خبر داد و گفت: صدور حکم اعدام شیخ عیسی قاسم سه هفته به تاخیر افتاد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۰۹:۴۳    
خبرگزاری میزان- سرپرست اداره کل تسهیلات اعتباری و صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۰۹:۴۳    
خبرگزاری میزان- سید علیرضا یاسینی از خلبانان کارآزموده و ماهر دوران دفاع مقدس بود که سرگذشت زندگی او در کتاب کوچکی از سوی انتشارات روایت فتح روانه بازار شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۰۸:۳۸    
خبرگزاری میزان- آیین اختتامیه نخستین جشنواره ترافیک و گرافیک که از سوی حوزه هنری با همکاری سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران در سال گذشته کار خود را آغاز کرده بود، در حوزه هنری برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- فعالان شبکه های اجتماعی ویدئویی از یک دختر فلسطینی منتشر کردند که در برابر سربازان ارتش رژیم صهیونیستی حین حمله به خانه پدری اش در روستای نبی صالح در رام الله ایستاده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- طی بازدید هیئتی از مسئولان وزارت خارجه کره جنوبی از حوزه هنری، علیرضا قزوه مدیر مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری از رونمایی ترجمه گزیده شعر کره جنوبی به زبان فارسی در کشور کره خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۰۹:۲۱    
خبرگزاری میزان- رئیس دانشکده علوم و مهندسی کامپیوتر دانشگاه شهید بهشتی گفت: در حال مذاکره برای راه اندازی رشته های مشترک با دانشگاه های معتبر اروپایی هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- تیم های ملی بوکس، شنا، جودو و جودوی نابینایان به همراه گروه نخست کادر خبری وارد باکو شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۰:۱۱    
خبرگزاری میزان- مدیرکل آفریقای وزارت خارجه دعوتنامه وزیر خارجه ایران برای همتای کامرونی را به منظور سفر به ایران تسلیم وی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۰۹:۴۳    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان حج و زیارت گفت: نام نویسی از حجاج ایرانی در کاروان ها از روز یکشنبه اعلام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۰۹:۴۳    
خبرگزاری میزان- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایلام از مرمت عمارت والی کهره واقع در هلیلان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۰۹:۴۳    
خبرگزاری میزان- دفتر سازمان ملل متحد (یوناما) در کابل با انتشار گزارشی با اعلام اینکه هنوز هم 35 درصد زندانیان افغان با شکنجه و بدرفتاری مواجه هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۰۹:۳۱    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، لحظه وقوع انفجار در یک کارخانه مواد شیمیایی در اسپانیا را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۰۸:۰۹    
خبرگزاری میزان- مشاور امنیت ملی پاکستان گفت: قصد حمله به افغانستان را نداریم اما به خوبی قادریم پاسخ نیروهای مرزی این کشور را بدهیم و از خود دفاع کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۰۹:۰۱    
خبرگزاری میزان- خانه ثبتی اعلم با قدمت دوره قاجار با مشارکت اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان یزد مرمت و بازسازی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۰۹:۰۱    
خبرگزاری میزان- لیلی و مجنون زن و شوهر پیری هستند که در چهار محال و بختیاری زندگی می کنند و عشق شان به همدیگر زبان زد مردم شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۰۷:۵۵    
خبرگزاری میزان- کتاب وقتی مهتاب گم شد اثر حمید حسام خاطرات علی خوش لفظ از سال های نبرد، یکی از کتاب هایی است که مورد توجه مخاطبان در شهر آفتاب قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۰۷:۲۸    
خبرگزاری میزان- تا به حال با خود فکر کرده اید چی اتفاقی می افتد اگر شخصی در هواپیما حین پرواز جان خود را از دست دهد؟ اگر به دنبال پاسخ این سوال می گشتید یا اینکه اکنون با خواندن تیتر مطلب مشتاق به ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۰۴:۰۰    
خبرگزاری میزان- حامد کرزی طی اظهاراتی اعلام کرد برای نابودی داعش در افغانستان باید ابتدا به حضور طالبان در این کشور پایان دهیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۰۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با تشریح برنامه های اقتصادی خود تأکید کرد: برای ایجاد هر شغل پایدار در کشور نیازمند 200 میلیون تومان هزینه هستیم .
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۰۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- وزارت خارجه چین طی اظهاراتی اعلام کرد که پایان دادن به تنش های مرزی افغانستان و پاکستان برای امنیت منطقه و پکن بسیار حائز اهمیت است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۰۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- اگر می خواهید فردی خوشبخت و موفق باشید و در دوران میانسالی و سالمندی حسرت روزهای جوانی را نخورید باید مدیریت زمان و راه های رسیدن به موفقیت را یاد بگیرید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۰۰:۳۲    
خبرگزاری میزان- شهروندان فلسطینی در زندان بزرگ غزه به شیوه خاص خود با اسرای فلسطینی ابراز همبستگی می کنند و خواسته همه آنان آزادی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۰۰:۲۱    
خبرگزاری میزان- سایت هسته ای هانفورد در 150 مایلی جنوب شرقی سیاتل (در ایالت واشنگتن) قرار دارد. این مرکز پیش از این مواد هسته ای تولید می کرد و همچنین عملیات پرمخاطره پاکسازی زباله های اتمی را انجام ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۳:۵۱    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت اجراییه دولت وحدت ملی به همراه رایزن فرهنگی سفارت افغانستان در ایران از نمایشگاه بین المللی تهران بازدید و از آن استقبال کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۳:۵۱    
خبرگزاری میزان- معاون اول رییس جمهور در تماس تلفنی با استاندار چهار محال و بختیاری بر بسیج همه امکانات برای کمک رسانی به حادثه دیدگان سیل در استان تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- افراد مبتلا به میگرن به برخی بوها، نور شدید و سر و صدا حساسیت دارند اما برخی موارد غیر عادی نیز ممکن است در بروز حملات این بیماری موثر باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۳:۲۵    
خبرگزاری میزان- منابع خبری از دیدار و گفتگوی ولیعهد عربستان سعودی با وزیر امنیت داخلی آمریکا و یکی از مشاوران امنیتی کاخ سفید پیش از سفر آتی رئیس جمهور این کشور به عربستان خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: الجزیره بدون استرس بازی کرد ولی ما هم بعد از دریافت گل در نیمه دوم، خیلی فشار آوردیم
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- مربی تیم فوتبال الجزیره امارات گفت: تیم ما جوان است اما بازی خوبی ارائه دادیم و از نتیجه به دست آمده راضی هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در مسجد اعظم اهواز گفت: شمایی که قرار بود تحول اقتصادی در کشور ایجاد کنید بعد از 4 سال فرافکنی نکنید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- شیر، هم می تواند چاق کننده باشد هم لاغر کننده، هم می تواند بیماری زا باشد هم سلامتی بخش. شیر با بسیاری از بیماری ها ارتباط دارد زیرا پایه تغذیه نوزادی و کودکی به شیر وابسته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۲:۵۵    
خبرگزاری میزان- نخست وزیر عراق تاکید کرد که برای تامین امنیت مرزهای عراق و سوریه برنامه کاملی طراحی کرده ایم و نیروهای عراقی موفق شدند توانمندی های داعش را در صحرای غربی نابود کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۲:۵۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: بازی با التعاون برای جوانان ما آزمایش بزرگی بود و خدا را شکر می کنم حریف را شکست دادیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۲:۵۰    
خبرگزاری میزان- مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: امیدوارم مقابل العین بازی خوبی را ارائه دهیم و به مرحله بعدی راه پیدا کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- مهاجم تیم فوتبال استقلال بهترین بازیکن دیدار تیمش مقابل التعاون عربستان را کسب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- وزیر ورزش و جوانان صعود تیم فوتبال استقلال تهران و استقلال خوزستان به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: بازی با التعاون برای جوانان ما آزمایش بزرگی بود و خدا را شکر می کنم حریف را شکست دادیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- حزب الله لبنان نسبت به هرگونه اقدام نسنجیده اردن، انگلیس و آمریکا در مرزهای سوریه هشدار داده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- تیم های فوتبال پرسپولیس و لخویا برای دیدار مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا حق تمرین در ورزشگاه آزادی را ندارند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- ترکیب اولیه راه راه پوشان تورین و سفید و سرخپوشان موناکو از جانب ماسیمیلیانو آلگری و لئوناردو ژاردیم اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- روس ها هرساله روز 9 می را به مناسبت پیروزی ارتش این کشور در برابر نازی های آلمان در سال 1945 با رژه نظامی و نمایش آخرین دست آوردهای نظامی جشن می گیرند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- مراسم وزن کشی پنج وزن نخست رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا عصر امروز (سه شنبه) در شهر دهلی نو پایتخت کشور هندوستان انجام شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- هافبک تیم فوتبال استقلال خوزستان به عنوان بهترین بازیکن دیدار این تیم مقابل الجزیره امارات انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال استقلال ایران مقابل التعاون عربستان به پیروزی رسید و به عنوان تیم دوم گروه A مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا راهی مرحله حذفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- رئیس پارلمان پاکستان مدعی شد که ایران پیشنهاد هند مبنی بر قطع رابطه با پاکستان را رد کرده که این نشانه توجه ویژه تهران به همسایگانش است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- متخصص تغذیه گفت: مصرف فیبرغذایی منجب به کاهش وزن شده و جذب کالری و چربی ها را کاهش میدهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- نقدینگی عبارت است حجم پول درگردش که شامل دو مولفه پایه پولی (Monetary Base) و ضریب فزاینده پولی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- چک در صورتی به روز تلقی می شود که در همان لحظه که چک را صادر می کنید تاریخ همان روز را بر چک درج کنید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- پیش از آن که از دافع پشه مبتنی بر DEET استفاده کنید می توانید استفاده از گزینه هایی طبیعی را مد نظر قرار دهید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- دبیر علمی انجمن شنوایی شناسی ایران گفت: استفاده بیش از حد از انواع رسانه های صوتی و تصویری موجب کاهش سن پیر گوشی به زیر 40 سال شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- اولین تصاویر از فیلم سینمایی "درخشان" به کارگردانی "دیوید آیر" و با بازی "ویل اسمیت" منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- سماق، به عنوان چاشنی برای بسیاری از غذاها به کار می رود و دارای خواص دارویی فراوانی، از جمله رفع درد دندان، تقویت لثه، برطرف نمودن تب، نقرس و رماتیسم است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- به علت بروز حادثه، وحشت سایت هسته ای آمریکا را فراگرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- درست 25 ماه پیش عربستان سعودی در روز ششم فروردین 94 در رأس ائتلافی متشکل از ده ها کشور به یمن هجوم برد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- ماکرون اولین رئیس جمهور فرانسه نیست که زندگی خانوادگی خاصی داشته است؛ پیش از او نیز بسیاری از مردان نخست کاخ الیزه، دارای زندگی شخصی پرماجرا و پر حاشیه بودند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- ابرهای پف کرده با مرکز زرد رنگ، غذایی جدید در سایت های اجتماعی برای علاقمندان به صبحانه است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور آمریکا به کنگره این کشور اطلاع داد که تحریم های واشنگتن علیه سوریه و دستور وضعیت اضطراری ملی در قبال دمشق برای یک سال دیگر تمدید پیدا می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- وزیر امور خارجه کشورمان با ارسال پیامی انتخاب اسماعیل هنیه به ریاست دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس را به وی تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- یک کارشناس ارشد تغذیه معتقد است: مصرف پاستیل به ترمیم مفاصل در بزرگسالان کمک می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- مهاجم تیم فوتبال استقلال دیدار بعدی این تیم در لیگ قهرمانان آسیا را از دست داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- باشگاه جنوا، هافبک پیشین میلان را به عنوان گزینه سرمربیگری فصل آینده این تیم در نظر دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- این مایع همان اسانس رز (گل محمدی) است که تا امروز 200 نوع از آن شناسایی شده است، اما تنها دسته محدودی از آن را در تهیه گلاب مورد استفاده قرار می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- این مفتی سعودی پیش تر نیز احکام و فتواهای مضحک و غیراسلامی دیگری هم داده بود؛ او که در اقدامی شنیعانه و تعجب برانگیز جشن عروسی پسر نحسش را تعمدا در روز عاشورا برگزار کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال استقلال در هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف التعاون عربستان رفته است
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- فیزیکدانان فنلاندی نوعی سیستم خنک کننده کوانتومی ساخته اند که می توان از آن برای کاهش خطاهای محاسباتی بهره برد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- نیمه اول دیدار تیم فوتبال استقلال خوزستان مقابل الجزیره امارات با برتری نماینده امارات به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- نمی شود که آتش نشان نتواند چند زنبور را بکشد،اما هرچه می کشیم اینها تمام نمی شوند و کل ساختمان را پر کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- برنج که به نام های دوئی، چاپول، ریس، روزی ، رونز، ارز، ثمن، ری، اوریزا و گرنج نیز نامیده می شود، دارای طبع سرد و خشک است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم ملی والیبال امید ایران گفت که تیمش از امروز تمرینات منسجمی برای حضوری قدرتمند در رقابت های جهانی برگزار خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- رامبد جوان در برنامه امشب "خندوانه" با حامد عسگری شاعر جوان به گفت و گو می نشیند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- نام آلوورا در لغت به معنای ماده تلخ درخشان می باشد که از کلمه عربی آلوئه بر گرفته میباشد آلوورا در ایران به نام صبر زررد مشهور است آلوورا چنان خواص چشمگیر ومتعددی داردکه نامها والقاب ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال استقلال در هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف التعاون عربستان رفته است
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۰:۱۶    
خبرگزاری میزان- دانشمندان موفق به کشف گونه ای ناشناخته از کرم ها شدند که دی اکسیدکربن را در چرخه تغذیه خود مصرف می کند و در کنترل کربن محلول در اقیانوس ها نقش مهمی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- پیراهن اصلی سفیدپوشان مادریدی برای فصل آینده مشخص شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- ک فیر، نوشیدنی تخمیری حاصل از شیر و دانه های کفیر است که سر منشاء آن کوه های قفقاز در روسیه است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- برای اینکه سند ازدواج، رسمی محسوب شود انجام مراحلی نیاز است و باید علاوه بر زن و شوهر افرادی دیگر یعنی مجری یا مجریان صیغه (عاقد) و سه شاهد و دو معرف آن را امضا کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- شما تصور می کنید با انتخاب این رژیم غذایی حتی 1گرم هم به وزنتان اضافه نمی شود. اما نمی دانید که کاملا در اشتباه هستید ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- ماش یکی از حبوبات بسیار مفید و غنی است. با این که زادگاه اولیه آن ایران است اما روز به روز کمتر استفاده می شود و در حال فراموش شدن است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- برای خرید هارد اکسترنال بسته به حجم و قابلیت ذخیره سازی این وسیله باید از 209 هزار تومان تا یک میلیون و 400 هزار تومان باید هزینه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- مدیرکل پزشکی قانونی استان گلستان از احراز هویت 5 جانباخته دیگر حادثه معدن آزادشهر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- ستاره سوئدی تیم فوتبال منچستریونایتد زانوی مصدوم خود را در کشور آمریکا به تیغ جراحان سپرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- محققان در دانشگاه کالیفرنیا در سانفرانسیسکو موفق به شناسایی یک ژن پر خطر شدند که عامل ابتلای افراد به اختلال تورت (یا توره) Tourette Disorder است.