چهارشنبه ۰۲ خردادساعت ۱۵:۳۰May 2018 23
 

خبرهای میزان 24 اردیبهشت 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 تیر 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 مهر 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 30 دی 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 1 اردیبهشت 1396 میزان 2 اردیبهشت 1396 میزان 3 اردیبهشت 1396 میزان 4 اردیبهشت 1396 میزان 5 اردیبهشت 1396 میزان 6 اردیبهشت 1396 میزان 7 اردیبهشت 1396 میزان 8 اردیبهشت 1396 میزان 9 اردیبهشت 1396 میزان 10 اردیبهشت 1396 میزان 11 اردیبهشت 1396 میزان 12 اردیبهشت 1396 میزان 13 اردیبهشت 1396 میزان 14 اردیبهشت 1396 میزان 15 اردیبهشت 1396 میزان 16 اردیبهشت 1396 میزان 17 اردیبهشت 1396 میزان 18 اردیبهشت 1396 میزان 19 اردیبهشت 1396 میزان 20 اردیبهشت 1396 میزان 21 اردیبهشت 1396 میزان 22 اردیبهشت 1396 میزان 23 اردیبهشت 1396 میزان 24 اردیبهشت 1396 میزان 25 اردیبهشت 1396 میزان 26 اردیبهشت 1396 میزان 27 اردیبهشت 1396 میزان 28 اردیبهشت 1396 میزان 29 اردیبهشت 1396 میزان 30 اردیبهشت 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- سفیر سابق افغانستان در اسلام آباد نوشت: کلید موفقیت ترامپ در افغانستان در پا بندی او به تصویر بزرگتر در منطقه نهفته است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- پس از حضور حکمتیار در کابل دامنه تنش های قومی به پارلمان افغانستان نیز کشیده شده نماینده پکتیا در دیدار با حکمیار اظهار داشت که پشتون ها حق خود را در این کشور نگرفته اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۰۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- مسئولان اداره محیط زیست هرات می گویند پارک های تفریحی داخل شهر به قهوه خانه و شهربازی مبدل شده اند و شهرداری این ولایت با ساخت پارک های تفریحی باعث نابودی طبیعت و محیط زیست شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۰۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- سرتاج عزیز مشاور نخست وزیر پاکستان در امور خارجه ضمن ارسال نامه ای به سازمان ملل متحدنسبت به بروز فاجعه انسانی در کشمیر هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- یک گالری فروش خودرو در عربستان سعودی، به تازگی چهار دستگاه از مهم ترین محصولات سال های اخیر فراری را برای فروش گذاشته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- بر اساس توافقات انجام شده، ترکیه قطعات و تجهیزات هواپیماهای T-37 را در اختیار پاکستان می گذارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- رئیس اداره نفت و گاز افغانستان اعلام کرد که 30 درصد نفت و گاز مورد نیاز این کشور از جمهوری اسلامی ایران وارد می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- تویوتا، شرکت عظیم خودروسازی ژاپن از پروژه ساخت خودروی پرنده حمایت و در آن سرمایه گذاری خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- کمتر از 72 ساعت به پایان مهلت قانونی تبلیغات انتخابات زمان باقی است و چنین به نظر می رسد که 6 کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم در روز ها و ساعات پایانی بر حجم فعالیت های خود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران از ایجاد 30 حساب فعال در بانک های معتبر جهان و برقراری بیش از 120 رابطه کارگزاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۴:۵۰    
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس فتا کردستان از شناسایی و دستگیری جاعل ویزا و کلاهبردار اینترنتی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- ویس احمد برمک مسئول امور رسیدگی به حوادث در افغانستان، تفاهمنامه ای را به ارزش 500 میلیون افغانی با یاوجینگ سفیر چین به منظور مساعدت به آسیب دیده های افغانستان به امضا رساند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان حج و زیارت گفت: اگر در مهلت 5 روزه افراد اقدام به ثبت نام نهایی برای اعزام به حج نکنند، اولویت های جدید اعلام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- (دیدن این تصاویر برای کسانی که ناراحتی قلبی دارند توصیه نمی شود) فعالان شبکه های اجتماعی سوریه فیلمی منتشر کرده اند که گفته می شود در ترکیه ضبط شده و لحظاتی را نشان می دهد که قاچاق ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- گودبرداری ناایمن در خیابان پاسداران موجب ریزش نمایشگاه اتومبیل و له شدن یک دستگاه خودرو در زیر آوارشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- بر اساس قرارداد جدید شرکت ملی گاز ایران با شرکت سهامی بیمه پارسیان و در ادامه طرح بیمه مشترکین گاز طبیعی، کلیه مشترکین خانگی در کشور نسبت به حوادث ناشی از گاز بیمه شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- مدیر کل دفتر حیات وحش و آبزیان آبهای داخلی سازمان حفاظت محیط زیست نسبت به شکار مارهای سمی برای گرفتن سم و ساختن پادزهر هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۰۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران پس از نشستی با مدیران هلال احمر این استان و سازمان زیباسازی شهرداری تهران،گفت: در این نشست مقرر شد تا موزه استاد صنعتی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- آتش نشان فردوسیه شهریار حین اطفا حریق مسکن مهر به علت دودگرفتگی و خفگی به شهادت رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- مستند غرامت که به موضوع اثر گذاری نفت در حوزه های اقتصادی و اجتماعی کشور در یکصد سال اخیر می پردازد، با اتمام فرآیند پس تولید، آماده پخش از شبکه های سیما شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۰۹:۰۶    
خبرگزاری میزان- رهبر حزب جماعت اسلامی بزرگترین حزب مذهبی پاکستان گفت: به چالش کشیده شدن روابط با افغانستان و ایران نتیجه ناکامی سیاست خارجی پاکستان است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۰۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- هوای تهران امروز در شرایط سالم قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۰۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- سیاوش پور گفت: افرادی که به تذکرات بی توجهی کرده و مرتکب جرائم انتخاباتی شوند، ناگزیر پرونده قضایی برای آنان تشکیل شده و شعبات ویژه ای در کمال بی طرفی و بر مبنای مر قانون به آن رسیدگی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۰۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- نخستین محموله گاز مایع (LPG) تولید شده در پالایشگاه ششم مجتمع گاز پارس، فازهای 15 و 16 میدان گازی پارس جنوبی، با موفقیت صادر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۰۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- قاضی خدابخشی از دستگیری یک عمده فروش سابقه دار مواد مخدر خبر داد و گفت: ماموران در این ماموریت ضربتی از مخفیگاه متهم مقدار 39 کیلو و 700 گرم تریاک را کشف کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۰۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- قوقندی اعلام کرد: روابط تجاری کابل- تهران در 3 سال گذشته و به ویژه بعد از توافق هسته ای غرب با ایران به طور چشمگیری افزایش یافته و رقم مبادلات تجاری میان دو کشور از حدود یک میلیارد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۰۷:۵۵    
خبرگزاری میزان- شب گذشته رسانه ملی برنامه های تبلیغاتی سه نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را از شبکه های مختلف رادیویی و تلویزیونی به روی آنتن برد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۰۷:۳۱    
خبرگزاری میزان- مهم ترین نشانه اختلال فراگیر اضطرابی نگرانی بسیار شدید در مورد هر چیز کوچک و بزرگی است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۰۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- قاضی زاده هاشمی گفت: اگر انتخابات به مرحله دوم کشیده شود برای معرفی دقیق تر، کامل تر و جامع تر دو نامزد باقی مانده برنامه ریزی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۰۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- در این نمایشگاه بنز و بی ام و با برترین محصولات خود شرکت کردند. در گوشه غرفه بی ام و مجموعه رقابتی M4 و پیش نمایش فیس لیفت M2 و مدل پرطرفدار I8 جالب هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۰۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- هیل نوشت: سناتور مایک لی سیاست جدید ترامپ برای افزایش نظامیان آمریکا در افغانستان را مورد سوال قرار داده و از کاخ سفید درخواست کرده تا کارآمدی تغییر این استراتژی را توضیح دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۰۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- در این لیست، علاوه بر نام چهره های آشنا و اعضای حزب مردم، کسانی که در این گروه عضویت نداشتند نیز به چشم خواهند خورد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۰۵:۲۵    
خبرگزاری میزان- براتلی نام نخستین فیلم عباس علیزاده یا همان بروسلی افغانستان است که روز جمعه، 22 اردیبهشت در شهر باکوی آذربایجان گشایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۰۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- مردم بحرین هجوم وحشیانه نیروهای سعودی به ساکنان العوامیه را محکوم کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۰۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- مجله آمریکایی National Interest نیز هواپیمای آ50 او را که به رادار پرنده مشهور است، مخوف ترین هواپیمای نظامی ارتش روسیه معرفی کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۰۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- باشگاه پارما هم به فهرست اموال و دارایی های چینی ها در فوتبال ایتالیا اضافه خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۰۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- کلپر در این برنامه تلویزیونی با اشاره به این که ترامپ تهدید داخلی علیه کشور است، گفت: آمریکا اینک تحت تهاجم نیروهای داخلی و خارجی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۲۳:۵۵    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از اعطای 7 میلیون تومان کمک بلاعوض به روستاییان مناطق زلزله زده خراسان شمالی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۲۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- در زیر تصویری که سال 1960 گرفته شده و اولین عکس دست کاری شده و یا به معنای امروزی فتوشاپی است را ببینید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۲۳:۴۰    
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۲۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- دانشمندان با ترکیب کردن حسگرهای ضربان قلب ساعت هوشمند اپل و هوش مصنوعی، توانستند الگوریتمی طراحی کنند که علائم ناهنجار قلبی را شناسایی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۲۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل گفت: توجه تهران به نقش آفرینی مصر در اعاده حقوق مردم فلسطین، لزوم مقابله کشورهای اسلامی با اقدامات توسعه طلبانه رژیم صهیونیستی یادآور می سازد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- کم کم بازار خودرویی کشور وارد فصل خرید و فروش سالانه و دوره ای خود می شود و دانستن برخی از موارد فنی خرید خودروهای دست دوم خالی از لطف نیست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۲۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- بررسی ها نشان می دهد پیاده روی تفریحی می تواند خلق و خوی افراد را تقویت کرده و بهبود بخشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۲۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- علی لاریجانی در پی حادثه زمین لرزه در استان خراسان شمالی پیام تسلیتی صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- وب سایت بلومبرگ همزمان با افزایش تنش بین کره شمالی و آمریکا در گزارشی اینفوگرافیک توان موشکی کره شمالی را به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۲۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- اولین رنجرور (RANGE ROVER) هامان 2016 به شهر شیراز وارد شد. این خودرو قیمتی نزدیک به 500 میلیون تومان دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۲۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- تبلیغات انتخابات پیش رو، جان نوجوان 17 ساله نگین شهری را گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- وزیر اقتصاد پاکستان که در چین به سر می برد در ملاقات با مقامات این کشور برای افتتاح شعب بانک های چینی در شهرهای مختلف از جمله کراچی به توافق رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۲۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور بیانیه ای درگذشت آیت الله حاج شیخ احمد صابری همدانی، را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۲۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- یک آسیب شناس گفتاری توضیحاتی را در رابطه با بهترین سن جهت آغاز درمان لکنت زبان کودکان ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۲۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- اگر در پی ارتقا سلامت و کاهش وزن خود هستید، نخستین چیزی که باید به آن توجه داشته باشید نرخ سوخت و ساز است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- تولید ناخالص داخلی یکی از مهمترین شاخص های کلان اقتصاد است، زیرا هم مبنای تجزیه و تحلیل هاست و هم مبنایی است برای محاسبه سایر شاخص های اقتصادی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- خواص عسل موم عسل و مضرات عسل فروش عسل تشخیص عسل اصلی عسل و دارچین عسل و آبلیمو عسل و شلغم عسل طبیعی کوهستان طریقه شناخت عسل اصل و تقلبی مصرف عسل باکتری هایی را که آکنه ایجاد می کند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- نوع رویکرد منابع خبری و سیاسی غربی بویژه روزنامه فرانسوی و پرتیراژ لوموند نسبت به سردار سلیمانی و اقدامات وی در جبهه مقاومت ضدصهیونیستی و ضدتکفیری همواره محل بحث بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- مبتکران فرانسوی سامانه ای ابداع کرده اند که روی قسمت عقب کلاه موتورسواران نصب می شود و به رانندگان پشت سر درباره کاهش سرعت موتورسیکلت هشدار می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- امروز 14 مِی 2017 جورج لوکاس خالق مجموعه های "جنگ ستارگان" شمع تولد 73 سالگی خود را فوت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- باشگاه منچسترسیتی می خواهد پیشنهادات مربوط به مهاجم جوان تیمش را بررسی کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- ورزشکاران باید با انجام حرکات ورزشی خاص از سلامت زانوهای خود مطمئن شوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- یکی از مراجع تقلید با بیان اینکه زبان مشترکی که همه مردم جهان آن را می پسندند، ادب است، تأکید کرد: جایگاه کعبه باید برای زائران به درستی تبیین شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- فرانسوا اولاند طی مراسمی به صورت رسمی قدرت را به امانوئل ماکرون پیروز انتخابات ریاست جمهوری فرانسه واگذار خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۲۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- شوره سر در اثر جدا شدن سلول های خارجی پوست سر به وجود می آید و با حمام رفتن منظم، استفاده از شامپوهای ضد شوره قابل کنترل است. در اینجا 10 روش خانگی برای درمان شوره سر را می گوییم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- محققان دانشگاه ملی "اقیانوس" در تایوان موفق شدند با ترکیب ماده ای از صدف خرچنگ ها و نقره، پشه های مالاریا را نابود کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- شرکت خودروسازان بم چند وقتی است که تولید آزمایشی GC6 را در ایران آغاز کرده است. در حال حاضر جیلی GC6 طی ماه گذشته سه دستگاه تولید داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- یک متخصص پوست و مو گفت: افراد می توانند با بهره گیری از روش های آسان خانگی، نسبت به از میان بردن جوش های سر سیاه خود اقدام کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- سیدرضا طاهر از شهدای مدافع حرم است که در سن 30 سالگی در سوریه به فیض شهادت نائل آمد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۲۱:۰۱    
خبرگزاری میزان- فردی طبقه همکف یک آپارتمان چند طبقه ساکن است و از آسانسور هیچ استفاده ای ندارد، حال سوال اینجاست که آیا هزینه ماهانه تعمیرات آسانسور شامل حال افرادی که در طبقه همکف ساکن هستند می شود؟
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- ناخن ها به اندازه پوست مان حساس و آسیب پذیر بوده و به مراقبت نیاز دارند. لازم است برای مراقبت از هر چه بیشتر از آنها، برخی عادت های نادرست را کنار بگذاریم ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۲۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- سیاره مریخ پدیده ها و ویژگی هایی دارد که می تواند جان انسان را در مدت کوتاهی بگیرند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- آکنه و جوش یکی از ضایعات پوستی است که باعث می شود زیبایی صورت تان را تحت تاثیر قرار دهد. نکته های مهمی در از بین بردن جوش و آکنه وجود دارد که در این مقاله بررسی می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- در مقاله ی حاضر، قصد داریم به 8 عادت خطرناک برای مغز ، و هم چنین چند توصیه ی عملی در مورد چگونگی دوری از این عادت ها و در نتیجه، افزودن بر قدرت مغز اشاره کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- یکی از مهم ترین ارگان های حیاتی بدن کبد است چرا که در صورت وجود خللی در آن تمام اندام های دیگر بدن درگیر نیز شده و بدن دچار مشکلات جدی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- یک مسئول محلی سومالی امروز از کشته شدن حدود 20 عضو گروهک الشباب در بمباران شهرک کبیس در جنوب غربی این کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- حمید داوود آبادی نویسنده از معراج برگشتگان امشب میهمان برنامه "خندوانه" می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- هافبک تیم فوتبال تاتنهام گفت: نمی توان آینده را پیش بینی کرد و ممکن است هر اتفاقی رخ دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- این ماده ی همه کاره را می توان برای مرطوب کردن پوست و پاک کردن آرایش استفاده کرد، اما این فقط بخش کوچکی از فایده روغن نارگیل است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- هم اکنون بوگاتی نمایندگی خود را در دبی و درست در همان کشور، همان شهر و همان جاده ای که نمایندگی لامبورگینی افتتاح شد بازگشایی کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- بعد از گذراندن سن 40 سالگی یواش یواش بدن انسان شروع به از دست دادن نیروی سابق خود و یا به اصطلاح پیر شدن می کند اما باید در این بحث گفت که پیری داریم تا پیری .
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- آیت الله مکارم شیرازی در دیدار نماینده ولی فقیه در سازمان حج و زیارت و رئیس سازمان حج و زیارات از راه اندازی مجدد اعزام زائران ایرانی به حج تقدیرکرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- تیمی از دانشمندان موفق به حل معمای 400 ساله فیزیک شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- وجود ترکیبات تلخ در نوعی نوشیدنی برای درمان آسم در موش ها موثر بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- آووکادو یک انتخاب غذایی فوق العاده برای بهبود نفخ محسوب می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- در پی آزمایش موشکی امروز کره شمالی و سقوط آن در نزدیکی مرزهای روسیه، پدافند هوایی این کشور به حالت آماده باش در آمد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- مدیر سازمان تیم های ملی جودو عملکرد این تیم در بازی های کشورهای اسلامی را مثبت ارزیابی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- نماز جمعه شامل دو رکعت و دو خطبه می شود و دو قنوت مستحبی نیز دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- پوست شل صورت و بدن درد سر به وجود آمده بعد از کم کردن وزن است که اکثر افراد جراحی را تنها راه حل می دانند اما راهکار هایی ساده و طبیعی هم برای آن وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال ساسولو در آستانه حضور روی نیمکت رم قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال پرسپولیس برنامه های تاکتیکی و تمرینی خود برای دیدار مقابل لخویای قطر را عصر امروز (یکشنبه) پیگیری کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- مدیر کل پدافند غیرعامل استانداری سمنان ضمن ارائه هشدارهای لازم برای مقابله احتمالی با حمله بدافزارها به طرح راهکارهایی برای رویارویی احتمالی کاربران با این بدافزار پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- ناسا اطلاعاتی از یک سیاه چاله کلان جرم به دست آورده که ویژگی های متناقضی با بقیه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در اعتراض به تصویب غیر قانونی سند آموزش 2030 با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد این نهاد حوزوی اعتراض خود را در بهمن ماه سال گذشته اعلام کرده بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- روان بودن گفتار تحت تاثیر عوامل مختلفی همچون سن و فرهنگ است، اما در حال حاضر محققان دریافتند راست دست و چپ دست بودن افراد نیز بر گفتار آنها تاثیر دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- در پی برنامه های چین برای اقامت بلندمدت فضانوردان در ماه دانشجویان چینی اقدام به شبیه سازی شرایط ماه و انجام یک تست یک ساله کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- تیم ملی هندبال ساحلی ایران در دیدار نیمه نهایی رقابت های آسیایی تایلند مقابل عمان شکست خورد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- منابع یمنی حملات موشکی ارتش یمن و انصارالله به مواضع شبه نظامیان سعودی در غرب یمن و کشته شدن 18 مزدور وابسته به ائتلاف سعودی از جمله چند سودانی خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- فوق ستاره پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید این بار بیشتر از همیشه در کانون توجهات رسانه های کاتالانی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- تیم کشتی آزاد ایران با کسب 3 مدال طلا، یک نقره و 4 برنز عنوان قهرمانی آسیا را کسب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- در حالی که نشست صلح افغانستان در اسلام آباد همچنان سرنوشت نامعلومی دارد، مقامات نظامی پاکستان، افغانستان و آمریکا برای اتخاذ سیاستی واحد علیه داعش، نشست سه جانبه برگزار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- آزادکار سنگین وزن تیم ملی کشتی ایران موفق شد مدال طلای رقابت های قهرمانی آسیا را از آن خود کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- رسانه های عراقی از کشف یک گور دسته جمعی در استان دیاله در مناطق مرزی ایران و عراق خبر دادند.