یکشنبه ۰۲ اردیبهشتساعت ۲۲:۴۷Apr 2018 22

خبرهای میزان 27 اردیبهشت 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 تیر 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 مهر 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 30 دی 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 1 اردیبهشت 1396 میزان 2 اردیبهشت 1396 میزان 3 اردیبهشت 1396 میزان 4 اردیبهشت 1396 میزان 5 اردیبهشت 1396 میزان 6 اردیبهشت 1396 میزان 7 اردیبهشت 1396 میزان 8 اردیبهشت 1396 میزان 9 اردیبهشت 1396 میزان 10 اردیبهشت 1396 میزان 11 اردیبهشت 1396 میزان 12 اردیبهشت 1396 میزان 13 اردیبهشت 1396 میزان 14 اردیبهشت 1396 میزان 15 اردیبهشت 1396 میزان 16 اردیبهشت 1396 میزان 17 اردیبهشت 1396 میزان 18 اردیبهشت 1396 میزان 19 اردیبهشت 1396 میزان 20 اردیبهشت 1396 میزان 21 اردیبهشت 1396 میزان 22 اردیبهشت 1396 میزان 23 اردیبهشت 1396 میزان 24 اردیبهشت 1396 میزان 25 اردیبهشت 1396 میزان 26 اردیبهشت 1396 میزان 27 اردیبهشت 1396 میزان 28 اردیبهشت 1396 میزان 29 اردیبهشت 1396 میزان 30 اردیبهشت 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۰۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- عباسی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان مازندران از تعطیلی یک واحد عرضه کننده پوشاک به دلیل گرانفروشی و تکرار تخلف خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری استان گلستان قصور پزشکی در فوت الینای 6 ساله را مورد اشاره قرار داد و گفت: در این رابطه دو پزشک متخصص، دو پرستار و مسئول فنی بیمارستان مقصر شناخته شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- احداث تونل کندوان در سال 1314 شمسی آغاز شد و پس از سه سال در 27 اردیبهشت 1317 به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- نمایشگاه اسکیس (پیش طرح) بناهای تاریخی ایران از امروز در فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- تازه ترین آثار نقاشی مرتضی گودرزی دیباج در نمایشگاهی با عنوان خاکی و آسمانی به مناسبت روز جهانی موزه و میراث فرهنگی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- مدیر سرمایه گذاری شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: از زمان موثر شدن سرمایه گذاری خارجی در پتروشیمی، به بازه زمانی یک تا دو سال برای شکوفایی صنعت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۰۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- انوراگ رام چاندران تحلیلگر مسائل سیاسی در یادداشتی برای دیپلمات نوشت: کریدور اقتصادی چین-پاکستان صنعتی شدن و سرمایه گذاری را به پاکستان خواهد آورد که کشور همسایه ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- درپی طرح خواسته افغانستان برای دریافت کمک از روسیه، نماینده رئیس جمهوری این کشور برای بررسی موضوع در صورت ارائه درخواست رسمی کابل اعلام آمادگی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال جوانان پدیده خراسان به رقابت های لیگ برتر فوتبال جوانان کشور صعود کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- موسسات پژوهشی آمریکا با انتشار گزارشی درباره تبدیل شدن پاکستان به پنجمین قدرت هسته ای جهان و قدرت موشک های بالستیک و کروز این کشور هشدار دادند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۴:۴۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری اصفهان گفت: هیچگونه حاشیه امنی برای متخلفان و مجرمان انتخاباتی وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۴:۴۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم از توقیف محموله یک میلیارد ریالی ویلچرهای خارجی قاچاق خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۴:۲۵    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل ستادیه کشور گفت: 11697 محکوم غیرعمد به دلیل ناتوانی در پرداخت دیه یا بدهی مالی در زندان حضور دارند که از این جمع تن ها 20 درصد واجد شرایط بهره مندی از تسهیلات ستاددیه هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۴:۱۰    
خبرگزاری میزان- بر اساس یک نظرسنجی، در حالیکه 50 درصد مردم روسیه خطر استفاده از سلاح هسته ای از جانب آمریکا را جدی می دانند، تنها 13 درصد آنها کره شمالی را عامل چنین تهدیدی دانسته اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی استان از کشف مقادیری انواع کالای قاچاق از بار یک دستگاه تریلر به ارزش 20 میلیارد ریال در اتوبان تهران - کرج خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- رئیس اداره محیط زیست شهرستان فیروزکوه از تلف شدن یک توله پلنگ نر هفت ماهه براثر خونریزی داخلی و ضعف ناتوانی و گرسنگی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۲:۱۸    
خبرگزاری میزان- اولین کاشی ماندگار بر سر در خانه ایران درودی نقاش، نویسنده و کارگردان شاخص کشورمان نصب شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- آبشار ویسادار رضوانشهر و در 16 کیلومتری شهر پره سر در شهرستان رضوانشهر قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۰:۴۵    
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- برخورد خودروی پرادو با گاردریل باعث مرگ دتر 8 ساله و مجروح شدن مادر جوانش شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- شبکه های مختلف تلویزیون درحالی فیلم های پایان هفته خود را به روی آنتن می برند که هیچکدام از آنها ربطی به انتخابات ندارند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۰۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- تخریبچی مدافع حرم علیرضا قبادی در دفاع از حریم اهل بیت (ع) و تامین امنیت ملی کشورمان، روز گذشته بدست تروریست های تکفیری در حماه سوریه به شهادت رسید و آسمانی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۰۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- گروه قاهره نیز خواستار توافق درباره پیشنهاد دی میستورا و وعده و تضمین بررسی امور در یک سبد در گفتگوهای آتی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۰۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- پوتین همچنین با اشاره به اتهامات وارد شده از سوی مقامات آمریکایی مبنی بر افشای اطلاعات طبقه بندی شده در دیدار ترامپ و لاوروف ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۰۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- مون با اشاره به مرزهای دریایی و زمینی بین دو کره تصریح کرد واقعیت این است که احتمال درگیری نظامی بین کره شمالی و کره جنوبی در خط مرزی دو کشور زیاد است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۰۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران گفت: توزیع عادلانه خدمات شهری در یک دهه اخیر فاصله شمال و جنوب را در پایتخت کاهش داده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- دولت آمریکا 7 شخص و شرکت ایرانی و چینی را در فهرست تحریم قرار داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- شرکت "لاکهیدمارتین" اسکلت خارجی جدیدی ارائه داده که قادر به روشن کردن مسیر سربازان است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- امواج فراصوت می توانند خیلی بیشتر از سونوگرافی از نوزادان در شکم مادر کارایی داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- خبرگزاری رویترز نوشت که اطلاعاتی به دست آورده که نشان می دهد ارتش آلمان برای خرید جنگنده F-35 در حال رایزنی با آمریکاست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- یک شرکت فروش اتومبیل های لوکس در سنگاپور بتازگی دست به ایده جالب و قابل توجه برای فروش خودروهایش زده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۲:۵۰    
خبرگزاری میزان- در این مطلب تصاویری از مسابقه اتومبیرانی به سبک فیلم بن هور در پایتخت کشور ایتالیا را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی آرژانتینی اسپرزها شایعه جدایی اش از این تیم را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۱:۳۴    
خبرگزاری میزان- فقیرترین کشور جهان که چندسالی است زیر آتش هر روز جنگنده های سعودی و هم پیمانایش روز را به شب می رساند در روزهای اخیر گرفتار بلای مرگبار دیگری شده است: شیوع بیماری کُشنده وَبا.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- ناسا موشک ژرفاسنج یا موشک پژوهش 17 متری خود را روز سه شنبه با موفقیت از مرکز پرواز والوپ پرتاب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- منابع امنیتی عراق از آزادسازی کامل محله الرفاعی در غرب شهر موصل از دست داعش خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- در این گزارش مواد غذایی را بهتان معرفی می کنیم که سیستم ایمنی بدنتان را تضعیف کرده و بیماری تان دیرتر بهبود می بخشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- تیپ هایی که گلابی شکل هستند و در پائین تنه دارای چربی بوده راههایی برای از بین بردن این چربی ها
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- یک متخصص تغذیه با هشدار به بی توجهی افراد به فشار خون بالا به ارائه برخی نکات تغذیه ای پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- بر اساس تحقیقات جدید کودکان 6 ماهه به خواندن کتاب توجه دارند و خواندن کتاب برای آنان موجب افزایش دامنه لغت و مهارت های خواندن در سال های آینده زندگی خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- ایزو (ISO) از عبارت International Organization for Standardization به مفهوم سازمان بین المللی برای استانداردسازی گرفته شده و این سازمان بین الملی متشکل از یک شبکه از مؤسسات استاندارد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- برای برگزاری هر چه مطلوب تر انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم در خارج از مرزهای ایران اسلامی، در 104 کشور خارجی و 134 نمایندگی جمهوری اسلامی در خارج از کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۱:۴۹    
خبرگزاری میزان- "پاورز باس" بازیگر سینمای هالیوود که تجربه بازی در فیلم های مطرحی همچون اَونجرز را در کارنامه دارد، دیشب و در سن 68 سالگی درگذشت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- حالت تهوع و استفراغ در اثر موارد مختلفی رخ می دهد و می تواند باعث کم آبی شدید بدن و ضعف و بیماری و حتی بروز مرگ شود به همین دلیل هنگام بروز این مشکل باید به سرعت راهکارهای درمانی برای ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی ایتالیایی واتفورد به همکاری اش با این باشگاه انگلیسی پایان می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۱:۲۸    
خبرگزاری میزان- محققان دانشگاه بریستول انگلیس بلندگوی فراصوتی ارائه داده اند که قدرت تله پاتی دارد و به کاربران امکان برقراری با یکدیگر از فاصله 30 متری و به صورت ساکت را می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس فارس از برخورد قاطعه با اخلالگران عرصه نظم و امنیت انتخابات روز جمعه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- محققان دانشگاه ایالتی میشیگان(MSU) در ماه دسامبر نانوژنراتور خود موسوم به نانوژنراتور فروالکتریت(ferroelectret nanogenerator) یا FENG رونمایی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- قائم مقام وزیر کشور گفت: با کسب نظر شورای نگهبان و مرتفع شدن مشکل حقوقی، نتایج شمارش آراء در این انتخابات به صورت تدریجی اعلام خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۱:۰۳    
خبرگزاری میزان- محققان در مرکز مراقبت های درمانی هانتر داون در کمبریج شایر در بخش زوال عقل یک برنامه جدید تمرینات بدنی روی صندلی را به بیماران زوال عقل ارائه می دهند که می تواند روند زندگی آنها را ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۱:۰۳    
خبرگزاری میزان- با توجه به رویکرد جدی دستگاه قضا در اعمال مجازات های جایگزین حبس و برخورد متناسب با جرم که در آن اصلاح و پشیمانی نمود بیشتری داشته باشد از چند ماده در تخفیف مجازات سود می برد
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- چای زنجبیلی یکی از طبیعی ترین درمان های موجود با خواص فوق العاده ای است که در جهت ارتقای سلامتی بدن غوغا می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- کاپیتان فاینورد به دوران حرفه ای خود در مستطیل سبز به عنوان بازیکن پایان داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- همزمان با برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- مهاجم فصل گذشته سپاهان راهی صنعت نفت آبادان شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۰:۳۱    
خبرگزاری میزان- یکی از گزینه های هدایت تیم فوتبال تراکتورسازی به پیشنهاد مسئولان این تیم پاسخ منفی داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۰:۳۱    
خبرگزاری میزان- روزهای پایانی ماه شعبان اعمال بسیاری دارد که یکی از آن ها ثواب روزه متصل به ماه مبارک رمضان است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- چلسی منینگ که عامل یکی از بزرگترین موارد درز اسناد محرمانه آمریکا بود، از زندان آزاد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- جان باختن 124 نفر براثر شیوع وبا در یمن ،آزاد شدن بیش از 90 درصد از موصل و بحران قطع آب و برق در دهلی از مهمترین عناوین خبری روزنامه های روز چهارشنبه 27 اردیبهشت در هند است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- مربی تیم پرسپولیس برخورد بسیاری تندی با بازیکن این تیم داشت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- اگر دنبال تناسب اندام و لاغری هستید و نمی توانید به سادگی از شیرینی جات دل بکنید در مطلب زیر طرز تهیه کیک رژیمی را بخوانید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- مطالعات جدید نشان می دهد عفونت محل جراحی در تابستان شایع تر است؛ به ویژه زمانی که دمای هوا از 90 درجه فارنهایت (32 درجه سانتی گراد) بالاتر می رود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۹:۱۷    
خبرگزاری میزان- سرمربی پرسپولیس در تمرین امروز تیمش از دست برخی بازیکنانش عصبانی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۸:۱۴    
خبرگزاری میزان- احتمال قوی دیدار نواز شریف و ترامپ در عربستان، تهدید فرمانده ارتش هند برای انجام مجدد عملیات در عمق خاک پاکستان و اقدام ترامپ برای تبادل اطلاعات محرمانه با روسیه درباره داعش ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- همایش تبلیغاتی حجت الاسلام والمسلمین رئیسی در میدان شهدا و همایش تبلیغاتی حجت الاسلام والمسلمین روحانی در ورزشگاه تختی مشهد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- شعار روز جهانی فشار خون بالا سال 2017 با عنوان از فشارخونتان آگاه باشید انتخاب شده تا بتوان از بروز مرگ و میر و بیماری های ناشی از آن جلوگیری کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۰:۰۸    
خبرگزاری میزان- فرانسوا سنمو سفیر فرانسه در تهران با حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- محققان آمریکایی موفق شدند موش های نابارور را با تخمدان های چاپ سه بعدی بارور کنند.محققان امیدوارند این فناوری برای انسان نیز به کار رود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- کولرهای گازی از رایج ترین سیستم های سرمایشی در حال حاضر بوده و این کولر ها به خصوص در هوای شرجی بسیار کاربردی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۹:۴۸    
خبرگزاری میزان- شرکت HP از یک سوپرکامپیوتر جدید حافظه محور به نام The Machine رونمایی کرد که معماری سوپرکامپیوترهای کنونی را متحول کرده است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۹:۴۸    
خبرگزاری میزان- در مطالب قبل سخن از چهار طبع صفرا , دم ,سودا و بلغم آدمی به میان آمد یاد گرفتیم که طبع پنجمی هم وجود دارد که از آن به طبع معتدل تعبیر می کنیم و بیشتر این طبع در افراد خاص معنوی و ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- پلیس ترکیه، روز گذشته، به درخواست عربستان دو خواهر سعودی را که ادعا شده است، از کشورشان فرار کرده اند، بازداشت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- باشگاه استقلال تهران از هواداران خود خواست تا در بازی با العین دست به کاری نزنند که منجر به محرومیت این تیم شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور ازبکستان گفت: راه آهن افغانستان_ چین_ ازبکستان_ قرقیزستان با طرح یک کمربند_ یک راه چین ادغام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۹:۲۴    
خبرگزاری میزان- یکی از گیاهان پرطرفدار بین ما ایرانیان که در پخت انواع برنج ها استفاده می شود، در این مطلب به عنوان پادشاه گیاهان دارویی معرفی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از اینکه تماشاگران تیمش برای بازی با لخویا از حضور در ورزشگاه محروم هستند، ابراز ناامیدی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۹:۱۷    
خبرگزاری میزان- امروز (چهارشنبه 27 اردیبهشت) آخرین روز تبلیغات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۹:۱۷    
خبرگزاری میزان- یک رژیم غذایی مدیترانه ای انتخاب کنید تا زندگی سالم و طولانی تری داشته باشید؛ این توصیه ای است که این روزها زیاد می شنویم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۹:۱۱    
خبرگزاری میزان- با سرمایه گذاری شرکت تویوتا در زمینه خودروهای پرنده، ژاپن یک گام به استفاده از ماشین های پرنده در المپیک 2020 نزدیک تر شد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۹:۱۱    
خبرگزاری میزان- رییس انجمن علمی روماتولوژی گفت: لوپوس، بیماری است که معمولا با علائم تب، ضعف عمومی، خستگی و مجموعه ای از علائم پوستی مثل قرمزی پروانه ای شکل، روی گونه شروع می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۹:۱۱    
خبرگزاری میزان- شرکت خودروسازی سوئیسی "الکسترا"(Elextra) از جدیدترین خودروی برقی خود رونمایی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۹:۱۱    
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان در رابطه با علت فوت مسئول دفتر دادگاه عمومی و انقلاب ایرانشهر، گفت: این فرد به دلیل اختلافات طایفه ای به قتل رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۸:۵۹    
خبرگزاری میزان- باشگاه پرسپولیس فردی را که در محرومیت این تیم نقش داشت را به محل تمرینش راه نداد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۸:۰۸    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس فاش کرد دلیل صحبتش با بازیکنانش در تمرین امروز چه بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۸:۰۸    
خبرگزاری میزان- وزیر خارجه آلمان تهدید کرد که در صورت پافشاری ترکیه بر ممانعت از بازدید هیئت پارلمانی آلمان از پایگاه هوایی اینجرلیک ، احتمالا پارلمان به خروج سربازان از پایگاه اینجرلیک رأی خواهد داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۷:۵۵    
خبرگزاری میزان- 27 اردیبهشت ماه 1396 با اتفاقات، حواشی و اخبار گوناگونی در عرصه فرهنگ و هنر روبه رو بود که مهم ترین آن را می توان تصمیم حسین محجوب برای حضور در شبکه نمایش خانگی دانست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- 2 کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس پیش از آغاز تمرین امروز (چهارشنبه) با سرمربی تیم شان جلسه برگزار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- دولت جدید فرانسه روز چهارشنبه به ریاست ادوارد فیلیپ تشکیل شد که در آن ژان ایو لودریان به عنوان وزیر خارجه برگزیده شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- مربی تیم فوتبال گسترش فولاد در مورد ادامه همکاری با این باشگاه توضیح داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- پیرامون تیم گرداننده سایت و کانال تلگرامی آلوده آمدنیوز و نشست و برخاست این تیم با سرویس های اطلاعاتی میت ترکیه و موساد اسراییل، سایه های سنگین غباراندودی نیز در آمد و شد هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد امشب (چهارشنبه) به کشورش سفر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- در این بسته خبری ویژه، عناوین مهم ترین، پربازدیدترین و جذاب ترین خبرهای امروز منتخب گروه چند رسانه ای خبرگزاری میزان را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۷:۲۰    
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۷:۲۰    
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور روسیه روز چهارشنبه گفت که رئیس جمهور آمریکا در دیدار با وزیر خارجه این کشور اطلاعات فوق سری را در اختیار وی قرار نداده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- گستردگی مباحث حقوقی و پیچیدگی های موضوعات متنوع آن ضرورت آموزش هرچه بیشتر آن را روشن می سازد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان اسامی 23 بازیکن مدنظر خود را برای حضور در مسابقات جام کنفدراسیون ها 2017 مشخص کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- در بیست و هفتمین روز از اردیبهشت ماه سال 1396، میزان به بررسی بازار ارز آزاد و بین بانکی، خودروهای لکسوس ، وضعیت بازار بورس، قیمت حبوبات و قیمت انواع سکه پرداخته است.