جمعه ۰۴ خردادساعت ۰۷:۳۴May 2018 25
 

خبرهای میزان 30 اردیبهشت 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 تیر 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 مهر 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 30 دی 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 1 اردیبهشت 1396 میزان 2 اردیبهشت 1396 میزان 3 اردیبهشت 1396 میزان 4 اردیبهشت 1396 میزان 5 اردیبهشت 1396 میزان 6 اردیبهشت 1396 میزان 7 اردیبهشت 1396 میزان 8 اردیبهشت 1396 میزان 9 اردیبهشت 1396 میزان 10 اردیبهشت 1396 میزان 11 اردیبهشت 1396 میزان 12 اردیبهشت 1396 میزان 13 اردیبهشت 1396 میزان 14 اردیبهشت 1396 میزان 15 اردیبهشت 1396 میزان 16 اردیبهشت 1396 میزان 17 اردیبهشت 1396 میزان 18 اردیبهشت 1396 میزان 19 اردیبهشت 1396 میزان 20 اردیبهشت 1396 میزان 21 اردیبهشت 1396 میزان 22 اردیبهشت 1396 میزان 23 اردیبهشت 1396 میزان 24 اردیبهشت 1396 میزان 25 اردیبهشت 1396 میزان 26 اردیبهشت 1396 میزان 27 اردیبهشت 1396 میزان 28 اردیبهشت 1396 میزان 29 اردیبهشت 1396 میزان 30 اردیبهشت 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- شکنندگی و آسیب نفس، جنبه روانشناسی هم دارد، که اغلب در شخصیت های خود شیفته دیده می شود؛ حملات بعداز خشم می توانند با احساسات نهفته ضعف یا عدم امنیت روی دهند ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۵:۵۰    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل هلدینگ بانک، بیمه و سهام صندوق بازنشستگی کشوری از آغاز واگذاری بیمه آتش سوزی به بازنشستگان کشوری سهامدار بیمه ملت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۲۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- دارو های دیورتیک ( ادرار آور) اغلب توسط پزشک تجویز می شود، اما مواد غذایی و نوشیدنی های خاصی وجود دارند که دارای اثرات طبیعی ادرار آور بوده و می توانند از جمع شدن آب اضافی و بروز آماس ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- تیم ملی ورزش های زورخانه ای افغانستان جایگاه سوم مسابقات تیمی این رشته در بازی های همبستگی کشورهای اسلامی را کسب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- انتخابات روز جمعه 29 اردیبهشت 1396 جلوه دیگری از حماسه آفرینی و مشارکت مردم ایران اسلامی در تجلی گاه مردم سالاری دینی بود ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- کاروان کشورمان با کسب 98 مدال رنگارنگ، در جایگاه سوم جدول توزیع مدال های بازی های کشورهای اسلامی قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی شهرستان عسلویه: فردی که در قالب لباس پلیس از مردم اخاذی می کرد توسط ماموران انتظامی شهرستان شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- تولید یازده عنوان فیلم نامه سینمایی با اقتباس از آثار ادبی تاریخ شفاهی انقلاب و دفاع مقدس بعد از تأمین سرمایه، آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- قایق های پلی اتیلن در برابر ضربه های شدید مقاوم بوده و چنانچه آسیبی هم به آن وارد شود، به راحتی قابل ترمیم است و از سوی دیگر به دلیل سبکی وزن این مدل از قایق ها به سادگی غرق نمی شوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- عابرین پیاده در صورت تخلف در خیابان ها در امارات جریمه می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- رهبران کشورهای جهان انتخاب مجدد حسن روحانی را به عنوان ریاست جمهوری اسلامی ایران تبریک گفتند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- دانشمندان یک ربات جراح مغز ساختند که می تواند یکی از فرایندهای پیچیده جراحی مغز که دو ساعت طول می کشید را در عرض دو دقیقه و نیم انجام دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- سید اسحاق شجاعی نوشت: آمریکا، پاکستان، عربستان از همین حالا جنگ نیابتی خطرناکی را در شمال افغانستان کلید زده اند و این جنگ می تواند فرسایشی شده و شمال را به جهنم واقعی تبدیل کند و ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- بارکزی اعلام کرد که افراد گروه داعش از زابل، به صورت جمعی به شهرستان خاص ارزگان در ارزگان منتقل شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده هوانیروز ارتش از پشتیبانی بالگردی این یگان در قالب 50 ساعت و 54 سورتی پرواز در جریان انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا ها خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۵:۳۰    
خبرگزاری میزان- ماه شعبان به فرموده پیامبر اسلام، ماه ایشان است و در این ماه، فرستادن صلوات بر محمد و آل محمد(صلوات الله علیهم اجمعین) جایگاه ویژه ای دارد؛ از این رو
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۵:۲۶    
خبرگزاری میزان- دوره ضمن خدمت الکترونیکی واژه های آسمانی از ششم خرداد ماه سال جاری برای مدیران، معاونان و معلمان قرآن و پرورشی وزارت آموزش و پرورش برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۵:۲۱    
خبرگزاری میزان- فرمانده ارتش پاکستان در منطقه وزیرستان از سرنوشت تروریست های پاکستانی فراری از این کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۵:۲۰    
خبرگزاری میزان- هیئت بازرسی از تاریخ 9 اردیبهشت لغایت 11 خردادماه در اداره امور مالیاتی شهرستان نیشابور واقع در میدان امام خمینی (ره) - اداره امور مالیاتی- طبقه اول مستقر است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۰    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور کشورمان در پیامی توئیتری تاکید کرد: ملت بزرگ ایران، پیروز انتخابات شمایید؛ خاضعانه در برابر شما سر تعظیم فرود می آورم به عهدم با شما وفادار خواهم ماند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- معاون سازمان حفاظت محیط زیست اعلام کرد: تنوع زیستی در سطح گونه و اکوسیستم، رکن مهمی در بسیاری از جنبه های گردشگری است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- تی شرت هوشمند بیماریهای تنفسی را شناسایی می کند،ربات "بادیگارد" برای محافظت از هواداران فوتبال،حساس ترین آشکارساز دنیا به دنبال کشف ماده تاریک ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- دولت هند در نظر دارد با ساخت 10 راکتور هسته ای با ظرفیت تولید هفت هزار مگاوات برق به برنامه هسته ای غیر نظامی هند شتاب دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- کمیته ملی حفاظت از خرس های ایران از همه علاقه مندان جهت پیوستن به این اقدام ملی و تشکیل نیروی مردمی حامی حیات وحش دعوت به همکاری می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۲:۵۵    
خبرگزاری میزان- رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک گفت: مشارکت بیش از 70 درصدی مردم در انتخابات حاکی از آن است که مردم با گذشت بیش از 40 سال از انقلاب به نظام خودشان علاقه مند هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- مدیرکل دفتر برنامه ریزی تامین، توزیع، تنظیم بازار و ذخایر راهبردی وزارت جهاد کشاورزی گفت: 20 هزارتن گوشت مرغ 5300 تومانی برای تنظیم بازار ماه رمضان عرضه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۲:۰۶    
خبرگزاری میزان- وزیر دفاع آمریکا اظهار داشت که هنوز پیشنهادی در مورد تعداد سربازان اعزامی به افغانستان به ترامپ ارائه نداده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- ملی پوشان پرورش اندام، بادی کلاسیک و فیزیک ایران با کسب 12 مدال طلا، 4 مدال نقره و 2 مدال برنز قهرمان مسابقات آسیایی 2017 در مغولستان شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۱:۳۱    
خبرگزاری میزان- آیین پایانی نخستین جشنواره رسانه ای شهدای دفاع از حرم و جبهه مقاومت با عنوان جوشن به همت فرهنگ سرای رسانه و شبکه های اجتماعی با معرفی برگزیدگان در بخش های مختلف ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی رئیس جمهوری افغانستان با تشریح برنامه های محمداشرف غنی در سفر به عربستان سعودی گفت که وی در نشست کشورهای اسلامی – عربی سخنرانی خواهد کرد و از آنان خواهد خواست که اجازه ندهند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- زمان نشست خبری پیش از مسابقه سرمربیان 2 تیم فوتبال پرسپولیس و لخویای قطر اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- معاون بهداشتی وزارت بهداشت با بیان اینکه اصلی ترین عنصر تداوم کشور جمعیت سالم است، گفت: زوجین نابارور در طرح تحول سلامت تحت حمایت مالی و درمانی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- عضو هیات رئیسه مجلس با تاکید بر اینکه بیمه ها اعتبار لازم برای حل مشکلات ناباروری را ندارند، گفت: اجرای موفق سیاست های جمعیتی وابسته به حل مشکلات اقتصادی و فرهنگی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- رئیس مرکز بسیج صدا و سیما طی حکمی محمدرضا پورحسن را به عنوان مدیر تأمین و هماهنگی پخش برنامه های این مرکز منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- وزیر کشور پاکستان گفت: به دستور نخست وزیر و برای محکم کردن روابط با ایران بعد از ماه رمضان همراه با یک هیأت سیاسی به این کشور سفر خواهم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۰۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- 3 فیلم کوتاه از جدیدترین تولیدات انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس در یکصد و سیزدهمین برنامه سینماروایت همراه با نقد و بررسی، رونمایی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۰۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- پیام تبریک وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به ملت حماسه آفرین ایران منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۰۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- محموله ای قاچاق به ارزش یک میلیارد و 445 میلیون ریال شامل سوزن و رنگ های تاتوی در عملیات پلیس شهرستان شازند کشف شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۰۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- سومین شماره دو ماه نامه شیوه همچون دو شماره پیشین در 5 بخش سینما، تئاتر، تجسمی، ادبیات و معماری منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۰۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور کشورمان خطاب به ملت ایران گفت: ما به نیروهای مسلح قهرمانانمان در ارتش، سپاه و بسیج و نیروی انتظامی افتخار می کنیم و تداوم اقتدار آنها را ضامن صلح و ثبات در منطقه و امنیت و ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۰۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی ارتش پاکستان گفت: تفکرات داعشی تهدیدی برای کشور است بنابراین مقابله با چنین افکاری در اولویت قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۰۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- حداقل 130 مدال رقابت های المپیک ریو و چند پاراالمپیک که عمدتا هم برنز هستند، به علت تغییر رنگ به شرکت سازنده آن ها مرجوع شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۰۴:۳۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی ایتالیایی تیم فوتبال چلسی معتقد است که سری آ سخت ترین لیگ جهان است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۰۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- راهپیمایان همچنین پارچه نوشته هایی در دست داشتند که روی آن نوشته شده بود: همه با هم بدون دیوار !
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۰۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- این 250 نفر تابستان 2017 برای اجرای عملیات ائتلاف به فرماندهی آمریکا به نام "راه حل نهایی" در کویت و عراق مستقر خواهند شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۰۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- تدابیر امنیتی در شهر سن پترزبورگ پس از انفجار انتحاری در متروی این شهر در یک و نیم ماه اخیر افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۳:۵۵    
خبرگزاری میزان- افرادی که دارای چربی دور شکم هستند، تیپ بدن آنها شبیه سیب است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۳:۵۵    
خبرگزاری میزان- عربستان و آمریکا توافقنامه های متعددی در زمینه های مختلف به خصوص در زمینه فروش سلاح به ارزش 280 میلیارد دلار امضاء کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- مطبخ های قدیمی خانه ها در کنج تاریخ، مزه هایی از غذای سنتی ایران را تجربه می کنند و امروز در طی فرآیند مدرنیته شدن، سلامت مردم در روغن های سوخته فست فود ها تباه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- بسیاری از کسانی که برای ماشین خود دنبال روکش می گردند در انتخاب بین روکش چرمی و یا پارچه ای تردید داشته و نمی توانند محصول مطابق با نیاز خود را انتخاب کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- در شب محاکمه آیت الله عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین توسط رژیم آل خلیفه، فداییان نماز مغرب و عشا را به دور منزل ایشان در منطقه الدراز اقامه کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- شرکت بهمن موتور در سال جاری قصد دارد که از سه خودروی جدید را رونمایی نماید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- حدود 200 زن و 600 کودک تُرک در مناطق تحت سیطره گروهک تروریستی داعش در سوریه به سر می برند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- کمبود ید نیز موجب کاهش ضریب هوشی در کودکان می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- پرواز ایران ایر مسیر فرانکفورت - فرودگاه امام(ره) فرود اضطراری کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور آمریکا روز شنبه در حالی وارد ریاض شده است که برخی از منابع هزینه استقبال از وی در عربستان را 68 میلیون دلار اعلام کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- موسسه خیریه دیاکونی در آلمان خواستار توقف اخراج پناهجویان افغانستان به کشورشان شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- صادرات کشورها بر اساس تولیدات اصلی آنها می تواند شکل های مختلفی داشته باشد، در ایران و سایر کشورهای نفتخیز صادرات و اقتصاد آنها بر نفت استوار است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- یک مشاور تغذیه و رژیم درمانی گفت: روزه داری جوانان و نوجوانان نه تن ها ضرر ندارد بلکه با تغذیه مناسب منجر به کاهش چربی ها و حذف مواد غیر مفیدی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- فیلم سینمایی "دفتر خاطرات یک بی عرضه" به کارگردانی "دیوید بوورز" 19 مِی 2017 اکران بین المللی خود را از امریکای شمالی آغاز خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- سیدابراهیم رئیسی با انتشار بیانیه ای، نظرات خود را درباره انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- مهدی چمران از کاندیداهای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران در نامه ای خطاب به وزیر کشور اعتراض خود نسبت به نحوه شمارش و تجمیع آرا را اعلام کرد
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- مقامات پیونگ یانگ در پی آزمایش موشکی موفقیت آمیز مراسم رژه و جشنی برای این موفقیت برگزار کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال لیورپول به دنبال تقویت پست مدافع چپ این تیم برای فصل بعد است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- مونا فرجاد و خواهرش امشب میهمان برنامه "دورهمی" می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- تحقیقات جدید نشان داده قورباغه ها اسکلت بی نظیری دارند که برای پریدن ساخته شده و طی صدها میلیون سال تکامل یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- میدان السبعین صنعا امروز شاهد حضور گسترده یمنی ها برای مشارکت در تظاهراتی تحت عنوان نه به تروریسم آمریکایی علیه یمن بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- دو مخترع ایرانی موفق به تولید سوسیس گیاهی شدند که حاوی گردو بوده و مضرات سوسیس و کالباس های بازار را ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- محبوبیت ترامپ به پایین ترین سطح رسید، آمریکا به پوروشنکو ضربه زد، انتخابات ایران و لاوروف حمله هواپیماهای آمریکایی به مواضع ارتش سوریه را غیرقانونی خواند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- مارال فرجاد و خواهرش امشب میهمان برنامه "دورهمی" می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- دبیرکل حزب الله لبنان در پیامی به حسن روحانی پیروزی وی در انتخابات ریاست جمهوری ایران و انتخاب مجدد وی به عنوان رئیس جمهور را به وی تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- تیم تحقیقاتی هوش مصنوعی شرکت گوگل موسوم به مگنتا یک سینتی سایزر نرم افزاری(NSynth) تولید کرده که قادر به تولید صداهای کاملا جدید است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- در فصل بهار می توانید با ترکیب بسیاری از میوه ها، نوشیدنی های خوش طعم تهیه کنید و از طعم لذیذ و خواص درمانی منحصربفرد آن ها در ابتدای سال جدید بهره مند شوید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- لوازم جانبی دیجیتال یکی از پرکاربردترین تجهیزات این روزهای زندگی افراد است که تنوع فراوانی در بازار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- خودروهای پرنده خودران ایرباس با توجه به هزینه نگهداری کمترشان قیمت بسیار جذابی برای مسافرت خواهند داشت؛ قیمتی برابر با تاکسی های معمولی.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- روس ها رباتی ابداع کرده اند که امنیت طرفداران فوتبال در جام جهانی 2018 را تضمین می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- ستاره سابق تیم فوتبال میلان مدعی شد که این باشگاه همیشه در قلب او جای دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- چربی خون و بیماری های ناشی از آن یکی از دلایل اصلی بروز مرگ و میر در جهان است که با رعایت نکاتی می توان از ابتلا به آن خودداری کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- روزه گرفتن به معنی خودداری از خوردن و آشامیدن و دیگر کارهایی است که روزه را باطل می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- استخوان ها برخلاف تصور افراد نیز می توانند محل تجمع چربی در بدن باشند. جمع شدن چربی در این اندام های ضروری منجر به پوکی استخوان می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- برخی سس ها به دلیل استفاده از مواد تراریخته مضر و قند بالا برای بسیاری از اندام های بدن مضر بوده و سلامتی را به خطر می اندازند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- چیزی که برای یک رانندهٔ فرمول یک بسیار ناامیدکننده است این است که به علت نقص فنی یا تصادف مجبور به خروج از مسابقه شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- تحقیقات نشان می دهد فشارهای روحی و روانی را می توان با گیاهان دارویی کنترل کرد. موثرترین دمنوش های گیاهی برای آرامش اعصاب در زیر آورده شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- احتمال دارد مالکیت باشگاه آرسنال به شخص دیگری واگذار شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- حضور گسترده مردم ایران در انتخابات ریاست جمهوری، برنامه سفر نواز شریف به عربستان و هشدار عمران خان به دولت مبنی بر مسدود کردن شبکه های اجتماعی در پاکستان ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- در سال 1983 در چنین روزی محققان فرانسوی و آمریکایی به طور جداگانه توانستند ویروس اچ.آی.وی را کشف کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- در علم تغذیه اهمیت صبحانه به قدری زیاد است که آن را سرمایه ای برای سلامتی طولانی مدت می دانند. مخصوصاً برای آن دسته از افرادی که قصد کاهش وزن دارند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- ستاد کل نیروهای مسلح طی بیانیه ای تصریح کرد: ستاد کل نیروهای مسلح امیدوار است رییس جمهور منتخب به دور از رقابت های دوران تبلیغات ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۷:۴۰    
خبرگزاری میزان- اولین انتخابات میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخابیه اصفهان، اهر و هریس، مراغه و عجب شیر، بندرلنگه، بستک و پارسیان روز گذشته برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- رئیس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور دقایقی پیش بیانیه ای را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- نوشیدن نوشابه های گازدار به دلیل وجود مقادیر زیادی کربن دی اکسید موجب افزایش حس گرسنگی و در نهایت منجر به چاقی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- به نظر می رسد باشگاه بشیکتاش ترکیه همچنان به دنبال خریداری مهاجم تیم فوتبال یوونتوس است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- یک شرکت تفریحی، بوئینگ 787 را به یک پنت هاوس پرنده تبدیل کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا که روز شنبه وارد عربستان شده است با پادشاه این کشور دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۷:۰۰    
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- در 30 روز از اردیبهشت ماه سال 1396، میزان به بررسی بازار ارز آزاد و بین بانکی،خودروهای تویوتا، وضعیت بازار بورس، قیمت میوه و قیمت انواع سکه پرداخته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- طبق قانون، هر شکایتی علیه افراد صرفا ایراد اتهام بوده و اثبات هر جرمی در دادگاه مستلزم وجود دلیل است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال نوجوانان ایران گفت: می توانیم با لمس کردن شکست به آینده امیدوار شویم.