پنجشنبه ۲۴ آبانساعت ۲۲:۲۸Nov 2018 15

خبرهای میزان 4 تیر 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 مهر 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 30 دی 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 1 تیر 1396 میزان 2 تیر 1396 میزان 3 تیر 1396 میزان 4 تیر 1396 میزان 5 تیر 1396 میزان 6 تیر 1396 میزان 7 تیر 1396 میزان 8 تیر 1396 میزان 9 تیر 1396 میزان 10 تیر 1396 میزان 11 تیر 1396 میزان 12 تیر 1396 میزان 13 تیر 1396 میزان 14 تیر 1396 میزان 15 تیر 1396 میزان 16 تیر 1396 میزان 17 تیر 1396 میزان 18 تیر 1396 میزان 19 تیر 1396 میزان 20 تیر 1396 میزان 21 تیر 1396 میزان 22 تیر 1396 میزان 23 تیر 1396 میزان 24 تیر 1396 میزان 25 تیر 1396 میزان 26 تیر 1396 میزان 27 تیر 1396 میزان 28 تیر 1396 میزان 29 تیر 1396 میزان 30 تیر 1396 میزان 31 تیر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- با توجه به برگزاری مراسم قرعه کشی لیگ برتر فوتسال بانوان فصل 97-96 این رقابت ها از تاریخ 27 مرداد آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: حفاظت از امنیت کشور نیازمند حفظ همدلی موجود و هم افزایی در همکاری ها میان تمامی دستگاه های نظارتی، امنیتی و نظامی است
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۰۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- خبرگزاری رویترز در گزارشی نوشت: زنان افغانستان با کمک به پلیس این کشور در مناطق حضور طالبان و داعش برای مبارزه با آنها آموزش نظامی دیده و مسلح شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۰۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: مهلت داوطلبان برای شرکت در آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور امروز به اتمام می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۴:۳۵    
خبرگزاری میزان- شاخص بهای تولیدکننده در ایران در خرداد ماه 1396 به عدد 237. 2 رسید که نسبت به ماه قبل 4. 0 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- مشق آسمان مجموعه شعرهای کودکانه مریم زندی به تازگی توسط سوره مهر منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از نام نویسی 294 هزار و 144 داوطلب در آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۱:۰۱    
خبرگزاری میزان- آلبوم خشت های اصالت با آهنگ سازی و تنظیم حسین پرنیا به تازگی توسط مرکز موسیقی حوزه هنری وارد بازار موسیقی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری گلستان گفت: هم اکنون، 35 درصد اوراق قضایی به صورت الکترونیکی ابلاغ می شود که تا پایان امسال این رقم به 80 درصد می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۱۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، یک گروه مستندساز حیات وحش برای فیلمبرداری تو یک دشت چادر زدند ولی عقاب ها انها را از دشت بیرون کردند را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۱۱:۳۰    
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۲۳:۲۵    
خبرگزاری میزان- استاندار خوزستان آب شرب را یکی از مهمترین مشکلات مناطق مختلف اهواز عنوان کرد و خواستار سهمیه بندی آب در این شهر شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- متخصصان تغذیه به مصرف زیاد سبزیجات توصیه می کنند. با این حال، بعضی سبزیجات هستند که به دلیل تاثیراتشان، مثل افزایش وزن، ایجادنفخ یا التهاب بهتر است با دقت بیشتری مصرف شوند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- یکی از اولین درس هایی که در کودکی آموخته ایم این است که هرگز دروغ نگوییم. همۀ ما میدانیم که نباید دروغ بگوییم، اما بنظر میرسد در هر حال میگوییم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۴:۵۰    
خبرگزاری میزان- کاخ خورشید یکی از عجیب ترین ساختمان های بناشده به دست بشر است؛ این ساختمان درواقع کاخ نبوده بلکه گاوصندوق بزرگی بود تا گنجینه های نادرشاه اشیای قیمتی همچون تخت طاووس، الماس کوه نور ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- یکی از یادگارهای زیبای برجای مانده از مرحوم علامه مخبر دعای وداع ماه مبارک رمضان است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- رئیس دادگستری رفسنجان گفت: سال گذشته آمار طلاق در رفسنجان 17 درصد نسبت به سال 94 کاهش داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: درخصوص تعیین نرخ غذای دانشجویی فعلا تصمیم گیری صورت نگرفته بنابراین تا تصمیم هیات امناء صندوق رفاه در این خصوص ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۰:۰۵    
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۰۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان انرژی اتمی در اینستاگرامش نوشت: باشد تا همه عالمان، سیاستمداران، اندیشمندان و روشنفکران مسلمان دیگر بار ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۰۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- سبقت اینستاگرام از اسنپ، کشف منشاء جت های خورشیدی با استفاده از شبیه سازی و تبدیل گازهای گلخانه ای به سوخت از اخباری است که صفحه فناوری میزان به آن پرداخته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- تغییر بزرگ در Gmail، گوگل دیگر محتویات ایمیل های کاربران را برای ارسال هدفمند تبلیغات اسکن نخواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- ظاهر نازیبای این اسمارت فون ها موجب می شود تا کمتر کسی به سراغ آنها برود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت از انهدام یک باند توزیع مشروبات الکلی در جنوب استان کرمان خبر داد و گفت: در این رابطه دو متهم اهل کردستان دستگیر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، تواشیح بسیار زیبایی به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر رامشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۱:۳۵    
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- به مناسبت بزرگداشت هفته قوه قضائیه، رئیس کل دادگستری هرمزگان و مسئولین قضایی با آیت الله نعیم آبادی نماینده ولی فقیه در این استان دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- رئیس دادگستری شهرستان ریگان گفت: طی سال گذشته تاکنون بیش از 6 هزار پرونده به شوراهای حل اختلاف شهرستان ریگان ارجاع که 83 درصد آن ها به صلح و سازش ختم شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- جانشین سرپرست دادسرای انقلاب مشهد از کشف 270 هزار قرص ترامادول در یکی از مبادی ورودی مشهد خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- معاون اول رئیس جمهور با انتشار پستی در اینستاگرامش فرارسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- موحد گفت: با کمک خیران کرمانی و همچنین برنامه ماه عاشقی که در ایام ماه مبارک رمضان در جهت آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اجرا شد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- نماز عید سعید فطر به امامت ولی امر مسلمین جهان در مصلی امام خمینی(ره) اقامه شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۸:۲۵    
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۷:۴۵    
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- دانستنی های جالبی درباره بروس لی وجود دارد که می تواند نه تنها برای علاقه مندان وی بلکه از نظر اطلاعات عمومی هم جالب باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: تصویب تحریم های سنا علیه ایران تمام قواعد برجام را برهم زد و اکنون نه جسم برجام و نه روحی از برجام باقی مانده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۴:۵۵    
خبرگزاری میزان- یگان های ارتش عراق همچنین به پیشروی خود در منطقه الفاروق در محور شمال غربی ادامه داده و بخش هایی از منطقه المشاهده را به کنترل خود در آوردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- آینده مدافع تیم فوتبال رئال مادرید هنوز در هاله ای از ابهام قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- این حادثه ساعت 9 شب روز شنبه در دیرپارک شهر واشنگتن رخ داد و در نتیجه تیراندازی متقابل پلیس و افراد مسلح، یک نفر از مظنونان جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- ارتش سوریه بر عزم خود برای نابود کردن گروه های تروریستی به عنوان بازوی رژیم صهیونیستی درمنطقه تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- موزه منطقه ای جنوب شرق در زاهدان قرار دارد. موزه بزرگی که بخشی از تاریخ غنی جنوب شرق کشور را به نمایش گذاشته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- نماز عید سعید فطر ساعت 8 صبح دوشنبه به امامت حضرت آیت الله خامنه ای در مصلای امام خمینی تهران اقامه خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- نیروی دریایی ارتش یمن یک کشتی متجاوزان را که برای عملیات هلی برن از آن استفاده می شد در سواحل المخا هدف قرار داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- هفته گذشته اپل از تغییر جدید در کامپیوترهای iMac خود رو نمایی کرد. یکی از این تغییرات مربوط است به قابلیت صفحه نمایش های جدید iMac برای نمایش بیش از یک میلیارد رنگ که می تواند قابلیت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۲:۵۵    
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- عربستان در اقدامی تازه بیش از 55 پاکستانی مقیم این کشور را به بهانه پایان یافتن مدت اقامت و حضور غیر قانونی اخراج کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۲:۳۱    
خبرگزاری میزان- با پایان ماه مبارک رمضان مسلمانان کشورهای مختلف در سراسر جهان نماز عید را اقامه کرده و جشن های ویژه این روز را برپا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- همه انسان ها می توانند با آموزش به آداب اجتماعی مسلط شوند اما آیا این امکان برای ربات ها نیز میسر می شود؟
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- عید فطر، عید اولیای الهی است ،از جمله لیالی شریفه که در فضیلت و ثواب عبادت و احیای آن احادیث بسیار وارد شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۲:۱۵    
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- طبق نتایج یک مطالعه جدید، برخی ژن های مرتبط با بیماری قلبی ممکن است با افزایش احتمال فرزندآوری مرتبط باشند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۲:۱۰    
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- تحریم اقتصادی نفت در سال 1973 باعث حوادثی گردید که تجارت خودرو را شدیداً تحت تأثیر قرار دادند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- دانشمندان منشا "جت های سرکش" را که از سطح خورشید فوران می کنند، کشف کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- تبریک توییتری ظریف به مناسبت عید فطر با آرزوی اینکه رهبران اسلامی از این مناسبت برای ترویج صلح و وحدت بجای مناقشه و اختلاف استفاده کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- توافقی که به موجب آن کالاهایی اجاره داده می شود و تحت شرایط آن اجاره گیرنده می تواند کالا ها راخریداری کند اجاره به شرط تملیک نام دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۱:۵۵    
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- شرکت پژو سیتروئن فرانسه با همکاری شرکت دانگ فنگ شریک چینی خود محصولی جدید را روانه بازار خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- طراحان واتس آپ در حال آزمایش قابلیتی هستند که کاربران را قادر می سازد هر نوع فایلی را به اشتراک بگذارند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۱:۵۱    
خبرگزاری میزان- یک رفتار شناس اجتماعی توضیحاتی را در رابطه با بهترین روش برای جدایی موقت مادر از کودک برای انجام امور روزانه ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- گروه بهمن که چندی پیش فاو بسترن B30 را به بازار ایران معرفی کرد، قصد دارد تا در تابستان امسال این خودرو سدان چینی را روانه جاده ها کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۱:۴۶    
خبرگزاری میزان- همسر شهید مدافع حرم سید رضا مراثی گفت: جان های ما همه فدای حضرت زینب(س) است و تا آخرین نفس پشت رهبرمان خواهیم بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- دانشمندان دانشگاه ایلینویز امریکا صوتی را طراحی کرده اند که گوش انسان قادر به شنیدن آن نیست، اما همه میکروفون ها آن را شکار می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- با انجام بازی های گروه دوم از مرحله گروهی جام کنفدراسیون ها، چهره چهار تیم راه یافته به دور بعد شناخته شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- بانوی نخست آمریکا دو هفته پس از ورود به کاخ سفید اولین مصاحبه خود را با برنامه فاکس نیوز و دوستان انجام داد و در این مصاحبه زندگی در کاخ سفید را لذت بخش توصیف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- شرکت گوگل یک فونت "واکنشی" جدید با نام "اسپکترال" به مجموعه فونت های خود اضافه کرد که می تواند به دلخواه کاربران به اشکال متفاوتی در یک متن دربیاید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- هلال ماه شوال رویت شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۱:۰۱    
خبرگزاری میزان- بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس با گرامیداشت ششم تیرماه 1360 سالروز ترور نافرجام مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و هفتم تیرماه سالروز شهادت آیت الله دکتر بهشتی و هفتاد و دو تن ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهوری اسلامی ایران در گفت وگوی تلفنی امیر قطر، با تاکید بر اینکه دولت و ملت ایران در کنار دولت و ملت قطر هستند، اظهار داشت: سیاست تهران توسعه بیش از پیش روابط با دوحه است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- دروازه بان 18 ساله روسونری نسبت به شایعه احتمال قطع همکاری اش با مدیر برنامه های خود واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- در آخرین ویژه برنامه ماه عسل علیخانی ضمن روایت درس صبر، میزبان دختری 19 ساله همراه با پدر و مادر ناشنوایش شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- انتخاب اعضای جدید هیئت مدیره باشگاه استقلال بسیار عجیب بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- وزیر کشور پاکستان در گفت وگوی تلفنی با ژنرال محمد سعید فرمانده مرزی تکاوران ارتش و ژنرال ندیم احمد فرمانده نیروی مرزی بلوچستان خواهان اجرای تدابیر امنیتی بیشتر در گذرگاه های مرزی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- در این مقاله نحوه ی ارتقا سیستم عامل کامپیوترهایی را که از ویندوز 10 اس استفاده می کنند، به ویندوز 10 پرو آموزش می دهیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۰:۰۱    
خبرگزاری میزان- برای خرید تصفیه هوا کووی مدل 3008 مناسب برای سالن باید حدود 6 میلیون و 420 هزار تومان هزینه کرد
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- اعضای جدید هیئت مدیره باشگاه استقلال از سوی وزارت ورزش و جوانان معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- بازیکن پیشین تیم فوتبال صنعت نفت آبادان به این تیم ملحق شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال پیکان دو بازیکن جوان را به ترکیب خود اضافه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- مدتهاست که خیلی ها منتظر عرضه تسلا مدل 3 هستند. پیش از این مدل نمونه این خودروی تمام الکتریکی معرفی شده بود اما اکنون تصاویری از مدل خارج شده از خط تولید به دست رسانه ها رسیده که نشان ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال پرسپولیس تمرین نوبت عصر یکشنبه خود را با حضور مهاجم تازه به خدمت گرفته خود برگزار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- حدود یک سال قبل بود که دانشمندان از وجود سیاره نهم در منظومه شمسی خبر دارند. اما حالا بشواهد جدید، خبر از وجود یک سیاره دیگر می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- پیدا شدن یک بسته مشکوک به مواد منفجره باعث بسته شدن بخش هایی از بزرگترین نمایشگاه هوا فضای جهان (بورژه) در پاریس شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- محسن رضایی با ارسال سه پیام کوتاهِ توییتری از دغدغه های خود نسبت به حفظ و مراعات اخلاق سیاسی گفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- وزارت اقتصاد در بیانیه ای با تشریح جزئیات جلسه گروه ویژه اقدام مالی (FATF) اعلام کرد: با مخالفت معدود کشورهایی شامل آمریکا، آرژانتین ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- یکی از بازیگرانی که به جم مهاجرت کرد، پردیس افکاری بود. بعد از حضور افکاری و همسرش در ترکیه، بر خلاف وعده داده شده از سوی کریمیان برای گرفتن اقامت این کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- بهترین بازیکن جهان در سال 2016 در فهرست 10 نفره باارزش ترین بازیکنان جهان جایی ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- روحانی گفت: امیدوارم با همدلی و اخوت تصویری روشن از دین رحمانی اسلام به تمام جهانیان ارایه نماییم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۸:۲۱    
خبرگزاری میزان- حدود 200 میلیون مسلمان هندی با نزدیک شدن به روزهای پایانی ماه مبارک رمضان ،برای استقبال باشکوه از عید فطر به عنوان یکی از بزرگترین اعیاد اسلامی آماده می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- مصرف دمنوش های معرفی شده در این بخش به شما می کند تا از روده تحریک پذیر خلاص شوید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- مهاجم جدید سرخپوشان پایتخت برای اولین بار با پرسپولیسی ها تمرین کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- استفاده از شامپو های شیمیایی برای شست و شوی بدن و مو می توانند تهدیدی جدی برای سلامت افراد باشند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل باشگاه سپیدرود برای رسیدگی به وضعیت این تیم راهی تهران می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- سرپرست اورژانس کشور گفت: تیم های واکنش سریع در اورژانس 9 استان راه اندازی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- محققان مدرسه پزشکی دانشگاه پیتزبورگ امریکا و دانشگاه تورنتو نخستین فرایندهای مولکولی دخیل در پس زنی عضو پیوندی توسط بدن فرد گیرنده را کشف کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- لوییس همیلتون تصویری از خود با پرچم ایران در اینستاگرامش منتشر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) در مصاحبه با شبکه خبری ان بی سی نیوز گفت: ایران دایره نفوذش را طی هفت سال گذشته افزایش داده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۷:۴۰    
خبرگزاری میزان- کارگران پروژه اتوبان یادگار امام(ره) مدعی شدند ظهر امروز از سوی نیروهای شهربان مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۷:۴۰    
خبرگزاری میزان- عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ارتش یکی از بزرگترین اشتباهات در مواجه با گرما زدگی را خوراندن شربت به فرد گرما زده دانست.