یکشنبه ۲۵ آذرساعت ۰۸:۱۷Dec 2018 16

خبرهای میزان 13 تیر 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 مهر 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 30 دی 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 1 تیر 1396 میزان 2 تیر 1396 میزان 3 تیر 1396 میزان 4 تیر 1396 میزان 5 تیر 1396 میزان 6 تیر 1396 میزان 7 تیر 1396 میزان 8 تیر 1396 میزان 9 تیر 1396 میزان 10 تیر 1396 میزان 11 تیر 1396 میزان 12 تیر 1396 میزان 13 تیر 1396 میزان 14 تیر 1396 میزان 15 تیر 1396 میزان 16 تیر 1396 میزان 17 تیر 1396 میزان 18 تیر 1396 میزان 19 تیر 1396 میزان 20 تیر 1396 میزان 21 تیر 1396 میزان 22 تیر 1396 میزان 23 تیر 1396 میزان 24 تیر 1396 میزان 25 تیر 1396 میزان 26 تیر 1396 میزان 27 تیر 1396 میزان 28 تیر 1396 میزان 29 تیر 1396 میزان 30 تیر 1396 میزان 31 تیر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۴:۲۰    
خبرگزاری میزان- رئیس شوراهای حل اختلاف خوزستان گفت: با همت اعضای شورای حل اختلاف خوزستان 31 محکوم به قصاص از چوبه دار رهایی یافتند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۳:۵۵    
خبرگزاری میزان- هاشمیان گفت: دستگاه قضایی در چارچوب قانون از کسانی که امر به معروف و نهی از منکر می کنند، حمایت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بم از دستگیری عامل تیراندازی شامگاه روز گذشته در میدان زید بم که منجربه قتل یک مرد میانسال شده بود خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در مراسمی که بمناسبت گرامیداشت روز صنعت و معدن در کرمانشاه برگزار شد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- یک دانشمند ایرانی با همکاری محققان کانادایی بند چانه هوشمندی طراحی کرده است که انرژی حاصل از حرکات فک و چانه را به برق تبدیل می کند!
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- تحلیلگر روس گفت: کارشکنی آمریکا در مذاکرات صلح افغانستان، در راستای تلاش برای به راه انداختن جنگی تازه در این کشور و حفظ هرج و مرج امنیتی با هدف تهدید ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۰۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- شرکت کنندگان در برخی مسابقات اینترنتی به وبسایت هایی که اعلام می کنند بلیط هوایی رایگان می دهند ، وارد می شوند و آن ها را لایک می کنند، ولی در دام های دیگری می افتند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- آناناس یکی از میوه هایی است که نمیتوان آن را فقط یک میوه خواند بلکه اگر با ما همراه شوید در ادامه خواهید دید که آناناس میتواند شما را از شر مصرف دارو در بسیاری از زمینه ها نجات دهد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- به گفته یک متخصص علوم و صنایع غذایی، کفیر یک نوشیدنی تخمیری همچون دوغ است که با افزودن نوع خاصی مخمر، مستقیم از شیر به دست می آید و خواص درمانی زیادی به آن نسبت داده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۵:۵۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری استان قزوین در دیدار با اعضای بسیج رسانه استان بیان کرد: محدودیتی برای تشکیل شورای حل اختلاف در حوزه رسانه ها نداریم و این اختلاف مربوط به عدم وحدت بین اصحاب رسانه ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۲:۵۵    
خبرگزاری میزان- در سومین همایش کیفیت استاندارد نشان کیفیت سازمان استاندارد به تولید کننده نوشیدنی سلامت در ایران اهدا شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- درخواست سناتورهای پاکستان برای بررسی پرونده جاسوس آزادشده سیا سناتورها و تعدادی از اعضای حزب حاکم پاکستان از دادگاه این کشور درخواست کردند با بررسی پرونده جاسوس سیا کسانی را که در ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- با دستور مهدی کاهه دادستان قم مبنی بر پاکسازی بوستان های سطح شهر و ایجاد فضای مناسب برای خانواده ها، مرحله دوم طرح پاکسازی بوستان های سطح شهر قم انجام شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- حدود 26 درصد از برق مصرفی در خانه ها مربوط به وسایل سرمایشی است که با رعایت نکاتی ساده می توانیم مصرف انرژی کولرهای آبی و گازی را کاهش دهیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی شهر اصفهان از دستگیری یک سارق حرفه ای خودرو و لوازم آن و کشف دو میلیارد ریال اموال مسروقه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- یک عضو مجلس نمایندگان افغانستان در مورد تصمیم افزایش سربازان ناتو در افغانستان می گوید که این تصمیم سبب فروپاشی آمریکا و ناتو خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۰۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور گفت: در پدافند سایبری رویکرد ما عمدتاً پیشگیری، کاهش آسیب پذیری و مصون سازی عمدتاً قبل از بحران و درگیری است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- مشاور امور بین الملل نخست وزیر پاکستان اعلام کرد که مذاکره با هند تنها زمانی انجام خواهد شد که مسئله کشمیر از موضوعات اصلی باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۱:۴۲    
خبرگزاری میزان- عبدالله عبدالله در واکنش به تشکیل ائتلاف نجات از سوی سران 3 حزب این کشور گفت که سران سیاسی افغانستان باید در اقدامات خود منافع مردم و دولت این کشور را در نظر بگیرند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- برای داشتن توده عضلانی بیشتر، انجام ورزش های قدرتی ضروری است اما فراموش نکنید که شما برای رسیدن به این هدف به خوردن مواد غذایی مناسب هم نیاز دارید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۷:۳۷    
خبرگزاری میزان- برخی رسانه ها از مسایلی غیرعلنی درباره همسران سرکرده گروه تروریستی داعش منتشر کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- موافقت افغانستان و پاکستان با عملیات مشترک نظامی در مرز دیورند ریاست جمهوری افغانستان اعلام کرد کابل با پیشنهاد عملیات های مشترک با اسلام آباد علیه گروه های تروریستی در 2 سوی خط ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۴:۳۰    
خبرگزاری میزان- نمایش رویای آمریکایی به نویسندگی و کارگردانی شهرام آذرمهر در تالار سوره حوزه هنری به صحنه می رود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- برنزه شدن با نور خورشید یا سولاریوم؛ کدام بهتر است، شیر نمی خورید آب ماست بخورید، سندرومی مرموز که سلامت جنین شما را نشانه می گیرد و ... را در بسته سلامت امروز بخوانید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- شاخص بورس و اوراق بهادار در چهاردهمین روز تیر ماه سال 96، با رشد 67 واحدی به پله 78 هزار و 700 واحدی رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- می خواهید یک ساحل ساکت و تمیز را تجربه کنید و در شن های طلایی قدم بزنید، پس باید مقصد سفر خود را از شمال کشور به جنوب ایران تغییر دهید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- مقامات ایالت شیکاگو به گونه ای برنامه ریزی کردند که دانش آموزان دبیرستان بدون اینکه برنامه ای برای آینده داشته باشند فارغ التحصیل نشوند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۰:۲۲    
خبرگزاری میزان- روزنامه الاهرام مصر با ابراز تردید نسبت به نیت آمریکا در مبارزه با داعش افغانستان گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان از مرمت و احیای قلعه تاریخی پرتغالی ها در جزیره لارک خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۰۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- مدیرکل میراث فرهنگی اصفهان، در نشست بررسی طرح های میراث فرهنگی روستای ابیانه، از تشکیل کمیته استانی سیاست گذاری میراث فرهنگی روستای ابیانه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۰۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- کره شمالی، فیلم و تصاویر شلیک موشک قاره پیمایی که روز سه شنبه با موفقیت آزمایش شد را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۰۸:۵۵    
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۰۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- بر اساس گزارش سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد (فائو)، هر شهروند در کشورهای عربی سالانه 250 کیلوگرم مواد غذایی را در سطل زباله می ریزد، این مقدار در اروپا برای هر فرد 110 کیلوگرم است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۰۸:۵۰    
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۰۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- تنها دو هفته بعد از دیدار رئیس جمهوری کنیا از پل 12 میلیون دلاری 'سیگری' فرو ریخت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۰۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- صاحبزاده حامد رضا رهبر شورای اتحاد اهل سنت پاکستان گفت: تخریب قبرستان بقیع نتیجه طرز تفکر آل سعود و عمل به اسلام ساختگی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۰۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- چه کسی آنقدر از نظر فرهنگی سقوط می کند که حاضر است شناسنامه خود را مخدوش کند؛ همه ما به دنبال حفظ و به رخ کشیدن هویت فرهنگی خود هستیم و یکی از راه های رسیدن به این مهم حفاظت و معرفی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۰۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- سفیر پاکستان در آمریکا گفت: نقاط کوهستانی در مرز مشترک پاکستان و افغانستان پناهگاه تروریست ها است بنابراین اسلام آباد و کابل باید همکاری برای مبارزه با شبه نظامیان را افزایش دهند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۰۴:۳۰    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال دورتموند به جذب هافبک متز علاقه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۰۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- براساس این گزارش، فرد مسلح همچنین وکیلی را مجروح کرد و یک نفر را نیز به گروگان گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۰۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- از هنگام انتخاب دونالد ترامپ به ریاست جمهوری در آمریکا، فعالیت گروه های ضد اسلامی و نژادپرست سفید پوست در کانادا افزایش پیدا کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۰۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- آنگلا مرکل با ملک سلمان بن عبدالعزیز تلفنی درباره تحولات منطقه گفتگو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۰۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب از دستگیری پدری به اتهام قتل فرزند خود خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۰۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- پلیس فداکار وقتی متوجه شد کودک قمی به علت خوردن شامپو در حال خفه شدن است با وجود تصادف او را به بیمارستان رسانده و به کودک 1.5 ساله زندگی دوباره بخشید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۳:۵۲    
خبرگزاری میزان- هرچه به کنکور سراسری نزدیک تر می شویم مدیریت زمان اهمیت بیشتری پیدا می کند و هنر یک کنکوری بهینه استفاده از زمان باقیمانده است پس ازاین رو الویت بندی مباحث نقش بسزایی در زمانبندی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۳:۴۵    
خبرگزاری میزان- کمپانی بزرگ چینی با تصویب قوانین جدید، زین پس به کاربران زیر 12 سال فقط یک ساعت اجازه گیم بازی در روز را می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- رسانه های کره شمالی اعلام کردند که این کشور بامدادر روز سه شنبه بار دیگر یکی از موشک های قاره پیما خود را با موفقیت آزمایش کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- موسس کسپرسکی می گوید حاضر است برای اعتمادسازی کنگره ، کدهای دسترسی به برنامه ضدویروس خود را در اختیار آمریکایی ها قراردهد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۳:۲۵    
خبرگزاری میزان- شاهزادگان سعودی هم اکنون برای گذران تعطیلات خود در مجموعه تفریحی شهر بدروم ترکیه هستند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- استاندار خوزستان نسبت به مهاجرت و منازعات درون مرزی و برون مرزی در اثر تداوم بحران ریزگردها هشدار داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- محققان مراکشی موفق به توسعه یک ربات جدید قابل حمل سبک وزن شدند که می تواند سم عقرب را برای اهداف کاربردی پزشکی استخراج کند تا برای داروهای ضد مالاریا و سرطان مورد استفاده قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- قرار است تندیسی از منشور کوروش در لس آنجلس ساخته شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۲:۵۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی هئیت رییسه مجلس شورای اسلامی جزئیات جلسه نمایندگان دولت با نمایندگان سوال کننده از رییس جمهور را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۲:۵۵    
خبرگزاری میزان- با این روش می توانید بفهمید که آیا بدنتان کمبود یون دارد یا خیر.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- یک مهندس سوئدی که بر روی پهپادها کار می کند موفق به طراحی سازه ای شد که با چندین موتورالکتریکی همانند یک قالیچه پرنده، پرواز می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- سارق مسلح بانک مسکن خیابان حکیم شفایی اصفهان امروز در شیراز دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- رهبر حزب تحریک انصاف پاکستان اعلام کرد که نواز شریف نخست وزیر این کشور برای پنهان کردن فساد مالی خود، دموکراسی در این کشور را قربانی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- دانشمندان دانشگاه کارنگی ملون نمونه اولیه چراغ های هوشمندی برای خودروها ابداع کرده اند که به رانندگان کمک می کنند در برف و باران سنگین هم قدرت دید قابل توجهی داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- تا وقتی که پهپاد های تاکسی فراگیر نشده اند، میشلن هنوز هم به تجارت فروش تایرها ادامه خواهد داد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- الون ماسک مالک شرکت تسلاموتورز در توئیتر خود از آغاز تولید جدیدترین خودروی تسلا از روز جمعه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- وزارت جنگ رژیم اسرائیل به دلایل نامعین تدابیر امنیتی را در حریم هوایی منتهی به فرودگاه بین المللی بن گوریون در تل آویو ادامه داده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- طبق ادعای تحلیلگران، شرکت اپل در ساخت گوشی آیفون 8 از تعبیه حسگر اثر انگشت صرف نظر کرده و در عوض از سیستم تشخیص چهره استفاده خواهد کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- افزایش قیمت خودروهای کمتر از 45 میلیون تومان در جلسه دیروز شورای رقابت مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت اعضای این شورا با افزایش خودروهای تیبا، پراید، تندر، پژو و سمند موافقت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- کودهای شیمیایی، لاستیک، الیفا مصنوعی و ... محصولات پر مصرفی هستند که در صنایع پتروشیمی تولید می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- ورم زانو که گاهی اوقات از آن با اصطلاح متداول آب آوردن زانو و واژه پزشکی افیوژن (تجمع مایع) نیز یاد می شود می تواند پیامد صدمه دیدن، استفاده بیش از اندازه یا بیماری باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- گرمای هوا اثرات منفی بر بدن می گذارد به همین دلیل باید راهکار های محافظت از بدن را بیاموزید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- ارتشبد سرگئی شایگو وزیر دفاع روسیه اعلام کرد که این کشور، ایران و ترکیه تدوین اسناد ایجاد مناطق کاهش تنش در سوریه را به زودی پایان می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- فیلم مستند "یک عاقبت ناخوشایند" به کارگردانی مشترک "بونی کوهن" و "جان شنک" از 28 ژولای 2017 اکران بین المللی خود را از امریکای شمالی آغاز خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، در صفحه شخصی توئیتر خود به برگزاری نشست منافقین در فرانسه واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت امور خارجه اقدام دادگاه کانادا در شناسایی احکام غیابی دادگاه های آمریکا را مغایر رویه جاری بین المللی در اینگونه دعاوی دانسته و آن را مردود اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- امروز دو کوهنورد مهابادی در اثر سقوط دچار سانحه شده و متاسفانه هر دوی آن ها فوت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین گفت که سندی دال بر شهادت چهار دیپلمات ربوده شده ایرانی وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- شب کنکور بهترین غذا برای داوطلبان ماهی و عدسی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- ژل های تزریقی اگر توسط متخصصان و پزشک حاذق تزریق نشود ممکن است مشکلات و خطراتی را همراه داشته باشد که بهتر است بیشتر درباره عوارض و خطرات آن بدانید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر به عنوان یک معضل اجتماعی، مشارکت هر چه بیشتر سازمان های مردم نهاد در برنامه های اجرایی را به کار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- بیماری روده تحریک پذیر ، تهدید کننده زندگی نبوده و تاثیری بر طول عمر بیماران ندارد و هیچ ارتباطی نیز با بیماری های خطرناک مثل سرطان روده و... ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۱:۰۵    
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- پیکر شهید مدافع حرم جلال ملک محمدی پس از تشییع در شهرک شهید محلاتی، در بهشت زهرا (س) تهران به خاک سپرده شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- وزارت امور خارجه هند روز سه شنبه با صدور بیانیه ای اعلام کرد سخنان 'سید صلاح الدین' فرمانده حزب المجاهدین در پاکستان ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- هر فرد بالغ می تواند تنها روزی 2400 میلی گرم سدیم دریافت کند و کسانی که فشار خون بالایی دارند، مجاز به مصرف 1500 میلی گرم سدیم در طول روز خواهند بود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- سرخپوشان پایتخت بدون مهاجم گلزن و بازیکن عراقی خود تهران را به مقصد اوکراین ترک خواهند کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- با پیروزی تیم های میزبان، هفته دوم لیگ برتر فوتسال دنبال شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: در دولت یازدهم 11هزار باند قاچاق مواد مخدر شناسایی و منهدم شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- تیم ملی بسکتبال جوانان ایران مقابل قهرمان آفریقا شکست خورد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- در متن زیر به دعاهایی که خواندن آن ها برای شفای بیماران مورد سفارش قرار گرفته، می پردازیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- سرلشکر جعفری گفت: مسئولیتم در سمت فرماندهی کل سپاه حداقل تا سه سال دیگر ادامه خواهد یافت و با تلاش مضاعف به خدمت گذاری خود به نظام و انقلاب ادامه خواهم داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- از آنجایی که نوشیدن آب گریپ فروت بعد از استاتین ها درد شدید عضلانی در فرد ایجاد می کند به همین دلیل مصرف این 2 نباید همزمان باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید تیمش برای فصل پیش رو نیمکت خوب و قوی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- رئیس مجلس گفت: برای مبارزه با مواد مخدر بودجه کافی را در نظر گرفته ایم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه سازمان صدا و سیما حامی اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی است، گفت: این اتحادیه ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- عصر تکنولوژی، عصر دستگاه های دیجیتال است و افراد بیش از پیش به دنبال دستگاه هایی هستند که سبک و قابل حمل باشد و در عین حال امکانات خوبی داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال پرسپولیس در اولین بازی تدارکاتی خود در پیش فصل بر تیم امید خود غلبه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- کارشناس سازمان غذا و دارو گفت: آب ماست دارای مقادیر کمی پروتئین است و بدن می تواند به راحتی از این مقدار پروتئین به طور مطلوب استفاده کند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس گفت دل مهاجم گلزن این تیم بازی کردن در ایران نیست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- مصرف برخی کرم های ضد آفتاب به دلیل دارا بودن مواد شیمیایی سمی سبب ابتلای افراد به سرطان پوست می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- رییس جمهور با تبریک پیروزی های اخیر دولت، ارتش و نیروهای مردمی عراق در مبارزه با تروریسم و آزادسازی موصل تاکید کرد که باید با تدبیر مسوولان عراقی و تقویت وحدت و یکپارچگی همه اقوام ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- وزارت کشور عربستان در بیانیه ای اعلام کرد که در درگیری نظامیان این کشور با افراد معترض در شرق عربستان یک نظامی کشته و 3 نفر دیگر زخمی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز امروز (سه شنبه) با همتای خود در باشگاه سپاهان دیدار و تفاهم نامه همکاری امضا کردند.