پنجشنبه ۲۹ شهریورساعت ۱۷:۱۸Sep 2018 20

خبرهای میزان 14 تیر 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 مهر 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 30 دی 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 1 تیر 1396 میزان 2 تیر 1396 میزان 3 تیر 1396 میزان 4 تیر 1396 میزان 5 تیر 1396 میزان 6 تیر 1396 میزان 7 تیر 1396 میزان 8 تیر 1396 میزان 9 تیر 1396 میزان 10 تیر 1396 میزان 11 تیر 1396 میزان 12 تیر 1396 میزان 13 تیر 1396 میزان 14 تیر 1396 میزان 15 تیر 1396 میزان 16 تیر 1396 میزان 17 تیر 1396 میزان 18 تیر 1396 میزان 19 تیر 1396 میزان 20 تیر 1396 میزان 21 تیر 1396 میزان 22 تیر 1396 میزان 23 تیر 1396 میزان 24 تیر 1396 میزان 25 تیر 1396 میزان 26 تیر 1396 میزان 27 تیر 1396 میزان 28 تیر 1396 میزان 29 تیر 1396 میزان 30 تیر 1396 میزان 31 تیر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- معاون دانشجویان داخل وزارت علوم از تحصیل دانشجویان غیرایرانی در 25 دانشگاه بین المللی ایران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- مرکز پایش آلودگی هوای محیط زیست استان تهران، شاخص آلودگی هوا را 82 و در وضعیت سالم اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- سرپرست اداره میراث فرهنگی شهرستان نطنز از آغاز مرمت قلعه تاریخی هنجن در شهرستان نطنز خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- رده بندی نفرات برتر رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی مشخص شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- کمک به پیشگیری از حوادث قلبی و عروقی، خاصیت شادی بخش و افزایش ظرفیت فعالیت فیزیکی و ذهنی از خواص کاکائو (Cocao) برای افزایش سلامتی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۵:۴۰    
خبرگزاری میزان- به لطف محتوای آنتی اکسیدانی، برخی مطالعات نشان داده اند که بادنجان ممکن است به کاهش خطر ابتلا به بیماری قلبی کمک کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۵:۲۰    
خبرگزاری میزان- اگرنمی دانید دنیای بعد از کنکور را باید چه کار کنید و همه توان تان را برای درس خواندن گذاشته اید. ما به شما می گوییم بعد از کنکور چه کار کنید؟
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- اشتباه نکنید. ما اصراری نداریم که همه افراد باید از اصول مشابه و یکسانی برای منظم شدن استفاده کنند. در واقع از نظر تیپ شناسی نوین، منظم بودن یک تعریف واحد ندارد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در راستای رفع محرومیت وتوسعه سرمایه گذاری واشتغال مولد و با اعمال معافیت 13ساله مالیاتی در سال اقتصاد مقاومتی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- ریحانی به مشکل مادرزادی تنگی کانال ستون فقرات در نژاد کُرد اشاره کرد و گفت: برای جلوگیری از بروز عوارض ناشی از این تنگی کانال، مردمان نژاد کُرد باید حداقل سه بار در هفته شنا کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- در اطلاعیه توانیر ازمشترکین در تمامی بخش ها تقاضا شده بود تا با کاهش و مدیریت مصرف برق به ویژه در ساعت های اوج بار (12 تا 16 و 20 تا 23) کارکنان صنعت برق را در ارائه هرچه بیشتر خدمات ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۰۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- اگر می خواهید در سرزمینی با آب و هوای معتدل کوهپایه ای قدم بزنید و در میان کوچه های شهری، بوی روستا حس کنید، این بار به "نطنز" سفر کنید، دیاری که مسکن طبیعی آرامش نثارتان می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- زمان دیدار رفت تیم فوتبال پرسپولیس و الاهلی عربستان از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا تغییر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- سناتور جان مک مکین مبارزه با تروریسم و شبکه حقانی را منحصر به کمک پاکستان دانست و خواستار همکاری این کشور برای ثبات در افغانستان شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۵:۲۵    
خبرگزاری میزان- بدینوسیله از عموم هموطنان و مشترکین گرامی در تمامی بخش ها تقاضا دارد تا با کاهش و مدیریت مصرف برق به ویژه در ساعت های اوج بار (12 الی 16 و 20 الی 23) کارکنان صنعت برق را در ارائه هرچه ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۵:۲۰    
خبرگزاری میزان- مشاور ارشد دفتر منطقه ای آسیا و اقیانوسیه سازمان جهانی مالکیت فکری (وایپو) به همراه کارشناسان ارشد این سازمان با رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور دیدار و گفت وگو کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- نوجوان 16 ساله اندونزیایی و پیرزن 71 ساله عاشق، پس از تهدید به خودکشی توانستند مجوز ازدواجشان را دریافت کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۳:۲۵    
خبرگزاری میزان- جولایی گفت: امروز زندانی غیرعمد واجد شرایطی با بدهی های یک میلیون و دو میلیون تومانی در زندان حضور ندارد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- نمایشگاه خودرو ارومیه با حضور خودروسازان داخلی و واردکنندگان خودرو از روز سه شنبه آغاز به کار کرده و تا روز جمعه ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشورمان با بیان اینکه باید سیاست های توسعه دریامحور در دستور کار قرار گرفته و به این نکته مهم توجه کنیم، افزود: دریا نیاز به توجه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- حذف وعده غذایی ناهار؛ رمز سلامتی است، پوسیدگی دندان های ایرانی ها بیشتر شده است، شیردهی بیش از اندازه و پوسیدگی دندان کودک و ... را در بسته سلامت امروز بخوانید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- بدری رئیس کل دادگستری لرستان گفت: طلاق توافقی و مطالبه نفقه نباید ثبت شود مگر اینکه گزارش مراکز مشاوره وجود داشته باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- رهبر معظم انقلاب در پاسخ به استفتاء از ایشان در رابطه با سقط جنین ، پاسخ خود را ارائه کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۰۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- قرعه کشی مسابقه کتابخوانی نانوتافته برگزار و برگزیدگان آن مشخص شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۰۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- با وجود سرمایه های عظیم خدادادی در شهرهای جنوبی کرمان اما مردم این منطقه با فقر و محرومیت شدیدی مواجه هستند که گاه از امکانات اولیه برای زندگی بی بهره اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۰۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- مکرون افزود: راه حل دو کشور که برای آن هیچ جایگزین پایداری وجود ندارد، امروز نه تنها در میدان بلکه بیشتر در اذهان و اراده ها ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۰۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- پارلمان اروپا خواهان پایان تحریم های آمریکا علیه کوبا هستند و با اقداماتی که به مردم کوبا آسیب برساند، مخالفت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۰۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- وی در مورد پایگاه هوایی ترکیه در قطر نیز گفت که ترکیه با موافقت قطر این پایگاه را ایجاد کرده و در صورت درخواست دوحه، آنکارا حاضر است آن را ببندد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۳:۴۸    
خبرگزاری میزان- برای سفر به سیاره سرخ لازم است دوباره به ماه برویم یا بر سیارک ها قدم بگذاریم؟
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۰۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده ارتش پاکستان که سرپرستی اجلاس امنیتی در کراچی مرکز ایالت سند را به عهده دارد ضمن تأکید بر ادامه طرح ملی مبارزه با تروریسم بر اصلاح نیروهای پلیس جهت بهبود وضعیت امنیتی کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۳:۵۴    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان تیم های ملی در اردوی تیم زیر 16 سال ایران حضور یافت. محمدرضا ساکت، چهارشنبه شب با حضور در اردوی تیم نوجوانان زیر 16 سال ایران با کادر فنی و بازیکنان این تیم دیدار و گفت و ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- گفتگوی تلویزیونی آیت الله آملی لاریجانی رئیس دستگاه قضا با مردم را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- کارشناسان در پرو توانسته اند چهره زنی را که هفده قرن پیش بر بخشی از این سرزمین فرمانروایی داشت بازسازی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- کارشناس آموزش و برنامه ریزی تحصیلی درباره روزهای پس از کنکور گفت: داوطلبان کنکور را فراموش کنند و از آغاز تابستان لذت ببرند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- تیمی از دانشمندان استرالیایی راز توانایی زنبورها برای شناسایی رنگ ها در شرایط نوری مختلف را آشکار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- احادیثی از امام صادق(ع)که در آن امام به بیان معنای الله اکبر می پردازد را در اینجا بخوانید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- پژوهشگران با بررسی بوی خاص بدن دوقلوها در پی رمزگشایی از نقش وراثت در جذب پشه ها هستند
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- فسیلی 132 میلیون ساله از زمین های یک کارخانه آجرپزی در انگلیس کشف شده است. این فسیل یک اسکلت کامل از دایناسوری با 3 متر قد و 10 متر طول است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- دانشمندان انگلیسی تلسکوپی ابداع کرده اند که هدف از آن مشاهده مستقیم سیگنال های نوری مرتبط با امواج گرانشی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- دانشمندان معتقدند که صورت فلکی دب اصغر با داشتن اتم های هلیوم و هیدروژن که اولی بقایای انفجار بزرگ هستند، به یافتن پاسخ هایی در رابطه با نحوه شکل گیری جهان کمک کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- الکسا؛ دستیار مجازی آمازون قابلیت های زیادی دارد با این حال این شرکت در پی افرایش قابلیت ها پلتفرم صوتی خود می باشد تا همچنان در این حیطه پیشتاز باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- به گفته متخصصان، گرمازدگی عارضه ای است که آمار بالایی از مراجعه کنندگان به اورژانس ها را در بر می گیرد. طب سنتی راهکار های زیادی برای جلوگیری از این عارضه تابستانی را پیش رو دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- یک شرکت استارتاپی قصد دارد توسط یک دستگاه، گوشی های هوشمند را به یک دستگاه انتقال دو طرفه ایمن برای تبادل عکس، متن و صدا بدون نیاز به هرگونه شبکه سلولی و بی سیم تبدیل کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- تکنولوژی تبدیل گاز به مایع (GTL) قادر است از گاز طبیعی فراورده های میان تقطیر نفتی بدست آورد و در واقع در این تکنولوژی هیدروکربورهای سنگین تر از متان که سبکترین هیدروکربور است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- تاکنون مثلث تابستانی را دیده اید؟ ستارگان درخشان نسر واقع (Vega) نسر طائر (Altair) و دنب (Deneb) مثلثی بزرگ را تشکیل می دهند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- طب سوزنی از زمان های قدیم در درمان انواع دردها کاربرد داشته اما بسیاری از افراد بر این باورند که این روش اساس علمی ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- مخلوط کردن شیر و عسل یک روش خوب برای کاهش مصرف شکر و همچنین داشتن خوابی راحت است. البته این نوشیدنی فواید بی نظیر دیگری نیز دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- فیلم انیمیشن "ستاره" به کارگردانی "تیموتی ریکارت" 18 نوامبر 2017 اکران بین المللی خود را از امریکای شمالی آغاز خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- طبق آمار منتشر شده توسط گمرک در یک ماهه نخست سال 96 قریب به 222 تن پیاز و موسیر، از کشور صادر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در ششمین همایش اندیشه قلم ارتش جمهوری اسلامی ضمن تبریک به برگزیدگان این همایش گفت: نوشتن و ماندگار کردن فکرها و اندیشه ها توفیق بزرگی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۱:۴۲    
خبرگزاری میزان- لنت ترمز که در سال 1902 توسط فردریک لنکستر اختراع شد، در واقع قسمتی از سیستم ترمز وسایل نقلیه است که با به وجود آوردن اصطکاک با دیسک یاکاسه ترمز باعث شتاب منفی در خودرو می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- دولت اتریش برای مقابله با ورود مهاجران غیرقانونی در مرز این کشور تانکهای جنگی مستقر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- باشگاه هواداران کشتی ملی از تمامی علاقه مندان به ورزش اول کشور دعوت کرد تا پنجشنبه و جمعه هفته جاری با حضور در سالن 12هزارنفری مجموعه ورزشی آزادی به طور رایگان تماشاگر رقابت های مهیج ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- سبزیجات را نباید برای مدت زمان طولانی در حالت فریز نگهداری کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی سپاهان می گوید دو تیم پایتخت شانس های اول قهرمانی در لیگ هفدهم هستند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- تیم سپاهان در دیداری دوستانه برابر بادران تن به شکست داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- مراسم وزن کشی مسابقات روز نخست رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد، فرنگی و پهلوانی بزرگسالان عصر امروز (چهارشنبه) در محل خانه کشتی شماره یک تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال پرسپولیس اولین جلسه تمرینی خود در اردوی اوکراین را بعدازظهر امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه دینامو برگزار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- تیم ماشین سازی تبریز به این کارخانه واگذار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- مسئول صدور ITC فدراسیون فوتبال در خصوص آخرین وضعیت ITC خالد شفیعی توضیحاتی داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- شکری گفت: ما از پاسخ منفی کشور قطر به مطالبات خود ابراز تاسف می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- شستشو و آماده سازی میوه ها و سبزیجات برای جلوگیری از بروز مسمومیت های غذایی از جمله باکتری ای کولای بسیار مهم است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- بازیکن تیم تراکتورسازی که فصل گذشته مجوز حضور در تیم را پیدا نکرد از امروز (چهارشنبه) به تمرینات پرشورها ملحق شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- در متن زیر به دعاهایی می پردازیم که انسان ها با خواندن آن ها و با بهره گرفتن از معلومات خود می توانند در امتحانات قبول شوند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- تیم ملی بسکتبال ایران مقابل اسپانیا تن به شکست داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم پارس جنوبی جم گفت: از بازیکنانم خواستند تیم را در رتبه ای قرار دهند که دیده شوند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل توانیر با اعلام اینکه مصرف برق در ساعت 15 و 20 دقیقه امروز از مرز 55 هزار و 364 مگاوات گذشت و رکورد بی سابقه ای در مصرف برق کشور ثبت شد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی پیشین ماشین سازی در آستانه قبول پست مدیرعاملی این باشگاه قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- برای خرید گوشی های تلفن همراهی که قابلیت 4G را داشته باشند باید بین 350 تا سه میلیون و 200 هزار تومان هزینه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- محققان به این نتیجه رسیدند که پیروی از یک رژیم غذایی پرنمک، تأثیری بر وضعیت بیماران مبتلا به ام اس ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- زعفران که به طلای قرمز هم شهرت دارد، در غذاها به عنوان طعم دهنده و رنگ دهنده بسیار عالی به کار می رود و مصارف درمانی هم دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- شاگردان مصطفی کارخانه با پیروزی مقابل العربی قطر به فینال رقابت های قهرمانی باشگاه های آسیا رسیدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- اگر شما نیز جزو افرادی هستید که با یبوست دست و پنجه نرم می کنید(یکی از شایع ترین مشکلات مرتبط با هضم است)، انجام ماساژ می تواند باعث تسکین و بهبود شرایط شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- یاران حسین طیبی در سیدبندی مسابقات فصل 18-2017 فوتسال جام باشگاه های اروپا در گلدان 14 قرار گرفتند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- جمعی از فرماندهان سپاه با رهبر انقلاب پس از عملیات موشکی لیلةالقدر دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- استرس می تواند نتیجه یک سال تلاش کنکوری ها را خراب کند اما به راحتی با تغذیه مناسب می توان جلوی استرس را گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- بروز گرمای شدید و بالا رفتن دمای هوا در خوزستان ساعات کار ادارات و نهادهای دولتی در این استان را دوباره تغییر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- در چارچوب هفته دوم لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور، شاگردان شمسایی مقابل حفاری اهواز به برتری رسیدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- ادویه ها و گیاهان معطر علاوه بر اینکه مقدار کمی ویتامین، املاح و فیبر به غذا اضافه می کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- انتخاب بهترین مواد غذایی، بدون در نظر گرفتن نحوه صحیح مصرف آنها، نمی تواند از همه فواید و مواد مغذی موجود در آنها ما را بی نیاز کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- سفر هیات آمریکائی به کابل، قرار گرفتن جنگنده های ناتو در اختیار نیروی هوائی افغانستان و اعتراض نهاد حمایت کننده از رسانه های آزاد به قانون جرائم سایبری ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- واریس سیاهرگ ها که از ریشه لاتین Varix به معنای پیچ خورده گرفته شده، به گشاد شدن سیاهرگ ها یا تورّم ورید گفته می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- از 26 بازیکن برای حضور در اردوی پیش روی تیم زیر 17 سال ایران دعوت صورت گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که جنگنده بمب افکن های استراتژیک این کشور با موشک های هدایت شونده کروز پایگاه های داعش را در استان حماه سوریه هدف قرار دادند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- اسامی نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی وزنه برداری اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- قطعاً می توانید مادرتان را به دلیل اجازه ندادن شما به رفتن به مهمانی یا ندادن کلید ماشین برای رفتن به گردش همراه با دوستان مقصر بدانید ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۷:۵۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال استقلال از اظهارات مدیرعامل باشگاه خود ناراحت است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۷:۴۸    
خبرگزاری میزان- بدن انسان اسرار بسیاری در درون خود نهفته دارد که علی رغم پیشرفت روز افزون و فوق العاده دانش بشری در حوزه پزشکی هنوز هم بخشی از قسمت های بدن و کارآیی آن ها ناشناخته باقی مانده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۷:۳۷    
خبرگزاری میزان- یک خبرنگار آلمانی تصاویر پایگاه نظامی آمریکا در شمال سوریه که به منظور پشتیبانی از معارضان سوری احداث شده را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۷:۳۷    
خبرگزاری میزان- عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه درآمدهای میلیونی متکدیان مربوط به سرشاخه ها و باندهای تکدی گری است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۷:۳۷    
خبرگزاری میزان- همه ساله ورزشکاران زیادی در جهان به دلیل استفاده از داروهای نیروزا با محرومیت مواجه می شوند و افتخاراتشان زیر سؤال می رود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- وزیر خارجه قطر در سخنانی با اشاره به اینکه دوحه خواستار ارتباط قویتر با ایران است تاکید کرد:هیچ یک از نیروهای سپاه پاسداران در قطر حضور ندارند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- مسئول ستاد آتش نشانی تبریز گفت: آتش سوزی نیروگاه حرارتی آذر شهر تبریز اطفا شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- قرارداد بازیکن تیم های پایه استقلال به مدت 5 سال تمدید شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- گاهی اوقات رنگ ها می توانند بهترین درمان باشند. همه ما می دانیم که رنگ ها تا چه اندازه در خلق آثار موثر هستند اما روانشناسی رنگ ها و تاثیر درمانی آن ها نیز در همه جای دنیا از اهمیت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده نیروی زمینی سپاه با اشاره به گلوله باران مواضع ضدانقلاب در شمال عراق گفت: ضدانقلاب، اشرار و تروریست هایی که در حال آموزش ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- در چهاردهمین روز از تیرماه سال 1396، میزان به بررسی بازار ارز آزاد و بین بانکی، قیمت انواع لپ تاب، قیمت روز کبک و بلدرچین، و قیمت انواع سکه پرداخته است.