شنبه ۰۲ تیرساعت ۱۰:۳۹Jun 2018 23
 

خبرهای میزان 19 تیر 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 مهر 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 30 دی 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 1 تیر 1396 میزان 2 تیر 1396 میزان 3 تیر 1396 میزان 4 تیر 1396 میزان 5 تیر 1396 میزان 6 تیر 1396 میزان 7 تیر 1396 میزان 8 تیر 1396 میزان 9 تیر 1396 میزان 10 تیر 1396 میزان 11 تیر 1396 میزان 12 تیر 1396 میزان 13 تیر 1396 میزان 14 تیر 1396 میزان 15 تیر 1396 میزان 16 تیر 1396 میزان 17 تیر 1396 میزان 18 تیر 1396 میزان 19 تیر 1396 میزان 20 تیر 1396 میزان 21 تیر 1396 میزان 22 تیر 1396 میزان 23 تیر 1396 میزان 24 تیر 1396 میزان 25 تیر 1396 میزان 26 تیر 1396 میزان 27 تیر 1396 میزان 28 تیر 1396 میزان 29 تیر 1396 میزان 30 تیر 1396 میزان 31 تیر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۳:۲۵    
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۲:۵۰    
خبرگزاری میزان- محور کرج به چالوس از بیلقان تا کیلومتر هفت شاهد ترافیک نیمه سنگین است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- سرپرست دادسرای عمومی وانقلاب شهرستان کهنوج از کشف تعداد 60 بسته موادمخدر از نوع تریاک به وزن 666 کیلوگرم در یک منزل مسکونی در کهنوج خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- یک رسانه آمریکایی نوشت : تحقق صلح در افغانستان تنها در گرو صلح با طالبان نیست بلکه این کشور به اصلاحات گسترده برای تغییر سازوکارهای سیاسی مانند اعطای اختیارات بیشتر به ولایت ها در ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- در بازار سیاه حواله های خودرویی مسیرهای کلاهبرداری بسیار متنوع است. یکی از این روش ها فروش یک حواله به چندین مشتری است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۴:۴۰    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان هرمزگان گفت: در راستای ممنوعیت توزیع و فروش گسترده روغن های زیتون پیومس این نوع روغن، نگهداری و توزیع آن به عنوان کالای قاچاق محسوب می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- قدیم تر ها تردمیل فقط در باشگاه های ورزشی وجود داشت، اما امروزه با تنوع بسیار زیاد و در انواع پیشرفته در خیلی از خانه ها جا خوش کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- نشریه دیلی اندسندی اکسپرس نوشت: نیروهای ویژه انگلیس، در جریان عملیات های شبانه در افغانستان با خونسردی افراد غیرنظامی و بی دفاع را می کشتند و سپس آنها را به عنوان فرماندهان طالبان ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- بی بی سی عربی در گزارشی نوشت: انتقال تروریست ها به مناطق صحرایی، کوهستانی و صعب العبور در کشورهایی همچون افغانستان و لیبی جدی ترین سناریوی مطرح برای مرحله پساداعش در عراق و سوریه است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- معاون اجتماعی دادگستری فارس گفت: در سال 95 نسبت به سال 94 پرونده های قاچاق کالا و ارز که در مراجع قضایی استان فارس رسیدگی شده 11 درصد رشد داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- رویارویی بین روسیه و آمریکا بعد از مذاکرات هامبورگ از بین نرفته، ولی اجتناب از بروز جنگ اصلی ترین وظیفه دو کشور و بسیار مهمتر از مشکلات سوریه، اوکراین و کره شمالی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- الکساندر کنیازاف کارشناس مسائل خاورمیانه و آسیای مرکزی با اشاره به اینکه همواره برای افغانستان، پاکستان و هندوستان انرژی حرارتی ازبکستان و ترکمنستان ارجحیت دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- علیرغم تذکرات و هشدار های کارشناسان کشاورزی و محیط زیست مبنی بر جلوگیری از برنجکاری در استان فارس اما همچنان کاشت این محصول توسط کشاورزان ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- از کل تعداد 386 هزار نفری که در سامانه کارورزی ثبت نام کرده اند، 68 هزار و 600 نفر دارای مدارک دانشگاهی و مشمول این طرح می شوند که کار خود را از امروز آغاز خواهند کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- رئیس شورای عالی صلح افغانستان با تأکید بر راهبرد جدید این شورا در روند صلح در این کشور گفت: به دیدگاه طالبان احترام می گذاریم؛ اما این امر به مفهوم امتیازدهیِ بی معنا نیست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۳:۴۵    
خبرگزاری میزان- سفیر سابق عربستان در کابل با بیان اینکه پاکستان از طالبان حمایت می کند، گفت: مردم افغانستان از سیاستهای اسلام آباد در کابل نفرت دارند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- در زمان های گذشته رنگ این توپ سیاه یا سفید بود، و انتخاب رنگ آن به زمین بازی بستگی داشت. در سال 1972میلادی رنگ توپ ها از سوی انجمن بین المللی تنیس زرد انتخاب شد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- در شرایطی که نواحی مرزی مشترک چین و هند در هفته های اخیر تحولات ناخوشایندی را تجربه می کند، پکن در حال نمایش قدرت نظامی خود در برابر دهلی نو است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- پیکر مطهر شهیدان جمشید زائرشاه ، سیدمحسن حسینی ، سیدحسین حکمتی و جعفر جعفری از رزمندگان مدافع حرم لشکر فاطمیون، فردا (چهارشنبه) در مشهد تشییع می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- سبزی جات منابع مهم بسیاری از مواد مغذی از جمله پتاسیم، فیبر غذایی، اسید فولیک و ویتامین های آ، ث و E هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- رسانه های روسی با بازتاب گسترده پیروزی نیروهای عراقی در موصل و آزادسازی این شهر نوشتند: آزادسازی موصل آغاز شکست کامل گروه تروریستی داعش در عراق را رقم زد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- تنها گذاشتن فرزند در منزل موقعیتی است که حتما والدین مجبور به تجربه اش می شوند. هرچند با گسترش تعداد مراکز نگه داری کودکان، کلاس های آموزشی و تفریحی، پرستاران، مراقبان و .. ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۷:۴۰    
خبرگزاری میزان- یک رسانه آمریکایی اعلام کرد که یک نوجوان افغانستانی در حالی که مشغول جمع کردن انجیر بوده ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: بیش از 73 هزار نفر از دانشگاهیان تاکنون برای اعزام به عتبات ثبت نام کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری میزان- معاون پارلمانی رئیس جمهور از دستور حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی به وزیر اقتصاد و رئیس کل بانک مرکزی برای حل مشکل موسسات مالی غیر مجاز خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری میزان- علیرضا نیکبخت واحدی جشن تولد 37 سالگی خود را برگزار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- با صدور پروانه نمایش فیلم سینمایی باران می بارید وضعیت اکران این فیلم بزودی مشخص خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۴:۰۵    
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۳:۲۵    
خبرگزاری میزان- پلیس ولایت غزنی از قاچاق 25 کودک افغانستانی که برای فراگیری آموزش های انتحاری به پاکستان فرستاده می شدند، جلوگیری کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- محققان تحقیقات جدیدی را انجام داده اند که موجب تغییر تصور ما از رفتار بیماران روانی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۲:۵۵    
خبرگزاری میزان- بازیکنان تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان تست های پزشکی را در تهران پشت سر گذاشتند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- معاون وزیر بهداشت گفت: از اطلس بار بیماری ها در مجمع ملی سلامت رونمایی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- چهار نقاشی از آدولف هیتلر که پیش بینی می شد با قیمت های گزافی به فروش برسند، بسیار پایین تر از آنچه تصور می شد چوب حراج خوردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- سید محمود حسینی، نویسنده افغانستانی گفت: متأسفانه آثار تالیفی در افغانستان و حتی میان نویسندگان مهاجر ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- محسن مؤمنی شریف رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی از حبیب الله کاسه ساز تهیه کننده باسابقه سینما و تلویزیون عیادت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- پایگاه خبری العربی الجدید نوشت: چین 57 میلیارد دلار برای سرمایه گذاری در پروژه های زیرساختی مربوط به دالان اقتصادی چین-پاکستان اختصاص داده مسیری که با عبور از افغانستان و پاکستان چین ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۰۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، جشن تولد کیمیا علیزاده در بیمارستان با حضور مسئولان فدراسیون تکواندو، ملی پوشان و مربیان او را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۰۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- انتشارات کتاب نیستان کتاب چه کسی پنیر قورباغه را به گوسفند داد؟ اثر رضی صائب را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۰۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- پرویز مشرف گفت: با توجه به اینکه کمیته تحقیقات فساد مالی درست به وظیفه خود عمل کرده زمان آن رسیده که اداره امور کشور را به دولت موقت بسپاریم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۰۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- در واکنشی عجولانه بعد از اعلام رسمی پیروزی نیروهای عراقی در موصل و شکست تروریست های داعش؛ سعودی ها صفحه شبکه خبری العالم در توییتر را هک کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۰۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- 80 سال پیش بزرگ ترین ملخ جهان در یکی از ایالت های آمریکا دیده شد. بزرگی این جانور به حدی بود که برای شکار آن از اسلحه استفاده کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۰۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بردسیر از کشف 2 کیلوگرم هروئین و 134 کیلوگرم تریاک در محور مواصلاتی بافت به کرمان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۰۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- بر اساس نماگرهای اقتصادی منتشر شده از سوی بانک مرکزی تولید ناخالص در فصل زمستان سال گذشته با احتساب درآمد نفتی رشد 12.5 درصد و بدون درآمد نفتی رقم 3.3 درصدی را نشان می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۰۷:۵۵    
خبرگزاری میزان- اگر به دنبال یک راهکار سریع و ارزان و بدون ععوارض برای لاغری و چربی سوزی هستید به کمک این نوشیدنی تابستانی و مفید به سرعت وزن کم کرده و سراغ قرص های لاغری نمی روید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۰۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- محرومیت ارسباران از امتیاز گردشگرپذیری در حالی است که مردم اغلب به صورت کلیشه ای سواحل دریای خزر را مقصد گردشگری خود قرار می دهند و از زیبایی های وصف ناپذیر نقاط دیگر بی بهره می مانند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۰۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- مسئول گردشگری و اردویی راهیان نور سازمان بسیج گفت: دفاع مقدس امروز تغییر چهره داده و حملات و نبرد علیه انقلاب اسلامی به شدت ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۰۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- اگر شما توریست هستید و قصد بازدید از ارتفاعات بلند جهان در مرز پاکستان و چین را دارید نباید از بابت حمل پول نقد تا این محل نگران باشید زیرا می توانید از مرتفع ترین عابر بانک دنیا که ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۰۲:۵۰    
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۰۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- چهار کشور همچنین در این بیانیه تأکید کرده اند: اسناد ارائه شده ثابت می کند که قطر به تعهدات خود پایبند نبوده است .
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۰۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز دوشنبه شکست گروه (تکفیری صهیونیستی) داعش را در شهر موصل ، به عراق تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۰۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- وزیر دفاع آمریکا در مصاحبه ای نادر با یک دانش آموز دبیرستانی خواستار تغییر نظام حاکم ایران شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- یک اسپیکر هوشمند، تصادفا جان یک انسان را نجات داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- یک روانشناس اجتماعی گفت: حضور زوجین در جلسات مشاوره های پیش از ازدواج الزامی است و خانواده ها باید این مشاوره ها را جدی بگیرند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- صفحه نخست روزنامه های سه شنبه 20 تیر را از نظر می گذرانید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- عکسی دلخراش از قحطی در بنگال ببینید که جهان را بحط زده کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- گروهی از محققان تحت حمایت سازمان ملل قصد دارند در یک شبیه سازی، شرایطی مشابه مریخ را در جنوب لهستان تجربه کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- 300 نظامی تیپ رزمی هوابرد ارتش آمریکا پس از 9 ماه حضور در ولایت قندهار در جنوب افغانستان به کشور خود بازگشتند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- ساعت هوشمند خودشارژ، جدیدترین ابداع کمپانی Sequent است که با هدف رفع مشکل باتری طراحی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- پایگاه گلوبال فایر پاور فهرست برترین ارتش های جهان را به روز رسانی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- درختی را ببینید که بسیار شبیه به یک انسان است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- میوه های موجود در جهان خواص مختلفی دارند و سیب یکی از پر فایده ترین میوه های جهان است. کاربران رایانه هم باید برای سالم ماندن چشم های خود روزی یک عدد سیب بخورند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- اواخر اسفند ماه سال گذشته بود که خبرهایی مبنی بر امضا قرارداد واردات خودروهای مرسدس بنز کلاس E جدید با ستاره ایران، در محافل خودرویی مطح شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- سردار سلیمانی گفت: داعشی ها کودکی را گرفتند روی آتش سرخ کردند، لای پلو گذاشتند و برای مادرش فرستادند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- ایلان ماسک بنیانگذار و مدیر شرکت تسلا که اتومبیل های تمام الکتریکی می سازد اولین عکس ها از مدل 3 این شرکت پس از خروج از خط تولید را منتشر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- حیدرالعبادی گفت: از قلب موصل آزاد شده همراه با فداکاری های ملت عراق پیروزی نهایی را اعلام می کنم. عراقی ها با وحدت خود همه توطئه های دشمنان را از بین بردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- داد و ستد پایاپای یک نوع روش معامله است که در آن کالا ها یا خدمات به صورت مستقیم و بدون هیچ واسطه ای با کالا یا خدمات دیگر مبادله می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- تورستن مولر-اتواز، مدیر رولزرویس اخیرا نکات جالبی درباره برنامه های آتی این خودروساز را افشا کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- حیدرالعبادی گفت: از قلب موصل آزاد شده همراه با فداکاری های ملت عراق پیروزی نهایی را اعلام می کنم. عراقی ها با وحدت خود همه توطئه های دشمنان را از بین بردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- کمیته راهبردی ورزش دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام به منظور بررسی مسائل مهم وزرش کشور تشکیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- شرکت ژاپنی نیسان با طراحی خودروی 2+1 الکتریکی BladeGlider تلاش کرده، سوپراسپرت کوچک اما با حرفهای بزرگ را عرضه کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- باشگاه منچستریونایتد انتقال مهاجم بلژیکی فصل گذشته آبی پوشان مرسی ساید به این تیم را نهایی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- شاگردان علیرضا منصوریان در دیداری دوستانه بر پارس جنوبی غلبه کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- تمرین نوبت عصر پرسپولیس در اوکراین با حضور انصاری و کامیابی نیا در تمرینات گروهی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس اجرایی دولت افغانستان در نشست کمیته هماهنگی و نظارت در کابل اعلام کرد که برای اعمال اصلاح امور در دولت توافق نظر جود دارد اما اعمال سلیقه های شخصی به معنی اصلاح نیست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- معاون نیروی انسانی نیروی دریایی ارتش گفت: نتایج آزمون استخدامی درجه داری این نیرو هفته آینده اعلام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- درست است که ژنتیک در داشتن فرزندی زیبا نقش مهمی دارد اما می توان از برخی مواد غذایی که در زیبایی کودک تأثیرگذار است بهره برد و در دوران بارداری استفاده کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- هفته سوم لیگ برتر فوتسال با تساوی دو تیم پارسیان و آتلیه طهران پیگیری شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- ظریف، در صفحه توییتر خود آزادسازی موصل از کنترل تروریست های داعش را به زبان عربی تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت خارجه چین اعلام کرد که آمریکا از پکن به دلیل اشتباه کاخ سفید در توصیف شی چین پینگ به عنوان رئیس جمهور جمهوری چین عذرخواهی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- سردرد و بعد از آن میگرن ها. اگر شما از دومی رنج می برید، می دانید که اصطلاح درد برای آن انصاف نیست. میگرن می تواند فلج کنده باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت:فرصت نیست از چهره های جدید در تیم ملی استفاده کنم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- برگ بو با رایحه دلپذیرش از گذشته های دور در آشپزی و پزشکی مورد استفاده قرار می گرفته، اما متاسفانه علیرغم خواص بسیار زیاد، این گیاه کمتر در جامعه ما مورد استفاده قرار می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کمیته نیروهای مسلح مجلس سنا آمریکا می گوید با توجه به اینکه دولت واشنگتن هیچ راهبرد منسجمی برای افغانستان ندارد، در میدان جنگ این کشور با شکست مواجه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- برای خرید انواع قفل فرمان باید از 39 هزار تومان تا 99 هزار تومان هزینه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- سردار سلیمانی گفت: پیروزی عراق نه تنها فقط متعلق به ملت های عراق و سوریه نیست بلکه این پیروزی و جشن به همه ملت ها تعلق دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- پلیس لندن روز دوشنبه تائید کرد 'جان تاملین' 24 ساله، مهاجم حمله با اسید به دو شهروند مسلمان در شرق لندن خودش را به پلیس معرفی کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- سران جبهه وحدت ملی با برگزاری نشستی در کابل اعلام کردند که راه برون رفت از بحران در این کشور صلح است اما دولت کنونی برای توقف جنگ صلاحیت ندارد و منافع آمریکا نیز با تداوم جنگ در این ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- سردار سلیمانی گفت: پیروزی عراق نه تنها فقط متعلق به ملت های عراق و سوریه نیست بلکه این پیروزی و جشن به همه ملت ها تعلق دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی از نحوه صعود تیم تحت هدایت کارلوس کی روش به مرحله پایانی مسابقات جام جهانی 2018 ابراز رضایت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- هافبک تیم ملی فوتبال ازبکستان رسماً قرارداد خود را با استقلال ثبت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- کمیته بین المللی صلیب سرخ روز دوشنبه اعلام کرد که شمار مبتلایان به *وبا در یمن به 300 هزار نفر رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- بعضی از سبزی ها چون دارای زیادی آب و فیبر هستند لذا این سبزی های لاغر کننده هرگز باعث افزایش وزن نمی شوند و بر عکس باعث کاهش وزن میشوند چون فیبر و آب موجود در سبزیجات از گرسنگی و ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- کاهو و سکنجبین از دیرباز برای طرفداران طب سنتی یک عصرانه لذیذ و یک میان وعده سالم بوده اند می خواهیم فایده های این خوردنی سالم را بدانیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- محمدرضا فرنقی زاد گفت: حذف اینترنت حجمی که چند روزی است در رسانه ها مطرح شده صحت ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- ترکیب 11 نفره آبی پوشان تهرانی برای دیدار با پارس جنوبی جم اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شهرستان تبریز، از آغاز هفتمین دوره طرح جمع آوری لامپ های پرمصرف واحدهای تجاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- رئیس انجمن صنایع غذایی ایران گفت: استفاده از ظروف پلاستیکی برای مواد غذایی داغ خطر بروز سرطان را در طولانی مدت افزایش می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- اردوی تیم بسکتبال دختران نوجوان پنج روز دیگر آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- دادگاه بحرین ، نبیل رجب فعال حقوق بشر در این کشور را به 2 سال حبس محکوم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- دبیر شورای نگهبان در دیدار اعضای دادگاه قانون اساسی تایلند گفت: اقتدار جمهوری اسلامی حاصل اسلام است.