سه شنبه ۰۱ آبانساعت ۱۱:۲۰Oct 2018 23

خبرهای میزان 20 تیر 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 مهر 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 30 دی 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 1 تیر 1396 میزان 2 تیر 1396 میزان 3 تیر 1396 میزان 4 تیر 1396 میزان 5 تیر 1396 میزان 6 تیر 1396 میزان 7 تیر 1396 میزان 8 تیر 1396 میزان 9 تیر 1396 میزان 10 تیر 1396 میزان 11 تیر 1396 میزان 12 تیر 1396 میزان 13 تیر 1396 میزان 14 تیر 1396 میزان 15 تیر 1396 میزان 16 تیر 1396 میزان 17 تیر 1396 میزان 18 تیر 1396 میزان 19 تیر 1396 میزان 20 تیر 1396 میزان 21 تیر 1396 میزان 22 تیر 1396 میزان 23 تیر 1396 میزان 24 تیر 1396 میزان 25 تیر 1396 میزان 26 تیر 1396 میزان 27 تیر 1396 میزان 28 تیر 1396 میزان 29 تیر 1396 میزان 30 تیر 1396 میزان 31 تیر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- لیموترش حاوی ویتامین C، ب کمپلکس، کلسیم، آهن، منیزیم، پتاسیم و فیبر است، جالب است بدانید لیمو ترش بیشتر از سیب و انگور پتاسیم دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- نمایش هملت، تهران 2017 به کارگردانی کیومرث مرادی به ایستگاه آخر رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۲۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- استارتاپ چینی به اشتراک گذاری چتر در کمتر از 3 ماه بیش از 300 هزار چتر خود را به دلیل دزدی توسط مردم از دست داده است و این در حالی است که قصد دارد تا پایان سال 30 میلیون چتر را در ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- امروز این شانس را دارید که سیستم عامل لینوکس را روی ویندوز خود نصب کنید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۴:۱۵    
خبرگزاری میزان- یک پناهجوی افغانستانی که شهروند کانادا است در رقابت با 400 شرکت کننده از سراسر جهان بورسیه تحقیقی دانشگاه گولف کانادا را در رشته تهدیدات بین المللی غذا به دست آورد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۰۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- منطقه کلیبر در آذربایجان شرقی دارای آب و هوای معتدل کوهستانی است و سراسر پیرامون این شهر را جنگل های تنک و مراتع پوشانیده است؛ کلیبر ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- روزنامه نزاویسیمایا گازتا نوشت: قطر هیچگاه شرایط تحمیلی عربستان سعودی و چند کشور متحد علیه ایران را نمی پذیرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- رئیس شورای عالی خبرنگاران افغانستان با بیان اینکه عامل اکثر خشونت ها علیه خبرنگاران مسئولان دولتی هستند، گفت: دولت وحدت ملی در بهبود وضعیت خبرنگاران ناکام مانده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۵:۰۰    
خبرگزاری میزان- ناسا تصاویر ارسالی فضاپیمای جونو از محل بزرگترین طوفان های گازی سیاره مشتری را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۴:۱۵    
خبرگزاری میزان- سازمان بین المللی مهاجرت در گزارش جدیدی شمار آوارگان داخلی در افغانستان را تکان دهنده دانست و حملات تروریستی در این کشور را عامل اصلی افزایش آوارگان اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- یوناما بر این باور است که دولت وحدت ملی افغانستان بر خلاف اظهاراتش مبنی بر انجام تعهداتش نتوانسته است به تعهداتش به جامعه جهانی عمل کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- تجهیزات نظامی آمریکا بعد از 6 ماه تأخیر وارد بندر کراچی در پاکستان شد که قرار است به افغانستان ارسال شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- فیلم سینمایی جاودانگی به کارگردانی مهدی فرد قادری و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی به بخش مسابقه جشنواره لوکانیا ایتالیا راه پیدا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۵:۴۲    
خبرگزاری میزان- انتقال ستاره کلمبیایی از رئال به بایرن به صورت قرضی است، اما در صورت دائمی شدن، مونیخی ها کمتر از نصف هزینه ای که مادریدی ها برای این بازیکن کردند را خواهند پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۵:۱۰    
خبرگزاری میزان- روزنامه ایزوستیا چاپ مسکو نوشت: دیدار ولادیمیر پوتین و دونالد ترامپ روسای جمهوری روسیه و آمریکا در حاشیه اجلاس سران بیست کشور صنعتی در هامبورگ آلمان بر روابط دو کشور تاثیر قابل توجهی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۴:۵۵    
خبرگزاری میزان- سردرد دلایل مختلفی می تواند داشته باشد. از سویی درمان آن هم در افراد مختلف متفاوت خواهد بود. با تشخیص نوع سردرد به راحتی آن را درمان کنید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب رامهرمز از دستگیری 60 نفر از محرکین نزاع رامهرمز و باغملک در سه روز گذشته خبر داد و گفت: این روند تا دستگیری کلیه محکومین ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- کارمند 19 ساله یک اردوگاه تفریحی در ایالت کلرادو ی امریکا که شب هنگام در فضای باز خوابیده بود با خوش شانسی از مرگ حتمی گریخت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- یک رسانه قطری آمریکا را به دست داشتن در حملات خونبار اخیر در افغانستان متهم و می گویند که آمریکایی ها این حملات را طراحی و عملی کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۲:۳۰    
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- مطالبات اهالی موسیقی از دولت دوازدهم در نهمین نشست گفتمان ضرب اصول با حضور اهالی موسیقی و رئیس ستاد هنرمندان حسن روحانی در انتخابات بررسی خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- دولت هند پس از آزادی کامل شهر موصل از تروریست های داعش از سفارت و سرکنسولگری این کشور در عراق خواست،جستجو برای یافتن 39 شهروند هندی مفقود شده در موصل را افزایش دهند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- معاون پارلمانی رئیس جمهور درباره مراسم تنفیذ، تحلیف و معرفی اعضای کابینه دوازدهم به مجلس شورای اسلامی توضیحاتی ارائه کرد و گفت: رئیس جمهور تلاش دارند در روز برگزاری مراسم تحلیف ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- سرپرست دانشگاه آزاد در حکمی رئیس کارگروه موارد خاص امور پژوهش دانشگاه آزاد اسلامی را منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: طرح این موضوع در برخی رسانه ها مبنی بر اینکه داخل خودرو حریم خصوصی است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: روند امنیتی در مجلس برقرار است و مقرر شد نقاطی که دچار اشکالاتی بود بررسی شده و ضریب امنیتی افزایش یابد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- نشست چشم انداز تئاتر استان ها؛ الگوآفرینی، همنواختی فرصت ها، تعالی مدیریت در تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- بعد از بی نتیجه بودن مذاکرات روسای جمهوری روسیه و آمریکا، مسکو ممکن است بعنوان مقابله به مثل، 30 دیپلمات آمریکایی را از روسیه اخراج کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- روند افزایشی مصرف برق که از اواسط خرداد آغاز شده بود، تاکنون چندین بار از پیک مصرف برق پارسال عبور کرد و به 53847 مگاوات رسید ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۹:۳۵    
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۹:۲۵    
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۸:۵۵    
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- یک زن اسپانیایی که به گروه تروریستی داعش پیوسته و با یکی از خطرناک ترین عناصر این گروه ازدواج کرده بود، مهریه خود را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- جلسه علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست علی لاریجانی آغاز شد و گزارش وزیر نفت از قرارداد نفتی اخیر با توتال فرانسه در دستور کار این جلسه قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب چالوس از دستگیری تولید کننده مواد روان گردان در این شهرستان خبر داد و گفت: متهم با صدور قرار متناسب به زندان معرفی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- تعدادی از فروشگاه ها که خود را نماینده رسمی یک شرکت معرفی می کنند با ارائه گارانتی های متفرقه تحت عنوان گارانتی VIP اقدام به فروش محصولات خود می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- مرکز راهبردی نخبگان نیروهای مسلح توسط دانشگاه عالی دفاع ملی راه اندازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان بسیج دانشجویی گفت: به عنوان بسیج دانشجویی اعلام آمادگی می کنیم تمام ظرفیت بسیج دانشجویی را در خدمت دانشگاه آزاد قرار می دهیم تا دانشگاهی در خور انقلاب داشته باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۴:۵۰    
خبرگزاری میزان- وزیر امور خارجه هند گفت: فقط به پاکستانی هایی ویزا برای معالجه پزشکی داده می شود که نامه مشاور امور بین الملل نخست وزیر این کشور را به همراه داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- بیش از 30 هزار عراقی از این آموزش های نظامیان اسپانیایی در زمینه های گوناگون مانند تمرین فردی و گروهی و تکنیک های امنیتی برخوردار شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۳:۵۵    
خبرگزاری میزان- 3 واگن انتهایی قطار خرمشهر - تهران در نزدیکی شهر اندیمشک از ریل خارج شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۳:۴۵    
خبرگزاری میزان- وقتی خوب به انیمیشن های دیزنی نگاه می کنیم فقدان و نبود "مادر" را بیشتر از نبود "پدر" متوجه می شویم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۳:۲۵    
خبرگزاری میزان- محققان و دانشمندان عصب شناس بسیاری روی استراحت بین بازه های زمانی در ساعات کاری تاکید دارند آنرا چرخه ی فعالیت_استراحت مینامند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- صفحه نخست روزنامه های چهارشنبه 21 تیر را از نظر می گذرانید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- یک آسیب شناس اجتماعی گفت: تهاجمات فرهنگی و غرب زدگی هویت جوانان را تغییر و اصالت های اسلامی و ایرانی را به زیر سوال برده و ارزش ها را نقض کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۲:۵۰    
خبرگزاری میزان- عکسی از بیست و یکمین سال برگزاری فستیوال اروپایی بالن ها را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- نماینده پاکستان اعلام آمادگی کرد که حاضر است در یک عملیات سه جانبه با ایران و افغانستان در مبارزه با تروریسم شرکت کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- سیدحسن نصرالله گفت: جمهوری اسلامی ایران و در راس آن امام خامنه ای و سپاه پاسداران نقش مهمی در آزادسازی موصل داشتند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- چند نفر به عنوان موکل می توانند به یک نفر وکالت دهند و یا اینکه یک نفر به چند وکیل وکالت دهد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- کالای پَست به کالایی می گویند که با افزایش درآمدها تقاضا برای آن کاهش می یابد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- "آیوتایا" پایتختی باستانی و شهر مدرن کنونی است که در 85 کیلومتری بانکوک-تایلند- قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- رئیس انجمن جراحان ارتوپدی شاخه مازندران گفت: عوامل متعددی در بروز مشکل ارتوپدی پاچنبری (کلاب فوت) در نوزادان و کودکان نقش دارند که مهمترین آنها عوامل ژنتیکی و آلودگی هوا در دوران ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل ضمن تبریک آزادی موصل، دو مورد از رهنمودهای مقام معظم رهبری در خصوص جبهه مقاومت را بیان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- وزارت کشور عربستان اعلام کرد: چهار تن در شهر شیعه نشین القطیف اعدام شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- مقام های پورشه اعلام کرده اند قصد دارند تا سال 2023 نیمی از محصولات خود را با پیشرانه های الکتریکی تولید کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- پژوهش جدید نشان می دهد مصرف بیش از معمول شکر توسط مادر در دوران بارداری موجب افزایش احتمال ابتلای کودک به آسم و آلرژی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- دونالد جونیور ترامپ پسر ارشد رئیس جمهوری آمریکا روز سه شنبه محتوای ایمیل های رد و بدل شده با یک ناشر و روزنامه نگار انگلیسی را که پیش از انتخابات ریاست جمهوری ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- محققان دانشگاه وندربیلت موفق به طراحی مدار نانویی شدند که در دمای بدن کار می کند و در اتاق تخریب می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- پس از آزمایش اخیر موشک بالستیک و قاره پیمای کره شمالی بسیاری از کارشناسان اعتقاد دارند که باید آمادگی یک حمله هسته ای تمام عیار در سطح جهان داشته باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- همان طور که ما رشد می کنیم پوست ما نیز رشد کرده و مسن تر می شود. ما ملزم به شروع کردن یک نبرد برای غلبه بر چین و چروک هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- یک متخصص تغذیه گفت: مصرف بیش از 4 فنجان چای وقهوه اعتیاد آور بوده ومنجربه مسمومیت می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- دیدار دوستانه دو تیم پیکان و سیاه جامگان با نتیجه تساوی خاتمه یافت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- کیست مویی یا سینوس پیلونیدال به طور شایع در قسمت تحتانی ستون فقرات در ناحیه دنبالچه است که بیماران با شکایت ترشح و درد در این ناحیه مراجعه می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- آخرین بازی هفته سوم لیگ برتر فوتسال با پیروزی شاگردان وحید شمسایی همراه شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- متخصص ایرانی سرطان که برای تحقیق به آمریکا رفته بود، در پی اجرای فرمان ضدمهاجرتی ترامپ، در فرودگاه بوستن به همراه همسر و 3 فرزندش دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- بیماری آشالازی، شاید نامش کمی عجیب باشد ولی اگر علائم و نشانه هایش را بدانید متوجه خواهید شد که آنقدرها هم جدید و ناشناخته نیست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- یک دستگاه مازراتی گرن توریسمو با بدنه طلایی رنگ به تازگی از کشور انگلستان وارد ایران شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- جراحانی را ببینید که پس از 32 ساعت جراحی از شدت خستگی روی زمین اتاق عمل دراز کشیده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- در روزهای تابستان که همه از گرما فرار می کنند، کانادایی ها این راه را به راحتی در اختیار مردم قرار داده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال امید از فدراسیون تحت هدایت مهدی تاج تمجید کرد و گفت که تیمش به بازی های دوستانه ای همچون بازی با تراکتورسازی نیاز دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- محققان دریافته اند از موی انسان می توان به عنوان ابزاری سودمند برای جمع آوری انبوه نفت نشت کرده از چاههای نفت استفاده کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس خبر داد طبق مصوبه امروز کمیسیون متبوعش فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی میتوانند بدون سلب تابعیت از طریق پدر تابعیت ایران را بگیرند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی از احتمال بازگشت بنگر به این تیم و قرعه سختی که در هفته های ابتدایی لیگ نصیب تیمش شده، گفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- براساس تحقیقات انجام شده برخی از موادغذایی باعث بهبود حالات روحی می شوند. بنابراین برای خلق و خوی بهتر و پیشگیری از بروز افسردگی انتخاب موادغذایی مفید می تواند موثر باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- روح پهلوانی برنامه تخصصی کشتی کشور، پس از چند هفته توقف، با تغییراتی در محتوا و ساختار از این هفته مجدد روی آنتن می رود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- دادستان اردبیل از انتقال جسد آتنا اصلانی دختر هفت ساله پارس آبادی که جنازه وی پس از بیست روز مفقودیت روز گذشته در پارکینگ منزل مسکونی قاتل کشف شد، به پزشکی قانونی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- تمرین عصر امروز استقلال در کمپ تیم های ملی ارمنستان در حالی برگزار شد که جباری، مگویان، پادوانی و جپاروف در این تمرین حضور داشتند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- شاگردان یحیی گل محمدی در دومین دیدار دوستانه خود برابر تیم فوتبال امید کشورمان تن به شکست دادند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- هفته سوم لیگ برتر فوتسال با برتری تیم های حفاری و مس دنبال شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- رئیس پژوهشگاه رویان ضمن بیان اینکه خدمات رویان موجب شد تا از ارزبری اعزام بیماران نابارور به خارج جلوگیری شود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- پرینترهای لیزری عموماً برای چاپ متن به کار برده می شوند و از این رو بیشتر مدل های موجود در بازار به صورت تک رنگ و سیاه وسفید عرضه می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- یک راه ساده و البته هوشمند برای تعادل قند خون و جلوگیری از نوسانات آن، انتخاب سبزیجات کم کربوهیدرات است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- امروزه یکی از شایع ترین مشکلات به ویژه در میان کودکان، زنان باردار و دختران، مشکل کم خونی و فقر آهن است که در مبانی طب سنتی، راهکارهای عملی و البته ساده ای برای درمان آن وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- هافبک شیاطین سرخ شکی ندارد که مهاجم فصل گذشته اورتون در منچستریونایتد هم در کار گلزنی موفق خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امورخارجه کشورمان در واکنش به اظهارات مداخله جویانه و اتهامات بی پایه و اساس وزیر دفاع آمریکا ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- معاون وزیر امور خارجه روسیه: از سه مرحله تحریم جدید امریکا علیه شرکت های ایرانی و برخی کشورهای دیگر پس از روی کار آمدن ترامپ به شدت ناامید شدیم ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس،گفت: طرح کاهش مجازات اعدام رای گیری و با نظر موافق نمایندگان در کمیسیون به صحن علنی جهت بررسی و تعیین تکلیف ن هایی ارجاع شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس کل بانک مرکزی درجلسه این کمیسیون بیان کرد که سعی می کنیم درمدت 2 تا 3 ماه آینده مشکلات کلیه موسسات مالی و اعتباری را ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- سکته قلبی (انفارکتوس) یکی از مهم ترین اورژانس های سلامت است. انفارکتوس وضعیتی است که در آن خونرسانی به بخشی از عضله قلب متوقف و بافت آن ناحیه دچار مرگ می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- دبیر انجمن علمی فیزیوتراپی ایران، باقی ماندن در یک وضعیت کاری یکنواخت مثل نشستن و ایستادن را، باعث تخریب مفاصل و آرتروز زودرس مفاصل دانست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- مسئول مسابقات سازمان لیگ اعلام کرد برنامه 30 هفته هفدهمین دوره مسابقات لیگ برتر اوایل هفته آینده اعلام خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- کمیته تحقیقات فساد مالی توضیحات اعضای خانواده شریف درباره نقل و انتقالات مالی را نپذیرفت و گزارش خود در این زمینه را به دادگاه عالی پاکستان ارجاع داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- مشاور عالی فدراسیون فوتبال گفت که برای رسیدگی به پرونده تیم های عربستانی با عنوان دبیرکل فدراسیون فوتبال به سوئیس می رود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- ماساژ دادن کودک باعث ایجاد آرامش و هوشیاری او می شود. ماساژ نوزاد و کودک، زیباترین راه شناخت احساسات و واکنش ها و ایجاد آرامش و اطمینان خاطر نوزاد است...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- در هر مرحله از زندگی کودک، والدین با چالش هایی رو به رو هستند که هر کدام آن را به شیوه خود حل می کنند؛ از شیر گرفتن، آموزش دستشویی رفتن و بالاخره جدا خواباندن کودک ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- مدافع سرخپوشان تبریزی در دیدار مقابل تیم فوتبال امید کشورمان دچار آسیب دیدگی شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- پایان دوسالگی بهترین زمان برای از شیر گرفتن کودکان است اما نکته مهم نحوه و چگونگی آن است و اگر به شیوه درستی صورت نگیرد، تجربه بسیار تلخی برای کودک رقم می خورد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- سید عزت الله ضرغامی در کانال تلگرامش از دیدار با حجت الاسلام والمسلمین قرائتی نوشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- عبدالرئوف ابراهیمی رییس مجلس نمایندگان افغانستان، عملی نشدن پیمان امنیتی با آمریکا را مورد انتقاد قرار داد و تصریح کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- شرکت ایران خودرو به تازگی پژو 508 را با مدل 2016 به فروش می رساند. این در حالی است که نماینده رسمی رنو در ایران، از مهر 95 عرضه رقیب این خودرو را به بازار کشور عرضه کرده است.